Dodaj do ulubionych

Ile zarabia junior account manager ?

10.04.06, 13:16
czy może ktoś mi odpowiedziec na pytanie. Obecnie pracuje na stanowisku asystentki account manager i nie zarbiam zbyt wiele. Chciałbym wiedziec ile zarabia junior account. Przewartowała kilka stron i nie znalazłam , konkretnej odpowiedzi, więc pytam Was. Dodam ,że branża reklamowa.
Z góry dzięki.
Edytor zaawansowany
  • Gość: *ja* IP: 87.207.205.* 10.04.06, 17:23
    1000zł na miesiąc czasami generalnie 900zł lub poniżej
  • Gość: Ekaunt IP: 62.29.166.* 18.04.06, 16:31
    chyba nie wiem gdzie.
    exec czyli taki junior account zarabia kole 2K na rękę w sieciówce.
    i w porządnej agencji nie powinien brać mniej niż 1500 zł netto.
  • nusia791 20.04.06, 10:29
    Tak myślałam ,ze 2K z góry WIELKIE DZIĘKI
  • sitak1712 25.02.14, 05:09
    Coś dla zainteresowanych dorobieniem nie wychodząc z domu otóż mam do zaoferowania darmowy profesjonalnie przygotowany kurs prowadzący krok po kroku, pokazujący co i jak aby zaistnieć w sieci i dorobić np do pensji .własnie dzięki temu szkoleniu miedzy innymi powstały moje strony: Informacje eBiznesu.com.pl, eBiznes w sieci 24h.pl, motomars.pl,sztuka malowania,pl,hodowanie rybek poradnik.pl info świnoujskie.pl . teraz tworze kolejnego bloga, powiem szczerze ze stało sie to moja pasją,twoją tez może się stać:) jeżeli jesteś zainteresowany to podrzucam tu link do tego kursu,jeszcze raz mówię ze kurs jest całkowicie za darmo!!! zapisz się na szkolenie wpisz imię i email z początku myślałem ze to ściema ale jak weszłem do szkoły marketingu i zarabiania w internecie i po około 2 miesiącach bo tyle trwają szkolenia moja wiedza podrosła o 200% i portfel zgrubiał :)

link na zapisy
    ebizneswsieci24h.com.pl/darmowy-kurs-ebiznes/szkolenie/
    ebizneswsieci24h.com.pl/
  • Gość: huj IP: 195.205.152.* 18.04.06, 21:31
    to zależy w jakim firmaku jak MS to duuuużżżżoooo jak w kiosku ruchy to mało
  • Gość: juniorek IP: *.dynamic.chello.pl 20.11.13, 22:14
    5,5 tyś zł brutto + premie + benefity (komóra, laptop, opieka medyczna, pakiet multisport)

Z tym, że nie jest to stanowisko początkowe jak w wielu firmach, ale już 3 stopień, po 3 latach pracy.

Junior Account Executive => Account Executive => Junior Account Manager

No i praca w bogatej firmie z kapitałem zagranicznym w stolicy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka