Manager w McDonalds - ile zarabia? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam.Byliśmy dziś z mężem w restauracji a że lubimy obserwować i przyglądać
    się ludziom to sobie popatrzyliśmy.Kocioł w tej restauracji
    nieziemski.Niezazdroszczę pracownikom pracy w Mcdonalds o pewnych porach,pot
    im po tyłkach kapie tak się uwijają.Stąd też nasze pytanie:czy ktoś z Was wie
    ile płacą w tej sieci pracownikom i managerom?Pozdrawiam
    • Gość: gamon IP: *.chello.pl 20.12.05, 23:19
      15 cheesburgerów na tydzień albo 3 big maki
    • Gość: marciakola IP: *.aster.pl 21.12.05, 14:20
      Pytałam naprawdę serio
    • Gość: Pracownik Mc'D IP: *.madnet.lub.pl / *.madnet.lub.pl 27.12.05, 00:24
      Manager niecałe 6zł brutto, instruktor 5,50, zwykły pracownik 4,05 a po roku
      pracy 4,60 brutto. Tam, gdzie pracuję, tylko jedna osoba jest zatrudniona na
      cały etat.
      Manager zarabi więc ok 700zł miesięcznie. (to nie są stawki z Warwszawy)
      Najwyższe wymagania za najniższą płacę.
      Zastanówcie sie dwa razy zanim pójdziecie do Mc'Donalda, szczególnie z
      dziećmi.
      Jesteśmy szkoleni by wmawiać najmłodszym, że "Mc'Donalds kocha dzieci". Zanim
      się spostrzeżecie, wasze pociechy będą niczym zombie, wstawać co sobotę
      mówiąc: "chcę Happy Meal". Zabawki, horągiewki, balony, daszki, konkursy
      plastyczne - nie dajcie się nabrać, że to dla waszego szczęścia. W ten sposób
      firma urabia sobie pokolenia konsumentów, którzy nie mogą podjąć innej decyzji,
      muszą TAM zjeść, bo tak zostali zaprogramowani, "zahipnotyzowani". Później
      człowiek nawet nie zdaje sobie sprawy, dlaczego tak bardzo chce do Mc'Donalda,
      chociaż wie, że jedzenie serwowane tam jest niezdrowe. Dzieci są na to
      szczególnie narażone.
      Nie dajcie się ogłupiać. Zestaw w Mc'D kosztuje 12zł - za tyle możecie kupić
      kebab z frytkami na mieście. I naprawdę się najeść.
      • Gość: gamon IP: *.chello.pl 27.12.05, 10:00
        jakby Dickens wstał z grobu, to by miał o cyzm pisać, cofnelismy sie do XIX
        wieku, to już lepszy był PRL
      • Gość: kotlet king IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.12.05, 15:16
        a dla porównania stawka pracownika z amerykańskiej sieci 5,75 dolara brutto na
        godzinę , podwójny mały kotlecik z serem w tzw ofercie dolar menu 99 centów ,
        większy kotlecik luzem 2,4 dolara (big maczek ) a zestaw od 3,9 do 6 dolarów
        cola oczywiscie z dowolna iloscia dolewek a ponadto słyszałem ze w Europie
        pracownik ma tez 1 tysiączek pensji tyle że w Euro
        smacznego
        • Gość: gamon IP: 87.207.192.* 30.12.05, 22:31
          powinny byc wprowadzone minimalne stawki, z 10 zł na godzinę, a kto tyle nie
          zapłaci to pod topor w miejscu publicznym, reszta bedzie juz placic i przestanie
          pieprzyc, ze wysokie koszta pracy...
      • Gość: bezimienna IP: *.f / *.f-net.pl 13.02.06, 10:16
        koles powinni cie jak najszybciej wyrzucic z tj roboty bo takich "ludzi" w maku
        nie potrzeba. ja tam pracuje juz od ponad pol roku i jakos nie marudze bo praca
        jest naprawde bardzo przyjemna. i chcialabym zauwazyc ze jako zwykly pracownik
        pracujacy na 3/4 etatu zarabiam na miesiac 700 zl na reke
      • Gość: Gośc IP: 81.15.213.* 01.03.14, 16:59
        Stawki od 2014 się zmieniły, pracownik zarabia 10,05/Brutto na h, instruktor 10,85/h, manager niecałe 12zł
    • Gość: aga IP: *.nck.krakow.pl / *.nck.krakow.pl 13.02.06, 17:06
      Pracowałam w McDonald's krOtko,ale intensywnie.U mnie menager zarabiał 1000na
      rękę,zwykły pracownik 800 zł.Umowa o pracę od razu ale na 1/2etatu.Dodam,że
      jest okropny nacisk na higienę pracowników.Pozdrawiam!!!!!!

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.