• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

ZRUTKA NA MINISTRA KALWASA Dodaj do ulubionych

• 23.07.05, 02:22
    Rodacy !!

Z zachowania Pana Kalwasa, tj. jego panicznego strachu przed konkurencją w
    zawodach prawniczych należy wnosić, iż ten jakże skromny człowiek, szczęśliwy
    posiadacz auli swojego imienia w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie,
    niedługo będzie musiał zmierzyć się z niewidzialną ręką rynku. Ręka ta, jak
    wiadomo, może naszemu Czcigodnemu Piewcy Złotej Wolności Radcowsko-Adwokacko-
    Notarialnej przetrzepać jego równie czcigodne siedzenie, swojsko zwane dupą.
    Analiza wystąpień Szanownego Pana Ministra wyraźnie wskazuje, iż sensowność
    jego wypowiedzi i działań jest odwrotnie proporcjonalna do czasu zasiadania
    na ministerialnym stołku. Wydaje się, iż powiedzenie "Plecie jak Kalwas na
    ministerialnym stołku" - już na stałe weszło do słownika współczesnej
    polszczyzny. Rodacy, bądźmy miłosierni i nie pozwólmy, aby Pan Minister dalej
    się tak męczył ! Apeluję o wolne datki dla Pana Kalwasa, aby miał za co się
    utrzymać, gdy od stołka ministerialnego w końcu się odklei (choć są tacy, co
    utrzymują, że prędzej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne), bo z
    wygadywania głupot po "uwolnieniu zawodów" prawniczych na pewno nie wyżyje.
    Ja ze swej strony życzę Panu Ministrowi samych sukcesów w pracy zawodowej-
    najlepiej w jakimś odległym od Polski kraju, gdzie będzie mógł głosić swoje
    świetlane poglądy i tworzyć najszlachetniejszą ze szlachetnych korporację
    prawniczą.
    Zaawansowany formularz
    • 23.07.05, 12:26
      Ludzie kochani, zrzućcie się w końcu na Pana Ministra, bo jego urzędowanie
      dobiega końca, a chłopina jeszcze grosza nie zebrał na życie w okrutnej
      rzeczywistości wolnorynkowych usług prawniczych. Miejcie litość !! Ja ze swej
      strony rzucam złamany grosz, bo tyle, wg mnie, jest warty Pan Minister na
      wspomnianym wolnym rynku.
    • Gość: jasna_79 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.07.05, 21:50
      Powyższe posty nie należą do najmądrzejszych, ale Pana Kalwasa też nie trawię.
      Trzymam kciuki za Prezydenta Wszystkich Polaków, aby podjął właściwą z mojego
      punktu widzenia decyzję.
      • Gość: Autor wątku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.07.05, 22:47
        Takie będa posty w Gazecie, jakie ministrów howanie !!
        • 25.07.05, 22:58
          Dorzucam grosz na Kalwasa na jego emeryture zeby wreszcie wybrali kogos
          sensownego na to stanowisko!!!!!!!!!!!!
      • 25.07.05, 23:45
        Gość portalu: jasna_79 napisał(a):

> Powyższe posty nie należą do najmądrzejszych, ale Pana Kalwasa też nie trawię.
        > Trzymam kciuki za Prezydenta Wszystkich Polaków, aby podjął właściwą z mojego
        > punktu widzenia decyzję.

Ja też trzymam kciuki. Mam nadzieję, że prezydent zawetuje tego legislacyjnego
        śmiecia.
        --
        South Armagh Brigade,
        Óglaigh na hÉireann
        • Gość: Kat-on IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.05, 12:04
          Witam, widzę, że kolega z gatunku trzęsących się ze strachu przed
          konkurencją...Czyżby nie starczało umiejętności i wiedzy ?? Do zobaczenia na
          wolnym rynku usług prawniczych, ale uwaga kolego, możesz okazać się za cieńki,
          aby na nim pozostać :-)) Czego Tobie i sobie życzę !
          • 28.07.05, 13:57
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • 28.07.05, 15:15
              Panie Kolego Paul_78,

Mam dla Pana złą wiadomość-w dużych międzynarodowych kancelariach pracuje cała
              rzesza świetnie wykształconych ludzi z unikalnymi jak na polskie warunki
              doświadczeniami na niwie prawniczej, którzy tylko czekają na uwolnienie rynku
              usług prawniczych. Wprawdzie im uprawnienia nie są aż tak potrzebne, jakby się
              mogło wydawać, ale z pewnością chętnie je nabędą. Czuje Pan ich oddech na
              plecach ?? Tak, to są te "matołki", o których Pan pisze, te "miernoty"... To
              oni realizują transakcje, o których czyta Pan w gazetach...Niedługo stanie Pan
              przed drzwiami ich kancelarii z podaniem o pracę, oczywiście, nie na stanowisku
              prawnika, bo aby móc z nimi współpracować musi się Pan jeszcze wiele nauczyć !

Życzę wiele samozaparcia w zdobywaniu wiedzy !

P.S. I prosiłbym bez inwektyw, bo w ten spośób tylko potwierdza Pan już i tak
              złą opinię o obrońcach złotej wolności korporacyjnej.
              • 28.07.05, 15:29
                kat-on napisał:

> Panie Kolego Paul_78,
                >
                > Mam dla Pana złą wiadomość-w dużych międzynarodowych kancelariach pracuje cała
                > rzesza świetnie wykształconych ludzi z unikalnymi jak na polskie warunki
                > doświadczeniami na niwie prawniczej, którzy tylko czekają na uwolnienie rynku
                > usług prawniczych. Wprawdzie im uprawnienia nie są aż tak potrzebne, jakby się
                > mogło wydawać, ale z pewnością chętnie je nabędą. Czuje Pan ich oddech na
                > plecach ?? Tak, to są te "matołki", o których Pan pisze, te "miernoty"... To
                > oni realizują transakcje, o których czyta Pan w gazetach...Niedługo stanie Pan
                > przed drzwiami ich kancelarii z podaniem o pracę, oczywiście, nie na stanowisku
                >
                > prawnika, bo aby móc z nimi współpracować musi się Pan jeszcze wiele nauczyć !
                >
                > Życzę wiele samozaparcia w zdobywaniu wiedzy !
                >
                > P.S. I prosiłbym bez inwektyw, bo w ten spośób tylko potwierdza Pan już i tak
                > złą opinię o obrońcach złotej wolności korporacyjnej.

Co do dopiero powiedzieć o takiej miernocie jak ty??
                --
                South Armagh Brigade,
                Óglaigh na hÉireann
                • 28.07.05, 16:04
                  Tak się składa, że jestem jedną z tych "miernot"... Czuje Pan nasz oddech na
                  plecach ?? Niech Pan ucieka ile sił w nogach ! NADCHODZIMY !!!!
                  • 28.07.05, 16:06
                    kat-on napisał:

> Tak się składa, że jestem jedną z tych "miernot"... Czuje Pan nasz oddech na
                    > plecach ?? Niech Pan ucieka ile sił w nogach ! NADCHODZIMY !!!!

ROTFL.

--
                    South Armagh Brigade,
                    Óglaigh na hÉireann
                  • 28.07.05, 16:23
                    kat-on napisał:

> Tak się składa, że jestem jedną z tych "miernot"...

Jak jesteś taki świetny, to jakim cudem nie dostałeś się na aplikację?

>Czuje Pan nasz oddech na
                    > plecach ??

Taaak, i - parafrazując Monthy Pythona - pierdzę ogólnie w tamtym kierunku.

--
                    South Armagh Brigade,
                    Óglaigh na hÉireann
                    • 28.07.05, 16:45
                      Hehe-na aplikację ?? A po co mi ona ?? Jako prawnik jestem ceniony za wiedzę i
                      umiejętności, a nie za przynależność do kasty. Tak jest na każdym wolnym rynku,
                      nie zna Pan tych zasad ?? Nie dziwię się... A co do pańskich złych manier-
                      polecam lekturę podręcznika savoire-vivre - warto poczytać...bo z tego, co
                      widać, na aplikacji tego nie uczą...
                      • 28.07.05, 16:49
                        kat-on napisał:

> Hehe-na aplikację ?? A po co mi ona ?? Jako prawnik jestem ceniony za wiedzę i
                        > umiejętności, a nie za przynależność do kasty. Tak jest na każdym wolnym rynku,

To czego się pchasz do uprawnień tylnymi drzwiami?. Skoro jesteś taki dobry, to
                        dawno już byłbyś adwokatem. Widocznie nadajesz się do wypełniania wniosków do
                        KRS i nie wątpię, że robisz to świetnie.

--
                        South Armagh Brigade,
                        Óglaigh na hÉireann
                        • 28.07.05, 16:57
                          Tylnymi ?? Tylnymi drzwiami weszło 99% osób, które funkjonują obecnie w tym
                          zawodzie. Tylne drzwi to nepotyzm, drogi Panie, chyba że Pan uważa to za formę
                          naturalną. Proponuję zatem wprowadzić dziedziczenie posadek adwokackich.
                          Przecież adwokatem się nie zostaje, tylko adwokatem trzeba się urodzić !! W
                          następnej kolejności należałoby ustanowić Polskę monarchią dziedziczną !! A co-
                          jak szaleć, to na całego !!
                          • 28.07.05, 17:01
                            kat-on napisał:

> Tylnymi ?? Tylnymi drzwiami weszło 99% osób, które funkjonują obecnie w tym
                            > zawodzie. Tylne drzwi to nepotyzm, drogi Panie, chyba że Pan uważa to za formę
                            > naturalną. Proponuję zatem wprowadzić dziedziczenie posadek adwokackich.
                            > Przecież adwokatem się nie zostaje, tylko adwokatem trzeba się urodzić !! W
                            > następnej kolejności należałoby ustanowić Polskę monarchią dziedziczną !! A co-
                            > jak szaleć, to na całego !!

Nie opowiadaj głupot - najpierw szukaj wad U SIEBIE, a potem zwalaj na
                            "nepotyzm", "układy", "plecy" i inne bzdury.

--
                            South Armagh Brigade,
                            Óglaigh na hÉireann
                            • 28.07.05, 17:06
                              Niestety mam taką jedną wadę-nie urodziłem się z "genem adwokackim"...W
                              terminologii korporacji zwie się to brakiem "należytej rękojmi do wkonywania
                              zawodu"...
                              • 28.07.05, 17:11
                                kat-on napisał:

> Niestety mam taką jedną wadę-nie urodziłem się z "genem adwokackim"...

Ja też nie

> W
                                > terminologii korporacji zwie się to brakiem "należytej rękojmi do wkonywania
                                > zawodu"...

Nie, w terminologii korporacji zwie się to "za mało punktów na egzaminie" i to z
                                reguły na pisemnym.

--
                                South Armagh Brigade,
                                Óglaigh na hÉireann
                                • 28.07.05, 17:36
                                  Zapewne chodzi o punkty z tzw. "wiedzy ogólnej" ? Znamy to,
                                  znamy...Interesujesz się malarstwem impresjonistycznym ?? Dostaniesz pytanie z
                                  kubizmu ! Intersujesz się kubizmem ? Dostaniesz pytanie z malarstwa
                                  średniowiecznego ! No chyba, że urodziłeś się dzieckiem adwokata-wtedy twój
                                  wrodzony geniusz podpowiada ci jakim malarstwem powinieneś się zainteresować
                                  przed egzaminem...Jakie to proste...

P.S. Nie mogę wyjść wprost z podziwu jacy to genialni ludzie, ci adwokaci !!
                                  Nadludzie !!
                                  • 28.07.05, 17:44
                                    kat-on napisał:

> Zapewne chodzi o punkty z tzw. "wiedzy ogólnej" ? Znamy to,
                                    > znamy...Interesujesz się malarstwem impresjonistycznym ?? Dostaniesz pytanie z
                                    > kubizmu ! Intersujesz się kubizmem ? Dostaniesz pytanie z malarstwa
                                    > średniowiecznego ! No chyba, że urodziłeś się dzieckiem adwokata-wtedy twój
                                    > wrodzony geniusz podpowiada ci jakim malarstwem powinieneś się zainteresować
                                    > przed egzaminem...Jakie to proste...
                                    >
                                    > P.S. Nie mogę wyjść wprost z podziwu jacy to genialni ludzie, ci adwokaci !!
                                    > Nadludzie !!

Pytania z wiedzy ogólnej są na ustnym. Zdecydowana większość tych, którzy zdają
                                    pisemny, dostaje się na aplikację. Na pisemnym wiedza ogólna to co najwyżej
                                    pytania z aktualnej polityki i najnowszej historii.

Nie mogę wyjść z podziwu, jak frustracja i niechęć do uznania własnych braków
                                    wpływa na niektórych.
                                    Nie starczyło ci wiedzy, dlatego się nie dostałeś, to jest pierwszy i
                                    najważniejszy powód.
                                    --
                                    South Armagh Brigade,
                                    Óglaigh na hÉireann
                                    • 28.07.05, 18:01
                                      A skąd ta pewność, że w ogóle zdawałem ??
                                      • 28.07.05, 18:52
                                        kat-on napisał:

> A skąd ta pewność, że w ogóle zdawałem ??
                                        Bo za bardzo gardłujesz.

--
                                        South Armagh Brigade,
                                        Óglaigh na hÉireann
                                        • Gość: Kat-on IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.05, 18:55
                                          Chciałoby się w ciszy i spokoju dymać klientów na lewo i prawo i wmawiać im, że
                                          tak właśnie wyglądają profesjonalne usługi prawnicze ?? Nic z tego, dobre czasy
                                          skończyły się i już nie wrócą..:-))
                                          • 28.07.05, 23:54
                                            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                                            • Gość: Kat-on IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.05, 02:07
                                              Oprócz niedostatków w wiedzy prawniczej (skutek braku konkurencji w zawodzie)
                                              Kolega Paul_78 wykazuje się jeszcze brakiem znajomości podstaw ewolucjonizmu.
                                              Spieszę zatem z wyjaśnieniem, iż ja, podobnie jak Ty Drogi Kolego, należę do
                                              gatunku HOMO SAPIENS, zapamiętaj-HOMO SAPIENS.

Życzę miłego wieczoru !
                                              • 29.07.05, 08:29
                                                Gość portalu: Kat-on napisał(a):

> należę do
                                                > gatunku HOMO SAPIENS, zapamiętaj-HOMO SAPIENS.
                                                Może HOMO, bo SAPIENS się do ciebie nie odnosi.

--
                                                South Armagh Brigade,
                                                Óglaigh na hÉireann
          • Gość: presio IP: *.devs.futuro.pl 28.07.05, 15:15
            Pęczak, Jagiełło, Jakiernia, Ungier, Kiszczak, JAruzelski, Ochab, Gomółka,
            Naumann, Czarzasty, Kalwas, Jakubowska, Sobotka, Łapiński, Miller, Kwiatkowski,
            Szynalscy.
            • Gość: oj IP: *.devs.futuro.pl 28.07.05, 16:15
              wyluzujcie się szczurzęta, więcej poczucia humoru i dystansu do SIEBIE i do
              życia. Życie jest takie krótkie, czy na prawdę wart tytuać sie w tym szambie i
              obrzucać się nim, aby śmierdzieć fetorem odbitym?

Do trumny zabierzecie te wasze tytuły i mamonę? Puknijcie się dobrze w głowę
              bo od tego testosteronu już fiksować zaczynacie (to znaczy ujawniać to
              zaczynacie). cHcecie się ścigać, to jedźcie do Japonii, czy Korei i tam
              spróbujcie sił z innymi o nieszczęśliwym dzieciństwie. Ale Azji z Polski, nie
              róbcie, s'il vous plait....
              • 28.07.05, 16:30
                Ale kto tu mówi o wyścigu szczurów ?? Chodzi o przynajmniej formalną równość
                wobec prawa. Aby spokojnie żyć, trzeba mieć ten minimalny komfort, że prawo w
                Polsce nie wspiera nepotyzmu. Chyba nie chciałbyś obudzić się w kraju, w którym
                żeby zjeść kawałek chleba trzeba będzie zapłacić 50 PLN, bo piekarze stwierdzą,
                że są niezastąpieni, nie będa dopuszczać innych do zawodu i podniosą ceny
                chleba ?

Życie jest zbyt krótkie, żeby pozwalać innym o nim decydować. Nic o nas bez
                nas !!
                • Gość: oj IP: *.devs.futuro.pl 28.07.05, 17:35
                  No dobrze, dobrze też uważam że to skandal i całe to czerowne towarzystwo
                  należy wysłać na Białoruś z kALWASEM I Kaliszem na czele. Może właśnie dlatego
                  nie lubię prawników, że uważam że wielu z nich należy, a większość nie należy -
                  bo nie może - ale chciałaby - do swoiście pojmowanej, ale jednak...mafii.....
                  • 28.07.05, 17:42
                    Wszelkie uogólnienia wypaczają obraz rzeczywistości, tak jak i w tym
                    przypadku...A postrzeganie ludzi tylko na podstawie zawodu, który wykonują, też
                    chyba nie jest zbyt zdrowe...
              • Gość: prawniczka IP: *.aster.pl / *.aster.pl 28.07.05, 20:26
                sa policzone adwokackie szczurki, wkrótce napłynie do was świeża nieskażona
                nepotyzmem prawnicza krew!!!!!!!!!!!!!!
                Bójcie sie bo macie kogo!!!!!!!!!!!
                • Gość: Kat-on IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.05, 22:34
                  Tak trzymać Koleżanko, popieram w 100 % hahaha !!!!!!!!!!!!!
                  • 28.07.05, 23:54

> Tak trzymać Koleżanko, popieram w 100 % hahaha !!!!!!!!!!!!!

Pajace...
                    --
                    South Armagh Brigade,
                    Óglaigh na hÉireann
                    • Gość: Kat-on IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.05, 01:57
                      Biedny nasz Kolega Paul_79 - wszędzie go admin kasuje. Czyżby nie
                      tylko "miernota" w mojej skromnej osobie była zdania, że na aplikacji nie uczą
                      dobrego wychowania ??

P.S. A swoją drogą, sądząc po żarliwości obrony starego (nie bójmy się już
                      używać tego słowa) systemu korporacyjnego, Paul_79 musi być jakimś PR-owcem
                      zatrudnionym przez korporację;-)) Przynajmniej chłopina trochę sobie
                      zarobi...tyle dobrego z jego postów...
                      • Gość: Kat-on IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.05, 04:21
                        Aaa-bym zpomniał, Panie Adwokacie in spe (oby jednak nie)-czy widzi Pan, co
                        jest napisane przy Pana wyciętych postach ?? "Wiadomość została usunięta ze
                        względu na złamanie prawa lub regulaminu." Przyszły kwiat palestry łamiący
                        prawo ??!! Oczom nie wierzę hehehe;-))
                      • 29.07.05, 08:30

> Biedny nasz Kolega Paul_79 - wszędzie go admin kasuje. Czyżby nie
                        > tylko "miernota" w mojej skromnej osobie była zdania, że na aplikacji nie uczą
                        > dobrego wychowania ??

Cenzura zawsze kasuję prawdę.

> P.S. A swoją drogą, sądząc po żarliwości obrony starego (nie bójmy się już
                        > używać tego słowa) systemu korporacyjnego, Paul_79 musi być jakimś PR-owcem
                        > zatrudnionym przez korporację;-)) Przynajmniej chłopina trochę sobie
                        > zarobi...tyle dobrego z jego postów...

"Stary" to będziesz mógł powiedzieć, jak prezydent podpisze tego bubla.

--
                        South Armagh Brigade,
                        Óglaigh na hÉireann
                        • Gość: Kat-on IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.05, 12:54
                          No tak...cenzura kasuje Twoją prawdę...jeszcze parę skasowanych postów i
                          będziesz mógł ubiegać się o zasiłek kombatancki-będzie jak znalazł
                          po "uwolnieniu zawodów prawnczych";-)))
                          • 29.07.05, 16:47
                            Kat-on, odpuść sobie dyskusję z tym gnojkiem, to tas, który boi się realnego
                            starcia. Jako aplikant sądowy wygrywam sprawy z tymi "kompetentnymi" w
                            zdzieraniu pienędzy od naiwnych ludźmi, ostatnio wielka pani notariusz z
                            wilanowa dostała kopa w tyłek - sąd okręgowy uchylił jej decyzję o odmowie
                            dokonania czynności notarialnej w formie przedłożonej przez klienta. Tak jak
                            juz pisałem, większość z nich powinna paść świnie, a nie nosić togi.
                            • 01.08.05, 02:40
                              No to podbijamy temacik, co by Pan Minister z głodu nie umarł;-))
                            • 01.08.05, 12:10
                              pewnie ten paul78 również jest jakims
                              marnym radcą skoro sie tak boi

im mniej takich lepiej na rynku będzie
                              • 01.08.05, 13:04
                                Paul_78 to już prawie mój przyjaciel hehehe;-))) Chyba pała do mnie nieskrywaną
                                sympatią, skoro tak często zamieszcza posty w założonym przeze mnie wątku ;-))
                                Wobec tego, może oprócz pieniążków dla Pana Ministra Naród dorzuci parę groszy
                                dla Paula ?? Zapraszam serdecznie wszystkich szczodrych darczyńców !!
                                • 01.08.05, 18:33
                                  Daje swój grosik!
                                  • Gość: aska IP: *.devs.futuro.pl 01.08.05, 20:30
                                    dorzucam grosik dla kalwasa i dla paul_78

ps.czy wiecie ze w polskim prawie nie ma definicji piwa ;-)))
                                    • 01.08.05, 23:59
                                      Nie ma, bo każdy prawdziwy Polak dobrze wie, co to jest hehe;-)))
                                    • Gość: ufo IP: *.chello.pl 02.08.05, 00:41
                                      A po co, wystarczy ustawa o podatku akcyzowym...
                                      • 07.08.05, 00:08
                                        To może postawimy Panu Ministrowi i Koledze Paul_78 piwko ?? Tak dla
                                        rozjaśnienia umysłów ?? ;-)))
                                        • Gość: ufo IP: *.chello.pl 07.08.05, 01:14
                                          A co oni nam postawią ?
                                          • 08.08.05, 00:51
                                            Hmmm...pewnie po(d)stawią nogę..jak znam życie;-))
                                            • Gość: Slav4 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.05, 10:13
                                              Proponuję demonstrację pod URM pod hasłem:

"KALWAS, KALWAS ZDAJ EGZAMIN !!!"

Podejrzewam że co najmniej 80% obecnych "radźcuf" i "adukatuf" miałoby baaaardzo
                                              poważne kłopoty ze zdaniem egzaminu (podkreślam: uczciwym zdaniem) w obecnej formie.
                                              Wyjątki od wyjątków z rozporządzeń + pytania "co to jest gargulec" albo "kto
                                              napisał operę >>Pajace<<" i "Lobby Leśnych Dziadków" wymięka.....

Jak są tacy dobrzy (ba: LEPSI !!!) to niech uprzejmie się zweryfikują. Krótka
                                              piłka. Umiesz = zdajesz.
                                              Jeśli np. zawodowy kierowca bodajże co 5 lat podlega obowiązkowym badaniom
                                              stwierdzającym jego przydatność do zawodu, to dlaczego przysypiające na
                                              rozprawach i wyżarte sklerozą móżdżki które zęby zjadły na reprezentowaniu stron
                                              w PAG-u nie zechcą się zmierzyć z egzaminem ? Przecież się "ciągle dokształcają"
                                              (ROOOOOOTFL)

(wiem, wiem. Marzenia ściętej głowy...)
                                              W przejście ustawy nie wierzę. Ale przynajmniej coś się ruszyło w temacie.

PS. Żeby była pełna jasność w temacie: z dobijania się na aplikację
                                              zrezygnowałem już dawno. Zostałem tłumaczem specjalistycznym (prawo + ekonomia)
                                              i jakoś sobie radzę.
                                              • 10.08.05, 02:17
                                                :-)))
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.