Dodaj do ulubionych

Bierzemy na tapetę pracodawców , którzy........

IP: *.aster.pl 04.05.08, 23:47
obiecali, że po rozmowie kwalifikacyjnej ..." oddzwonią "... i... tylko tyle
...po prostu...a my czeeeeeeekamy...
Edytor zaawansowany
  • Gość: Rita IP: *.spray.net.pl 05.05.08, 12:04
    Pracownik sklepu Almi Decor na Targówku
  • Gość: Cashper, Przyjacie IP: *.dynamic.chello.pl 28.08.13, 22:47
    nie pracujcie w tej firmie obóz pracy
  • Gość: ktoś IP: *.gprs.plus.pl 05.05.08, 12:39
    szanowny panie szefie działu finansowego - jeżeli nie ma pan zamiaru
    oddzwaniać to nie należy mówić takich rzeczy na interview bo psuje
    pan wizerunek firmy
  • Gość: passionplace2 IP: *.adsl.inetia.pl 24.07.11, 21:35
    Fakt, to źle o nich świadczy, ale przynajmniej jasno sprawę postawił.
    --
    Warszawa
  • Gość: Sfrustrowany IP: *.acn.waw.pl 05.05.08, 13:32
    Szukali pracownika BOK. Sami obiecali ze zadzwonia za tydzien i nie
    zadzwonili. Wiec ja zadzwonilem po dwoch tygodniach. Dowiedzialem
    sie, ze rekrutacja jeszcze trwa (lacznie trwala 3 tygodnie!).
    Oczywiscie po zakonczeniu rekrutacji nie kwapili sie wywiazac z
    obietnicy.
    Brak krzty szacunku dla innych ludzi!!!
  • Gość: dd IP: *.chello.pl 05.05.08, 21:38
    JUAN - www.juan.pl
    nie oddzwaniają, płacą grosze.
  • Gość: loki88 IP: *.adsl.inetia.pl 21.06.08, 18:07
    waz pracodawców prywatnych to bym wszystkich powiesił chodzą takie
    łajzy chude z lewiatana i sie panosza.Moge wam powiedzieć tylko
    jedno oglądajcie sie za siebie przy nastepnej manifestacji górników
    mam nadzieje że wam tą siedzibe spalą
  • Gość: kate:D IP: 82.139.57.* 10.01.09, 18:00
    jazdowny tekścik PEXIM< haha, jak bedziesz sie widział z górnikami, to nie
    zapomnij o mnie. Też spal;iłabym pare osób:):DD hahaha!!
  • Gość: mrowa IP: *.opole.internetia.pl 14.04.09, 08:53
    Gość portalu: Sfrustrowany napisał(a):

> Szukali pracownika BOK. Sami obiecali ze zadzwonia za tydzien i
    nie
    > zadzwonili. Wiec ja zadzwonilem po dwoch tygodniach. Dowiedzialem
    > sie, ze rekrutacja jeszcze trwa (lacznie trwala 3 tygodnie!).
    > Oczywiscie po zakonczeniu rekrutacji nie kwapili sie wywiazac z
    > obietnicy.
    > Brak krzty szacunku dla innych ludzi!!!

Do grzechów rekrutującego można jeszcze doliczyć totalny brak
    przygotowania do rozmowy.

• Gość: a IP: 193.200.232.* 05.05.08, 18:43
    dell
  • Gość: janek IP: *.org 13.01.11, 16:42
    potwierdzam:)
  • Gość: KO;L IP: *.chello.pl 05.05.08, 21:42
    oddz. przy ul. Okopowej
    SKOK "Piast"

woj. mazowieckie

ul. Okopowa 47
    01-059 Warszawa

tel./fax (022) 838 30 31

Godziny otwarcia:
    pon. - pt. 9.00-17.00

WYMAGANIA JAK NIE WIEM CO
  • Gość: piter IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.05.08, 21:46
    wymagania jak nie wiem co? no nie to juz przesada chyba! moze byc przyblizyl to
    pojecie?jakie konkretnie mieli wymagania?bo taka dyskusja bez odrobiny
    argumentow jest zwyczajnie bezsensowna
  • Gość: ewka IP: *.chello.pl 05.05.08, 21:44
    Tam szef nie oddzwania tylko obiecuje, hehe...myśłi ze durnota dookoła.
  • Gość: ewa IP: *.chello.pl 05.05.08, 21:44
  • Gość: Ewelina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.08, 19:32
    Masakra z obsługa!!!!!byłam tam 2 razy po 40 min i pisać sie nie
    chce!!raz Pan powiedział zebym przyszła w poniedziałek,bo za 25 mni
    zamykaja bank,a nastepnym razem nie udało mi się,bo po 20 min
    czekania Pan(ten sam co mnie odesłał poprzednio)wyszedł z telefonem
    na zewnątrz nikomu noc nie mówiąc ...tak wyglada dbałość o klienta!!!
    ładne szyldy przyciągają tylko szkoda,że nie obsługa!!!wstyd nigdy
    więcej Polbanku!!
  • Gość: Klaudia IP: *.chello.pl 05.05.08, 21:57
    chciałam się zatrudnic do jednego z działów - biuro, niestety mam za niskie
    wykształcenie jak na market(wyższe) no i nie zadzwonili. Doświadczenie
    było.Szukają nadal od pół roku, dno.
    Kierownik do kitu.Nie umie przeprowadzic rozmowy. Nie wie o co pytac, śmieje się.
  • Gość: bolek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.08, 10:30
    Nie dziw sie. Tam pracują prości ludzie. Ci co mieli olej w głowie odeszli.
    Nawet nie chcą spojrzeć na ten sklep. Prawda wynagrodzenia małe a nawet nie do
    przyjęcia. Tam najczęściej zatrudnia sie osoby które nie potrafią nic robić.
    Dużo pracuje osób po archeologii i AWF. Trzeba grzebać w śmietniku i ciągać
    palety - a oni mają do tego wprawę. Abyś się zatrudniła w biurze potrzebujesz IQ
    na poziomie <100. Bo możesz być przeszkodą dla ambitnych.
  • Gość: zosia IP: 88.220.105.* 11.11.08, 18:19
    skończyłam : ASP dziennie i AWF zaocznie, nie wzieli mnie do
    pracy.nie znam języka franckieggo biegle
  • Gość: paro IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.08, 19:16

zamiast sie krztalcic trzeba bylo troche pokombinowac.... tego nie
    ucza na ucelniach... hehehe...
  • Gość: maja IP: *.chello.pl 02.12.08, 15:16
    zgadzam sie z toba , w auchan na woli miejsca kierownicze zajmuja
    polglowki....ktorzy zajmuja te stanowiska po znajomosci a nie liczy
    sie doswiadczenie. ....... .no coz polska biurokracja
  • Gość: marcin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.09, 15:30
    nie dziw się. ludzie tam pracują cy w obecnej chwili to odpad. A ci
    co pracuja ponad 5 lat to wyjątkowe hamy i nieudacznicy zawodowi.
    W gazecie co tydzien sie roi od ogloszen tej firmy. teraz szukaja
    manageroów piekarnii. a jutro pewnie mięsa. generalnie panuje tam
    brud syf i malaria. szkoda gadać. Owoce warzywa to zgniła masa.
    Kolega tam prcował. Krótko ale zobaczył tyle, że ystaczyło mu na to
    aby wyrobić sobie opinnię. Słyszałem, że szukają kupca owoce
    warzywa. Nie ma sie co dziwić bo jeden gość z centali wszedł na
    dział w piasecznie z jakimś fancu zem a tam brud i mogiła. zdziwiony
    dlaczgo. placą marnie i wolnego nie ma. jestes jak mrówka. praca
    praca praca. żebyćie widziedzieli co widać przesz otwarte drzwi co
    za kotarą się dzieje to pewnie nie kupili byście nic.
  • Gość: wt IP: *.aster.pl 22.07.09, 23:11
    Firma Avon Polska też nie oddzwania. Rozmowa kwalifikacyjna trwała
    ok. 3 godzin (testy, badanie znajomości języków, etc). Oczywiście,
    wszystkie rekrutujące osoby zapweniały,że w ciągu tygodnia
    oddzwonią, minęły już 2 miesiące i nic.
  • Gość: xxx IP: 178.73.48.* 21.03.11, 20:30
    ech.. denerwują mnie takie opinie, ze w supermarketach pracują ludzie bez wykształcenia itp.. a prawda jest taka ze w dzisiejszych czasach ludzie nawet z wykształceniem wyższym ( a tacy parcują na działach, nie w biurze) biorą się za prace taka jak jest bo nie maja wyjścia, zmusza ich do tego sytuacja i nasz pierd..... rząd który likwiduje i zamyka co tylko może! a jeżeli chodzi o prace w Auchan wola to ja tam pracuje kilka miesięcy i nie narzekam, praca jak każda inna, najgorsze co może być to użeranie się z takimi właśnie ludźmi którzy twierdza ze w supermarketach pracuje debile itd, itp.. temat warzyw i tego co się dzieje na zapleczu, wszystkie artykuły zaczynając od warzyw, mięsa, produktów cukierniczych i dalej po uszkodzone opakowania towarów z długa data przydatności są wyrzucane do specjalnego kompaktora na tzw. zwroty i nie piszcie ze są dawane z powrotem na sklep i wciskane ludziom, bo akurat tak nie jest.. możne wam się sklepy pomyliły.. kolejna rzecz, pensja.. to bzdura ze wynosi poniżej 1000 zł.. premia prawie jak wszędzie jest od obrotu.. im większy obrót tym wyższa premia.. to tyle z mojej strony i na przyszłość najpierw zastanówcie się co piszecie i zbierzcie konkretne argumenty aby zniechęcać ludzi do chociażby zakupów w tym sklepie..
  • Gość: xyz IP: *.play-internet.pl 04.12.11, 23:31
    Jestem zainteresowana pracą w Aucham Wola PArk. Jesli ktos tam pracuje to bardzo prosze o kontakt: monika234@vp.pl Pozdrawiam!
  • Gość: PRACOWNICA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.11, 20:01
    Pracowałam tu jakiś czas,jest to firma która stawia klienta ponad wszystko.Firma stawia naturalnie na wysoka jakośc obsługi klienta nie szczędząc przy tym swoich pracownikow.Oczywiście pracownicy traktowani są przez klientów z arogancją.Dochodziło również do sytuacji gdzie używali przemocy fizycznej,mimo wszystko to klient zawsze ma rację.Jest to domena mysl przewodnia firmy.Palec w dupę dosłownie!
  • Gość: buuuuuuu IP: *.171.125.210.crowley.pl 06.05.08, 14:27
    PR Kwadrat - po drugim etapie rekrutacji, do którego przeszło bodajże 10 osób
    zapadła głucha cisza.
  • Gość: h IP: *.chello.pl 06.05.08, 14:58
    www.slawex.com.pl/index.php?menu=kontakt
    byłam na rozmowie, rekrutujaca pani wyśmiewa się, prosta jest, nie potrafi
    przeprowadzic prmozwy, jakas wredna, wypędziła mnie z rozmowy, dowidzenia, nie
    mamy o czym gadać, pusta.
  • Gość: h IP: *.chello.pl 06.05.08, 15:00
    chodzi o Warszawę - Bielany
    ADRES:
    01-991 Warszawa, ul. Heroldów 13A
    TEL. (022) 834 35 83, (022) 834 35 84,
    (022) 864 60 09...11
    FAX (022) 864 60 35
    INFOLINIA:
    0 800 800 078, 0 800 128 228
  • Gość: a IP: 193.200.232.* 06.05.08, 18:44
    Slawex i Farmacol to moi klienci...dziwne ze tak ich oceniacie bo moim zdaniem
    to spokojne firmy z kulturalnymi ludzmi.
    Pozory myla jak widac!!
  • Gość: h IP: *.chello.pl 07.05.08, 13:48
    wiesz, pozory mylą, ale osoba rekrutująca reprezentuje w jakiś sposób tą firmę
    Sławex. Jest to chamstwo, myślę ze sprawa powinna być zgłoszona do kogoś wyżej,
    jak można poniżać ludzi i wypędzac na rozmowie. Jakas osóbka prosta się dostała
    na to stanowisko i myśli że jest nie wiadomo kim.
  • Gość: stokrotka IP: *.146.228.93.nat.umts.dynamic.eranet.pl 20.01.10, 22:20
    ja na swoje nieszczęście zarudniłam się w telemaretingu (przeszłam z
    innej firmy). Szukam osób, które z tej pracy zrezygnowały. Parcuje
    już 2 miesiąc bez umowy Nie przestrzegane są żadne godziny pracy,
    normalką jest pracowanie 14 dni pod rząd. Nie mówiąc o atmosferze i
    pracujących tam ludziach - nikt ci nic nie powie, dziewczyny są
    agresywne, przeklenstwa to standard. - dodam,ze jestem w oddziale
    warszawa
  • Gość: A. K. IP: *.dynamic.chello.pl 20.01.11, 20:22
    ja zrezygnowałam 3 tyg temu więc pewnie się znamy:)
  • Gość: emilka IP: *.subscribers.sferia.net 07.04.10, 00:35
    wytrzymałam w tej wspaniałej hurtowni w warszawie trzy dni już
    drugiego dnia pracy zostałam bez powodu zgnojona przez jakąs
    kierowniczke majke zwraca sie do pracownika jak do smiecia, chora
    atmosfera ludzie są zastraszeni pracują jak w obozie po 12 dni bez
    dnia wolnego zdecydowanie odradzam
  • Gość: gość IP: *.dynamic.chello.pl 01.08.11, 15:57
    Widzę że dobrze że się nie zatrudniłem w tej firmie bo oddzwonili do mnie i byłem na rozmowie, ale to jak mnie potraktowali na wstępie już mówi samo za siebie o tej firmie. Byłem umówiony na rozmowe na 12. Przychodze o 12, a tam nikt się mną niezainteresował nawet jak powiedziałem że przyszedłem na rozmowe w sprawie pracy. Siedział tam w takim pokoiku gdzie rekrutuje się pracowników goguś w garniaku, żelik na włosach, komureczka w ręku i mówi żebym poczekał. No to czekałem 30 min i nic, kolejne 15 i nic. Dopiero po ponad 50 minutach przyszła lalunia i powiedziałą że jak na rozmowe o prace to do niej. Rozsiadła się w fotelu jak kwoka a już jej styl bycia że nawet dzieńdobry nie powiedziała bo uważa się za bógwie kogo świadczy tylko o niej. A tak chyba nie powinna wyglądać rozmowa o prace? Najleprzy to był ten gościu w gajerze bo jak babka ze mną rozmawiała to ten gadał przez telefon i się non stop śmiał z czegoś zamiast przeprośić i wyjść. Jak tak wygląda u nich rozmowa o prace to jak musi wyglądać już sama praca. I nie dziwie się że ludzie z tamtąd uciekają. Ja to bym na miejscu takich co pracują bez umowy bo kierownik nie moze podpisać to podałbym ich do Pipu i do urzędu skarbowego że ludzi na czarno zatrudniają bo przecierz tak to nalerzy rozumieć że jak nie ma umowy to na czarno. Praca raczej nie dla ludzi uczących się. Mają gdzieś że się uczysz i tak musiś przyjść do roboty. Ja mam osobiście negatywną opinie o tej firmie, także radze trzymajcie się z dala od tej firmy bo szkoda tarcić czasu na tych gamoni.
  • Gość: ja IP: *.dynamic.chello.pl 09.10.11, 16:54
    Czy ktoś wie jaka jest stawka za pakowanie towaru w Slawexie. Ile na miesiąc mozna wyciągnąć.
  • Gość: 610 IP: *.dynamic.chello.pl 09.12.11, 12:10
    bardzo dobrze zrobiles nie zatrudniajac sie w Slawexie - tam oprocz ciezkiej roboty nic wiecej nie dostaniesz ani nie osiagniesz to firma bez tradycji chociaz obchodzila 20 lecie istnienia na rynku Totalny wyzysk,zero szacunku do czlowieka,warunki do pracy zadne-zadnego dodatku za prace zmianowa badz w swieta masz przyjsc do pracy i koniec tak dorabiaja sie prywaciarze i ich lizusy.Nie interesuja ich nawet wazne swieta panstwowe W Slawexie na zadnym odcinku niema jasnej sytuacji ale najbardziej dziwi mnie to ze farmaceuci czyli kierownicy aptek wspolpracuja z takim dystrybutorem zeby oni wiedzieli i widzieli jak sa transportowane i przechowywane medykamenty to zwatpiliby.A co maja powiedziec ludzie ktorzy kupuja w aptekach placa ciezkie pieniadze?np.leki z chlodni ktora jest nieczynna przez 2 m-ce latem jest tam mokro i smierdzi jak z szamba a poza tym czlowiek nic dla nich nie znaczy jest sztuka i juz.Jest garstka osob z ktorymi mozna pogadac ale to tez trzeba madrze robic bo oni tez sie boja,ale wiekszosc jest wrednych i malo kulturalnych ludzi.Byles na rozmowie i sie o tym przekonales ja tam pracowalem dosyc dlugo i duzo wiem i z zycia firmowego i prywatnego jedyne co dobrze zrobilem to to,ze uwolnilem sie od tego bajzlu.Tam bez wzgledu na zajmowane stanowisko i ilosc lat pracy jestes nikim i nie masz nic do gadania.Tam sa dwie osoby ktore trzesa firma jak chca Majka i Goska. Wystarczyloby im podziekowac za prace i firma nabralaby innego blasku i zaczela funkcjonowac normalnie.Jest to nie tylko moje zdanie,ale ludzi z zatowarowania,skladajacych w-zetki jak rowniez sprawdzajacych i pakujacych towar.Tam zwyczajnie powinny byc ciagle kontrole takie naprawde niezapowiedziane to napewno zamkneliby ten oddzial a nawet wyrzucili z rynku cala firme bo nawet oferty w necie sa nieprawdziwe np.jezeli chodzi ogodz pracy firmy.Gratuluje Ci podjecia super trafnej decyzji.
  • Gość: MARDOK IP: *.merinet.pl 20.07.11, 19:14
    SLAWEX WSZYSTKO ZACZYNA SIĘ OD MARZEŃ !!!
    MAJKA JUŻ NIEBAWEM POLECI JAK JEJ KOCHAŚ DARECZEK I ZAPANUJE POKÓJ NA ZIEMI
  • Gość: susiqu IP: *.netfala.pl 23.07.11, 20:46
    ciekaweuscie od jakiegos czesu wyra żam swoje opinie na tenat bagna w tej firmie, uzuwam tylko kulturalnych slow i nic sie nie pojawia może terz sie uda . \Pozdrawiam niewyrosniętego pocitka i zakompleksionego dyrektorka Michasia polecam poradnik jak znajeść przyjaciół, tłustka ze wsi babe Mariankę kompleks number two oraz Marychę, Świetne trio
  • Gość: susiqu IP: *.netfala.pl 23.07.11, 20:49
    w mailu jest błędow okropnie dużo i przeszedł czyzby Gargolowej gargamele czytj informatycy grzebali?
  • Gość: 610 IP: 89.73.7.* 09.12.11, 09:55
    Dareczek polecial bo firma wyhodowala sobie Michasia a Majka nie poleci poniewaz splaca kredyt mieszkaniowy a poza tym juz zaprzyjaznila sie nawet z nim chociaz wczesniej dokad byl Darek wysmiewala sie z Michasia razem z Goska A
  • Gość: KAROL IP: *.dynamic.chello.pl 24.04.12, 10:56
    NAJLEPIEJ , ZEBY POLECIALY OBIE I MAJKA I GOSKA . A JESZCZE LEPIEJ BYLOBY ZEBY NIE BYLO TAM MICHASIA - TO JUZ BYLBY SUKCES .
  • Gość: MAJKA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.03.12, 13:05
    JESLI INTERESUJE KOGOS PRACA W TYM OBOZIE PROSZE PISAC PRZELE FOTKI JAK WYGLĄDA PRACA W TYM BAŁAGANIE I CIEKAWY FILMIK balagan000@wp.pl
  • Gość: EWKA IP: *.dynamic.chello.pl 24.04.12, 10:21
    TEGO NIEDA SIE ZGLOSIC GDZIES WYZEJ, BO I WYZEJ JEST JESZCZE GORZEJ . TAKA OSOBE POWINNO SIE WYRZUCIC Z PRACY . I WYSTARCZYLOBY TAK ZROBIC Z KILKOMA OSOBAMI W KAZDYM ODDZIALE I BYLOBY DOBRZE.
  • Gość: jacek IP: *.ssp.dialog.net.pl 22.10.12, 15:46
    To norma w tej firmie, ja miałem rozmowe w poznaniu i facet kazał mi długopis sprzedać był bardzo nieprzyjemny. Pracowałem w u producenta farmaceutycznego przez 4 lata a podejscie w tej hurtowni jest jak za czasów komuny ...
  • Gość: pawel IP: *.domainunused.net 09.05.08, 00:45
    Farmacol porządna firma ...
    Magazynierom płacą 1200 brutto i to wystarczy za komentarz
  • Gość: k IP: *.chello.pl 26.06.08, 11:41
    Odpowiadając "Pawłowi":
    W Slawexie płacą o wiele więcej, ale trzeba się liczyć z systemem zmianowym (są
    4 zmiany, gdzie jedną ze zmian jest nocka), a także jeden cały weekend pracujący
    raz w miesiącu.

Odpowiadając "t":
    I tak lekko to wszystko ująłeś. Na jej tle Saddam wydawał się święty... i umiał
    rozmawiać.
  • Gość: IWONA IP: *.dynamic.chello.pl 24.04.12, 10:27
    JEDNA ZE ZMIAN JEST NOCKA - TO PRAWDA - TYLKO ZE JAK ZACZNIESZ PRACOWAC NA TEJ NOCCE OD GODZ 21 , TO MOZESZ SKONCZYC CZASAMI DOPIERO NASTEPNEGO DNIA O GODZ 9 RANO I NIKOGO NIE OBCHODZI , ZE PRACUJESZ 12 GODZ - WYZYSK , WYZYSK - ANI CI NIE ZAPLACA , ANI NIE ZWROCA CZASU GODZ. PRACY.
  • Gość: t IP: *.chello.pl 26.06.08, 11:33
    Przypadkowo tu trafiłem..
    Jak dobrze autor "a" zauważył - pozory mylą.
    Nie jestem nawet zdziwiony wypowiedzią autorki "h". Tylko jedna osoba mogła być tak bezczelna i w taki sposób potraktować kogoś na rozmowie kwalifikacyjnej, choć nie wiedziałem, że w ogóle takie rozmowy przeprowadza, ale widocznie musiała to zrobić awaryjnie podczas nieobecności pana Darka, dyrektora hurtowni. W ogóle to dialogi z nią ciężko nazwać rozmową :]
    Tą niemiłą panią jest kierowniczka magazynu. Brakuje jej jakiejkolwiek kultury. Jeśli bywała miła, to chyba tylko właśnie wobec ludzi ponad nią, bądź wobec klientów, gdzie pewnie i tak udaje, a w środku myśli sobie Bóg wie co i wrze do potęgi. Dziwię się, że pracuje w Slawexie i to na takiej posadzie. Traktuje pracowników na nierównych zasadach. Widocznie jest nietykalna ze względów na znajomości - nie wiem. Ponoć były na nią skargi, ale to chyba nic nie dawało. Może gdyby właścicielka całej sieci Slawexu w Polsce, pani Gargol się o tym dowiedziała, to może by coś zrobiła... no chyba, że to też znajomość, bądź rodzina.
    Nie szanuje swoich pracowników, więc co dopiero rekrutantów. Dam głowę, że autorka "h" dostałaby szansę pracy na okres próbny, gdyby zastała właśnie dyrektora.
    Wiele osób pracuje tu w warszawskim oddziale i nie ma żadnej osoby, która sprzeciwiłaby się mojej wypowiedzi w tym poście.
  • Gość: mila202 IP: *.dynamic.chello.pl 24.05.11, 15:13
    Byłam niedawno na rozmowie w Waszej Firmie w wawie
    Koszmar..oczekując na osobę rekrutującą najpierw wysłuchałam jak jakaś laska drze się na pracowników-ola boga myślę, ale maja tu atmosferę...już chciałam wiać, kiedy to ta "rozwrzeszczana laska" przyszła i oznajmiła,że będzie mnie rekrutowała...
    strasznie niemiło podeszła do sprawy-nawet się nie przywitała ani nie powiedziała,że można usiaść -nicc, siadłam więc sama po uprzednim zapytaniu. Charakter rozmowy był poniżej poziomu wszelkiej kultury, Pani była bardzo niemiła, nieoczytana i niezorientowana ponieważ w momencie, gdy zapytałam o pakiet socjalny nie miała pojęcia co to jest i nigdy o czymś takim nie słyszała, a "zna tyle firm..."dosłownie...więc wytłumaczyłam owej Pani co by kolejnym razem nie zaliczała takich wpadek, po czym podziękowałam za spotkanie i wyszłam.
    Generalnie wszystko to co przeczytałam na forum potwierdziło się na rozmowie kwalifikacyjnej. Taka firma to generalnie wykończeniówka - szacunek za wytrzymałość dla pracujących tam osób;]
  • Gość: GOŚĆ IP: *.dynamic.chello.pl 12.11.12, 11:31
    DZIWIĘ SIĘ ŻE WOGÓLE KTOŚ JESZCZE TAM PRACUJE. ALE CÓŻ TAKI JEST RYNEK PRACY. SAM WYGLĄD TEJ FIRMY DAJE DO MYŚLENIA. JUŻ NIE MÓWIĄC O ATMOSFERZE. A JUŻ NAPEWNO JAK SIĘ POZNA ATMOSFERĘ OD PODSZEWKI, TO TYLKO Z TAMTĄD WIAĆ GDZIE PIEPRZ ROŚNIE.A OSOBA KTÓRA PRZEPROWADZA REKRUTACJĘ, TO JAKAŚ "TĘPOTA" ZRESZTĄ TAKA SAMA , JAK OBECNY "DYREKTOR". DLA NIEJ TO TYLKO IZOLATKA, A NIE KONTAKT Z LUDŹMI.
  • Gość: KONRAD IP: *.dynamic.chello.pl 24.04.12, 11:01
    ONA W TEJ FIRMIE JEST JEDNA WIELKA AWARIA - MAJKA TO KATAKLIZM RAZEM Z GOSKA I JESZCZE PAROMA OSOBAMI-LIZUSAMI.
  • mojekontolalala 26.06.08, 11:48
    > Slawex i Farmacol to moi klienci...dziwne ze tak ich oceniacie bo moim zdaniem
    > to spokojne firmy z kulturalnymi ludzmi.
    > Pozory myla jak widac!!

nie znam tej firmy, ale wiesz...
    inaczej przedstawiciele firmy zachowują sie do kontrahentów, inaczej do własnych
    pracowników , to tzw. "norma"
    ja robiłem w firmie, gdzie prezes nie płacił przelewów za towar, "kredytował" sobie
    jak przychodził dostawca to na uprzejmej rozmowie był wzywany i opieprzany
    pracownik zamówień lub księgowa "że jeszcze te przelewy nie poszły",
    pomijam wielką sympatię i uśmiech i częstowanie ciastkami pracownika przy
    "kliencie", podczas gdy na codzień szef potrafił sie zwracać per "wy
    komunistyczne sku..syny nieroby" albo "jak nie chcesz robić w sobote za darmo
    to ci zasram świadectwo pracy i wilczy bilet zrobie"
  • Gość: miro IP: 109.243.94.* 14.09.10, 21:39
    Pracuje w tym obozie w warszawie jestem tam od tygodnia zdecydowanie już za długo,pracują tam 12dni bez dania wolnego pracownicy skakają po regałech jak małpy 3m nad ziemią ponieważ nie ma innej możliwości aby pobrać leki.
    Kierownikem magazynu jest jakaś chora na głowe Majka która powinna być zamknieta w szpitalu dla umysłowo chorych.
    Nie przestrzegaja tam żadych przepisów bhp nie wiem jak taka firma może legalnie prosperować
  • kwkw.33 15.09.10, 22:32
    Czy może się ktoś wypowiedzieć na temat pracy w oddziale lubelskim?
    --
    Z jakich nici robicie ozdoby na choinkę? Nie mam pojęcia jaką grubość wybierać. Np. jeśli kupię Altin Basak, to czy Stokrotkę, czy Klasik?
  • Gość: t IP: *.chello.pl 26.06.08, 11:57
    Ja jeszcze coś sprostuję.
    W firmie pracują dobrzy, kulturalni ludzie, no może poza małymi wyjątkami, więc
    do firmy nie ma się co zrażać. Jedyne zło to kierowniczka... No i konfidenci.
  • Gość: sofii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.12, 14:48
    ale jeśli w firmie pracuje pół rodziny w siedzibach firmy również to sobie pozwalają, znam rodzinnne firmy ale nie tak hamskie. Takie zachowanie by nie przeszło w stosunku do człowieka, który tak w rzeczywistości pracuje więcej na nich, by za ludzką krwawicę potem na Wyspach Kanaryjskich odpoczywać. Aty niewolniku nasz pracuj, haruj i to jeszcze za darmo najlepiej, za łyżkę soczewicy, lub łyżkę ryżu i kijem po krzyżu. Ale nie przejmujcie sie to wszystko pożyczone w życiu odbije im się czkawką - tak jest zawsze.
  • Gość: michał IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.02.10, 13:56
    prosze o opinie o firmie sławex ooddział katowice.chodzi mi o prace
    Przedstawiciela.warunki ,atmosfera ,zarobki.
  • Gość: mica IP: *.chello.pl 24.07.10, 09:49
    w katowicach w marketingu panienki po liceum a myśla sobie nie wiadomo co kim to one nie są a nic soboą nie prezentują.

