Dodaj do ulubionych

Kalfas Marketing Warszawa

20.12.10, 23:53
Witam ja też dostałem bardzo miły telefon od tej firmy KM i miła pani namówiła mnie na ich usługi ale po przeczytaniu tego forum jestem dość zszokowany i zastanawiam się czy można jakoś z tego się wycofać dostałem pierwszą fakturę której jeszcze nie zapłaciłem,czy ktoś w ogóle wygrał z tą firmą jakąś sprawę sądową?
Edytor zaawansowany
 • 27.12.10, 12:05
  witam ja właśnie im zakładam
  czekałam tylko na wezwan ie do zapłaty które dzisiaj otrzymałam bo innego kontaktu ze strony KM raczej pan niech się nie spodziewa
 • 20.02.11, 12:43
  Pod wskazanym adresm Wa_wa ul Srebrna 16 nie ma firmy.....jest biuro wirtualne...wypowiedzenia nie ma gdzie złożyć....może pozew zbiorowy......pozdrawiam
 • 20.02.11, 14:40
  Dokladnie, ja swego czasu wyslalam do niech rezygnacje z ich usług za wrotnym potwierdzeniem odbioru i okazalo sie, iż zwrotka przyszla z adnotacja iż adresat wyprowadzil sie. Ja również jestem za pozwem zbiorwym.
 • 21.02.11, 22:13
  WITAM,
  chce zerwać z nimi umowę ale to nie takie proste. Strona jak u wszystkich z szablonu. Brak w wyszukiwarkach google itd.
  Pieniądze wpłaciłam bo dostałam ostateczne przed sądowe wezwanie do zapłaty listem poleconym. Negocjacje ceny czy rodzaju pakietu nie wchodzą w grę. Oszukują ludzi pod osłoną prawa.
  Jutro idę do prawnika. Zobaczymy co mi powie od strony prawnej.
  p.s. data wystawienia fa 14.10.2011 z terminem płatnosci 30 dni a 3 stycznia dostaje pismo z informacja że moja wierzytelności została przekazana do windykacji z dniem 17.12.2010r. lol
 • 22.02.11, 13:40
  ja również zostałem oszukany jak inni. Udało mi się nawet otrzymać maila potwierdzającego, że przyjęto moje wypowiedzenie umowy... tylko co z tego skoro i tak przychodzą faktury za kolejne okresy rozliczeniowe już po rozwiązaniu umowy. Również obiema rękoma podpisuję się pod pozwem zbiorowym przeciwko KM.
 • 19.04.11, 11:50
  witam. Są to zwykli oszuści i także podpisuje się pod zbiorowym pozwem tej "firmy" też to przechodziłem jak każdy ale mam nadzieje że może wspólnie uda się coś z tym zrobić. Pozdrawiam
 • 05.12.12, 19:56
  Hmmm dobrze że ja trafiłem na (url=http://wallgrab.com/) WallGrab.com i nie mam takich problemów. Mam skuteczny marketing i reklamę i wszystkim polecam tę firmę
 • 22.02.11, 20:33
  Witam, ja nie mam doświadczenia jeśli chodzi o tą firmę i branżę ale podczas czytania forum i opinii jakie się znajdują jestem w szoku!!!
  Biorę właśnie udział w rekrutacji, po przeczytaniu tego już chyba nie.
  Firma Premium Internet Services Sp. z o.o. szuka ludzi do pracy - więc może uda się komuś do nie dotrzeć w ten sposób.
  Adres: ul.Kuhran 12k, Warszawa (obok CH Blue City).
  tel z którego kontaktowali się ze mną:
  22 255 3803; 22 255 3870
  Życzę powodzenia
 • 22.02.11, 20:18
  Witam,

  ja nie mam doświadczenia jeśli chodzi o tą firmę i branżę ale podczas czytania forum i opinii jakie się znajdują jestem w szoku!!!
  Biorę właśnie udział w rekrutacji, po przeczytaniu tego już chyba nie.
  Firma Premium Internet Servieces Sp. z o.o. szuka ludzi do pracy - więc może uda się komuś do nie dotrzeć w ten sposób.
  Adres: ul.Kuhran 12k, Warszawa (obok CH Blue City).
  tel z którego kontaktowali się ze mną:
  22 255 3803; 22 255 3870

  Życzę powodzenia
 • 22.02.11, 20:31
  Witam,

  ja nie mam doświadczenia jeśli chodzi o tą firmę i branżę ale podczas czytania forum i opinii jakie się znajdują jestem w szoku!!!
  Biorę właśnie udział w rekrutacji, po przeczytaniu tego już chyba nie.
  Firma Premium Internet Services Sp. z o.o. szuka ludzi do pracy - więc może uda się komuś do nie dotrzeć w ten sposób.
  Adres: ul.Kuhran 12k, Warszawa (obok CH Blue City).
  tel z którego kontaktowali się ze mną:
  22 255 3803; 22 255 3870

