Dodaj do ulubionych

FritoLay Warszawa

• Gość: p IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.10, 20:40
    co to jest atmosfera
  • Gość: o IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.10, 22:23
    e tam
  • Gość: ?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.10, 13:11
    co z tym gordziskiem???
  • Gość: gość IP: *.slupsk.vectranet.pl 21.06.10, 18:19
    kto sie dostal w koszalinie na vansellera na nadmorskie miejscowosci ??
  • Gość: gość IP: *.slupsk.vectranet.pl 21.06.10, 18:22
    kto sie dostal w koszalinie na vansellera na nadmorskie miejscowosci ??
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.10, 08:00
    a ile można zarobić?
  • Gość: solony IP: *.adsl.inetia.pl 05.07.10, 21:14
    zależy gdzie czy jako PH czy na Vanie...
    ja jestem PH to podstawa około 1500 do tego "premie" hehehe od wizyt, planu...no
    i za jakieś stojaki, nowe punkty itp jest kasa ale to rzadko..podsumowując
    1500-2200 przynajmniej u mnie w regionie tak jest..
    na Vanie jest lepiej z kasą ale rozbieżności co do wypłaty sa straszne od
    2200-5500(podobno:D)
  • Gość: ex IP: 89.191.137.* 06.07.10, 16:24
    Brawo Warszawskie Jełopy, pozwalnialiście starych PH i teraz młodzi gó... robią, brawo, może jakąś premie sobie przyznacie
  • Gość: solony IP: *.adsl.inetia.pl 06.07.10, 21:01
    "ex"
    co tam się stało w pięknej Warszawce? jakieś rotacje?? :P
  • Gość: PH Gdansk IP: *.gruta.gosk.pl 24.07.10, 10:37
    Panowie szkoda gadac oni nas nie zrozumieja. nie dlugo van bedzie moim domem a i
    tak nie zrobie zjebany.ch planow...
  • Gość: solony IP: *.adsl.inetia.pl 20.07.10, 22:39
    PH jak tam plany u was? hehe i jak z realizacją?
    Pozdrawiam :)
  • Gość: PH Gdansk IP: *.gruta.gosk.pl 24.07.10, 10:32
    Panowie realizacja planów na 100 % bedzie zrobiona bo bedziemy mieli nowy
    rewelacyjny produkt:)
  • Gość: solony IP: 109.243.214.* 24.07.10, 22:06
    o jakim produkcie mowa?? nowe "bingo" marki frito? :P
  • Gość: a IP: *.chello.pl 26.07.10, 21:22
    DESEROS
  • korkowiec654321 10.08.10, 07:43
    Słuchajcie, jeśli zarabiacie po 3 tyś to za ile sprzedajecie towaru w miesiącu?
    Mój znajomy sprzedaje za ok 100-120tyś miesięcznie i za nic nie chce powiedzieć
    i le zarabia, może Wy mi podpowiecie?
  • Gość: ice-T IP: 109.243.79.* 10.08.10, 21:31
    Ja sprzedaję jakieś 600-700 tys miesięcznie
  • korkowiec654321 13.08.10, 22:05
    Aż tyle? tak z ciekawości to ile Ci wychodzi na miesiąc pensji?
  • Gość: zibi IP: *.aster.pl 14.08.10, 21:48
    spadaj z tego forum, ciekawość to pierwszy stopień do...
    jak nie masz nic ciekawego do napisania to zdaj sprzet
  • Gość: solony IP: *.adsl.inetia.pl 16.08.10, 22:55
    uuuu jaka napięta atmosfera....
    z tego co wiem to chłopaki wożą po ok 5tyś dziennie i mają 3200-4000
  • Gość: JAGA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.10, 20:55
    Ludzie rżną was na zwrotach i kartonach a wy nic cisza?!!!
  • Gość: solony IP: 188.33.97.* 05.09.10, 00:24
    JAGA
    forum umiera śmiercią naturalną...
    wszystkim jest super w strukturach frito..... hehehe
  • Gość: wilku IP: *.adsl.inetia.pl 10.09.10, 20:39
    to w balzenie jest lepiej niż we frito???
  • Gość: taz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.10, 21:15
    czy moze ktos cos powiedziec czy ciezko sie dostac do fritolay na ph (nie vansllera). Jak wyglada rozmowa
  • Gość: poza strupturami IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.10, 08:02
    Witam wszystkich. Nie gościłem na forum ponad 1.5 roku. Dla Frito poświęciłem 7 latek, obecnie pracuję u innego lidera na rynku ale o tym później. Dla wszystkich nowych pracowników mam radę jako straszy kolega po fachu, pracujcie i nauczcie się jak najwięcej bo jak zmienicie pracę to będzie się Wam wydawało że jesteście na wakacjach. Popieram wszystkie posty że praca we Frito to ciężka i niewdzięczna harówa, w szczególności kiedy RSM jest tępym egoistom ,a dodatku tchórzem. O czym mogłem się przekonać w szczególności kiedy poleciałem za zwroty. I to chyba była jego najlepsza decyzja wobec mojej osoby, bo pozwoliło mi wyrwać się z tego bagna. Pracę znalazłem po 2 miesiącach (ale interesowały mnie tylko oferty na sieciach). Oczywiście też jest parcie na wynik, też są plany do zrobienia, ale atmosfera zupełnie inna, czas pracy pozwala na normalne kontakty z rodziną, kasa nawet większą mam niż na DTS-ie. Dlatego chłopaki głowy do góry, istnieje świat poza Frioto, wystarczy zrobić pierwszy krok. Pozdrawiam.
  • Gość: solony IP: *.adsl.inetia.pl 29.09.10, 21:23
    pięknie napisane!!!!!
    100% racji.........
  • Gość: Kuba IP: 83.238.156.* 30.10.10, 00:34
    Witam wszystkich, powoli dobiega końca leasing naszych autek (yarisek), które w sumie dobrze służą jeżeli chodzi o wytrzymałość i amortyzacje. Gorzej z pakownością bo doskonale wszyscy wiemy że wszystko wozimy na tylnej kanapie co niekoniecznie jest wygodne. Czy wiadomo już coś odnośnie wymiany aut?? Kiedy miałoby to miejsce i na jakie auta?
  • Gość: star foods IP: 89.231.211.* 30.10.10, 07:40
    Z tego co ja wiem to na Yarisy zmienia sie na Yarsy, Tak firma szukała wiekszych autek ze znalazła Yarisa.he w dupie to maja ze sie gnieciemy .Na okrągłuch stołach tak sie ogadali o tym a tu prosze wynależli furY. Jak ci przyjdzie załadowac towar na wymiane z chrupei k i Fenomemnalne Pepsi to akurat tylko ty wejdziesz i nikt wiecej.he. Testowali jakies auta ale nie wiem poci poto tylko żeby sobie pojeżdzic, Pozdrawiam.
  • Gość: solony IP: *.adsl.inetia.pl 31.10.10, 01:08
    z zachodu wieści dochodzą że to będzie....
    Skoda Roomster
    jak nie zobaczę nie uwierzę......
  • Gość: Kuba IP: *.adsl.inetia.pl 31.10.10, 11:38
    No u Nas też chodzą takie spekulacje że to będzie Skoda Roomster i wymiana ma nastąpić jeszcze w tym roku ale to są informacje nie potwierdzone także zobaczymy...
  • Gość: solony IP: *.adsl.inetia.pl 31.10.10, 23:32
    chłopaki z vanów mają mieć GPS-y !!! w coli już maja ograniczone jeżdżenie w czasie prywatnym!! ciekawe co nam "wspaniała" korporacja zafunduje....?
    aaaa i do tego chodzą słuchy o "zmianach" i jeszcze pepsi.....
  • Gość: solony IP: *.adsl.inetia.pl 31.10.10, 23:44
    w sumie patrząc co "firma" nam ostatnimi czasy funduje to się nie zdziwię jak wymyślą kolejną głupotę...
    swoją drogą rotacja pracowników się robi straszna nie mówiąc o tych co szukają!! a nowi....pranie mają od pierwszego dnia!!!
    a więc ja mam plan brać świąteczne "gifty" i papapapapa
  • bits1 01.11.10, 18:56
    Koledzy będzie Yaris 1.0 aby za szybko nie jeździć
  • Gość: dawny rotak IP: *.adsl.inetia.pl 03.11.10, 19:36
    Witam, dawno mnie tu nie było... czytam posty i cóz mogę powiedzieć... Nic mnie w FLP juz nie zaskoczy..(bo juz mnie to nie dotyczy) Zwolnienia za zwroty??? co to Qrwa jest... ??? sam się zastanawiam bo mnie tez za nie spuścili. Szkoda tylko ze firma nie ma na tyle odwagi by po tylu przepracowanych latach powiedzieć Tobie prawdę - za co:)
    Nie ważne ze harowałeś dla firmy i poświęcałeś własne zdrowie, nie raz jeździłeś chory, przeziębiony itd... nawet jeśli sami odejdziecie z tej firmy dając rozwiązanie umowy pracodawcy to i tak wy będziecie tymi najgorszymi... Będą mówić ze już wam się nie chciało walczyć, ze się wypaliliście, ze mieliście już to w dupie itd. Także nie miejcie sentymentów :)

Pozdrawiam
  • Gość: pzp ziooołłłoo IP: *.chello.pl 05.11.10, 21:07
    Czy ktoś z was wiedział że można wygrać 500 zł za wymyślenie nowego smaku jako pracownik firmy? Miło z firmy strony, tylko szkoda, że nikomu nie powiedziano, że wystarczy wymyślić popie...ną nazwę i zgarnia się 5 stówek !!!! Wszyscy myśleli że wygra ten którego smak wejdzie do produkcji - analogicznie do konkursu ogólnopolskiego. Tymczasem już ukazała się lista laureatów, którzy zgarnęli 500 zł tylko za to, że "wymyślili" smak chipsów, sorry, nie smak tylko nazwę np. leczo - przykład autentyczny dla tych co nie wiedzą. Jak myślicie czy wśród laureatów jest ktoś z dts, nie są tylko ci co mieli być czyli wąska grupa tych co wiedziała na czym ten konkurs dla pracowników rzeczywiście polega - po prostu wypłacili sobie premię i jeszcze sobie pogratulowali udanych pomysłów!!!!
    Gratulacje palanty !!! Kupcie sobie dopalacze za te 5 stówek by nie zabrakło wam pomysłów na kolejne nowości które zajebiście pomogą nam w robieniu planów i nie przekraczaniu poziomu zwrotów - chociaż to drugie to jest wam na rękę bo skoro prawie połowa regionów w kraju przekracza poziom zwrotów to jest komu zapie...ć by wziąć sobie, czyż nie... ?
    ps. przestańcie wydawać tą gazetę która sieje tylko propagandę , jak to jest super i w ogóle , jak ją czytam to mam wrażenie że komuna wróciła, przecież te wszystkie och, ach to czysta propaganda pepsico, zupełnie jak dawniej władzy ludowej, a z tego co widać to nie jest wcale tak różowo, widać nawet pierwsze oznaki puszczania zwieraczy na górze ....

Zacznijcie Nas wreszcie szanować !!! Apel do tych tępaków którzy tego nie robią i doskonale o tym wiedzą.

Pozdrawiam byłych i obecnych z dts-u.

• Gość: wielbiciel guacamo IP: *.adsl.inetia.pl 05.11.10, 22:54
    świetny artykuł kolego! dzięki!
  • Gość: ubiegajacy sie o p IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.10, 11:40
    Naprawde jest tak zle w tej firmie jako vanseller? Czy narzekaja tylko ci co maja kiepskie trasy? Ile wynosi podstawa w tej firmie? Czy naprawde trzeba zapierdzielac codziennie po 12h?
  • Gość: starajacy sie o pr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.10, 11:42

Naprawde jest tak zle w tej firmie jako vanseller? Czy narzekaja tylko ci co maja kiepskie trasy? Ile wynosi podstawa w tej firmie? Czy naprawde trzeba zapierdzielac codziennie po 12h?
  • Gość: maruda IP: *.chello.pl 06.11.10, 23:13
    jakis roczek jestem w firmie i szczerze powiem ze na poczatku czytalem to forum i strasznie sie nakrecalem ze jest tak jak piszecie , ciezko , zryte plany itp. (teraz bedzie ze jestem z kierownictwa :P )

macie racje , praca w wielkich korporacjach jaka jest niewatpliwie Frito to nie kaszka z mleczkiem, czasami zapierdzielam po 15 h i boli to strasznie , narzekam , marudze ze nawet "koledzy z zespolu" mnie opierdzielaja szczegolnie na miesiecznych :P ale da sie zyc , wiadomo ze fajnie bylo nascie lat temu jak sie malo robilo a duzo zarabialo ale porozmawiajcie z ludzmi ktorzy za 10 h pracy dziennie zarabiaja po 900 zl, a my marudzimy bo mamy troche ponad 3 tysiaki ...

albo ktos sie nadaje albo nie , mozna to traktowac jako prace chwilowa badz jak ktos ma zryty beret to mozna walczyc i piac sie w gore tylko warto pamietac ze im wyzej wejdziesz tym upadek bedzie bardziej bolesny ...
  • Gość: ktoś IP: 87.204.122.* 07.11.10, 18:33
    kolego maruda, podaj mi kto i gdzie zarabia 900 zł za 10h pracy, bo chyba posunąłeś się znacznie za daleko w swoim stwierdziniu...
  • Gość: przesolony IP: 178.56.29.* 12.11.10, 22:37
    ej jakbys przyjmowal sie do przacy i slyszal ze masz dostawac 5-4tysiace wyplaty a dostajesz kuwa 3 to znaczy ze jest cos nie tak zwlaszcza ze nasza firma deklaruje ze jak zrobisz wszystko na tip top to masz nie mniej niz 4600 to sory plany porobione a tu kuzwa 3500 to co jes do cholery?o to chodzi zwisa mi to ze kltos zarabia 900zl jestem tu bo mialem zarabiac ponad 4 tys!!moze dla ciebie 3 tokosmos ale niektorzy maja rodziny oplaty male dzieci moze 1 osoba pracuje w rodzinie wiec uwierz mi ze te 3500 to malo za te praceja
  • Gość: smakosz grzyba IP: 83.238.70.* 13.11.10, 08:39
    zadam Ci pytanie- czy na tym samym stanowisku( nie wszyscy przecież awansują-zależy to od wielu czynników) widzisz się za 5 lub 10 lat? Rok to można w kiblu na szelkach powisieć, ale dłuższa perspektywa pracy we frito, kiedy ma się już rodzinę , dzieci i obowiązki może otworzy Ci oczy. Jasne że niektórzy tyrają za 900PLN , ale jak się ma trochę oleju w głowie i trochę się człowiek rozejrzy to mozna też całkiem fajną robotę wyhaczyć , może za mniejsze pieniądze ale 5 razy spokojniejszą. Zaraz ktoś się odezwie że jestem leń i nie chce mi się pracować bo zależy mi na ciepłej posadce- tych malkontentów odsyłam do pytania na początku postu. Po drugie- jasne że wole ciepła posadkę od zimnego vana i wiecznego przejmowania się poziomem zwrotów nie wspominając o 12 h dniu pracy i durnowatych telefonach o godz. 20-21
  • Gość: solony IP: *.adsl.inetia.pl 14.11.10, 01:15
    "smakosz grzyba" zgadzam się z Tobą w 100%!!!!! Zarobki we Frito zaczynają spadać bo jest nagonka w kraju że plany nie sa robione itp itp generalnie wszystko lipa!! manipulują ludźmi strasznie! a prawda jest taka że tam panowie u góry sie tylko śmieją ze im sie udaje robić ludzi w ch..a!! tak jak mówisz perspektywa pracy we Frito z rodzina hehehehe jaja jakieś...Tak zastanawia się kto mówi z pracowników dobrze o Frito?hmmm albo "młody" co dostał wypłatę 3tys i się cieszy, trafiona "słaba antylopa" :) czyli człowiek który jest podatny na obietnice że jak będzie sie starał to posada już na niego czeka!! U mnie 2lata chłopakowi obiecywali a on jeździł jak poj....y co drugi dzień do 20!! w dom kłótnie itp...az dostał nalot i wyleciał za zwroty....NA ZEBRANIU BOSS POWIEDZIAŁ ŻE OSZUKIWAŁ FIRMĘ I NIE WYWIĄZYWAŁ SIĘ Z OBOWIĄZKÓW!!!!! :)
  • Gość: xxx IP: *.c155.petrotel.pl 17.11.10, 20:16
    witam ,czy moze ktos powiedziec jak wyglada praca w płocku bo staram sie o posade na dostawce . pozdrawiam
  • Gość: aaa IP: *.chello.pl 17.11.10, 20:36
    jako dostawca wyciągniesz między 2 a 3 koła, zależy czy twój przedstawiciel będzie robił plany, w czym ty również w pewnym stopniu mu pomagasz, a tak po za tym to praca jak każda przy rozwożeniu towaru
  • Gość: misiek IP: *.c197.msk.pl 23.11.10, 20:37
    Czy w Płocku zwiększają etat w związku z rozwózką Pepsi ?
  • Gość: smakosz grzyba IP: 83.238.70.* 06.12.10, 20:29
    Po kilku m-cach poszukiwań znalazłem new job, a ściślej ona mnie znalazła. Na dzień dobry 2,5 koła,26h/tydz , 7tygodni urlopu.Ma też kilka mankamentów ale jak sobie pomyślę że zgrabiałymi łapami wyciągałbym kolejne paczki chipsów i odkopywałbym się pod kolejnym wioskowym sklepem to wole mieć te kilka stówek mniej. Nie wspomne o debilnych telefonach z pytaniem o wynik i ciągłej presji na zwroty , wrzutki,nowe sklepy itp. itd. Ludzie miejcie litość dlasiebie samego ta kasa nie jest warta tego. Poza tym frito już na innych pracodawcach nie robi takiego wrażenie jak kiedyś- wiem co pisze bo byłem na kilku rozmowach i byłem traktowany prawie jak dostawca pieczywa- niektórzy nie bardzo wiedzieli co to jest vanselling!!! Jak ich oświeciłem to widziałem że nie tego się spodziewali- dla nich tobyło rozwożenie chipsów a nie poważny PH.
    Niemniej dla młodych wilków bez rodziny to dobra robota aby podreperować swój budżet i nabrać szacunku dla pracy- i poznaja znaczenie słów-mobbing, kierownik zjeb, zwolnienie za nic, pranie mózgu.
    Pozdrowienia dla solonego bo widze że chłop nie patrzy tylko przez pryzmat frito
  • Gość: ph frito IP: *.dynamic.chello.pl 06.12.10, 20:56
    Smakosz podzielam twoje zdanie. większość z nas tkwi tu z przyzwyczajenia bo nie ma czasu na szukanie czegoś normalnego lub po prostu sie nie chce bo nie ma sie siły na nic innego prócz drinka po pracy, a młode wilki zapier.... bo jeszcze mają ten zapał który ja miałem wcześniej.
    Powodzenia !!!
    gdzie byś nie pracował zawsze najważniejsze jest twoje życie, interes twój i twojej rodziny, a firma, czyli kierownicy mają cie gdzieś bo myślą tylko o planie i o swojej dupie.
  • Gość: solony IP: *.adsl.inetia.pl 12.12.10, 21:20
    "smakosz" no to gratuluje!!!
    Masz już to za sobą ja mam nadzieje że w styczniu coś ruszy na rynku pracy i też skończę z Frito!!! Ja też już od 3 michów wysyłam ale teraz konice roku ....
    Ja tylko się dziwie że to forum tak "umiera" bo nie wierzę że jest tak dobrze teraz w chrupkach!!
    Niestety ja widzę że w Warszawce obrali nowa strategie co do pracowników.... jak sie nie podoba to spi.....aj!! i to do pracowników co pracują kilka lat, bo wola zatrudnić młodego chłopaka bez doświadczenia co pracował na kasie w kebabie za 800zl(bez urazy)!! delikatne pranie mózgu i sms "bez cyfry nie wracaj na bazę" i taki myśli ze ma super prace za 3tys to jeździ do 20!! u mnie jest teraz takich dwóch!!! szkoda mi ich!!!!
    Podsumowując!!
    koledzy PH i Van zacznijcie szukać pracy bo jak tak dalej pójdzie to doświadczenie tam nabrane nie zrobi wrażenia na żadnej firmie..."NAJGORSZY WE FRITO BĘDZIE NAJLEPSZY WSZĘDZIE INDZIEJ"
  • Gość: dół Polski IP: *.adsl.inetia.pl 18.12.10, 00:24
    koledzy, jak się zapatrujecie na pracę po świętach a przed nowym rokiem?
  • Gość: jaktojak IP: *.nsmx.net 18.12.10, 22:59
    normalnie
    cała Polska pracuje, to i my też, nie?
  • Gość: solony IP: *.adsl.inetia.pl 27.12.10, 00:03
    a co do pracy przed sylwestrem...........
    wydaj mi się że wszyscy mamy podobne zdanie!!! To jest nawet nie lekka przesada.... właściciele robią inwentaryzacje itp a my wpadamy z chipsami!! do tego zmiana vatu, zmiana ceny, podobno kasy trzeba zawozić gdzieś na te zmiany tak słyszałem... Straszna zamota tylko po te że firma nie ma innej opcji bo nie może zapłacić pracownikowi za te 2 dni tylko pracownik musi pojechać i robić na sklepach z siebie idiotę!!!!
    a co do detalu to ja nie wiem jak to będzie z nowym roku bo mi się zamykają tyg po 2-3 sklepy a od nowego roku to nawet już nie pamięta ile mi mówiło ze zamyka....no ale jak większa wioska to np biedronka itp... detal to chyba teraz najbardziej ciężki handlowo temat jeszcze jak firma nie ma gratisów i dobrych cen no to leci!! A swoja droga jak ktoś otwiera nowy to jakoś nie jest za bardzo zachwycony aby mu wypakować stojak chipsami woli na półce mieć kilka rodzajów najbardziej chodliwych i tyle. Całkowicie ich rozumiem....
  • Gość: smakosz grzyba IP: 83.238.70.* 26.12.10, 13:46
    Daj sobie czas , a na pewno znajdziesz coś interesującego i za podobną kasę , ale bądż wytrwały to może trochę potrwać. Nie polecam branży FMCG a wszczególności detalu- idzie ku schyłkowi( bynajmniej w moim rejonie). Poza tym mam pytanie czy ktoś zna kogoś kto frito pozwał do sądu za nadgodziny? Interesuje mnie ten temat.
  • Gość: observer IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.11, 18:53
    Wasze wpisy są takim papierkiem lakmusowym nastrojów w firmie. Obecnie nie trzeba prowadzić badania satysfakcji pracowników w Dziale Sprzedaży...wystarczy tutaj przeczytać co kto z Was (i o kim) myśli;) Kto się kryje za za poszczególnymi nickami...też w większości wypadków (niestety) wiadomo. Powodzonka;)
  • Gość: smakosz grzyba IP: 83.238.70.* 26.12.10, 14:05
    codziennie nie,ale srednio tak wychodzi (np. jak pojedziesz na zebranie zespołu to wyjdzie i 16h). Szczególnie sraczka jest pod koniec m-ca tzn od 20
  • Gość: solony IP: *.adsl.inetia.pl 26.12.10, 23:41
    "smakosz grzyba"
    heee śmieszne bo tez ostatnio gadałem z kolego PH o tym jak mieliśmy 5 razy w miesiącu zebrania i w pracy od 6 do 22!!!! ja ostatnio wytłumaczyłem kierownikowi że ja zaczynam prace jak wsiadam do auta i jadę na magazyn a nie jak mam pierwszą wizytę skuteczna!! ba czasami jade do pierwszego ponad godzinę i on tez nie zawsze weźmie!! i tak na magazynie rano jestem po 6 (kasa zwroty towar) a skuteczna mam po 8 i co pracuje od której??? wychodzi na to ze 8 h to 8h i pierwszy o np 8.20 ostatni 16.20 i... godzinka drogi do domu!!!! oczywiście usłyszałem że nie chce mi się pracować i zarabiać pieniędzy...... bo niestety ta praca wymaga odrobimy poświecenia... ;)
    Dlatego jak ktoś z forumowiczów coś wie na temat czasu pracy to pisać śmiało!!!!!
  • Gość: smakosz grzyba IP: 83.238.70.* 28.12.10, 20:15
    trzeba było odpowiedziec kierasowi , że on nie polewizuje z Tobą tylko z kodeksem pracy. Po drugie w umowie jest napisane 8h i tyle w temacie- pracodawca powinien tak zorganizować pracę aby zmieścic się w tym czasie. Dodatek a ścislej ryczałt za cytuję" ewentualne nadgodziny" to wybieg firmy mający się nijak do kodeksu pracy- wystarczy poczytać. Po trzecie jakby podzielić tenże ryczałt (około 300PLN na "rękę") przez nadgodziny vansellingowców (myslę a nawet wiem że dzień pracy zamyka się średnio w 12h- sprzedaż,załadunki,spotkania, raporty, wpłaty kasy itp itd) to wychodzi bajeczna suma 3.5PLN/h- za taka kasę to menel nawet nie odstawi piwa na ziemie.
    Ostatnio dokładnio to przeliczyłem i wyszło mi że frito powinno za 1 nadgodzine zapłacic nam około 20PLN- a płaci 3.5- czyli jest 16.5 zeta na górę - przemnóżmy to przez ilość nadgodzin ,ilość dni,i ilość vansllingowców i wtedy wyjdzie kto z kogo robi barana.
  • Gość: 2latawfirmie IP: *.adsl.inetia.pl 28.12.10, 22:54
    święte słowa! obłożenie robotą ludzi z vs jest takie, iż nie mogą swojej pracy wykonać w ciągu 8-9 godzin, nieważne jak by się dobrze zorganizowali. dlatego kolejni idą do sądu po nadgodziny, jest też kilku co z sądu za chwilę wrócą i to z kasą (fakt, mniejszą niż postulowali na początku ale i jak dużą jak na jednorazową wypłatę).
  • Gość: nowy IP: *.dynamic.chello.pl 16.01.11, 20:53
    witam zostałem przyjety do pracy w leysach mam pytanie czy naprawde jest tak ciezko ??
  • Gość: solony IP: *.adsl.inetia.pl 16.01.11, 23:09
    hmmmm
    no wiesz trzeba był zapyta na forum przed podejmowanie decyzji...a teraz to zapraszam do poczytania wypowiedzi "kilka" stron jest... ;)
    Powodzenia
  • Gość: smakosz grzyba IP: 83.238.70.* 23.01.11, 21:21
    trochę zależy od szczęścia- jaki rejon dostaniesz , kto jest kierownikiem,itp. itd.Niemniej praca do łatwych i przyjemnych nie należy o czym się dowiesz po upływie 3m-cy jak zwroty będą obciążały Twoją kieszeń. Wtedy zaczyna się prawdziwa walka i trudne wybory między zrobieniem planu a przekroczeniem limitu zwrotów, miedzy rodziną i zagrywkami kierownika.
    Swoją drogą czekam na lutowy wydruk zarobków tego cwaniaczka co to 4,5 koła przytula bez problemów. Moja propozycja że mu drugie tyle dołoże jak we wspomnianym okresie tyle na vanie osiągnie jest wciąż aktualna tylko jakoś ten pracuś się nie uaktywnia na forum- może już nie pracuje?he, he
  • Gość: dolnyśląsk IP: *.adsl.inetia.pl 23.01.11, 22:09
    Cała Polska tonie w zwrotach!!! Ten limit do żenada
  • Gość: pzp ziooołłłoo IP: *.dynamic.chello.pl 24.01.11, 19:43
    zgadza sie, zwroty w tym miesiącu nas zasypią, dobrze że regiony, w których wszedł convenience, mają abolicję do końca lutego na zwroty.
    Współczuję chłopakom z regionów bez "conia" ale z drugiej strony trasy convenience wyłuskały z dts-u kolejne dobre stacje i żabki, choć są i śmieci których nie ma co żałować.
    Zastanawiam się kiedy pseudomondrale z góry wyciągną wnioski z tych zwrotów, z paczek które wyglądają jak flaki, z banera cenowego który nieustannie trzeba zrywać.
    Frito Lay zaczyna oferować towar masowy, czyli tańszy niż konkurencja ale gorszej jakości - a więc nie możemy być dumni z produktów które oferujemy, choć tak zdaje sie brzmi jedna z wartości pepsico.
    Pozdrawiam regiony gdzie poziom zwrotów jest od 10% wzwyż- współczuje wam chłopaki i dziwię sie że jeszcze tu pracujecie za samą podstawe. Zwłaszcza chłopaki z Gdańska od Sowy, którzy od kilku miesięcy są na czele tabeli jesli chodzi o poziom zwrotów.
  • Gość: zabka IP: 81.210.61.* 26.01.11, 22:03
    a najgorsze sa zwroty z zabek zamknietych kore sa przezucane na inne!! poprostu masakra! placimy za czyjes g..o! coraz gorzej!!!
  • Gość: kiero IP: 81.210.61.* 26.01.11, 22:18
    Panowie plany sa tak naliczane aby jak najmniej osob je zrobilo! firma i tak zarobi wiecej nie wyplacajac premi! po za tym cisnienie jest duze na sprzedaz! wy sprzedajecie, goni sie plany ktore i tak nie beda zrobione a pozniej zbieracie zwroty i jeszce raz firma zyskuje! a raz na jakis czas wprowadza dziwny smak, ktory trzeba ladnie sprzedac i pozniej zebarac! i znowu firma zarabia na nas wszystkich!
  • Gość: smakosz grzyba IP: 83.238.70.* 26.01.11, 23:54
    To twarde chłopy z Gdańska a ściślej z okolic. Powoli do nich dociera że te ciągłe zawalanie sklepów odbija się na ich wypłatach. Niestety w swoim czasie nie miałem w nich oparcia - byli albo tak zauroczeni wizerunkiem wodza (sowy) albo tak tepi(bez urazy) że nie potrafili liczyć cosię bardziej opłaca dla nich- czy uścisk dłoni wodza ale marna wypłata , czy opie..ol ale całkiem przyzwoita wypłata. Ja wybierałem zawsze tą drugą opcję, reszta tą pierwszą. Czas pokazał że moja była bardziej trafna- co sami przyznają .Teraz wodzu stąpa po kruchym lodzie ale pewnie znajdzie sobie nowych młodych wilków co zaczym się połapią o co kaman to trochę wody upłynie.
    Dla mnie wymysł frito co do płacenia za zwroty to chyba ewenement na skalę światową. na tym forum kiedyś przedstawiałem "jak to się opłaca więcej sprzedawać" "zwiększać wrzutkę" "poszerzać półkęsprzedażową do granic absurdu" itp itd a więc nie będę się powtarzał.
  • Gość: skisy IP: 81.210.61.* 27.01.11, 19:10
    wkoncu musi cos popuscic w tej durnej firmie jesli chodzi o zwroty! mam taka wielka nadzieje! ale znajac zycie, zmiany sa!!! ale zawsze na gorsze
  • Gość: lajkonik IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.01.11, 12:21
    Rozczarowanie spowodowane potrąceniem za zwroty pamięta sie długo po przeminięciu radości spowodowanej zrobieniem planu
  • Gość: xxxx IP: *.ipartner.com.pl 01.02.11, 14:13
    Co to za firma która okrada swojego pracownika i jego rodzinę!!!Chłopaki zapierniczją całe boże dnie , zaniedbują rodzinę, bo mają parcie od swoich kierowników. do każdego 10 myślą że w końcu trochę zarobią a tu przychodzi goła pensyjka. Ktoś tam na górze zbiera zyski za sprzedaż, pracownik ma owszem prowizję za sprzedaż ale tyle samo potrącają za zwroty czyli co !? zostaje z gołą pensyjką!!! Konkurencja się z Was śmieje. A jeszcze presja z góry to jest stresujące!!!! Brawo Frito Lay jeszcze trochę i będziecie mieli masowe zwolnienia z pracy zobaczymy gdzie wtedy znajdziecie takich jeleni jakich macie teraz. nie doceniacie i nie szanujecie swoich dobrych pracowników!!!
  • Gość: pzp ziooołłłoo IP: *.dynamic.chello.pl 01.02.11, 21:26
    bardzo trafny wpis, niestety betonu nie zmiękczysz
  • Gość: solony IP: *.adsl.inetia.pl 03.02.11, 19:49
    dokładnie tak bedzie!! Bo ile można to wytrzymac a masowe zwolnienia ich za bardzo nie obejdą...ale...duzo chłopaków co naprawdę ciężko pracuje znajdzie inne firmy handlowe!!! w innych firmach handlowych to liczba obowiązków jest 1/3 co we frito!!!!! no ale oni wola zatrudnic nowego niz dbać o to co maja.....!!!

"smakosz grzyba" chciałem Ci podziękować za wsparcie jakie mi dałeś na tym forum aby przetrwać ten obóz pracy i szukac czegoś innego...wydaje mi sie że forum przydało mi sie w 105%!!!!! Znalazłem prace w handlu w normalnej firmie i żegnam się z Frito.....
    DZIĘKI Pozdrawiam
  • Gość: lojalny IP: *.euro-net.pl 03.02.11, 20:35
    dużo się pisze na temat godzin pracy, zarobków, terminów itp . A może panowie RSM-owie, DSM-owie, jeszcze wyżej może wreszcie zwrócą uwagę na swoją lojalność wobec firmy:
    1)gdzie stoją wieże z planów działania,
    2)kto przymyka oczy na zwroty na stacjach benzynowych( czy to problem mieć protokół z pieczątką stacji),
    3)jak dużo jest szytych wizyt,
    4)kto i gdzie ma nadwyżkę paliwa,
    (niektórzy nawet tym się chwalą- szczyt bezczelności)
    5)ponoć u nas nie ma mobingu????????
    Panowie dywizyjni i nie tylko też kiedyś byli PH, Rsm-owie tym bardziej - a proceder nadal kwitnie.Nic się nie zmienia i nadal się przymyka oczy. Przecież najważniejszy jest TYLKO efekt końcowy .I tak to się kręci. Może ktoś ma odwagę ( tam w biurze ) zrobić z tym porządek .Tylko kto w takim razie będzie pracować?
  • Gość: smakosz grzyba IP: 83.238.70.* 07.02.11, 16:15
    1wieże nigdzie nie stoją (no może poza polomarketami i tym podobnymi ) bo kto normalny zblokuje sobie metr kwadratowy w sklepie jak za taką samą wystawkę można dostać zgrzewkę piwa (ok 70-90 zeta) nie wspominając że pięć razy szybciej się to piwo sprzeda. Po prostu jak klient bierze 5 kartonów to się odznacza w ankiecie wieża i teoretycznie wszyscy są happy- w razie kontroli mówi się że tu stała wieża ale teraz stoi tu piwo "bo oni płacą"
    2protokoły nie wiele by zmieniły- przecież znasz ajentów stacji- i tak Ci podbiją tą pieczątke
    3teraz jest chyba dużo mniej szytych wizyt- na paragon jest drożej, ale oczywiście i to można obejść- od lat tak robią chłopaki z crunchipsa(nie mają na vanach drukarek fiskalnych)- ma się w bazie kilkanaście nieistniejących sklepów(po dwa trzy na daną trasę) i skuteczność od razu wzrasta
    4.z paliwem nie wiem bo akurat tego nie praktykowałem ale dziwnym trafem wszyscy jeżdżą na dieslu
    5 temat rzeka
    Pozdrowienia i gratulacje z okazji znalezienia innej pracy- nie wiem czy Ci będzie lepiej ale na pewno inaczej i mniej stresu
  • Gość: xxl IP: *.adsl.inetia.pl 10.02.11, 17:07
    chłopaki co myślicie o abolicji na zwroty w tym miesiącu!!!ja to widze tak,ze firma zrobiła abolicje po to aby zamknąc nam buzki,bo ludzie zaczeli szumiec!!!a w miesiącu marcu bedziemy mieli 0%zwrotow do przywiezienia(wiec wroci wszystko do normy i frito odzyska kaske za abolicje w lutym)coś z tym musza zrobic!!!bo tak dalej byc nie może...za tak małą kase już sie nie opłaca jezdzic.....jak wy to widzicie???jakieś propozycje......
  • Gość: czengaczenga IP: *.dynamic.chello.pl 10.02.11, 20:35
    pora zacząć szumieć, bo za 2600-2800 to nie ma sensu tu pracować, mało tego kierownicy się przyp.... że za wcześnie zjeżdżamy na bazę, czyli ponieważ się nie sprzedaje to na górze dostają wpierd..., puszczają im nerwy i zaczynają szukać dupochronu.
    może trzeba ich uświadomić ze w kodeksie pracy nie jest napisane ze masz nie zjezdzac przed 17, bez np 22 wizyt, czy 4500 DRA,
    spacerując po plaży usłyszałem ze we wrzesniu ma się coś we frito zmienić, znowu ma być inżynieria tras, bo jakieś trasy polikwidują, czyli znowu paru odstrzelą - czy ktoś też cos podobnego słyszał?
    cos w tym jest bo firma musi przynosić duże zyski, a nie tylko zysk...
  • Gość: czengaczenga IP: *.dynamic.chello.pl 10.02.11, 21:01
    a tak po za tym to tak ch...owej wypłaty jeszcze w tej firmie nie wziąłem, poniżej 3 tys w czasie gdy wszystko drożeje - ŻENADA !!!
    może w następnym miesiącu będzie lepiej, uda mi się zrobić plan bo orzeszki są przeceniane, deseros w promocji, dorzuce troche paluszków i ani sie obejrze jak plan zapne tydzień przed czasem, a no i powstawiam troche npd, hiszpanów, w3, zeby pzp sie lepiej sprzedawało - to nic ze zaczynam je zwozić bo goniłem nim plan przez ostatnie pół roku,
    czy ktoś wie ile zarabia u nas człek który wymyśla te durne priorytety?, chyba płacą mu mniej niż nam bo za wiekszą kase to postarałby się wymyślec coś sensownego i odpowiadającego realiom rynku,

• Gość: xxl IP: *.adsl.inetia.pl 10.02.11, 21:22
    tak to prawda!!!tak małej wypłaty to już dawno nie wziąłem!!!z roku na rok coraz gorzej w tej firmie!!!ludzie trzeba coś z tym zrobic!!!bo za miesiąc to za podstawe bedziemy robic....myśle ze procent zwrotów powinien byc do 10%lub zlikwidowac calkiem i nie obciązac nas za zwroty....tak jak jest u czerwonych....
  • Gość: IceT IP: *.dynamic.chello.pl 12.02.11, 12:29
    Witajcie!
    Ja już postanowiłem coś z tym zrobić. Marudziłem, szukałem zrozumienia, rozwiązań, aż zadecydowałem o odejściu. Od kilku miesięcy "kontynuuję karierę poza strukturami firmy" - założyłem sklep i teraz sam jestem sobie szefem :-)
    Nikogo nie namawiam do odejścia - to trudne decyzje, szczególnie gdy ma się na utrzymaniu rodzinę. Ale wiele lat przepracowanych we FLP nauczyło mnie prawdziwości stwierdzenia, że "lepiej już było".
    Pozdrawiam wszystkich kolegów!
  • Gość: smakosz grzyba IP: 83.238.70.* 15.02.11, 20:04
    znając życie i kierownictwo to za dwa m-ce na spotkaniu okaże się że odeszłeś bo już Ci się robić nie chciało a poza tym to byłeś złodziej ,leń itp itd
    Poza tym to gratulacje z powodu powzięcia takiej sensownej decyzji. Za niecałe 3 koła to szkoda wsiadać do vana.
  • Gość: gssttds IP: *.globalconnect.pl 01.03.11, 22:31
    Ale z was Cipy, tylko gorzkie żale. Zawsze możecie działać na własną ręke, ponosząc ryzyko zwiazane z zinwetowanym kapitałem itd...etc.. Ale po co. Ciekaw jestem jak już któryś z was założyłby Swoją firmę to jak by płacił pensje i ZUS-y Swoim Pracownikom? Pamiętajcie o jednym, że robolami się wybiera żar z pieca a śmietankę spija kto inny. Pozdrawaim.
  • Gość: kdkfjghf IP: *.dynamic.chello.pl 05.03.11, 12:01
    a ty to zapewne ten co spija śmietankę ... ?, hm... śmietanki też są różne, lepsze i gorsze, tylko się zastanów czy ta którą pijesz wybiela twój język i zabija smród z dupy którą liżesz.
    dobrze że są tacy co mają odwagę wziąć się za coś swojego, mimo ryzyka, a co do zus czy US, to tak naprawdę duże firmy mają wieksze możliwości unikania płacenia podatków czy składek, bo polskie prawo w swej niedoskonałości im to umożliwia
  • Gość: przesolony IP: 178.56.29.* 12.11.10, 22:25
    dzis wstalem o 5zaladolwalem sie o 6 kawka paierosek o 7.30 bylem na 1 ym sklepie o 14 mialem konic5000tys i jeszcze odpuscilem chyba z 5 sklepom bo weekend to taki rozowy dzien sa dnie ze trzeba sie napracowac ale nie bylem dawno juz pozniej w domu jak om 18stej.fakt ze mam najwieksza wrzutkez regionu koledzy jezdza nieraz dluzej ale mysle ze od pn do ptmozna sie poscwiecic nad praca by weekend byl wolny.tylko teraz tak mysle ze po co?sie poswiecac boostatnio wydaje mi sie ze te nasze wyplaty strasznie siadly.serio robie plany prawie comiesiac amoje wyplaty oscyluja w granicach 3500zl o co kaman.rozmawialem z kumplami maja podobnie.akiedys zrobilo sie plan dts tez zrobil i bylo 4500-5000wiec o co kaman?
  • Gość: gość IP: *.chello.pl 07.11.10, 08:28
    Na temat konkursu możesz mieć pretensje do swojego RSM-a,że Was nie poinformował.
    Zanim napiszesz że z DTS nikt nie wygrał,najpierw sprawdź.Wśród laureatów był ktoś z Leszna.
  • Gość: gość z DTS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.10, 11:33
    ej pzp zioło - ty chyba naprawdę bierzesz jakieś zioła bo jak widać czytać nie umiesz. Przecież od początku było wiadomo o co chodzi w tym konkursie . Ja niestety też nie wziąłem w nim udziału ale pretensje mam tylko do siebie. Konkurs był prosty , jak widać nie wszystkie wymyślone smaki to gwiazdy ale 500 zł bym zagospodarował .....Fajnie że ktoś myśli i takie konkursy proponuje . No ale oczywiście najlepiej to tylko narzekać , krytykować (jakbyś z PiSu był ...)
  • Gość: pzp zioło IP: *.chello.pl 08.11.10, 20:11
    ..(Fajnie że ktoś myśli i takie konkursy proponuje) -
    tu się zgodzę bo każdy konkurs gdzie można wygrać kasę jest motywujący.

(...jak widać czytać nie umiesz. Przecież od początku było wiadomo o co chodzi w tym konkursie) -

może ty wiedziałeś, bo tak miało być, wyjaśnij mi zatem zdumienie moich kolegów z regionu oraz z jednego z regionów sąsiednich gdy ogłoszono listę laureatów ...? Wszyscy czytać nie umiemy i mamy problemy z rozumieniem tekstu? - nadążasz co mam na myśli...? jeśli nie to przeczytaj uważnie i ze zrozumieniem kodeks wartości pepsico i odpowiedz sobie na pytanie gdzie tu uczciwość, przejrzystość, szacunek wobec Nas...?

Dlaczego nie wziąłeś udziału w tym konkursie? Taki byłeś zapracowany, że nie miałeś czasu? Hm... Współczuję! Miło że jest w tej firmie ktoś kto pracuje ciężej niż chłopaki z dts !
    Zatem pozdrawiam
  • Gość: przesolony IP: 178.56.29.* 12.11.10, 23:00
    gupi jestem ale czy ty mowisz ze ktoskto wzial udzial w tym, konkursie pracuje ciezej niz chlopaki na dts?ja ci powiem ze na bank bral w tym udzial jakis koles co mu sie chyba nudzi sorki bledy ale wypilem piwo szampana i teraz leje wino biale pelna kultura.jak takie kozaki z was to skad piszecie bo ja pierwszy chyba napisze dts katowicej sprzedawca dts.pozdrawiqam nadzego bylego k ieroWNIKA MICHALA ZELKA super kierownik kolega szkoda ze Pawlak go tak wykonczylgdyby nie on bylby z nami szacun malo kiedy jest kierownik ktory na wspolnych pracach na kolana pada by napelnic stojak
  • Gość: przesolony IP: 178.56.29.* 12.11.10, 22:40
    a ty co obronca ucisnionych? :)
  • Gość: przesolony IP: 178.56.29.* 12.11.10, 22:50
    wlasnie wsrod laureatow byl ktos z leszna hm jedna osoba na ponad 300 vans.super!!
  • Gość: ph IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 22.11.10, 10:23
    Podobno w Opolu jeden z byłych vansellerów podał Frito Lay do sąd pracy. Czy ktoś wie na jakim to jest etapie a może się już zakończyło?. Słyszałem też o byłym kierowniku z Rybnika który też założył sprawe.
  • Gość: misiek IP: *.c197.msk.pl 23.11.10, 20:44
    Drodzy Koledzy !
    Mam zapytanie - na jakim poziomie utrzymuje się u Was prowizja za te kartoniki zwrotne , według nowych stawek ?
    Czy ktoś słyszał , żeby istniała jednakowa stawka za sztukę w każdym kanale sprzedaży ?
    Czy jesteście z tego zadowoleni ? ;>
  • Gość: asda IP: 89.75.142.* 24.11.10, 16:51
    zależy u kogo, i mnie nie przekracza 50 zł
  • Gość: so IP: 46.112.173.* 28.11.10, 16:54
    nastał czas oszczędności!!
    w kraju rozwiązują trasy PH, na południu zwalniają masowo dostawców, dodali Pepsi a dostawcy teraz mniej zarobią!!! ciekawe ile się jeszcze utrzyma STAR na rynku przy takich zagrywkach!!!!
  • Gość: Lejsiarz IP: *.unknown.vectranet.pl 18.12.10, 16:10
    Co do kartonów to raz miałem ponad 1000 i dostałem 100zł a ostatnio miałem 900 i dostałem 140zł :) - dziwna dziwność :)
    A czy zauważyliście, że za listopad premia na 5 została naliczona po 400 brutto?! a przcież zawsze było 500?...
  • Gość: aneta5 IP: *.home.aster.pl 20.01.11, 17:49
    Wczesniej jednak zeby przyszły pracodawca miał o nas jakiąs wiedze,a wlasciwie o naszych doświadczeniach to jednak polecam tego typu serwisy
    www.kariera.pl/cv
    warto w ten sposób sie jakoś pokazac i fajnie wypasc przy ewentualnej rekrutacji.
  • Gość: Gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.03.11, 21:08
    Forum umiera
  • Gość: płacęsłonozazwroty IP: *.adsl.inetia.pl 17.03.11, 23:34
    za moment bańka mydlana pęknie, jak nas okradną za zwroty
  • Gość: nowy_srak IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.03.11, 08:17
    No to zaczyna się jazda. Zwrotów full, towar stoi, a pryncypały cisną z każdej strony. Ciekawe jak długo ten cyrk wytrzyma. Każdy mówi że rozumie brak sprzedaży ale cyfra ma BYĆ. Pozdro dla wszystkich w tych paranormalnych czasach.
  • Gość: Gość - stary IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 18.03.11, 16:03
    Witam. Panowie powiem jedno musimy znowu nagłośnić forum żebyśmy mogli walczyć o nasze pieniądze , ja ze swojej strony podpowiem chłopakom żeby tu zajrzeli i radze wam to samo zrobić to będzie nas więcej i tak jak kiedyś będziemy górę mogli przyprzeć do muru. Pozdrawiam
  • Gość: xxl IP: *.adsl.inetia.pl 18.03.11, 22:23
    witam..to juz bedzie 2 miesiac pod rzad jak nas firma okrada!!!!! w lutym mielismy zwozic do bolu zwroty!!!a tu nagle w ostatnim tygodniu niespodzianka...wszystko anulowano..i co kto dostal po dupie my!!!!bo zarobilismy podstawy tylko....jak tak dalej bedzie to trzeba uciekac z tego obozu pracy!!! sprzedawczyni w sklepie spozywczym dostaje 1300zl za miesiac,ale pracujac polowe miesiaca..to co robi frito z nami to kpina,,,zbuntujmy sie takiemu traktowaniu...moze jakis strajk...jak w jeden dzien nie wyjedziemy(ale wszyscy,bez wyjatku) to moze frito otworzy oczy!!!piszcie co sadzie !!!
  • Gość: misiek IP: *.c197.msk.pl 19.03.11, 19:53
    Kiedyś ta GÓRA przyparła kolesia na dolnym śląsku .
    Dostał papiery papa , po prostu pisał za dużo a komuś to się nie spodobało !!!
    Ale najlepiej to olać ogólnopolski spęd niech GÓRA się sama bawi !!!
    Najgłośniejszych forumowiczów szukają po IP a potem robią porządek !!!
    Macie przecież telefony ???
    POZDRAWIAM
  • Gość: ryba IP: *.dialup.ice.net 06.04.11, 13:10
    Witam mam zamiar ubiegać sie na stanowisko sprzedawca-dostawca w tej właśnie firmie.Jak wygląda rozmowa i czy cięzko sie dostać do tej firmy. Czy może ktoś powiedzieć coś o rejonie zachodniopomorskim. Jaka atmosfera godziny pracy itp. Dziękuję i pozdrawiam..
  • Gość: kandydat IP: *.range86-161.btcentralplus.com 07.04.11, 10:31
    Cześć,

Czy w Polsce FritoLay jest połaczone z Pepsi, tak jak jest to w U.K. jako Pepsico? (FrotoLay jako marka Walkers crisps

• Gość: saa IP: *.dynamic.chello.pl 07.04.11, 19:22

Frito Lay i Pepsi to dwie główne firmy w koncernie Pepsico. prawnie to dwa oddzielne podmioty gospodarcze.
  • Gość: zenek IP: *.aster.pl 08.04.11, 21:04
    Tak Kolego, w Polsce Pepsi i Frito Lay to jedna organizacja w ramch PepsiCo
    powodzenia na rozmowach :)
  • Gość: gekon29 IP: *.dynamic.chello.pl 10.04.11, 13:29
    Witam, byłem na rozmowie w frito lay - zostałem zatrudniony na tzn. "Akcję Lato". Może ktoś napisać szczegółowo jak będzie wyglądała praca itp....?\pozdrawiam
  • Gość: ryba IP: *.dialup.ice.net 10.04.11, 15:29
    Witam kolego a mógłbyś powiedzieć jak wygladała Twoja rozmowa i jakie zaproponowali Ci warunki itp? Dzieki i pozdrawiam:)
  • Gość: gekon29 IP: *.dynamic.chello.pl 10.04.11, 17:50
    Rozmowa...? Hmmm Rozmowa była przyjemna, a przede wszystkim na odpowiednim poziomie. Co do warunków, to jeszcze nic nie wiem. Chciałbym się dowiedzieć jak będzie wyglądała ta praca nad morzem?
    pozdrawiam
  • Gość: ciekawy IP: *.dynamic.chello.pl 10.04.11, 18:52
    Może ktoś opowie coś ciekawego na ten temat.
  • Gość: asdf IP: *.dynamic.chello.pl 11.04.11, 21:22
    to na rozmowie nie zapytałeś na czym polega ta praca? dziwne, bo to powinno być podstawowe pytanie!
    Praca wygląda tak - jeździsz vanem i sprzedajesz chipsy bezpośrednio z samochodu dostawczego do sklepów i punktów gastronomicznych, które bardzo często funkcjonują tylko w okresie wakacyjnym - dlatego nazywa sie akcja lato.
    Powodzenia.
  • Gość: kandydat IP: *.croy.cable.virginmedia.com 11.04.11, 22:36
    W brytyjskim oddziale FritoLay czyli Walkers oferują podstawę 16,000 GBP brutto na rok, czyli prawie 5000 ZL na rękę miesięcznie + premia za sprzedaż, pakiet socjalny dla całej rodziny.
    Praca ta sama jak w Polsce, czyli sprzedaż bezpośrednio z vana ( mercedes sprinter).

• Gość: już_nie_frajer IP: *.adsl.inetia.pl 11.04.11, 23:14
    Dopóki w Polsce są frajerzy gotowi pracować za ułamek tej kwoty, tak długo koncern będzie z tego skwapliwie korzystał, płacąc niewspółmierne do włożonej pracy pensje i jednocześnie tłumacząc się kryzysem i ciężką sytuacją na rynku pracy. Ja na szczęście kilka miesięcy temu wystąpiłem z szeregów...
  • Gość: as IP: *.dynamic.chello.pl 07.09.11, 23:30
    bo byłeś cienias, zawodowcy zostali!!!! zostań dróżnikiem, ha,ha
  • Gość: smakosz grzyba IP: 83.238.70.* 13.04.11, 19:50
    akcja lato to dość przyjemna sprawa, ale po sezonie dostaniesz kopa w d..ę , no chyba że akurat ktoś ze stałego składu się wykruszy, ale wtedy poznasz co to naprawdę znaczy vanselling we frito lay. Często bywa tak- a bynajmniej bywało że chłopaki ze stałych tras na lato przenosili się na trasy wakacyjne (lżejsza i przyjemniejsza robota) a zatrudnieni na akcje lato dygali na ich trasach- to zależy od widzimisie kierownika. Nie należy sobie robic nadzieii że po lecie przedłużą umowę.
  • Gość: kul IP: *.dynamic.chello.pl 29.04.11, 18:57
    i kwiecien minął...... jak sie czujecie ? - 100 % planu, 25 % wzrostu rok do roku, 7 % zwrotów, a wypłata 10 % niższa niż 5,4,3 lata temu ....hm... i o co tu chodzi ? może rzecznik prasowy frito mi odpowie ...?
    oj przepraszam, przypomniałem sobie że jutro jest szczególna potrzeba zapewnienia odpowiedniej obsługi naszym klientom, jak to cudownie wsiąść jutro na wana i zawieźć czipsy tam gdzie jest ich pełno, zrobię 100,5 % planu i 10 % zwrotów, dziękuje za to...!
    dziekuje też za rozjeba... majowego weekendu! miłego "wypoczynku" i oby nawet LIDERIN wam nie pomógł, (dla nie wiedzących proszę obejrzeć reklamę liderinu lub sobie wygooglować)
  • Gość: VS/RSM/DSM IP: *.adsl.inetia.pl 11.05.11, 01:53
    Oj niedługo będzie się działo. W personalnym będzie gorąco.
  • Gość: misiek IP: *.c197.msk.pl 12.05.11, 20:01
    gielda.wp.pl/kat,36996,title,ZYWIEC-Powolanie-Dyrektora-ds-Marketingu-Grupy-Zywiec-SA-202011,wid,13399760,wiadomosc.html
  • Gość: pers IP: *.dynamic.chello.pl 12.05.11, 21:13
    co sie ma dziać? co by nie było mnie to ani grzeje ani ziębi! Strachy na lachy! myślicie ze strasząc ludzi zwolnieniem z pracy zmotywujecie ich do jeszcze wydajniejszej pracy... w tej firmie jeszcze motywuje tylko kasa, oczywiście nie wszystkich ale jeszcze są tacy
    do ciebie od papierka lakmusowego - jeżeli uważasz że wpisy na forum są odzwierciedleniem nastrojów panujących wśród pracowników to życzę powodzenia w dalszej karierze, chcesz poznać nastroje to zejdź niżej, a to że wiecie co kto pisze, wow... czyżby frito zatrudniło byłego agenta Tomka do pozyskiwania informacji ? jesli tak to spróbujcie je legalnie wykorzystać !!!

dbanie o wizerunek firmy to nie tylko zamykanie buzi tym co źle mówią, bo to usuwanie skutków, ale też usuwanie przyczyny jak np. kierownik stosujący mobbing (niestety są tacy) świadomie lub nie, jeśli nie to uświadomcie oszołoma jednego z drugim, niech czasem przeczyta sobie "dekalog" Pepsico zamiast patrzec w monitor i myslec czy mu sie cyfry zejdą czy nie,
    zastraszanie to nie motywowanie!
  • Gość: IceT IP: *.dynamic.chello.pl 18.05.11, 08:12
    hi hi! to napisz proszę kim jestem i jak się nazywam - obiecuję potwierdzić :-)
  • Gość: W-ch IP: *.adsl.inetia.pl 27.05.11, 17:30
    Panowie, kart KSW mi się trochę uzbierało przez 2 lata pracy i chciałbym sobie za moje szczególne osiągnięcia zamówić nagrodę:) Ktoś może wie, kiedy strona do zamawiania nagród będzie aktywna?
  • Gość: misiek IP: *.c197.msk.pl 05.06.11, 13:57
    ponoc na dniach tak okolo polowy tygodnia !!!
    bo
    ma ruszyć i wszystko ma być na tip top !!!
  • Gość: Ambitny IP: *.play-internet.pl 08.06.11, 23:15
    Wiecie a mnie to się tak wydaje, że strona z kartami raczej nie ruszy za szybko bo nie wiem jak u was ale ostatnio sporo konkursów było właśnie z nagrodami w postaci kart i to wcale nie małe ilości ;D (rozdają bo i tak wiedzą, że nic nie dostaniemy).

Panowie jak nastroje po ogólnopolskim spędzie "gwiazdek" ??
  • Gość: misiek IP: *.c197.msk.pl 19.06.11, 16:09
    Frito-Lay ustanowiło nowy rekord w Lubię to
    Frito-Lay ustanowiło Światowy Rekord Guinnessa pod względem przyrostu fanów. W ciągu 24 godzin FanPage koncernu polubiło 1.5 mln osób. Haczyk? Pierwszych 24,000 osób, które polubiło stronę dostawało paczkę czipsów. Rozdawnictwo dużego formatu.
  • Gość: Jaga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.11, 20:48
    A kto na to pracuje całymi dniami?
  • Gość: Zielona Cebulka IP: *.dynamic.chello.pl 22.06.11, 21:51
    No i nie ma juz Lucjana D kierownika z Poznania.
    Jeden z nielicznych który chciał rozmawiać z ludźmi, który dał się lubić. Który jak była potrzeba to opierdaczył ale też i pomógł.
    Takich ludzi szkoda. Ciekawe czyja to decyzja?? Samej góry czy dywizyjnego??
  • Gość: abc IP: *.adsl.inetia.pl 26.06.11, 22:48
    Szkoda Lucjana. Kilkanaście lat w firmie i takie podziękowanie. Murzyn zrobił swoje - murzyn musi odejść. Dywizyjny obstawia się swoimi ludźmi. Najpierw ciche przejście RSM-a z Zielonej G. z poworotem na vana. Teraz Lucjan. Ciekawe kto następny???
  • Gość: cba IP: *.dynamic.chello.pl 27.06.11, 21:54
    czy ja dobrze rozumiem? rsm wrócił na vansellera?
  • Gość: ... IP: *.adsl.inetia.pl 27.06.11, 22:16
    tak dobrze rozumiesz. w tej firmie już nic nie zdziwi
  • Gość: Ambitny IP: *.play-internet.pl 28.06.11, 21:01
    A kto niby taki zakochany w FLP, że pomimo degradacji na z RSM na VS nadal kocha chipsy??
  • Gość: cba IP: *.dynamic.chello.pl 28.06.11, 21:27
    tak, nic mnie już tu nie zdziwi. nawet to że plotka głosi że w sierpniu znowu mają być roszady, zwolnienia czy coś w tym rodzaju
    pozdro dla ciężko tryrających
  • Gość: Ambitny IP: *.play-internet.pl 29.06.11, 21:17
    "Żabcie" już nie sprzedają stara w żabkach i podobno BP maja im zabrać więc całkiem możliwe, że zlikwidują trasy CON z końcem wakacji :)
  • Gość: Ambitny IP: *.play-internet.pl 30.06.11, 20:24
    A czy ktoś z was w ogóle się orientuje o co kaman ze stroną do wydawania naszych wspaniałych KSW?? Ogłosili upadłość czy jak bo właśnie sprawdzałem i widzę, że już przerzuca na całkiem inną stronę, która defakto handluje domenami :D ... sprzedali się?! :|
  • Gość: smakosz grzyba IP: 83.238.70.* 02.08.11, 20:05
    No widzę że forum aż tętni życiem. Chyba we frito nastąpiły takie zmiany że wszystkim wszystko sie podoba. Szacun dla ludzi z zamoyskiego. Może spróbuje ponownie się zatrudnić w tej jakże fantastycznej i niepowtarzalnej firmie he hehe. ?
  • Gość: Ambitny IP: *.play-internet.pl 07.08.11, 12:14
    Ja to z ciekawością czekam na wrzesień... do Bielska podobno jedzie Dyku żeby ich tam wszystkich pozwalniać :D może sam siądzie i pokaże jak to się powinno sprzedawać na sklepach :D W Wałbrzychu też słyszałem, że jakieś zmiany mają nastąpić... może jakieś Khatarsis nadchodzi?? ludzie bójcie się!! bo lepszego pracodawcy niema nigdzie :D:D
  • Gość: smakosz grzyba IP: 83.238.70.* 10.08.11, 22:59
    pojedzie i sprzeda aż im szczeki opadną z tym że będzie rozdawał kartony na lewo i prawo - tylko żeby ktoś mądry zaproponował mu kolejna wizytę za dwa tygodnie na tej samej trasie- to wtedy wymięknie bo będzie wiedział że sklepy są tak zajebane towarem że szpilki nie wsadzisz i w dupie będą mieli jego gratisowe kartony, bo raz to ja jestem w stanie i osrane gacie sprzedać . Tylko czy znajdzie się ktoś taki co mu to zaproponuje?
  • Gość: ksw IP: *.adsl.inetia.pl 16.08.11, 18:14
    wie ktoś kiedy w końcu ruszy strona do realizacji kart sw?
  • Gość: lejsiarz IP: *.182.71.160.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 18.08.11, 08:41
    jak tylko hr przestanie być ciężko zajęty walką o frekwencję w ankiecie ohs
  • Gość: jescze się z nimi IP: *.play-internet.pl 04.02.12, 09:23
    ja już mam naszczęście olew na jebane frito lay, taka jest prawda nawet nie ma czasu się wysr... w trakcie pracy, robisz plany i tak jest źle, a w poznaniu już wogóle tragedia odkąd cZŁowiek bez wiedzy i umiejętnoścci został kierownikiem dla nie wiedzących to został nim ROBERT KAPTUR ( PORAŻKA FIRMY) nie dawno jeździł na vanach a teraz wielki kozak się zrobił bo co nie on, ale my mamy wyjebane na takich jak on.
  • Gość: xxx IP: *.180.74.225.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 21.02.12, 15:05
    Coś tu cisza na tym forum. Nikt nic nie pisze o zmianach we Frito. O tym, że zlikwidowano kilka regionów, że kliku RSM-ów pożegnało się ze stołkami. Jeszcze nic nie wiecie, czy może nie robi to na Was już większego wrażenia.
    Najlepsze jest to, że Czarny Koń jednego z DSM wrócił z RSM-a dalej na vanie tyrać. Dobre co?
  • Gość: wch IP: *.adsl.inetia.pl 21.02.12, 20:27
    A któż jest tym Czarnym Koniem? Nasz kiero ostatnio bardzo tajemniczy się zrobił, nic gadać nie chce. Koledzy też albo nic nie wiedzą albo udają że nie wiedzą. Może dlatego że mam bina, nie jestem na bieżąco. Oświeć więc mnie kolego z łaski swojej, jakie to zmiany nas czekają i co w trawie piszczy.
  • Gość: leysiak IP: 109.110.199.* 26.02.12, 19:21
    a ten czarny koń to kto?
  • Gość: dts IP: *.dynamic.chello.pl 27.02.12, 22:02
    no i już wiadomo, zwolnili paru chłopaków, ja jestem wśród tych szczęśliwców, kilka tras zlikwidowano
    plus jest ten że firma jak zwalnia to nie zostawia na lodzie bo przez trzy miesiące mi płacą i mam czas by spokojnie poszukać innego zajęcia
    DZIĘKI !!! i tak miałem już was dość !!!
  • Gość: aaa IP: *.xdsl.centertel.pl 28.02.12, 17:28
    Takie zmiany a na forum cisza kilka wpisów. Mnie też to dotkneło. Z lejsiaża stałem starfudziażem. Niestety musiałem sie na to zgodzic bo nie mam innej altenatywy a mam juz dosc tej firmy i z checia bym przyjal ich propozycje o zwolnieniu i odprawie. Nie wiem jak tam bedzie. Moze ktoś wie jak tam jest? Czy zarobki poruwnywalne? Jak czas pracy?
  • Gość: alfa IP: *.dynamic.chello.pl 29.02.12, 11:52
    zwolnienia w całym kraju i w lays i w pepsi
    a jeszcze na grudniowej konferencji krajowy kierownik ząbek mówił że wszyscy zwalniają a frito nie, czyżby nie był poinformowany, czy po prostu lubi robić sobie z gęby dupe.
  • Gość: Ambitny IP: *.play-internet.pl 06.03.12, 21:13
    A słyszeliście już najlepszy dowcip z całego tego zamieszania? ... że KSW będzie oddawane w towarze?? :D i to oczywiście w cenie po inwentaryzacji :/ czyli dupiatej...

A tak wogóle to wydaje mi się, że DTS już pomału chyli się ku zagładzie. Szkoły zabrali, żabki zabrali, stacje zabrali (nie licząc tych super co oddali :D) wszystko dla preselu tylko planów zapomnieli im chyba nałożyć :/ ... skończy się euro i skończy się DTS?
  • abolicjanazwroty 07.03.12, 17:38
    troche juz pracuje w vanselingu i zamierzam sie zwolnic,bo juz powoli nie wyrabiam sie...nie mam czasu na nic,jedynie weekend,a psychika i te parcie na wynik i czeste tel i sms od kiero to juz poprostu wkur***mam cos napisac do kiero,ze sie zwalniam,czy jak?
  • Gość: alfa IP: *.dynamic.chello.pl 07.03.12, 21:45
    KSW w towarze ? Może chodzi o żywy towar, nooooo jak tak to ciekawe czy jest wybór chłopczyk czy dziewczynka, bo ja choć się brzydzę to się ten jeden raz poświęcę i odbiorę sobie w laseczce od kiera :-)
    a poważnie ja słyszałem że za każdą kartę mają płacić ok 20 zł

Jak masz dość to wyjedź w trasę, zrób ile możesz ale nie pracuj dłużej niż 8 i pół godziny, po pewnym czasie sam cię zwolni, tylko rób wszystko zgodnie z prawem, żadnego szycia paragonów, wszędzie mercz, wyłóż towar, odbierz zwroty itd. itp, nie ważne czy w tym czasie zrobisz 5 czy 10 skutecznych, działaj zgodnie z mapą obsługi klienta, oni dobrze wiedzą że jak byś przestrzegał wszystkich reguł które oni zakładają to nie przywiózł byś wyniku, ani DRA ani KPI, BO PO PROSTU NIE MA NA TO WSZYSTKO CZASU, pracujemy po 12 i więcej godzin ale to zawsze im za mało, choć byś miał wszystko idealnie to zawsze znajdą ci obszar do poprawy, a jak przyjdzie czas na ciebie to cię kiero zwolni np za to że woziłeś wizyty tyle ile potrzeba ale w odpowiednim momencie pokaże ci gdzie uszyłeś paragon i podziękują ci za fałszowanie danych sprzedażowych KPI,
    ale na konferencji zawsze brawa dla najlepszych - mistrzów paragonów, i wszyscy są zadowoleni, usmiechnięci, bo w korporacji najważniejsze są tabelki, nie ważne czy uczciwie czy nie
    CODZIENNIE GNAMY ZA TYM WYNIKIEM, CHCEMY DOBRZE ALE TO NIE WAŻNE BO W ODPOWIEDNIEJ CHWILI OBRÓCĄ WSZYSTKO PRZECIW TOBIE , i nie słuchajcie pierdół że dts jest oczkiem w głowie frito - jedyne co ważne to TABELKI !!!
  • Gość: zmiany IP: 183.82.97.* 12.03.12, 19:04
    Panowie, takie zmiany w firmie a tutaj cisza? Czy to już zwolnienia grupowe czy jeszcze nie? Jakie wieści z terenu?
  • Gość: dts IP: *.dynamic.chello.pl 12.03.12, 21:49
    to nie wiesz że to były zwolnienia grupowe? w całym kraju zwolnili kilkadziesiąt osób, i w lays i w pepsi a tak po za tym to co tu pisać o tym gó...e, nic nowego
    WOLĘ WĄCHAĆ GÓWNO JAK CHIPSY !!!
  • Gość: zmiany IP: 183.82.97.* 12.03.12, 22:22
    Ciekawe czy poinformowano Urząd Pracy oraz w jakim stopniu ustalono to ze związkami zawodowymi? Ciekawe jakimi kryteriami się kierowano pozbywając się tych a nie innych pracowników?
  • Gość: nutria_zonk IP: 31.178.126.* 16.03.12, 21:53
    gościu, widac że nie jesteś jednym z nas więc nie mieszaj, nie zadawaj głupich pytań a jak nie masz nic do powiedzenia lub dodania tak od siebie...to wypad z wątku o dts ! ksw ?
  • Gość: g.śląsk IP: 183.82.97.* 28.03.12, 14:53
    tutaj pragnę rozwiać wszelkie wątpliwości: oto odpowiedź inspektora PIP:

Gdy zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy przypada na okres wypowiedzenia mu stosunku pracy, to na podstawie art. 361 i art. 70 oraz art. 49 Kodeksu pracy ma on prawo domagać się wypłaty wynagrodzenia za czas nieświadczenia pracy w pełnej wysokości (tj. obliczonego jak za ekwiwalent za urlop). Pracodawca na podstawie w/w przepisów może odsunąć pracownika od wykonywania pracy przez cały przysługujący mu okres wypowiedzenia, jednakże pracownikowi należne są wyższe świadczenia.
  • Gość: zwolniony IP: *.dynamic.chello.pl 28.03.12, 18:11
    i jak na razie tak jest, więc Frito nie mam nic do zarzucenia
  • Gość: zwolniony IP: *.dynamic.chello.pl 01.05.12, 14:22
    wiecie co zauważyłem?
    że frito czy tam pepsico nie jest najlepiej płacącym pracodawcą w Polsce, jest dużo firm gdzie zarobki na tym samym stanowisku są wyższe, a przynajmniej takie same a atmosfera pracy jest bezporównywalnie przyjemniejsza niż we frito,
    wiem to z własnego doświadczenia i cieszę się że już nie pracuję w tym koncernie, bo po pracy tu i zatrudnieniu się gdzie indziej życie dopiero się zaczyna

Pozdrawiam!
  • Gość: tra IP: *.radom.vectranet.pl 02.06.12, 19:44
    Teraz ogłaszają się, że szukają dostawcy a nie jeak wcześniej VS. Jakaś różnica?
  • Gość: FREE IP: *.dynamic.chello.pl 03.07.12, 17:21
    SZUKAM LUDZI KTÓRZY SĄDZILI SIĘ Z FRITO O NADGODZINY.
    PRZEZ 5 LAT TROCHE SIE ICH NAZBIERAŁO A TEN DODATEK CO BYŁ PŁACONY TO SAMI WIECIE...
    ZA TRZY LATA WSTECZ MOGĘ SIĘ DOMAGAĆ WYPŁATY WYNAGRODZENIA, BO WG KODEKSU PRACY NIE MOGĘ SIĘ ZRZEC TEGO WYNAGRODZENIA, TYLKO KWESTIA WYLICZENIA TYCH GODZIN PRZEZ FRITO

POZDRAWIAM
  • Gość: ex IP: *.adsl.inetia.pl 03.07.12, 18:45
    zostaw na forum swoje gg to pogadamy
  • Gość: FREE IP: *.dynamic.chello.pl 03.07.12, 22:28
    gg muszę założyć, mam skypa
    ewentualnie zostaw swoje gg na mail agaw82@onet.eu
    jak założę to to dam znać
  • Gość: ex IP: *.adsl.inetia.pl 03.07.12, 22:31
    jak założysz gg, to podaj na forum
  • Gość: FREE IP: *.dynamic.chello.pl 03.07.12, 22:38
    ok. jutro po południu
  • Gość: FREE IP: *.dynamic.chello.pl 03.07.12, 23:06
    43750900
  • Gość: FREE IP: *.dynamic.chello.pl 03.07.12, 23:08
    ZAŁOZYŁEM TERAZ, MAM WRESZCIE CZAS BY NORMALNIE ŻYĆ

43750900
  • Gość: jateż IP: *.30.115.157.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 15.07.12, 10:50
    Panowie, jak będziecie w trakcie "odzyskiwania" kasy za nadgodziny dajcie znać co i jak. Jestem bardzo ciekaw czy da się walczyć i wygrać z tym molochem. Sam bym coś "odzyskał" z mojej krwawicy. Powodzenia i szacun za odwagę.
  • Gość: w-ch IP: *.ip.netia.com.pl 15.07.12, 19:49
    Jakimi dowodami dysponujecie?
  • Gość: FREE IP: *.dynamic.chello.pl 16.07.12, 22:16
    jest tu były rsm z wa 2 lub szczecina?
  • Gość: smakosz grzyba IP: *.pl 16.07.12, 23:55
    należe do takich osób , trzeba pertraktować i zazwyczaj kończy się historia pozytywnie , ale trzeba być cierpliwym , cierpliwym i jeszcze raz cierpliwym...
  • Gość: w-ch IP: *.adsl.inetia.pl 28.08.12, 19:16
    co tam w kraju koledzy? Gacie pełne? U mnie za chwilę poleci kiero...
  • Gość: salsa IP: *.204.99.153.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 29.08.12, 06:38
    jest sraczka u kierowników
  • Gość: w-ch IP: *.adsl.inetia.pl 29.08.12, 19:59
    to niech zażyją jakiś stoperan, należało im się, czasem w życiu sytuacja zmienia się o 180 stopni
  • Gość: driwer IP: *.sierpc.vectranet.pl 16.03.12, 13:03
    wiesz ze ci zaplaca tylko podstawe a powinni srednia z 3m-cy za kazdy miesiac, jestem w tej samej sytuacji.moze wiesz cos na temat KSW bo to nie powinno przepasc.
  • Gość: zmiany IP: 183.82.97.* 16.03.12, 14:36
    skąd masz takie info? Przecież to niedorzeczne i wbrew KP
  • Gość: si IP: *.dynamic.chello.pl 25.02.12, 18:23
    nic nie wiemy, wszyscy co coś wiedzą milczą, ale od marca pewnie wszystkiego sie dowiemy
  • Gość: lejsiarz IP: *.182.71.160.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 18.08.11, 08:46
    no co wy, przecież w mailu otwarcie i szczerze napisali że to była jego decyzja :D
  • Gość: z północy IP: *.adsl.inetia.pl 18.08.11, 19:11
    trzymajcie się chłopaki:( północ 3ma za was kciuki
  • Gość: Smails IP: *.static.as29550.net 20.08.11, 06:54

za kolegę, który nie wytrzymał tego obozu [*]
  • Gość: w-w IP: *.adsl.inetia.pl 20.08.11, 20:19
    [*]
  • Gość: obiektywny IP: *.telpol.net.pl 21.08.11, 13:51
    to co się stało w katowicach pokazuje tylko co się może stać gdy atmosfera która panuje w firmie ( a dokładniej debilne zachowania rsm-ów nie mających pojecia o kierowaniu ludżmi którzy uskuteczniają swoje chore ambicje a swoje frustracje przelewają na swoich pracowników bo jedyne co potrafią po awansie to udowadniać jacy są mądrzy i jak to oni super pracowali a tak naprawdę o tym że są kierownikami zadecydował przypadek bądz lizusostwo, nierzadko tez super trasa na której byle ciul by sprzedawał) spadnie na jakiegoś słabszego psychicznie. Wiadomo że nie każdy co kierownik sie go czepi odrazu się powiesi ale załamania psychiczne różnie się objawiają. Pomyślcie ile razy przychodząc do domu po 1/1 lub jakiejś głębszej rozmowie z kierownikiem krzyczysz na żonę i dzieci o byle co. ile razy masz ochote zachlać i pierdzielnąć tą robotą, wszystko przez tą całą elitarna bandę inteligentów co codziennie nam fundują pełen wrażeń dzień , nie dajmy się przecież większość z nich ma IQ niższe niż stół kuchenny. Nie warto .
  • Gość: gosc IP: *.adsl.inetia.pl 21.08.11, 21:15
    weź kolego nie mieszaj tej tragedii w sprawy firmy , bo z tego co wiem to akurat nie ta firma byla tego przyczyną.
  • Gość: si IP: *.siedlce.dialup.inetia.pl 21.08.11, 21:22
    więc powiedz nam kolego co wiesz...
  • Gość: psych IP: *.dynamic.chello.pl 21.08.11, 23:02
    co się stało w Katowicach? czy ktoś powie ku przestrodze innym?
  • Gość: * IP: *.dynamic.chello.pl 21.08.11, 23:12
    przyczyn może być wiele ale zawsze jest coś co przeleje czarę i ...
    napewo nasza praca i zachowanie niektórych rsm nie jest czynnikiem wspierającym człowieka psychicznie

• Gość: Ambitny IP: *.play-internet.pl 27.08.11, 07:29
    Wiecie całkiem możliwe, że podstawowym czynnikiem "zLepperowania" się nie jest FLP ale to nie znaczy, że wcale się nie przyczyniła do tego. Zresztą nie wiem jak u was ale u nas jakoś sms ostatnio złagodniały :) nabrały takiego... "szacunku" :D
    Myślę też, że to się stało z kolegą nie zostanie bez odzewu z zewnątrz... szacun [*]
  • Gość: R IP: *.dynamic.chello.pl 27.08.11, 14:51
    Dawno tu nie byłem, o czym wy mówicie bo chyba nie jestem w temacie?
  • Gość: xxx IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 11.11.11, 09:04
    jestem zkatowic.bylem kolega leszka ktory pewnego dnia w wyszedl z domu zostawil komorke klucze dokumenty i juznie wrocil do pracy.wczesniej dostal awans z dostawcy na convinens.znalezli go po 4-5 dniach.popelnil samobojstwo.praca jedno ale mial ponoc dlugi zostawil z tego co wiem syna ok 12 lat i zone.pozdrawiam.
  • Gość: Prawda IP: *.dabnet.pl 24.11.11, 14:57
    Znam oddział Katowice totalna paranoja. A szczególnie podejście kierownika Damiana Sadowskiego to jest dopiero nie kompetentny człowiek na stanowisku fakt iż głodnemu nie sprzedał by chleba to nic, a o zarządzaniu ludźmi nie ma pojęcia. Przyszedł w czerwcu i myślał że wszyscy będę padać mu do ziemi bo on wielki sprzedawca jest i ma pomysły a jedynie co wymyślił to powiesić chrupki dla dzieci obok dań i na tym kończyła się wiedza o zwiększeniu sprzedaży. Nie wspominając jakie szopki odstawiał na sklepach na wspólnych pracach ,potem chwaląc się jaki on jest dobry ,tylko na następnej wizycie w punkcie jego pomysły żadna kierowniczka nie wprowadziła w życie. Za to dobry jest w poniżaniu pracowników i stosowania mobbingu. Nie będę rozstrzygał dlaczego Leszek to zrobił ale obstawiam że ten człowiek się do tego przyczynił. Słyszałem jak go traktował i jak go straszył na spotkaniach 1/1 np. jak jeszcze raz przyjedziesz z taka suma to cię wrócę na trasę i będziesz tyrał aż nie sprzedasz itp. Powinny zająć się tym odpowiednie służby. Myślę że Sadowski powinien za to wylecieć i iść baranom na łące jaja huśtać a ni zarządzać pracownikami. Człowieku musisz się jeszcze dużo nauczyć.
  • Gość: w-ch IP: *.adsl.inetia.pl 24.11.11, 20:42
    Skoro w twoim pobliżu ktoś łamie ludzką godność i za nic ma szacunek wobec współpracownika wpisany przecież do kodeksu Pepsico, dlaczego nie reagujesz? Zrób coś. Chociaż "A" już powiedziałeś, pisząc o tym tutaj. Powiedz teraz "B". Swoją drogą dziwię mu się, bo takie relacje na pewno nie sprzyjają atmosferze w pracy i co za tym idzie - wynikom.
  • Gość: aaa IP: *.dynamic.chello.pl 27.11.11, 20:43
    kodeks wartości pepsico to bajka wymyślona na potrzeby wizerunku firmy, rzeczywistość jest dużo bardziej ponura, wielu kierowników "motywuje" ludzi słowami : nie zjeżdżaj bez 5500 lub wiesz że niedługo kończy ci się umowa, itd itp. jedyną wartością jaką FRITO uznaje jest OSIĄGAĆ STAŁY WZROST, zapomnieli tylko dopisać że bez względu na cenę,
    każdy kierownik chce zrobić plan bo za to ma płacone, i ma uznanie u swojego kierownika, niestety niektórzy się zapominają i mówiąc wprost stosują mobbing,
    gdzie mamy to zgłosić, do kierownika dywizyjnego ? a może na okrągłym stole? nie ,już wiem na infolinie, zadzwonić na speak up, powiedzieć co mnie boli, przedstawić się, a anonimowość mam zagwarantowaną.... - nie twierdze że ja mam taki problem ale ci co mają nikomu w firmie tego nie zgłoszą bo jest to równoznaczne ze złożeniem wypowiedzenia,
    wszystko się kręci póki nic się nie wydarzy, jak w wojsku - dopiero katastrofa smoleńska ujawniła burdel tam panujący i obłudę, bo wszyscy doskonale wiedzą jak jest ale po co ruszać skoro nikt się nie czepia
  • Gość: IceT IP: *.dynamic.chello.pl 28.11.11, 13:14
    OK, ale sami dobrze wiecie, że jedynie związek zawodowy może być dla Was pomocą. Speak Upy, okrągłe stoły i inne pierdoły służyć mają temu, żeby dać pozory normalności, ale dla firmy jedynie związek zawodowy byłby wystarczająco silnym partnerem.
    Tajemnicą nieodgadnioną jest dla mnie, dlaczego w FLP, gdzie istnieje przecież Solidarność i nie potrzeba zakładania, organizowania się itp., wystarczy jedynie złożyć deklarację do istniejącej struktury, nikt z handlowców (a nie znam takiego przypadku) ani z OT, ani z DTS ani ze star foods nie zapisał się do Związku.
  • Gość: aaa IP: *.dynamic.chello.pl 28.11.11, 21:18
    a ilu z nas wie o istnieniu w flp solidarności, jeśli tak jest to ten związek to wielka ściema a ci ludzie to sługusy frito, siedzą na ciepłych posadkach i mają w dupie pracowników, czemu nie agitują oficjalnie by werbować nowych członków i walczyć o ich prawa, bo istnieją tylko na papierze !!!
    we frito nie ma związku zawodowego z prawdziwego zdarzenia tylko marionetki !!!
  • Gość: anty IP: *.adsl.inetia.pl 28.11.11, 21:48
    jak większość związków w tym kraju . jak popatrzysz na ich działalność to tak naprawdę szkodzą one pracownikom a nie pomagają wiec nie w nich szukałbym ratunku....
  • Gość: IceT IP: *.dynamic.chello.pl 28.11.11, 22:54
    Związek założyli pracownicy w Grodzisku i to oni są pewnie w 99% członkami związku. Nie znają realiów pracy w sprzedaży, logistyce czy w biurze głównym. Póki nie będzie tam pracowników innych działów, nikt nie będzie zajmował się sprawami innymi, niż "grodziskie".

Jeśli nie chcesz zapisać się do istniejącego związku - Twoja sprawa. Weź kilku kolegów z regionu, załóżcie swoją organizację związkową. Nie jest to takie trudne. Z pewnością łatwiej jest jednak po prostu zapisać się do istniejącego związkum choćby po to, by jako członek związków zawodowych być objętym ochroną np. przed zwolnieniem.

Jeśli masz lepszy pomysł na upominanie się o swoje, o 40-godzinny tydzień pracy, ew. o płacę za nadgodziny, o godność osobistą - podyskutujmy. Każde rozwiązanie jest godne uwagi.
  • Gość: Juz tylko gosc :) IP: *.acn.waw.pl 22.12.11, 18:07
    Witam czytam sobie i czytam i zastanawiam sie dlczego przez tyle lat istnienia tego forum nie dotarlo ono gdzies dale wyzej gdzie ktos wreszcie zauwazy co sie w tym obozie pracy dzieje przeciez we frito pracuje tylu inteligentnych ludzi moze warto przesylac link do tego forum gdzie tylko sie da niech kazdy z was piszacych przesle ten link gdzie bedzie uwazal moze nawet warto postarac sie aby trafil do centrali w stanach moze trzeba przetlumaczyc kilka postow na angielski i slac gdzie sie tylko da inaczej beda gnebic was nastepne lata a o tych zwiazkach slysze juz od kilku lat niestety strach przez utrata pracy wielu nie pozwoli sie zapisac a takie ogry jak żurawek czy inne sprane mozgi beda zerowac na was i brac kase za kopanie was w dupe i walenie batem po plecach. pozdrawiam :)
  • Gość: passionplace2 IP: *.adsl.inetia.pl 29.06.11, 00:38
    Bardzo dobra firma!! Dbają o pracownika.

---
    śmieszne zdjęcia z warszawy
  • Gość: obiektywny IP: *.telpol.net.pl 21.08.11, 13:54
    chłopie nie wyskakuj z takimi komunistycznymi hasłami bo firma dba tylko o swoje przychody reszta to ch.. .
  • Gość: obiektywny IP: *.telpol.net.pl 31.08.11, 22:15
    to nam dojebali planami kosmici
  • Gość: Ambitny IP: *.play-internet.pl 01.09.11, 22:18
    Eeee...tam kosmici od razu :) Panowie nie wiecie jak się takie niskie plany realizuje? :D
    Przecież promocja w CH i kupony w L... wystarczy, że na KAŻDY "sklep" WRZUCISZ - bo raczej sprzedać się nie da - po kartonie ze smaku małego L i ze smaku średniego CH i już :D ... a to, że to się nie sprzeda to w ogóle nie bierze się pod uwagę bo czypsy to produkt pierwszej potrzeby a nie jakiś tam nabiał więc jak zaczniemy od 4.00 jeździć to będziemy przed wszystkimi i nawet nie będą mogli zaprotestować, że kasy nie ma :D :D
    A tak poważnie to jak myślicie kiedy przebijemy sufit głową? bo czuję, że już mocno gniecie ;D
    Pozdro... i niech DSMy, RSMy i wszystkie święte z BOSu będą z wami na ten wrzesień ;)
  • Gość: aaa IP: *.dynamic.chello.pl 04.09.11, 18:41
    sufitu nie przebijesz, lepiej siądź na dupie i wrzesień spisz na straty, kosmiczne plany niech robi ten kosmita co je wymyślił
  • Gość: Ambitny IP: *.play-internet.pl 04.10.11, 19:55
    PANOWIE!! Nie wiem czy już wiecie ale do 15.10 macie czas na wysłanie KSW do W-wy, żeby wam naliczyli punkty, które potem będziecie mogli na SUPER WYPAŚNE nagrody... co prawda strona od dawna już nie działa ale znalazłem coś takiego ... w zasadzie od razu dam wam linka do najlepiej sprzedającej się rzeczy :D:D
    www.fritolay.prana.com.pl/pl/p/Komplet-tarek-z-pojemnikiem/166
    ... cholera! Powodzenia z takimi nagrodami :D i jak tu teraz RSM cię zmotywuje, że dostaniesz KSW tylko na co ją wymienisz?? :D:D
  • Gość: ksw IP: *.dynamic.chello.pl 05.10.11, 17:58
    wybór rzeczywiście jest imponujący
    ale co innego można sobie wybrać za kilkadziesiąt kart ?
    gdyby można było sobie wybrać np.telewizor lub karnet do agencji towarzyskiej to pomyśl ile tych kart musiałbyś dostać od kierownika ? - 2000, 3000 kart to jakieś dożywocie w tej firmie ...
  • Gość: obiektywny IP: *.telpol.net.pl 13.10.11, 23:43
    karty to teraz będą dawać za 70 % planu i za zrobienie skutecznych bo tak już debile poszli po bandzie z planami
  • Gość: zaciekawiony IP: *.xdsl.centertel.pl 16.10.11, 17:43
    Panowie podobno od listopada mają być jakieś duże zmiany w DTS-ie i TOP ENDACH,czy coś Wam wiadomo???
  • Gość: ... IP: *.adsl.inetia.pl 17.10.11, 22:15
    plotki o zmianach chodza juz od kilku miesiecy, i co? i nic
  • jama4444 18.10.11, 22:09
    Mam zamiar zatrudnic sie w logistyce (planowanie zapasów), czy mozecie podpowiedziec jak tam sie pracuje, bo czytam rózne opinie o innych działach
  • Gość: keke IP: *.dynamic.chello.pl 17.10.11, 22:29
    wszedzie jest to samo,czyli wyzysk,brak kultury i brak pieniedzy za nadgodziny,serdecznie współczuje.wasz wybór
  • Gość: Ice-T IP: *.dynamic.chello.pl 18.10.11, 09:03
    Filmik o tym, jak zwolnić się z pracy na wesoło :-)
    Ja odchodząc z FLP zrobiłem to z dużo mniejszą pompą, ale inspiracja fajna!
    Pozdrawiam laysową brać!

deser.pl/deser/1,111858,10478181,Zwolnil_sie_z_pracy_z_hukiem__Przyprowadzil_do_szefa___.html
  • jama4444 18.10.11, 22:12
    Mam zamiar zatrudnic sie w logistyce (planowanie zapasów), czy mozecie podpowiedziec jak tam sie pracuje, bo czytam rózne opinie o innych działach
  • Gość: zmiany IP: *.adsl.inetia.pl 26.10.11, 18:02
    Co koledzy? Dzieje się? Zaczynają od góry. Nie ma już Dyka, Pawlaczka i Gotowca. Jest dwóch nowych dywizyjnych i zmiany terytorialne w dywizjach. Ciekawe kiedy zmiany niżej???
  • Gość: Ice-T IP: *.play-internet.pl 31.10.11, 16:32
    Jak to nie ma Dyka i Pawlaczka? To znaczy gdzie są? Można jakieś szczegóły?
  • Gość: aaa IP: *.dynamic.chello.pl 31.10.11, 20:31
    pawlaczek kontynuuje karierę poza pepsico, dyk jest jakimś tam kierownikiem, dywizje zmieniły nazwy i troche zasięg terytorialny, zamiast dyka jest teraz krzysiek ząbek i jest dwóch nowych dywizyjnych - sowiński i pękała , poza tym bez większych zmian
  • Gość: aaaas IP: *.siedlce.domtel.com.pl 09.11.11, 13:05
    podobno zwolnili ponad 90 osób z całej Polski? słyszeliscie cos?
  • Gość: wch IP: *.ip.netia.com.pl 09.11.11, 21:23
    plotki, plotki
  • Gość: Ambitny IP: *.play-internet.pl 13.11.11, 20:01
    Wiesz kolego ja o takich zwolnieniach to słyszę prawie na co drugim zebraniu... że ciężko z pracą, że jak komuś się nie podoba to przecież nikt cię tu na siłę nie trzyma i że gdzieś tam zwolnili paru gości... dobry ostatnio był tekst że zwolnili rotacyjnego i że jak już się za rotaków biorą to już jest ŹLE!! i trzeba się BAĆ!! :) ale jak się okazało w/z rotak ma się nadal bardzo dobrze w naszych strukturach :D:D ... zresztą jakby 90 osób zwolnili to chyba sami by wsiedli i jeździli...najgorsze to dać się zastraszyć ;) zresztą skąd oni by tylu młodych wzięli?? jak młodzi tu długo miejsca nie grzeją :D
  • Gość: aaa IP: 79.162.140.* 29.10.11, 20:05
    Jak tam chłopaki sobota? Przywiózł ktoś 3500 z "y"?
  • Gość: xxxx IP: *.c197.msk.pl 03.12.11, 17:02
    Konkurs Lays z niespodzianką

Weź udział w konkursie, dodaj przepis na świąteczną i sylwestrową przekąskę z własnoręcznie zrobionym zdjęciem i wygraj atrakcyjne nagrody!

Ogłaszamy konkurs na przekąskę świąteczną i sylwestrową!

Do wygrania jest 6 zestawów kulinarnych Lay's

W skład każdego zestawu wchodzi:

- wypiekacz do chleba Zelmer 43Z011
    - 4 duże paczki chipsów Lay's Prosto z Pieca o smaku zapiekanej cebulki z serem

Konkurs trwa od 2 do 12 grudnia.

Żeby wziąć udział w konkursie dodaj przepis na świąteczne i sylwestrowe przekąski z własnoręcznie wykonanym zdjęciem do odpowiednich kategorii i wyślij maila na adres mg@mojegotowanie.pl z linkiem do przepisu!

Tytuł e-maila - "Konkurs na przekąskę "

W mailu proszę zamieścić: oświadczenie, że jest się autorem zdjęcia do przepisu, link do przepisu oraz adres i dane kontaktowe wraz z numerem telefonu.

Pieczemy? Smażymy? Gotujemy? W naszej kuchni codziennie podejmujemy wiele decyzji – chcemy by nasze potrawy były pyszne, a jednocześnie staramy się ograniczyć zawartość tłuszczu i zbędnych kalorii. Dzięki różnym sposobom przygotowania tej samej potrawy mamy taką możliwość. Jednym ze sposobów na ograniczenie zawartości tłuszczu, a także kaloryczności potraw, jednocześnie zachowując wspaniały smak jest pieczenie.

W zdrowej, zbilansowanej diecie zawsze znajdzie się miejsce na chrupiącą przyjemność szczególnie, jeśli są to nowe chipsy Lay’s Prosto z Pieca o smaku zapiekanej cebulki z serem . Chipsy te, właśnie dzięki zastąpieniu tradycyjnej metody smażenia i poddane unikalnemu sposobowi powolnego pieczenia w piecu, zawierają o 70% tłuszczu mniej. Nowe Lay’s Prosto z Pieca mają również mniej kalorii - zawierają 410kcal/ 100g, porównywalną ilość do innych pieczonych przekąsek, np. paluszków, które zawierają 390kcal/100g.

• Gość: Ambitny IP: *.bielskobiala.vectranet.pl 18.09.12, 10:11
    Taaaaak......w sumie to czasami lepiej już nic nie mówić bo szkoda gadać.... taka cisza tu, że dramat :(
  • Gość: salsa IP: *.31.59.134.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 28.09.12, 01:06
    Witam,jak tam renta w preselu?bo u mnie żenada,ku...ca na maxa, światowy koncern PEPSICO wymagań od zajebania i ciut ciut a wypłaty jak w Bangladeszu,proponuje aby na kolejne zakończenie miesiąca co trzecia osoba poszła na L4 na tydzień co wy na to może góra pójdzie po rozum i zejdzie do planów do normalności,a jeżeli nie to powtarzac zwolnienia do nieskończoności pozdro dla tych co zapieprzają i gó... z tego mają.
    Trzeba coś z tym zrobic nie siedzcie cicho.............
  • Gość: inwazja ciemności IP: *.xdsl.centertel.pl 28.09.12, 19:50
    W preselu to teraz co miesiąc wpływają mi na konto zapomogi. Plany wziete z kosmosu ale oczywiście pan kierownik powie że to po historii, a ostanio napisał sms'a że coś tam połowa grupy nie robi(nie pamietam dokładnie co ale to niewżne) a na końcu ps. "węzmę to pod uwagę przy podziale planów" więc jakiej k...a historii? Wszystkie priorytety za które możemy wziąć jakąś kase są za napoje, gdzie napojami handlujemy w co trzecim sklepie, bo oczywiście pani sobie kupi w hurtowni duzo taniej. Ja osobiście sklepów napojowych mam 70 w tym stacje benzynowe i sieci gdzie nie moge sprzedac produktu który aktualnie jest w priorytetach, a cel dystrybucji to 60. Na starcie jestem skazany na niepowodzenie. I gdzie tu sprawiedliwość?
  • Gość: inwazja ciemności IP: *.xdsl.centertel.pl 28.09.12, 20:06
    Ale w tej firmie już nic sie nie zmieni. Trzeba z tad uciekac jak najdalej. Nic nie pomoże pisanie tu na forum, mozemy sie tylko pozalic. U mnie polowa grupy juz aktywnie szuka nowego zajecia to sie kierownik zdziwi jak polowa odejdzie w krotkim okresie czasu.
  • Gość: lechu IP: *.adsl.inetia.pl 28.09.12, 23:48
    od wielu miesięcy tak pieprzycie, marudy jedne!
  • Gość: lechu IP: *.adsl.inetia.pl 28.09.12, 23:53
    (...) oczywiście pan kierownik powie że to po historii, a ostanio napisał sms'a że coś tam połowa grupy nie robi(nie pamietam dokładnie co ale to niewżne) a na końcu ps. "węzmę to pod uwagę przy podziale planów (...)

STARDARDOWA MANIPULACJA w najczystszej postaci!!
  • Gość: lolek IP: *.skarzysko.vectranet.pl 11.10.12, 21:07
    Ta firma robi z ludzi debili. Wyniszcza ich od wewnątrz.
  • Gość: lolek IP: *.skarzysko.vectranet.pl 11.10.12, 21:23
    Po połączeniu firmy frito i pepsi poniżyliscie swoich pracownikow. Gosc z pepsi ma podstawy 2800zl a my wierni pracownicy frito (biali murzyni) 1600zl. Niech wszystkie inne firmy widza jak frito lay traktuje swoich pracownikow. Jak tak mozna. RSM i ASM zrobia wszystko (bez komentarza) zeby zrobic cel. Pewnego dnia poczujecie sie tak jak przedstawiciele dawnego (BEZ PEPSI!!!!!!!!!!!)
    prezsll tt. Dla zarządu z całego serca pracownicy.
  • Gość: lolek IP: *.skarzysko.vectranet.pl 11.10.12, 21:38
    Ta firma powinna poledz!!!!!!!!!!!!!!!! Pracownicy maja rodziny na utrzymaniu a firma ma ich w dupie!!!! Za dawnego frito bylo dobrze ale musieliscie wszystko spie...c!!!!!!!

• Gość: ligowiec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.12, 21:14

ja o preselu to mam takie zdanie że pracuje tam banda nie robów, kturzy tylko potrafią narzekać a robić sie im nic nie chce
  • Gość: salsa IP: *.205.104.103.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 23.10.12, 22:38
    do "ligowiec" to Tobie gnoju nie chce się robic,a oskarżasz innych....dupku jeden
  • Gość: kołchoz IP: *.dynamic.chello.pl 25.10.12, 22:13
    ligowiec to pewnie jakiś kierowniczyna, bo w tak krótkim zdaniu tępak narobił troszkę błędów ortograficznych- nic dziwnego, oni nawet dupę podcierają wg instrukcji bo nie potrafią już samodzielnie myśleć
  • Gość: ŻYCZLIWY IP: *.dynamic.chello.pl 22.11.12, 22:02
    GRATULUJE RSM-owi z SIEDLEC !!!
    Jeden chłopak omało nie dostał zawału i wpadł w depresję.
    Drugi z zapaleniem płuc mało się nie wykończył, bo kto będzie plan robił, po co będziesz szedł do lekarza ..................

gratulacje, jesteś wielki
    NIECH WAS WSZYSTKICH SZLAK, oby wam serce stanęło, chips w gardle stanął, a h..j nie chciał stac !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Gość: haha IP: *.adsl.inetia.pl 22.11.12, 22:08
    hehe, co drugi to lepszy...
  • Gość: Odważny IP: *.petrus.pl 30.01.13, 14:14
    Witam wszystkich ta firma to jedno wielkie nieporozumienie, wkrótce występuję na drogę sądową, czas wreszcie się postawić, wziąć sprawy w swoje ręce. Mam dość mało inteligentnych kierowników i ich stalinowskich metod....
  • Gość: ego IP: *.adsl.inetia.pl 30.01.13, 17:00
    odważny, gratuluję odwagi. Jakie postawisz zarzuty?
  • Gość: Odważny IP: *.petrus.pl 30.01.13, 18:42
    Mobbing przede wszystkim, i chyba nikomu kto pracuje w tej firmie nie muszę tłumaczyć dlaczego... Zastanawiam się nad nadgodzinami.
  • Gość: wch IP: *.adsl.inetia.pl 30.01.13, 20:20
    dowody chłopie, dowody...
  • Gość: Odważny IP: *.petrus.pl 30.01.13, 20:29
    Wszystko jest, o to nie muszę się martwić, ale na bank nie będę ich ujawniał na forum.
  • czi.ps 16.03.13, 18:32
    [/b]Gość portalu: Odważny napisał(a):

> Witam wszystkich ta firma to jedno wielkie nieporozumienie, wkrótce występuję n
    > a drogę sądową, czas wreszcie się postawić, wziąć sprawy w swoje ręce. Mam dość
    > mało inteligentnych kierowników i ich stalinowskich metod....

Panowie, JA też postanowiłem kontynuować karierę poza strukturami frito lay :-/, i uwierzcie jest to możliwe. "Firma" próbuje wyrobić w nas poczucie uzależnienia i przywiązania jak pies na łańcuchu, że jest olbrzymie bezrobocie i tylko tu zarobisz takie pieniądze. Fakt, ale jak policzysz nadgodziny to kasa należy Ci się jak za zrealizowanie planu ze wszystkimi składnikami.Ja też mam zamiar wejścia na drogę sądową i nie odpuszczę to w jaki sposób mnie traktowano. Jest możliwość założenia organizacji "Poszkodowanych przez Frito Lay" takiej samej jak ING z opieką prawną, oczywiście nie bezpłatną, ale po minimalnych kosztach i procencie od wygranej. Tylko proces zbiorowy daje nam szanse na wygranie i zmianę sytuacji ludzi tam pracujących. Firma już nie jest w stanie podnieść sprzedaży tylko wprowadzają oszczędności na pierwszej linij poprzez zwalnianie pracowników i optymalizacji pracy sprzedawców. Także, dyktafony i aparaty w dłoń (tylko nie służbowe) i nagrywajcie każde 1 To 1 , zebrania, wspólne prace, rozmowy po audytach, i róbcie zdjęcia waszych ekspozycji. Musimy mieć twarde dowody na to jak jest przestrzegany "KODEKS POSTĘPOWANIA PEPSICO". Tylko w grupie SIŁA. Czekam na opinie na forum i pamiętajcie że to jest propozycja tylko dla zaangażowanych w sprawę. Niech czują nasz oddech na plecach i wiedzą że nie są bezkarni.
  • Gość: wch IP: *.adsl.inetia.pl 17.03.13, 10:50
    kolego, rozumiem że planujesz drogę sądową w związku z nadgodzinami? jakie masz dowody na przepracowane nadgodziny?
  • czi.ps 17.03.13, 12:32
    Kolego ??? Zadajesz dziwne pytania, ponieważ jeśli pracujesz w tej "Firmie" to chyba jesteś w stanie domyślić się jak te dowody w łatwy i prosty sposób można zdobyć. A poza tym jak się domyślasz??? "Firma" ma wszystko zapisane u siebie w komputerach. Jedynie droga sądowa jest w stanie zmusić ich do ujawnienia tych danych.
  • czi.ps 17.03.13, 12:49
    A i jeszcze jedno spróbuj kończyć prace przez cały tydzień zaczynając od godz. 7 a kończąc o godz. !5, co na to twój kierownik. "Czy jesteś zadowolony ze swojej pracy, czy zrobiłeś wszystko aby przywieść jak najlepszy wynik." Nagraj to, to jest najlepszy dowód na bagno jakie tam panuje !!!!
  • Gość: wch IP: *.adsl.inetia.pl 17.03.13, 13:21
    Kolego chips, spłycasz pewne sprawy. Już jakiś czas jestem poza strukturami i poważnie myślałem o upomnienie się o swoje niezapłacone godziny. Przed tą decyzją powstrzymał mnie jednak brak mocnych dowodów. Nie miałem ich bo ich wcześniej nie zbierałem. W sądzie musisz udowodnić każdy dzień osobno, a nie upraszczać na zasadzie: dziennie pracowałem średnio 11,5 h. Sprawy też nie ułatwia fakt, iż miałeś przecież dodatek za ponadprzeciętny czas pracy. Tu są potrzebne twarde dowody, a nie jakieś tam przypuszczenia. Brak dowodów powstrzymał mnie przed dalszymi krokami...Chyba że ty takowe masz...
  • Gość: wch IP: *.adsl.inetia.pl 17.03.13, 13:26
    oczywiste jest, że godziny wizyt są w systemie, jednak firma ich tobie nie udostępni, w sądzie powie, że nie dysponuje takimi danymi. Najlepszym dowodem jest chyba paragon ze stacji paliw albo sklepu na końcu trasy, w którym kupujesz papierosy. I tak każdy dzień...
  • Gość: Odważny IP: *.petrus.pl 17.03.13, 15:59
    Wreszcie jakieś odzew na tym forum,
    1. do wch - to pracodawca jest zobowiązany do przedstawienia przed sądem tzw.ewidencji czasu pracy, którą ma obowiązek prowadzić, a jeśli takowej nie ma lub nie chce przedstawić z góry jest na przegranej pozycji, pozostają jeszcze wydruki gps, świadkowie itp.
    2. Do czi.ps - gratulacje wreszcie ktoś idzie po rozum do głowy :) ja już jestem na etapie rozmów z prawnikiem i skladania pozwu, co do powołania związku jestem jak najbardziej za!
    Pozdrawiam.
  • Gość: doświadczony IP: *.dynamic.chello.pl 17.03.13, 18:42
    a może najprościej by było kupić zeszyt 16 kartkowy i codziennie wpisywać godzinę startu i końca zakończenia pracy np. wjazd na parking strzeżony + podpis parkingowego lub na ostatnim sklepie godzinę plus dojazd na bazę a pani w sklepie powiedz , że w firmie ci każą ewidencjonować czas pracy i niech podpisze godzinę wyjścia ze sklepu.
  • Gość: wch IP: *.adsl.inetia.pl 17.03.13, 19:02
    ty chyba żartujesz. Jaką wiarygodnością dla sądu cieszy się pan parkingowy lub pani ze sklepu, z którymi - w jakiś sposób - łączą cię pewne relacje
  • Gość: doświadczony IP: *.dynamic.chello.pl 17.03.13, 19:06
    słowo człowieka. a gdzie chciałeś znaleźć świadka nadgodzin w zoo?
  • Gość: wch IP: *.adsl.inetia.pl 17.03.13, 19:19
    jad od ciebie bije. To już nie mój problem. Życzę powodzenia w sądzie, choć łatwo nie będzie, a będzie długo. Zastanów się czy adwokat ci się zwróci...
  • Gość: doswiadczony IP: *.dynamic.chello.pl 17.03.13, 19:30
    stary jaki jad jeśli firma nie chce udostępnić wykazu godzin to znaczy , że coś ukrywa a wtedy to ty jesteś bardziej wiarygodny jak masz kogoś kto może potwierdzić twój czas pracy , choćby to był cieć z zapierdziałego parkingu.
  • czi.ps 17.03.13, 16:00
    Gość portalu: wch napisał(a):

> oczywiste jest, że godziny wizyt są w systemie, jednak firma ich tobie nie udos
    > tępni, w sądzie powie, że nie dysponuje takimi danymi. Najlepszym dowodem jest
    > chyba paragon ze stacji paliw albo sklepu na końcu trasy, w którym kupujesz pap
    > ierosy. I tak każdy dzień...
    Drogi tani Kolego??? W CH.j je...y albo jesteś szpiegiem albo klepki ci się pomieszały. Nikt normalny, kto chce uczciwie pracować nie myśli o tym żeby nagrywać rozmowy służbowe. Dopiero po okresie poniżania i negowania każdej decyzji (czyli przysłowiowy feedback) zaczyna docierać do Ciebie że jesteś tylko trybikiem w maszynie. Masz podczas 1 2 1 wyszczególnione wszystkie produkty Lays,Lays PZP, Lays apetite,Stix, Cheetos, Twistos, Solinki, Total słone, Adrenalina, Słodkie, Total słone+słodkie+adrenaline, KPI tygodniowe/trasę, KPI narastająco od początku miesiąca/trasę, należności >30 DNI bez sądu, bez KA, wykorzystanie bazy, Kartony zwrotne, Zwroty za dany miesiąc, Zwroty aktualnie, i oczywiście dane za realizacje priorytetów z planu działania(tylko trasy DTS) brakuje tylko jednego szczegółu (o DZIWO JAK MAŁO ZNACZĄCEGO) godzin pracy !!!
  • Gość: PN IP: *.adsl.inetia.pl 17.03.13, 16:52
    Do czi.ps: dzieki takim ludziom jak ty to forum nigdy nic nie osiągnęło. Wystarczy że któryś kolega próbuje sie coś dopytać, zrozumieć to odrazu jest wyzywany, poniżany (wiec zastanów sie kto kogo poniża ).A moze jak wskazuje twój nick jesteś z PiS i wszędzie widzisz szpiegów , spisek itd ...nie tedy droga.
    Ja tez nie bardzo rozumiem jakim to dowodem ma być paragon z ostatniego sklepu że fajki kupuje. Przecież to wcale nie musi być dowód na to że miałem tam wizytę ...albo tankowanie? Przecież auto mam do użytku "prywatnego" i mogę tankować kiedy chce ...
    Czy to już przedstawiłeś jako dowód i to działa skoro tak piszesz ?
  • czi.ps 17.03.13, 17:39
    Do PN. Moim zamiarem nie jest nikogo obrażać, ale próbować uświadomić rzeczy oczywiste. Jak ktoś MI zarzuca, czy mam dowody na destrukcyjną i poniżającą pracę w tej "FIRMIE" to nie jest jego interes!!! Ja zadałem proste,otwarte pytanie;Czy czujesz się poszkodowany i czy masz dowody na to że "FIRMA" wykorzystała Cię w sposób który łamie zasady "KODEKSU POSTĘPOWANIA PEPSICO". KONIEC. PN a jak to mogłeś odczytać sługusie rosjan i Macierewicza(oskarżenia na twoim poziomie d....u)
  • Gość: wch IP: *.adsl.inetia.pl 17.03.13, 18:30

Wy naprawdę myśicie, że akcjonariuszy z Wall Street posiadających
    akcje PEPSICO naprawdę interesuje los polskiego vansellera.?????
    Naprawdę myślicie, że ten czy inny krajowy kierownik sprzedaży
    będzie myślał o Was, a nie o swoich zwierzchnikach? Raz będzie
    dobrym wujkiem, innym razem złym policjantem, aby osiągnąć cel.
    Dopóki będą tacy ludzie, jak Wy chcący pracować, a raczej tyrać w
    tym kieracie za takie pieniądze, w/g tych zasad, czyli bez zasad,
    dopóty będzie tak jak obecnie. Panowie, pisanie na tym forum to
    forma terapii dla Was. Być może Wam to wystarczy. Jeżeli FLP nie
    znajdzie nowych ludzi, dopiero wtedy zaczną się zmiany.Więcej
    biadolenia, więc......Pozdrawiam wszystkich uciśnionych z
    amerykańskiego kołchozu na polskiej ziemi. I jeszcze jedno: ja od dłuższego
    czasu tu nie pracuję. Zaraz po rozstaniu czułem gniew i potrzebę rozliczenia
    zaległych nadgodzin. Potem mi przeszło. Zrezygnowałem głównie z braku mocnych
    dowodów akceptowalnych przez sąd, ale nie tylko dlatego.Moje roszczenia
    się jednak jeszcze nie przedawniły. Jeśli ktoś ma takie dowody, chętnie się dowiem...
    Jakoś nie wierzę w ich moc sprawczą...
  • czi.ps 17.03.13, 19:35
    W CH.j ci w d..e. I już teraz mam pewność że jesteś zasłużonym pracownikiem FLP. Ja nie myślę o akcjonarjuszach z Wall Street tylko o pracujących w Polsce. To nie Chiny czy Indie że ludzie traktowani są jak BYDŁO do roboty.
  • czi.ps 17.03.13, 19:49
    Ja pisze o zmianach. A nie pie... o "Dupie Maryny" jeśli ktoś odczytał dobrze moje wskazówki to będzie wiedział jak działać. Panowie !!!!! jak chcecie coś zmienić to do dzieła!!!!!
  • Gość: wch IP: *.adsl.inetia.pl 17.03.13, 19:56
    chips, po raz kolejny powtarzam, że już od pewnego czasu jestem poza strukturami. I było mi naprawdę przykro (mimo tych wszystkich przeciwności), że muszę się rozstać. 4 lata robi swoje. W odpowiedzi na twojego posta, PL to gorzej niż Chiny i tak też się traktuje pracownika, choć jak się okazuje, nie wszędzie na szczęście! Ty nie myślisz o akcjonariuszach, ale oni nawet nie wiedzą o twoim istnieniu! Jak masz jeszcze wątpliwości jak to działa, wróć do mojego posta wstecz (WallStreet). Dopóki na twoje miejsce będzie 10 chętnych, dopóki twój kiero otrzymuje 300 cvek po ogłoszeniu w wyborczej, nie będzie cię szanował, bo łatwo i szybko cię może zmienić. Młodzi są bardziej wydajnii spolegliwi. Nie marudzą tylko zap..lają. I o to chodzi. Pozdrawiam i dajcie znać co wskóraliście, ja trzymam kciuki! PS. Czy wy jeszcze tu pracujecie?
  • Gość: Odważny IP: *.petrus.pl 17.03.13, 20:04
    Dziwi mnie trochę fakt, że "ktoś" nie pracuje w tej cudnej firemce x lat, a gdy na forum pojawi się nowy wątek w mgnieniu oka odpisuje :):):)
    Powiem tyle, już niejedna sprawa się odbyła firemka contra pracownki - zakończone porozumieniem -wypłatą pewnej sumki i klauzulą o tym, że nie można nikogo o tym informować w szczególności obecnych bądź byłych pracowników cudnej firemki!
  • Gość: wch IP: *.adsl.inetia.pl 17.03.13, 20:51
    odważny, twoje spostrzeżenie jest trafne, jednak dlaczego tak się dzieje, niech pozostanie moją tajemnicą. Drugi raz też masz rację, owszem, odbyło się kilka spraw zakończonych porozumieniem (znam osobiście takiego "szczęśliwca"), jednak saldo: wynegocjowana kwota - koszty nie była zbyt imponująca. Cóż, spróbować można, ja tak jak wcześniej pisałem, też o tym myślałem, jednak zrezygnowałem z powodu niewielkich szans i kilku innych powodów. To jest też,kolego Odważny, poniekąd odpowiedź na twoją pierwszą wątpliwość. Jeśli ktoś jest dobrze (w sensie dowodów głównie) przygotowany do takiej potyczki, a może i batalii, ja mu będę kibicował, cokolwiek by to znaczyło. Możemy zawsze gdzieś na privie wymienić spostrzeżenia. Natomiast obrażanie i szukanie podstępów na każdym kroku do niczego nie prowadzi.
  • Gość: aaa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.13, 22:49
    Panowie,

poproście o raport "322" - pokazuje co do sekundy czas pracy VS-a. Obecnie nawet regionalni mają zablokowany dostęp do niego, ale DSM już ma dostęp.

Kolejnym dowodem może być prośba sądu do operatora komórkowego, kiedy był import oraz eksport danych w poszczególnych dniach.
  • czi.ps 24.03.13, 20:28
    Gość portalu: aaa napisał(a):

> Panowie,
    >
    > poproście o raport "322" - pokazuje co do sekundy czas pracy VS-a. Obecnie nawe
    > t regionalni mają zablokowany dostęp do niego, ale DSM już ma dostęp.
    >
    > Kolejnym dowodem może być prośba sądu do operatora komórkowego, kiedy był impor
    > t oraz eksport danych w poszczególnych dniach.
    Brawo, Brawo i to są konkrety a nie jakieś PITU PITU. Próba dyskretnego zniechęcenia jakimiś trudnościami !!!
  • Gość: ex IP: *.adsl.inetia.pl 24.03.13, 22:21
    O naiwni! Zakładając sprawę musicie z góry podać kwotę, o którą się staracie. Jak to obliczycie, skoro dopiero na etapie postępowania sąd może (może!) zażądać od firmy udostępnienia raportów z godzinami, o których pisaliście? Każdy dzień należy udokumentować osobno, nie ma mowy o żadnym uśrednianiu! Sądząc po waszych wpisach, żaden z was nie zasięgnął chociażby opinii adwokata, nie mówiąc już o powództwie!
  • Gość: Odważny IP: *.petrus.pl 25.03.13, 08:29
    Naiwny to ty jesteś, jezli myślisz, że przez to co wypisujesz ktoś zrezygnuje z powództwa. Ja już byłem u adwokata, składam pozew. Kazdy kto pracuje w tej firmie wie, że nie pracuje się mniej niż 12h na dobę, na tej podstawie można obliczyć, zresztą niezłą sumkę. Sąd na podstawie dowodów, między innymi owego raportu ustosunkuje się do pozwu. Zresztą w czasie sprawy też można jeszcze zmieniać niektóre treści pozwu. Ja oprócz tej sprawy, zgłaszam sprawę do prokuratora o popełnieniu przestępstwa podrobienia podpisu. Nie odpuszczę! Moim zdaniem osoby, które tak namawiają i przekonują, że nie warto mają narobione w majtach ze strachu, że wreszcie ktoś coś zrobi.
  • Gość: ex IP: *.adsl.inetia.pl 25.03.13, 15:02
    fałszowanie podpisu to zupełnie inna sprawa. Biegły raz-dwa to oceni, tu nie ma problemu. Sprawa jest ewidentna. Winny może dostać karę w zawiasach, ale czy ty przez to dostaniesz jakąś kasę? Wątpię, aczkolwiek szczerze życzę powodzenia.
  • Gość: Odważny IP: *.petrus.pl 25.03.13, 15:54
    Chodzi głównie o to, aby przed sądem wykazać jakim pracodawcą jest ta wspaniała firma, wykazanie wszystkich uchybień. Pokazanie jak mało wiarygodna jest firma, as w rękawie. Zawiasy też się przydadzą, bo już do tego dochodzi...
  • Gość: Były wa IP: *.dynamic.chello.pl 28.03.13, 12:36
    do Ex i Wsch

te dwa ludki to jedna i ta sama osoba - sługus z FLP który monitoruje to forum,
    nic dziwnego bo wielu ludzi zwolnili i wielu mysli by dokopać tej zjeb... firmie

jestem za tym co proponuje czi.ps, też jestem już byłym, a w grupie napewno łatwiej walczyć,

działamy?
  • Gość: Odważny IP: *.petrus.pl 28.03.13, 13:09
    Jesli chodzi o pozew zbiorowy to niestety adwokat stwierdził, iż każda sprawa o nadgodziny musi być rozpatrywana osobno. Jeśli chodzi jednak o zawiązanie Związku czy też stowarzyszenia jak najbardziej za! Przecież zawsze można sobie pomóc, będąc świadkiem na sprawie. Jeśli wygra jedna osoba, to pozostali będą mieli już z górki. Mój adwokat tuż po świętach składa pozew.
  • Gość: Były wa IP: *.dynamic.chello.pl 28.03.13, 13:36
    Do ali,
    czy ten tekst poniżej to wiersz pochwalny na cześć tego skurw... byłego rsm z WA2, który dzięki mobbingowi i szantażowaniu swoich pracowników awansował wyżej za "wybitne" wyniki?

Żuuuraw! Chłopku! z pod krowiego ogona! Od czego tak przytyłeś, od łykania nabiału z pały czy może jakaś pała cie w dupe pompowała! Jedno z dwojga nie ma innego wyjaśnienia, przecieź taki osioł nie mögł awansować za wybitny umysł.
  • czi.ps 30.03.13, 23:18
    Panowie to jest naprawdę poważna sprawa i tylko poważnie zaangażowane oferty będą brane pod uwagę. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości to daj sobie spokój i przynajmniej nie utrudniaj! Wielka prośba do obecnie pracujących, którzy mają dość presji "Zacznijcie naprawdę zbierać argumenty na mobbing i nadgodziny". Jak? Po prostu! Zadawajcie szczere i otwarte pytania swoim kierownikom np. koniec miesiąca " Słuchaj (Radek) moja żona nie jest w stanie odbierać dziecka z przedszkola w tym tygodniu o godz. 15, a więc ja będę to robił po przepracowaniu uczciwie 8 godzin. Czy to "ci" odpowiada?" I nagrajcie jego odpowiedż!!!!
  • Gość: zmęczony IP: *.adsl.inetia.pl 30.03.13, 23:28
    już wiem co ci "radek" odpowie...
  • czi.ps 30.03.13, 23:35
    I zrób z tego użytek !!!
  • Gość: Odważny IP: *.petrus.pl 31.03.13, 16:21
    Ja jestem pierwszym chętnym do Zwiazku.
  • czi.ps 19.04.13, 21:48
    Trochę optymizmu to musi potrwać. Ja jestem na konsultacjach z gościem z "Solidarności" może uda się coś wymyślić aby w tak dużej firmie zaistniały ZWIĄZKI ZAWODOWE.
  • Gość: geko IP: *.adsl.inetia.pl 19.04.13, 22:15
    związki są od dawna!
  • czi.ps 19.04.13, 22:28
    Ale jakie? Małżeńskie? Napisz konkrety!
  • Gość: strong IP: *.1.internet.malbork.pl 12.08.13, 09:45
    byly gd2 ponoc jest kancelaria ktora bierze wszystkie sprawy frito ma ktos namiaar halynaaa@op.pl
  • Gość: supra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.14, 14:53
    SUPRADIRYDtm

Supradiryd (sterosupradiryd-en-on)tm został odkryty przypadkowo przez badaczy zespołu OrmaHellaLabstm, podczas ich ostatnich prac (2012r.-2014r.) nad wspomaganiem wysiłkowym u ludzi.

Supradirydtm jest disa-rydem, cząsteczka disa-rydu zbudowana jest z D-f-ozy i D-g-ozy połączonych wiązaniem (1›2)-ß-O-g-ozydowym (skrócono nazwy własne).

W formie stałej tworzy białe, łatworozpuszczalne w wodzie kryształy.

Sterosupradiryd-en-ontm poprzez swój wpływ na metabolizm węglowodanów osoby używającej wzmagał absorpcję składników odżywczych z pożywienia przez organizm, co przy odpowiednim treningu oraz właściwej diecie, prowadziło do względnie szybkiego przyrostu masy, siły i wydolności tkanki mięśniowej.

Zaobserwowano, że metabolizm osoby ćwiczącej, stosującej właściwą dietę i używającej Supradirydtm regularnie, przyspieszał widocznie - co przekładało się na poprawę parametrów kompozycji składu ciała (redukcję stosunku tkanki tłuszczowej do tkanki mięśniowej).

Supradirydtm był więc w zależności od kaloryczności stosowanej diety, idealny środkiem, zarówno w okresie budowania masy mięśniowej jak i podczas redukcji tkanki tłuszczowej.

Dostępne informację wskazują również, że Supradirydtm, poprzez swój wpływ na poziom endogennych opioidów (endorfin tzw. hormonów szczęścia), poprawiał samopoczucie osoby stosującej.

Badacze zespołu OrmaHellaLabstm uważają, że w przyszłości, biorąc pod uwagę unikalne właściwości Sterosupradiryd-en-on-u, może on być środkiem pierwszego wyboru stosowanym w zaburzeniach nastroju u ludzi (niemal natychmiastowa subiektywna poprawa nastroju u osoby używającej, podczas gdy porównywane z nim środki zazwyczaj potrzebują od 2-4 tyg. czasu, by ich działanie stało się odczuwalne).

Supradiryd (sterosupradiryd-en-on), jako disa-ryd (skrócono nazwy własne), powinien być dobrze tolerowany przez większość zdrowych dorosłych osób w dobrej kondycji psychicznej i fizycznej. Osoby chore, nie w pełni sił witalnych i psychicznych, powinny zawsze skonsultować, ewentualne używanie i dawkowanie Supradirydu (sterosupradiryd-en-on), ze swoim lekarzem prowadzącym.
  • Gość: smakosz grzyba IP: *.pl 10.05.13, 12:58
    więcej wiary człowieku. kwoty o które można się sądzić moze nie zwalają z nóg , ale dla niejednego to niezły zastrzyk gotówki za swoją bądź co bądź krwawicę. frito nie lubi przegrywać dlatego dość chętnie zawiera ugody, ale trzeba być cierpliwym gdyż ich pierwsze propozycje to zazwyczaj zenada. Aha taka rada- jeśli już składacie pozew w rubryce jaka kwota- wpisać kwotę brutto!!! a nie to co byście chcieli dostać na rękę, gdyż zgodnie z jakimś tam wyrokiem trybunału sądzimy się o kwotę brutto. Tego czasami nawet adwokaci nie wiedzą. Ja przez to straciłem 1/3 kasy- a adwokat robił tylko głupią minę. W necie jest wiele kalkulatorów jak wyliczyć kwotę brutto z kwoty netto i na odwrót. pozdrawiam wszystkich walczących i tych co na to nie mają ochoty.
  • Gość: Odważny IP: *.petrus.pl 10.05.13, 15:26
    Pięknie wreszcie konkrety! Dzięki.
  • czi.ps 16.06.13, 17:09
    Dzięki za dobre rady. To jest odpowiedź na pytania !
  • Gość: poinformowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.15, 08:45
    We Frito wydarzyła się straszna tragedia.
    Traktujący firmę jak boga R. Śmigielski zakończył współpracę z PepsiCo.
    Dla jednych żałoba (sic!) dla innych powód do świętowania.
  • Gość: wolny IP: *.dynamic.chello.pl 10.05.15, 12:12
    jaka żałoba ? no tak martyna sie zapłacze , te bezcenne godziny spędzone na opier...laniu dupy wszystkim wkoło. Fallus mu w du....e
  • Gość: strong IP: *.1.internet.malbork.pl 12.08.13, 09:49
    masz moze namiar na ta slynna kancelarie co bierze wszystkie sprawy frito chcemy zalozyc sprawe jest nas 6 bylismy u adwokata ale chce dowodow halynaaa@op.pl pozdr.gd2
  • Gość: jeszcze lays IP: *.dynamic.chello.pl 12.08.13, 10:24
    a to jakiś potop Szwecki był w gdańsku czy co? podobno ta kancelaria to z Zielonej Góry.
  • Gość: strong IP: *.1.internet.malbork.pl 12.08.13, 10:32
    potop to bedzie dopoki sowa i reszta mafi sie utrzyma taz slyszalem ze z zielonej gory ale nie moge jej znalesc
  • Gość: jeszcze lays IP: *.dynamic.chello.pl 12.08.13, 10:44
    pomogę Ci kolego ale odrobina cierpliwości chyba , że dostaniesz adres wcześniej . A co Sowie się pogorszyło jak został DSM-em?
  • Gość: strong IP: *.1.internet.malbork.pl 12.08.13, 10:50
    mial troche cieplo jak to sowa plany plany troche walow z gratisami i mial audytora ale znalzl kozlow ofiarnych i znowu mu sie upieklo np.rsm gd2 ale tez idzie na wojne paru chlopakow z gd1tezida do sadu chca isc wiesz ale cos i tak sie swieci na wrzesien w kazdym z regionow u dsm S..wy jest gorka 1 swiezak
  • Gość: jeszcze lays IP: *.dynamic.chello.pl 12.08.13, 10:55
    dobra to odpalam telefon i dam znać
  • Gość: wawa IP: *.dynamic.chello.pl 15.08.13, 11:31
    w Gdańsku sowa w warszawie żuraw - WYSTRZELAĆ TO PTACTWO !!! :-)
  • Gość: Odważny IP: *.petrus.pl 16.08.13, 08:39
    Widzę, że się poruszenie zrobiło, ich wszystkich do jednego worka. Ja juz trochę dowodów nazbierałem, poznanie tego zajmuje trochę czasu. A pozew zbiorowy zakładacie? Ja też prosiłbym kontakt do tej kancelarii, w sumie powinny się tam zgłosić wszystkie osoby, które chcą walczyć o swoje. odwazny1985@wp.pl
  • Gość: jeszcze flp IP: 62.87.232.* 21.08.13, 19:17
    dla zainteresowanych
    mecenas Szymon Zioło 668 304 524
  • Gość: na wylocie IP: *.adsl.inetia.pl 21.08.13, 19:27
    czy p. mec. Szymon ma jakieś doświadczenia z FL? Czy ktoś mu powierzył sprawę? Czy chętnie bierze takie sprawy? Ktoś korzysta? Z jakim skutkiem? Proszę o możliwie najwięcej informacji, bym mógł się przygotować do rozmowy.
  • Gość: jeszcze flp IP: *.dynamic.chello.pl 21.08.13, 20:36
    wróć kolego do pytania o słynną kancelarie z Zielonej Góry co wygrała nie jedną sprawę z FLP a kilka jest w toku
  • Gość: Odważny IP: *.petrus.pl 21.08.13, 20:38
    Jutro dzwonię, dzięki za info!
  • Gość: jeszcze flp IP: *.dynamic.chello.pl 21.08.13, 20:39
    powodzonka
  • Gość: na wylocie IP: *.adsl.inetia.pl 21.08.13, 23:00
    kolego, daj znać, czego się dowiedziałeś, może też spróbuję
  • Gość: Odważny IP: *.petrus.pl 22.08.13, 07:58
    Nie ma problemu, powiem Wam, że szanowna firma tak dała mi w kość, że nie odpuszczę.
  • Gość: smakosz grzyba IP: *.pl 23.08.13, 10:09
    tylko nie liczcie na kasę od razu i jej już nie dzielcie- bo proces moze troche potrfać - w zalezności jakie sąd ma pbłozenie sprawami. Pytanie tylko o co będziecie sie procesowac- o mobing, nadgodziny czy jeszcze cos innego? Słyszałem o kancelarii Zielonej Góry , ale ja z niej nie korzystałem i nie wiem jakie sobie życzą honorarium- najlepiej dogadac sie procentowo od wygranej kwoty, ale na to niechetnie ida adwokaci
  • Gość: na wylocie IP: *.adsl.inetia.pl 10.09.13, 22:05
    coś nowego w temacie, Panowie?
  • Gość: Józwa IP: *.play-internet.pl 14.11.13, 11:14
    Mój ocenzurowany wpis z gowork:
    Pracuję przez w FL przez Randstad od niedawna. Muszę przyznać, że takiego zapieprzu myślałem, że już się nie spotyka - zupełny wyzysk w XIX-wiecznym stylu. Zadziwia mnie, czy ci ludzie tam zatrudnieni nigdy nie podniosą swojego robotniczego łba, czy do emerytury będą śmigać jak automaty przy taśmie, przy układaniu kartonów? Ludzie, mamy XXI wiek, są jakieś prawa pracownicze, prawa człowieka, jest coś takiego, jak czas wypoczynku, BHP, jest w końcu godność człowieka. O pieniądzach powiem tylko tyle, że jest się całkowicie na zawołanie agencji pracy tymczasowej, z 25% etatu na umowie (umowy podpisywane są co miesiąc, może to trwać nawet parę lat, bo z FL współpracuje parę agencji, więc można przeskoczyć do innej, a umowy z FL nie dostać - dla wybranych, zaprawionych w bojach), podsumowując: zarobki 600-1600zł/m-c, zależy ile się razy będzie wezwanym do pracy.
    Motto: nie dawaj nabijać kiesy kapitaliście owocami twojej krwawicy.
  • Gość: Domino IP: 217.153.102.* 15.03.14, 07:26
    RMS we FRITO LAY to typowy BUC który nie jest w stanie zrozumieć innych osób pracujących na `stanowiskach PH którzy posiadają rodzine i dzieci . Jeśli chcesz pracować we Frito Lay to najlepiej bądź kawalerem bez zobowiązań miej duże uszy żeby słuchać bo informacji jest dużo miej czas na to żeby spotykać raz w tygodniu od 18-20 ze swoim tgzw. szefem który będzie cie gnoił przez 45min a raz w miesiącu wygospodaruj sobie 3-4 godziny na to jak twój tgzw. szef duka i podsumowuje stary miesiąc i czyta inicjatywy na nowy miesiąc . I to w czasie gdzie powinieneś siedzieć w domu i odpoczywać ,wracasz z takiego spotkania ok.21.30 i jest super dla kogo ...??? Była kiedyś fajna firma w której pracowałem jak ,,Pepsi " niestety Frito lay ją podkupił i wprowadził swoje barbarzyńskie zasady .......
  • Gość: pol IP: *.adsl.inetia.pl 06.04.14, 13:43
    Witam!! We wtorek jade do elblaga na rozmowe w FL jako vanseller. Powie mi ktos cos o tym? ile wejsc dziennie jaki zarobek jaka atmosfera. Pracuje obecnie w pewnej firmie i jak czytam te posty to identycznie jest u mnie tylko ze po3 latach pracy zarabiam12 zl na godzine....teraz beda podwyzki o cala zlotowke...szal pal....prosze o wszelakie info:-) dzieki z gory
  • Gość: ..... IP: *.dynamic.chello.pl 09.04.14, 09:14
    Witam, przestrzegam wszystkich przed pracą we Frito Lay Vanseller to totalna pomyłka. Rsm-owie zachowują się jak popaprańce na czele z P. Dywizyjnym Mariuszem. Ludzie na stanowisku kierowniczymi nie mają żadnych zasad, dobrali się i będą się trzymać kosztem pracowników niżej. Praca wygląda w ten sposób, zaczynasz prace przeważnie od 6 rano, ładujesz auto, rozliczasz dokumenty, liczysz kasę i wyjazd w trasę.
    W trakcie pracy dostajesz kilka a nawet kilkanaście tel dziennie od Twojego kierownika. I śmieszne słowa bez cyfry nie zjeżdżaj, na koniec miesiąca jeździsz nawet do 21 od 6 rano. Co tydzień spotkania tzw. jeden na jeden które ostatnio trwają nawet do godz 22,30. Raz w miesiącu jest spotkanie podsumowujące miesiąc które trwa od 2 do 4 godz. Życie prywatne w tygodniu, zapomnij. Co osobiście mnie śmieszy to słowa że ten co przywiezie najgorszą cyfrę ma na następny dzień wspólną pracę np. z P. Witkiem:) Cały czas straszą wszystkim czym tylko się da.
    Ludzie z Zarządu to tzw. Bogowie:) Którzy nie wiedzą chyba co tu na dole się dzieje, to nimi straszą nas Kierownicy. Większa część RSM to złodzieje, wiem bo pracuje już w Tej firmie kilka lat i znam nie jednego kierownika jeszcze jak był zwykłym Sprzedawcą. P Ziembański zapomniał już jak robił wałki z magazynem, to samo dotyczy Piotrka, Rafała i wielu więcej jest tu takich.
    Podsumowując Firma jako sama Firma Frito Lay jest ok chociaż kasa kiedyś była 2x większa,posiadamy social, kartę multi sport, fajne konkursy, bony na świeta i wiele innych rzeczy, Tylko ludzie na stanowiskach kierowniczych RSM, DSM którzy w pewien sposób zarządzają to firmą to totalna pomyłka. Jeśli chodzi o mnie trzeba ich wszystkich wymienić i zatrudnić kogoś na poziomie kto nie będzie zastraszał nas biednych Żuczków:) bo teraz tak się to wszystko odbywa.
    Pozdrawiam.
  • Gość: byłoniemineło IP: *.dynamic.chello.pl 10.04.14, 19:29
    Do pseudoRSM Ziębański - szukaj szukaj, a może znajdziesz kto ci na forum prawdę w oczy mówi - tylko uważaj jak znajdziesz żeby w ryj nie dostać. Chociaż może jak by ci przyjeb... to byś sobie przypomniał jak na vanie zapier... i na Żurawka hu..... słałeś. Zapomniałeś już jak ku...łeś na Żurawia? Jaki to on zły , tępy itd. Teraz wlazłeś w jego skóre i robisz to samo.
    Módl się by nie było wojny z ruskimi bo jak będzie to najpierw tobie wsadzą hu.. w dup.. i kulkę w plecy, potem tym popaprańcom nad tobą którzy ludzi mają za nic tylko cyfra sie liczy, a dopiero potem będą ruskie.
    Pozdrawiam.

ps. ludzie w/w to pożal się Boże kierownicy z Wawy
  • Gość: GIT IP: *.dynamic.chello.pl 10.04.14, 19:35
    Idzie Grześ przez wieś, worek piasku niesie, żeby zasypać RSMa lub DSMa w lesie :-)

Zawsze lubiłem ten wierszyk......
  • Gość: ja rawa IP: *.rawamaz.mm.pl 10.04.14, 21:33
    odezwał się baran który poprawnie nawet nazwiska kierownika nie zna a chciałby być na jego miejscu najpierw do roboty a potem komentować pisać każdy może ale bezpośrednio to sie boj powiedzieć cała elita pseudo kierowców co po warszawie z mapą śmigają żeby do domu trafić zacznij od siebie a ocenianie innych zostaw pozdrawiam
  • Gość: byłoniemineło IP: *.dynamic.chello.pl 12.04.14, 19:01
    nie przedstawiaj sie ja rawa, tylko ja ziemba - co tak wcześnie w domu? 21.33 ? czyżby sąsiad z góry zapychał twoje dziury?
    trudno zapamiętać tak mało znaczące nazwisko, ale czy to ważne..?
    a skąd wiesz że nie bywam na twoim miejscu - przecież jesteś tak oddany firmie że długo "pracujesz" ............... a natura nie lubi próżni
    WYLUZUJ, BO I TAK CIE WYJEB... I JESZCZE PARU INNYCH
  • Gość: misiek IP: *.c197.msk.pl 17.04.14, 18:25
    magazynhandel.pl/2014/02/24/pepsico-do-podzialu/
  • Gość: franek IP: *.adsl.inetia.pl 06.05.14, 00:23
    będą cię zastraszać, bo tylko w ten sposób osiągniesz jako takie wyniki, Żuczku:)
  • Gość: żuczek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.14, 18:47
    to wszystko prawda co napisałeś pracuje tu i sam nie wiem jak to możliwe ze w naszym kraju jest to nadal dopuszczalne PIP chyba się tym powinien zająć

• Gość: juz nie lays IP: *.dynamic.chello.pl 05.06.14, 19:18
    Do PIP-u musi iść pracujący Laysik ja niestety dałem dupy bo s........łem z tego syfu i poszedłem do nich a oni nie przyjmują zgłoszeń od byłych pracowników. Gdybym najpierw poszedł do nich a potem dał noge wszystko by było git. potrzebny jest jeden odważny , który złoży donos ale poprosi o anonimowość i poopowiada o ilości godzin w tym bagnie.Dla przypomnienia jest taki raport 322 , który szczegółowo pokazuje waszą prace od zaciągnięcia do zrzutu danych.Firma tak mocno go chroni ,że został zablokowany u RSM-ów i dostęp mają tylko DSM-owie wzwyż.Pozdrawiam was żołnierze FLP.
  • Gość: smakoszgrzyba IP: *.pl 25.06.14, 01:21
    tego raportu tj. 322 firma nigdy nie udostępnii ani PIP-owi ani nawet sad nic nie wskóra- tu moze ABW dałoby radę. Oficjalnie pewnie nic takiego nie istnieje albo ma nazwę tak skonstruowaną że nie ma nic wspólnego z czasem pracy. Osobiście polecam powołac się na rolki fiskalne choć i te giną w tajemniczych okolicznościach. W dobie tel kom. mozna codziennie rano i wieczorem pykac zdjecia np. po pierwszym paragonie i na koniec dnia raportowi tez strzelic fotę. Ważne aby codziennie robic raport czy jest sprzedaz na paragony czy tez nie - raport z godz. bedzie. I tak przynajmniej z m-c. To będzie ewentualny dowód na nadgodziny. Kiedys mozna tez było powołac sie na DPT bo drukowało się to codziennie i potem walało sie to po vanie, ale w swoim czasie przydało sie - jako dowód na to ile sklepów trzeba odwiedzic codziennie. Z tego co wiem to teraz trzeba to zdawac czy cos takiego. Nie zmienia to faktu ,ze foty mozna strzelac , a nóż się przydadzą. Czytając posty widze ze niewiele sie zmieniło jak rzuciłem to w cholerę, a mineło kilka lat. Ja bynajmniej nie załuję , no ale cóż to indywidualna sprawa choc białym murzynem mozna zostać w tym kraju dosyc łatwo.
  • Gość: byniotom IP: *.dynamic.chello.pl 25.06.14, 10:41
    Witam ja przepracowałem w pepsico 7 lat zaczynałem pracę w pepsi po odejściu z firmy założyłem im sprawę o nadgodziny i oczywiście wygrałem powołałem tylko świadków obecnego wtedy kierownika oraz wcześniejszego który już nie pracował w firmie i to były najlepsze argumenty dla sądu bo musieli powiedzieć po ile godz się pracuje w tej firmie Pozdrawiam .
  • Gość: Ten jeden IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 10.04.15, 19:37
    Witam poszukuję osób - pracowników owej firmy - którzy płacili większe inwentaryzacje nie ze swojej winy - kto wie ten rozumie. Kontakt na meila moniqa222@wp.pl.
  • Gość: franek IP: *.adsl.inetia.pl 09.04.14, 17:49
    we frito twoja stawka godzinowa będzie jeszcze mniejsza - uwierz mi...
  • Gość: w-ch IP: *.adsl.inetia.pl 16.10.12, 19:34
    aleś gościu głupi...i łżesz jak z nut! na II i III poziomie cały czas te same osoby. pochwal się naprawdę ile zarobiłeś... tylko 20% chipsów jest w życiu za darmo, nic więcej
  • Gość: osesek IP: *.sanetja.pl 27.01.13, 11:31
    LIPA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Gość: wch IP: *.adsl.inetia.pl 27.01.13, 20:32
    tzn. co?
  • Gość: aaa IP: *.xdsl.centertel.pl 28.01.13, 21:56
    widze ze tu wszysce zagladaja a prawie nikt nic nie napisze co sie dzieje w strukturach frito lay. Jak sie znajdzie jakis jeden odwazny to odpowiedz jest odrazu, a nie było zadnych wpisow od ponad miesiaca.
  • Gość: wch IP: *.adsl.inetia.pl 28.01.13, 22:05
    pewnie że zaglądają i to codziennie - z mojego dtsu wszyscy. Brakuje im jednak albo odwagi albo siły by tu skrobnąć kilka słów. Co U ciebie kolego?
  • Gość: MLODY IP: 109.255.106.* 14.02.13, 21:33
    Witam a co tam slychac w dts w szczecinie jakies zmiany.....
  • oferty112211 31.03.13, 21:32
    Sprawdź na www.jakszybkozarobic.pl
  • czi.ps 14.04.13, 19:44
    A ty co!? Odbiło ci.
  • Gość: ex IP: *.adsl.inetia.pl 15.04.13, 18:50
    jak wam idzie z tymi procesami?
  • czi.ps 19.04.13, 21:29
    Podziel się swoimi, to się dowiesz. Nic za darmo, kolego. Chcesz mieć opinie innych to daj coś od siebie! Temat chyba ci jest znany!
  • Gość: gość IP: *.via.zamek.net.pl 28.05.13, 16:52
    Witam wszystkich serdecznie chciałbym zapytać co tam słychać w KATOWICACH czy kier ADAMIEC siadł sobie na d....pie
    pozdro
  • Gość: asdfghjkl;' IP: *.dynamic.chello.pl 11.06.13, 10:55
    tak, usiadł i sam się pier... w dupę
  • Gość: Zodiak IP: *.ssp.dialog.net.pl 17.07.13, 21:22
    Ktoś jest w stanie w skrócie opisać Czas pracy w tej firmie?? Czy soboty też pracujące. Faktycznie taki wyzysk?? Czy to umowa o pracę czy własna działalność?? I Ile ma się na rękę ile premii.. Pomóżcie krótkim opisem. Ciężko się przebić przez pozostałe wpisy i doczytać....wyczytałem tylko że pół Polski idzie do sądu..
  • Gość: smakosz grzyba IP: *.pl 17.07.13, 23:56
    O tej pracy chyba zostało na tym forum wszystko napisane- wystarczy troche cierpliwości i czasu, dlatego tylko po krótce odpowiem na Twoje pytania. Trudno powiedziec czy w tej firmie jest wyzysk na pewno harówka.Umowa o prace na czas okreslony. Ile na rekę- to dość złożony temat- jest podstawa ok 2000PLN i premia za sprzedaż pomniejszona o nadmiar zwrotów,+ inne premie (nie będę opisywał bo to dość trudny temat dla kogoś kto w tym nie siedzi). Ile sie zarobi zależy od wielu czynników- ale według mnie dwa są determinantami- pierwszy to jaki rejon mamy w obsłudze (czyli albo bez wysiłku i spiny robisz plany-rzadko spotykany, albo w lesie chcesz wystawiać stojaki-czyli próba wykręcenia z gówna bata), drugi to wkład własnej pracy i osobowość.Jak juz pisałem wielokrotnie na tym forum- wg mnie praca na krótki okres czasu- aby się odkuć po najniższej krajowej. Pracuje sie pięć dni w tygodniu- soboty są zazwyczaj wolne . Żeby zobaczyć jak jest naprawdę może warto sie zaciągnąć i zasmakować handlu przez duże H i walki z planami i sklepikarzami zarazem.
  • Gość: stachu IP: 192.227.137.* 30.07.13, 17:35
    czy to prawda (tak mówią media) jakoby pepsico do wzmiacniania smaków swoich napojów stosowało/stosuje komórki nerek abortowanych ludzkich płodów?
  • czi.ps 29.01.14, 16:34
    Debil do 2. Naćpany jesteś.
  • Gość: pepsi-gó... IP: *.dynamic.mm.pl 24.11.13, 17:19
    Dajcie Ludzie sobie spokój z tym Gów.... lepiej zarobić mniej i mieć nerwy, zdrowie na dobrym poziomie bo po pracy w Pepsico nic Wam nie zostanie jedynie psychiatra. Odkąd Lays połączyło się z Pepsi jest syf jakich mało Jóźwik robi co chce zwalnia ludzi, wymienia Kochanice, jeżdżą sobie do Monako itp. itd. i chce udowodnić byłym szefom Frito Lays że to oni nie umieją biznesu robić!!!!!!!!!!!!! Także jak nie jesteście z NIM i jego ekipą z Pepsi to PaPa Następny będzie Siwy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
  • Gość: bynio IP: *.dynamic.chello.pl 24.11.13, 17:33
    Witam zgadzam się z tobą jebać tą firmę i tych DEBILI ala kierowników . KOLEGO ty się ciesz że nie pracowałeś za czasów Golonki jak on zarządzał w tej firmie to był dopiero debil ile on ludziom zabrał zdrowia i na zwalniał pracowników ale poczekajmy jeszcze chwilę a zobaczysz że się firmy rozłączą i będzie jak dawniej za czasów PEPSI było naprawdę bardzo dobrze fajni ludzie zajebista atmosfera w firmie naprawdę chciało się tam pracować ale to było za Adama M
  • czi.ps 02.05.14, 22:30
    Coś się chyba jednak zmieniło ?!
  • szostakowski 27.06.14, 00:05
    no cóż, nie jest rózówo, tak jak wszędzie, ale warto sprobowac samodzielnie zeby sie przekonac
    ja odszedłem po poł roku z powodów osobistych, chcialem wyjechac, pozniej mialem wypadek, ktory wpedzil mnie na wozek inwalidzki. gdyby nie to, wróciłbym do tej pracy
  • Gość: gość IP: *.via.zamek.net.pl 10.08.14, 21:54
    WITAM WSZYSTKICH CO TAM SŁYCHAĆ W KATOWICACH SŁYSZAŁEM ŻE CZERWONO AŻ MIŁO KOL OWCZAREK ŚCIĄGA PODOBNO SWOICH KOLESI NIEUDACZNIKÓW Z COLI A CO ZA TYM IDZIE PARU DOBRYCH CHŁOPAKÓW ODPALIŁ MAM NADZIEJĘ ŻE ETYKIETA JESZCZE JEST NIEBIESKA
    POZDRAWIAM WSZYSTKICH NIEBIESKICH ZE STAREJ SZKOŁY
  • Gość: desperat IP: *.dynamic.chello.pl 12.08.14, 09:40
    Szukam pracy lżejszej od spania - Ziemba dajesz radę jeszcze buty zawiązać czy brzuch ci już na tyle przeszkadza że potrzebujesz kogoś kto pomoże ci się schylać? oczywiście na etat :-)
  • Gość: gosc IP: *.siedlce.domtel.com.pl 13.08.14, 18:35
    dobre