• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

gdzie zrobic kurs kasjera walutowego w warszawie??

• IP: *.chello.pl 19.04.06, 20:02
    Witajcie moze ktos może mi udzelic informacji gdzie mozna zrobic kurs kasjera
    walutowego, szukałam w necie i nie znalazłam zadnej firmy w Warszawie:((
    Oczywiście kurs powinien byc ukonczony certyfikatem lub dyplomem.
    Dzie kuje za wszelkie informacje i pozdrawiam.
    :))
    Edytor zaawansowany
    • 15.09.14, 14:22
      ja robiłam kurs tutaj julamedia.pl/produkt/szkolenie-multimedialne-kasjer-walutowo-zlotowkowy/

Zaświadczenie jak anjbardziej zaakceptował mój pracodawca.
      • 18.09.14, 12:51
        Tez polecam ta firme robiłam tam kilka kursów a ostatnio Kasjera walutowego własnie ten co polecasz.Szybko, sprawnie i kompleksowo bez zbednych podrozy do miast na szkolenia.Oszczednosc czasu i pieniedzy.
        • 14.11.14, 09:33
          ja mam w kantorze 2 kasjerów. istotne było aby wykonali szkolenie bez wyjazdów gdyż nie było możliwości aby ktoś ich zastąpił. szkolenie zrobili w weekend a firma przesłala mi raport ,że zapoznali się z całością tego materiału oraz zdali testy prawidłowo.szybko, kompleksowo bez stresu.
          • Gość: kasjer IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.15, 08:53
            No tak tylko wiedza osób tworzących to szkolenie niestety zerowa..... a nawet mniej. Jak zależy wam na papierku to fakt szybko sprawnie jak na wiedzy to beznadzieja!!!!!!!!!!!
            • 24.04.15, 12:17
              widze ze nie masz pojecia jak to szkolenie wyglada w rzeczywistosci więc zbędna twoja zawiść i zazdrość.kto widział wersje demo ten wie a kto nie to zawsze moze napisac do firmy i daje gwarancje ,że się nie zawiedzie. ponad to nie radze obrazac ludz i w tym wypadku Trenera bo znam go 10 lat (prowadzi szkolenia z tego zakresu) bo to jest karane.
            • Gość: zainteresowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.15, 12:17
              A co z tym szkoleniem jest według Ciebie nie tak? Napisz coś więcej, bo to może być ciekawa informacja
    • 16.06.15, 12:21
      rozumiem twój skrót myślowy szybko sprawnie czy jakoś tak.....zapisy an szkolenia elerningowe tak wlasnie przebiegaja ale zdanie tego egzaminu i testów i otrzymanie dokumentu po kursie nie jest takie szybkie.myślę ,że nikogo nie rozczaruje moje zdanie.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.