Ile się zarabia w McDonaldzie? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam. Ze wzgledu na studia dzienne jedynym chyba rozwiazaniem na jakakolwiek prace jest praca w Mc w weekendy i moze troche w tygodniu. Ostatnio zobaczylem, ze firma ta chwali sie podwyzka - dlatego pytam: ile zarabia sie w McDonaldzie?
    • Gość: deszczowiec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.07, 16:45
      widziałem ogłoszenie ze daja 10 zl ale czy brutto czy netto to nie wiem
      • Gość: donald_bez_mc IP: *.aster.pl 18.09.07, 17:16
        chwalą się że teraz płacą min.1600zł na rękę
        • 1600 brutto, nie na reke i to po okresie probnym.
          Czesto przechodze obok tego bilboardu i udalo mi sie przeczytac ten maly druczek pod kwota. :-)
          • Gość: Jadzia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.09.07, 12:31
            Tomku!
            Jako student dzienny spokojnie możesz poszukać pracy w sklepach,
            klubach i knajpach, niekoniecznie typu fast food. Od róznych moich
            znajomych wiem, ze takie miejsca chętnie przyjmują na weekendy
            studentów dziennych. Możesz po prostu wydrukować sobie stertę CV i
            przejść się po centrach handlowych, zostawiając swoją aplikację
            wszędzie, niezależnie od tego, czy wisi stosowna kartka na szybie.
            Jeśli jestes sympatyczny i dobrze Ci z oczu patrzy, na pewno
            znajdziesz zatrudnienie. Kokosów pewnie z tego nie będzie, ale
            stałe zaskórniaki na pewno. Fast foody i supermarkety polecam w
            ostateczności, chociaż mają tę zaletę, że przyjmują każdego,więc
            pracę na pewno dostaniesz.
            Pozdrawiam serdecznie.
            • Gość: dajcie sobie spoko IP: *.chello.pl 20.09.07, 16:29
              Przestancie w ogole o tym myslec... jakie 1600zl???.. mam kolezanke
              pracuje tam kilka lat na stanowisku manadzera i ma 1500zl netto do
              reki a godzin to wyrabia tyle ze dwa etaty z tego powstają.....
              • Gość: Piko IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.09.07, 23:24
                To by tam tyle lat niesiedziala....widocznie zdolna dziewczyna...i niekazdego
                przyjma!!mnie niechcieli przyjac do KFC choc pracuje ponad 8 lat jako kucharz w
                restauracji.Poszedlem sie dowiedziec o prace bo zalozylem sie z kumplem.I
                tyle.zycze smacznego.pozdrawiam
      • Bzdura!!! Dostaję podstawy 6,20 +20% za nocki

Bzdura, bzdura i jeszcze raz bzdura!!!

Pozdr - M.
    • Widzę, że opinie baardzo się różnią. To ile taka początkująca osoba dostanie w MC Donalds na starcie na rękę po pierwszym miesiącu pracy? Bo dziwi mnie to, że nikt nie chce tam pracować.
      • Gość: bla bla IP: *.chello.pl 25.09.07, 19:58
        Sam fakt ze ludzie nie chca tam pracowac o czyms swiadczy a reszta
        robi to aby dorobic na studiach dziennych lub ostatecznosc...takie
        jest moje zdanie.
        • Gość: e IP: *.nott.cable.ntl.com 22.02.08, 20:29
          Jak w Mc Donaldzie, to juz lepiej w UK. Bylem ostatniow banku PKO BP oytac o kredyt mieszkaniowy. Maja mnostwo pracownikow z Maca, ktorzy w Anglii zarabiaja po 5 tysi na reke i biora kredyty na mieszkania w Polsce. Polecam :)
          • Gość: rita IP: *.ostnet.pl 26.03.08, 10:27
            hej!Mam pytanko o Maca w Anglii. Czy ktoś orientuje się ile się tam
            zarabia? Ja pracowalam w Macu w Krakowie przy ul. Szewskiej. Stawka
            6 zl brutto jakieś 1,5 roku temu. Ale i tak dobrze - porównując inną
            pracę tymczasową.
            • Gość: xxx IP: *.aster.pl 27.03.08, 23:34
              cześć. ja pracowałem w McD w UK i w Eire. Wszędzie dostajesz National Minimum
              czyli w UK jest to chyba na chwilę obecną około 5,80 funta za godzinę. Odrobinę
              więcej można dostać w Londynie. Przy obecnym kursie walut obcych nie ma po co
              jechać. W Irlandii tak samo minimum na koniec 2006 to było chyba 9 euro prawie.

Co do samej pracy wszystko zależy od ludzi. Ja ogólnie pracowałem w McD przez
              prawie 6 lat. Od 2000 do 2006. W trakcie roku akademickiego part time w PL a w
              wakacje Full Time w UK lub Eire. Także parę knajp zwiedziłem. Robota sama w
              sobie nie jest taka straszna ale jak się pracuje z głupim szefostwem czy załogą
              to bywa różnie. Przy obecnej sytuacji na rynku pracy polecam tylko studentom I i
              II roku - można zacząć na jesieni i potem sobie w wakacje pojechać do UK w
              celach poznawczych. trzeba też uważać żeby nie zasiedzieć się w tym za długo,
              potem szuka się jakieś lepszej roboty trzeba się z tego tłumaczyć.
            • Gość: kk IP: 195.8.216.* 26.08.08, 16:25
              pracowałam w Mc D w IRL i stawka była nieco wyższa niż minimum + posiłki ->
              ogólnie jak na pracę wakacyjną byłam bardzo zadowolona

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.