Dodaj do ulubionych

Business Lift Towarowa 22 Warszawa

22.02.17, 16:21
Czy ktoś zna tę firmę ? Byłem na spotkaniu i z tego co się dowiedziałem to praca miła, przyjemna i zarabia się 4000 tys....

Z drugiej strony, na dole budynku sieidziała babeczka i pytam się gdzie jest ta firma bo nie mogę znaleźć. A ona mówi, że co tydzień 5-10 osób przychodzi w czwartek na rozmowę i się pyta o tę firmę...
Edytor zaawansowany
  • monikkka.96 14.03.17, 11:35
    Jednak jakieś opinie są w internecie, trzeba tylko trochę poszukać ;)

najgorszapraca.pl/opinie/business_lift_towarowa_22_warszawa/1029451
  • Gość: Azraael IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 16.05.17, 21:48
    Witam,
    są to zwykli i ordynarni oszuści. zarejestrowali się jako partner Ubera i udostępniają auta dla kierowców. Jednak, jeżeli w ogóle coś wypłacają to w granicach 32 procent z utargu, a od tego robią jeszcze potrącenia wszystkich możliwych kar i kosztów, np za szkolenie wstępne potrącają 370 zł.Mają kilku starych kierowców którym płacą jakieś normalniejsze pieniądze, a poza tym bazują na narybku, który popracuje maks 1 miesiąc a potem się zwalnia bo widzi co się tam dzieje. Firma zarejestrowana w UK i tam masz iść się sądzić z nimi. Jeszcze gorzej jest z UberEats, który też prowadzą jako partnerzy, tam chłopakom w ogóle nie płacą, Rotacja 80 % miesięcznie chyba coś mówi. Trzeba być niespełna rozumu, żeby pójść na współpracę z nimi (generalnie dość często zmieniają nazwą - teraz będą nie BusineesLift tylko Crusaders). Wystrzegać się wszystkiego co ma siedzibę na Towarowa 22 !!!!!!!!11

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka