• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • ........kobieta ze sporym doświdaczeniem - jakie ma sznse pracy bez
    znajomości????

Tylko proszę mnie nie dołować
    • zależy jaka branża, ale pracując w kilku firmach nie zauważyłam zeby księgowe
      były młodsze niż 45-50 lat. Widać wiek buduje wiarygodność:)
      Polecam napisanie swojego ogloszenia a nie odpowiadanie na te już istniejące w
      gazetach czy necie. Wówczas to Ty wybierasz i mniej sie dolujesz jak sadze
      Mysle ze na rybku warszawskim bedzie dobrze.
      beata
      • Gość: gościówa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.06, 22:36
        Juą kiedyś dałam ogłoszenie do GW - zupełna bryndza
        Specjalność - spec. ds kadr i płac (miękkie HR)
        • dzis w "Dzienniku" cytałam ze ktos zalozyl portal dla szukajacych pracy po
          50tce. Z tekstu wynikalo ze wiekszosc osob, ktore tam sie loguja przebiera w
          ofertach polskich i zagranicznych. Przyjmujac ze jest to choćby część prawdy
          warto wgryżć sie w temat. To info z dzisiaj wiec pewnie na dziennik.pl
          znajdziesz cos wiecej
          3mam kciuki
          beata
          • Gość: marycha IP: *.aster.pl 12.12.06, 20:48
            Też czytałam ten artykuł. Na stronie ponad 5 tys. ofert poszukujących pracy i
            ponad 1 tys. od pracoodawców :))
            To coś jak z artykułami o pracy dla 40 latków. Latem i Dziennik i Wyborcza
            pisały jak to teraz 40latkowie są rozrywani. I co? i koopa.
    • Oj chyba żadne. Przynajmniej jeśli chodzi o pracę biurową. Do pakowania i
      przepakowywania ew. do kasy w markecie jeszcze się pewnie nadasz. Ale zarobisz
      na opłaty i bilet miesięczny no i może nawet Cię ubeapieczą od najniższej
      krajowej. Wiem coś o tym. Szukam pracy od roku i coraz gorzej to widzę. Nawet
      pracodawcy nie odpowiadają na mejle.
      • Gość: gościówa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.06, 19:17
        Dziękuję serdecznie za wsparcie nie mówiąc o zdołowaniu
        Akurat tego potrzebowałam
        • nigdy nie trać wiary w siebie
          • wiesz mogłam ci napisać że ok. napewno znajdziesz ciekawą pracę dla siebie, ale
            to jak trafienie 5 w lotka.Takie są realia życia i my starsze? kobiety musimy to
            do siebie przyjąć. Moja przyjaciółka powiedziała mi wczoraj że przeciez w
            gazecie pisali, że już jest praca dla osób powyżej 40 roku życia.Ona czyta
            artykuły w gazecie a ja ogłoszenia o pracy.Ale głowa do góry, nigdy nie jest tak
            źle żeby nie mogło być jeszcze gorzej.Ja pracę właśnie znalazłam.Ciekawe czy
            wystarczy mi na opłaty. A tak z ciekawości skąd jesteś?
    • Gość: joanna48 IP: *.chello.pl 18.12.06, 17:17
      W Urzędzie Skarbowym na Lindleya (i nie tylko tam) poszujują aktualnie 10 osób.
      Zobacz na stronie

www.izba-skarbowa.waw.pl/Index.htm?main_office=1&office=49&menu=11&sub1=&sub2=&sub3=&sub4=&sub5=&mlt=0

Spróbuj, co Ci szkodzi - Pozdrawiam.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.