• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

tajemniczy klient Dodaj do ulubionych

• 23.09.06, 08:03
    przeczytałam ostatnio, że jest to zawód przyszłości. Paomyślałam o sobie, ze
    czas się przekwalifikować :-) Czy ktos wie, gdzie dowiedzieć sie czegoś na ten
    temat.Gdzie można się wyszkolić w tym kierunku ??? Gdzie szukać pracy w tym
    zawodzie ???
    Czy ktoś ma jakieś doświadczenia w tej sprawie ???
    pozdrawiam
    Zaawansowany formularz
    • Gość: Beata IP: *.aster.pl 23.09.06, 09:42
      :)szkolić w tym kierunku raczej nie ma gdzie:)najlepiej zdobyć praktykę w
      jednej z firm,która się mystery shoppingiem zajmuje.Kazda z nich oferuje
      szkolenie,także wszystko od poczatku sie wie.Jest to ciekawe doswiadczenie,z
      tym ze,nalezy to traktowac jako prace dorywacza,gdyz jesli jest zlecenie i
      odpowiada sie profilowi klienta,wtedy kasa bedzie.czasem jest zastoj i nic sie
      nie dzieje.Ale kasa raczej niezla:)
      A firm jest dużo.wystarczy poszukać w google.Ja pracowałam w jednej ale
      niestety nie moge podać nazwy:)
      pozdrawiam.
      • Gość: Majka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.06, 11:23
        Zawód przyszłości???? Jaki zawód?? To jest zajęcie dorywcze na dorobienie sobie,
        też pracowałam. Nie trzeba mieć żadnych kwalifikacji specjalnych a ja i
        szkolenia nie przechodziłam, po prostu powiedziano mi co i jak i gotowe, żadna
        filozofia.
      • 16.08.13, 11:16
        Jasne, że można posiąść wiedzę z zakresu mystery shopping. Bardzo dużo wiedzy jest na portalach (szczególnie USA). Przed wysyłaniem ofert sugeruję chociaż zaczerpnąć wiedzy.
        --
        optimera.com.pl
        tajemniczyklient-optimera.pl
    • Gość: sa IP: *.chello.pl 23.09.06, 11:41
      2 ogłoszenia widziałam na onecie-satanowisko "tajemnicyz klient". tam było
      nieco więcej wyjasnione na czym praca miała polegać.
      • 25.09.06, 13:19
        a ogloszernia sa po to by ludzie wpisywali swoje dane w formularzu firmu- bo zeby cie zatrudnili kiedykolwiek do jakiegokolwiek projektu, musisz podac jak najwiecej informacji na swoj temat, dolaczyc dwa zdjecia itp. itd. obiecuja ze skonatkatuja sie w 24h a potem si enie odzywaja. tak to wyglada.
        • 25.09.06, 14:01
          Wlasnie, radze uwazac i nie odpowiadac na oferty nie wzbudzajace zaufania.
          Np. teraz msowo przychodza do mnie wezwania o zaplacenie mandatu za jazde bez biletu. jakis cwaniak kanar zamiescil ogloszenie , ze da prace, siedzi sobie i chlepce piwko w domu, wypisuje mandaty biora dane z cv, pozniej MZK sprzedaje je firmie windykacyjnej .
          Sam bylem glupi teraz radze uwazac i np sprawdzic, czy firma istnieje i czy rzeczywiscie ma taki adres.
    • Gość: agi IP: *.dynamic.chello.pl 17.08.13, 20:11
      zawod? raczej forma dorobienia i to tez raczej dla studenta bo pieniadze w przeliczeniu na godziny to z tego sa smieszne. i zadnej wielkiej filozofii do tego "zawodu" bym nie dorabiala - ilm tajemniczy klient bardziej naturalny tym lepiej. po to wlasnie jest.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.