Karmar S.A Warszawa - opinie Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Szukam opinii o tej firmie. Czy ktoś tam pracował lub pracuje i może
    coś napisać?
    • Gość: miś IP: 94.254.249.* 19.02.09, 09:47
      Podobno ok . Ale sama i tak musisz sprawdzic jak jest naprawde.
    • Gość: podwykonawca IP: *.aster.pl 17.04.09, 12:29
      Zależy co chcesz tam robic jeżeli chcesz pracować jako podwykonawca
      to nie radze nawet takich pracowników ogólnobudowlanych zatrudniać
      bo sa przypadki ojak na jana kazimiertza odpalasz złotówke
      kierownikowi za kazda godzin a jesli w biurze to tak tam jest dobrze
    • Gość: adrian IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.09, 15:08
      Jak masz kasę do wydania to wal do nich jak w dym wykończą cie jak tylko będą
      chcieli biesz robotę podpisuj umowę i już jesteś ugotowany .
      Trudno na rynku o większe wałki jak oni.
      • Gość: krystian IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.09, 17:55
        uwaga !!!!!!!!!! uwaga wszyscy podwykonawcy na ich umowy bo są tak spisane że
        jesteście podnuszkiem śmieciem nikim oni mogą wszystko a wy nic omijajcie ich
        wielkim łukiem.
        • Gość: _młody_ IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 30.11.09, 22:41
          nie pracowałem w karmarze ale kolega tam jest ja zato pracowałem w
          J.W.Construction i ten narzeka kto się nie zna na robocie, a chce od
          razu kasę zarobić jako podwykonawca. Myślą tacy że pokrzyczą, byle
          pijaków zatrudnią i wszystko będzie im odebrane!!! a tak już nie
          jest, nikt bubli nie odbiera -no i na budowie rządzi generalny a nie
          jacyś podwykonawcy!!!
          • Gość: inż.bud IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.09, 23:38
            Zgadza się. Za chałturę odwalaną przez przypadkowo zatrudnianych meneli
            zarobicie ale kopa w d... A podwykonawcy profesjonaliści mają się dobrze w wielu
            firmach.
            • Gość: MARIUSZ IP: *.ssp.dialog.net.pl 27.04.10, 23:53
              ALE NIE W KARMARZE. GOŚIU.WYPISZ SE MANDAT ZA PIERDOLENIE GŁUPOT.
              • Gość: emeryt IP: 80.54.117.* 29.08.10, 16:44
                z chamem się nie dyskutuje
              • Gość: pracownik IP: 46.112.201.* 29.12.10, 15:46
                firma pojebana pracujesz dwa miesiące a kasę dostajesz za pól miesiąca jest koniec grudnia a ja dostałem 1400 zł pensji za listopad rozliczenie podobno 3 stycznia lepiej być na bezrobociu niż u nich pracować OSZUŚCI OSZUŚCI WYZYSKIWACZE NIE POLECAM JEJ NIECH JĄ PIEKŁO POCHŁONIE!!!
                A KIEROWNIK Z BANACHA DO DUPY!!!
            • Gość: Asmadeus IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.07.10, 12:59
              Nieprawda -Dorabiają gębę podwykonawcą, praca u nich jest
              niewolnictwem. Zgłaszają gotowość do rozpoczęcia robót, a nic nie
              jest przygotowane. Wydają sprzeczne decyzje. A na koniec po odbiorze
              robót nie płacą. Gdy upominasz się o swoje pieniądze mówią, aby
              zadzwonić po 14:00. (kiedy już nik nie odbiera. Pozdrawiam
              Potempieńców którzy u nich pracują.
            • Gość: no tak IP: *.myops.de 21.03.14, 07:03
              tylko czy nazwałabyś Karmar firmą bardziej profesjonalną od tych wspomnianych wcześniej "meneli"?
            • Gość: zeco? IP: *.sileman.net.pl 02.04.14, 06:41
              jak to jest możliwe, że tak profesjonalna firma jak Karmar zatrudnia meneli. ze swojego doświadczenia z tą firmą powiem tylko, że to wszystko wina firmy Karmar, a nie tych biednych podwykonawców. zobaczcie sobie czy taka Skanska tez ma takie opinie? oczywiście nie! Firmo Karmar co zrobisz żeby (od)budowac zaufanie?
        • Gość: Anfejar IP: *.aster.pl 01.07.10, 08:15
          Jak każdy wykonawca generalny Karmar honoruje dobrze wykonaną pracę.Nie
          spotkałem się jeszcze problemami typu wstrzymywanie płatności lub problemami z
          odbiorami prac.Chcesz zarobić,rób swoje ale dobrze...Wszyscy pseudo fachowcy
          wyp...ać do irlandii!
    • Gość: MARIUSZ IP: *.ssp.dialog.net.pl 27.04.10, 23:47
      ZNAM TĘ FIRMĘ JEJ DZIAŁALNOŚĆ JEST BARDZO PODOBNA DO ORGANIZACJI
      NAZISTOWSKIEJ.POZDRAWIAM.
      • Gość: nick IP: *.lanet.net.pl 18.06.10, 15:52
        wniosek o upadłość jest najlepszą opinią tej firmy
        • Gość: zawiedzony IP: *.146.127.221.nat.umts.dynamic.eranet.pl 21.12.10, 21:07
          to jest hore co sie dzieje w karmarze zeby kierownikowi odpalac dziale za robote a najbardziej po....ny jest fortuna dyrektor kontraktu
          • Gość: Inżynier BQ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.11, 10:29
            Widzę, że wlewają tu żale podwykonawcy którzy mają pracowników zbieranych w SKR Krzynowłoga Mała lub spod budki z piwem, bez żadnego doświadczenia, wykształcenia i ambicji - tacy zawsze będą mieli pretensję niewiadomo o co i do kogo. Tak było jest i będzie nie ważne gdzie pracują w Karmarze, Warbudzie, Skansiej, Unibepie, Edbudzie czy Mostostalu.

Trzeba eliminować brak kompetencji i profesjonalizmu, nie było, nie ma i nigdy nie będzie miejsca w poważnych firmach dla imbecyli i pijaków którym rodzi się w chorej głowie chęć szybkiego dorobienia się w budownictwie na fuszerce bez ponoszenia kosztów własnych – nie te czasy kochani, nie te czasy.

@MARIUSZ – po twoich wypowiedziach wnioskuję, iż jesteś pryszczatym gnojem który cały dzień siedzi przed komputerem i wylewa beznadzieje żale i absurdalne oskarżenia pod adresem wszystkich i wszędzie. Proponuję abyś się bardzo, bardzo poważnie nad sobą zastanowił.

@pracownik - jeśli pracowałeś bezpośrednio w KARMAR SA to kłamiesz z tym wynagrodzeniem! Zapewne pracowałeś u fatalnego podwykonawcy który Ci nie płacił a kojarzysz budowę z KARMAR SA bo takie logo wisiało na płocie – gratuluję.

Reasumując, nie spotkałem się nigdy w KARMAR SA z sytuacją wstrzymania płatności, a tym bardziej z nie zapłaceniem za dobrze wykonaną usługę. Spotkałem się za to z kiepskimi, bezczelnymi i ściemniającymi podwykonawcami którzy spartaczyli pracę i niebyli w stanie jej naprawić więc na ich koszt musiał to zrobić ktoś inny.
            • Gość: JQ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.11, 10:45
              Zgadzam się z BQ, gdyż Karmar SA to prężnie rozwijająca się firma inwestująca w kadrę i nowoczesne instrumenty HR. Dodam więcej, za priorytet stawia zadowolenie i rozwój pracownika jako jednostki - KAŻDY PRACOWNIK JEST DROGI
              • Gość: M. B. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.11, 17:48
                Najlepiej samemu sprawdzić.
                Teraz na wszystkich budowach jest podobnie, wszystki firmy G-W wymagają dobrze a nawet bardzo dobrze wykonanej pracy (skończyło się jakoś to będzie).
                Jeżeli wchodzi się na budowę to trzeba przypilnować swoich pracowników i w tedy nie ma żadnych problemów.
                Ja współpracuje z firmą Karmar S.A. już 4 lata i nie mogę powiedzieć nic złego.
                W tej firmnie nauczyłem się, że wszystkiego trzeba przypilnować zwłaszcza swoich pracowników.
              • Gość: gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.04.12, 12:47
                Witam, karmar to samo dno, z płatnościami zalegają kilka miesięcy, np za stal nie płacą, Myśłe że BQ zwany b....k to gdyby sam nie dostał kasy za dwa miesiące to inaczej by pisał. pisze tak że wcześniej wyrzucili go z innej firmy. pozdrawiam
              • Gość: mały IP: *.centertel.pl 29.06.12, 18:02
                Jest to cięzka firma i ciężko się tam konkretnie dogadac mówią jedno a robią drugie i co innego przy rozliczeniu końcowym albo przy aneksach jeśli wogule je wystawią.Mi ostatnio pisali 2,5 m-ca aneks na robotę bo jakiemuś h...owi zawsze brakowało czasu albo zapomniał.Hujnia h...nia h...nia a z płatnościami to tak jak piszecie milion tel po 14-ej i poślizg do 3-m-cy.Ale sa też konkretni ludzie w tej firmie i warto o tym pamiętać.
            • Gość: inż. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.10.11, 12:55
              Podpisuję się pod Twoimi słowami. Patraczą robotę za którą NIKT nie zapłaci (inwestor generalnemu, genralny podwykonawcy) a później pier...ą głupoty, że firma złodziejska, że niewolnictwo itp. brednie. Niech ci "fachowcy" od pasania krów najpierw nauczą się uczciwej i SOLIDNEJ pracy, a później wymagają.
            • Gość: Balustradka BLu IP: *.dynamic.chello.pl 18.01.13, 19:44
              Przepraszam ale muszę sprostować Twoje opinie o tej firmie....nie płacą podwykonawcą i to jest prawda...co do bluźnierstw to nie będę komentował bo szkoda słów...wykonywałem prace na inwestycji i odbiór miałem przy pierwszym podejściu więc jakaś ta jakoś pracy u Mnie w firmie jest....jednak od ponad 7 miesięcy czekam na wynagrodzenie....prezesi ( starzy i nowi ) nic nie wiedzą a tak jak inni wspominali....14 to godzina w Karmarze cudów...
    • Gość: Gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.05.11, 14:51
      Jest to taka firma, która gdy nie ma pieniędzy, po prostu nie odbiera telefonu. Możesz dzwonić godzinami do działu płatności (który zresztą odbiera telefony dopiero po 14, a może raczej należałoby powiedzieć: "powinien odbierać") i nic- nie płacą - nie odbierają telefonu, płacą to i nawet może się zdarzyć, że odbiorą. Ogólnie duży minus dla tej firmy. A najśmieszniejsze jest to, że jej pracownicy chodzą po pięknych wyremontowanych korytarzach Cataliny tak naparwdę nie wiedząc w jakim stanie finansowym jest ich firma...
      • Gość: student IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.11, 22:24
        Szanowni niedawno złozyłem aplikację do Firmy KARMAR, jestem studentem PW, ale z doświadczeniem zawodowym. Chciałbym zostać asystentem budowy. Czy mogę liczyć na jakieś rady, informacje. Serdecznie pozdrawiam.
        • Gość: robert IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.11, 19:15
          Moja opinia o firmie jest jak najbardziej negatywna, o kierownictwie również. To jest krwiopijca. Ma tyle, ile da się wyciągnąć i dla pozoru dba o wizerunek. "Góra" żyje tak, że nawet nikomu się nie śni w najbardziej kolorowych snach. Premie, udziały, korzystanie ze służbowych samochodów oraz inne profity. Czy wiecie, ile oni wyciągają ? Nawet premier nie ma pięciocyfrowej pensji zaczynającej się na 3. To nie jest normalne w kraju, gdzie średnia krajowa to trzy tys. z hakiem.
      • Gość: Sympatyk prezesa IP: *.centertel.pl 17.06.11, 22:42
        Podzielam i ostrzegam należy spojrzeć na prezesa jego wyraz twarzy odpowie
        na wszystkie pytania radzę patrzeć w oczy temu prezesowi jest złośliwy jak
        pies bez rodowodu
        • Gość: nn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.11, 20:19
          A ja radzę spojrzeć w oczy dyrektorowi KK. Tam dopiero można ujrzeć swoją piekielną przyszłość. Podpadniesz, bo uśmiechnąłeś się nie tym numerem uśmiechu, a już jesteś trupem za życia. Oni tacy są, jak nie grasz w ich grę, jesteś trupem za życia, zniszczą cię.
      • Gość: hmm IP: *.privacyfoundation.ch 26.02.14, 23:16
        aż tak???
    • Gość: nn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.11, 20:10
      Firma Karmar to największy rekin na rynku, który żre wszystko i wszystkich. Cała "góra" to banda złodziei i krwiopijców. Największy z nich to WB i KK - prezes i jeden z dwóch dyrektorów.
      Obydwaj pozostawiją wiele do życzenia zarówno pod względem fachowym jak i etycznym w codziennym i ludzkim tego słowa znaczeniu. Pracowałem tam i wiem na co dzień, jak to wygląda. Ponadto chodzą plotki, że jeden z nich porzucił żonę. Z firmy ciągną korzyści, o jakich nawet wam się nie śni. Wszystko za waszą pracę. Ludzie obudźcie się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: hehe IP: *.devs.futuro.pl 31.07.11, 13:20
      Podsumowująć, jest to konsorcjum z którym nie warto współpracować chyba że ma się układy i korzyści w całej "akcji" budowlanej. Firma niewiarygodna, nie płaci w terminie chyba że jest w jakikolwiek sposób uzależniona od podwykonawcy np. protokół o niezaleganiu z kasą..
      Pracownicy w postaci kierowników budów i "inteligętnych inaczej" kierowników kontraktów skorumpowani, zwykle nie mający pojęcia co robią na budowie i co się dzieje, 80% inżynierów podwykonawców traktuje jak PODLUDZI a większość z nich nie ma ukończonych studiów a o uprawnieniach nie wspomnę.. Zdarzają się wyjątki jak wszędzie, które chcą coś zmienić ale zwykle gnębieni są jak karaluchy i wykorzystywani, a za swoją uczciwość dostają kopniaka w dupę... Budujmy zaufanie - motto tej firmy, zaufanie?? Jak jesteś potrzebny to tak ci oczy zamydlą że potrzeba, bo dają słowo, że papiery się załatwi a na końcu jak chodzi o kase to wyprą się wszystkiego! Telefony? jak odbierze ktoś od ciebie telefon z księgowości albo z kierownictwa to sukces... a i tak nic się nie dowiesz.. zaufanie ??? ZADUFANIE w dosłownym znaczeniu tego słowa, egoiści, oszuści, hieny...
      Motto powinno być zmienione bo nie zasługują na nie...
    • Gość: byly IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.11, 20:25
      nie placa rotacja
    • Gość: xxxxx IP: *.centertel.pl 18.02.12, 17:32
      taka fajna firma ale kierownicy sa tacy ze sie pracuje 12 godzin a oni podpisza 8 ponizaja ludzi szmaca nawet moge wymienic nazwiskami kierowników z dębicy naprzykład wujs,cielecki
      • Gość: Krzyżak IP: *.play-internet.pl 29.02.12, 09:09
        zgadzam się z przedmówcą co do pracy w Dębicy człowiek ciężko pracuje po 12 godzin a nawet o wiele dlużej a oni nie potrafia uszanować pracy tylko by odpisywali godziny . Prym w tym wiedziedzie Filip Piotrowski. Ogólnie kierownictwo nie zna się na pracy uważa pracowników za roboty którym nie przysługuje nawet przerwa . Ogólnie majstrowie próbują się podlizacć kierownictwu i gnoją ludzi jak wlezie. Na budowie w Dębicy spotkałem jak do tej pory dwóch majstrów z którymi bardzo dobrze się współpracuje.
        Pozdrowienia dla podwykonawców z Dębicy
        • Gość: ol IP: *.xdsl.centertel.pl 29.02.12, 15:31
          Podwykonawcy Karmaru w Dębicy położeni na łopatkach,nie dostali dotychczas pieniędzy za wykonaną pracę,wstyd i hańba,tak się buduje w Polsce autostrady,krew pot i łzy.
      • Gość: xxxxxxxxxxxxxxxxxx IP: *.dynamic.chello.pl 20.03.12, 22:41
        Wujs to nawieksza k......a i wsza. Pojecia nie ma o robocie. Niech się pochwali jak
        budował przyczólek w debicy i sie zawaliło zbrojenie.
        • Gość: zona modna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.12, 22:56
          Tak zwana na budowie "zona wojsa" to dopiero ma sie czym pochwalic, jak domino z kilkudziesieciu ton pretow spadlo na chlopakow siedzacych w srodku i zero konsekwencji....
          tempo tempo tempo pfffff
          • Gość: teka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.12, 00:15
            BTW, Wójsa już wywalili...
          • Gość: zona wojsa IP: *.centertel.pl 10.06.12, 00:49
            Majster cipka poucza budowlańców:
            - Słuchajcie, jutro przyjeżdża komisja odbiorcza. Cokolwiek by się nie działo, udawajcie, że tak miało być.
            Następnego dnia komisja ogląda , a tu nagle zbrojenie sie wali - jedna ze ścian wali się z hukiem. Inspektorzy odskakują przerażeni, a stojący obok robotnik spokojnie spoglądając na zegarek oznajmia:
            - No tak, 10.43. Wszystko zgodnie z harmonogramem.
        • Gość: kontra IP: *.bydgoszcz-pol34.pl 06.09.12, 17:45
          A jak Ty budowałeś może opowiesz, skoro jesteś taki kozak???
      • Gość: OBSERWATOR IP: *.play-internet.pl 07.04.12, 11:08
        Sama firma jak firma - KARMAR ! ? Natomiast ludzie tam pracujacy to inna bajka ! ? Budowalńcy - mniemanie o sobie jak najwwyższe. Są tacy którzy się przejmują - ale to raczej nowi pracownicy - jest też część osób z którymi da się dogadać. Wewnątrz firmy - prawdziwy wyścig szczurów z nastawieniem jak podłożyć Ci nogę a nie co zrobić aby budowę skończyć i pomóc podwykonawcy. Z tego co widzę podwykonawcy którzy tutaj narzekają na formum mogą być wątpjliwej jakości. Zazwyczaj prawda jest gdzieś pośrdoku - gdyby fachowość kierowników była wyższa to i podwykonawca robiłby mniej błędów co się wiąże potem z kasą. Nie zmienia to faktu że część podwykonawców to totalna lipa - przecież Karmar ma tylko nadzór. Część osób ma nastawienie i ciąg aby karać podwykonawców nawet w sposób nieuczciwy - najlepiej dać w ł.....ę. Karmar oprócz tego wszystkiego to masa papierków.Co powinno być zmienione - ludzie lub ich podejście (ale to nie wykonalne) więc trzeba wymienić ludzi i podjeście samej firmy. Więcej menedżerów którzy jednoczą i scalają poszczególne jednostki. Nastawienie na fachowość i jakość w wykonania. Zbyt słaba orgazniacja na budowie co jest też związane z małą ilością osób. Część struktur całkowicie niepotrzebna i zbyt mało osób na działy które powinny być ważne - ofertowanie, wykonastwo, handel. Zbyt duża ilość dyrektorów którzy siedzą i nie potrafią pomóc tylko pokiwać paluszkiem - funkcja za czasów komuny : picie kawy, czytanie gazety i dobre wrażenie (oczywiście nie chodzi tu o wszystkie osoby - są i solidne marki). Konieczność poprawy płynności finansowej dla podwykonawców ale i rzetelna ocena ich pracy. Reorgazniacja pensji - oczywiście w sposób uczciwy. Powinni chyba robić testy przynajmniej na znajomość zagadnień technicznych.
    • Gość: bwm IP: *.warszawa.mm.pl 04.06.12, 19:16
      Karmar to jedno wielkie szambo!!!! Zbieranina warbudowskich kolesi, aferałów, włapobierców i innych wywrotowców. Na budowach syf i burdel nie do opisania, tzw. nadzór to w większości zgraja tumanów, gó...arzy realizujących tylko jeden cel: kariera za wszelką cenę!! Tam pracują ludzie którzy powinni krowy pasać a nie ludźmi kierować i budowy prowadzić, a szczególnie ten pojebany cham i prostak Siudmiak. Normalnych i doświadczonych kierowników można by policzyć na palcach jednej ręki, reszta to wiejskie tłumoki!!!!
      A całe to ich biuro razem z tymi dupami, wazeliniarzami i bezczelnymi nierobami nalerzało by rozstrzelać i zakopać głęboko pod ziemią!!!
      • Gość: wentylek IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 05.06.12, 17:25
        witam.czy może ktoś powiedziec jak naprwdę wygląda praca podwykonawcy Karmarze,traktowane,organizacja prac,płatnosci.Jesteśmy firmą wykonującą kompleksowo instalacje wentylacji.Mamy za soba mnóstwo dużych inwestycji i jak do tej pory nikt nie narzeka na jakość i terminowość,my natomiast na opóznienia z płatnościami.
        Proszę o wskazówki.z góry dziękuję
        • Gość: dobry IP: *.multi-play.net.pl 15.06.12, 02:32

Beda zwlekac z platnosciami 2,3 lub dluzej miesiecy a na koniec i tak dostaniecie 50-70% :-D
        • Gość: nananea IP: *.kotun.arxnet.pl 09.07.12, 16:20
          odradzam wspolprace, są w upadłosci, nie płacą podwykonawcom
          • Gość: Pracownik IP: *.play-internet.pl 29.07.12, 19:42
            Wszyscy maja po trochu racji.z brakiem płatności i brakiem fachowości .obawiam sie ze to długo nie potrwa.to powolna agonia tej firmy.to prawda ,ze pracownikow nie sznuja.to jest wina nowych prezesow i pan hr . Wb jest ok dzięki niemu było co robić teraz to ma już w d.....a inni maja jezor brązowy od lizania r....Francuzom .i układają sie jak flagi na wietrze.to pisałem ja jeszcze pracownik i to biura a nie budowy.życzę wszystkim by znaleźli lepsza prace i nie ugieli sie za nisko.
            • Gość: Były pracownik IP: *.centertel.pl 31.07.12, 13:20
              poprzednia wypowiedz jest jak najbardziej prawdziwa, firma w ogóle nie szanuje swoich pracowników szczególnie tych na produkcji a to oni dawają największy zysk. Podwyżki najczęściej proponowane są w momencie składania papierów z wypowiedzeniem. Cała organizacja spółki mija się aktualnie z celem jak to mówią ryba psuje się od głowy. Przy okazji pozdrawiam wszystkich pracowników pracujących jeszcze na budowach.
            • Gość: Mr. Nobody IP: *.dynamic.chello.pl 26.01.13, 17:28
              Jęzory brązowe??? Jedziesz po bandzie... sugerujesz że we francuzi papieru nie używają?
              Swoja drogą to mówi się w Europie, że to właśnie francuzi wiedzą co z językiem zrobić ;)

To pisałem ja - jeszcze pracownik i to budowy nie biura :)
          • Gość: pyta IP: *.piratenpartei-nrw.de 21.03.14, 07:28
            Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” S.A. - to się robi?
        • Gość: wroc IP: *.dynamic.chello.pl 20.03.14, 23:01
          Karmar postepuje bardzo nieetycznie. Jak potrzebuje to jest miły włazi \tobie do dupy bez mydła, ale to tylko na pozór bo cały czas szykuje na ciebie amunicję. Jak się okopiesz to bedzie cie besztać, ośmieszać. Rób zdjęcia, okopuj sie, bo ta banda dzieciakow nie zdaje sobie sprawy, że z podwykonawcą trzeba współpracować a nie walczyć żeby go pogrążyć.Nie maja racji bytu w budownictwie
          • Gość: ramrak IP: *.solidonetworks.com 20.03.14, 23:10
            zgraja dzieci i obszczymurków. krowy pasać...
          • Gość: ttt IP: *.114.akron.net.pl 20.05.14, 15:35
            to niech najpierw podwykonawcy wypelniają ustalenia umowne, a nie najpierw kombinują leci termin i jakość na łeb a kase chca taką samą!! skoro ustalono kwote za wykonawnie danej roboty w danym terminie i w danej jakosci a podwykonawca zmienia termin i jakośc to czemu nie zmieniac kwoty wynagrodzenia??? to po pierwsze!!! po drugie podwykonawcy sami obiecuja gruszki zeby sie pokazac z dobrej strony i wziasc kontrakt ktoremu potem nie podołają i robią sie problemy i masz pan pretensje ze wspolpracy nie ma bo karmar sie nie godzi na jojczenie ze ci ciezko>???
            • Gość: sab IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.14, 16:01
              W Karmarze jest tak, jak dobrze się poukładasz z kierownikiem lub kierownikami to da się przeżyć a jak nie to i tak będą szukać i znajdą podstawę żeby Ci urwać 10-20%. Wiem bo z nimi zrobiłem parę kontraktów. Teraz jest dużo młodzieży która ma wygórowane wymagania i poczucie wyższości nad podwykonawcą, a tak Naprawdę Karmar to co: Słabo wyposażona baza sprzętu gzie jest 5 ludzi na krzyż z Dyrektorkiem na czele co nie maja pojęcia co i jak w budownictwie, pewnie sami nieźle kombinują, parę samochodów, dźwig, HDS i kontenery a reszta to wszystko wynajęte na budowach. nie wiem czy mają coś własnego, więc jak się położą to i tak nie ma skąd wziąć. 4-5 lat temu było inaczej a teraz tam idzie się w ostateczności. Może kiedyś się odbudują.
              • Gość: podwykonawca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.14, 18:53
                Zrobiłem z nimi kilka kontraktów. Ogólnie należy stwierdzić, że postępują nieetycznie, wydłużają fakturowanie, szukają możliwości obcięcia pieniędzy pod byle pretekstem, oszukania.
                W tej chwili moja firma przestała ich ofertować i nie podejmujemy rozmów odnośnie realizacji kolejnych robót. Współpraca z nimi nie prowadzi do niczego dobrego. Miłe rozmowy na początku, kombinowanie w trakcie robót jak Tobie wcisnąć dodatkowe roboty w cenie podstawowego kontraktu, póżniej szukanie możliwości obcięcia kilku-kilkunastu procent. W trakcie roboty jesteś super, a później najgorszy. Do tego kwestia płatności - zawsze spóźnieni, telefonów dział księgowości w tej kwestii nie odbiera (nie ma tak w żadnej innej dużej firmie GW). Wielokrotnie byłem świadkiem, jak różne firmy przerywały prace ponieważ nie miąły uregulowanych należności. Póżniej wracały po zapłacie.
                Czasami nawet zastanawiałem się wg jakiego klucza oni dobierają tych pracowników? To w jaki sposób próbują okłamać Cię jest poniżej granic wyobrażeń przeciętnego człowieka.
                Jeśli ktoś na tym forum broni karmaru to niesłusznie. Wszędzie wymagają jakości wykonania, itd., ale kultura współpracy Karmar - podwykonawca jest na dramatycznie niskim poziomie ze względu na fatalną moralność pracowników tej firmy.
    • Gość: a po co ci to IP: *.centertel.pl 10.06.12, 00:13
      Co oznacza skrót mgr inż na budowie w dębicy.?
      - Można Gówno Robić I Nieźle Żyć!
    • Gość: OBSERWATOR IP: *.play-internet.pl 19.03.13, 11:51
      Czyta się te opinie na temat tego "biednego" Karmaru i są naprawdę różne, z przewagą oczywiście tych negatywnych. Myślę, że trzeba dać tym biednym ludziom spokój.
      Firma z czasem się zmieni i odbuduje swój koloryt czy to pod tą nazwą czy pod inną - nie ma znaczenia. Czasy są ciężkie dla Wszystkich a będzie coraz trudniej. Stawki wynagrodzeń spadają na łeb na szyję, ilość zleceń również, frank idzie do góry, firmy padają, bezrobocie wzrasta itp.
      Kasę napychają sobie ostatnio - prywatna opieka medyczna, coraz więcej jest chorób a NFZ ze składek ledwo opłaca administrację - chyba dlatego są kolejki - ale ludzie leczyć się muszą. Ostatnio to nawet zapisać się prywatnie jest problem bo kolejka - chyba wiadomo gdzie inwestować kasę.
      Mam nadzieję, że nie będzie tylko drugiej Grecji.
      Pozdrawiam Wszystkich
    • Gość: koko IP: *.play-internet.pl 21.01.14, 19:25
      Chłopie gdzie ty śie wybierasz do getta tam większość to pojeby a reszta to złodzieje - jak to kierownik stwierdza dola od wszystkiego co podpiszę to robisz.
    • Gość: Adam IP: *.pl 05.03.14, 10:03
      Szanowni Państwo,

jestem zainteresowany odkupieniem za gotówkę niezapłaconych faktur przez firmę Karmar S.A.
      Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt mailowy:

wierzycielekarmar@gmail.com

proszę o podanie w mailu telefonu kontaktowego - do wszystkich będę dzwonił.

• Jeżeli szukasz pracy lub pracowników w Warszawie zajrzyj na stronę www.PracaWarszawa.com.pl
      Dodaj swoje ogłoszenie za darmo. Szukaj pracy blisko swojego miejsca zamieszkania, sprawdź oferty pracy w Twojej dzielnicy. PracaWarszawa.com.pl - praca na wyciągnięcie ręki.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.