Dodaj do ulubionych

Czy ktoś słyszał o firmie SigmaPro7

18.08.09, 14:31
Jeżeli ktokolwiek ma jakieś doświadczenia z firmą s7team.pl - w tym
temacie to proszę o opinie.

Edytor zaawansowany
  • moru 20.10.09, 12:25
    Witam. Ja jestem uczestnikiem tego MLM. Mogę powiedzieć, że jest to najlepszy
    MLM w jakim byłem dotychczas, a było ich kilka. W tej firmie można bez przeszkód
    się rozwijać i zarabiać niezłą kasę. Teraz wprowadziliśmy zmiany dzięki czemu
    oferta Sigmy znacznie się polepszyła a koszty które ponosi uczestnik dalej są na
    niskim poziomie.
    A jakie zmiany?
    - produkt- stał sie teraz bardziej konkurencyjny, opisywany jest nawet na
    największych portalach w Polsce
    -gratyfikacje - są na wyższym poziomie i jest ich więcej - będą przysługiwać Ci
    gratyfikacje - osobista, nadrzędna i specjalna - 3 razy większa szansa na
    zarobienie upragnionych pieniędzy
    - pakiety - zupełna nowość... wybierasz pakiet z którego chcesz korzystać jako
    uczestnik. Jeśli np. nie jesteś pewien systemu możesz skorzystać z pakietu
    minimum który kosztuje tylko 40 zł
    - szybka i łatwa rejestracja - liderzy Sigmy pomogą Ci w wszystkich procedurach,
    które stały się bardziej przejrzyste
    - profesjonalne szkolenia - szkolenia na coraz wyższym poziomie i w różnych
    formach - pozwolą Ci posiąść wiedzę doświadczonych MLM-owców dzięki czemu
    efektywniejsza stanie się twoja praca

Bardziej szczegółowe informacje znajdziecie na stronie -
    www.s7team.com/?page_id=382
    Szczerze - MLM to dziś najlepiej rozwijająca się branża w internecie ...dlaczego
    więc nie wybrać najlepiej rozwijającej się firmy ? Tylko Sigmapro7 !
  • Gość: arek IP: *.netdirekt.com.tr 16.06.11, 21:44
    ala ma kota, kot ma ale, czarny pr działa, oj ludzie ludzie, znowu komus sie nie udalo i samaruje ha ha ha...
  • waldemar-99 19.07.11, 09:49
    Witam.Przeczytałem wszystkie posty no i nie jestem rozczarowany tym co tu opisujecie na temat tylko jednego tematu Sigmy.Otrzymałem materiały na ten temat i zgodzę się z tymi,którzy określają je jako nędzne materiały.Ciągle powtarzające się to samo w kółko,i widoczna chęć pozyskania może nie tak klienta jak partnera do współpracy.Ci którzy piszą,że trzeba na początku coś włożyć aby potem zyskać,są w błędzie.To może trzeba wogóle zmienić system pracy w tym kraju.Może podejmując jakąkolwiek pracę,najpierw trzeba wpłacić bazowe,żeby coś zarobić.Ktoś zadał pytanie,dlaczego firma nie potrąci tej wpłaty z zarobku w przeciągu tych 20 dni.Miał rację pytając o to.Ale odpowiadam teraz temu,który odpowiedział pytaniem jaka to różnica.Jest różnica i to taka,że on jeszcze nic nie zarobił a już musi stracić.Odpowiem tu również Paniom .W czasach kiedy nasz polityk Waldemar Pawlak kandydował na prezydenta,moja żona wracając z pracy stwierdziła,ze ustaliła z koleżankami w pracy,że będzie głosować na Pawlaka bo on jest taki sympatyczny i taki piękny.Prawda drogie Panie?Wracając do sedna to czy wam wiadomo,że jeżeli podpiszecie umowę a z czasem zrezygnujecie to będziecie musieli przez 12 miesięcy opłacać za pakiet?Nie oceniam tu tej pracy ani negatywnie ani pozytywnie.Sam byłem tym zainteresowany,ale znalazłem wiele niejasności.Z ponad wielu zamieszczonych tu wypowiedzi nikomu nie przyszło na myśl,że rejestrując się wprowadza swoje dane osobowe.Zaraz znajdzie się ktoś kto stwierdzi,że jest ochrona danych osobowych.Z pewnością będzie to ktoś kto naprawdę nie widzi jaka jest w tym kraju ochrona danych osobowych.Myślę,że na to wszystko trzeba spojrzeć bardziej realistycznie a mniej naiwnie.Napewno Ci którzy tu pracują będą tego bronić i chwalić.To jest logiczne.Jest takie przysłowie.Każdy żyd swój towar chwali.Chyba dlatego,że oni faktycznie w tych bajerach handlowych są nie do pobicia.Dlatego każdy musi sam podjąć decyzję.Ja rezygnuję z wielu nie jasnych powodów.Pierwszy z nich jest to,że mam obowiązk rejestracji od razu.To mi nie pasuje,gdyby było to po tych 20 dniach,to owszem.Natomiast wszystkim przyszłym potencjalnym partnerom,życzę powodzenia.
  • Gość: jerzy IP: *.dynamic.chello.pl 20.07.11, 22:10
    Ja nie czytałem wszystkich wpisów, ale może warto najpierw zmienić podejście? Jeżeli traktuje się to jako potencjalne miejsce zatrudnienia, to błąd. To jest możliwość (jak każdy MLM) zbudowania własnego biznesu, a to zawsze wymaga inwestycji. Tylko w MLMach jest ona minimalna. A natychmiastowa rejestracja, opłaty rejestracyjne itd. są po to, żeby odsiać tych, którzy chcieliby coś z niczego. Z całym szacunkiem do mojego przedmówcy. Nie znamy się, więc pozostaje mi tylko generalizowanie. MLM jest biznesem dla każdego, dlatego trzeba zastosować coś, co spowoduje, że trafi do niego każdy WŁAŚCIWY człowiek.
    Żeby było jasne - nie współpracuję z tą firmą, ale mam doświadczenie w innej i chyba w takiej sytuacji mogę próbować się wypowiadać obiektywnie.

Powodzenia!
  • Gość: ewcia IP: 94.127.110.* 05.01.12, 20:12
    Oczywiscie slyszalam i jestem przerazona,bo to kolejna pralnia mozgow-ludzie wierza,ze ubezpiecza swoje zdrowie a wspolpracownicy licza na duze zyski,niestetety przejada sie jak z Kasprowego!Tej firmie chodzi tylko o wyrwanie kolejnych naiwnych,ktorzy wykupia polisy ubezpieczeniowe-a potem niech sie dzieje co chce!Zenada-dla probujacych przmierzac sie do wspolpracy OSTRZEZENIE-niby okres probny 20 dni jest za darmo,ale ubezbieczenie dla siebie trzeba wykupic na wejscie-to ma byc za darmo?Jak juz ubezpeczenie wykupicie,to czemu Wasz prowadzacy za darmo prowierzy Wam swoje sposoby niezlego zarobku-przeciez to bylaby kompletna glupota.Jezeli lubicie takie gierki to bawcie sie ale pozniej pretensje do Pana Boga!
  • Gość: magdolna IP: 83.1.81.* 05.01.12, 22:02
    Nie wiem czy masz rację z tą "pralnią mózgów" i "polisami ubezpieczeniowymi". Ja weszłam na stronę firmy i nawet do nich zadzwoniłam, żeby się przekonać czy ta firma to nie firma "kogucik" i otrzymałam bardzo konkretne informacje. Ja nie jestem w tej firmie, ale czytałam artykuły dziennikarzy na jej temat i są bardzo pozytywne. Przede wszystkim to ta firma nie sprzedaje "polis ubezpieczeniowych" tylko pakiety medyczne a placówki medyczne obsługuje firma POLMED. Tak więc najpierw trochę sprawdź i uzyskaj wiedzę na jakiś temat, a dopiero gdy już masz wiedzę to szkaluj i opluwaj ludzi. Tak nie wolno postępować, bo czynisz zło i za to nawet nie ponosisz odpowiedzialności. A powinnaś. Zainteresuj się pomocą i pomaganiem ludziom który tak ciężko żyje się w tym kraju! A może praca w CHOSPICJUM
  • Gość: SławomirSzczepanik IP: *.zicom.pl 05.01.12, 22:39
    Słuszna uwaga i b. mądre postępowanie. Zanim się kogoś skrytykuje, należy sprawdzić czy na to zasługuje. Niestety, najczęściej krytykują ci, którzy sami nie dają nic od siebie. Ja mam przyjemność współpracować z Sigmapro7 od 2 lat i nigdy nie zostałem oszukany. Niezależni Partnerzy firmy umożliwiają dostęp oraz starają się odpowiedzieć na pytania dotyczące ABONAMENTOWEJ Opieki Medycznej SIGNUM - usługi oferowanej przez S7. Pozdrawiam i życzę zdrowego roku 2012
    Sławomir Szczepanik
    Dyrektor Regionalny OM Signum
    s.szczepanik@omsignum.pl
    tel. 606 207 306
    ID LTG34046414
  • Gość: A IP: *.182.55.102.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 09.01.12, 22:15
    BRAWO! Pocałuj swojego szefunia w kolano za to ze ci regularnie placi wynagrodzenie! zachwalasz, bo przez negatywy sam mozesz stracic, nie? a wtedy dolaczysz do fanow antysigmy i udzielisz sie na tym forum.
    powiedz swojemu szefowi niech ludziom kase odda lepiej a nie pie...w kolko to samo .
  • izabelamotyka 29.01.12, 22:52
    Myślę po prostu, że gdybyś miał szefa, który Ci płaci regularnie wynagrodzenie to byś go całował w kolano. Nic więcej nie wynika z Twojej wypowiedzi. Naturalnym i zdrowym stanem jest, że człowiek pracuje i dostaje zapłatę, prawda? A może jesteś jednym z tych, którzy myślą, że wystarczy się gdzieś zapisać i kasa przyleci za nic nie robienie. SigmsPro7 to normalna, rzetelna firma która wynagradza swoich pracowników za wykonaną pracę. Jeśli uważasz, że jest komuś winna kasę to złóż pozew do sądu a nie szczekaj na forum, nie mając nawet odwagi się podpisać.
  • Gość: A IP: *.182.55.102.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 09.01.12, 22:10
    WOLONTARIAT - drogi Panie Prochorowicz, WOLONTARIAT, tak mogę kreślić współpracę z wami! wiem, że siedzicie jak hieny przy komputerach i macie nasrane w gaciach, że w końcu do ludzi dociera prawda, że są oszukiwani przez bandę naciągaczy!
    Plajtujecie juz??
  • Gość: Darek IP: *.tktelekom.pl 10.01.12, 13:24
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • Gość: bezrobotna IP: *.adsl.inetia.pl 18.07.12, 10:46
    już miałam się zarejestrować ,lecz nigdzie nie znalazłam adresu choć jednej placówki
  • izabelamotyka 29.01.12, 22:42
    Co też pani opowiada? Firma nie sprzedaje ani polis ani innej formy ubezpieczenia. Chyba coś tak nie do końca zapoznała się z tematem. Okres próbny to okres próbny natomiast, trwa 20 dni i przez cały ten czas nikt do mnie nie mruknął nawet żeby wykupić ubezpieczenie. Owszem, od początku wiadomo, że aby zostać partnerem należy wykupić dla siebie pakiet medycznej obsługi. Jeśli się CHCE zostać partnerem firmy, po okresie próbnym. A nie w okresie próbnym. Oj dzwonili, dzwonili, tylko nie wiadomo w którym kościele.

Pakiety natomiast są bardzo pomocne Idę bezpłatnie do specjalisty wtedy kiedy go potrzebuję a nie kiedy jest za późno.
  • jack_strong 30.01.12, 14:38
    izabelamotyka napisała:

> Co też pani opowiada? Firma nie sprzedaje ani polis ani innej formy ubezpieczen
    > ia. Chyba coś tak nie do końca zapoznała się z tematem. Okres próbny to okres p
    > róbny natomiast, trwa 20 dni i przez cały ten czas nikt do mnie nie mruknął naw
    > et żeby wykupić ubezpieczenie. Owszem, od początku wiadomo, że aby zostać partn
    > erem należy wykupić dla siebie pakiet medycznej obsługi. Jeśli się CHCE zostać
    > partnerem firmy, po okresie próbnym. A nie w okresie próbnym. Oj dzwonili, dzwo
    > nili, tylko nie wiadomo w którym kościele.
    >
    > Pakiety natomiast są bardzo po
    > mocne
    Idę bezpłatnie do specjalisty wtedy kiedy go potrzebuję a nie kiedy
    > jest za późno.
    Firma oferuje pakiet usług medycznych i proponuje potencjalnym partnerom pakiet zielony, a w nim za przeproszeniem jest guzik z pętelką. Jeśli chcesz mieć nieograniczony dostęp do specjalistów, badań i zabiegów, to musisz wykupić pakiet platynowy za bagatela 300 zł miesięcznie, tylko jest płatne za pół roku z góry. Mówisz, że podczas okresu próbnego nikt nie nagabuje do wykupienia pakietu? Jak się wchodzi do panelu administracyjnego, to pierwsze okienko jakie Ci wyskakuje informuje Cię ile masz zapłacić i do kiedy, a i Pan Muzaj co jakiś czas przysyła e-maile przypominające.
  • Gość: Anna IP: *.gorzow.mm.pl 17.05.12, 11:24
    Droga ewciu, widać nie czytałaś dokładnie ponieważ SigmaPro7 nie proponuje ubezpieczenia, to jest prywatna opieka medyczna w abonamencie. Każdy lekarz mający prywatną praktykę i każdy ubezpieczyciel jakiejś firmy ubezpieczeniowej, powie Ci, że to są dwie zupełnie inne sprawy. Klient wykupując taki abonament ma dostęp do specjalistów, badań, rehabilitacji itp. prywatnie. To duża oszczędność nie tylko pieniędzy ale i czasu. Poza tym jakość usługi jest zdecydowanie lepsza. Jeszcze raz powtarzam: to nie jest ubezpieczenie! Co do 20-stu dni. Rejestrujesz się na okres próbny i sprawdzasz czy potrafisz wykonywać tą pracę. Po tym okresie umowa wygasa automatycznie i tracisz dostęp do panelu lub podejmujesz współpracę i wykupujesz abonament. Tak to wygląda. Posłuchajcie to jest biznes, a nie praca na etacie. To jest praca dla osób, które chcą prowadzić własną firmę ( a wtedy pracują dużo) lub dla kogoś kto chce sobie dorobić około 200-500zł miesięcznie (umowa-zlecenie). Jeżeli marzysz o pracy na etacie to nie jest zajęcie dla Ciebie. Tu nie ma szefa, który Ciebie pogoni do pracy lub z niej rozliczy. Musisz sam się mobilizować, a to nie jest takie proste. Oczywiście większość myśli, że to nic trudnego, dziwne tylko, że w praktyce 99% odpada w przedbiegach. Pozdrawiam Anna
  • Gość: Ania Wawa IP: *.tktelekom.pl 10.01.12, 13:48
  • Gość: ala IP: *.146.96.222.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 10.01.12, 15:28
    Skończcie pisać w kółko to samo !
    AGRESJA i HAMSTWO - to wasz sposób na "odbicie" niewygodnych komentarzy!

Obrażacie wszystkich !!!!!! czy w podobny sposób odnosicie się do swoich klientów!

Nie zasłaniajcie negatywów tym pie...niem. Forum służy do wyrażania opinii - tych dobrych i złych a nie do DARMOWEJ REKLAMY !!!!!

i gdzie tu uczciwość??????
  • jack_strong 10.01.12, 15:43

Gość portalu: ala napisał(a):

> Skończcie pisać w kółko to samo !
    > AGRESJA i HAMSTWO - to wasz sposób na "odbicie" niewygodnych komentarzy!
    >
    > Obrażacie wszystkich !!!!!! czy w podobny sposób odnosicie się do swoich klient
    > ów!
    >
    > Nie zasłaniajcie negatywów tym pie...niem. Forum służy do wyrażania opinii - ty
    > ch dobrych i złych a nie do DARMOWEJ REKLAMY !!!!!
    >
    > i gdzie tu uczciwość??????
    Ala oni specjalnie zasypują forum informacjami o tym jaka to wspaniała firma, aby przysłonić prawdę, którą wyrażają osoby, które się nacięły na SIGMIEPRO7. Ala podam Ci swojego -e-maila, napisz do mnie: jack_strong@gazeta.pl
  • Gość: SławomirSzczepanik IP: *.zicom.pl 10.01.12, 16:30
    "Forum służy do wyrażania opini
    > i - ty
    > > ch dobrych i złych"

moja opinia na poruszony temat to poniższa historyjka:
    "Pewien Mocny Jacek bardzo lubił pizze z pobliskiej pizzerii i zajadał ja z apetytem. Polecał ją także 1200 innym osobom, bo była dobra choć nikt go o to nie prosił. Właściciel lokalu nigdy go jednak nie docenił i nie zaproponował mu ani jednej gratisowej, nawet malutkiej, pomimo tego, że dzięki niemu inni kupowali jej coraz więcej i więcej. Pizzeria rozrastała się i otwierała nowe lokale, zyskując coraz więcej konsumentów, a właściciel budował tylko SWOJE imperium nie dzieląc się z nikim, bo i po co..." Tak samo można polecać dobrą książkę czy film w kinie.
    Przytoczyłem to opowiadanie dlatego, że niektóre komentarze spowodowane są niezrozumieniem formy działalności S7. Firma nie zatrudnia i nie płaci za reklamę firmy, a za pomoc w sprzedaży produktu, jakim jest Abonament OM SIGNUM. Zgodnie z planem gratyfikacyjnym firma wynagradza za sprzedaż a nie za dawanie ogłoszeń. Forma sprzedaży jest dowolna, jeżeli nie mija się z prawdą i nie narusza elementarnych zasad sprzedaży. Umożliwia także współpracę osobom bez pracy i pracującym, uczącym się i już wykształconym. Ktoś tam wyżej użalał się ze ma skończone szkoły i jest magistrem politologii, a pomimo to nie ma na własny abonament. Przepraszam, ale to nie wina S7. Osobiście uważam, ze zdobyta (wyszkolona) wiedza nie gwarantuje w dzisiejszych czasach dochodów na satysfakcjonującym poziomie. Jeżeli nie dostosowujesz się do zmian jakie niesie rynek i stoisz w miejscu to się nie rozwijasz, a nawet zwijasz i tyle. Papier dziś niewiele znaczy. On tylko umożliwia Ci dostanie się do pracy najemnej za pieniądze z góry ustalone. S7 umożliwia z kolei niezależność zarówno w działaniu jak i w zarabianiu. Umożliwia to tworząc sieć Niezależnych Partnerów, którzy mogą dzięki temu systemowi rozwijać własną przedsiębiorczość poprzez nauczenie siebie, później innych, a jeszcze później tych innych jak nauczać następnych. Nie każdemu się to udaje, bo wymaga to działania. Od "gadania" o tym nikt jeszcze nie zarobił. Wszystko jest kwestią czasu i zaangażowania. Czas i tak upłynie. Więc jeżeli nadal zamierzasz krytykować tych co starają się coś tworzyć, zastanów się wcześniej co takiego Ty w życiu zrobiłeś bardziej wartościowego, ze upoważnia Cię to do tego krytykowania.
    Zapraszam także na priv:
    s.szczepanik@omsignum.pl
  • jack_strong 10.01.12, 17:07
  • Gość: Agnieszka IP: *.pools.arcor-ip.net 10.01.12, 17:18
    Sory Daniel ale to Ty sie nie przedstawiasz z imienia i nazwiska,Wybacz ale juz dziaiaj nam pisales ze nasz oczernisz na forach..Nie chcesz nie umiesz przyznac sie do jednego:do tej pory Ty i reszta tu piszacych bzdury na temat firmy nie ma pojecia czym jest marteting sieciowy.Mimo naszych staran .pomocy dalej brniesz w swoja niewiedze i dwa oczerniasz mnie, nas ,firme...Sory ale ja jako osoba prytwatna nie zostawie tego bez echa.Tej osobie pod roznymi nikami juz dawno sie przygladam.Od kilku miesiecy wypisuje bzdury..ale zapomiala o jednym ip jest naszym podpisem.
    uwazaj bo ja nie jestem anonimowa i dwa zalatwiam takie zeczy prawnie!!! poczytaj panie politolog ile grozi za oczernianie ..
    Pani DARIO brawo swietnie to pani ujela:-)pozdrawiam wszystkich uczciwie pracujacych na swoj sukces w Sigmapro7 i badzmy zdrowi z Omsignum:-)

• jack_strong 10.01.12, 17:22
    Agnieszka przytocz chociaż jedno moje słowo, które jest nieprawdą?! Nawet się do tego nie odniosłaś!!!
  • Gość: Agnieszka IP: *.pools.arcor-ip.net 10.01.12, 17:31
    Daniel wszystko jest bzdura ogolnie co piszesz..Rozumiem ze psiales duzo ogloszen..i to podziwiam ale to mlm budujesz swoja strukture(swoj biznes online) i polecasz abonemnet medycznY..sam wiesz ze jest doskonaly.jedynem kosztem jaki ponosisz to oplata aktywacyjna 55 zl..a opieke kupujesz dla siebie .Poczytaj jak dzialaja inne mlm.W niektorych musisz comieisac cos kupowac dla siebie..ale ludzie zarabiaja i tam duze pieniadze bo inwestuja swoj czas ,male pienaidze ,samodoskonala sie i maja wyniki. Prosze panstwa UPRZEJMIE PROSZE O ZAPOZNANIE SIE Z MLM a potem o wypowiedzi na forum.

• jack_strong 10.01.12, 21:42
    Gość portalu: Agnieszka napisał(a):

> Sory Daniel ale to Ty sie nie przedstawiasz z imienia i nazwiska,Wybacz ale juz
    > dziaiaj nam pisales ze nasz oczernisz na forach..Nie chcesz nie umiesz przyzna
    > c sie do jednego:do tej pory Ty i reszta tu piszacych bzdury na temat firmy nie
    > ma pojecia czym jest marteting sieciowy.Mimo naszych staran .pomocy dalej brn
    > iesz w swoja niewiedze i dwa oczerniasz mnie, nas ,firme...Sory ale ja jako oso
    > ba prytwatna nie zostawie tego bez echa.Tej osobie pod roznymi nikami juz dawno
    > sie przygladam.Od kilku miesiecy wypisuje bzdury..ale zapomiala o jednym ip je
    > st naszym podpisem.
    > uwazaj bo ja nie jestem anonimowa i dwa zalatwiam takie zeczy prawnie!!! poczyt
    > aj panie politolog ile grozi za oczernianie ..
    > Pani DARIO brawo swietnie to pani ujela:-)pozdrawiam wszystkich uczciwie pracuj
    > acych na swoj sukces w Sigmapro7 i badzmy zdrowi z Omsignum:-)
    >
    Czy języka polskiego uczył Cię ten sam człowiek co marketingu sieciowego i prawa? Ty mi grozisz? Straszyć to sobie możesz, ale łysego nożyczkami. To ja wam mogę wiele zarzucić. Przede wszystkim to, że w ogłoszeniach nie mówicie o tym, że trzeba po 20 dniach opłacić aktywację i wykupić pakiet medyczny z góry za pół roku, a niepodanie pełnej prawdy jest zakamuflowanym kłamstwem. I kolejna nieprawda, to że wmawiacie ludziom, iż na okresie próbnym poczują jak budować swój własny biznes, a prawda jest taka, że przez okres próbny niczego się nie zarobi i człowiek musi podpisywać umowę i uiszczać opłatę w ciemno i zmuszacie do opłacenia każdego kto kto chce z wami współpracować. Tłumaczycie to tak, iż jak człowiek może coś polecać, skoro tego nie wypróbował, a przecież ja jeszcze nie skorzystałem z waszych usług, a już je polecałem i zamieszczałem ogłoszenia, że dam ludziom pracę. Ja sam jestem bezrobotny, więc jak miałem dać pracę innym?! Kolejne kłamstwo, kłamstwo na kłamstwie i wy kazaliście mi oszukiwać innych. Dlatego będę przed wami przestrzegał wszędzie, gdzie się tylko da.
  • Gość: SławomirSzczepanik IP: *.zicom.pl 10.01.12, 17:24
    Jacku Strongu, nie boję się, tylko chciałem udaremnić ludziom czytania takich rzeczy jakie wypisujesz. Domniemam, że gdyby udał Ci się sprzedać choćby 5-6 abonamentów (tyle wystarczy, aby zrefinansować z prowizji swój własny) pisałbyś inne komentarze. No cóż, widocznie nie poznałeś zalety z tej usługi. Niektórzy za jedną prywatną wizytę u lekarza płacą więcej niż wymieniłeś. Jak już wspomniałem wcześniej, nie chodzi o dawanie ogłoszeń (tak postępują zwykli ekspedienci), ale należy wyjaśnić zainteresowanemu korzyści z posiadania abonamentu medycznego. Widocznie sam tego nie zrozumiałeś. Stąd brak przekonania do polecanej usługi. Może nawet dobrze, ze już tego nie robisz, bo to trochę niewłaściwie polecać coś do czego nie ma się przekonania. Co byś odpowiedział osobie, której coś polecasz ze jest dobre, a ona Cie zapytała: NO OK !, A TY TO MASZ?
    I jeszcze jedno. Niektórzy piszą ze trzeba zainwestować. Nie trzeba. Choć w biznesie (perspektywicznym) jest tak, że trzeba coś dać od siebie. Jeżeli ktoś mi proponuje uczciwy i dochodowy biznes w którym MOGĘ zarobić np. 100 000 tylko trzeba zainwestować 1000 to jest to dla mnie wyzwanie. Dla innego będzie to problem i powie: To DAJCIE MI te 100 000 to ja wam oddam później 1000. Nie tędy droga Jacku Strongu...
  • jack_strong 10.01.12, 21:48
    Gość portalu: SławomirSzczepanik napisał(a):

> Jacku Strongu, nie boję się, tylko chciałem udaremnić ludziom czytania takich r
    > zeczy jakie wypisujesz. Domniemam, że gdyby udał Ci się sprzedać choćby 5-6 abo
    > namentów (tyle wystarczy, aby zrefinansować z prowizji swój własny) pisałbyś in
    > ne komentarze. No cóż, widocznie nie poznałeś zalety z tej usługi. Niektórzy za
    > jedną prywatną wizytę u lekarza płacą więcej niż wymieniłeś. Jak już wspomniał
    > em wcześniej, nie chodzi o dawanie ogłoszeń (tak postępują zwykli ekspedienci),
    > ale należy wyjaśnić zainteresowanemu korzyści z posiadania abonamentu medyczne
    > go. Widocznie sam tego nie zrozumiałeś. Stąd brak przekonania do polecanej usłu
    > gi. Może nawet dobrze, ze już tego nie robisz, bo to trochę niewłaściwie poleca
    > ć coś do czego nie ma się przekonania. Co byś odpowiedział osobie, której coś p
    > olecasz ze jest dobre, a ona Cie zapytała: NO OK !, A TY TO MASZ?
    > I jeszcze jedno. Niektórzy piszą ze trzeba zainwestować. Nie trzeba. Choć w biz
    > nesie (perspektywicznym) jest tak, że trzeba coś dać od siebie. Jeżeli ktoś mi
    > proponuje uczciwy i dochodowy biznes w którym MOGĘ zarobić np. 100 000 tylko tr
    > zeba zainwestować 1000 to jest to dla mnie wyzwanie. Dla innego będzie to probl
    > em i powie: To DAJCIE MI te 100 000 to ja wam oddam później 1000. Nie tędy drog
    > a Jacku Strongu...
    Postępowałem zgodnie z instrukcjami przesyłanymi przez Marcina Muzaja. Miałem sporo zainteresowanych, ale nawet pies z kulawą nogą się nie zarejestrował na okres próbny, bo ludzie poczuli, że ta wasza Sigma to jedna wielka ściema. Nawet jakby ktoś się zarejestrował na okres próbny, to i tak nic bym nie zarobił, bo gwarancją wypłaty gratyfikacji jest warunek wykupienia przeze mnie pakietu usług medycznych i trzeba mieć minimum 10 partnerów opłaconych, aby wyjść na swoje.
  • Gość: SławomirSzczepanik IP: *.zicom.pl 10.01.12, 22:00
    > Postępowałem zgodnie z instrukcjami przesyłanymi przez Marcina Muzaja. Miałem s
    > poro zainteresowanych, ale nawet pies z kulawą nogą się nie zarejestrował na ok
    > res próbny, bo ludzie poczuli, że ta wasza Sigma to jedna wielka ściema. Nawet
    > jakby ktoś się zarejestrował na okres próbny, to i tak nic bym nie zarobił, bo
    > gwarancją wypłaty gratyfikacji jest warunek wykupienia przeze mnie pakietu usłu
    > g medycznych i trzeba mieć minimum 10 partnerów opłaconych, aby wyjść na swoje.
    No to wiele wyjasnia. Po prostu zamiast poprosic opiekuna o przygotowanie do działania i poznanie produktu (usługi), zaczałes "sprzedawać" biznes, którego tak naprawdę nie zrozumiałeś. Polecałeś współpracę i nie umiałes wyjasnic czym jest usługa opieki medycznej. Chciałeś tylko powielic to co sam zrobiłes (czyli piszcie się bo chce zarobic). Gdybyś umiał wytłumaczyc czym jest usługa Opieki Medycznej, ytć moze ktoś by ją zrozumiał. Niestety czytając Twoje wpisy odbieram Cie jako osobę która jedyną rzecza jaką umie jest krytykowanie :(
    Czy uczestniczyłeś kiedykilwiek we wtorkowej konferencji on-line? Zachecam, to nie kosztuje ani złotówki, a może wiele wyhaśnić.
  • jack_strong 10.01.12, 23:03
    Gość portalu: SławomirSzczepanik napisał(a):
    > No to wiele wyjasnia. Po prostu zamiast poprosic opiekuna o przygotowanie do
    > działania i poznanie produktu (usługi), zaczałes "sprzedawać" biznes, którego t
    > ak naprawdę nie zrozumiałeś. Polecałeś współpracę i nie umiałes wyjasnic czym j
    > est usługa opieki medycznej. Chciałeś tylko powielic to co sam zrobiłes (czyli
    > piszcie się bo chce zarobic). Gdybyś umiał wytłumaczyc czym jest usługa Opieki
    > Medycznej, ytć moze ktoś by ją zrozumiał. Niestety czytając Twoje wpisy odbiera
    > m Cie jako osobę która jedyną rzecza jaką umie jest krytykowanie :(
    > Czy uczestniczyłeś kiedykilwiek we wtorkowej konferencji on-line? Zachecam, to
    > nie kosztuje ani złotówki, a może wiele wyhaśnić.
    I po co mnie obrażasz, że nic nie umiem poza krytykowaniem? Nie znasz mnie więc nie oceniaj. Ja Ci się nie muszę tłumaczyć co potrafię, a czego nie. Ja tłumaczyłem tak jak mi przekazał Marcin Muzaj i tak jak było mówione na szkoleniach. Tak żeście mnie przygotowali do tej pracy. Naprawdę wnikliwie czytałem e-maile Muzaja i słuchałem konferencji szkoleniowych. Aha czyli dobrze bym poznał opiekę medyczną Signum, gdybym wykupił pakiet?! Czyli jak rybka połknie haczyk to jest nasza? Jestem niestety dla was zbyt inteligentny, aby się na to złapać.
  • Gość: ula IP: *.ssp.dialog.net.pl 13.12.12, 14:29
    Nic innego jak następna piramida coś w stylu skaj land. Kto pierwszy to coś odzyska ,a inni nabici w butelkę!
  • izabelamotyka 29.01.12, 23:05
    To prawda! To tak jak abonament w cyfrowej telewizji( dowolnej) ja mam 74zł/mies, straszne zdzierstwo. I telefoniczny, o żesz kolejne kilkadziesiąt, znów oszuści pewnie.
    A może mój panie jesteśmy panami własnego życia, co? Chcę telewizję? Płacę i oglądam. Telefon? Też zapłacę i rozmawiam. Choruję? Ciekawe co lepiej... 100 od wizyty czy 80 za abonament do specjalistów i na badania? Wolę 100 na wizytę, no to ok, zamykam buzie, wykładam stówkę i nie robię z siebie idioty publicznie. Spróbuj, to nie boli.

Abonament opieki medycznej Signum
  • Gość: zenobiuszek IP: *.launch.pl 03.08.11, 11:18
    Rozwiałeś moje wszelkie wątpliwości,dziękuje
  • Gość: Marta IP: *.sta.asta-net.com.pl 10.01.12, 18:07
    A ja wręcz przeciwnie, uważam, że materiały są bardzo dobre i pomocne, ponieważ są gotowe a na początek współpracy jest to niezbędne, zapewniam o tym. Po czasie każdy robię sobie swoje materiały, więc nie wiem w czym problem! Chcę też nadmienić, że to jest biznes w który inwestuje się tylko i wyłącznie swój czas a nie żadne pieniądze. Każdy kto w to wchodzi wie, że jest zarówno sprzedawcą jak i posiadaczem abonamentu i nie widzę tu żadnej straty gdyż płacimy za wygodę leczenia a dodatkowo zarabiamy na tym polecając to czego sami jesteśmy właścicielami. I proszę Pana, to nie jest towar, a my nie jesteśmy żydami, to jest poważny produkt a my jesteśmy jego dystrybutorami.
  • elasliz 30.09.11, 09:36
    JA tez pracuje w tej firmie. wszytskim polecam opieke abonamentowa... zero czekania na badania i wizyty z moim zdrowiem to podstawa. Owszem musze przejechac kilkadziesiąt kilometrow aby sie dostac do placowki ale wole to niz czekac 3 miesiace na kolejke w mojej miejscowowci a potem chodzic jeszcze od drzwi do drzwi. Jesli ktos by chcial szczególy oferty to zapraszam www.oferta.omsignum.pl/elzbietasliz
  • tseboola 10.10.11, 11:51
    Nie tylko słyszałem, ale i pracuję w tej strukturze. Jestem razem w zespole z Marcinem Muzajem, który prowadzi mnie przez początki za rękę, nauczył mnie stawiać pierwsze kroki w tym biznesie. Jeżeli ktokolwiek ma ochotę dołączyć do Naszego Zespołu to zapraszam:
    marcin.cybulski@onet.pl lub www.oferta.omsignum.pl/marcincybulski.

pozdrawiam
  • Gość: No Vision IP: *.play-internet.pl 20.10.11, 17:33
    Jeździsz już BMW?
  • Gość: Marta IP: *.sta.asta-net.com.pl 10.01.12, 22:51
    Nie no to już jest jakiś absurd!!! Jeśli wszyscy myślelibyśmy takimi kategoriami to zamiast pomagać sobie nawzajem, byśmy tylko szkodzili sobie jeden drugiemu. Ludzie co Wy tu w ogóle wypisujecie PYTAM???!!!! Śmiem twierdzić, że robicie to z czystej zazdrości, a jak nie macie innego zajęcia to dajcie nam spokój i dajcie nam pracować skoro to nie dotyczy Was bezpośrednio. PARANOJA!!!!!
  • jack_strong 10.01.12, 23:09
    Gość portalu: Marta napisał(a):

> Nie no to już jest jakiś absurd!!! Jeśli wszyscy myślelibyśmy takimi kategoriam
    > i to zamiast pomagać sobie nawzajem, byśmy tylko szkodzili sobie jeden drugiemu
    > . Ludzie co Wy tu w ogóle wypisujecie PYTAM???!!!! Śmiem twierdzić, że robicie
    > to z czystej zazdrości, a jak nie macie innego zajęcia to dajcie nam spokój i d
    > ajcie nam pracować skoro to nie dotyczy Was bezpośrednio. PARANOJA!!!!!
    Dajcie nam pracować? Skoro tak ciężko pracujecie, to macie jeszcze czas na przesiadywanie na forach internetowych? A wy dajcie nam spokojnie wyrażać swoje opinie, bo nabici w butelkę, albo ci co się nie dali nabić też mają prawo do wypowiedzenia własnego zdania. A nie wstyd wam, że wykorzystujecie tych biednych emerytów i innych ludzi, aby opłacali wasze usługi? Ci ludzie często nie mają na chleb, a muszą bulić wam. Jakbyście byli porządną firmą, to nie kazalibyście płacić za pół roku z góry tylko co miesiąc. Już nie mówiąc ilu naiwnych naciągnęliście, którzy szukają pracy.
  • izabelamotyka 29.01.12, 23:19
    Macie tu ludzie na forum pretensje do kulawego, że ma dzieci proste. W FM Group rozdają mercedesy. Czy z tego powodu też się wam wątroba gnije?? I BMW i Mercedesy są rozdawane ludziom, którzy na to zasłużyli. I tak powinno być.

Zapraszam do Sigmapro7 bo od nic nie robienia niewiele się zmienia:)
  • jack_strong 21.12.11, 00:52
    Mam pytanie, czy jeśli po tych 20 próbnych dniach zdecyduję się na współpracę, to czy mogę zapłacić tylko za jeden miesiąc opłaty abonamentowej, czy muszę płacić za cały rok z góry? I czy jeśli coś mi nie będzie pasowało mogę zrezygnować po miesiącu, nie będąc zobligowanym do rocznego abonamentu?
  • Gość: SławomirSzczepanik IP: 217.70.59.* 21.12.11, 10:02
    20 dni próbnych otrzymujesz gratis, na sprawdzanie możliwości współpracy. Możesz korzystać np. z panelu administracyjnego, promować otrzymaną stronę i zapoznawać się ze szczegółami osobiście, a nie na podstawie wpisów osób, których de facto nie znasz. Wszystko to możesz robić nie ponosząc żadnych wydatków. Jeżeli po tym okresie zdecydujesz się na współpracę ponosisz jednorazową opłatę aktywacyjną w wysokości 55zł za wszystkie "narzędzia" wspomagające jakie otrzymujesz. To Twoja inwestycja we własną przedsiębiorczość. Kwota wybranego abonamentu nie powinna być Twoim kosztem, ponieważ jeżeli nie masz do tego przekonania to nie kupuj. Jeżeli uważasz że jest to dobra forma zabezpieczenia i chciałbyś ją polecać innym, to firma za te polecenia Cie wynagrodzi prowizją. W ten sposób (z czasem) zrefinansujesz sobie własny abonament. Jeszcze raz powtórzę - jak nie masz przekonania do wartości tej formy usługi, to nie podejmuj się działania. Nie będziesz wiarygodny. Jeżeli jednak chciałbyś sam posiadać taki abonament, nie traktuj go jako koszt. Jeżeli mogę Ci jeszcze w czymś pomóc, dostępny jestem pod nr 606 207 306 i adresem s.szczepanik@omsignum.pl
    Pozdrawiam
    Sławomir Szczepanik
    Dyrektor Regionalny
    OM SIGNUM
    LTG43046414
  • iza02083 27.10.11, 13:47
    ja jestem na okresie probnym i jest spoko:)w razie pytań piszcie:) izabela_zukowska@wp.pl
  • Gość: Ania Wawa IP: *.tktelekom.pl 10.01.12, 13:46
  • Gość: sdfrg IP: 94.254.130.* 30.10.09, 17:52
    Bez względu na to czy jesteś członkiem piramidy i płacisz czy nie i tak w
    poradni stoisz w kolejce. Za te pieniądze można kupić wizytę prywatną gdzie
    tylko masz ochotę. Lub płacić abonament niezależnie i masz z tego tytułu lepszą
    obsługę. Kiedyś to się rozpadanie bo powstaną organizacje bez MLM, a w sigmapro
    z korzyścią wyjdą tylko twórcy piramidy. Dla klientów na pewno bezpieczniejszą
    forma jest szukanie sieci placówek medycznych z własnym systemem abonamentu.
    Takie organizacje będą wkrótce ze sobą konkurować i kto wie czy sigmapro nie
    będzie tutaj najdroższa.
  • moru 03.11.09, 10:47
    To że wszystko może sie zmienić to kwestia bezsporna bo oczywiście tak działa
    świat. Za zmianami muszą też jednak podążać firmy a Sigmapro7 jest bardzo dobrym
    przykładem firmy która jest gotowa do zmian by stac sie lepszą, miec lepsza
    ofertę dla klientów i dla uczestników.
    Może mieć Pan racje jeśli chodzi o przyszłość, tylko że wiemy jak w polsce jest
    w placówkami, ja ze swojej strony bardziej ufam firmie która zajmie się moim
    bezpieczeństwem i będzie nad tymi placówkami żeby czuwać. A sprawa że Sigma może
    okazać się wtedy najdroższa - hmm no może tak tylko że trzeba pamiętać o
    zasadach wolnego rynku - gdy sytuacja się zmieni to jestem pewny że Sigma znów
    sie dostosuje do tego i nie pozostanie w tyle, klienci mogą spać spokojnie.

Z tym staniem w kolejkach jednak się nie zgodzę - Sigma znacznie ulepszyła teraz
    swoją ofertę choćby dlatego żeby nikt nie stał w kolejce :D wystarczy poczytac
    na tej stronie - są tam suche inforacje jak to wygląda (to na potwierdzenie
    moich słow) - www.s7team.com/?page_id=382

warto klikać w linki które sie tam znajdują POZDRAWIAM
  • Gość: mlmek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.09, 11:01
    Pisałem to juz nie raz ale co tam napisze kolejny.

Piramida ahh ta piramida. Czy MLM to piramida? Czy w MLM sprzedajesz wirtualny
    produkt? Czy w MLM przelewasz kase komuś za nic?
    Nie!
    W MLM płacisz za konkretny produkt a zarabiasz na marzy lub prowizji jak zwal
    tak zwal + na punktach z planu marketingowego.

Jednak powiem tak SP7 nie jest wcale najlepszym MLMem, nie jest najtańszym, ma
    specyficzny produkt, cięzki produkt, plan marketingowy jest tak skonstruowany ze
    nie masz co liczyc na pomoc swojego sponsora - osoby wprowadzajacej do biznesu.
    Nie masz co liczyc na pomoc w budowaniu Twojej a zarazem jego grupy.

Powiem Tak ja wprowadzilem Ciebie zaplaciles abonament za 120zl ja mam z tego
    bezposrednio 24zl + 96pkt Jezeli ja wprowadze Ciebie pod osobe podemna trace ta
    prowizje 24zl a zarabia ją kto inny. Wiec nie oszukujmy sie nikt nikomu nie
    bedzie struktury w gląb budowal.

Pozatym brokerzy, przedstawiciele handlowi , prywatne centra opieki medycznej
    oni maja doswiadczenie w sprzedazy takiego produktu.

Nie wierzcie ze w MLM nie trzeba sprzedawac - trzeba zeby byl obrot bo pieniadze
    sie nie biora z nikad a zeby zarobic dobra kase na opiece medycznej trzeba
    pozyskac duzy zaklad pracy a jak zwykly czlowiek ktory nigdy nawet marchewki na
    placu nie sprzedal ma isc na rozmowe z prezesem firmy i naklonic go zeby kupil
    od niego.

Znam duzo o wiele latwiejszych MLMow SP7 czyms sie wyróżnia - jednak szczerze
    powiem ze jest to cholernie ciezka praca z trudnym produktem

Jezeli jestescie zainteresowani innymi firmami i mozliowsciami piszcie

piotrek1985r@poczta.fm

pozdrawiam

• Gość: piotrek1985r@poczt IP: *.adsl.inetia.pl 28.06.11, 10:55
    Piszesz ze ozesz przedstawic lepsze MLM od SIGMAPRO7.
    Aktualne jest jeszcze to i jakie to sa?
  • Gość: Aga IP: *.dynamic.chello.pl 28.06.11, 09:48
    Ja bym prosiła najpierw zapoznać się z różnicą między MLM a piramidą:) najwięcej krzyczą osoby, które tej różnicy nie znają:)
  • Gość: dzezzmen IP: *.chello.pl 15.11.09, 21:35
    Ja nic dobrego nie powiem na jej temat.
  • Gość: leszek IP: 81.219.190.* 24.11.09, 12:08
    to nie mlm, to firma usługowa, w której możesz wykupić abonament medyczny,
    biznes dla właściciela firmy nie dla ciebie / płacisz 100% więcej niż
    bezpośrednio w firmie medycznej/
  • chillaux 10.01.10, 00:36
    może trzeba bylo sie troche przyłożyć do pracy... to nie jest tak ze sie nic nie
    robi a kasa sama leci ... to jest PRACA tylko ze nie masz nad soba kogos kto cie
    pogania... trzeba miec troche samodyscypliny do tego
  • urszulaomsignum 06.07.11, 20:47
    jak czekasz na szybkie wzbogacenie się bez popracowania, bez własciwej organiazacji swojej pracy....tylko byle szybko,byle jak to masz rezultat....
    mozna spokojnie zarobic...mam znajomego co zarabia i to nieźle a ty sie musisz zastanowić czego tak naprawde chcesz
  • elasliz 30.09.11, 09:40
    nic nie zarobisz jak nic nie robisz...
    ja przez pierwszy miesiac nie zarobilam nic... ale tez nie wiele robilam... bo nie mialam motywacji ani jakos checi ale juz w drugim miesiacu po kilku szkoleniach jakos mi sie odmienilo myslenie i wzielam sie do pracy... efekty ?? dlugo na nie nie czekalam. teraz jestem bardzo zadowolona
  • Gość: agnieszka IP: *.pools.arcor-ip.net 30.09.11, 11:06
    Elu ciesze sie ze nareszcie zarabiasz..mam nadzieje ze inni zamiast narzekac i nic nie robic pojda w Twoje slady..pozdrawiam kolezanka z grupy wsparcia:-)
  • elasliz 30.09.11, 11:26
    No wiesz Agus to równiez dzieki Tobie :) Pozdrawiam... MAM dwoch klientow (od wczoraj) ktorzy na 99 % wykupia abonament :)
  • Gość: agnieszka IP: *.pools.arcor-ip.net 30.09.11, 11:53
    dziekuje za mile slowa ale to Ty wypracowujesz sobie sukces..
  • Gość: becior IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.11, 22:42
    Reklama dzwignia handlu - czy spadły wam przychody skoro tak słodzicie?? hahaha
  • Gość: maniek IP: *.blt.pl 12.01.10, 21:37
    Zapraszam do kontaktu odpowiem na wszystkie pytania.
    pracasigma@gmail.com
  • Gość: sp7-team IP: *.adsl.inetia.pl 14.01.10, 00:00
    Witam. Chciałem poinformować o zmianach jakie wprowadziła firma Sigmapro7. Długo
    zapowiadane, sceptycy zapowiadali że nie zostaną wprowadzone ale jak widać się
    przeliczyli. Sigma rozwija sie coraz lepiej co oczywiście pomogło wprowadzić
    zmiany - zarówno ulepszające produkt, jak i sam plan marketingowy. Dzieki temu
    wszystkiemu firma wskoczyła na kolejny poziom rozwoju ... Wierzymy że świat MLM
    jak i nowi potencjalni uczestnicy to docenią
    A jakie zmiany?
    - produkt- stał sie teraz bardziej konkurencyjny, opisywany jest nawet na
    największych portalach w Polsce
    -gratyfikacje - są na wyższym poziomie i jest ich więcej - będą przysługiwać Ci
    gratyfikacje - osobista, nadrzędna i specjalna - 3 razy większa szansa na
    zarobienie upragnionych pieniędzy
    - pakiety - zupełna nowość... wybierasz pakiet z którego chcesz korzystać jako
    uczestnik. Jeśli np. nie jesteś pewien systemu możesz skorzystać z pakietu
    minimum który kosztuje tylko 40 zł
    - szybka i łatwa rejestracja - liderzy Sigmy pomogą Ci w wszystkich procedurach,
    które stały się bardziej przejrzyste
    - profesjonalne szkolenia - szkolenia na coraz wyższym poziomie i w różnych
    formach - pozwolą Ci posiąść wiedzę doświadczonych MLM-owców dzięki czemu
    efektywniejsza stanie się twoja praca

to taki krótki opis żeby nie zanudzać
    www.sigmapro7.com
  • bojan_tom 03.02.10, 12:49
    Witam
    jestem jednym z pierwszych, którzy się tym biznesem zajęli i mogę
    powiedzieć, że nam firmę od "kuchni" i polecam wszystkim ten biznes
    ponieważ:
    - firma postawiła na nowatorki produkt, ale to wyżej opisał już mój
    przedmówca ja dodam, że szczegóły oferty produktowej można znaleźć
    tu: WWW.sukcesiochrona.pl
    - mamy dobre rozwiązania informatyczne, dzięki czemu każdy może
    robić ten biznes nawet bez wychodzenia z domu a przy użyciu
    Internetu
    - każdy kto chce pracować dostaje konkretne materiały, wskazówki i
    wytyczne jak działać, a moja struktura dostała jeszcze konkretne
    narzędzia takie jak autoresponder itp.
    Wystarczy tylko chcieć i można osiągnąć duży sukces.
    Pozdrawiam
    Tomasz
  • jan_wiekonski 05.02.10, 17:30
    Również zajmuję sie MLM prawie od poczatku tego biznesu w Polsce. Sigmapro7
    spełni wymagania wszystkich, nawet ekspertów, którzy coraz chetniej wypowiadają
    sie o Sigmie w superlatywach. Polecam
  • Gość: ciekawy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.02.10, 12:24
    Czy bez doświadczenia dam sobie radę i bede zarabiał tak jak to jest wypisywane ? Czy jak to wygląda ? Jestem sceptycznie zastawiony tez do produktu
  • chillaux 17.02.10, 10:09
  • Gość: kolo IP: 83.143.101.* 26.02.10, 17:39
    żygać mi się chę ja cię czytam
  • Gość: axel1 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.10, 21:44
    niedawno zapisałam się do sigmapro7 jak narazie wszystko co zapisane
    się sprawdza w czwartek idę do specjalisty ,wizyta umówiona na
    telefon Chętnie podzielę się spostrzeżeniami.Podaj mi swoje dane
    chętnie wprowadzę cię do mojej grupy na okres próbny dają termin
    20dni do współpracy.Praca polega na wprowadzaniu nowych członków do
    zapisu albo nadawanie ogłoszeń o firmie sigmapro7.Po tym terminie
    zadecydujesz czy chcesz współpracować i wykupić pakiet.Szukam
    chętnych do zapisu ,ój ID KOM28939035
  • Gość: axel1 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.10, 11:04
    to nie są bzdury sama niedawno się zapisałam od 1.03 mam abonament
    już w czwartek idę do lekarza.Przekonałam się na własnej skórze jak
    to jest z tą służbą zdrowia .Wcześniej gdy byłam chora leczyłam się
    w gabinecie prywatnym wtedy płaciłam 50zł za wizytę na jednej
    wizycie się nie kończyło w miesiącu przeważnie 2 albo 3 wizyty.Od 4
    lat leczę się u tej samej pani doktor ale w poradni
    przyszpitalnej.Wiem ile zdrowia i czasu tracę żeby się leczyć
    ostatnio czekałam od godz.10.30 a z poradni wyszłam o 14.00,następna
    wizyta na czerwiec.Dlatego zapisałam się do SIGMAPRO7 żebym mogła
    się leczyć i zrobić badania ,bo lekarze rodzinni też nie są chętni
    żeby dawać na badania,trzeba prosić o skierowania a tam jestem panią
    swojego losu w przyjazdnej atmosferze ,do zapisu namówiła mnie
    koleżanka która jest zapisana od począdku powstania firmy.
  • Gość: heheh IP: *.lublin.mm.pl 05.03.10, 09:19
    Życzę powodzenia,te same abonamenty sprzedaje do 50% taniej, bez piramidalnych rozwiązań.

I nie dziwcie się, że tylu jest tutaj "zadowolonych" uczestników systemu. Zachwalają to co robią bo szukają kolejnych członków piramidy. Szczególnie to widać przy postach namawiających o wpisanie ID sponsora przy rejestracji.

Ale nie martwcie się niezdecydowani, po zapisaniu się do sigma pro czeka was taka sama praca "zadowolonych".

• Gość: Sigmapro7.org IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.10, 17:12
    Po pierwsze, proponuje sprawdzić różnice między network marketingiem a
    ''piramidą''. Firma działa legalnie! To podstawa.
    Po drugie, tak jak wszędzie są produkty tańsze i droższe. Oferta Sigmapro7 jest
    i szeroka i dostępna w największej sieci placówek medycznych w Polsce. Dodatkowo
    prowizja dla przedstawiciela jest odnawialna i opłacalna aby robić ten biznes!
    Można zakupy robić w Lidlu albo w Almie - każdy ma wybór!
    Podsumowując - gratuluję wyboru i sprzedaż abonamentów medycznych!
    Świetna branża - tyle tylko, że w Sigmapro7 są z tego pieniądze!

Pozdrawiam,
    www.sigmapro7.org
  • Gość: heheh IP: *.lublin.mm.pl 09.03.10, 11:09
    Powiedzcie mi proszę, dlaczego praca dla sigma pro 7 jest lepsza niż praca bezpośrednia czyli np w: luxmedzie, medicoverze, medice polaka, signal iduna?

