Cyfra + call center Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Jak teraz wyglada praca w Cyfrze? Atmosfera, zarobki itp. Pracowalam kiedys w Cyfrze na Pulawskiej i bylo fajnie a jak jest teraz?
    • Przede wszystkim ciekawi mnie ile płacą.
      --
      "www.7zlotych.pl/index.php?poleca=75439" target="
      • Halo! Nikt tam nie pracuje? hmm, czyli musza dobrze placic skoro nie ma negatywnych komentarzy :)
        • Gość: Ciotka Dytaktyka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.07, 23:52
          ... tam pracuje na jakimś wypasionym stanowisku i mówił, że w call center
          zarobki są bez rewelacji. Tylko nie wiadomo jakie zarobki ON uważa za
          "nierewelacyjne", bo skoro sam jest jakimś super hiper specjalistą od dekoderów
          to w sumie może dla niego np. 1400zł netto nie jest warte wstawania z łóżka. Co
          do atmosfery to nie mam pojęcia. Tego już nawet on nie wie:-D
          • Gość: Mała IP: 81.210.22.* 28.11.07, 16:22
            No zależy jakich zarobków się oczekuje :)
            W Cyfrze - jak dla mnie - płacą dobrze. Dla zainteresowanych: ja
            zarabiam tam średnio 2700-3300 brutto na umowe zlecenie. Pracuje 7
            miesiecy, nie narzekam! Co sobie chwale to elastyczny grafik. To
            jest fajne, że nie jest narzucony z góry. Sama planuje czas pracy i
            daje swoja dyspozycyjność na miesiac. Prawie zawsze mam taki grafik
            jaki chce. Spoko!
            • Gość: Ciotka D. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.07, 00:51
              Naprawdę?Dla mnie to fortuna. W życiu takiej kasy nie miałam na koncie.
              Pracujesz na infolinii?
              • Gość: Anis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.07, 13:47
                Kochani nie wierzcie w cuda, bylam tam pare miesiecy temu na
                rozmowie kwal (grupowej) , stawka na infolinii to 8zl BRUTTO przez
                pierwsze 3 miesiace, potem 9zl BRUTTO przez 3 miesiace, nastepnie 10
                zl brutto. MASAKRA.
                • Też mi to się wydawało zbyt piękne. Skoro w Cyfrowym Polsacie, który ma więcej
                  klientów, płacą na infolinii 10zł brutto (na zlecenie) to niby jakim cudem w
                  Cyfrze + dawaliby ponad 2000zł? Kto takie bajki opowiada? A może osoba, która
                  tyle zarabia robi na dwie zmiany codziennie (wtedy może będzie te 2tys X-D. Nie
                  opłacałoby mi się jechać na Ursynów za 8zł brutto.
                  --
                  "www.7zlotych.pl/index.php?poleca=75439"
                  • Gość: futro IP: 83.238.100.* 07.12.07, 12:11
                    kochani, pracowalałam na cyfrze + 4 lata.
                    Atmosfera EXTRA, mozna miec nie tylko umowe zlec ale i umowe o prace.
                    fakt zbyt dlugo nie moz pracowac na słuchawkach, ale na jakis czas
                    jest to swietny prokt.
                    Z gory jedna uprzedzam na wstepie jest bardzo duzo materiału do
                    nauki, ale potem jest swietnie.

Tylko prosze nie piszcie głupot ze polsat ma wiecej klientów, taka
                    wypowiedz swiadczy o plytkości zaznajomomienia z rynkiem.

pozdr.
                    • Gość: Pani F IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.07, 12:12
                      Żadna płytkość zaznajomienia z rynkiem, tylko tak informowali nas kierownicy (że
                      CP ma więcej klientów od C+ i nawet był o tym artykuł), gdy szkoliliśmy się na
                      infolinię Cyfrowego Polsatu, a jak to jest naprawdę to nie wiadomo. Ty też tak
                      nie obstawaj za tą Cyfrą +, bo ręki sobie nie dasz uciąć, że mają więcej
                      klientów. Napisać wszystko można. Papier(komputer) się nie zbuntuje.
                      • Gość: to ile w końcu? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.07, 12:21
                        to ile w końcu płacą ?
                        wie ktoś ? ?
                        a moze ktoś wie ile, dla porównania ,płacą za godzinę w innych
                        takich miejscach ?
                        czy przyjmują tylko ludzi do 25 lat?
                        • Gość: (.)(.) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.07, 12:27
                          Przeczytaj sobie wypowiedź Anis. Dokładnie jest tak, jak napisała. Gdy chciałam
                          pracować w C+ zaproponowali mi właśnie tyle.
                          • 1)teraz kazdy zatrudniony zaczyna od 10 brutto.
                            2)atmosfera - nie jest az tak super.
                            3)brak premii(Twoja premia sa nadgodziny).
                            4)w przypadku kiedy pracujesz na tym stanowisku 3,4 lata zarabiasz
                            prawie tyle samo co ten nowo zatrudniony.(roznica 0,50-1,00zl/h
                            brutto)
                            5)bardzo mala szansa na awans.
                            6)skladasz swoja dyspozycyjnosc i przewaznie jest tak jak chcesz.
                            7)brak opieki medycznej.
                            a po 8) zaczynam szukac innej pracy.

macie pytania? to zapraszam do pisania.
                            POZDRAWIAM!
                            • Gość: zainteresowana IP: *.chello.pl 16.06.09, 10:59
                              a czy tam na infolinii sa tylko rozmowy przychodządze, czy my
                              pracownicy tez musimy dzwonic po ludziach i namawiac ich na produkt?
                              • Gość: anis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.10.10, 21:52
                                jest sprzedaz i jest infolinia przychodząca można wybrać.Ale warto sprzedawać bo premie sa duże.Jestem zadowolona.
                                • Gość: RAdek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.10, 00:58
                                  mam prośbę jestem zainteresowany pracą w C+ale nie mam namiarów żeby przesłać cv. Bardzo bym prosił o adres
                              • Gość: Kikmen 89 IP: *.158.246.94.ip4.artcom.pl 20.12.10, 13:04
                                Wszystcy nic nie wiecie , zarobki sekretarki Cyfra + sosnowiec ok 3 tys , monterzy około 2,5 tyś , przedstawiciel handlowy 2 tys , trener 2,5 tys , asystent menagera 4-6 tys. menager 5 tys / Tydzien .

Coś jeszcze? najlepsze jest to ze zarobki zaleza od umów 20 umów po 4 ptk i masz 2,4 tys 20 umów w ciagu 26 dni roboczych to nic pracuje tam od 3 miechów wypółata nie spada poniżej 3 tys a w tym było juz 4800.
                                • Gość: jedy taki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.10.11, 11:49
                                  ny to ty chyba po domach latasz i ludzi naciągasz z DtD a potem trzeba po tobie wszystko poprawiać hehe
                                  • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.11, 14:47
                                    Słyszeliście może, że DtD Cyfry+ ma teraz nową oficjalną siedzibę? Podobno mieści się na Poloneza 93 ;) Zmienili również charakter pracy i teraz to jest jakieś call center.
                                    Dręczą nieustannie klientów telefonami. Ma to rzekomo związek z masową migracją abonentów do innych dostawców, którzy dają prawdziwe oferty i promocje...
                        • Gość: Hugo IP: *.chello.pl 20.12.07, 22:59
                          Witam!

Ja w CC Cyfry+ na Poloneza pracuję od lipca. Najpierw stawka
                          rzeczywiście wynosiła 8zł/h. Po 3 m-cach podwyższyli do 9zł/h, po 2
                          m-cach (od grudnia) mam 10zł/h, a od stycznia ma być 11zł/h. Biorąc
                          pod uwagę że przy umowie zleceniu będąc studentem podatek to tylko
                          15-16% to pracując w m-cu ok. 130-140 godzin mam na rękę 1200zł. Do
                          tego czasem premia 100zł za przyjście do pracy w święto (nie mówimy
                          w tym przypadku o niedzieli :]) czy niezła premia świąteczna.

Przyjmują wszystkich obecnie. Jest nawet kilka osób w wieku ponad 50
                          lat. Atmosfera w porządku. Jak jest się osobą lubianą i liderzy cię
                          lubią to spokojnie wszystko można u nich załatwić i dogadać.

Ogólnie nie jest źle. Dla kogoś kto studiuje i potrzebuje trochę
                          pieniędzy to jest okej. Po kilku tygodniach rozmów wchodzi to tak w
                          krew że gadając z tymi 'abonamentami' można czytać gazetę albo pisać
                          listy.
                          • Gość: nina IP: *.gorzow.mm.pl 06.01.08, 17:36
                            Po rozmowie kwalifikacyjnej w cyfrze+ zaproszono mnie na szkolenie, które
                            zadecyduje o przyjęciu mnie, bądź nie.
                            Czego mogę się spodziewać na tym szkoleniu??
                            • Gość: zainteresowana IP: *.broadband.pl 14.01.08, 14:53
                              A mozesz mi powiedzieć jak wyglądała Twoja rozmowa kwalifikacyjna??o
                              co pytali? jak sie trzeba przygotowac na nia?
                              • Gość: Gość1 IP: *.chello.pl 14.01.08, 15:15
                                Rozmowa to nic szczególnego - przedstawią ci warunki, zapytają czy
                                dyspozycyjna jesteś. Szkolenie to wiadomo - matewriał, regiulaminy
                                które trzeba przyswoić. Co do atmosfery i warunków (prawda co do
                                stawek za godzinę) to nie jest tak różowo. Od lipca przyszło do
                                pracy ze 200 osób z tego 150 juz zrezygnowało. Więć nie jest tak
                                fajnie jak piszą - nieustajace kolejki od rana do wieczora, że nawet
                                na przerwę cięzko wyjść.
                                • Gość: zz IP: 81.219.48.* 16.01.08, 17:57
                                  ciekawi mnie to poniewaz miałam tam zabiegać o pracę ale teraz to
                                  mam wątpliwości,zwłaszcza ze jest niewielka płaca
                                  • Gość: gość1 IP: *.chello.pl 31.01.08, 13:10
                                    zabiegac? he, he
                                    złapią cię z otwartymi rękami - tylko zgłoś się
                                    • Gość: goscxxx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.08, 22:44
                                      Poza stawka podstawowa jest premia na infolinii sprzedazowej, ja po pierwszym
                                      miesiacu pracy mialam : 1300 podstawy + 1250 premia + 450 za szkolenie. Jak
                                      wyrobisz 180 godzin to masz 400 dodatkowej premii.

Rozmowa kwalifikacyjna jest po to zeby sprawdzic czy nie ma u kandydata wady
                                      wymowy i czy umie sie poprawnie wyslawiac.

Sa dwie infolinie, sprzedaz i obsluga, bardzo sie od siebie roznia, zarowno
                                      godzinami pracy jak i "kolejkami" . Na sprzedazy jezeli odbierasz telefony to
                                      kolejek raczej nie ma <potrafie przeczytac caly artykul w gazecie pomiedzy
                                      rozmowami>, na abonenckiej sa okropne.

Co do ilosci klientow c+ a polsat : polsat liczy wszystkich abonentow, tych
                                      nieaktywnych tez <tzn maja zawieszony sygnal>, cyfra liczy tylko aktywnych.

Taka praca wiaze sie z tym ze po kilku dniach juz trafia cie szlag ze musisz sie
                                      uzerac z tymi ludzmi na infoliniach, ale ja jak narazie jestem zadowolona, raz z
                                      pensji, dwa z przelozonych, 3 z grafiku, 4 ze wspolpracownikow.
                        • Gość: ranik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.10.10, 21:49
                          płacą 12 pln brutto na rekę prawie 1500 pln z premia 2500.
                  • Gość: madzia IP: 94.254.227.* 13.01.09, 20:00
                    ja tez pracuje w cyfrze i bardzo mi się tam podoba!a tak na marginesie ...Cyfra ma wiecej abonentow niz cyfrowy polsat.A w zarobki radzilabym uwierzyć sama tyle zarabiam:)
                    • Gość: :-7 IP: *.cust.tele2.pl 17.03.09, 12:15
                      A skąd taka zacięta pewność, że Cyfra ma więcej? Co rusz bębnią w TV, że to
                      Cyfrowy Polsat ma najwięcej klientów, a tymczasem TY sztywno obstajesz za Cyfrą?
                      Po co tak się wgryzać w to? Czy dla statystycznego pracownika obu tych firm ma
                      to jakieś znaczenie? Chyba nie. Grunt, by zarabiać godziwie w miłej atmosferze,
                      ale z tym to nie zawsze jest tak, jakby się chciało.
                    • Gość: kajkai IP: 195.8.216.* 10.07.09, 10:25
                      chyba zes zdrowo na głowę upadl.
                      Pracowalam w cyfrze 13 lat.
                      Kiedy odchodzilam Cyfrowy polsat mial juz daaaawno milion abonentów
                      i pracownicy premie podostawali a na canalowej imprezie prezes
                      dopiero dopingowal zespół cyt "moze nie mamy tylu abonentów co
                      polsat ale damy radę ... i tak jestesmy lepsi" :)
                      Wiec nie chrzań glupot.
                  • Gość: karollla IP: *.dynamic.chello.pl 26.01.12, 14:23
                    Ja pracuje w Cyfrowym Polsacie i tam najpierw przez 3m płacą Ci 14 zł, a po 3m jeśli Ci przedłużą umowe to masz 16 zł do ręki oczywiście, tyle że musisz mieć własna działalność gosp.
            • Gość: XNXX IP: *.chello.pl 10.01.09, 18:48
              nie gadaj bzdur. Plany sprzedażowe są takie, że przy mniejszej liczbie godzin
              nie masz szansy dostać ani złotówki premii bo nie wyrobisz minimum. Chyba, że
              będziesz na infolinii ogólnej, gdzie nie masz premii a w kolejkach na lini czeka
              po 80 osób..
              • Gość: Pani F IP: *.cust.tele2.pl 17.03.09, 12:11
                Nie "gadam" bzdur, tylko to jest moja opinia i moje przypuszczenia. Nie piszę o
                zarobkach w Cyfrze +, bo nie znam stawek. To była tylko MOJA wypowiedź i nie ma
                co się tak podniecać w odpowiedzi.
        • Byłam na rozmowie. Podstawa to ok 1600zl, szkolenie tygodniowe lub 2 nie pamietam. Do tego dochodzą prowizję. Sympatyczni, rzeczowi rekruterzy. Polecam
    • Gość: kyniu2 IP: *.multimo.gtsenergis.pl 01.02.08, 14:05
      A jak ktos nie jest juz studentem to tez proponują umowę-zlecenie?
      Byłem na rozmowie w Polsacie i tam niestudentom propnowali założenie
      firmy i rozliczanie stawek ze mną jako firmą. Nie pamiętam niestety
      wysokości tej stawki, ale wychodziło grubo powyżej 2000 zł po zdaje
      sie 160 h.
      I co w C+ na rozmowie?
      • Gość: Pracownik Cyfry+ IP: *.gprs.plus.pl 26.04.08, 15:21
        Ojaa o 2tys. to ja w życiu nie słyszałam!!! Pracuję na umowę
        zlecenie i może 1100 zł mam miesięcznie za 180h :/ prowizje są
        śmieszne średnio 5-10 zł od umowy, a podpisuję ich kilkanaście w
        miesiącu (to i tak dobrze). Jeśli ma ktoś ofertę z W-wy za taką kasę
        jak piszecie to ja się piszę :-)
        • W Cyfrze Plus w tej chwili stawka na okresie próbnym to 10 zł brutto za godzinę,
          natomiast po okresie próbnym (3 miesiące) 11 zł. Po przejściu rozmowy
          kwalifikacyjnej (pytania jak u innych plus zadania typu znajdowanie zastosowań
          dla różnych przedmiotów) w ciągu kilku dni jest spotkanie ok (1-1,5 h) na
          zapoznanie się z przełożonymi i ustaleniem pozostałych spraw. Potem szkolenie 15
          dni po około 8 godzin (płatne 10 brutto/h), w 9 dniu szkolenia test z tego co
          było do nauczenia, od 10 dnia "podsłuchuje" się rozmowy innego konsultanta. Kasę
          za szkolenie dostaje się po przepracowaniu 180 godzin. Do wyboru jest umowa
          zlecenie bądź o pracę do wyboru na 1/2, 3/4 lub cały etat. Praca jest od 7 do
          22-ej 7 dni w tygodniu. 80% preferencji grafikowych przechodzi, 1-2 razy w
          miesiącu pracuje się w weekend. Call Center jest na południe od Torów Wyścigów
          Konnych na Służewcu przy ulicy Poloneza 93, dojazd dość dobry (165, 306, 148).
          Na umowie zlecenie trzeba wypracować 100 godzin

W przypadku Polsatu call center pracuje 24h ale na noc zostają tylko najbardziej
          doświadczeni konsultanci. Praca tam jest na umowę zlecenie za 10 zł brutto/h lub
          na działalność gospodarczą 14 zł netto/h na okresie próbnym a docelowo 16
          zł/netto. Dodatkowo za podpisanie przyżeczenia (jakaś forma przedłużenia umowy
          czy jej zawarcia) dostaje się 5-10 zł/szt netto. Haczyk polega na tym, że jak
          ktoś zakłada działalność to przez jakiś okres płaci niższą stawkę ZUS w
          wysokości ok 300 zł plus do 100 zł dla skarbówki. Dotyczy to również osób, które
          miały działalność ale zamknęły ją pięć lat wstecz. Dla pozostałych (o czym nie
          mówią na spotkaniu :-) ) stawka ZUS wynosi 850 zł. W Polsacie trzeba miesięcznie
          przepracować 170h więc 170 x 14 zł = 2380 zł netto - ZUS - skarbówka. Osoby na
          umowie zleceniu mają dowolny grafik, na działalności sztywny. Przez pierwsze
          trzy miesiące pracuje się na telefonach wychodzących (akcja wymiany dekoderów) i
          pracuje na dwie zmiany 9-15 i 15-20 od poniedziałku do soboty a na infolinii
          ogólnej 8-15 (czasem dyżury od 7) i 15-22 przez siedem dni w tygodniu ze
          świętami włącznie. Grafik dla nowych z działalnością wygląda tak:
          1. dzień - 14 h
          2. dzień - wolne
          3. dzień - wolne
          4. dzień - 14 h
          5. dzień - wolne
          6. dzień - 7 h
          7. dzień - wolne itd.
          Praca jest na ul. Łubinowej na Targówku Przemysłowym. Dojeżdża tam 138 i
          okresowo 307 natomiast pracowników przed rozpoczęciem i po zakończeniu zmian
          dowozi spod Dw. Wileńskiego prywatny autokar.

Pozdrawiam aplikujących.
          • Gość: miki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.10.08, 19:51
            mam pytanie czy stawki godzinowe ulegly zmianie w cyfrze plus?? bylem dzis w
            cyfrowym polsacie i nic sie nie zmienilo do tego co napisal djbunio :) stawki
            mizerne...jak na warszawie, na rozmowie w cyfrowym polsacie bylo 15 osob i
            wszystkie zrezygnowaly, szukaja chyba jeleni... pozdro
            • Gość: B. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.08, 19:22
              W tym momencie stawka dla osob przychodzacych jest 12 zł brutto, na razie jest
              świetnie bo są premie za przedłużanie umów co wychodzi na to, ze jak ktos sie
              postara to dostanie premie porównywalną do pensji, a są jeszcze stałe premie za
              to, ze ab podłączy sobie jakąś opcję...
              • Gość: Marcin IP: *.aster.pl 24.06.09, 12:53
                Przez pewnien czas zastanawiałem sie długo czy nie pzrejsc do C+ ,
                mam aster ale tu nic nie ma.Ale z tego co nasłuchałem sie wsród
                znajomch o zawieszajacych sie dekoderach i cenach ostatecznie padlo
                na N. Tak jest lepiej.
            • Gość: moniczkas1 IP: *.chello.pl 29.01.09, 17:32
              mam pytanie, czy nadal są przyjęcia na umowę zlecenie? i na jaki
              adres wysłać CV, jeśli jest się zainteresowanym?
            • Gość: moniczkas1 IP: *.chello.pl 29.01.09, 17:35
              mam pytanie, czy nadal szukają ludzi do pracy i na jaki adres wysłać
              CV, jeśli ktoś jest zainteresowany?
            • Gość: baltazarek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.09, 03:20
              a teraz Cyfra + wymyśliła konkurs na swoją reklamę, za wymyślenie motywu i
              wygranie konkursu można zgarnąć 10 ty. zł .

Pokaż na co Cię stać i weź udział w reklamie Cyfry+ a do tego wygraj 10 tys. zł!
              www.technologiaiemocje.pl
            • Gość: Kaś IP: *.centertel.pl 29.01.10, 10:29
              Pracowałam w CP przez rok i nigdzie nie miałam tak dobrej kasy. teraz poszłam do
              Cyfry i jest to dla mnie firma krzak. marnie płacą a to co robią z grafikiem
              jest dla mnie niepojęte.
          • Gość: cyfroway polsat wa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.10, 15:21
            nie polecam tej firmy bylam na szkoleniu 7 dni w alejach łacznie spedzilam na
            nim 55 h i nie dostalam za to kasy. Z 20 osob test zaliczylo moze 3 a dlaczego?
            Juz wam mowie firma dostaje od Unii dofinansowanie i dlatego robia co tydzien
            szkolenia po tyle osob a sami zobaczycie jakie call center jest male tylko na 70
            osob. A nawet jesli cudem uda wam sie zdac test i odluch to duzych szans nie ma
            ze zarobicie tyle ile akurat chcecie bo tam trzeba walczyc o miejsce, mozeci
            zostac wyslani do domu bo jest brak miejsca albo bo nie zdaliscie testu.
            zapomnialam dodac tam dodatkowo sa testy codzinnie z ogolnej wiedzy;] Jestem
            zawiedziona i bede przekazywala ta informacje dalej bo tak byc nie moze to jest
            oszukiwanie ludzi, zmarnowany czas. CYFROWY POLSAT TO OSZUSCI!
            • Gość: Bella IP: *.pruszkow.mm.pl 10.06.10, 19:37
              Ja skonczyłam szkolenie i test zdałam bez problemu.
              Wystarczyło słuchać na szkoleniu i troche poczytac ale jak sie komus niechce nic robic to inna sprawa. A potem zdziwienie ze testu sie nie zaliczyło.
              Jak narazie praca ok, atmosfera super i kasa całkiem niezła(na sprzedaży)
          • Gość: Aga IP: *.147.241.240.nat.umts.dynamic.eranet.pl 14.09.10, 23:38
            podbijam temat, wczoraj wysłałam cv na ogłoszenie o pracę w C+ "Absolwentów szkół średnich studentów zaocznych na stanowisko młodszy konsultant d/s klienta indywidualnego i biznesowego szeroki zakres szkoleń ważna kolejność zgłoszeń 1500-2400zł/m-c." Dziś byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, jutro mam szkolenie. Czytałam trochę na forach o C+ i moje pytanie czy to może być aktywna sprzedaż, czyli jutro zabierają nas w teren i wiadomo? Kazali mi się ubrać elegancko bo mogę mieć jutro już kontakt z klientem, ale o aktywnej sprzedaży nic nie mówili.
          • Gość: komar IP: *.warszawa.vectranet.pl 29.09.11, 11:44
            cześć wszystkim, chciałabym pracować w cyfrze + w call center czy wie ktoś czy potrzebują tam ludzi??? i wiedzie może na jaki adres wysłać zgłoszenie ?/?
          • Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.12, 17:03
            Z czystym sumieniem nie polecam tej firmy, na call center pracuja pijani ludzie , szczegolnie gdy dzwoni sie w nocy o porade......,nie potrafia odpowiedziec na moje pytania , cos tam bucza i gadaja glupoty. wielokrotnie sie z tym spotkalam, szczegolnie gdzy dzwonilam w srode, kolo 3-5 rano ,odbierala jakas pijana baba ktora albo bekala do sluchawki albo sie rozłączala, bo nie umiala odpowiedziec na pytania.To obłęd i żenada zatrudniac takich ludzi do obsługi telefonicznej. myslalam ze mam doczynienia z powazna firma, lecz niestey mocno sie zawiodlam.
          • Gość: Małgosia IP: *.nomnet.pl 28.01.14, 11:09
            Dzień dobry,

Proszę o ponowny kontakt tel., powodem nie dotarcia na umówione spotkanie była awaria komunikacyjna. Małgorzata Jaroszuk tel.693329468
        • Gość: ja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.10, 19:09
          Absolutnie się z tym NIE ZGODZĘ!!! Jestem pracownikiem w C+ do sprzedaży
          niestety się nie nadaje , moja kumpela pracuje na sprzedaży i w miesiącu
          styczniu jej pensja to UWAGA: 3.458 zł i 90 gr. wiem bo widziałem jak razem
          poszliśmy do bankomatu (pierwsza wypłata w c+)dokładnie, ja natomiast jestem na
          infolinii ogólnej i zarobiłem 2,200 zł z groszami - umowa o pracę 180 h
          przepracowane... jak się starasz to zarobisz a ja się w cale nie postarałem a i
          tak jestem zadowolony. faktem jest że na sprzedaży więcej zarabiają.
    • Gość: s IP: *.chello.pl 06.01.09, 18:32
      Mam pytanko. bo z tych Waszych wypowiedzi nic nie wynika. może ktoś podać jakieś
      konkrety?
      • Gość: ggg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.09, 18:54
        11 zł brutto za godzinę
        nędza, klienci wkur... bo nie mogą się dodzwonić
      • Gość: Bolek IP: *.gprs.plus.pl 16.01.09, 13:45
        Od lutego 2008 roku pracuję w Canał + Sp z o.o. Przyswoiłem sobie
        zasadę, że klient ma zawsze rację oraz nauczyłem się, że 50% zależy
        od sprzedawcy a drugie 50% od aktualnej promocji. Zarabiam na rękę
        około 2000 zł w zwykły miesiąć, w okresie superpromocji można bez
        problemu dojść do 4 000 zł na rękę. Ponieważ jest to stoisko w
        Centrum Handlowym pracuję 3-4 dni w tygodniu od 9-21, a trzy lub
        cztery dni ma całę dla siebie by szukać czegoś lepszego bądź
        rozerwać się. Mam 20 lat, nie studiuję.
        • Gość portalu: Bolek napisał(a):

> Od lutego 2008 roku pracuję w Canał + Sp z o.o. Przyswoiłem sobie
          > zasadę, że klient ma zawsze rację oraz nauczyłem się, że 50% zależy
          > od sprzedawcy a drugie 50% od aktualnej promocji. Zarabiam na rękę
          > około 2000 zł w zwykły miesiąć, w okresie superpromocji można bez
          > problemu dojść do 4 000 zł na rękę. Ponieważ jest to stoisko w
          > Centrum Handlowym pracuję 3-4 dni w tygodniu od 9-21, a trzy lub
          > cztery dni ma całę dla siebie by szukać czegoś lepszego bądź
          > rozerwać się. Mam 20 lat, nie studiuję.

i naczytalem sie harego pottera.niezły kit
          • Gość: atomic IP: *.centertel.pl 01.02.09, 13:50
            jestem w stanie w to uwierzyć. Na dziale sprzedazy pracujac srednio 140 godzin w miesiacu mozesz spokojnie wyciagnac 2000 na reke. Nie mowimy o okresach światecznych gdzie mozesz zarobic nawet okolo 5000-6000 przyklad? Pazdziernik 2008 130 h -5700 ;) i nie jest to żaden kit. Ale żeby nie bylo tak rozowo to sa i gorsze okresy, szeczgolnie te wakacyjne.
            • Gość: .... IP: *.chello.pl 02.02.09, 14:02
              takie zarobki są tam raz na kilka lat. Średnio żeby wyciągnąć ze 2000 zł. musisz
              zapierniczać ok 160-170 godzin w miesiącu. No a jak na pracę gdzie przez 8-10
              godzin non stop nawijasz przez telefon i wciskasz coś ludziom jest to kwota
              śmieszna.
              • Gość: gig IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.09, 21:06
                Aby zarobić 2000zł w Cyfrze, to powiedziałbym, że trzeba pracować
                nawet ponad 180 godzin. I to właśnie dlatego Cyfra ma ciągle
                rekrutacja... Najwidoczniej opłaca się stała rotacja pracowników.
                Przyjdą nowi, którzy będą pracować za małą stawkę.
                • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.09, 11:48
                  Śmieszne są opinie "expertów", którzy nie mają pojęcia o sytuacji w konkretnej
                  firmie, ja pracuje w C+ o trochę ponad 6 miesięcy, po około 90-100 godzin w
                  miesiącu i w najlepszym okresie właśnie przy takim wymiarze godzin zarabiałem
                  ponad 2500 na rękę. W "normalnych" miesiącach, bez żadnych super akcji zarabiam
                  1500-2000. Może wystarczy być dobrym w tym, co się robi, a nie narzekać na
                  forum, poza tym zawsze pozostaje praca fizyczna, podobno płacą bardzo dobrze -
                  nie podoba się C+ - spróbujcie na budowie.
                  • dobre sobie, chyba jak coś dodasz i przemnożysz przez to co dostajesz to tyle
                    zarabiasz,ha,ha,ha... je też tam pracowałam to wiem, nie wciskaj ludziom kitu,
                    jakby były takie lux zarobki jak piszesz to by tak na ludzi nie polowali tylko
                    by do nich kolejki się ustawiały
                    • Gość: Ola IP: 62.121.122.* 05.02.09, 15:11
                      W Cyfrowym Polsacie stawki są 13 brutto-umowa na zlecenie. To wychodzi 10zł
                      netto.(Na umowę zlecenie możesz być tylko 3 miesiące)
                      Na działalność gospodarczą jest 14 brutto+ 22%Vat (jeśli jesteś płatnikiem VAT)
                      a po 3 miesiącach 16,20zł-20 zł w zależności jak się starasz . Wadą jest dojazd
                      i narzucony grafik -nie wiadomo jak planować sobie życie ,trzeba aż 6 zmian
                      weekendowych zrobić. Widziałbym się z rodziną w weekend tylko raz na miesiąc.
                      Szkolenia są prowadzone tak szybko ,że człowiek nie zdąży sobie nic zapisać ,
                      niektórzy rezygnują po szkoleniu bo nic nie rozumieją 7 dni i egzamin. Tępo
                      niezłe , ale ja opadam widocznie jestem za głupia na Cyfrowy Polast. Niektórzy
                      zasnęli na lekcjach , bo jak się papla monotematycznie z prędkością światła to
                      naprawdę można usnąć. Ładnie tam jest ,fajne fotele mają , wygląda na rodzinna
                      atmosferę ,tylko że nie jasne zasady co do grafiku pracy zniechęcają do dalszej
                      współpracy.
                      • Gość: szukam pracy IP: *.knc.pl 05.02.09, 16:49
                        pracuję w cyfrowym polsacie (przez agencję pośrednictwa) 5 miesięcy. już chyba
                        drugi mies szukam czegoś innego.. do siedziby w alejach jerozolimskich przyjmują
                        non stop, jest 60kilka stanowisk a zatrudnionych chyba ze 3 razy tyle,
                        elastyczny grafik - phi. składasz dyspozycje na 6 zmian z tyg, dostajesz dwie,
                        bo tyle jest osób że muszą jakoś wybierać, atmosfera coraz mniej przyjemna
                        (współpracownicy na słuchawkach spoko, team liderzy trochę chyba zapomnieli jak
                        się kiedyś na słuchawkach siedziało). generalnie nie jest dobrze, sugerują nam
                        żebyśmy się przenosili do CP (na targówek, ale tam wcale nie jest lepiej ze
                        zmianami i ogólnie z atmosferą) i że mają taaaaki wybór że jak nam nie pasi to
                        nikt nas nie trzyma. pamiętam jak kiedyś, po wakacjach prosili żebysmy zostawali
                        chociaż godz, dwie dłuzej, a teraz mają nas gdzieś. mają nowych, coraz nowszych
                        pracowników i "jak ci nie pasuje...".

pozdrawiam, mam nadzieję, że znajdę coś zastępczego jak najszybciej.
                        aha, ja na zleceniu mam 14zł brutto, nie 13.
                        widziałam dziś ogłoszenie rekrutacji do Cyfry+ ale po przeczytaniu tego forum
                        chyba odpuszczę..
                        • Gość: xxx IP: *.eranet.pl 05.02.09, 22:03
                          Potwierdzam. Złożyłem dyspozycję w CP na 11 zmian, z czego dostałem 2.
                          Pracowników jest już chyba 4 razy więcej niż stanowisk, a oni na siłę chcą
                          powpychać tych którzy dopiero skończyli szkolenie, żeby nie odeszli po odebraniu
                          pieniędzy za szkolenie. A do czego to prowadzi ? Wielokrotnie żeby zwolnić
                          miejsce starsi pracownicy są zawieszani bądź odsyłani do domu. W rezultacie ich
                          miejsce zajmują coraz mniej wyszkoleni i kompetentni. A informacje udzielane
                          klientom typu ,,Bo w pracy dziś nie ma tego co ponawia sygnał'' pojawiają się
                          coraz częściej. A co do biura na Łubinowej, to znajduje się ono na Utracie i sam
                          dojazd zabiera połowę życia. Nie mówiąc już o atmosferze.
                          • Gość: Ola IP: 62.121.122.* 06.02.09, 13:58
                            Ten oddział w mieście ma być zamknięty , tylko nie rozumiem po co ciągle
                            przyjmują jeśli ma być zamknięty . Nie rozumiem jednej sprawy z tymi zmianami.
                            Powiedzieli nam ,że osoby zatrudnione na samozatrudnienie mają do wyrobienia 170
                            godzin i grafik jest narzucony z góry.Teraz jest pytanie co za tym stoi - czy to
                            170 godz. to max liczba jaką są w stanie Ci zaoferować ,czy minimalna . Kiedy
                            byłam na szkoleniu nie widziałam żeby w dzień powszedni było więcej osób do
                            pracy niż stanowisk. Mówię o Łubinowej. Może mają taką politykę -źle pracujesz
                            to Ci ograniczymy liczbę godzin pracy, aż się zwolnisz sam. Czy to o to chodzi?
                            • Gość: Ola IP: 62.121.122.* 06.02.09, 14:03
                              Chciałabym tam normalnie pracować, normalną liczbę godzin a nawet troszkę
                              więcej, ale jak tu zaufać całej tej sytuacji. Niech mnie ktoś pocieszy z
                              personelu Cyfrowego Polsatu ,ja chcę do pracy.
                      • Gość: mimzy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.09, 21:41
                        pracuje w cyfrze 4 miesiace po 13 h dziennie i moja najwieksza
                        pensja to 1300 z premia przy czym jestem najlepszym sprzedawca w
                        biurze. nie wiem o jakiej pracy mowicie ale ja pracuje jako
                        handlowiec w sprzedarzy bezposredniej, jezdze do wiosek i wciskam
                        ludzia kit zeby kupowali cyfre. nie zatrudniejcie sie tam bo szkoda
                        czasu i nerwow, buziaki pozdrawiam
                        • Gość: monika IP: *.bemowonet.pl 18.05.10, 10:10
                          Mama takie pytanie, to jak jest Ci tak źle to czemu nadal tam pracujesz?
                          I to 4-y miesiące???
                    • Gość: do renia IP: *.knc.pl 06.02.09, 19:28
                      dziewczyno, czy Ty bylas kiedys w Warszawie? takie zarobki Cie smiesza?? Tu
                      niestety nikt nie zarabia 800 zlotych na reke, tu za tyle nikt sie nie utrzyma,
                      normalny czlowiek w Warszawie zarabia 3-4 tysiace na etat, takie czasy, wiec
                      moje 1500 to stawka studencka...
                      • Gość: szukam pracy IP: *.knc.pl 12.02.09, 12:56
                        kontaktowała się ze mną osoba z cyfry +, mają stawki od 11zł br, szkolenie trwa
                        3 tyg (5 dni w tyg po 8 godz), w CP tego samego generalnie każą się nauczyć w
                        tydzień..
                        lokalizacja cyfry + nie jest dla mnie szczególnie satysfakcjonująca (musiałabym
                        dojeżdżać plus minus tyle samo co na ten koszmarny targówek).. może jak nie
                        zrekrutują odpowiedniej dla nich ilości osób to zajmie się tym jakaś agencja z
                        lepszym miejscem w stolicy ;) wolę już oddawać im jakiś proc niż tracić tyle
                        czasu na dojazd..

ogólnie, w CP na szkoleniach osoby które dostajemy na słuchawki pytają ile można
                        tu zarobic.. nawet nie wiem co odpowiadać :-/ kiedyś można było plus minus
                        przewidzieć ile się zarobi w danym miesiącu i jakoś to rozplanować, a teraz..
                        jedna, dwie pierwsze zmainy w tyg i jedna 14 - szczyt marzeń po prostu..

no i ta atmosfera.. trzeba przeczekać aż pokończą się ferie, może się (na
                        "rynku") przeluźni..
                        • Gość: Ola IP: 62.121.122.* 12.02.09, 14:02
                          Mówisz ,że pracujesz 5 miesięcy i na zleceniu masz 14 brutto zł.
                          W Cyfrowym Polsacie na zleceniu można być tylko 3 miesiące.
                          Potem trzeba się mieć samozatrudnienie. To o co tu chodzi? Czy wy na
                          Jerozolimskich jesteście na innych zasadach?
                          • Gość: szukam pracy IP: *.knc.pl 12.02.09, 17:56
                            chyba nawet dłużej niż 5 miesięcy już pracuję.. :-/
                            i są osoby, które pracują jeszcze dłuzej ode mnie.
                            nie wiem jakie są różnice, zatrudnia nas agencja i pewnie dlatego nie ustalają
                            nam żadnego limitu. tak samo jak dlaczego nie przenoszą nas definitywnie na
                            łubinową - bo wiedzą, że wbrew pozorom i ilosci osób tu zatrudnionych wielu
                            zrezygnuje. szczególnie, że na łubionwej też lekko nie jest z grafikiem dla
                            zleconych, a przejść można już na "waszych" zasadach - 3 mies i potem
                            firma-firma, nie każdemu się to opłaca itd (poza tym elastyczny czas pracy to
                            ogromna zaleta dla studentów. chcą na nas oszczędzać na maxa ale olewają że
                            jednak żeby mogli oszczędzać my musimy mieć szkołę co jakiś przynajmniej czas).
                            chyba CP musi liczyć się jednak z tym, ze ileś tam procent odejdzie, dlatego
                            robią taką gigantyczną rekrutację non stop - im więcej zatrudnią tym więcej może
                            (potencjalnie) pójdzie na łubinową.. od października mieli nas przerzucać tam,
                            teraz do czerwca na pewno tego nie zrobią - nie wiem czy zależy im na dużej
                            rotacji (to o czym ktoś pisał - masa nowych, ledwo co przeszkolonych i udzielają
                            takich informacji, ze potem ręce opadają), bo ludzie zaczynają powoli odchodzić.
                            dziwna polityka, dziwna..

ale w sumie.. patrząc ogólnie na to jak to wszystko działa (callbacków nie ma od
                            półtora mies bo dział się nie wyrabia.. śmiech na sali) nie ma się czemu dziwić ;)

• Gość: Polsat dziady IP: 94.254.181.* 13.02.09, 08:21
                              Dojazd na Targówek na stronie ZTM powinien zajmować ok. 30-40 minut. Natomiast
                              ulica Targowa jest non-stop zakorkowana dlatego jedzie się tam 1-1,5 godziny w
                              południe. Byłem na rozmowie w sprawie pracy i straciłem tylko czas . Jest
                              dokładnie jak mówicie podstawową formą zatrudnienia jest działalność gospodarcza
                              , studenci przez 3 miesiące mogą być na umowie-zleceniu. Jedna z osób
                              pracujących w Polsacie miała kiedyś działalność gospodarczą , z powodu kar
                              wynikających z biurokracji i złośliwości pracownicy urzędu skarbowego ma na
                              minusie 40 tyś. zł.
                              Pozdrawiam Jeleni którzy powinni odliczyć od swojej pensji koszt zatrudnienia
                              dobrej księgowej . Dla mnie prowadzenie DG wiąże się z dużym ryzykiem bo w
                              czasie choroby nic nie zarabiamy.
                              • Gość: AGNIESZKA IP: 62.121.122.* 14.02.09, 11:05
                                Nie przejmujcie się -po doświadczeniu w call center macie silne podstawy do
                                znalezienia dobrej pracy. Ten kryzys jest naciągany. Szukajcie w działach
                                marketingu oni lubią ludzi po call center, bo ta praca naprawdę doświadcza.
                                Dziękuję za informację. Pozdrawiam.
                                • Gość: Ola IP: 62.121.122.* 14.02.09, 11:25
                                  Mnie niepokoi fakt, że po samozatrudnieniu oni nie podpisują ze mną żadnej umowy
                                  ,która gwarantowałaby mi elastyczny grafik. Ciągła rekrutacja też mnie niepokoi
                                  ponieważ jeśli nie zagwarantują mi elastycznego grafiku to jak ja opłacę ZUS
                                  ,księgową już nie mówiąc o mieszkaniu . Boję się wykorzystają moje
                                  samozatrudnienie , a potem przez 5 lat nie będę mogła założyć swojej firmy na
                                  korzystnych warunkach. Jeśli jest podpisywana umowa miedzy "biorcą" a "dawcą" to
                                  jeszcze to ma sens , ale nie poinformowano nas o tym że istnieje taka umowa dot
                                  świadczenia usług ,a powinno coś takiego być.
                                  Naprawdę mam mieszane uczucia.
                            • Gość: anka IP: 81.210.22.* 16.02.09, 16:23
                              Ja pracuję w Cyfrze od pół roku, mam stawkę 13 zł brutto i licze, że
                              się jeszcze zwiększy. Do pensji można sobie dorobić kilka stówek na
                              premiach i nadgodzinach, to wychodzi na rekę czasami 2 tysie a
                              czasmi troszkę mniej i to na umowie o pracę. Mi to pasuje, bo można
                              dogadać się z grafikiem. Atomosfera też jest niezła, ostatnio
                              wstawili nam nawet pilkarzyki i nientendo, można se na przerwie
                              popykać w tenisa :-)
                              • Gość: Shg IP: *.acn.waw.pl 16.02.09, 20:00
                                CC Cyfry + to zwykła fabryka, non stop kolejki po 100 osób, abonenci
                                wku...eni dojeżdzają konsultantów za długie oczekiwanie, wiecznie
                                coś się pie... z ich sprzętem i trzeba wysłuchiwać stękania. Jeśli
                                chodzi o rekrutację to jeśli potrafisz sklecić w miarę składne
                                zdanie to witaj w szeregach konsultantów. Rekrutacja to zwykła
                                łapanka.
                                • Byłam dzisiaj na rozmowie w cyfrze. Jeśli Ciebie wzięli z łapanki to
                                  mi też się tak udalo ;) na początek zaproponowano 11 bruutto a po
                                  trzech miesiącach 12 zł + od razu umowa o pracę. Nie jest to szczyt
                                  marzeń, ale na początek ok. I tak jest to jedna najwyższych stawek w
                                  cc - wiem bo byłam już na kilku rozmowach w firmach gdzie tylko się
                                  dzwoni i sprzedaje, a tu są rozmowy przychodzace. Od środy zaczynam
                                  szkolenie :)
                                  • Gość: Shg IP: *.acn.waw.pl 17.02.09, 21:49
                                    Tak.. Na razie jesteś pełna entuzjazmu, to normalne. Przejdzie ci,
                                    to tylko kwestia czasu. Ta robota na dłuższą metę jest nie do
                                    zniesienia, a jeśli liczysz na awans to naucz się lizać dupę, jeśli
                                    nie umiesz to jest sporo osób które ci pokażą jak :)
                                    • Gość: do shg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.09, 23:16
                                      kolejny malkontent, widzę, że przerwa na budowie, bo mróz i wpadło się
                                      podyskutować. atmosfera w Cyfrze, dane z dziś, super, wielkim plusem jest to, że
                                      poznaje się bardzo wiele osób, a niektóre znajomości są naprawdę owocne, pozdrawiam
                                      • Gość: kloe IP: 83.1.17.* 19.02.09, 11:24
                                        Ej, a możecie podać nr kontaktowy lub e-mail pod jaki można się zgłaszać?
                                        • Gość: do kloe IP: 81.210.22.* 19.02.09, 13:56
                                          Ja wysłałem CV na adres callcenter@cplus.com.pl i zadzwonili do mnie
                                          po jakichś trzech dniach.
                                          • Gość: jaa IP: *.chello.pl 20.02.09, 19:13
                                            Hej mili Państwo (piszę do wszystkich niezadowolonych z pracy), macie lepsze
                                            propozycje?? w tej chwili w innych call center stawki spadają do ok 7,5 brutto +
                                            marna prowizja i oczywiście umowa zlecenie, a nie umowa o prace. Pracujecie na
                                            infolinii wiec normalne jest to że klient nie dzwoni zachwycony, przecież
                                            infolinia jest po to żeby zadzwonić jak ma się z czymś problem (dzwoniliście
                                            kiedyś na infolinie żeby powiedzieć " hej dzięki nic się nie psuje, wszystko
                                            jest jak powinno być, fajnie być waszym klientem" ???) Wiem również że w cc
                                            Cyfry są projekty sprzedażowe, wiecie ile mniej więcej wynosi sama prowizja i
                                            ile można na niej zarobić ???
                                            • Gość: vvv IP: *.subscribers.sferia.net 31.03.09, 16:33
                                              "(dzwoniliście kiedyś na infolinie żeby powiedzieć " hej dzięki nic się nie psuje, wszystko jest jak powinno być, fajnie być waszym klientem" ???

Dzwoniliśmy. A co w tym dziwnego? Dla ciebie uprzejmość jest zjawiskiem nieznanym?
                                              • Ja się sobie pozwolę odnieść do dzwonienia na infolinię reklamacyjną żeby powiedzieć, że wszystko jest OK- z punktu widzenia agentki infolinii reklamacyjnej jednego z producentów AGD uważam, że to bardzo źle pojęta uprzejmość- agenci są rozliczani z każdego tzw. spadu (telefonu z kolejki, którego nie zdążą odebrać) i zapychanie w ten sposób kolejki im nie służy.
                                      • Gość: Shg IP: *.acn.waw.pl 25.02.09, 20:26
                                        To że ktoś zna realia w tej fabryce nie znaczy wcale że jest
                                        ograniczonym robolem. A to że jesteś dupolizem i wpadłeś na forum
                                        mydlić ludziom oczy, to twój problem. O jakich ty owocnych
                                        znajomościach mówisz? W twoim przypadku chyba z przełożonymi :) A
                                        poznaje się wielu ludzi to fakt, tak jak i na dworcu czekając na
                                        pociąg, podobny przemiał.
    • Gość: CC IP: 67.159.41.* 21.02.09, 17:03
      Termin szkolenia rozpoczyna się dopiero 3 marca .
      Oni szukają tam osób bardzo odpornych na stres i na długo , dlatego proponują umowe o pracę żeby osoby łatwo nie zrezygnowały. Rekruterka raczej tępa , wystarczy lizać jej zadek i przyjmie bez problemu. Pyta o bzdury , rozmowa na poziomie przedszkola.
      Ma bzika na punkcie poprzednich prac , pyta po kolei dlaczego odeszliśmy z poprzednich firm. Raczej duża rotacja pracowników.

Stawka 11 brutto wcale nie jest duża. W innych CC można dostać 14 brutto + 3 zł bonusu ale praca jest przez 6 godzin , czyli to samo wychodzi tylko mniejszym wysiłkiem.

Możliwe że poznasz fajnych ludzi na szkoleniu ale też mogą sie trafić niefajni , poza tym później będziesz na słuchawkach siedziec wiec sobie za wiele nie pogadacie .

Zresztą w mojej obecnej pracy też są fajni i niefajni, z fajnymi moge gadać cały dzień i pracować bo nie mam słuchawek na uszach. Tylko że trochę prackę zaniedbuję i musze czesto robić poprawki.
      A pracę mam taką że 2 osoby to za dużo , a oni w 3-kę nas zostawiają żebyśmy się nie przemęczali i byli zadowoleni.
      Do marca mam umowe wiec mogą nie dać kolejnej dlatego warto chociaż z ciekawości pójść i przekonać się czy naprawde jest tak jak piszą osoby na tym forum.
      Na innym forum są kiepskie opinie o CC Cyfry+ . Tak więc domyślcie się kto pisze te komentarze...
    • Gość: taka jedna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.09, 17:04
      ja pracowałam w Cyfrowym prawie dwa lata, przez ostatni rok miałam
      stawkę 16zł, ale mnie ta praca kosztowała znacznie więcej. Rozwalona
      psycha, problemy z koncentracją, tam naprawdę można się cofnąć w
      rozwoju słuchając tych wszystkich farmazonów... Pomijam już koszty
      zus, podatek, księgowa, zmarnowany czas na załatwianie tych
      wszystkich dupereli - najwięcej jak rozwiązywałam tą cholerną
      działalność prawie miesiąc mi z tym zeszło, urzędasy mają nas w d...
      jak chcemy rozwiązać i nie płacić więcej tego haraczu! Ledwo mi
      wystarczało na utrzymanie po odliczeniu kosztów! Nie chcę nikogo
      zniechęcać, więc nie będę opisywać atmosfery jaka tam panuje,
      również w innych działach niż call center. Powiem tylko tyle, jeżeli
      nie chcecie wylądować w psychiatryku, to sobie darujcie, nie dajcie
      sie nabrać na "wysokie" stawki, nie zarobicie nawet na lekarza.
      Polecam natomiast tą pracę wszystkim cyborgom, którzy chcą pracować
      14 godzin na dobę przez cały rok, no i potrafią mocno lizać tyłki!
      • Gość: Ola IP: 62.121.122.* 27.02.09, 12:51
        Czy Ty mówisz o Cyfrowym Polsacie?
      • Gość: Ola IP: 62.121.122.* 27.02.09, 12:59
        Powiedz mi co było główną przyczyną,że miałaś problemy z koncentracją.
        Może mówisz o klimatyzacji i zapachu z bakutilu? Wiem ,że problemy z
        koncentracja wynikają z przepracowania i braku światła dziennego jak również
        gapienie się ciągłe w monitor.
        • Gość: konsultant cyfry+ IP: *.acn.waw.pl 03.03.09, 23:40
          Witam niestety jestem jeszcze czynnym konsultantem cyfry+ ale mam
          nadzieje jak najszybciej to zmienic ciezko powiedziec dlaczego tam
          jeszcze pracuje ale ta farsa nie potrwa dlugo mila przyjacielska
          atmosfera, elastyczny czas pracy, wysokie zarobki a dokladniej
          premie wszelkiego rodzaju oraz mozliwosc szybkiego awansu to jakies
          totalne ku... nieporozumienie generalnie kibel jak 100 ch...i nie
          wspominajac juz o pracujacej tam kadrze kierowniczej i innych pozal
          sie Boze liderach ktorzy sa najbardziej zalosna i falszywa banda z
          jaka mialem po dzis dzien doczynienia wiecej na ten temat pisal nie
          bede bo szkoda slow. Pozdrawiam
          • Gość: Radzymin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.09, 22:51
            Szkolenie czy wie ktoś jak wygląda egzamin końcowy i pisemny i ustny?????
          • kolego po twoim wpisie widać że masz problem z podejmowaniem
            decyzji... zgłoś się z tym wpisem do swojego przełożonego to na
            pewno pomoże ci ją podjąć... a na serio to jak ci tak źle jak
            piszesz to to po co tam jeszcze siedzisz???? zmykaj czym prędzej -
            drogi na euro trzeba budować -może tam odkryjesz swoje powołanie...
            język odpowiedni już znasz. A jak nie budowlanka to może jakieś inne
            cc - 7,5zeta brutto i umowa o dzieło i szalej.....
            pracowałem kiedyś na poloneza i jakoś nie mam takich złych wspomnień
            jak twoje aktualne przeżycia, normalne jest że jak siedzisz i
            marudzisz że wszystko ci się należy albo siedzisz w pracy jak łajza
            cichutko a potem wieczorami wylewasz anonimowe żale w internecie to
            proste, że za tyle co dajesz otrzymasz odpowiednio ile ci się
            należy... Pozdrawiam.
            • Gość: callman IP: *.gprs.plus.pl 12.03.09, 11:30
              jeśli chodzi o prace w cyfrze to ogólnie nie ma co narzekać ,
              chociaż ostatnio zrobiła się lipa... na infolinii nie ma żadnych
              targetów = prawie brak premii , co do stawki po okresie próbym to
              niby 12 ale jak się okazuje niekoniecznie -"musimy poczekać aż
              napiszesz test" itd. . co do grafiku to właściwie przechodzą tylko
              dni wolne , reszta to loteria i bieganie z prośbą do liderów.
              atmosfera w pracy ok, natomiast co do liderów , to pewnie tak jak
              wszędzie, połowa jest ok a druga połowa to fałszywce albo osoby
              które swoje marne zarobki rekompensują wyżywaniem się :D (
              szczególne "pozdrowienia" dla SŁAWKA i WOJTKA
przejdź do: 1-100 101-200 201-230
(101-200)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.