• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Jobman agencja pracy -opinie ???

• 25.06.09, 15:26
    Hej, szukając pracy wakacyjno-dorywczej znalazłam agencję pracy tymczasowej
    Biuro Promo Jobman z siedzibą przy Metrze Stokłosy w Warszawie. Deklarują że
    płacą nawet codziennie lub przelewem na konto raz w miesiącu.
    Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tą agencją? Można zaufać i być kasjerką lub
    hostessą (w Warszawie)?
    Edytor zaawansowany
    • Gość: ich IP: *.adsl.inetia.pl 17.07.09, 19:59
      Ta.... agencja jest czynna bodaj od 9 do 17, stoj sobie tam w kolejce i odbieraj
      codziennie kase -.- trwa to kupe czasu chyba ze akurat nikogo nie ma, ale to
      rzadko, bo zatrudnili za duzo ludzi a mało terminów mają. duzo tam nie zarobisz.
      zarobki marne, jak idziesz na nocke to płacą tyle samo... straszą karami i
      potrąceniami za różne głupoty... chcą mi potrącic wlasnie 150 zł, nie wiem czy
      to zrobią w końcu, ale strace wtedy wiekszosc kasy jaką u nich zarobiłam.
      murzynów sobie zatrudniają którzy na nich pracowac beda. jak chcesz to idz,
      podpisz te milion papierów że zapłacisz tyle a tyle kary w razie tego a tamtego,
      wez na siebie odpowiedzialnosc finansową za wszystko a potem zarabiaj 7-8 pln/h...
      • Gość: ktoś IP: *.ists.pl 25.08.09, 14:58
        150 zł to nie źle przeskrobałaś... chyba podrabianie podpisów
        kierownika działu??;-) albo bumelka... ale masz rację idź do agencji
        gdzie za pit roczny się płaci... powodzenia
        • Gość: mała IP: *.ip.netia.com.pl 15.03.12, 15:25
          Pracowałam przez tą agencję, dorywczo bo tym zajmuje się ta agencja, już nie ma codziennego wynagrodzenia tylko przelew po 3 dniach, więc jest ok, kary są jak ktoś jest nieodpowiedzialny i nie poinformuje, że do pracy nie pójdzie, za nic więcej się nie płaci. nie znalazłam agencji gdzie zapłaciliby mi szybciej za dzień pracy
        • Gość: benek IP: *.devs.futuro.pl 26.04.12, 10:15
          ja dostałem za cały meisiac pracy 140zł to sa oszusci znajomego tez tak oszukali !!!!!!
          nałozyli kare 150zł niby za nie przyjscie a 2 tygodnie wczesniej mowiłem ze koncze wiec wszystko zgodnie oszusci dopuki sie pracuje jest ok jak sie odchodzi oszukuja
      • Gość: promo IP: 94.75.87.* 22.12.09, 15:40
        Jobman ma bardzo małą stawkę, a do tego promotorzy traktowani są przez biuro
        tragicznie. Chamskie odzywki i marudzenie na to, że przyszło się po zarobioną
        kasę jest na porządku dziennym. Obsługa biura z Warszawy jest bardzo powolna -
        jedna osoba może być przez nią obsługiwana nawet przez godzinę!!! Naliczanie kar
        to dla nich przyjemność, którą ciągle straszą swoich podwładnych. Przykładowo za
        nie przyjście do pracy płaci się 150 zł - w tej agencji to 23h pracy. Stanowczo
        nie polecam tej agencji - przynajmniej do czasu zmiany obsługi biura!!!
        • Gość: ktos IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 10.01.10, 22:47
          zamiast narzekać weź się za prace, jak dla mnie jobman.pl jest ok ,a co do
          obsługi biura to współczuje tym dziewczynom nie maja łatwej pracy! normalne, ze
          nie pozwola sobie wejsc na glowe i podziwiam je za to...
        • Gość: dobra rada IP: *.ists.pl 29.01.10, 10:15
          a może pomyśl tak: 150,00 za bumelkę to kara dla Jobman.pl od
          hipermarketu (czy to pieniężna czy mniejsza ilośc zamówionych
          godzin, Jobman.pl oczywiście tez nie zarabia kolejna strata, a teraz
          inny troche wymiar, nie pomyslaleś że na Twoje miejsce mógł pójść
          ktoś kto potrzebuje tych paru złotych?? a Ty nie idąć zabierasz mu
          możliwość taką (jesli nie zgłosisz abstynencji wcześniej) a poza tym
          zwolnienia lekarskie respektują... amen
          • Gość: liliputka IP: 212.244.148.* 09.12.10, 08:10
            Sam Jobman jest ok bo w nim pracuje ale wysyla do pracy do marketow gdzie panie z nadzoru kasowego oraz menadżerowie gnębią pracownikow i w ogole nie przestrzegają prawa pracy, bo mam z tym do czynienia na co dzień, w swoją stronę także, więc nalezy szukać normalnej pracy, bo przy umowie zlecenie przedłużanej co miesiac i tak szyblko się ta praca kończy, a w marketach lubią dawać jeszcze niższe stawki niż wywalczy dla Was JOBMAN. Grunt to szybko się wynieść.
          • Gość: mmm IP: *.play-internet.pl 02.03.11, 11:40
            chyba oszalałaś. Zwolnienia learskie? Za zwolnienie lekarskie naliczają karę 20 zł, a póxniej już nie dzwonią ani nie mają teoretycznie terminów bo raz murzyn śmiał zachorować. Puknij się,nie polecam. Juz lepsza praca w Biedronce
        • Gość: ja IP: 46.112.159.* 22.08.11, 17:22
          o trzeba chodzić do pracy a nie obiecywać że będzie się chodziło do pracy a potem się okazuje że nie idziesz i za to są kary, bo zabierasz miejsce innym osobą.
      • Gość: ania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.10, 12:13
        to jesteś szczęśliwcem, że płacą ci 7-8pln/h. Ja pracowałam w markecie za stawkę
        4,80/h po potrąceniu składki- 4,41/h na rękę
      • Gość: gosik IP: *.dynamic.chello.pl 05.06.11, 23:39
        oszuści żerujący na młodych
        • Gość: Paweł IP: *.ssp.dialog.net.pl 27.12.12, 14:42
          Żadne prawo nie powinno zabierać za niby kare umowną ponad 100%wynagrodzenia.Aty kur...to czynią pracowałem u nich przez jakiś czas zarobionych pieniędzy mam 446 zł a kary 450 zł.to wszystko wina naszego rządu że na to pozwala!
    • Gość: aras IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.10, 22:35
      Ja mam pozytywne doświadczenia z tą firmą. Może dlatego, że u nas werbowało pracowników biuro z bydgoszczy. Co do stawki to zarabiałem 8zł/h na zlecenie dla osób uczących się i nie narzekam. Co do ich płatności też nie mam się co przyczepiać sam decydowałem po ilu dniach pojadę z kartą obecności żeby mi ją rozliczyli i przelali pieniądze na konto. Chodź niektóre rzeczywiście osoby na początku miały problemy że im pieniądze nie wpłynęły no konto ale po jednym telefonie już się znajdowały i każdy był zadowolony. Więc jak ktoś będzie zatrudniony przez ta firmę przez biuro w bydgoszczy to polecam bo mnie nic złego nie spotkało ze strony tej firmy. PS rzeczywiście każdemu dają wraz z umową karty na których jest wypisane jakie kary pieniężne są za pewne przewinienia. Ale jeszcze nie spotkałem agencji pracy tymczasowej która by takie rzeczy nie wymyślała.
    • Gość: gość IP: *.238.64.28.ip.abpl.pl 22.12.10, 20:29
      a czy dostaliście kamizelki specjalne z logo formy?? trzeba je nosić??
      • Gość: ag IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.12.10, 00:37
        Chyba raczej każdy powinien ją dostać. Ja pracuje na kasie w supermarkecie i kazdego dnia zakładam ta kamizelke. Odtracaja za nią 30 zl. Też dostałam kartkę z wykazem kar, ale osobiście mimo tego ze np. kilka razy sie spoźniłam nie odtracono mi żadnych pieniędzy. Pieniadze zawsze na czas, przynosze im kartke ze swoimi obecnosciami w pracy to najdłuzej czekalam 2-3 dni na przelew na moje konto.. Dostaje 8zł/h do ręki a w tym miesiacu 11 zł brutto, czyli ok.9,5 zł do reki..
        • Gość: dyziak IP: *.222.247.208.spray.net.pl 01.01.11, 22:31
          ag ty chyba jesteś opłacana przez tą agencję byś pisała ładnie o nich. generalnie to Ci powiem tak....o swoje pieniądzę muszę się z nimi teraz wykłócać, zdałem im kartę i drugi tydzień kasy nie mam na koncie, jak dzwonię do biura to ten wysoki i szczupły wypłosz rzuca słuchawką. generalnie jeśli lubicie tracić czas i nerwy na to by walczyć o swoją kase to śmiało walcie do nich drzwiami i oknami. Jobman(Biuro promo) to banda złodzieji. a w biurze jakieś niedouczone tłuki pracują
          • Gość: ag IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.11, 21:31
            masz na myśli tego szczupłego chłopaka z al.jerozolimskich?? Pewnie za krótko dla nich pracuje dlatego nie przekonałam sie jaka to właściwie jest agencja.. Zobacze jak dalej bedzie wygladala moja współpraca z jobman'em, jesli tak jak w twoim przypadku to szybko sie z nimi pożegnam..
    • Gość: lenkaa IP: 178.73.49.* 10.01.11, 19:12
      A jak myslicie,lepiej jest szukac prace przez taka agencje czy raczej jednak jest lepiej samodzielnie wysyłac sobie CV ?
      • Gość: -- IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.11, 23:02
        Zależy jaka agencja.. a najlepiej to jak samemu się zaniesie swoje cv. Można wysyłać swoje cv, ale trzeba ich duzo wysyłać by coś znaleźć..
    • Gość: Pracownik IP: *.acn.waw.pl 13.01.11, 14:48
      Otóż ciesze się niezmiernie,że trafiłam na Pani pytanie. Otóż,z tą Firmą wiąże się szereg oszustw. Poproszono mnie na rozmowę,dano dokumenty do podpisania,a że chcialam szybko znaleźć pracę by mieć ciągłość finansową,podpisałam wszystko ciesząc się,że w końcu się udało. Zaproszono mnie na Szkolenie w nastepny dzień,w godzinach porannych. Czekałam dwie godziny,pytając 3 osób jak długo jeszcze mam czekać... Umowa wystawiana jest strasznie drobnym drukiem,i przemawiają przez jej treść same kary,pouczenia.,np za nie obecność w pracy i za nie powiadomienie Biura w ciągu 48 godzin nakładana jest kara 150zł.Za nieodpowiedni strój 15zł,itp Wraz z Umową dostaje Pani Powiadomienie pisemne o wszystkich właśnie karach. Ostrzegam Panią by przeczytała Pani uważnie całą Umowę i poprosiła o omówienie kazdego punktu,bo zazwyczaj kończy sie to prośbą o złożenie szybkiego podpisu pod wszystkimi dokumentami...
    • Gość: Agi IP: 212.244.148.* 08.02.11, 08:10
      Tragedia. Pracowałam. Składek do ZUS nie płacą. Żadnego zaswiadczenia, o które poprosicie się nie doczekacie. Jak się rozchorujecie i tego samego dnai pójdziecie na zwolnienie to zaplacicie kare wysokosci 150 zł, sama tak miałam. Oferty pracyprzynajmniej w Jeleniej Górze w firmie Carrefour to jedna wielka tragedia. Nie mają pieniędzy na rozmianki. Pracujecie na tym co sami uzbieracie. Jak wam się skończą drobne to pójdziecie do domu. Jak ludzi bedzie mało w sklepie to też pójdziecie do domu przed czasem. Za kamizelke zwróconą swoich 30 zł nie mogę się do tej pory doczekac. W ogólee syf i tyle. Ja nie polecam.
      • Gość: Hellholt IP: *.ryb.abpl.pl 09.02.11, 19:15
        Nie zgadzam się z poprzednikami! Pracowałem w Tesco przez agencję Biuro Promo (Kraków). Żadnego problemu nie było, wypłata zawsze 25 dnia następnego miesiąca, żadnych kar ani problemów( zdarzało mi się spóźnić do pracy) Pracowałem na serwisie rowerowym, specjalne ubranie nie było wymagane, dostałem jedynie skrzynkę z narzędziami. Jedynie wynagrodzenie niewielkie bo tylko 4,80 brutto na godzinę. Obowiązkowe odtrącenie do US natomiast ZUS na umowie zlecenie dla studenta nie odciągany jest.
        Pozdrawiam
    • Gość: taki sobie ktoś IP: *.ngm.net.pl 08.02.11, 16:53
      siema
    • Gość: anna IP: *.home.aster.pl 10.02.11, 18:24
      Nie mam pojęcia ,ale fakt faktem,zawsze trzeba miec na uwadze to aby nasze CV było bardzo profesjonalne,zwłaszcza jesli wysyłamy je do potencjalnego pracodawcy
      www.kariera.pl/cv

• Gość: Grevous/Komandos IP: *.dynamic.chello.pl 05.04.11, 14:12
        Powiem tak pieniądze mam co 3 dni od oddania karty, godzin jest mało to prawda(Warszawa).
        21 grudnia miałem szkolenie a w lutym skapnęli się że zgubili moją kartę.... Nałożyli na mnie bezpodstawnie kare bez poinformowania pracownika..... Nie polecam....
        grevous@o2.pl
        • Gość: myszka IP: *.181.26.13.nat.umts.dynamic.eranet.pl 27.04.11, 10:25
          nie polecam tam pracy. maja malo terminów a jak nie jestes studentem to muszisz przepracowac 160 godzin co jest bardzo ciezko osiagnac pracujac 2 razy w tygodniu niby po 8godzin bo w carfur w galerii zwalniaja po 3 godzinach bo ponoc ruchu nie ma a jak zglosic to do biura to jeszcze sie pluja. w krakowie pracuje taka szczupla blondynka z ktora nie mozna sie dogadac tylko o karach pier.. dosc ze maja niskie stawki to jeszcze odbijaja za przerwe. jak nie chcecie caly dzien zapier... za grosze to tam nie idzcie
          • Gość: nowy IP: *.ists.pl 28.04.11, 15:51
            jestem studentem i pracę w jobmanie sobie chwalę, praca zawsze jest jeśli jest się tylko chętnym więc nie wiem skąd ostatnia opinia(?) trzeba czasem tylko pojechać do sklepu nie najbliżej siebie.
            w biurze spoko, chociaż trzeba się pilnować, bo kary są wysokie...ale ogólnie problemów nie robią, ani za spóźnienia, ani za długość zmian jesli są krótsze, raczej ustalają zmiany pod pracowników
            ja tam zawsze na przerwę chodzę i luz, 15minut mi się należy ,tylko trzeba wcześniej powiedzieć, że się idzie, ale to chyba normalne
            wypłata jest zawsze na drugi dzień więc spoko
            najlepsza IKEA, bo fajna stawka, reszta ujdzie-jak na kraków standard
          • Gość: j IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.12, 16:32
            dokładnie, zleceń niewiele a carrefour w galerii krakowskiej to porażka. Miałem kilka razy zmiany niby po 8-9 godzin a odsyłali do domu po 3-4 godzinach bo okazywało się że nie mają gdzie posadzić pracownika carrefour. Ciekawe jak te grafiki ukłądają. Raz widziałem jak chłopaka od razu odesłali do domu, przyjechał na darmo. Kierowniczka działu kas niemiła baba, traktuje pracownika jak śmiecia. Jeszcze wielkie wymagania co do stroju, biała (koniecznie łbiała) koszula i czarne spodnie materiałowe i czarne buty. Płacą wielkie g. a wymagają stroju jak na bal. Szkoda swoje ubrania niszczyć.
    • Gość: gosik IP: *.dynamic.chello.pl 05.06.11, 23:41
      trzymaj się od nich daleko, bo popracujesz za darmo, giną im karty rozliczeniowe a ty płacisz kary
      • 24.06.11, 18:20
        Hej. Słuchajcie a jak jest z wypowiedzeniem. Z tego co rozmawiałam z panią to powiedziała,że umowę podpisuję na 3 miesiące i mogę ją zerwać w każdej chwili, tylko że po jej zerwaniu jeszcze przez 2 doby muszę być do ich dyspozycji. Jak to jest z tym?
    • Gość: Srajman IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.12.11, 18:43
      Wszystko fajnie tylko są pedałami
    • Gość: Rubens88 IP: *.centertel.pl 12.01.12, 20:22
      Ten cały Jobman to zwykła banda cwaniaków i złodzieji, wszystko robią aby coś Ci "uciąć" z tych i tak nędznych zarobków które Ci proponują. Już nie wspominam że bez prawa do żadnego urlopu, czy odszkodowania w ramach wypadku. Za nieobecność jest 150zł kary!!! Jak pojawią się jakieś rożnice kasjerskie to nawet Cię o tym nie poinformują tyko zabierają z wypłaty a ty czekasz jak idiota na przelew którego nie ma. Panienki i ich kultury to nawet szkoda opisywać. Czyste chamstwo i traktują cię jak śmiecia co masz tylko pracować, co tam że masz rodzinę czy studia. Powtarzam jeszcze raz Jobman to ZŁODZIEJE!!!!!!!!! odradzam zdecydowanie, w ogóle agencje pośrednictwa pracy to czyste złodziejsto opierające się na wyzysku pracowników (o przepraszam zleceniobiorcy...)
      • Gość: Rubens88 IP: *.centertel.pl 12.01.12, 20:29
        Ten cały Jobman to zwykła banda cwaniaków i złodziei, wszystko robią aby coś Ci "uciąć" z tych i tak nędznych zarobków które Ci proponują. Już nie wspominam że bez prawa do żadnego urlopu, czy odszkodowania w ramach wypadku. Za nieobecność jest 150zł kary!!! Jak pojawią się jakieś rożnice kasjerskie to nawet Cię o tym nie poinformują tyko zabierają z wypłaty a ty czekasz jak idiota na przelew którego nie ma. Panienki i ich kultury to nawet szkoda opisywać. Czyste chamstwo i traktują cię jak śmiecia co masz tylko pracować, co tam że masz rodzinę czy studia. Powtarzam jeszcze raz Jobman to ZŁODZIEJE!!!!!!!!! odradzam zdecydowanie, w ogóle agencje pośrednictwa pracy to czyste złodziejsto opierające się na wyzysku pracowników (o przepraszam zleceniobiorcy...)
    • Gość: Magda22 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.12, 18:00
      Ja tam mialam zamiar isc do pracy ale z opini podziekuje:) Pracowalam rok w kerfie na umowe i mialam paczki na swieta i bony i 7,50zl na godzine i nie taka zla atmosfere
    • Gość: kamila IP: *.uksw.edu.pl 15.01.12, 12:06
      plusem jest możliwość szybkich wypłat, minusem wysokie kary, praca zdecydowanie dla osób młodych, jeżeli uczysz się bądź studiujesz masz wyższa stawkę
      • Gość: Kinia IP: *.adsl.inetia.pl 16.04.12, 17:40
        Ja jestem zatrudniona w Jobman katowice i nie rozumiem tego że dawają na stronę główną że potrzebują,a później nic nie mają,przenieśli się na inną ulicę i normalnie burdel tam jest,nie dość że kiedyś dostawałam wypłatę po 2dniach,tak teraz dostaję do tygodnia żadnych ofert nie ma nic:/
        • Gość: Magdzia IP: *.adsl.inetia.pl 16.04.12, 21:33
          A co do Katowic to tam teraz się babki pozmieniały które kompletnie nic nie wiedzą siedzą cały dzień i nic nie robią.Kiedyś była tam fajna normalna blondynka której teraz niestety tam już nie ma ona wszystko wiedziała i zawsze coś było,a teraz przy tych dwóch co tam są to już nic nie ma od dawna nie polecam nawet katowic!!!!
      • Gość: gryzzli IP: *.opera-mini.net 25.04.12, 20:36
        Pracowałem tam 10 mc z czego w wielu miejscach (Tesco Półczyńska czy Tesco gocław) wielokrotnie proszono agencje aby wrzucali mnie na zmiany jak najczęściej (tak w dobrym towarzystwie i z poszanowaniem obu stron pracownik-kierownik) robiło się całkiem fajnie i bez większego stresu.
        Ten ostatni raczej był dostarczany przez klientów.
        Nabrałem doświadczenia i także rekruterzy z agencji (warszawa) chętnie do mnie dzwonili z propozycjami zmian nawet na cały miesiąc do przodu.
        Co się stało że nagle po 10 mc wywalili mnie na pysk jak nowicjusza?
        Pojawiła się nowa osoba w HR mimo braku przedłużenia umowy na styczeń 2012 okazało się że mam jakieś 2 dni pracy na kasie.
        Skąd jeden wuj to wie.
        Nowicjuszka z HR dzieweczka pospolita jakich wiele postanowoła zablokować mi dostęp on-line do profilu i generalnie mnie pożegnali mimo nabytego w wymienionych miejscach szacunku (o który trudno bo jak robisz na początku przez APT to traktują cię jak ścierke do podłogi)
        zwolniła mnie młod(sz)a odemnie dama która grzała tyłek w fotelu dopiero od jakiś 3 mc.
        Innymi słowy nie łudź się na jakiś awans czy dłuższe posiedzenie.
        "Pan" Maksymilian który jeszcze w 2010 zasuwał z garnkami w tesco w kamizelce pracownika tymczasowego chyba dostał pozycje w biurzr za ładne oczy samemu teraz patrzy na wszystkich z góry udając wielkiego biznesmena.
    • Gość: Elik IP: *.dynamic.chello.pl 26.09.12, 11:29
      Szczerze? Jeszcze tak kłamliwej firmy nie widziałem, nawet w mcdonalds, choć za tak ciężką prace, aż śmiech jaka płaca, przynajmniej płacili na czas, ale managerowie we większości, to ciecie nad cieciami, no chyba że ja tak trafiłem, ale tutaj? pożal się boże z takimi sku...elami, ja bym zbiorowo ich pozwał i by się skończyła ta parodia, nawet kasy nie ma się na czas i są problemy z nią
      • Gość: kkkk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.12, 21:33
        Jak to jest z tymi "Kartami Zleceniobiorcy"? Bo u mnie w markecie powiedzieli, ze sami prowadza karty pracownikow i wysylaja informacje o godzinach pracy do jobmana, a wszedzie pisze ze trzeba miec podpisana ta karte zleceniodawcy. Ktos sie orientuje?
    • Gość: Beti IP: *.ssp.dialog.net.pl 07.10.12, 15:21
      Tak! jak najbardziej mozna :)
      • Gość: Candida IP: *.ip.netia.com.pl 18.11.12, 19:41
        napiszcie komu zdaje sie taką KARTĘ ZLECENIOBIORCY? Czy zawozi sie do agencji czy zostawia w miejscu zlecenia ???
    • 28.12.12, 10:09
      Wszystko w porządku, ale do czasu... czyli jak to zwykle bywa z agencjami :) Mi się nie podoba, że na mocy tych umów nie istnieje żaden sensowny okres wypowiedzenia. Mogą więc cię zwolnić praktycznie z dnia na dzień. I to nie jest fajne...!!
    • Gość: Oliinn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.13, 13:28
      JOBMAN - bardzo solidna firma, byłam na inwentaryzacjach z nimi. Rzeczywiście pieniądze są bardzo szybko , bo nawet po kilku dniach , nie to co w innych firmach po 2 miesiącach... Stawka jest niska (zależy od sklepu) aleza to można czasem dostać jakiś posiłek i picie. Ale przynajmniej firma która ma we wszystkim porządek!
      • Gość: kamyk IP: *.181.160.36.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 11.10.14, 01:26
        Nie polecam !!! jestem studentką i miałam nadzieję, że zarobie trochę pieniędzy pracując na kasie, ale to były złudne marzenia ... Przed podpisaniem umowy wszystko pięknie - elastyczny grafik, w miarę dobra stawka jak dla studenta. Później zaproponowano mi góra 5 dni pracy w tygodniu po 6 godzin - żenada !!! piszą w ogłoszeniach, że praca w pełnym wymiarze godzin, a później się okazuje, że zatrudniają dużo więcej ludzi niż powinni i nie ma pracy ... już nie wspomnę nawet o panu z biura regionalnego, który zachowywał się jakby z choinki się urwał i nic nie wiedział ! Ustalał ze mną grafik, a na miejscu okazywało się, że nie podawał go do sklepu i wracałam do domu z niczym, bo była już pełna obsada dziewczyn na kasie. Masakra, a na pieniądze za te kilka dni pracy gdyż ją wypowiedziałam z 7dniowym okresem wypowiedzenia do dziś się nie doczekałam. Dajcie sobie spokój z tą agencją, nie warto sobie zawracać głowy !!! Jeden wielki burdel tam mają i są niekompetentni !!!
    • Gość: arni IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 15.10.13, 12:31
      nie pracujcie z ta agencja pracy bo nie wyplaca pieniedzy na czas sa zlodziejami i okradaja ludzi
    • Gość: n IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.13, 21:34
      a za to
      • 27.11.13, 13:03
        Ja pracę z Jobmanem zacząłem przypadkowo bo chciałem sobie dorobić. Wszystko szło dobrze do momentu gdy postanowiłem zrezygnować bo kolidował grafik z moją inną pracą na etat. Kilka dni temu moja menadżerka zadzwoniła i poprosiła mnie o przyjście do pracy bo ktoś nawalił i zaczęły tu się schody. Miałem do wyboru iść do pracy dorywczej i dostać dyscyplinarkę tam gdzie mam etat lub dać sobie spokój z pracą na etat i iść do pracy dorywczej. Kara za nie przyjście w Jobmana to 150 zł a dniówka 30 zł. Wybrałem pracę na etat i mi odciągnęli te 150 zł i żadne tłumaczenie ich nie obchodzi. Znajoma musiała przyjść do pracy z anginą bo grozili, jej, ze zabiorą jej 100 zł za nieprzyjście do pracy. Oni tłumacza się tak, że jak ktoś nie przyjdzie do pracy to Jobman płaci karę więc te 150 zł to pracownik pokrywa ich karę. Moim zdanie to praca dla desperatów. Czasami każą pracować po 10-12 godzin bo ktoś tam nie przyszedł. Raz zgodziłem się na 12 godzinną zmianę to wyszedłem jak zombi ale ich to nie obchodzi i potrafią zadzwonić następnego dnia o 9:00 i ściągnąć cię do pracy. Ja tam robiłem tylko miesiąc i mi to starczy. Zanim zaczniecie pracować w podobnych firmach zastanówcie się czy nie lepiej iść do Netto układać puszki z groszkiem na półkę i mieć umowę o pracę i wszystkie świadczenia niż być robolem na ich zawołanie. Ja mam to szczęście, że mam pracę na etat i tam przynajmniej szanują ludzi.
    • Gość: XXXX gośc IP: 46.238.221.* 17.01.14, 00:43
      oszusci złodzieje kłamcy !!!!!!!!!!!!!!!moim zdaniemjezeli niema wolnego terminu w jednym miejscu na kasie powino byc dawanne inne miejsce wkoncu ludzie chca pracowac a nie siedziec i czekac kiedy bedzie wolny grawik wolne terminy co to za agencja pracy ze daje ogloszenie ze prace na kasy ma a jak ludzie sie zapisuja do tej pracy tojej niema czeba czekac w domu daja ogloszenia ze jest praca a jak zatrudnisz sie unich to za wszystko odciagaj za koszulki za szkolenie za to ze nadwyszke masz w kasie i takie tam w pierszym mciesiacu pracy dostajesz 5 dni pracy i czekam do tej pory co tydzien w poniedzialek jade do biora i pytam sie o grafik ale jeszcze go niemaja po 2 mc czekania mozna sie wku...c ile mozna czekac albo wprawo albo wlewo jest niema pracy prosze czka spr na inernecie dni pracy w grafiku atu echo w etezre poprostu banda zlodzieji w umowie 8zl na h w realu dostajesz 5zl na rekie gdzie te 3zl sie podziewa ???????
    • 15.05.15, 20:17
      NIE POLECAM!!!!!!
      ja po miesiącu dowiedziałam się ze obnizyli mi stawkę godzinowa! tak!! po miesiącu i tak!! obnizyli na głodową poniżej 7 zl mino ze nie odciągają mi zadych stawek.
      zero wcześniejszychinformacji, dobrze ze spojrzałam a swoje konto bo tak bym w niewiedzy żyła jeszcze długo. gdybym miała kase na prawnika to inaczej byśmy to załatwili. a tak mogę Was tylko przestrzeć!!
      • Gość: Jobman.pl IP: *.noc.fibertech.net.pl 18.05.15, 14:30
        Witamy,
        sytuacja o której Pani pisze, nie jest możliwa bez wcześniejszej informacji.
        Niestety podała Pani zbyt mało szczegółów abyśmy mogli to zweryfikować. Zachęcamy do kontaktu z Rzecznikiem Pracownika (kontakt znajduje się na naszej stronie internetowej).
        Sytuacja ta mogłaby wyniknąć w dwóch przypadkach:
        - uległ zmianie Pani status ubezpieczeniowy,
        - dotyczy to nowej umowy, w której mogły ulec zmianie warunki.

W celu wyjaśnienia całej sprawy zachęcamy do kontaktu z Rzecznikiem Pracownika.

Pozdrawiamy,
        Zespół Jobman.pl
        • 30.09.15, 13:03
          Nie radzę z nimi podpisywać żadnej umowy. Po dostarczeniu (pojedynczo ponieważ nie potrafią powiedzieć jakie papiery będą im potrzebne) wszystkich (nie)zbędnych dokumentów dadzą do podpisania umowę, w której jest wiele do czytania i o dziwo jeszcze więcej kar pieniężnych wyszczególnionych. Bardzo dobrze w oczy rzuca się punkt:

Bez pisemnej zgody Zleceniodawcy, w okresie obowiązywania niniejszej umowy, jak również trzy miesiące po jej rozwiązaniu lub wygaśnięciu, Zleceniobiorca zobowiązuje się nie zatrudniać na podstawie jakiejkolwiek umowy (w szczególności umowy o pracę czy umowy cywilnoprawnej) u innych podmiotów celem świadczenia pracy i/lub usług w miejscu wykonywania, niniejszą umową, zlecenia. W przypadku naruszenia tego zobowiązania Zleceniobiorca zostanie obciążony karą umowną w wysokości 2000 zł za każdy stwierdzony przypadek.

Zostawiam to do Waszej interpretacji
    • 30.09.15, 13:02
      Nie radzę z nimi podpisywać żadnej umowy. Po dostarczeniu (pojedynczo ponieważ nie potrafią powiedzieć jakie papiery będą im potrzebne) wszystkich (nie)zbędnych dokumentów dadzą do podpisania umowę, w której jest wiele do czytania i o dziwo jeszcze więcej kar pieniężnych wyszczególnionych. Bardzo dobrze w oczy rzuca się punkt:

Bez pisemnej zgody Zleceniodawcy, w okresie obowiązywania niniejszej umowy, jak również trzy miesiące po jej rozwiązaniu lub wygaśnięciu, Zleceniobiorca zobowiązuje się nie zatrudniać na podstawie jakiejkolwiek umowy (w szczególności umowy o pracę czy umowy cywilnoprawnej) u innych podmiotów celem świadczenia pracy i/lub usług w miejscu wykonywania, niniejszą umową, zlecenia. W przypadku naruszenia tego zobowiązania Zleceniobiorca zostanie obciążony karą umowną w wysokości 2000 zł za każdy stwierdzony przypadek.

Zostawiam to do Waszej interpretacji
    • Gość: Sylwia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.15, 00:54
      Generalnie sama firma jobman nie jest zla pani Ola od grafiku z krakowa jest bardzi mila i da sie z nia dogadac, ale nadzor kas to jest dramat pracujesz za nedzne 5 zl na godzine a ciagle cie pospieszaja opier.. Ze za wolno pracujesz a produktywnosc mialam kolo 36, jezeli chodzi o pieniadze to tez ladnie kreca przynajmniej u nas, jak prosisz w ciagu dniowki o rozmianke przyjdzie jebnie ci na kase pieniadze mowi ile i nie mozesz tego policzyc bo nie ma czasu bo wciska ten zasrany guzik albo ludzi wola do ciebie do kasy i tym oto sposobem wyjebali mnie na 30 zl w tym miesiacu niby nie duzo ale jak zarabiasz 5,zl na godzine to jednak troche to jest, dlatego sie zwalniam bo ja sie okradac nie pozwole.
    • 15.11.15, 14:25
      Witam nie polecam tego biura bo trzeba dawać im wszystko na piśmie . jeden dzień się źle czujesz to nie dadzą ci wolnego chyba że im dasz usprawiedliwienie od lekarza ale według mnie to chore bo jak by ktoś nie mógł się źle czuć 1 dzień , a jak im nie dostarczysz l4 to nakładają karę płacą nie za dużo a jeszcze kary . Wie ktoś może ile kary nakładają ???
      • Gość: Ktoś IP: *.noc.fibertech.net.pl 08.12.15, 10:13
        słoneczko dorośnij... skończysz szkółkę pójdziesz do pracy na etat to jak źle się poczujesz to co będziesz robiła? a. lekarz b. urlop na żądanie c. rzucasz pracę bo oni karzą pracować ?? życie to nie lekcja Wf-u, NP i lub brak stroju nie zgłosisz... i tacy ludzie mają prawo głosu w wyborach... załamka
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.