  Życzę powodzenia
 • 23.02.11, 20:23
  Tak na pocieszenie:
  www.imsig.pl/inne/ostrzezenie/
 • 23.02.11, 21:24
  Ludzie co się tu dzieje....Zróbmy pozew zbiorowy....skrzyknijmy się na forum...niech jedna osoba się tym zajmie a reszta tylko dołączy.Bo takie pisanie nic nie daje,a linki giną codziennie.....SIŁA W NAS SAMYCH.....POLACY DO DZIEŁA TO NASZE PIENIĄDZE.
 • 23.02.11, 21:51
  Dzięki temu linkowi,który wstawiła anna0906,napisałam poprzez formularz kontaktowy i do pulsu biznesu i do monitora o praktykach Kalfas Marketing.Być może zaciąży to Kalfasowi.Im więcej nas do nich napisze tym lepiej-skoro mają prokuratora za jedną sprawę to może i w tej kwestii coś się ruszy...
 • 23.02.11, 22:59
  umana1976....podaj e-maile na które można pisać i gdzie...czym więcej osób to lepiej....
 • 24.02.11, 10:17
  WEJDŻ NA PB.PL-znajdziesz tam odnośnik do kontaktu i to samo jest na stronce do którego linka podała ania.
 • 24.02.11, 16:47
  Ja dziś złożyłam doniesienie na Policji i w Prokuraturze....wszystkie oszukane osoby przez tą pseudo firmę ...powinni zrobić to samo....Czym nas więcej ,tym lepiej....
 • 26.02.11, 20:21
  Witam, zgodnie z tym co pisałam w poprzednim poście udałam się do prawnika, z zapytaniem jak skutecznie i w trybie natychmiastowym zerwać umowę z Kalfas.
  1. Zacznę od tego że Kalfas nie przewiduje zerwania umowy we wcześniejszym terminie niż jest to narzucone, czy ludzie zostali postawieni przed faktem dokonanym zawierając umowę droga telefoniczną.
  2. Wysłanie pisma powiadamiające firmę Kalfas że zrywamy z nimi umowę niema tak naprawdę żadnych skutków wykonawczych ponieważ wysyłając takie pismo 1,5 roku, 2lata, czy 1 rok przed faktycznym wygaśnięciem umowy gwarantuje nam tylko to, że umowa nie zostanie przedłużona na kolejny okres. Niestety do czasu wygaśnięcia umowy musimy płacić za kolejne okresy rozliczeniowe.
  3. Jedyny sposób na zerwanie umowy w trybie natychmiastowym jest sporządzenie reklamacji na usługę z której nie jesteśmy zadowoleni (zgodnie z KC oczywiście mamy takie prawo). Należy drogą pisemną (nie e-mail) za potwierdzeniem odbioru wysłać pismo reklamacyjne z wypunktowanymi wadami usługi i dać czas na poprawienie usterek w przeciągu max. 30dni od dnia nadania listu.
  4. Wysyłamy list pod adres pierwotny firmy Kalfas nawet jeśli wiemy że ten jest nie aktualny, po kilkunastu dniach dostajemy informację iż listonosz nie jest w stanie dostarczyć listu. (minęło kilka dni)
  5. Wysyłamy więc reklamacje pod kolejny podany adres firmy Kalfas....itd. aż do czasu gdy list zostanie w końcu odebrany.
  Kalfasowi w najlepszym przypadku zostaje max. kilka dni na poprawienie usterek których i tak nie poprawi bo strona miała być profesjonalna (wiec nasze wymagania są dość wygórowane:).
  6. Po upływie 30 dni wysyłamy rozwiązanie umowy w trybie natychmiastowym ponieważ firma Kalfas na naprawiła usterek usługi w wyznaczonym terminie.

  Kolejna informacja: żadna firma nie może zamieścić swojego dłużnika w KRD dotąd aż nie ma wyroku sądu. W przypadku odwrotnym dłużnik może założyć sprawę takiej firmie o nielegalne umieszczenie w KRD i ubiegać się o odszkodowanie z tego tytułu.

  P.S. to są informacje od mojego prawnika proszę więc o ewentualne potwierdzenie.
  Pozdrawiam
 • 25.05.11, 17:22
  Witam,
  mnie a właściwie moją spólkę naciągneła PREMIUM INTERNET SERVICES SP.Z O.O na kupno bazy danych a teraz do mnie wydzwaniają i chcą pieniedzy za fakturę której na oczy nie widzaiłam. Koleś od nich po tygodniu od rzekomego zawarcia umowy przesłał mi emailem umowe i tam nie ma w ogóle mozliwosci jej rozwiazania. Jutro spotykam się z prawnikiem. UWAŻAJCIE.
 • 25.05.11, 21:25
  ja żadnej umowy nie dostałem mailem mimo że była telefoniczna rozmowa. dziś dołączam się do pozwu zbiorowego i czekam na efekty. dziś baba od Premiumweb dzwoniła do mnie abym do 27 maja wpłacił im kasę za aktywację strony internetowej, bo kierują sprawę do windykacji a termin płatności wystawili w wakturze do 10 czerwca. jak zapłacę to ostatecznie się zgodzę na ich wszystkie warunki nie mając umowy w ręku. do mojego kolegi też dzwonili że na swojej stronie internetowej nie zamieścił zdjęcia i nie uaktualnił profilu a on nie wie nic o żadnej stronie internetowej. wyzwał ich od złodziei i naciągaczy, po czym baba się rozłączyła.
 • 26.05.11, 13:13
  Witam wszystkich poszkodowanych. Proszę nie przejmować się pismami od firmy windykacyjnej. Ja z firmą KM mam do czynienia od lutego 2010. Były telefony, straszenie, wezwania przed sądowe itp. Sprawa do sądu jednak nie trafiła, a szkoda. Firmy windykacyjne w przypadku KM zmieniają się co chwilę, miałam do czynienia już z trzema. Trzymam kciuki za pozew zbiorowy. KM nadal rekrutuje nowych pracowników, udało mi się dodzwonić pod numer który podany był na forum. Co dziwne nie udzielają informacji kontaktowych do firmy premium. Ciekawe dlaczego...
 • 03.06.11, 22:09
  niestety nie będzie pozwu zbiorowego z powodu dużych rozbieżności sprawy
 • 03.06.11, 22:12
  Dokładnie jakie to rozbieżności
 • 26.05.11, 20:27
  ja swego czasu zadzwonilam do kilku osob ktore "niby" maja strone internetowa a oni otwierali oczy ze zdziwienia bo nie mieli o tym pojecia wiec pozostawiam to bez komentarza.....
 • 03.06.11, 17:11
  dałam się właśnie naciąć firmie Premium Internet Services (są w jakiś sposób połączeni z Kalfas M..) - zakupiłam bazę danych. NIESTETY nie przeczytałam Państwa wypowiedzi.
  kto jeszcze 'kupił' bazę? może połączymy siły?
  e
 • 10.06.11, 15:20
  Witaj ebmd:
  Mamy ten sam problem , razem z" agatku ", więc może połaczymy siły..agatku rozmawiała z prawnikami , więc napisz jak sie dalej sprawy potoczyły. do mnie wydzwaniaja ,zebym płaciła im fakture , bo tylko to ich interesuje , nie raczą odposywac na pisma jakie sie im wysyła. Jak mozna ten problem załatwic z nimi , raz i pożądnie . odezwijcie sie , będę wdzięczna .
 • 10.06.11, 17:16
  Witaj talla75,napisz do mnie na adres agatku.jankowska@gmail.com . Nie chcę sie tu rozpisywać w szczegółach i zdradzać taktyki bo te g.......z Premium inwigilują to forum.
 • 01.08.11, 16:09
  Talla, Agatku,
  wymieniam się z nimi pismami - to tak na początek, ale i tak chętnie połączę siły: pisałam do Agatku, ale nie dostałam odpowiedzi. a teraz najlepsze: dzwonili do mnie ostatnio (ale inny człowiek) i chcieli sprzedać kolejną bazę danych.... szkoda, że tego nie nagrałam...
  e
 • 01.08.11, 18:25
  witaj ebmd...podaje mojego emaila : talla75@gazeta.pl....napisz i pogadamy ..
 • 01.08.11, 19:09
  Odpisze ale maile zostały w starym popsutym komputerze.:-((( Proszę jeszcze raz o email
 • 10.06.11, 15:12
  Witaj agatku:
  Mam ten sam problem co i ty ,jesli możesz to napisz jak sie twoja sprawa potoczyła . Będę ci wielce wdzięczna .
 • 26.05.11, 21:29
  Mnie KM umieścił na liście KRD-po czym po tygodniu dostałam maila,iż firma KM odsprzedała swoje udziały firmie Premium..dowiedziałam się o tym fakcie zupełnie przez przypadek,gdy wiedząc iż żadnych długów ani zobowiązań nie posiadam starałam się o Rzetelną Firmę..I teraz pytanie-czy KRD nie sprawdzając informacji nie ponosi częściowo odpowiedzialności za zaistniałą sytuację?O odszkodowanie będę w tym momencie walczyć z Premium,gdyż przejmując udziały KM tym samym przejęli odpowiedzialność za machloje KM.Ponadto dostałam mailem oczywiście podziękowanie od Premium za owocną współpracę a tym samym automatyczne przedłużenie umowy na kolejny rok:):):)Pomijam fakt,iż z KM moja umowa została rozwiązana w trybie natychmiastowym w roku 2009:):):)
 • 26.05.11, 22:48
  Premium i kalfas to ta sama firma
 • 11.05.11, 14:31
  nie wiem jak u was sprawy z KM ja właśnie dołączyłam do pozwu osoby zainteresowane proszę o kontakt na pozew_zbiorowy_KM@interia.pl podam szczegóły
 • 19.05.11, 19:43
  Ja również zostałem oszukany przez tę firmę,schemat jak zwykle wczoraj rozmowa telefoniczna dla mnie nie wiąząca dzisiaj przyszło potwierdzenie zwarcia umowy i oczywiście faktura, Ja zgłosiłem sprawę do Konfederacji Pracodawców Polskich nr tel 22-518-87-00,poprosiłem również o udostępnienie nagrania rozmowy telefonicznej w której rzekomo zawarłem umowę, niestety pani nie potrafiła się określić kiedy i gdzie mogę to nagranie otrzymać, bardzo się motała, proście wszyscy o takowe nagranie , to będzie dowód w sądzie, a do pozwu zbiorowego chętnie dołączę.
 • 19.05.11, 22:49
  mało tego - dostałem fakturę z błędnymi danymi. do kogo teraz się zwracać o poprawę i czy wogóle warto?
  najlepsza jest ich infolinia która kasuje za minutę połączenia 3,66pln albo i więcej niż podają przed rozmową! złodzieje na potęgę.
 • 24.05.11, 13:11
  witajcie wszyscy poszkodowani.To jest tragedia co się dzieje.Ka KM tak samo mnie oszukała jak was wszystkich,była sprawa w sądzie w Wałbrzychu ja na niej nie byłem i co się okazało ,że mam komornika na głowie i koncie.Sprawa poszłą do prokuratury i nie wiem jak się zakończy.Teraz ta firma nazywa się premium internet service zmieniła nazwe zeby dalej oszukiwać ludzi.Oni dzwonią ,zakładają ta stronę i nie wywiązują się z niej.Jak ja musze sobie wszystko zrobić to po co mi oni sa potrzebni.?Złodzieje
 • 24.05.11, 14:40
  A czy ktos wogole byl na rozprawie? jak to wyglada?
 • 24.05.11, 17:12
  Ja jadę 1 czerwca. Przysłano mi nagranie o długości 2 minuty i 44 sekundy. Na początku jest zapowiedź nagrania i moje przytaknięcie na zawarcie umowy i nagle nagranie się urywa. Jak pamiętam to z tą panią rozmawiałem dosyć długo. Jest to część rozmowy na której nie ma tak ważnych dla poszkodowanych faktów , że miały być propozycje ,współpraca aż osiągniemy obopólne zadowolenie z wykonanej pracy . Dziadostwo.
 • 04.06.11, 12:42
  Witam wszystkich. Nie wiem czy wiecie ale pracownicy KM i Premium uważnie śledzą to formu. Poinformowała mnie o tym niemiła i niegrzeczna pani z Premium :-))))))) Prawnicy, z którymi omawiałam sprawę "podpisywania" rzekomych umów przez telefon są jednomyślni i chętnie będą mnie reprezentować w sądzie z tymi kopiowaczami stron internetowych MSiG.
 • 04.06.11, 13:16
  I niech śledzą . Na moją sprawę nikt z vindico się nie zgłosił. Chciałbym jeszcze żeby każdy z was poprosił znajomego informatyka niech oceni nakład pracy jaki został wykonany przez kalfas. Wysłałem zapytania do ludzi którzy mają aktywne strony przez nich wykonane, to są powiem delikatnie zdegustowani ty badziewiem jaki nam wciśnięto. Jeszcze proszę postawić takie pytanie w odpowiedziach na pozwy za co płacimy abonament roczny, dlaczego zdecydowaliśmy się na usługę tej firmy , jakich argumentów musieli użyć że zaakceptowaliśmy tak wysokie stawki roczne. W rozmowach z nami przekonywano nas że strony będą wyjątkowe, piękne z dużą ilością wejść na stronę, a co otrzymaliśmy. Nagrania audio są niekompletne ,urywają się bez poinformowania drugiej strony o zakończeniu nagrania, stenogram nie zgadza się z nagraniem. Proszę jako dowód powoływać się na opinie internautów , niech sąd się zapozna z tym wszystkim. Nie może być tak że kilkaset osób inaczej sobie wyobrażało swoją stronę internetową . Nikt nas nie poinformował że będzie to goły szablon . Może zaproponujemy firmie kalfas lub premium nasze usługi oczywiście na ich poziomie . Moja firm może im zrobić remont biura - przywieziemy materiały, narzędzia i będę czekał aż sobie wymalują sami to biuro. Ja zgłoszę się po pieniążki. Ma ktoś jeszcze jakieś propozycje?????

  mój e-mail fachowiec-65@tlen.pl
 • 06.06.11, 14:16
  Niech śledzą,niech śledzą:)czarne chmury już się nad nimi zbierają:)Ponadto już jestem po wstępnych rozmowach z odpowiednim reporterem,więc bardziej już niż pewne jest iż niedługo o pseudo kalfasie i premium usłyszymy w tv:)
 • 12.06.11, 20:37
  co za oszuści , też mam juz kilka faktur nie odpuszczę czegoś czego nie zamówiłam to raz a dwa nie potrafią tych stron należycie zrobić bllle!!!!
  zgłaszajcie do prokuratury zawiadomienia o wyłudzeniu można wysłac pocztą i w kilku słowach opisac o co chodzi a póżniej wzywają .coś sie nusi wydarzyć przecież ten proceder nie może trwać jeszcze ich oskarżę o utratę zdrowia .
  Ja na szczęście nic nie wpłaciłam ale są tacy co wpłacili czyli uznali zawarcie umowy oj!!! nie dobrze, ale napewno jest inne rozwiązanie.
  OSZUŚCI
  Ja napisałam do UWAGI ale co ja sama to nic nie zrobią!?
 • 12.06.11, 21:50
  Nie jesteś sama . Może odezwą się ludzie którzy chcą powalczyć z tymi oszustami . Prosiłbym o deklarację na forum kto chce nagłośnić sprawę medialnie . Ja we własnym zakresie pomagam innym i jestem zdecydowany im dokopać
 • 13.06.11, 09:57
  Ja:)
 • 13.06.11, 18:36
  Kto z was forumowicze jest zainteresowany nagłośnieniem sprawy w mediach, u polityków na wszystkich forach jakie tylko zdarzy nam się odwiedzić wstawiajcie link do naszego forum niech ludzie zaczną głośno o tym mówić .Oczekuję prawdziwych deklaracji. Jak będą chętni to proszę pisać na fachowiec-65@tlen.pl. Postanowiłem otwarcie wystąpić przeciwko temu dziadostwu które nas otacza, ponieważ mam zwyczajnie dość. Prawnicy maja nas gdzieś - za mało kasy żeby nas bronić , dlatego też musimy podać sobie ręce i sami podjąć walkę. Skoro prawo nas nie chroni przed taka manipulacją to musimy je zmienić. Bogdan Jakubowski 06-500 MŁAWA
 • 13.06.11, 21:50
  Drodzy forumowicze. To co udało nam się ustalić w korespondencji e-mailowej warto przekazać wszystkim tym, którzy czytają forum. Niestety nasze sprawy są mało atrakcyjne dla prawników i adwokatów. Ich wynagrodzenie przewyższa kwotę o jaką walczymy.

  Mechanizm, w który wpadliśmy jest olbrzymi. Całe to KM, sąd, firma windykacyjna i komornik to wręcz jakiś automat. Nie mamy sygnałów czy ktoś swoją sprawę wygrał (jak tak niech pisze koniecznie!), coraz więcej osób odzywa się, które przegrały, mają nakazy i nie wiedzą co robić. Windykatorzy załątwiają, bo inaczej tego nie da się nazwać (tak szybko to się dzieje) prawomocność i za chwilę mamy komornika na głowie. Na początku zajmują konto (mają dane z US i ZUS oraz największych banków w Polsce), może jeszcze z kimś współpracują. Jeżeli ściagną całą kwotę sprawa jest zamknięta i za chwilę pojawia się pozew za kolejne faktury (jeżeli je macie, bo są osoby, które w tym chorym czasie wypowiedziały umowy skutecznie i zakończyły współpracę i im żadne faktury nie przychodzą). Jeżeli zapłacimy przed sprawą w sądzie to przynajmniej nie ma tych calych kosztów jakie doliczają (tak naprawdę komornik ściąga ponad dwa razy więcej niż faktura wynosiła, bo dolicza wszystko za sprawę, jakieś koszty inne). Jeżeli nie ma na koncie środków, są przypadki gdzie komornik wchodzi na nieruchomości, albo zajmuje np.samochody po czym je licytuje (chore!). Niestety też komornik z panami z 'windykacji' przychodzi do firm i domów (niestety) i jeżeli nie płacimy zajmują co się da. Zamykanie kont, przepisywanie na żonę, czy dzieci niewiele daje, bo przychodzi do domu i zajmuje (jeden Pan, przepisał wszystko na córkę, ale wykorzystali jakiś kruczek prawny i tak mu zabrali pieniądze).

  Jeżeli ktoś ma skuteczny sposób na walkę z nimi niech się podzieli. Podważanie umowy przez telefon nic nie daje (nie dotyczą nas przepisy konsumentów), brak w profesjonalnym wykonaniu usług i brakach nie przemawia do sądu. Umowa zawarta, cena ustalona i trzeba płacić (to tak w skrócie sentencja). Wszystko jest podobno zgodne z prawem i to nasza wina, że się zgodziliśmy.

  Czy komuś policja i prokuratura pomogła? Coś się zadziało, jakieś czynności? Zawiadomienie szybko się składa równie szybko sprawa jest umarzana (mój przypadek). Czy komuś udało się coś wskórać? Jeżeli nie chcecie pisać tu, odzywajcie się zwypych@gazeta.pl będziemy w kontakcie w większym gronie.
 • 27.06.11, 19:45
  witam
  14 byłam w Wałbrzychu i jestem święcie przekaonana, że sędzia jest skorumpowany , wogóle nie chciał słuchac, nie widział błędów w aktach zarzucił mi brak rozsądku i mnie obrazał mało tego P. Szafrański robił głupie uśmieszki . Powiedziała że nikt mi pistoletu do głowy nie przystawił i takie tam i to jest sędzia bllle!!!
  Moja prokuratura przesłała akta do prokuratury w Katowicach uznajac że doszło do oszustwa , no, ale tu nastepni przysłali mi że nie będzie dochodzenia gdyż doszło do wogóle takie słowa że sama długo to czytałam ....
  nie odwoływałam się ale i tak nie zapłacę tylko złoze pozew cywilny dam zarobić prawnikom ale nie oszustom
  jak wygląda sprawa z nagłosnieniem w mediach
  przecież to nie może tak trwać mam firmę samą dla siebie i zapłacenie 5000 zł jest dla mnie koszmarem
  przecież zawsze jest jakieś rozwiązanie... ZAWSZE
  anja19719@wp.pl
 • 03.08.11, 17:53
  www.akademiatelemarketingu.pl/Biblioteka/Ustawa-o-ochronie-niektorych-praw-konsumentow-oraz-o-odpowiedzialnosci-za-szkode-wyrzadzona-przez-produkt-niebezpieczny.html
  proszę sobie poczytać o umowie na odleglość.
 • 03.08.11, 21:07
  tak, jest taka ustawa; jest tylko mały 'myk' - to dotyczy konsumentów, czyli osoby fizyczne; a osoby 'nacięte' to tzw. osoby prawne (nawet jeśli to tylko działalność gospodarcza) - i niestety nie podlegamy tej ustawie...
  ale chętnie posłucham dobrych rad - te zawsze mile widziane.
  e
 • 14.08.11, 23:09
  Witam,

  Ja wysłałem im wypowiedzenie zgodnie z minimum 6 miesięcznym wyprzedzeniem. Wysłałem priorytet za potwierdzeniem odbioru na Srebrną 16. Potwierdzenie do mnie przyszło podpisane. Dodatkowo napisałem maila z kopią Rozwiązania Umowy, pani poinformowała mnie, że wypowiedzenie otrzymali i że strona będzie działać do wygaśnięcia umowy.

  Również zostałem oszukany, obiecywali super porządną stronę za horrendalne pieniądze. Teraz trochę się obawiałem, czy tak łatwo zrezygnować, ale wszystko poszło gładko. Jakby przysyłali dalej faktury, mam podkładkę w formie potwierdzenia nadania, odbioru i e-maila od Premium Internet Services.
 • 25.08.11, 16:30
  siema. czy mogła bym prosi na email syla20@tlen.pl prosi treśc wypowiedzenia tej umowy jaka zostala im wyslana ze ci odpisali. bo sami badlismy ich ofiara i musimy tak samo jak ty wyslac im wypowiedzenie. bede bardzo wdzieczna za mejla oczywiscie bez danych osobowych. pozdrawiam
 • 06.10.11, 14:38
  Słuchajcie czy Kalfas marketing, premium internet services to to samo co Premium data?

  Gnębili nas z premium internet services, w koncu spławiłam (dzwonili z baza danych spółek z oo, które chcą pełne księgi u nas prowadzić (HAHAHA) i dzwonili z zapytaniem czy by nam przeszkadzało gdyby ktoś kupił domene taka jak nasza tylko np net.
  spławiłam (pan oburzony rzucając prawie słuychawka powiedział, że w takim razie sprzedaje te domeny (Guzik prawda))

  teraz znów dzwonią z bazami społek z oo.
  raz z premium internet services a raz z premium data

  gostek gdy mu powiedziałam, ze nie chce powiedział ze w takim razie mówi spólkom, ze nie chcemy ich prowadzić, na co ja ze gdyby chciały to by nas znalazły bo jesteśmy na tyle znanym biurem, że łatwo do nas dotrzeć.

  srsly - skąd się tacy biora??
  --
  --
  jessenia (mówią mi też cortunia :) )
  Genius has side effects.
  [IMG]http://upload.miau.pl/3/67205.jpg[/IMG] [IMG]http://www.alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/6/666676.png[/IMG]
 • 13.11.11, 07:12
  Otrzymałem informację od pana Józefa Wagnera, że wygrał sprawę.
  Witam serdecznieI PO SPRAWIE27.10.2011 Sąd w Chorzowie ogłosił wyrok w sprawie oszustów z firmyKALFAS.Pozew o zapłacenie należności firmie VINDICO zostaje oddalony .Firma nie wykonała żadnej usługi więc nie należy się jej jakakolwiek zapłata.
  Przekazuję Sygn. akt : I C 587/11
  Sąd Rejonowy w Chorzowie I Wydział Cywilny
  Pan Wagner pozwolił mi na przekazanie tego wszystkiego innym poszkodowanym. Proszę podpierać się tym wyrokiem . Ja mam sprawę 24 listopada i jadę na nią .
  Nie poddawajcie się !!!!!!!!!!!!
 • 25.11.11, 19:49


  I jak rozprawa ???

  Mam nadzieję, że pozytywnie ...
 • 26.11.11, 05:38
  Mam sprawę przeniesioną na inny termin z powodu choroby sędziego. Zadzwonili do mnie z sądu ale ja zażądałem pisma potwierdzającego żeby mieć dowód no i przysłali.
 • 05.12.11, 12:40
  Witajcie,
  u mnie podobnie jak u Wszystkich, tyle tylko że rozprawa "odbyła" się na początku marca, dostałąm pismo z sądu na które odpowiedziałąm, miałą być rozprawa, nie pojechaliśmy i cisza, żadnego wyroku, żadnego pisma z sądu tylko FV i Vindico, oczywiście nie płaciliśmy, teraz dostaliśmy pismo od komornika W. Drobinieckiego z Legionowa o zajęciu konta. Napiszcie czy tak było u Was, czy z sądu powinien przyjśc jakiś wyrok? Sprawa z KM zaczęła się u nas w lutym 2010 r, następnego dnia po "zawarciu umowy" napisałam, że rezygnujemy a oni, że dopiero po upływie 2 lat...Prawnik powiedział żeby nie płacić bo powinnie przyjąc rezygnację i nawet jesli zrobili stronę to powinni ją usuną- bo to nie jest coś nieodwracalnego, i moglibysmy wtedy ewentualnie zapłacić za ten okres funkcjonowania strony.
 • 30.12.11, 02:36
  Witam, nie wiem czy ktoś jeszcze pisze na tym forum o firmie KM, aktualnie jest to firma Extra Internet GmbH z Niemiec. Mam z nimi ten sam problem, bo niejaka p.Figurska zmanipulowała mnie w umowę z nimi, na którą nigdy nie wyraziłam zgody. Było to w maju 2010r. i targaja mnie za niezapłacone faktury. Po krótce, mam już 1 przegraną sprawę z firmą VINDICO w sądzie w Wałbrzychu, na której oczywiście nie byłam, sprawa odbyła się "za moimi plecami". Gdyby ktoś zechciał mi pomóc w tej sprawie, ponieważ dostałam kolejny pozew do sądu za kolejne nieopłacone abonamenty i chcę zebrać trochę dowodów przeciwko nim. Potrzebuję konkretne opisy spraw, jak wyglądało naciągnięcie przez pracownika tejże firmy. Może coś mi się uda wskórać, jeśli nie przed sądem to sprawę zgłoszę do telewizji. Bardzo prosze o pomoc i porady jak z tymi złodziejami i oszustami walczyć. Podaje adres mojej wspaniałej strony jaka mi stworzyli www.imprezyplenerowe-lodzkie.pl możecie obejrzeć tą fuszerę i zdecydować czy ktoś mi pomoże. Dodam jeszcze, że zlikwidowałam działalność gosp. 7.12.2010r, a oni twierdzą, że to ich nie interesuje i muszę utrzymać stronę przez 24 miesiące, bo na tyle zawarta był rzekoma umowa. proszę o kontakt na email, lub przez to forum i z góry bardzo dziękuję, Magda: mail magda75k@op.pl Pozdrawiam wszystkich oszukanych.
 • 30.12.11, 07:07
  Skoro nie wyraziłaś zgody na zawarcie umowy to na jakiej podstawie sąd wydał wyrok?
 • 30.12.11, 09:23
  Zapraszam do nas ;) mała ale uczciwa i rzetelna firma ;) www.libertstudio.pl
 • 30.12.11, 11:27
  Witaj Gambit, No w tym własnie jest problem, bo tylko ja twierdzę, że nie zawierałam z tą firmą umowy, gdyż podczas rozmowy tel. z p. Figurską z firmy KM, nagrana została tylko część naszej rozmowy gdzie pani kazała mi tylko potwierdzić wszystkie moje dane gdybym w poniedziałek (rozmowa tel. była w piątek 7.05.2010) kiedy do mnie zadzwoni zapytać czy decyduje się na ich usługi, mogła już sporządzić umowę. W poniedziałek 10.05.2010 dowiedziałam się, że moja strona jest już gotowa, co było dla mnie szokiem. W dniu 11.05. wysłałam do firmy KM maila, ze rezygnuje z ich usług, gdyż nie mam pieniędzy, a jest to bardzo droga firma, odpisali, że jako przedsiebiorca nie mam prawa rozwiązać umowy zawartej na czas określony. Nic nie dały tłumaczenia, że ja takiej zgody w ogóle nie wyraziłam, oni twierdzą, że dysponują nagraniem, na którym wyraźnie zgadzam się na wszystkie ich warunki. Na sprawie nie byłam, więc nie wiem co jest na tym nagraniu. Sąd wydał wyrok bez mojej obecności ( co w pozwie zastrzega sobie pełnomocnik tej firmy) i pewnie w ogóle nie wzięto pod uwagę mojego sprzeciwu od nakazu zapłaty jaki wysmarowałam do Sądu na trzy strony A4. Może ktoś ma taką samą sytuację jak moja, prosiłabym o pomoc w rozwiązaniu tej żenującej sytuacji, gdyż po 1,5 roku mam już dosyć zszargane nerwy przez tych debili!!. HELP ME. Magda
 • 04.01.12, 20:54
  witam,
  potrzebuję pilnej i rzeczowej pomocy od osób które wygrały sprawę z Premium Web. Dziś dostałem z sądu w Wałbrzychu "Nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym" który jest napisany pod Premium Web i jak mam to dalej ugryźć? za fakturę nie płaciłem ani nie odliczałem jej w kosztach. proszę o kontakt.
 • 04.01.12, 21:19
  Musisz napisać sprzeciw na nakaz zapłaty i wysłać do premium i sądu poleconym za potwierdzeniem odbioru
 • 04.01.12, 21:29
  Ja się z nimi procesuję i przed pierwszą sprawa muszą ci przesłać dowody z nagrań i odpowiedzieć na twój sprzeciw . To jest taka przepychanka oni negują twoje dowody ,a Ty musisz udowodnić ,że są one istotne do uczciwego rozstrzygnięcia sprawy. po wymianie pism sąd rozstrzyga kto ma rację . Na sprawy trzeba jeździć , ponieważ będąc nieobecna dajesz przyzwolenie na istnienie tej złodziejskiej firmy. W piśmie od pełnomocnika jest tylko napisane,że nasza obecność jest nieobowiązkowa. Jednak skoro uważasz,że nie wyraziłaś woli zawarcia umowy to na jakiej podstawie sąd wydał wyrok niekorzystny dla ciebie?Prześlij mi uzasadnienie wyroku.
 • 06.01.12, 15:09
  Byłam u prawnika, stwierdził że nie rozumie moich racji, że skoro umowa jest zawarta to trzeba placić i tyle... Mamy komornika na głowie ale jeszcze nie ściągnął kasy z konta więc czekamy....Czy pisaliście rozwiązanie umowy poleconym ze zwrotnym potwierdzeniem odbioru? Ja nie i sie boje że teraz mi przedłuza na kolejne 2 lata bo wysłaalm tylko mailem na co odpowiedzieli...Ale w "umowie" jest że rozw pisemne...
 • 06.01.12, 18:26
  Ach ci prawnicy. Mała kasa to nawet palcem nie kiwnie papuga. Wszystkie sprawy regulujemy listem poleconym za zwrotnym potwierdzeniem odbioru. Apeluję do wszystkich nie możemy kwestionować zawarcia umowy , ponieważ ją zawarliśmy. Kwestionujmy jakość wykonanej usługi. To co nam zaoferowano to kpina. Ta pseudo firma nie wykonała żadnej pracy dlatego nie należy im się zapłata. Myślę że skoro przyjęto e-maila z wypowiedzeniem to znaczy, że powinni przyjąć wypowiedzenie umowy. Każda uczciwa firma tak by postąpiła.
 • 10.01.12, 11:17
  Jest grupa osób, która swiadomie podpisała umowę i grupa ludzi która nie miała pojęcia ,że rozmowa prowadzoma przez pracownika firmy polega na podpisaniu umowy. Część osób musi walczyć o to że nie jest wykonana usługa . Natomiast my walczymy o to że zostaliśmy wprowadzeni w błąd i firma wyłudza od nas pieniądze. N a dzień dzisiejszy sprawa jest prowadzona przez prokuraturę w Katowicach. Mamy nadzieję że wszystko pomyślnie skończy sie.
 • 10.01.12, 19:33
  Wszystko sprowadza się do jednego- firmą kalfas kierowały jasne pobudki: wszelkimi środkami wyłudzić pieniądze od przedsiębiorców nie dając praktycznie nic w zamian.
  Dziś w Gazecie Polskiej Codziennej artykuł o TYCH OSZUSTACH. DOBIERAJĄ SIĘ IM DO TYŁECZKA NARESZCIE!!!!!!!!!!!!!
 • 11.01.12, 10:37
  A możesz podać link gdzie znaleźć ten artykuł?
 • 11.01.12, 11:34
  gpcodziennie.pl/4315-nabici-w-internetowa-butelke.html
 • 18.09.12, 11:16
  Witaj,
  ja wypowiedziałam umowę za potwierdzeniem odbioru i odebrali, mam zwrotkę .Proszę to zrobić konieecznie aby sytuacja sie nie powtórzyła,
  pozdrawiam
 • 24.10.12, 15:42
  Witam. Na jaki adres napisała Pani wypowiedzenie umowy i czy można to odstąpienie zobaczyć, bardzo mi na tym zalezy bo tez zostałem oszukany. Bardzo prosze o przesłanie tego co Pani wysłała na adres wityss@wp.pl Oczywiście dane Pani mnie nie interesuja więc prosze je usunąć. Pozdrawiam
 • 24.10.12, 16:58
  Witam Pana,
  napisałam w tytule
  Oświadczenie,
  zgłaszam pisemne oświadczenie woli o nie przedłużaniu umowy na następne okresy, w celu zapobieżenia jej bezprawnemu przedłużaniu oraz kolejną próbą wyłudzenia pieniędzy.
  Oswiadczenie napisane do EXtra Internet Gmbh, bo od nich dostałam fakturę, ale równiez do wiadomości dla RA Finance oczywiście za potwierdzeniem odbioru. Zwrotki potwierdzen otrzymałam co dla mnie jest jednoznaczne z przyjęciem oświadczenia
  pozdrawiam
 • 25.10.12, 09:16
  Witam , ja również zostałam oszukana przez Extra Internet, "procedura ta sama"... mam tylko pytanie bo piszą Państwo że wysyłają oświadczenie o odstąpieniu od umowy po upływie 24 mies, czyli dobrze rozumiem że zapłacicie za wystawione już faktury? bo sama nie wiem co robić. płacić czy nie? Czy oświadczenie o odstąpieniu od umowy z powodu błędu jest jednoznaczne z rozwiązaniem umowy po upływie 24 miesięcy?
 • 25.10.12, 11:57
  Trzeba natychmiast wypowiedzieć umowę skoro zostałaś oszukana . W regulaminie ta pseudo firma ma ,że umowę należy wypowiedzieć minimum 6 msc przed jej wygaśnięciem. Skoro uważasz ,że zostałaś wprowadzona podstępnie w błąd to wypowiedzenie natychmiastowe i do sądu. Ja się z nimi sądzę . Wiem,że niedługo sprawa będzie nagłośniona w mediach.
 • 22.11.12, 16:07
  Moją apelację sąd odrzucił choć kalfas zarejestrował inną nazwę strony niż w umowie. To jakiś chory kraj gdzie wyroki w tej samej sprawie są diametralnie różne. Nie poddaję się . Sprawdzę tylko co mogę dalej zrobić.
 • 26.11.12, 17:59
  Czy można coś dalej zrobić?
  Mnie również ta 'firma' oszukała. Założyłam sprawe do sądu, która odbyła się w Wałbrzychu. Sprawę wygrałam jednak oni się odwołali. Decyzją sądu ostatecznie sprawę przegrałam i muszę zapłacić im cała sumę pieniędzy. Czy mogę coś zrobić dalej? Gdzieś się odwołać? Proszę o pomoc.
 • 26.11.12, 22:20
  Ja niestety nie wchodziłem na drogę sądową ponieważ teoretycznie wszystko jest zgodnie z prawem, nastawienie polskich służb i instytucji do ochrony obywatela raczej nie nastraja optymistycznie.

  Kwota jaką muszę zapłacić to w tym roku 1200zł i w przyszłym podobnie. Pierwsza rata została tym złodziejom przelana. Moje wysiłki kierują się teraz na to by skutecznie tą umowę rozwiązać czyli tak by w 2014 roku nie przyszło mimowolne przedłużenie. Piszę o tym ponieważ słyszałem, że i z tym jest problem... Dzwoniłem zapytać w jaki sposób skutecznie rozwiązac umowę (całą rozmowę nagrywając i informując "pracownicę" że jest nagrywana), niedawno przesłałem im wypowiedzenie umowy, czyli brak chęci jej przedłużenia w przyszłości. Dziś przyszło mi potwierdzenie odebrania tego listu, Jutro zadzwonię i zapytam czy zrozumieli co do nich napisałem, czy takie pismo jest w ich mniemaniu ważne, czy umowa jest rozwiązana. Całość oczywiście nagrywając i informując panie o tym, że to robię. Wszystko zachowuję i dołączam do akt sprawy prowadzonej w Katowicach. Niestety daliśmy się nabrac na misternie przygotowaną pułapkę - jest to droga lekcja krytycznego patrzenia na to co się wokół nas dzieje. W moim przypadku nie ma się czego przyczepic poniewaz po prostu się zgodziłem... Ale jeżeli ktoś czuje w sobie wystarczająco duzo siły by walczyć i ma mozliwości to należy to robić, życzę powodzenia, jesli moge jakoś pomóc www.wityss@wp.pl
 • 12.01.12, 01:11
  Witaj gambit65, czy to uzasadnienie wyroku przesłac na forum? Na 1 rozprawie nie byłam, nawet nie wiedzialam kiedy się odbedzie, dostałam tylko po wszystkim wyrok. Firma KM twierdzi, że nagranie, które mają to jest wyraźne wyrażenie mojej woli na zawarcie z nimi umowy, z tym, że ta pani nie nagrała wszystkiego o czym rozmawiałyśmy tylko część, w której miałam potwierdzić moje dane i mojej firmy do sporządzenia ewentualnej umowy jeżeli zdecyduje się na ich usługi. Pani miała dzwonić do mnie za 2 dni i miałam dać odpowiedź, po czym za 2 dni dostałam telefon z KM, ale nie od tej samej pani, że moja strona jest gotowa. Dostałam szoku i nie wiedziałam za bardzo o co chodzi, więc wysłałam maila do tej firmy, że rezygnuję z ich usług, ale oni na to, że nie mogę bo nie jestem konsumentem. I tak po krótce to wygląda, musiałabym dużo tu pisać, żeby trochę lepiej przybliżyć wygląd całej sprawy, ale wolałabym porozmawiać z tobą gambit telefonicznie, żeby dowiedzieć się więcej jak wyglądały te sprawy w sądzie, gdyż ja właśnie czekam na odpowiedź z sądu na mój drugi sprzeciw do nakazu zapłaty, więc chciałabym wiedzieć co dalej robić. Gdybyś był tak uprzejmy to podaję mój mail (magda75k@op.pl), abyś podał mi swój numer telefonu to zadzwonię. Mam już tak zszargane nerwy przez tych złodziei i oszustów, że powoli wpadam w depresję. Bardzo proszę o jakąś poradę i pomoc bo sama z tego nie wybrnę. Dziękuję i pozdrawiam .
 • 25.03.12, 12:10
  witam wszystkich pokrzywdzonych. byłem kilka dni temu w Wałbrzychu na rozprawie. Vindico wcale się nie pojawiło. Stenogram rozmowy sąd przesłuchiwał i kazał się do tego ustosunkować. nie wolno zaprzeczać że nie było umowy, bo w świetle prawa była zawiązana. możemy odstępować od płatności w wyniku niewywiązania się z umowy (brak modułu gg i modułu kontaktowego skype). sąd wydał wyrok z nakazem zapłaty za aktywację strony i koszty procesowe ok. 30pln. koszty powstania strony są przez sąd oddalone. teraz czekam na uprawomocnienie się wyroku. WSZYSTKIM PODPOWIADAM ABY SIĘ NIE BALI ODPOWIADAĆ NA PISMA PROCESOWE I JECHAĆ DO WAŁBRZYCHA, BO SĄD WIDZI CO SIĘ DZIEJE!!! NIE BAĆ SIĘ, BO TA FIRMA DZIAŁA NA MECHANIZMIE STRACHU I BEZRADNOŚCI.
 • 17.09.12, 22:10
  Problem jest bardziej złożony. Jak łatwo zauważyć wszystkie sprawy KM, Extra Internet GmbH, Vindico i innych tworów p. Kalfasa to cały ciąg oszukańczych umów, kierowanych następnie do windykacji za pośrednictwem ciągle tego samego sądu w Wałbrzychu i jedynego komornika tj p. Drobieckiego z Legionowa. Już na etapie rozpoczęcia sporu sądowego z Vindico w postępowaniu nakazowym sąd w Wałbrzychu może rozpatrywać tylko pozwy wobec osób zamieszkałych w obszarze działania tego sądu. Tak stanowi art.27 kpc. Tymczasem sąd ten wystawia nakazy zapłaty na obszar całego kraju. Powstaje pytanie na jakiej podstawie i będąc w podobnej sytuacji (w dodatku sąd wystawił ten nakaz na podstawie ewidentnie sfałszowanych "dowodów") o to właśnie wysoki sąd zapytałem. Uzyskałem odpowiedź, że moje pismo zostało zakwalifikowane jako przeterminowany sprzeciw i z przyczyn formalnych oddalone. Sprawę właściwaości terytorialnych sąd taktycznie przemilczał. Nakaz zapłaty uzyskał klauzulę wykonalności i p. M. Cieślak z Vindico natychmiast dostarczyła go do swojego komornika w Legionowie. Jedna kancelaria w Warszawie, druga niby w Legionowie, ale odległe od siebie o 10 min drogi samochodem. Dlaczego o tym piszę? Bo według mnie istnieje jakiś swoisty układ pomiędzy firmami Kalfasa, Vindico, tym sądem i komornikiem. Przecież trudno mi uwierzyć w to, że Sąd w Wałbrzychu, a zwłaszcza komornik w Legionowie nic nie wiedzą o wyłudzaniu zapłaty za niechciane usługi przez ciągle zmieniający się łańcuszek firm p. Kalfasa. Zawiadomienie o zajęciu konta już mam. Z takim przeświadczeniem spróbuję w najbliższych dniach złożyć w prokuraturze zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia porzestępstwa przez Extra Internet GmbH, Vindico Sp. z o.o. i komornika przy Sądzie Rejonowym w Legionowie, jako działających w porozumieniu.
 • 17.09.12, 23:31
  Już sporo osób pisało o przegranych sprawach w Wałbrzychu.My mieliśmy sprawę w Warszawie,sędzina doskonale znała"kulisy"sprawy i my ją wygraliśmy a może też nasza sprawa miała taki a nie inny tok,ponieważ nas reprezentował super spec od spraw gospodarczych i być może dlatego byłe Kalfas nie ryzykowało mataczenia z sądem.Nie wiem,tak tylko gdybam.Ale na Twoim miejscu też bym tego tak nie zostawiła-życzę powodzenia:)
 • 17.09.12, 23:33
  Ja czekam na apelację . Sędzina z Płocka dała ciała , ciekawe co na to sąd rejonowy.
 • 18.09.12, 00:35
  gambit nie denerwuj się,będzie wszystko dobrze:)Gdybyś miał jakieś pytania to dzwoń-tel znasz.Pamiętaj co pisałam już wcześniej przeanalizuj wszystkie pisma i maile-szczególną uwagę zwróć na daty odsprzedaży udziałów poszczególnych spółek,daty pism i maili-TO JEST BARDZO WAŻNE i być może pomoże Ci wygrać sprawę.Powiem Ci tylko tyle,że sprawy nie mogła wytoczyć Ci spółka,która nie istnieje czyli taka,która założyła Ci sprawę np.02.01 a udziały odsprzedała 01.01.Rozumiesz tak?:)Pozdrawiam:)
 • 03.05.12, 21:34
  Witam
  Czy zdaje sobie pani sprawę, że nie mając podstaw prawnych (wygrany proces i zgodę sądu na publikację jej danych) nie może Pani podawac nazwiska osoby (pracownika)reprezentującej daną firmę? Jeżeli ta pani przeczytała co Pani wypisuje na forum na jej temat i zechce to wykorzystac to będzie Pani niezłe kłopoty!!!
  Proponuję szybko wykreslic nazwisko tej pani lub usunąc całkowicie swój komentarz
  POZDRAWIAM
 • 04.05.12, 17:35
  jadwiga.p4 napisał:

  > Witam
  > Czy zdaje sobie pani sprawę, że nie mając podstaw prawnych (wygrany proces i zg
  > odę sądu na publikację jej danych) nie może Pani podawac nazwiska osoby (pracow
  > nika)reprezentującej daną firmę? Jeżeli ta pani przeczytała co Pani wypisuje na
  > forum na jej temat i zechce to wykorzystac to będzie Pani niezłe kłopoty!!!sprawa wygrana!A pani niech lepiej na tym forum sie nie wypowiada-co,adwokatka złodziei??to bardzo kiepska!
  > Proponuję szybko wykreslic nazwisko tej pani lub usunąc całkowicie swój komenta
  > rz
  > POZDRAWIAM
 • 04.05.12, 17:37
  jadwiga.p4 napisał:

  > Witam
  > Czy zdaje sobie pani sprawę, że nie mając podstaw prawnych (wygrany proces i zg
  > odę sądu na publikację jej danych) nie może Pani podawac nazwiska osoby (pracow
  > nika)reprezentującej daną firmę? Jeżeli ta pani przeczytała co Pani wypisuje na
  > forum na jej temat i zechce to wykorzystac to będzie Pani niezłe kłopoty!!!
  > Proponuję szybko wykreslic nazwisko tej pani lub usunąc całkowicie swój komenta
  > rz
  > POZDRAWIAM
  sprawa wygrana!!!kiepska adwokatko złodziei!!!albo i sama w precederze uczestnicząca!!!
 • 30.11.11, 13:32
  Witam gdyby ktoś się czuł pokrzywdzony stroną od KM to zapraszam do mnie ;)

  www.libertstudio.pl

  Strony nieszablonowe, indywidualne projekty graficzne + CMS (do samodzielnego zarządzania treścią)

  Brak jakichkolwiek opłat licencyjnych!
 • 30.11.11, 13:35
  Witam gdyby ktoś się czuł pokrzywdzony stroną od KM to zapraszam do mnie ;)

  www.libertstudio.pl
  Strony nieszablonowe, indywidualne projekty graficzne + CMS (do samodzielnego zarządzania treścią)

  Brak jakichkolwiek opłat licencyjnych!
 • 05.12.12, 19:55
  Hmmm dobrze że ja trafiłem na WallGrab.com i nie mam takich problemów. Mam skuteczny marketing i reklamę i wszystkim polecam tę firmę
 • 14.02.13, 10:24
  UWAGA! Extra Internet działa teraz jako OnLine Solution Pro Gmbh. Zmienili nazwę ale to dalej Ci sami oszuści. Właśnie rozmawiałam z kolejnymi poszkodowanymi. Przekażcie tą informację dalej komu tylko możecie !!! OnLine Solution Pro Gmbh = Extra Internet Gmbh=OSZUSTWO

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.