Na magazynie 2 zmianowe wporzatku ale jedna magda nie do zniesienia wydziera sie po pracownikach jakby była kierowniczka magazynu.
    A o kierowaniu zmiana to ona wie tyle co ja o języku chinskim.
    Zarobki od 1100 do 1450max. z 2 niedzielami i wysoką premią.:)
  • Gość: Ania IP: *.acn.waw.pl 11.12.10, 13:21
    Bardzo proszę o opinie na temat firmy Slawex, oddział Warszawa, jaka atmosfera, jakie zarobki.
    Stanowisko specjalista ds realizacji zamówień. Czy warto iść na rozmowę?
    Z góry dzięki za informacje
  • Gość: sofii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.12, 11:16
    nie warto odradzam a wogóle śmieciowe umowy dla ciężko pracujących ludzi
  • Gość: GRAZYNKA IP: *.dynamic.chello.pl 24.04.12, 10:39
    OCZYWISCIE - TAM NIEMA ZADNYCH WARUNKOW ANI DLA PRACOWNIKOW , ANI DLA MEDYKAMENTOW . POD ZADNYM WZGLEDEM : CZY P.POZ , CZY BHP O UBEZPIECZENIU NIE WSPOMNE. TO FIRMA - PORAZKA. CUD, ZE TO JESZCZE FUNKCJONUJE , ALE WIDAC CUDA SIE ZDARZAJA.
  • Gość: barnaba IP: *.dynamic.chello.pl 26.04.17, 16:28
    nie radzę tragiczne zarobi w święta bedziesz zapierdzielać,nawet sprżątającym bym odradził
  • Gość: Kolesiorka IP: *.wip.pl 25.07.11, 15:59
    Nie polecam - brałam udział w rekrutacji do działu marketingu, pomimo 3 etapów nie było do końca wiadomo na jakie stanowisko, nikt więcej nie chciał powiedzieć. Generalnie rekrutacja w tej firmie to farsa i strata czasu mojego, dyrektorów jak i Pani Prezes. II etap był powtórzeniem I etapu tylko z inna osobą, a na III etapie miałam sie dowiedzieć konkretów - bzdura! Znów omawiałam swoje cv, po czym usłyszałam, że muszą się zastanowić co mogą zaproponować, bo w sumie to mają pełną obsadę. Czyli nie mają pojęcia kogo szukają i po co. Cała rekrutacja trwa prawie miesiąc, konkretów brak, szkoda czasu i zachodu, struktura w firmie płaska, brak możliwości rozwoju, wyczuwa się już na rekrutacji brak szacunku do pracownika, dyrektor jest najważniejszy, bo nam nim tylko prezes. WOW! Może w Lublinie robi to wrażenie, ale generalnie nie tak działa rynek HR. Dużo nauki przed Slawexem.
  • Gość: sofii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.04.12, 17:17
    jeśli centrala jest w Lublinie tzn. Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej to nie rób tego, przeczytaj sobie na forum nierzetelnych pracodawców
  • Gość: Spec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.10, 12:58
    Praca w slawexie to męczarnia.Brak szacunku do ludzi którzy pracują.wyzysk na
    każdym kroku.otwieranie kolejnych oddziałów a podwyżek zero,nic sie nie
    zmienia.szefowa zauroczona swoja klika.Część ludzi zero kultury.Jest jedna
    ''dama'' na magazynie i wydaje jej się ze jest wszystkim na magazynie.jeśli
    chodzi o wypłaty -sa do bani. w tej firmie nie liczy się godność człowieka tylko
    kasa i kasa.Jak najwięcej pracować i dostawać wypłaty które nie wystarczają do
    ostatniego a gdzie wyplata jest 10 każdego miesiąca.Czas pomyśleć o
    pracownikach. I tak jest w każdym oddziale nawet w Poznaniu > i choć maja w
    porządku kierownika . sam nie przeskoczy tej machiny raczej przesiąknie . Lepiej
    niech facet poszuka sobie pracy gdzie go naprawdę docenią.
  • Gość: a IP: *.bb.sky.com 08.04.10, 23:38
    jak dobrze pamiętam osoba zarządzająca oddziałem w poznaniu jest z lublina i nie musi przesiąkać złym klimatem już przesiąknęła i nie wymagajcie od ludzi by byli inni oni mają taki wzorzec z góry nie tylko kierowniczka magazynu w warszawie traktuje ludzi jak śmieci tylko wszyscy tak robią na wyższych stanowiskach a przykład mają od samej pani prezes która nie szanuje ludzi może to efekt bycia prezesem chociaż sam znam przykład że istnieją też prezesi "ludzie" którzy rozumieją że ktoś nie tylko pracą żyje i potrafią motywować a w slawexie powinno powstać nowe motto: haruj więcej zarabiaj mniej odpowiednie odzwierciedlenie tego jaki jest klimat :) nikt w takim systemie nie jest w stanie dobrze funkcjonować i pracować to tylko bardziej dołuje system motywacyjny nadal do dupy i z tego co czytam raczej się nie zmieni skoro do tej pory to się nie stało jak macie jakiś wybór to zastanówcie się dwa razy czy na coś takiego się piszecie ...
  • Gość: kaja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.10, 20:19
    To mówisz że takie samo dno w poznaniu jak wszędzie . A tak zachwalali.
  • Gość: BÓG IP: 77.32.11.* 29.04.10, 12:35
    To do michala pedala .
  • Gość: ira IP: *.netfala.pl 11.06.13, 22:30

Nie obrazaj homoseksualistow michas to zakomplksiony polglow zap... u cioci :) i burek
  • Gość: michal IP: *.dynamic.chello.pl 11.12.11, 19:50
    nawet jesli sie jest prezesem czy kierownikiem nikomu nie wolno traktowac drugiej osoby jak smiecia to tylko swiadczy o nich.Pracownicy nie powinni im na to pozwalac i nie bac sie Przeciez sa takie mozliwosci - mikrofony i kamery.Jeszcze wiekszym rekinom ucierano nosa.
  • Gość: MAGDA IP: *.dynamic.chello.pl 24.04.12, 11:10
    BO NA TAKIE WARUNKI, JAKIE OFERUJE SLAWEX GODZI SIE CZLOWIEK NIE MAJACY SRODKOW DO ZYCIA. ALE JAK TYLKO SIE TROCHE ODBIJE, TO MA ICH W DU... I ZMYKA CZYM PREDZEJ , BO TO ZADNE WARUNKI DNO , DNO , DNO.
  • Gość: tomek IP: *.dynamic.chello.pl 10.12.11, 10:46
    to nie pozory to rzeczywistosc tylko ze trzeba tam byc na codzien dziwie sie kontrahentom ktorzy wspolpracuja z taka firma bo to wlasnie ludzie tworza firme a nie odwrotnie, jezeli ludzi nie bedzie to sama nazwa nic nie znaczy
  • Gość: sofii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.12, 11:18
    to prawda i w sierosławiu też jest oddział wykańczalnia dla tych co tam fizycznie i ciężko pracują
  • Gość: M IP: 217.153.187.* 15.04.09, 09:30
    Mało tego to radzę uważać bo możecie zostać oskarżeni o kradzież.
    Tak się akurat złożyło że pan kierowniczek czy tam dyrektor aby
    ukryć swoją niekompetencję pomawia ludzi....
  • Gość: nb IP: *.chello.pl 28.09.09, 17:23
    Ale jak to? Jak mozesz to rozwin mysl, bo zaciekawilo mnie to, a szczególnie ten
    wątek z niekopmetencja.
  • Gość: nb IP: *.chello.pl 28.09.09, 17:25
    Gość portalu: M napisał(a):

> Mało tego to radzę uważać bo możecie zostać oskarżeni o kradzież.
    > Tak się akurat złożyło że pan kierowniczek czy tam dyrektor aby
    > ukryć swoją niekompetencję pomawia ludzi....

Ale jak to? Jak mozesz to rozwin mysl, bo zaciekawilo mnie to, a szczególnie ten
    wątek z niekopmetencja.
  • Gość: pracownik IP: *.free.aero2.net.pl 24.02.14, 19:13
    Parę lat pracowałem w tym miejscu. Skrajne! chamstwo. Pani Majka to jeszcze tam pracuje? Pan Dariusz- dyrektor? Dalej nie ma kontroli farmaceutycznej ?- pani wchodzi na górę do dyr. i opuszcza przybytek? Praca dla niewolnika. W razie wypadku (ludzie wchodzili po regałach na wysokość do 3 m i spadali (uszkodzenie miednicy np). Chyba wystarczy. Ale rozumiem że ktoś może nie mieć na życie... . Tym gorzej dla tego pracodawcy jak nie w tym życiu to w kolejnym
  • Gość: XXX IP: *.aster.pl 01.08.08, 18:41
    Panienka zapomniała dodać, że na pytanie na jakie stanowisko
    aplikowała odpowiedziała (zaznaczam krzykiem), że nie pamięta bo ona
    200 CV dziennie wysyła. O czym można było z nią dłużej rozmawiać?
    Szkoda czasu. Dno to ludzie, którzy wysyłają 200 CV nie czytając do
    końca ogłoszeń i licząc, że może gdzieś się zaczepi. Do tego żądając
    nie wiadomo jakich pieniędzy.
  • Gość: irga IP: *.netfala.pl 11.06.13, 22:16
    Michas to ty umiesz pisac? takie modrosci to tylko slawinskie wypisuja
  • Gość: m m IP: *.ip-point.pl 13.10.09, 20:39
    witam czytam ten wątek i nie wiem jak mam to traktowac tak sie
    sklada ze pracuje w slawexie !! nie sławexie i nie moge powiedziec
    ze jest to dno fajni ludzie no poza paroma wyjatkami dyrektor w
    porzadku gosc ale z jednym sie zgadzam kierowniczka magazynu - bez
    komentarza.nie oceniajcie calej firmy pod katem kilku osob w niej
    pracujacych to jest tylko oddzial rzadzi siedziba w lublinie co
    powiedza trzeba wykonac
  • Gość: dnt IP: *.aster.pl 26.11.09, 10:54
    Jak bedziecie na rozmowie kwalifykacyjnej to jak wam obiecaja gory ze zlota to
    wezcie pod uwage ze jak chcecie je miec to musicie zapier... na te gory tak jak
    speedy gonzales , co do pracy dno...
  • Gość: majka IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 27.08.10, 21:31
    nie ma nic za darmo, fakt, jesli cchesz miec wiecej kasy to wiadomo musisz
    pracowac jak maszyna:) ale masz stawke podstawowa i nie musisz zapier***
    przyjemna atmosfera, duzo smiechow szczeglnie ZE STARSZA PANIA ktora pozdrawiam
    hihihi jesli chcesz sie obijac to napewno nie jest to praca dla ciebie ;) bo ci
    psychika siadzie:P
    jedyny minus to taka suk* blondyna - kierowniczka ale moze juz jej nie ma bo ja
    pracowalam tam 1,5 roku tmeu

ps.czesto daja premie i mile upominki :P
    (odzial w warszaie bielany)
  • Gość: Magda IP: *.139.c79.petrotel.pl 17.09.10, 14:11
    Ja pracowałam w Slawexie - Warszawa 3 miesięce w dziale telemarketingu. Z pracy zrezygnowałam w pażdzierniku 2010r. Pensja 1500zł do ręki. Czas pracy - nieograniczony. Zmiana kończyła się o 22.00 ja z pracy wychodziłam po 23.00 nikt mi za nadgodziny nie płacił a musiałam zostać. Zero pomocy od kogokolwiek. Wszyscy na siebie nagadadują.

Majka - dla mnie totalna porażka, traktuje ludzi jak rzecz, zero kultuy. Wszyscy się jej boją, nikt nie ma odwagi zwrócić jej uwagi.

Nie polecam tej pracy.
  • Gość: tragedia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.12.10, 17:26
    Pracowałwem w oddziale w Warszawie kilka tygodni normalnie obóz pracy nie dostałem zadnej umowy,pracowałem 12dni bez zadnej przerwy, na nocnej zmianie pracuje sie nieraz po 11godzin oczywiscie za darmo, kierowniczka psychopatka coś ma z głową, zwalniając sie z dnia na dzień powiedzieli mi ze nie zapłacą mi za wszystkie dni
    Ale wybiorę sie do sądu pracy to moze zajmią się tym burdelem
    Uwazajcie na tą firme
  • Gość: lipton IP: *.jjs.pl 04.09.12, 21:49
    Dużo złego się słyszy o Slawexie. A ja mam tam się wybrać na rozmowę kwalfikacyjną. Opisze mi ktoś jak wyglądaja warunki pracy i zatrudnienia i na co lub kogo mam uważać?
  • Gość: Kowboj IP: *.play-internet.pl 07.11.12, 11:03
    nie polecam jestem pracownikiem tej firmy od kilku lat, mam nadzieję że szybko znajdę coś nowego
  • Gość: tomek IP: *.dynamic.chello.pl 10.12.11, 08:52
    zgadzam sie z twoja opinia za nadgodziny ani za prace w swieta nie placa na pomoc nie masz co liczyc jedynie pewne jest to ze gdy cos przeoczysz to opieprz murowana i to od osoby ktora zajmuje sie zwrotami - majka. Nikt jej do tego nie upowaznil bo nigdzie niema takiej formy pracy ani ona nie na to stosownego papierka i zadna z niej kierowniczka - jest takim samym "pionkiem" jak inni i jezeli mocno zalezie michalowi za skore to ja wywala jak zrobili z Darkiem a mogliby to zrobic i wywalic razem z goska na zbity ryj i ciekawy jestem jak te dwie lalunie radzilyby sobie w innych firmach bo jak do tej pory to jedna druga nakreca a do roboty gonia innych sobie nie majac nic do zarzucenia ale wiesz jak sie jest zakompleksiona prawie 40-latka-stara panna to daje do myslenia.tylko dlaczego z tego powodu cierpia inni? to michal czyli obecny dyr oddzialu powinien z tym zrobic porzadek !!!!!!!!!!!!!
  • Gość: lili IP: *.centertel.pl 21.10.10, 16:18
    Wszystkie opinie o Slawex-ie to prawda.Totalny wyzysk i praca na akord. Nie przestrzeganie kodeksu pracy i bhp.
  • Gość: Konrad IP: *.metrointernet.pl 31.01.11, 00:48
    pracowalem tam kilka lat temu,wspominam miło
    majka jebnieta ale i ja lubilem,nie trzeba sie przejmowac kierownik musi jebac pracownikow takie stanowisko
    spoko ludzie,szkoda ze stracilem kontakt..,super koleszka Tomek 'szwagier',Anrzej K. i inni,Beata kierowniczka zmiany,ciekawe czy jeszcze pracuja..
    jesli ktos pracuje tam wlasnie prosilbym dac znac na konrad84@wp.pl bede wdzieczny
  • Gość: gość portalu IP: *.dynamic.chello.pl 08.04.11, 14:22
    Tylko małe a propos. Kierownik nie "musi jebać" pracowników, ale widocznie nie ma wyjścia skoro nie potrafi wzbudzić szacunku i odrobiny respektu u podwładnych.
  • Gość: sofii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.12, 20:43
    jakich podwładnych?????????najpierw umowa o potem podleganie jołopy
  • Gość: go-go IP: 81.219.39.* 16.06.11, 21:26
    To prawda że zajefajni ludzie ale nikt z nich już dawno nie pracuje, zwyczajnie uciekli, jak każdy zdrowo myślący człowiek. Co do marysi to chyba ma jakiegoś odważnego co ją w końcu posuwa bo ostatnio odpuszcza... Brawa dla niego i dziękujemy WSZYSCY ludzie na tej planecie...
  • Gość: piotrek IP: *.dynamic.chello.pl 06.01.12, 12:10
    a do czego innego ona sie nadaje tylko do posuwania zaden szanujacy sie takze i facet nie chcialby takiej wywloki na dluzej przeciez jej charakterek to koszmar. To osoba nie patrzaca prosto w oczy.Wydaje jej sie ze robi kariere-tylko co to za kariera? Przyszla z puszczy do stolicy i myslinie wiadomo co.W oczach facetow to kompletne "nic" ani urody,ani pieniedzy,ani specjalnego wyksztalcenia o kulturze i zachowaniu trzeba zapomniec. Powinna przeczytac te slowa o sobie napisane na murze firmy przy wjezdzie ktore duzo lat temu zamalowywal zatrudniony tam "zlota raczka". Moze dotarloby cos nie tylko do niej.
  • Gość: tomek IP: *.dynamic.chello.pl 10.12.11, 09:50
    to ze ktos jest jebniety nie znaczy ze ma poniewierac innych bo to tylko jego miarka ja tez tam pracowalem dosc dlugo i znam ja a chodzi o majke to nie jest kierowniczka to dzika kobieta z puszczy bialowieskiej przyjechala do w-wy i mysli ze podbije stolice nie "patrzac nikomu w oczy" tak naprawde to nie jest nikt wyjatkowy potrafi tylko klac i zle oceniac inne osoby a co do kierowniczki to trzeba miec predyspozycje,kwalifikacje,wyglad i kulture taka na codzien.jej wlasnie tego brak i to ona sama tak chce wszystkim pokazac jaka jest wazna a w sumie jest "nikim"tylko wiekszosc sie z niej nabija i ma ja gleboko w powazaniu napewno niema angazu na stanowisko "kierownik magazynu czy kierownik ds pracowniczych"sama tak sie lansuje przy pomocy goski a i kilku kabli z magazynu i reklamacji ktorzy akurat dobrze z nia zyja i wszystko jej donosza. to kierowniczka - samozwaniec. wogole nie powinna prezentowac firmy bo to koszmar i porazka.dla niej miejsce to izolatka i zero kontaktu z innymi osobami.
  • Gość: piotrek IP: *.dynamic.chello.pl 06.01.12, 11:51
    ja pracowalem tam dosyc dlugo iwiele wiem i wcale niemam dobrego zdania o tej firmie nie dziwie sie ze w tytule padaja slowa dno i tragedia naprawde tak jest to firma bez tradycji,a przede wszystkim bez poszanowania czlowieka 20 lat istnieje na rynku i tez sie dziwie ze tak dlugo. dopoki Darek tam rzadzil bylo ok. ale odkad jest Michal jest do d... malo tego wystarczyloby zwolnic kilka osob jak np.Majke i Goske i ich lizusow i kabli i wtedy moze byloby inaczej -lepiej-chociaz warunki pracy- zadne. Firma pracownikowi nie oferuje nic. doslownie nic.Jest tylko ciagle niezadowolenie Majki i jej przydupnicy Goski ciagle ich czepianie sie wszystkich i o wszystko.Dwie zakompleksione stare panny.Ale jesli gogus Michas im na to pozwala? A co byloby gdyby zostali tylko we trojke? Zycze im tego. Moze wreszcie Michal wzialby sie za robote a nie odrazu wskoczyl na stanowisko dyrektora. Mianujac sie nim jak jeszcze dyr.byl Darek-to byl dyrektor w pelnym tego slowa znaczeniu. A MIchal no coz jezeli prezesowa calej firmy jest jego ciotka-to tak szybko sie awansuje na dyr.oddzialu.Poza tym zeby kontrahenci widzieli jak przechowywane sa lekarstwa w tej hurtowni to chyba nikt nie zamowilby nic od nich.Ale najbardziej pokrzywdzony jest klient ktory kupuje lekarstwa w aptece gdzie dostawca jest SLAWEX i placi za to ciezkie pieniadze.Tam potrzebne sa i wrecz niezbedne bardzo dokladne i gruntowne kontrole farmaceutyczne i to na kazdym odcinku firmy i pod kazdym wzgledem.
  • Gość: barnaba IP: *.icpnet.pl 14.01.12, 19:53
    Zgadzam sie z Toba w calej rozciaglosci .W Poznaniu jest to samo a moze jeszcze gorzej .Tutaj poza jednym moze dwoma wyjatkami przelorzeni to same pojebusy.Zaczynajac od kierownika oddzialu ( ktory kaze nazywac sie DYREKTOREM ( ale wladza jebie na mozg ) po przedstawicieli handlowych ( ktorych jeszcze bardziej jebie wladza ) Ludzie pracuja po 12,14,godzin bez dodatkowego wynagrodzenia bez dnia wolnego.Kierowcy polowe roboty odwalaja za przedstawicieli a ci co niektorzy czas spadzaja na budowie swojego domu.Dobrze ze czlowiek ktory pracowal w tej firmie troche czasu wkurzyl sie i podal ich do sadu pracy .Teraz zaplaca za nadgodziny kupe siana to moze przejrza na oczy i zaczna uczciwie placic za przepracowane godziny.
  • Gość: EWA IP: *.dynamic.chello.pl 08.02.12, 10:13
    TAM POWINNI ZATRUDNIC SAMYCH DYREKTOROW A JUZ NAJWIECEJ W ODDZIALE W WARSZAWIE I IM KAZAC SKAKAC PO REGALACH ZA LEKAMI I PAKOWAC W TE ZASYFIALE SKRZYNKI I KARTONY I WYSYLAC DO APTEK. MALO TEGO POWINNI ICH ZATRUDNIAC NA UMOWE-ZLECENIE,BO WIEKSZOSC TAK JEST ZATRUDNIONA.W Y K O R Z Y S T Y W A C Z E. PRACOWNICY NIE MOGA SIE DOPROSIC O NORMALNE UMOWY O PRACE. TYLKO WYBRANCY SA NORMALNIE ZATRUDNIENI. A RESZTA TYRA BO MUSI. NA UMOWIE-ZLECENIU NIE DOSTANIESZ NIC WIECEJ CHYBA ZE KOPA W TYLEK. A JUZ JAK POWIESZ ZE CI SIE COS NIE PODOBA TO TYLKO MOZESZ DOSTAC KOPA. SZKODA MI TYCH LUDZI, KTORZY TAM JESZCZE PRACUJA, BO I TAK NIC NIE OSIAGNA. A PROFITY W ODDZIALE W WARSZAWIE MAJA TYLKO 3 OSOBY: MICHAL,MAJKA,GOSKA.
  • Gość: stasiek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.02.12, 22:05
    To h. nie firama
  • Gość: majka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.03.12, 18:15
    JESLI KTOŚ JEST ZAINTERESOWANY PRACĄ W TYM BURDELU PROSZE PISAC PRZEŚLE FOTKI I FILMIK JAK WYGLĄDA PRACA W TYM OBOZIE bałagan999@wp.pl
  • Gość: piotrek IP: *.dynamic.chello.pl 22.04.12, 11:24
    JEZELI JESTES MAJKA KLIMIUK , TO NIEMA CO DO CIEBIE PISAC , BO TAKA ATMOSFERA W PRACY W ODDZIALE WARSZAWSKIM JEST WLASNIE DZIEKI TOBIE I TWOJEJ KOLEZANCE ADAMCZYK . WIEC NIE DZIWNE, ZE TYLU FAJNYCH I PRACOWITYCH LUDZI ZREZYGNOWALO Z PRACY. PRZECIEZ Z TAKIMI HIENAMI NIEDA SIE PRACOWAC , KTORE TYLKO WESZA NA MAGAZYNIE , KOGO BY TU JESZCZE OPIEPSZYC , WYZWAC , LUB EWENTUALNIE ZROBIC Z NICH ""OSOBISTYCH DONOSICIELI "" .A TEMU WSZYSTKIEMU TOWARZYSZA ZAWSZE TAKIE PRZEKLENSTWA I BLUZGI ZE SZKODA GADAC. WIEC NIE LANSUJ SIE FILMIKAMI O BALAGANIE BO WIADOMO NIE OD DZIS , ZE NA FORUM PISZA LUDZIE, KTORZY NAPEWNO TAM PRACOWALI I DOSKONALE WIEDZA JAK WYGLADA PRACA W TYM BURDELU I ZNAJA CIEBIE I TWOJE PSIAPSIULY , WIEC SIE NIE WYSILAJ.
  • Gość: sofii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.12, 11:21
    zgadzam się w stu procentach nie ma poszanowania i niby umowa zlecenie ale trzeba harać jak na umowę o pracę SKANDAL i ta cała preze z lublina dostała miano kobiety przedsiębiorczej niech się nie wygłupiają i niech się zajmie też ludżmi na których harówce zarabia wielką kasę
  • Gość: krzysiek IP: *.dynamic.chello.pl 22.04.12, 11:40
    DOPOKI W ODDZIALE WARSZAWSKIM RZADZIL DAREK , TO NAWET HAROWKA NIE PRZESZKADZALA. BO PRZYNAJMNIEJ ATMOSFERA W PRACY BYLA NIEZLA . ALE ODKAD RZADZI MICHAL , TO WSZYSTKO SIE ZMIENILO NA SAMO ZLO . A CO DO KOBIETY PRZEDSIEBIORCZEJ - TO ZWYKLY LANS. JAK SIE MA PRZYGOTOWANY GRUNT POD NOGAMI I ZROBI SZKOLE ZA KASE , TO MOZNA BYC PREZESEM FIRMY - JEDNOCZESNIE NIE ROBIAC NIC. A JUZ NAPEWNO NIC DLA DOBRA PRACOWNIKOW. A TO ZE TAKIE OPINIE SA NA ICH TEMAT - ZAWDZIECZAJA SAMI SOBIE.
  • Gość: gość IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 15.07.11, 21:48
    kierowniczka tej hurtowni o imieniu Maja to totalna psychopatka,która dawno temu powinna się leczyć w psychiatryku!!!!!!!!!!!!
  • Gość: tomek IP: *.dynamic.chello.pl 10.12.11, 10:11
    w psychiatryku tez mieliby z nia ciezko, to nie kierowniczka to fajtlapa zyciowa, niema zadnych kwalifikacji na kierowniczke sama tak sobie dodaje dla lansu,lecz krzykiem,przeklenstwami i chamskimi odzywkami do innych wystawia sobie opinie.40 letnia stara panna, hormony buzuja a zycia rodzinnego zero.ale kto chcialby taka psychopatke?wiec taka osoba nie moze byc kierowniczka.
  • Gość: ASIA IP: *.dynamic.chello.pl 08.02.12, 10:29
    PRACOWALAM W TEJ HURTOWNI. TO NIE TYLKO DNO I TRAGEDIA,TO OBCIACH. LUDZIE KTORZY TAM PRACUJA WSTYDZA SIE MOWIC GDZIE SA ZATRUDNIENI. SYTUACJA ZYCIOWA ZMUSZA ICH DO TYRANIA W TYM DZIADOSTWIE. ALE JEDNO JEST POCIESZAJACE, ZE CI CO PRZEJZELI NA OCZY JUZ TAM NIE PRACUJA. I ZYCZE WSZYSTKIM, OBY TAM NIE TRAFILI. BO TO ZYCIOWA PORAZKA,ZNIECHECENIE,A MOZE NAWET ZNIENAWIDZENIE PRACY JAKO TAKIEJ.
  • Gość: MAJKA IP: *.dynamic.chello.pl 08.02.12, 11:01
    JA PRACOWALAM TAM 1,5 ROKU JESZCZE ZA PANOWANIA DARKA.Z NIM DOBRZE SIE WSPOLPRACOWALO, ALE SA TAM TAKIE DWIE "DAMY" KTORE CHCA ZEBY WSZYSCY ROBILI TAK,JAK IM SIE PODOBA. TO MAJKA I GOSKA. DWIE STARE CIOTY , STARE PANNY-LIZUSKI PREZESOWEJ. WTRACAJA SIE WSZEDZIE I DO WSZYSTKIEGO. ZACHOWUJA SIE JAK DWA REKINY W AKWARIUM- TAKIE NIC. ANI DOSWIADCZENIA ZYCIOWEGO ANI ZAWODOWEGO. CHODZA PO MAGAZYNIE JAK DWA CZOLGI,PODSLUCHUJA TYLKO PLOTEK. SAME PLOTKUJA I STWARZAJA ZLA ATMOSFERE W FIRMIE. I SMIERDZACA, BO CIAGLE WYCHODZA PRZED MAGAZYN PALIC PAPIEROSY I TAKIE SMRODY CHODZA PO MAGAZYNIE, FUJ, FUJ. ALE Z TEGO CO WIEM, TO DARKA JUZ TAM NIEMA. I CHOCIAZ NAPRAWDE BYL SWIETNYM DYREKTOREM, TO POTRAKTOWALI GO JAK BYLBY NIKIM. TAKA TO JEST FIRMA. A BRUD JEST TAM TAKI, ZE NIE MA SLOW, KTORYMI MOZNA TO OPISAC. DOBRZE ZE JUZ TAM NIE PRACUJE.
  • Gość: lala IP: *.home.aster.pl 03.10.12, 22:41
    Burdel na kółkach i chora psychiczna kierowniczka, która krzyczy na pracownika i robi wrażenie nieobliczalnej osoby. Powinna pić nerwosol. Kierowniczka ma niewyparzony język i naganne maniery.Stosuje mobing. Nie polecam tej pracy.Warunki pracy to porażka. Drabiny maja połamane nogi są niesprawne i grożą kalectwem.
  • Gość: Darek IP: *.dynamic.chello.pl 12.11.12, 10:56
    POWINNI MIEĆ PORZĄDEK. PRZECIEŻ MAJĄ DOBOROWĄ EKIPĘ SPRZĄTACZEK.
  • Gość: EWKA IP: *.dynamic.chello.pl 24.04.12, 10:52
    ONA NIGDY NIE BYLA I NIE JEST KIEROWNICZKA MAGAZYNU . DO TEGO TRZEBA MIEC UPRAWNIENIA I ODPOWIEDNIE WYKSZTALCENIE . ALE NIE TAKA WIESNIACZKA Z PUSZCZY JAK ONA.
  • Gość: barnaba IP: *.dynamic.chello.pl 26.04.17, 16:29
    zgadzam się z twoją opinią
  • Gość: barnaba IP: *.dynamic.chello.pl 26.04.17, 16:39
    drugi pusty i bardzo młody kier. administracyjny nie zna się na przeprowadzaniu rozmowy kwalifikacyjnej pyta o wszystko obiecuje umowy o pracę podwyżkę a potem się potrafi wyprzeć, potrafi być dwulicowy czasem miły czasem wredny Mr.CEZARY>K
  • Gość: xxx IP: *.subscribers.sferia.net 20.05.08, 17:20
    ja pracuje tam już trzy miesiące, zarobki spoko, około 2 tyś. i potrzeba sporo ludzi. mój kumpel przyszedł i z miejsca dostał 12 zł/h tydzień temu.
  • Gość: rav IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.08, 16:13
    netto czy brutto?
  • Gość: nina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.10, 13:49
    netto
  • Gość: Studentka IP: *.stansat.pl 12.12.08, 12:28
    Ja pracuje tam od lipca 2008 i jestem zadowolona jak ktos pracuje to nie ma
    problemu a jak sie obija to nie ma co sie dziwic..zarobki ok jesli sie ktos
    stara ok 2 tys. moze zarobic..a na poczatek daja 12zl(minus podatek)..nie jest
    zle..pracowalam w gorszych miejscach.
  • Gość: nina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.10, 13:51
    zarobki jako tako ale jaki rezym
  • Gość: robert IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.10, 10:12
    reżim to mało powiedziane tam jest oświęcim
  • Gość: kaja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.10, 10:11
    pewnie pracujesz na kontroli bo jak wyłapiesz błąd ty zyskasz 8zł a ktoś straci
    16zł albo jesteś donosicielem tacy mają tam dobrze taka jest prawda
  • Gość: ppp IP: *.stansat.pl 11.08.10, 00:07
    chyba nie stara a zapiepsza jak dziki,a znam ludzi którzy pracują
    tam dłużej niż ty.
  • Gość: G. IP: *.stansat.pl 17.04.09, 09:52
    12zl brutto to po pierwsze..a po drugie to tylko przez pierwszy
    miesiac.... A ogolnie to jest beznadzieja...trzeba sie napracowac
    by miec przyzoita pensje,a co do blędow za ktore potacaja az 16zl,to
    tez cholernie oszukuja na kontroli...
  • Gość: nina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.09, 15:46
    zgadzam się z tobą
  • Gość: nina IP: *.farmacol.com.pl 13.09.09, 15:45
    masz racje dno
  • Gość: gosc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.11, 16:02
    zalezy w jakim dziale sie pracuje
    jakna infolini jest w porządku tylko trzeba pracowac uczciwie
  • Gość: Punia IP: *.aster.pl 26.02.11, 21:56
    No ciekawe, kto jest taki zadowolony.... Ela S?
  • Gość: gość IP: *.skynet.net.pl 28.04.11, 19:12
    Chyba tylko Ela jest zadowolona:)))) Jakaś masakra się tam zrobiła cięcia kosztów(czyli pensje pracowników) pracy więcej i te śmieszne targety.
  • Gość: gość IP: *.jjs-isp.pl 22.09.09, 18:00
    Zapomniałeś dodać że to 12zł/h to brutto jest.
    Ogólnie preferują pracę na drugą zmianę i minimum dwa weekendy w miesiącu.
  • Gość: barnaba IP: *.dynamic.chello.pl 26.04.17, 16:33
    no to super że tak zarabiasz 1 , 3 idziesz do pracy powodzenia lalusiu
  • Gość: aaaaaaa IP: *.aster.pl 24.05.08, 08:39
    PROVIDENTIA INVEST Sp. z o.o. Firma mieści się na Krakowskim Przedmieściu w
    Warszawie... szokiem dla mnie była rozmowa kwalifikacyjna...nazwijmy "to"
    rozmową kwalifikacyjną...
    zaprosili mnie nie czytając mojego CV...tak podejrzewam gdyż Pan rekrutujący
    zupełnie nie wiedział "co jak i z czym".. sprawiał wrażenie człowieka, który
    gubi myśli i jest bardzo daleko od rzeczywistości.
    W efekcie wyszło, że zamiast kogoś do kadr (na takie stanowisko aplikowałam)
    potrzebuje kogoś kto nauczy go Symfonii lub wysłucha opowieści o tamtejszych
    pracownicach....
    nie wspomnę o ciemno granatowej marynarce wiszącej niczym pled na koniu...

oczywiście padło słowo: po rekrutacji damy Pani odpowiedź pozytywną bądź też
    negatywną...w każdym razie zadzwonimy...
    ...Cóż można spodziewać się po osobniku, który nie wie czego chce...oczywiście
    nie oddzwonił...
    W sumie mi gdyby zależało na tej firmie mogłabym wejść - przysłowiowym
    oknem...ale czy jest sens...
    Wizerunek firmy został zepsuty już na dzień dobry!
    pozdrawiam
  • Gość: ofiara Providentii IP: *.niras.pl 05.12.08, 16:25
    Ciesz się że tam nie wylądowałaś, są teraz same problemy z Providentią.
    Jestem nieszcześliwym nabywcą mieszkania nieudolnie budowanego pod skrzydłem
    Providentii. Mówię tu o osiedlu Pod Wawrzynami w Wieliczce.
    Deweloper z racji światowego kryzysu szantażuje mieszkanców "w imię ich dobra",
    że spisze umowę przyrzeczoną tylko jeśli dopłaci mu się do każdego m2. Nie Oni
    pierwsi, nie mniej jednak to "Deweloper Porażka"
  • Gość: jias IP: *.aster.pl 27.05.08, 07:37
    szkoda, że normalne....
  • Gość: ... IP: *.acn.waw.pl 28.05.08, 17:44
    Eurochance Jana Pawła (budynek Ilmet).
    Koleś wyszukuje dziewczyny z internetu, zaprasza na rozmowę a potem nawet nie
    raczy oddzwonić! Prezesik to taki młody cwaniaczek.
    Nie warto.
  • Gość: .... IP: *.acn.waw.pl 28.05.08, 17:44
  • Gość: ANIOŁ IP: *.com.pl 28.03.11, 11:57

ODRADZAM WSZYSTKIM WSPÓŁPRACĘ Z TĄ FIRMĄ. PRACOWNICY SĄ WYKORZYSTYWANI, NIE JEST PŁACONA IM PENSJA, PREZES FIRMY TO PRZESTĘPCA GOSPODARCZY !!!
  • lapiotrek 28.06.11, 16:19
    Witam zgadzam się z tą opinią moja firma była klientem eurochance i mogę z pełną świadomością odradzić tę firmę, byliśmy obsługiwani przez panią Renatę Woźbę, która w czasie przedstawiania oferty świadomie wprowadziła nas w błąd. Celem jej działania w moim mniemaniu było wyłudzenie pieniędzy po podpisaniu umowy pracownicy firmy eurochance sami przyznali, że realizacja oferty jest nie możliwa, gdy został zmieniła nam pracownika prowadzącego, kolejny analityk również przyznał, iż to co oferują pani dyrektor jest delikatnie mówiąc nie możliwe do zrealizowania. W tym Momocie porosiliśmy o zwrot wpłaconych środków. Pani Renata od tego momentu przestała odbierać telefony i przedłużała sprawę odsyłała do prezesa i stała się z dnia na dzień niedostępna. Taki stan rzeczy trwa do dziś. W związku z powyższym nie polecam korzystania z usług ww. firmy zostaliśmy wprowadzeni w błąd przez panią dyrektor Renacie Woźbę, po kontakcie z panią dyrektor

Gość portalu: ANIOŁ napisał(a):

>
    > ODRADZAM WSZYSTKIM WSPÓŁPRACĘ Z TĄ FIRMĄ. PRACOWNICY SĄ WYKORZYSTYWANI, NIE JES
    > T PŁACONA IM PENSJA, PREZES FIRMY TO PRZESTĘPCA GOSPODARCZY !!!
  • zxcqwe 23.06.08, 00:02
    Gość portalu: ... napisał(a):

> Eurochance Jana Pawła (budynek Ilmet).
    > Koleś wyszukuje dziewczyny z internetu, zaprasza na rozmowę a potem nawet nie
    > raczy oddzwonić! Prezesik to taki młody cwaniaczek.
    > Nie warto.

dajcie znać jak będzie ktoś z Was miał problemy z tym cwaniaczkiem bo to juz nie
    pierwszy raz forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=140&w=72261368&a=72261368.

• Gość: ... IP: *.acn.waw.pl 28.05.08, 17:47
    Rozmawiałam chyba z 5 osobami - po angielsku, po niemiecku, panie mnie maglowały
    w tą i z powrotem zachwalając moje kompetencje, miało być wkrótce spotkanie z
    jeszcze jedną osobą, po czym już więcej nie zadzwoniły! Porażka.
    A to jaką pensję oferują tam recepcjonistkom to jeszcze większa porażka: 1700 zł
    netto w Warszawie!!!
    Niech spadają cwaniary!
  • Gość: .......... IP: *.aster.pl 30.05.08, 10:16
    Kompleksy mają....zobaczyły, że jesteś lepsza od nich i tyle...wolały Cię usunąć
    ze swojej drogi...
    ja mam już powyżej dziurek w nosie szukania pracy i tych głupich rozmów
    ...kończących się na niczym...k.... mać nikt Cię nie szanuje! A wystarczyłby
    głupi mail z informacją...
    pozdrawiam
  • Gość: X IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.08, 22:10
  • Gość: xka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.09, 19:01
    Też byłam tam na rozmowie. W lutym. Dotyczyła pracy w Dep Fin. Do dziś czekam na
    odpowiedź :).
  • Gość: kasia IP: 213.241.124.* 22.02.10, 21:57
    I co odezwali się wogóle do kogoś?
  • Gość: madzia IP: *.gprs.plus.pl 21.06.08, 18:15
    poszukujesz dobrej pracy i pracodawcy jeśli tak to może będę mogła Tobie pomóc.
  • mojekontolalala 26.06.08, 11:38
    już ktoś wspomniał o nim wyżej, mojej dziewczynie obiecali "dać taką lub taką
    odpowiedź w ciągu 3 dni, bo dziś podejmiemy decyzje", czekała 3 tygodnie i sama
    3 razy do nich dzwoniła
  • Gość: war IP: *.aster.pl 02.08.08, 21:06
    Ja takich nie widziałam
  • Gość: effa IP: 194.156.44.* 11.04.09, 16:34
    z Saturna w Blue City oddzwaniaja czy prace dostales czy nie
  • Gość: slim IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.11, 18:59
    Mam pytanie czy już ktoś tam pracował? Jakie zarobki i atmosfera w firmie ? Czy dać się wytrzymać z kierownikami działów i ogólnie jak jest? Czy trzeba często zostawać po godzinach? Z góry wielkie dzięki za wszelkie info.
  • Gość: Były IP: *.chello.pl 06.08.08, 21:34
    dziadostwo i głupota szefów.Przerost formy nad treścią.
  • wino_porzeczkowe 28.08.08, 12:46
    Dopiszę Prószyńskiego (wydawnictwo). Średnio czekałam, ale się było nie wychylać z tekstem o informacji zwrotnej ;) Bo teraz Prószyński mi się idealnie komponuje z tym wątkiem.
  • Gość: nina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.09, 15:42
    nie warto ja tam pracowałam
  • Gość: gość IP: *.aster.pl 22.07.09, 23:14
    Hussar Gruppa - ta firma też nie informuje o wyniku rozmowy.
  • Gość: xyz IP: *.adsl.inetia.pl 30.12.10, 22:30
    Treść postu jest niedostępna.
  • Gość: albatros IP: *.adsl.inetia.pl 13.01.11, 16:31
    oni nawet fora kasują na swój temat bo wszyscy im robią koło dupy
  • Gość: zefirek IP: *.adsl.inetia.pl 03.01.11, 15:02
  • Gość: Orzeł IP: *.197.158.213.umts.dynamic.eranet.pl 21.01.11, 10:23
    witam

ja złożyłem zawiadomienie o popełnianiu przestępstw przez tą firmę, co najciekawsze dwóch następnych poszła w moje ślady i równiez złożyła doniesienie do prokuratury.

Będę informował o toku postępowania

P.S Oby nam żyło się lepiej
  • Gość: de ja vu IP: *.adsl.inetia.pl 28.01.11, 22:42
  • Gość: oszukany IP: 178.73.49.* 17.02.11, 16:12
  • Gość: B;e IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.11, 20:14
  • Gość: antek IP: 91.208.93.* 08.02.12, 12:33
    o proszę. forum znowu aktywne. Pewnie panowie bossowie nie zauważyli jak powrócili na gorącą linię. W zeszłym roku poblokowali wszystkie fora. Ogólnie w firmie jest wielka nędza. tragedia i paranoja zarazem wzięta. nigdy więcej pracy w takim miejscu. właściciele tej firmy to koszmar białej nocy.
  • Gość: krzysiek IP: *.dip.t-dialin.net 12.02.12, 18:31
  • Gość: Lola IP: *.aster.pl 16.02.12, 21:47
    To bardzo ciekawe, co Państwo piszą o tej firmie. Jakiś czas temu starałam się tam o pracę (w ich biurze, a nie jako kierowca). Po dwóch rozmowach kwalifikacyjnych odpowiedzi nie otrzymałam żadnej. Ciekawe, czy pracownikom biurowym tej firmy też jest tak źle? Czy wyżej opisane problemy dotyczą jedynie kierowców? Mam czego żałować, że mnie nie przyjęli?

Aha, teraz na mój adres mailowy, z którego wysłałam do nich moje CV, od czasu do czasu przychodzą jakieś reklamy ich firmy.......
  • Gość: biuro IP: *.dip.t-dialin.net 17.04.12, 20:57
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • Gość: pani_ząbek IP: *.dynamic.chello.pl 16.05.12, 12:32
    trochę mnie przeraża co piszecie, bo dostałam propozycję pracy u nich w biurze (nie jako kierowca) i teraz mam obawy. Co z wynagrodzeniami, faktycznie nie płacą terminowo, co z nadgodzinami? I co znaczy, że z prezesa kawał....?
  • Gość: Skyrim IP: *.dynamic.chello.pl 12.09.13, 13:16
    bzdur tu tyle na temat tej firmy, o prezesie, zarządzie, warunkach pracy, tylko jakoś nikt z osób, które to smarują, jakoś za specjalnie nie mówi, czemu już tam nie pracuje... zadziwiający jest też fakt, że ludzie gdy stracą już to na czym im zależało, głównie przez swoją głupotę , wolą nasmarować kocopołów bo już i tak sobie pozamiatali tam możliwość powrotu. tysiące litrów wachy skradzione, części, sprzęt - ale przecież te osoby są takie OK... mówią TYLE rzeczy o pracodawcy... ale gdybym to ja był pracodawcą, to niestety oszczerców nigdy bym nie zatrudnił. Powód prosty stracili pracę z konkretnego powodu. uderz w stół a nożyce się odezwą.
  • Gość: sławek IP: *.play-internet.pl 02.11.13, 10:56
    pracowałem tam. jak wszędzie są plusy ujemne i plusy dodatnie :-)
    plusy - w miarę nowe i sprawne auta
    - niezła jak na robotę na przerzutach organizacja pracy
    - niezła kasa ( mnie nikt nic nie potrącał ale pilnować trzeba)
    minusy - żadnych 4/1 jeździsz aż znajdzie się zmiennik
    - auta nie przypisane do kierowców ( wożenie się z gratami po każdej zmianie)
    - jazda we Francji po landówkach upierdliwe i czasem niebezpieczne
    - wypłata po powrocie ( a wystarczy płacić np. 3 tys zaliczkowo a końcowe rozliczenie
    po powrocie )
    - mało pieniędzy na servisy w GB czasem cholera wie gdzie stanąć
    Generalnie nie polecam choć gdyby dali radę poprawić trochę warunki pracy to może pojeździł bym u nich.A tak to szkoda nerwów
  • Gość: Fixi IP: *.dynamic.vectranet.pl 22.02.14, 23:26
    Pracowałem u nich jako kurier rowerowy z materiałami reklamowymi. Rozwoziłem po biurach katalog z prezentacją firmy. Zacznijmy od tego, że zatrudniali mnie bez żadnej umowy. Później obiecywali przeniesienie do biura, jakieś części do roweru w ramach premii(Inicjatywa samego prezesa). Pewnego dnia, kiedy chciałem odebrać następne zlecenia kontakt się urwał. Przestali odbierać tel, odp na sms-y, potraktowali mnie jak jakiegoś "gimbusa" który biega z ulotkami... Nawet nie powiedzieli "pocałuj mnie w d.." Chamy i tyle. Jedyna zaleta, że płacili bezpośrednio do ręki i w miarę terminowo.
  • Gość: Kurier 2 IP: *.17.40.114.atman.pl 26.03.14, 11:10
    Ważne że zapłacili, taki nasz los kurierów rowerowych.
    Zapłacili to najważniejsze ja w innej firmie rozwoziłem ulotki to i tego nie dostałem.

• Gość: hussar gruppa IP: *.220-177-91.adsl-dyn.isp.belgacom.be 01.04.14, 18:58
    Co to za Firma ,co to za prezes aby pod firmą w Sombroffe stało jedenaście składów lisengowanych ,a ponadto kto jest tak głupi aby dopuścić wyłączenie prądu przez zakład energetyczny w Belgii. A moło tego nakazano opuścić hale firmie Hussar w Sombroffe , więc nie słuchajcie pachołków tej firmy bo tak naprawdę to prezes każe im pisać same dobre słowa
  • Gość: OLEG_PLONSK IP: *.warszawa.mm.pl 23.04.14, 16:00
    Byłem raz w husarze w Belgii - hamulce naprawiałem i zrobili dobrze, nie wiem ile szef zapłacił, ale chyba nie było tragedii. Co do prądu to nie widziałem żeby nie było a samochodów na hali trochę stało więc wydaje mi się że pracy mają sporo.
  • Gość: sławek IP: *.play-internet.pl 02.11.13, 11:08
    no ja napisałem co myślę i jak znasz tą firmę to nie pitol bo dobrze wiesz że to prawda
    dajcie normalnie pracować i nie będziecie żebrać po Ukraińcach żeby jeździli dla was
    pozdrawiam Sławek
  • Gość: igor IP: *.onlinesc.net 30.01.14, 10:16
    o dobroci w tej firmie swiadczą częste wizyty policji i belgijskiej inspekcji pracy która już raz deportowała ukraińskich mechaników do Polski. Następna wizyta będzie ostatnią i garaż w Sambreffe będzie zamknięty. Taki będzie koniec Hussara w Belgii.
  • Gość: rutynowo IP: *.17.40.114.atman.pl 14.03.14, 11:47
    Z tego co wiadomo to rutynowa kontrola. Jak zwykle obcy przeszkadza za granicą i to częste działanie lokalnych firm.
  • Gość: don IP: *.onlinesc.net 08.12.14, 16:47
    a ja wiem że nie rutynowa tylko celowa.
  • Gość: xyz IP: *.onlinesc.net 04.02.15, 15:57
    rutynowa powiadasz?? A ja wiem że to pracownicy stracili cierpliwość.
  • Gość: szczenanich IP: *.chomiczowka.waw.pl 30.03.12, 15:47
    Nie kasują wpisów bo może przegieli z Ukraińcami.
  • Gość: rico IP: *.onlinesc.net 30.12.12, 16:42
    ricota firma ostatnio szuka mechaników samochodowych do pracy Belgii. Może ktoś z was wie coś na temat tej pracy?
  • bluekatarzyna123 23.07.09, 10:08
    Stanowczo najgorszy pracodawca to dla mnie firma SITEL w Warszawie - to
    jest taki call center, gdzie są wykorzystywani głównie młodzi ludzie. Pieniądze
    są małe, straszny zapiepXrz i nieprzyjemna atmosfera w pracy, zwłaszcza na
    projekcie eBay. O reszcie możecie przeczytać na forum byłych i obecnych
    pracowników Sitela:

forum.gazeta.pl/forum/w,140,66629404,66629404,Praca_w_Sitel_Polska.html
  • Gość: tomeczek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.09, 20:59
    Przedwczoraj dosłownie na 3 minuty odszedłem od telefonu, bo nie przywykłem brać
    komórki ze sobą do kibelka. Naturalnie zadzwoniło właśnie w tym momencie. Zanim
    odebrałem, ucichło. Co na wyświetlaczu? "Numer prywatny".

Za godzinę dzwoni znów. Tym razem nie daję się zaskoczyć, choć pęcherz już
    przesłania mi oczy. Pani mówi uprzejmie, że dzwoni w sprawie pracy i dzwoniła
    godzinę temu i "dlaczego nie oddzwoniłem, chociaż mam nagrany komunikat że
    oddzwonię". Wyjaśniam równie uprzejmie, że gdybym wiedział na jaki numer mam
    oddzwonić to bym to natychmiast uczynił. Na to pani się zawahała, a potem
    usłyszałem jej pytanie skierowane chyba do kogoś obok "Hanka (a może Anka), jaki
    my mamy właściwie numer telefonu?"

Ręce opadają...
  • Gość: ela IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.09, 19:27
    Od lutego nie otrzymałam odpowiedzi!!!!
  • Gość: madzia IP: *.chello.pl 16.10.09, 10:26
    Agencja Kapitałowo - Rozliczeniowa S.A.
    ul. Zgrupowania Żmija 19 A,
    Firma z kapitałem Skarbu Państwa rozmowa z dyrektorem który nie jest
    przygotowany a potem nie tyle mówi co pokazuje ze oddzwonią do
    każdego kto był zaproszony na rozmowę miesiąc minoł i nic żenada.

• Gość: gośc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.09, 11:35
    przykra atmosfera-duzo obietnic odradzam odradzam odradzam
    niedouczony kierownik nadrabia krzykiem
    dyrektor tylko z nazwy osiołek kłamca
  • Gość: Clipper Sp zo.o. IP: *.chello.pl 08.11.09, 11:59
    Stanowisko specjalisty obsługi klienta przy Okęciu- nieudolna
    rekrutacja osoba nie kompetentna do przeprowadzenia rekrutacji.
    Mieli oddzwonić lub przysłać maila w zależności od wyniku rozmowy-
    głucha cisza ozywiście ani maila ani telefonu. Dla mnie jak na firmę
    prywatną która chce mieć wykwalifikowany personel to żenada. Kobieta
    prowadząca rekrutację przyszła w wyciągnietych ciuchach a rozmowa
    była przeprowadzana przy obecności pracownika który akurat w tym
    pokoju pracował. Nie mówiąc już o tym że Pani podziekowała mi
    odwrocila sie dokolezanki pogadac i zastawiła mi drzwi swoją osobą
    że nie mogłam wyjśc. Ogólnie nie rozumiem czemu tak się podchodzi do
    przyszłych pracowników olewactwo jedno wielkie i strata czasu.
  • Gość: były pracownik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.09, 19:30
    odradzam oszusci szkoda ze katowice tak naprawde nie wiedza co sie
    dzieje
  • Gość: raj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.10, 13:56
    jest jeszcze gorzej dno ze nikt się nie zainteresuje tym zakładem
  • Gość: nr 2857 a może 372 IP: 85.222.87.* 22.04.10, 09:46
    łajzy z katowic wyzyskuja ludzi krzzyk brak zorganizowania czego
    kolwiek kierownicy brak posłuchu i brak własnych umiejetnosci
    nadrabiaja krzykiem lizuchy S K banda złodziei jedno wielkie
    g... codzienne rewizje z założenia jest sie tam złodziejem
    zarobki głodowe to mało powiedziane a szyld na tym obskurnym budynku
    zlokalizowanym w polu "cebuli" winien nosić nazwę ARBEIT MACHT
    FREI !!!!!!!!!!!!!!! banda łotrów z katowic powinni was wysłać na
    roboty spowrotem na kopalnie !! kadro menadzerska za pięć dwunasta !!
  • Gość: gość IP: *.stansat.pl 02.05.11, 16:53
    nie chodżcie do tych frajerów oszustów złodziei pracować S Kuziela i jego pieski wyjebać w kosmos bo to barachło nie nadaje się kierować normalnymi ludżmi którzy ciężko pracują a oni ich okradają Pieski kuziela tego hanysa mendy poniewierają ludzi nie dajcie się weselakowej i rudnickiemu bo to pachołki kuziela
  • Gość: gość IP: *.stansat.pl 02.05.11, 16:54
    nie chodżcie do tych frajerów oszustów złodziei pracować S Kuziela i jego pieski wyjebać w kosmos bo to barachło nie nadaje się kierować normalnymi ludżmi którzy ciężko pracują a oni ich okradają Pieski kuziela tego hanysa mendy poniewierają ludzi nie dajcie się weselakowej i rudnickiemu bo to pachołki kuziela

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka