Dodaj do ulubionych

tajemniczy klient

23.09.06, 08:03
przeczytałam ostatnio, że jest to zawód przyszłości. Paomyślałam o sobie, ze
czas się przekwalifikować :-) Czy ktos wie, gdzie dowiedzieć sie czegoś na ten
temat.Gdzie można się wyszkolić w tym kierunku ??? Gdzie szukać pracy w tym
zawodzie ???
Czy ktoś ma jakieś doświadczenia w tej sprawie ???
pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • Gość: Beata IP: *.aster.pl 23.09.06, 09:42
    :)szkolić w tym kierunku raczej nie ma gdzie:)najlepiej zdobyć praktykę w
    jednej z firm,która się mystery shoppingiem zajmuje.Kazda z nich oferuje
    szkolenie,także wszystko od poczatku sie wie.Jest to ciekawe doswiadczenie,z
    tym ze,nalezy to traktowac jako prace dorywacza,gdyz jesli jest zlecenie i
    odpowiada sie profilowi klienta,wtedy kasa bedzie.czasem jest zastoj i nic sie
    nie dzieje.Ale kasa raczej niezla:)
    A firm jest dużo.wystarczy poszukać w google.Ja pracowałam w jednej ale
    niestety nie moge podać nazwy:)
    pozdrawiam.
  • Gość: Majka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.06, 11:23
    Zawód przyszłości???? Jaki zawód?? To jest zajęcie dorywcze na dorobienie sobie,
    też pracowałam. Nie trzeba mieć żadnych kwalifikacji specjalnych a ja i
    szkolenia nie przechodziłam, po prostu powiedziano mi co i jak i gotowe, żadna
    filozofia.
  • 16.08.13, 11:16
    Jasne, że można posiąść wiedzę z zakresu mystery shopping. Bardzo dużo wiedzy jest na portalach (szczególnie USA). Przed wysyłaniem ofert sugeruję chociaż zaczerpnąć wiedzy.
    --
    optimera.com.pl
    tajemniczyklient-optimera.pl
  • Gość: sa IP: *.chello.pl 23.09.06, 11:41
    2 ogłoszenia widziałam na onecie-satanowisko "tajemnicyz klient". tam było
    nieco więcej wyjasnione na czym praca miała polegać.
  • 25.09.06, 13:19
    a ogloszernia sa po to by ludzie wpisywali swoje dane w formularzu firmu- bo zeby cie zatrudnili kiedykolwiek do jakiegokolwiek projektu, musisz podac jak najwiecej informacji na swoj temat, dolaczyc dwa zdjecia itp. itd. obiecuja ze skonatkatuja sie w 24h a potem si enie odzywaja. tak to wyglada.
  • 25.09.06, 14:01
    Wlasnie, radze uwazac i nie odpowiadac na oferty nie wzbudzajace zaufania.
    Np. teraz msowo przychodza do mnie wezwania o zaplacenie mandatu za jazde bez biletu. jakis cwaniak kanar zamiescil ogloszenie , ze da prace, siedzi sobie i chlepce piwko w domu, wypisuje mandaty biora dane z cv, pozniej MZK sprzedaje je firmie windykacyjnej .
    Sam bylem glupi teraz radze uwazac i np sprawdzic, czy firma istnieje i czy rzeczywiscie ma taki adres.
  • Gość: agi IP: *.dynamic.chello.pl 17.08.13, 20:11
    zawod? raczej forma dorobienia i to tez raczej dla studenta bo pieniadze w przeliczeniu na godziny to z tego sa smieszne. i zadnej wielkiej filozofii do tego "zawodu" bym nie dorabiala - ilm tajemniczy klient bardziej naturalny tym lepiej. po to wlasnie jest.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.