Znając specyfikę rynku ubezpieczeń, przypuszczam, że system płac jest podobnie zbudowany jak u was, a eliminując pośrednika, sigme pro 7, zapewne można zarobić więcej.
  • Gość: bor IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.03.10, 15:26
    witam to pochwal sie w jakiej firmie pracujesz
  • Gość: www.sigmapro7.org IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.10, 17:13
    Najskuteczniejszy zespół www.sigmapro7.org
  • Gość: gosciu IP: *.cable.smsnet.pl 20.05.10, 00:35
    no baaaardzo to wszystko ciekawe
    -dobrze rokująca firma
    -konkurencyjne produkt
    -zmiany na lepsze dla klientow w wspolpracownikow
    - i wszyscy zadowoleni
    tylko ciekawe ze produktem zainteresowanych jest niewielu, pracuja
    tam znajomi znajomych i jada na wierze a nie na efektach i kasie,
    zmiany dokonuja sie po raz kolejny, bezpieczenstwo jest żadne -
    nawet jak zbudujesz grupe i to nic nikt nie zapewnia Ci wypłaty.
    Firma przyszłosciowa pewna a nie może zapownic pracownikowi choćby
    umowy agnecyjnej czy dystybutorskiej. Do tego te materiały...
    porażka!!!
    Niech ktoś powie o minusach i niedociągnięciach zamiast ciagle
    mydlic oczy.
    Ciekawy jestem jak teraz,, dzisiaj osoby wypowiadajace sie wczesniej
    postrzegaja firme dzisiaj? Czy wiecie o kolejnych jej zmianach?
    Nadal zadowoleni ze współpracy? Nadal tak pewni?
  • noferatu 08.12.10, 19:31
  • Gość: kornelia IP: *.unknown.vectranet.pl 15.06.11, 21:20
    Oczywiście , pracuje od niedawna nie ma takiej opcji że nie ma wsparcia wszystko przejżyście wytłumaczone , w mailach wskazówki , szkolenia online , odpowiedz na kazde zapytanie oczywiscie żeby zarobic trzeba troche przysiasć piać ogloszenia i promowac firme poprzez ogłoszenia dokładne dane ilu chetnych z mojego polecenia sie zgłosiło wszystko jasne i przejrzyste jezeli chcecie udziele informacji praca co najważniejsze legalna , korneliaschulz@onet.pl
  • Gość: partnerka Sigma IP: *.ip.netia.com.pl 16.06.11, 08:15
    SIGMA jest to legalna firma zanim podjęłam współpracę wszędzie sprawdziłam i jest to firma uczciwa.
    Ale jak komuś sie nie chce pracować to nic nie zarobi stąd te opinie na jej temat a o nieuczciwości pisze konkurencja żeby odstraszyć ludzi opd SIGMy i napewno pisze to jedna i ta sama osoba.
    Nikt mi nie płaci za to że tak piszę .
  • Gość: kornelia IP: *.unknown.vectranet.pl 16.06.11, 08:36
    masz racje ja równierz zaczęłam niedawno i też tak twierdze że jak się komus niechce pracować to o każdej firmie bedzie pisał bzdury
  • Gość: Marek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.11, 19:16
    Czy Wy nie widzicie,że to pisze i sama sobie odpowiada ta sama osoba?
    Ale mydli.......
  • Gość: Agnieszka IP: *.pools.arcor-ip.net 10.11.11, 19:39
    Widzimy Marku..co niektorzy zapominaja ze nie sa anonimowi w internecie!

• Gość: RekDa IP: 200.214.72.* 25.01.12, 11:35
    Dwa w jednym, praca i dobra opieka?
  • annanarutowska 16.06.11, 14:19

Tak, tak, płacą bez problemu.

W ostatni poniedziałek dostałam gratisowo 60 zł. Kto jest w SIGMIE to nawet mógł zobaczyć zlecenie przelewu. Przelewy dostaję regularnie.
    Każdy kto coś robi i jest w SIGMIE to wie. Trzeba tylko coś zrobić, a jak się siedzi na forach i liczy na mannę z nieba to się ma na co się zasłużyło....
  • Gość: partnetka Sigma IP: *.ip.netia.com.pl 16.06.11, 19:19
    Tak sama jestem świadkiem że pani Anna dostała nagrodę za wyniki
  • Gość: pracownik IP: *.146.26.12.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 08.07.11, 20:34
    widzisz jedno przeczy drugiemu... skoro to "legalna praca" to obowiązuje coś takiego jak OCHRONA DANYCH więc jakim cudem wszyscy widzą zlecenia przelewów itp. paranoja!!!!
  • Gość: Agaaaaaaaaaa IP: *.pools.arcor-ip.net 08.07.11, 21:47
    Nieche Ci sie uczciwie pracowac to znajdz sobie posade w ktorej szef zaplaci Ci za to co kaze..tutaj pracujemy na sukces..swoj..grupy..i jezeli ktos wyrazi pozwolenie na przekazanie do publicznej wiadomosci swojego przelewu to mamy wglad . My pracujemy ciezko i dlatego odnosimy sukces!!!!!
  • annanarutowska 16.06.11, 14:29
    Proszę nie wypisywać takich bzdur. Żal to czytać.

Firma jest legalna i solidna w 100%. Nie ma nic wspólnego z tym co wypisujesz.

To, że jak piszesz, jesteś z małej wioski nie zwalnia Cię od podstawowej znajomości świata. Znam wiele osób z małych miejscowości, którzy są inteligentnymi i obytymi ludźmi. Spróbuj, poczytaj, zapewniam, że warto.

• Gość: GOŚĆ IP: *.play-internet.pl 28.06.11, 10:49
    czytam te opinie o firmie i sie zastanawiam, że skoro jest taka rewelwcyjna-to skąd się bierze
    tyle opini na NIE! Rozumiem ,że kilka negatywnych opini, ale tak naprawdę to tylko 1! pozytywna wychwalająca firmę.Można to zrozumieć jednoznacznie.
    Tylko,że nikt nikogo nie zmusza do współpracy i zanim się kliknie trzeba sie dobrze zastanowić. Poniewaz takich "trików" marketingowych jest wiele zwłaszcza w Internecie (ale nie tylko).
  • Gość: Aga IP: *.dynamic.chello.pl 28.06.11, 12:36
    wiesz skad to się bierze?:) stąd, że ludzie weszli, spróbowali...myśleli, że kasa spłynie:) i było wielkie rozczarowanie, bo okazało się, że na kase trzeba zapracować:) kurde...no nic za darmo nie ma:)
  • annanarutowska 16.06.11, 14:34
    Wszystkim, którzy mają własne zdanie i chcą dowiedzieć się więcej polecam artykuł Michała Jankowiaka "MLM – piramida, czy po prostu biznes?"

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    O marketingu sieciowym i wielopoziomowym słów kilka...

Wielokrotnie w swoim życiu słyszałem, że MLM to piramida finansowa i, że na pewno ma coś wspólnego z sekciarstwem. Zaowocowało to tym, że zamiast sprawdzić tą możliwość, uwierzyłem innym i uważałem ten rodzaj biznesu za zło wcielone.

„Piramida finansowa lub Schemat Ponziego (nazwana tak od Charlesa Ponziego); określana także jako sprzedaż lawinowa. Struktura finansowa, wzorowana na marketingu wielopoziomowym i często z nim mylona. Piramida finansowa ma pozornie identyczną strukturę co piramida sprzedaży. Zyski węzła nie pochodzą jednak ze sprzedaży towarów lub usług, a praktycznie w całości z wpłat wpisowego wnoszonego przez nowych członków struktury, pozyskanych przez węzeł i węzły potomne. Na piramidzie finansowej zyskują tylko osoby, które znajdują się u jej szczytu i wystarczająco wcześnie do niej dołączyły. Olbrzymia większość uczestników piramidy na niej traci.

W większości krajów świata, w tym w większości krajów Unii Europejskiej, sprzedaż lawinowa jest nielegalna. W Polsce organizowanie bądź kierowanie systemem sprzedaży lawinowej jest czynem nieuczciwej konkurencji zagrożonym karą pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.”*
    Wikipedia, Wolna encyklopedia

Na czym więc polega biznes sieciowy (wielopoziomowy - MLM) i czym różni się od piramidy finansowej?

Przede wszystkim MLM sprzedaje rzeczywiste towary (zamiast np. tytułu czy pozycji w „piramidzie”), z których korzystają dystrybutorzy. Wejście do biznesu MLM także wiąże się z zakupem towaru, a nie samego „wejścia”. Zazwyczaj jest to tzw. „starter”, czyli towar lub zestaw jego próbek. Kolejny ważny element, stanowiący o biznesie MLM (w przeciwieństwie do piramidy finansowej) to sprzedaż zewnętrzna, czyli sprzedaż prowadzona przez dystrybutorów klientom zewnętrznym.

Jeśli warunki te są spełnione, biznes MLM zaczyna bardzo przypominać „zwykły” biznes, w którym:

- największą odpowiedzialność (i często najwyższe kompetencje) ma prezes. Jako organizator całego przedsięwzięcia otrzymuje najwyższe lub jedno z najwyższych wynagrodzeń,

- „pod” prezesem są dyrektorzy – odpowiadają za określone działy firmy – dostają często duże, choć nie największe wynagrodzenie,

- jeszcze niżej w strukturze firmy są menadżerzy i kierownicy zespołów – odpowiadają tylko za swoje grupy – otrzymują jeszcze niższe wynagrodzenie,

- najniżej w strukturze firmy są „zwykli pracownicy”. Mimo iż najczęściej są motorem i rdzeniem firmy (specjaliści, informatycy, handlowcy) otrzymują często najniższe wynagrodzenie.

Okazuje się więc, że prawie wszyscy uczestniczymy w pewnego rodzaju piramidach finansowych. Czym więc różni się biznes MLM od „zwyczajnej” firmy, czy korporacji?

1. W biznesie MLM Twoja „pozycja” i wynagrodzenie zależy od Ciebie i Twojego zaangażowania, a nie od humoru szefa.

2. Dobry biznes MLM pozwala na szybkie i trwałe efekty - możliwość zbudowania sobie dodatkowego lub głównego źródła zarobku w 2-4 miesiące, a w perspektywie możliwość osiągnięcia wolności finansowej.

3. W biznesie MLM pieniądze nie są wyrzucane na drogą reklamę (np. TV), po której nie będzie za chwilę śladu. Dostaje je dystrybutor, który rekomenduje wybrany towar innym.

Wizerunek biznesu sieciowego oprócz bezpodstawnych skojarzeń z piramidą finansową, szargany jest też niestety przez niektórych dystrybutorów, którzy zapominają, jak ważna w długoterminowej sprzedaży jest ekologia działania i dobro klienta. Być może to wina szkoleń niektórych sieci MLM (gdzie ich produkty przedstawiane są jako lek na całe zło tego świata...), a być może po prostu chęć szybkiego zarobku danego dystrybutora. Ważne jest, aby zachowanie jednej osoby nie przesądziło o naszym zdaniu na temat całej firmy i ewentualnym nawiązaniu z nią współpracy.

To, czego ja nauczyłem się w biznesie sieciowym – to przede wszystkim – sprawdzać. Jeśli będziesz wierzyć we wszystko, co mówią inni – będziesz żyć w ich świecie, a nie w swoim.

Dla mnie „świat” biznesu sieciowego to nowa możliwość do rozwoju i osiągnięcia finansowej niezależności. Czym ta możliwość będzie dla Ciebie? To Twoja decyzja.

Sukcesów, Szczęścia i Spełnienia,
    Michał Jankowiak

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  • Gość: ja IP: 194.181.90.* 16.06.11, 14:46
    proszę o opinie
  • annanarutowska 16.06.11, 15:01
    magdamaciejewska71 napisała:

> Jak w temacie: SIGMAPRO7 to w 100% uczciwa firma. Sama robię to od 2,5 miesiąca
    > , nie wstydzę się przedstawić i podać maila. Nie pozwolę aby jakiś frustrat i f
    > orumowy troll obrażał też mnie i psuł mi uczciwą pracę!
    >
    > Na około chyba z 5000 tysięcy osób współpracujących z SIGMĄ, kilka anonimowych
    > wpisów? Co to jest? Nic!
    >
    > Kilka anonimowych wpisów, które można podsumować 3x0 "zero"
    > - 0 danych - same anonimy lub zmyślone postacie
    > - 0 konkretów - jakieś domorosłe wymysły
    > - 0 prawdy - zmyślone historie
    >
    > Co widzi każdy, który z nami współpracuje. Anonim i zmyślacz dobrze o tym wie.
    > Sprawdź ile jest pozytywnych...
    >
    > Magda Maciejewska
    > magda.maciejewska71@yahoo.com
  • sylwiassss 17.06.11, 23:16
    Opinie dot. "firmy" SigmaPro" dublują się na różnych forach dyskusyjnych.
    Czyżby pracownicy "firmy" nadmiernie używali skrótów CTRL+C i CTRL+V?

--
    Nigdy nie mów szefowi, że czegoś się nie da zrobić, dlatego, że zawsze znajdzie się debil z inicjatywą, który nie wie, że tego się nie da zrobić, i to zrobi.

Pozdrawiam !!!!!
  • Gość: ciekawy IP: *.connecta.pl 18.06.11, 14:07
    proszę podać przykłady a nie strzelać ogolnikami.
  • Gość: xxx IP: *.play-internet.pl 19.06.11, 18:24
    Witam, jestem również zainteresowana tym zajęciem. Bardzo chciałabym uwierzyć w ten sposób zarobkowania, ale boję się bo już nie raz mnie oszukano :( a zazwyczaj bywa tak, że to ten, który faktycznie potrzebuje pieniędzy zostaje oszukany tracąc właśnie ostatni grosz na oszustach :( proszę, kto ma jeszcze sumienie w tych trudnych czasach napiszcie czy faktycznie można choć trochę zarobić. Mam dwoje dzieci na utrzymaniu, jestem samotną matką i 40 zł to dla mnie dużo pieniędzy by wyrzucić znowu w coś, na czym żerują inni.
    Pozdrawiam
  • Gość: partner IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.11, 11:39
    Ma pani rację 40 zł to jest dużo pieniędzy nie opłaca się tracić pieniędzy gdzie nic się nie zarobi nie warto współpracować z Sigmąpro7
  • Gość: RM IP: *.e-wro.net.pl 26.06.11, 15:06
    I jak tu obiektywnie ocenić firmę skoro sama pousuwała sobie posty ( było ponad 80, zrobiło się 50 !!!!), które wyrażały się o niej nie pochlebnie.

Pozostały jedynie pozytywne, ale kto tu zaglądał kilkanaście dni temu, zapewne poczytał sobie opinie byłych pracowników, czy "niezależnych partnerów".

Czyż to nie świadczy o jednym - ze firma sigma pro7 mydli ludziom oczy na forach, obiecuje sukces, a rzeczywiście zacierają rączki, bo znaleźli tanią siłę roboczą?

I jakie mają intencje - kasują to,co nie wygodne?

nie biorą pod uwagę tego, że gdyby się UCZCIWIE rozliczali ze swoimi pracownikami, to większości komentarzy by nie było?

czy myślą, że oni będą zarabiać, a my będziemy darmową siłą roboczą?

60 zł dostała Pani, Pani Aniu (choć wątpię w pani dane osobowe, ale ok) - gratuluję - to cała Pani pensja?
    a jeżeli nie to - czy ma Pani umowę?
    rozumiem też, że właściciel uczciwie rozlicza się z urzędem skarbowym???????

• Gość: Sprawdzałem IP: *.adsl.inetia.pl 27.06.11, 00:20
    Nie wykupisz comiesięcznego abonamentu na usługi medyczne to nie podejmą z tobą współpracy!
  • Gość: Aga IP: *.dynamic.chello.pl 28.06.11, 09:47
    A i tu się mylisz...bo teraz firma pracuję nad innym rozwiązaniem dla przedstawicieli:)

Poza tym...dziwne wg mnie byłoby sprzedawanie czegoś, z czego sama nie korzystam:)

• Gość: renee IP: *.opera-mini.net 10.07.11, 01:17
    dziwne??

a np sprzedawca a salonie toyota musi jezdzic toyota - by wiedziec co sprzedaje?- przykladow nasuwa sie cala masa

dziwne jest twoje podejscie-nie dziwie sie ze tak aktywnie tutaj makaron na uszy zawijasz, widocznie przeszkolili cie po tym jak sami tobie nawineli haha :)

wspomniany oriflame to zupelnie inny marketing - konsultatnt jak CHCE to sobie cos kupuje z katalogow i ma ew zniżki, a tutaj MUSISZ oplacic cos, co niekoniecznie bedzie ciebie interesowac i satysfakcjonowac tym bardziej ze znajda sie osoby ktore pracuja na etacie i maja swoj pakiet med oplacany przez szefa! - po co im wiec jakas sigma
  • Gość: Aga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.11, 08:52
    Dziwne rzeczy opowiadasz:) z tego co mi wiadomo i ze statystyk również to wynika, to większość polaków korzysta już dawno z prywatnych lekarzy a nie NFZtu...więc nie wciskaj kitu, że człowieka może nie interesować dostęp do prywatnych lekarzy, skoro ma go taniej niż normalnie by poszedł do prywatnej placówki.

Poza tym dla osób, które już pracują i mają takie ubezpieczenie firma wprowadza inne rozwiązania.

Dlaczego najpierw nie sprawdzicie tego o czym piszecie?
  • Gość: Gość-kinga IP: *.play-internet.pl 28.06.11, 10:55
    Czyli wszystko jasne. I jest to jeden z bardzo popularnych trików marketingowych.
    Podobnie działają inne firmy.
  • Gość: Aga IP: *.dynamic.chello.pl 28.06.11, 11:32
    a gdzie widzisz triki?:)
  • Gość: agaaaaaaaa IP: *.pools.arcor-ip.net 06.07.11, 21:07
    to marketing konsumencki..sprzedajesz cos co na sobie sprawdziles!!! chyba jasniej juz sie nie da napisac
  • Gość: EliBła IP: *.szczecinek.vectranet.pl 24.08.12, 13:05
    Oj Polaki, polaki, kopać Was w du.ę ciągle a Wy się nic nie uczycie ..... Amber Gold Wam mało ??!!
  • Gość: pracownik IP: *.146.26.12.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 08.07.11, 20:39
    coś za coś hehe ty masz wykupić....potem zebrać swój"zespół" czyli będziesz szefem!!! wow jak to brzmi hehe , którzy bedą musieli wykupic abonament im wiekszy zespół tym wiecej abonamentów itp .....itd..... więc jak ktoś mi powie że to nie działa na zasadzie piramidy to jest cieciem:)
  • Gość: Agaaaaaaaaaaaa IP: *.pools.arcor-ip.net 08.07.11, 21:50
    Piramida to to ocs za co placisz i nie masz..to wgl naszego prawa oszustwoo..np system argentynski!!! My pracujemy w legalnym mlm..a jezeli nie wiesz jak to dziala poczytaj czleku i nie pisz bzdur!!!!zal Ci ze mozemy legalnie i uczciwie dazyc do lsukcesu..byc niedlugo liderem? jak ty to nzywasz szefem? pracuj sobie gdzie chcesz ale nie obrazaj nas!!!!
  • Gość: były IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.11, 19:05
    Mafiaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!
  • Gość: magdolna IP: 83.1.81.* 10.11.11, 20:22
    Nie wypisuj na forum, że Sigmapro to mafia, bo zapewne nie wiesz co to jest mafia. Mafia zawsze jest kojarzona ze złem i niszczeniem człowieka. A SigmaPro sprzedaje produkt jak każdy inny kupujesz w sklepie i też nie wiesz czy pralka będzie chodzić a telewizor zaraz się nie zepsuje. A produktem Sigmapro są kompleksowe usługi medyczne świadczone przez najlepszą firmę w kraju POLMED.
    Szanowny użytkowniku forum, każda niewiedza jest świadectwem ubóstwa intelektualnego
  • Gość: MI@ IP: *.dynamic.mm.pl 29.04.12, 08:38
    Byłem zainteresowany współpracą. Nawet się zarejestrowałem. Jednak fakt, że "na dzień dobry" muszę sobie wykupić pakiet ubezpieczeniowy trochę mnie zastanowił, czy aby nie jest to kolejna piramidka? Jednak o rezygnacji zdecydował fakt, że nigdzie nie mogłem odnaleźć wykazu niepublicznych punktów medycznych, a miało ich być, według różnych informacji od 800 do 1400 w całej Polsce. Oczywiści skończyło się na tym, że nie wysłałem umowy i nie wpłaciłem kwoty za pierwszy okres ubezpieczenia. Okazuje się jednak, że pomimo wyraźnej rezygnacji, moje konto w SigmaPro7 w dalszym ciągu istnieje, a po 20 dniach powinno zlikwidowane, łącznie z usunięciem moich danych osobowych. Dla sprawdzenie próbowałem się zalogować.
    I czego się dowiaduję ? A no tego, że nie opłaciłem składki. Pytam więc, jak to jest z przestrzeganiem zasad niejawności moich danych osobowych, które z automatu powinny być usunięte z bazy danych tej "firmy" ?
  • jack_strong 29.04.12, 23:51
    MI ja z podobnych powodów co Ty nie opłaciłem składki. Już je opisywałem i nie będę się powtarzał. Mogę Ci tylko pogratulować, że nie stałeś się kolejną ofiarą tych naciągaczy. Moje konto też istnieje, ale nie mogę się zalogować, z powodu nieopłacenia składki.
  • Gość: Aga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.11, 22:57
    To w takim razie albo ja jestem cieciem, albo Ty:)
    Różnice między piramidą a MLM zostały już tutaj podane:) więc hmm jakby to powiedzieć...miło mi Agnieszka jestem;)
  • Gość: agaaaaaaa IP: *.pools.arcor-ip.net 09.07.11, 08:53
    Mnie tez milo Agnieszka jestem..a ha mnie tu nikt nie placi za pisanie postow..mam powiadomienia o wpisie i jak mam czas odpisuje bo nie lubie klamstwa!!!!!!
  • Gość: Aga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.11, 10:12
    Aga, mi też nie płacą, ale oni tego nie zrozumieją:)
  • katarzy-na1981 07.12.11, 18:37
  • nola116700 27.08.12, 10:07
    temat już się przewijał .opłata za półroku z góry jest dla klientów indywidualnych.
    pomyśl jak przedsiębiorca 150 minimum płacisz za wizytę u prywatnego lekarza i on chce tyle i koniec. jeśli kupujesz w pakiecie ty masz tanie wizyty on swój zarobek i więcej klientów uczciwy układ.adresy placówek naprawdę są prawdziwe-sprawdziłam to dokładnie firma działa legalnie i jest dobrą konkurencją.praca daje możliwości ale nie jest to praca dla niezdecydowanych obiboków.www.oferta.omsignum.pl/iwonabonczoszek
    tu jest nie tylko oferta ale także wszelkie informacje .
  • jack_strong 27.08.12, 17:05
    nola116700 napisał(a):

> temat już się przewijał .opłata za półroku z góry jest dla klientów indywidualn
    > ych.
    > pomyśl jak przedsiębiorca 150 minimum płacisz za wizytę u prywatnego lekarza i on chce tyle i koniec. jeśli kupujesz w pakiecie ty masz tanie wizyty on swój zarobek i więcej klientów uczciwy układ.adresy placówek naprawdę są prawdziwe-sprawdziłam to dokładnie firma działa legalnie i jest dobrą konkurencją.praca daje możliwości ale nie jest to praca dla niezdecydowanych obiboków.www.oferta.omsignum.pl/iwonabonczoszek
    > tu jest nie tylko oferta ale także wszelkie informacje .
    Opłata za pół roku z góry jest dla klientów indywidualnych, a ja przystępując do programu abonamentowej opieki medycznej muszę ją uiścić, jestem do tego przymuszany, a tym samym chcąc nie chcąc staję się klientem indywidualnym i jednocześnie niezależnym partnerem. Wmawiacie mi, że jak mogę polecać jakiś produkt, nie znając go?! Otóż mogę, robiłem to przez 20 dni podczas okresu próbnego. Reklamowałem sigmę w ciemno. Dopiero po tym okresie kazano mi wykupić pakiet usług medycznych za pół roku z góry. Skoro miałbym to wypróbować, to dlaczego nie można zapłacić za jeden miesiąc 40 zł i potem zrezygnować? U was nie ma takiej opcji. Tylko jest się zobligowanym podpisać umowę na rok czasu i zapłacić za pół roku z góry + jeszcze opłata aktywacyjna 55 zł (nie wiem za co, chyba za muzolenie jednego pana). Jak wcześniej zerwę umowę, to bym płacił karę umowną. Mówicie, że aby coś sprzedawać, to trzeba to poznać? To jak ja idę do sklepu po piwo to ta pani powinna do mnie powiedzieć: "sprzedam panu to piwo pod warunkiem, ze pan poda jego skład i recepturę, a jak nie, to do widzenia".
  • Gość: AL IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.12, 20:58
    Witam wszystkich forumowiczy. Niestety firma nie wypłaciła mi należnego, zaległego sprzed roku wynagrodzenia!

Jednym słowem syf, a nie profesjonalna, wypłacalna firma!!

UWAŻAJCIE!!!

pozdrawiam,
    Aleksandra
  • jack_strong 21.10.12, 22:17
    Gość portalu: AL napisał(a):

> Witam wszystkich forumowiczy. Niestety firma nie wypłaciła mi należnego, zaległ
    > ego sprzed roku wynagrodzenia!
    >
    > Jednym słowem syf, a nie profesjonalna, wypłacalna firma!!
    >
    > UWAŻAJCIE!!!
    >
    > pozdrawiam,
    > Aleksandra
    Aleksandro czy Sigmapro7 wypłaciła Ci wreszcie zaległe wynagrodzenie? Z tego co pisałaś, to już długo czekasz na odrobinę uczciwości z ich strony.
  • Gość: Aga IP: *.dynamic.chello.pl 28.06.11, 10:06
    Oczywiście, że uczciwie...jest umowa i są odprowadzane składki:) ale to chyba dla większości nowość;)
  • Gość: kopiowanie IP: *.dynamic.chello.pl 19.10.11, 17:10
    To może ja podam przykłady, bo od razu mi się to rzuciło w oczy - strona www.goldenline.pl/forum/1007842/zarabianie-w-internecie-sigmapro7 i forum, na którym aktualnie się wypowiadasz:
    "Witam. Ja jestem uczestnikiem tego MLM. Mogę powiedzieć, że jest to najlepszy MLM w jakim byłem dotychczas, a było ich kilka. W tej firmie można bez przeszkód się rozwijać i zarabiać niezłą kasę. Teraz wprowadziliśmy zmiany dzięki czemu oferta Sigmy znacznie się polepszyła a koszty które ponosi uczestnik dalej są na niskim poziomie.
    A jakie zmiany?
    - produkt- stał sie teraz bardziej konkurencyjny, opisywany jest nawet na największych portalach w Polsce
    -gratyfikacje - są na wyższym poziomie i jest ich więcej - będą przysługiwać Ci gratyfikacje - osobista, nadrzędna i specjalna - 3 razy większa szansa na zarobienie upragnionych pieniędzy
    - pakiety - zupełna nowość... wybierasz pakiet z którego chcesz korzystać jako uczestnik. Jeśli np. nie jesteś pewien systemu możesz skorzystać z pakietu minimum który kosztuje tylko 40 zł
    - szybka i łatwa rejestracja - liderzy Sigmy pomogą Ci w wszystkich procedurach, które stały się bardziej przejrzyste
    - profesjonalne szkolenia - szkolenia na coraz wyższym poziomie i w różnych formach - pozwolą Ci posiąść wiedzę doświadczonych MLM-owców dzięki czemu efektywniejsza stanie się twoja praca

Bardziej szczegółowe informacje znajdziecie na stronie - www.s7team.com/?page_id=382"

Następne:

"Witam
    jestem jednym z pierwszych, którzy się tym biznesem zajęli i mogę powiedzieć, że nam firmę od "kuchni" i polecam wszystkim ten biznes ponieważ:
    - firma postawiła na nowatorki produkt, ale to wyżej opisał już mój przedmówca ja dodam, że szczegóły oferty produktowej można znaleźć tu: sukcesiochrona.pl
    - mamy dobre rozwiązania informatyczne, dzięki czemu każdy może robić ten biznes nawet bez wychodzenia z domu a przy użyciu Internetu
    - każdy kto chce pracować dostaje konkretne materiały, wskazówki i wytyczne jak działać, a moja struktura dostała jeszcze konkretne narzędzia takie jak autoresponder itp.
    Wystarczy tylko chcieć i można osiągnąć duży sukces.
    Pozdrawiam
    Tomasz "

Wystarczy przykładów?
  • jack_strong 10.01.12, 12:59
    Witam, zgadzam się z tymi opiniami, że SIGMAPRO7 to sekta i kolejna piramida finansowa. Nie dajcie się w to wciągnąć. To banda oszustów i naciągaczy. Przez ten 20-dniowy okres próbny niczego nie zarobicie. Przez pierwszy tydzień będziecie otrzymywać masę e-maili od Marcina Muzaja, z których nic nie wynika. Przez całe 20 dni będziecie uczestniczyć w szkoleniach, które niewiele wnoszą do waszej pracy, a generalnie opierają się na tym, aby nagabywać kolejnych naiwnych. Przez okres próbny niczego nie zarobicie, bo podstawą do wypłacenia wam gratyfikacji jest opłacenie przez was opłaty abonamentowej za pół roku z góry. Najniższy pakiet wynosi 40 zł, za pół roku to jest 240 zł + opłata aktywacyjna 55 zł, czyli razem 295 zł, a są także pakiety w wysokości 300 zł za jeden miesiąc. Ja byłem zarejestrowany na okres próbny przez 20 dni i dzisiaj zablokowali mój panel administracyjny i wyskoczył komunikat, że składka nie opłacona, a z czego ja mam płacić, jak nic z SIGMYPRO7 nie wpłynęło na moje konto?! Przestrzegajcie swoich znajomych, rodzinę, przyjaciół - kogokolwiek przed firmą SIGMAPRO7 i podobnymi mafiami biznesowymi.
  • jack_strong 10.01.12, 13:03
    Przez okres próbny dawałem z siebie wszystko, zamieściłem ponad 1200 ogłoszeń w całej Polsce, rozreklamowałem tę "firmę" krzak i okazuje się, że zupełnie za darmo. Straciłem swój cenny czas i nerwy.
  • Gość: Daria_Poznań IP: *.tktelekom.pl 10.01.12, 13:32
  • jack_strong 10.01.12, 13:49
    Gość portalu: Daria_Poznań napisał(a):

> Twój poziom to jakaś tragedia:
    > - uczyli cie a ty się nie nauczyłeś. Straszne. Pewnie w podstawówce miałeś podo
    > bnie.
    > - nic nie zrobiłeś, nie zapłaciłeś ale mieli ci DAĆ kasę. Bezczelni, nic nie da
    > li a ty przecież chciałeś dostać
    > - dali ci spróbować za darmo, a ty nic nie zrobiłeś i teraz jesteś niezadowolon
    > y
    >
    > Straszne,
    > a raczej strasznie ............... jest twoje myślenie. ( uzupełnij sam )
    >
    >
    >
    Daria czy to do mnie piszesz? Wypraszam sobie. Jakie Ty masz wykształcenie, aby w ten sposób mnie obrażać? Ja jestem magistrem politologii i zrobiłem podyplomówkę z Administracji Publicznej, a Ty mi tu piszesz, że w podstawówce się niczego nie nauczyłem? Ja chcę zarabiać pieniądze, ale pod okiem uczciwej firmy, a nie ściemniaczy. Piszesz, że mój poziom i myślenie to tragedia, a przytocz chociaż jedno moje słowo, gdzie napisałem nieprawdę.
  • Gość: Aga IP: *.dynamic.chello.pl 28.06.11, 10:00
    Masz racje:) firma nie jest dla leniwych i dla ludzi, którzy jeszcze nie pojęli, że praca na etacie nie da Ci niczego innego jak mniej czasu dla rodziny i mase kredytów:) Przyzwyczajeni jesteście do bezpieczeństwa i kasy co miesiąc, a nie do prawdziwej roboty:) Bo tak naprawde boicie się, że nie dacie sobie rady:)

Zastanówcie się co robiliście 2 lata temu, rok temu, wczoraj i co będziecie robić dzisiaj...a ja wam powiem, co będziecie robić za 5 lat:)))) TO SAMO!!:)

• Gość: AA IP: *.e-wro.net.pl 30.06.11, 02:17
    Tutaj są opinie innych ludzi www.pracadokitu.com/temat/677/sigmapro7/

POCZYTAJCIE, ewentualnie dopiszcie swoje - tutaj niestety nie uzyskacie obiektywnych opinii bo posty znikają......
  • Gość: Aga IP: *.dynamic.chello.pl 30.06.11, 18:53
    Chciałabym wiedzieć jaka część osób, które wypowiadają się negatywnie wytrwała chociaż 3 miesiące w tej firmie...jeżeli żadna, to ja nie mam więcej pytań:)
  • Gość: Aga2 IP: *.connecta.pl 30.06.11, 23:24
    Tym razem aga z tego samego adres IP - to już jest śmieszne :-). Tu chyba tłumaczy dlaczego znikają, podawanie się ciągle za inne osoby nie jest normalne - może psychiatra się przyda?
  • Gość: Aga IP: *.dynamic.chello.pl 01.07.11, 06:13
    Mówisz o mnie? No to masz bujną wyobraźnie:) Nie odpowiadam za teksty innych....i nie mam nic do ukrycie....chyba, że mówiłaś/eś, bo nie wiem kim jesteś o sobie:)
  • Gość: Aga IP: *.dynamic.chello.pl 01.07.11, 06:15
    Hmm jeszcze jedno...zamiast rzucać suchymi tekstami proszę o przytoczeniu przykładu...i podaniu mojego IP z IP, które jest Twoim zdaniem takie samo.
  • Gość: Aga2 IP: *.connecta.pl 01.07.11, 20:49
    Mi chodziło o to, że negatywy pisze ciągle ta sama osoba - podająca się za kogoś innego z IP: *.e-wro.net.pl to co najmniej podejrzane.
  • Gość: Aga IP: *.dynamic.chello.pl 01.07.11, 22:34
    tak jest wszędzie...dlatego dziwi mnie, że ludzie wierzą anonimowym osobom z forum..nawet nie znając ich...wolą uwierzyć w negatywy niż dowiedzieć się prawdy...

Taka jest niestety nasza społeczność;/
  • Gość: Sawa IP: *.suwalki.vectranet.pl 03.07.11, 15:19
    To dlaczego firma nie potrąca tych 240 zł + 55 z pierwszej wypłaty jaka wpływa na konto?? dlaczego mam płacić ,zanim jeszcze cokolwiek zarobię, dlaczego nie moge spróbowac np. te 20 dni, wysyłając umowę ,ale nie kupując pakietu??. Mogę go wykupić jeśli po okresie próbnym zdecyduje, że warto..za dużo jest niepewności w tym "biznesie". Jeśli mamy płacic za coś, czego nie jestesmy pewni, to to "coś" staje sie podejrzane i dlatego jest tak dużo wątpliwości.
    Pozdrawiam
  • Gość: Aga IP: *.dynamic.chello.pl 03.07.11, 16:09
    1. To dlaczego firma nie potrąca tych 240 zł + 55 z pierwszej wypłaty jaka wpływa na konto??
    Ponieważ firma nie jest w stanie przewidzieć, czy Twoja sprzedaż będzie na tyle wysoka, żeby tą kwotę potrącić. Poza tym, jeżeli zakładasz z góry, że będziesz w stanie zrobić taką sprzedaż, aby pokryć te koszty, to co za różnica, czy zapłacisz to Ty, czy firma? Nikt za Ciebie nie nadstawi swojego portfela. Bo co będzie w momencie jeżeli nie przyniesiesz takich zysków? Dlaczego firma ma być stratna? Wg mnie wpłata tych 240+55 jest to w pewnym sensie motywacja do działania. I uwierz, że sprzedając pakiet kilku firmom, masz de facto swój za darmo...trzeba tylko chęci.

2. dlaczego mam płacić ,zanim jeszcze cokolwiek zarobię, dlaczego nie
    > moge spróbowac np. te 20 dni, wysyłając umowę ,ale nie kupując pakietu??.

A kto powiedział, że musisz zapłacić od razu po rejestracji?
    Te 20 dni są na sprawdzenie sobie panelu, funkcjonalności, zrobienie sobie małego wywiadu w środowisku np znajomych, czy też firm...NIE MASZ OBOWIĄZKU w momencie rejestracji opłacać pakietu ani aktywacji.

Jeżeli uznasz po 20 dniach, że chcesz kontynuować, to opłacasz sobie pakiet. I nie musi to być wcale taka kwota:) Ponieważ przystępując do programu jako np firma masz możliwość płacenia składek miesięcznie...czyli np. w zależności od pakietu 55 zł + jednorazowa opłata aktywacyjna 55 zł:) Opłaty kwartalne, półroczne, czy roczne są tylko dla klientów indywidualnych.
    Umowę również możesz wysłać przed końcem 20 dni, wystarczy poinformować o tym firmę:)

Jeżeli natomiast zdecydujesz, że nie jest to zajęcie dla Ciebie NIE MA z tego tytułu żadnych konsekwencji, ani ukrytych kosztów. Po 20 dniach panel sam się blokuje.
    A umowy nie są ważne, bo przecież nie zostały wysłane, prawda?:)

Pozdrawiam
    Agnieszka

W razie pytań jestem do dyspozycji:)

• Gość: Robert z Gliwic IP: *.play-internet.pl 03.07.11, 16:26
    Witam,
    myślę że jest w tym trochę prawdy.
    Ale każdy sam decyduje warunki są podane i albo ktoś się decyduje albo nie.
    Ja mam pytanie bo nie mogłem znaleźć informacji- regulaminu co jeżeli ktoś podpisze umowe na opiekę medyczną zapłaci np. za 3 miesiące a potem nie zapłaci za kolejne miesiące- czy umowa się rozwiązuje- chodzi o umowę usług medycznych czy firma będzie ścigać o zapłatę za cały rok?
  • Gość: Aga IP: *.dynamic.chello.pl 03.07.11, 18:05
    Robercie, umowa na opiekę medyczną podpisywana jest zawsze na rok...czy to jest firma, czy osoba prywatna.

Jeżeli ktoś po 3 miesiącach chce zrezygnować z usług medycznych i rozwiązać umowę, wówczas opłaca karę umowną w wysokości...z tego co pamiętam 500 zł, ale nie chcę wprowadzać w błąd, ponieważ nie mam teraz umowy przed sobą:)

Jest to teraz stosowane przez większość firm, m.in. przez firmy telekomunikacyjne.

System ten jest tak skonstruowany, ponieważ dużo osób wykorzystywało ten fakt i klienci wykupowali sobie np pakiet na 3 miesiące, porobili badania, które chcieli porobić, a potem rezygnowali, więc jest to nic innego jak zabezpieczenie się firmy przed tego typu działaniami.

Firma ma podpisane umowy już teraz z ponad 800 placówkami, wynegocjowane są tak, aby można było klientowi przedstawić jak najlepsze warunki zarówno finansowe jak i pod względem jakości.

Pozdrawiam
    Agnieszka

• Gość: pytajaca IP: *.pz1-nat.espol.com.pl 07.07.11, 10:56
    A gdzie mozna znaleźć wykaz placówek ? Nie ma tego na żadnej stronie..
  • Gość: magpod IP: *.piekary.net 07.07.11, 12:01
    Proszę do mnie napisać wyślę
    Pani wszelkie informacje. magdalenapodgorska@g.pl
  • Gość: Ev IP: *.play-internet.pl 23.10.11, 10:07
    Wszystkie informacje znajdą państwo w broszurce. www.oferta.omsignum.pl/ewelinakowieska
  • Gość: Agaaaaaaaaa IP: *.pools.arcor-ip.net 07.07.11, 13:07
    Juz Ci wklejam link..zrszta dzwonisz na infolinie ,mowisz w jakim miescie przebywasz i juz wyznaczaja Ci wizyte u lekarza..a placowki jak wymarzone..lekarze mili..skuteczni ..czujesz sie jak vip normalnie.

www.oferta.omsignum.pl/agnieszkanowak
  • Gość: urszulaomsignum IP: *.adsl.inetia.pl 07.07.11, 20:36
    www.oferta.omsignum.pl/urszulastria

wklej do paska adresów i przejrzyj cały biuletyn,
    tam znajdziesz placówki w Twoim mieście, bo są w róznych miastach Polski
  • Gość: pracownik IP: *.146.26.12.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 08.07.11, 20:43
    jak pięknie i służbowo wykuta regółka :) gratulacje :)
  • Gość: jaija IP: *.dynamic.chello.pl 19.10.11, 17:49
    bardzo chętnie bym przejrzała opinie zamieszczone pod tym adresem ale niestety strona jest zablokowana...
  • Gość: NiezaleznyPartner IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.11, 00:02
    Wszystko o SigmaPro7:
    www.oferta.omsignum.pl/marlenaskibinska
    A jeszcze więcej na : skibinska.m.a@gmail.com
  • Gość: mimi IP: *.e-wro.net.pl 09.07.11, 22:43
    W koncu ktos odwazyl sie napisac to co mysli. Ludzie nie dajcie sie tak oszukiwac ! przeciez wiadomo ze wszyscy pracownicy tej firmy z was zyja (pewnie maja poustawiane powiadomienia o nowych wpisach), natychmiast po pojawieniu negatywa zasypuja pozytywami, by zrobic wode z mozgu.
    obserwuje ten watek od jakiegos czasu - pomyslec ze 1,5 roku temu chciano mnie w ta piramide wciagnac - brrrr!! Pisza o sukcesie, karierze - szczegolnie intensywnie odzywa sie aga - czy tobie tez placa za to trollowanie? bo wiem, ze sigmapro7 obiecuje pieniadze za pisanie postow - wiem to bo dali kiedys ogloszenie ze szukaja ludzi- copywriterów do pisania na forach i do produkowania SPAMÓW!! warto wiec niektorym sie produkowac, tylko pytanie - czy ci wyplaca....;) Firma niby taka uczciwa, a nie wie ze SPAMOWANIE jest karalne !?

porownujesz do oriflame? w oriflamie nie musisz kupowac co miesiac zadnego sheetu - o waszej opiece medycznej nie slyszalem pozytywow - akurat ktos z mojej rodziny korzystal i nie mogl sie dostac do lekarza 1-go kontaktu w terminie, o ktorym zapewniacie!

ogolnie mowiac- wciskacie kit tym ludziom z forum, bo to wasi potencjalni klienci,
    kazdy wie,ze z takim marketingiem sukcesu sie nie odniesie - bo czy sukces to dodatkowe 60 zl pani Aniu???????
    Gdyby tak bylo, to by sie pani chwalila kwotami po stokroc wiekszymi.

popieram osobe ktora postanowila w koncu powiedziec glosno NIE !

Precz z oszustami!
  • Gość: renee IP: *.opera-mini.net 10.07.11, 01:23
    no wlasnie napisalam,jaka znaczaca jest roznica pom oriflame a nimi - wogole jak moga porownywac sie z firmami,ktore tyle lat istnieja na rynku i ciesza sie marka i powodzeniem!
    watpie by oriflame stosowal taki chamski marketing by jak najszybciej nałowić naiwniakow do swojej piramidy (ktorej nie ma w tym wypadku), zupełnie inaczej dziala i kazdy to widzi, no moze poza zaslepiona pania aga ktora w rzeczywistosci moze sie okazac siedzacym za biurkiem szefem firmy sigmapro7
    ha ha r
  • Gość: Aga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.11, 09:04
    Widzisz...nawet nie wiesz kto siedzi za biurkiem w centrali:)

Wg mnie temat jest do skończenia:) jeżeli nauczycie się podstaw, czyli różnicy między piramidą i MLM to zapraszam do normalnej dyskusji:)
    Ponieważ trudno jest walczyć z wiatrakami i głupotą ludzką oraz ludźmi, którzy nie potrafią rozmawiać na poziomie:)

Co do szukania sobie tu klientów, czy jak to nazwaliście naiwnych....to na pewno nie tu:) Nie ma tu ludzi odpowiednich:) i szkoda czasu na to:) ja wolę konkrety:)
  • Gość: Aga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.11, 08:57
    Żałosne jest to co Pani pisze:) rozumiem gorsze dni...każdemu może się przytrafić...

Ale raz jeszcze zapytam...dlaczego pisze Pani o rzeczach, których Pani nie zna?
    Zadałam w poprzednich postach proste pytania i jakoś nikt z Was "krzykaczy" nie potrafił na nie odpowiedzieć, więc mniemam, że niczego konkretnego nie wnosicie w to forum, oprócz ośmieszania samych siebie:)
  • Gość: Oriflame IP: *.ip.netia.com.pl 10.07.11, 11:44
    Aga jesteś żałosna ze swoja wiedzą nawet nie wiesz jak działa Oriflame a ja jestem od lat w Oriflame konsultantką i nic na siłe nie musiałam kupować a pakiet startowy który musiałam wykupić to dosłownie 1,- i to nie płaciłam od razu tylko przy pierwszej fakturze było doliczone jak składałam zamówienie i pracowałam od razu. Zapisuję też ludzi do sprzedaży jak ktoś chce sprzedawać .
    A mam porównanie bo byłam na okresie próbnym w Sigma i żeby pracować jest się zmuszonym do wykupienia pakietu medycznego a tego dużo ludzi nie lubi.
    Twoje porównanie Oriflame do Sigma jest niestety nie trafione .
    A po zatym te pakiety medyczne nie są tanie bo u mnie mogę sobie wykupić abonament medyczny w prywatnej przychodni o wiele tanie i to w tej samej z którą niby współpracuje Sigma bo oni o niczym nie wiedzą żeby mieli podpisaną taka umowę z Sigma.

Dlatego droga Ago najpierw sprawdża dopiero pisz bo nie zamądrze ci to wychodzi .
    I jak juz ktoś napisał to tylko spamujesz a to mozna zgłosić gdzie trzeba .
    Mam nadzię że już nie będziesz pisać bo jak tak to ja zgłosze ciebie jako spamera.

• Gość: Aga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.11, 17:35
    Rozumiem, że było to do agi, a nie Agi, bo jakbyś nie zauważyła jesteśmy dwie:)

Poza tym jeden lubi rybki drugi akwarium...nikomu tu nic na siłę się nie wciska...i tak będzie z każdym produktem...grunt to umieć zachowywać się w stosunku do ludzi o odmiennym zdaniu z szacunkiem, czego tu brakuje...zwłaszcza u przeciwników sigmy. Ciekawe skąd to się bierze....
  • Gość: Oriflame IP: *.ip.netia.com.pl 10.07.11, 17:43
    To nie ruszyłam Oriflame i jak ktoś nie wie to niech się nie odzywa i nie porównuje bo to różne MLM a w Sigmie jak chcesz pracować to musisz wykupić abonamet i tutaj jest wciskanie na siłę .
  • Gość: Aga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.11, 18:04
    A czy Ty nie możesz zrozumieć, że są dwie możliwości?:) jak na razie czepiłaś się tylko jednej...że coś musisz...a wcale tak nie jest....widać, że z sigmą miałaś bardzo dawno temu do czynienia:) Poza tym każdy MLM polega na wykupieniu czegoś...kwestia tylko ile ta opłata będzie kosztowała:)
  • Gość: Oriflame IP: *.ip.netia.com.pl 10.07.11, 20:17
    Z Sigmą miałam do czynienia teraz w maju tego roku i wiem co piszę ale nie będę z tobą dyskutować bo ty niedługo tez zakończysz z nimi współpracę tak jak nie jeden tutaj piszący w obronie Sigmy życzę Ci powodzenia i prosze więcej nie ruszać Oriflame bo zgłoszę to gdzie trzeba
  • Gość: Agaaaaaaaaaa IP: *.pools.arcor-ip.net 10.07.11, 20:20
    Zglaszaj..to ja pisalam o oryflame..podac ci adres e mail..tel? to firmy mlm..tak jak sugm,a..straszysz ale zapomnialas o jednym to dziaöa w di´wie strony a adres e mail wraz z twoimi oszczerstwami ja mam!!!!! Czekaj na wezwanie do prokuratury..pomowienia i grozby sa karalne!!!
  • Gość: Aga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.11, 21:28
    Agaaaaa spokojnie, szkoda zachodu:) nie warto:) sama siebie ośmiesza:)
  • Gość: Oriflame IP: *.ip.netia.com.pl 11.07.11, 07:57
    Agaaaaaaaaa nie zmyślaj ja nikogo nie oczerniałam a twoje ip mam bo jest widoczne.
    Widzisz nawet nie wiesz jak sie Pisze Oriflame .Już czekam na wezwanie do prokuratury. Może sie tam spotkamy. Ja nikogo nie odzernioam i nie kłamię i nie grożę.
    Szkoda mojego zdrowia na dyskutowanie z osobami które tak mało wiedzą o życiu.
    Jak dorośniesz to może wtedy podyskutujemy mądrze. Zegnam Agaaaa
  • Gość: Agaaaaaaaaaa IP: *.pools.arcor-ip.net 11.07.11, 09:22
    Posluchaj mnie kobieto: ja nie mam 20 lat..wiem co to zycuie..praca mlm.Wczoraj po ciezkim dniu jak przeczytalam twoj wpis ponioslo mnie strasznie..Pisze prawde a Ty jak zwykle straszne rzeczy..my nie czepiamy sie twojej firmy..wiec skad taka zlosc na sigme? Tutaj trzeba systematycznie pracowac!!!!! a nie klikac i czekac az ci kasa sama wpadnie.Co do oczerniania to poczytaj sobie swoje wpisy.Rownie dobrze my z Agnieszka (ktorej nota bene nie znam) mozemy pisac o kosmetykach z oriflame..sa drogie..uczulaja..ale innym pasuja..wiec nic mi do tego.Zarabiaj tak jak umiesz..to wszystko..tylko daj nam proacowac uczciwie w uczciwej firmie!! i nie pisz tutaj glupot.To czyta cala Polska . Ja juz przestaje sie tutaj odzywac chyba ze ktos normalny napisze jakis post.Pozdrawiam wszytskich pracujacych..owocengo tygodnia!!
  • Gość: Aga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.11, 21:25
    A prosze bardzo zgłaszaj:) specjalnie sprawdziłam opłaty Oriflame:) i nie wciskaj kitu, że za nic nie trzeba tam płacić:) a z Sigmą współpracuję ponad pół roku i nie zamierzam rezygnować:) Wystawiłaś tylko wizytówkę sobie samej:) niestety nie była ona najlepsza:) jak dorośniesz do rozmowy, to pogadamy:) żegnam:)
  • Gość: Oriflame IP: *.ip.netia.com.pl 11.07.11, 07:53
    Aga to ty dorośnij ty sama siebie ośmieszasz a ja już mam za sobą wiele lat życia nie tak jak ty . Czemu nikt inny sie nie wypowiada na forum na temat Sigmy pozytywnie tylko ty jedna nikt więcej.A z Orifleme jestem związana 8 lat więcej niż ty masz może lat pracy i wiem jak to działa. Poczytaj sobie trochę. Awon Oriflame czy FM Cosmetik to są całkiem inne firmy niz Sigma nie ma porównań. Zegnam ciebie bo nie ma co więcej z tobą dyskutować bo za mało masz wiedzy na ten temat.
  • Gość: AA IP: *.e-wro.net.pl 10.07.11, 22:57
    można Panią prosić o adres mailowy?

Chętnie się nawet z Panią spotkam i opowiem o moim "doświadczeniu" z tą firmą.
  • Gość: Aga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.11, 08:14
    Czyj adres?:)
  • Gość: Arek IP: *.connecta.pl 12.07.11, 00:04
  • Gość: zainteresowany IP: *.182.83.128.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 13.07.11, 15:51
    Witam! Mam nadzieję, że ta ostar dyskujsa pomiedzy paniami dobiegłą juz końca bo nic dobrego i ciekawego juz z niej nei wynika:) Mam pytanie osnośnie tego okresu 20 dni w SIGMAPRO7. Jestem zainteresowany przystąpieniem do współpracy ale nie jestem pewien czy te 20 dni wystarczą na to zebym się na to zdecydowal. Czy istnieje możliwość przedlużenia tego okresu albo ponowne przystąpienie do niego?
    Tak na marginesie to na temat każdego MLM można doszukać sie zarówno złych jak i dobrych opinii, wiec czy jest to ta czy inna firma nie ma to znaczenia. Ważne jest osobiste podejście do sprawy i wydaje mi się, niema o co sie tu wyklócac;)
    Pozdrawiam wszystki za i przeciw:)
  • Gość: Aga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.11, 16:01
    Niestety nie ma możliwości przedłużenia tego okresu....

co do reszty jak najbardziej się zgadzam:)
  • Gość: zainteresowany IP: *.183.178.218.dsl.dynamic.t-mobile.pl 13.07.11, 16:48
    No coż, a ponowne przystąpienie do wspołpracy jest możliwe w razie nei zdecydowania sie za pierwszym razem?? Być może mogę uzyskać wiecej informacji nie rejestując się na razie? jeżeli tak to gdzie? CHodzi mi konkretnie o to na ile pomoże mi w podjeciu decyzji to co otrzymam (materiały edukacyjne itp.) czy moge te infoirmacje zdobyć jakoś wczśniej w inny sposób?
  • Gość: Aga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.11, 18:25
    Proszę do mnie napisać na maila a.radlewska@omsignum.pl

Odpowiem na wszystkie pytania:) tak będzie chyba wygodniej:)
  • Gość: dorota filipowska IP: 188.137.87.* 05.08.11, 21:11
  • Gość: dorota filipowska IP: 188.137.87.* 05.08.11, 21:10
  • Gość: Maria IP: *.connecta.pl 12.07.11, 00:13
  • Gość: niezapominajka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.11, 21:51
    ja słyszałam, to dobra i rzetelna firma, zajmują się abonamentami zdrowotnymi (jeśli można to tak nazwać). mają 800 placówek, w których możesz skorzystać z wysoko wyspecjalizowanych lekarzy, badań itd. Kwota zaczyna się od 40 zł, chcesz wiedzieć więcej pisz na maila: anias-79@o2.pl. pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka