Re: firma Ricco, Otrębusy

Re: firma Ricco, Otrębusy

Przedstawiciele firmy w trakcie spotkań ( w tym konkretnym przypadku nie był to dyrektor) w żaden sposób nie prowadzą inwigilacji, którą zarzuca kandydatka. Przekazanie spraw formalnych,tj. stanu cywilnego i miejsca zamieszkania jest rzeczą oczywistą ( szczegolnie w świetle położenia firmy w pewnej odległości od Warszawy). Najwidoczniej kandydatka nie chcąc ujawnić tych podstawowych informacji, miała wiele do ukrycia .
Firma nieinformuje pisemnie w kazdym ogłoszeniu oraz przekazuje na spotkaniach jasne i klarowne zasady zatrudnienia niezmienne od 15 lat, a mianowicie:
- 3 m-ce - powierzenie próbnego, ograniczonego zakresu prac na umowe-zlecenie
- 1-sze 2 umowy na czas określony ; 3-cia umowa na czas nieokreślony
Sprawy finansowe firmy w tym wypłaty są przejrzyste i zgodne ze wszelkimi przepisami ; niedoszłą kandydatkę najwidoczniej dopadła frustracja, połaczona z konfabulacją.
Solennie przepraszamy szacowną kandydatke za opóźnienie w rozpoczęciu rozmowy i narazenie jej ego na długie oczekiwanie.
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
Pokaż wszystkie

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.