Dodaj do ulubionych

Czy ktoś słyszał o firmie SigmaPro7

• Gość: bezrobotny IP: *.play-internet.pl 14.07.11, 22:48
    O ile coś ma stabilnie generować przychód przez okres przynajmniej 2 lat, musi mieć klientów innych niż pracownicy - tak czy nie? (moim zdaniem oczywiście, że tak). Zatem abym mógł uznać, że praca dla Signum jest warta ryzyka (np. czasu), nawet zanim przekonam się w praktyce (wiele rzeczy da się ocenić bez kontaktu bezpośredniego), powinienem móc obejrzeć:
    - pdf umowy klienta docelowego [poproszę o link!]
    - przynajmniej(!) 3 zestawienia: cena i zakres abonamentu Signum / cena i zakres a. w konkretnych sieciach/placówkach medycznych, np. Luxmed, Polmed, Medyk (lub przesłanki, np. statystyczne, że trans-placówkowość jest bardzo istotnym bonusem w Signum). Proszę o podanie rzetelnego źródła danych o określonej firmie (na pewno macie jakieś własne www, wklejcie to tam na rzecz tej tu dyskusji i puśćcie tu w odpowiedzi linka)
    {I nie interesuje mnie, że np. na stronie www Medyka, nie ma np. cen (jeszcze zestawienia usług by się przydały) tylko mail do jakiejś pani konsultantki - gdybym był potencjalnym klientem, to bym sobie do takiej pani napisał i cenę bym znał. Jeśli Signum zarabia na pośrednictwie nie mając dodatkowych bonusów od ofertodawcy-źródła, to ja jestem nieprzekonany (wiem, że np. punkty kredytowe zarabiają na tym, że dadzą mało zorientowanemu klientowi kredyt z banku, który jest po drugiej stronie ulicy, np. dorzucając ubezpieczenie - mam prawo nie chcieć tak zarabiać, nawet jeśli jestem pracowity, PRAWDA?!)
    [dygresja 1: jest źle, jest bardzo źle z etyką wielu sprzedawców w tym i innych społeczeństwach; to nie prawda, że np. konsultant call center powinien umieć "sprzedać wszystko", gdyż równie dobrze, szef szefów jego szefów mógłby być uznany za zobowiązanego do obniżenia swojego gigantycznego wynagrodzenia, na rzecz zapłacenia za dodatkowe minuty w których konsultant bardziej rzetelnie potraktuje klienta (co oczywiście docelowo oznaczałoby też konieczność polepszania oferty - poinformowany klient to bardziej wymagający klient][dygresja 2: NIECH MI KTOŚ COŚ RZUCI ZA TEN POMYSŁ (yun2@o2.pl) bo jeszcze go nigdzie nie widziałem :) - można zwiększyć sprzedaż, dołączając do reklamy informację: "ETYCZNY PRODUCENT/USŁUGODAWCA" - i tu koniecznie adres www gdzie są autentyczne dane i wypowiedzi o warunkach pracy i wypłatach pracowników i właścicieli firmy ... i teraz tak: wyobraź sobie np. mleczarzu, o ile lepiej sprzeda się Twój jogurt w biedronce jeśli będzie na nim pisać: "u nas pracownik może kupić za wypłatę 900 takich jogurtów - jeśli Ty drogi kliencie zarabiasz zaledwie na 600 takich jogurtów, i wiesz że to za Twoją harówkę prezes jeździ autem za 300 tysięcy, to kup właśnie ten jogurt by wspomóc wizję nowej bardziej ludzkiej ekonomii (i smak też mamy lepszy bo z większą chęcią nad nim pracujemy)"][dyg.3: czizas co za świat masakra, jak w obozie koncentracyjnym wszyscy wiedzą że stoją w kolejce do gazu (czytaj: do ostatnich pięciu zgrzybiałych lat na mini-emeryturze przed telewizorem) i wszyscy grzeczni, ponarzekają a nikt nic nie zrobi realnego]}
    - (i poproszę jeszcze) porównanie oferty abonamentowej z przeciętnymi ofertami "ubezpieczeń dobrowolnych"
    - (i jeszcze) link do jakiegoś artykułu o Signum w portalu/prasie niezależnej od Signum
    - (i jeszcze) jakieś statystyki, jakiekolwiek, o klientach/sprzedażach poza-Signumowych (tzn nie w obrębie mlm-współpracowników)
    Jeśli proszę o zbyt dużo, bo w tym np. o (? hmmm...) jakieś strategiczne informacje handlowe, to proszę o zasadne wyłożenie mi tego, lub o informacje które pośrednio wskazują na informacje o które proszę.
  • Gość: bezrobotny again IP: *.play-internet.pl 14.07.11, 23:07
    P.S.
    .. no tak .. Signum czy SigmaPro7 ..
    .. i niech niektórzy wezmą pod uwagę, że mogę być wynajęty przez tych, co niektórych wynajęli do pisania postów na forach (oczywiście, że jest ogłoszenie obecnie na gumtree, czy tablica, już nie pamiętam, o pracy zdalnej przy internecie, w odpowiedzi na które odpowiada ktoś z Sigma), żeby sprawdzić jakość ich pracy :)
  • Gość: przemko1969 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.11, 11:33
    myśle ,że swoją wypowiedzią i konkretnymi pytaniami zamknął Pan pysk pieniaczom na tym forum. Będe śledził co mądrale odpowiedzą. BRAWO
  • Gość: gość IP: *.ip.netia.com.pl 15.07.11, 11:52
    Ja tez poczekam na odpowiedzi zwłaszcza pań które tak zaciekle sie tutaj wypowiadają
  • Gość: Aga IP: *.dynamic.chello.pl 15.07.11, 17:35
    Opieka medyczna Signum to produkt, SigmaPro7 to system sprzedaży:) Czyli sieć partnerów:)
  • Gość: Gość IP: *.ip.netia.com.pl 15.07.11, 20:19
    Powiem tak więcej wiem od Agi na temat Sigmapro7 chociaż byłam tylko na okresie próbnym a ona niby pracuje tam dłużej . Bez komentarza
  • Gość: Aga IP: *.dynamic.chello.pl 15.07.11, 20:24
    a to ciekawe:)

po czym wnioskujesz?:)
  • Gość: Gość IP: *.ip.netia.com.pl 15.07.11, 20:32
    Napisze krótko szkoda mi dla twoich demagogi czasu i pisania do Ciebie jak będziesz wiedziała więcej to może popiszemy. Bo nie odpowiedziałaś na pyutania konkretnie i wiem dlaczego bo mało wiesz . Ty nie rozumiesz gro tych pytań natomiast każdy inny rozumie o co chodzi .
  • Gość: Aga IP: *.dynamic.chello.pl 15.07.11, 14:00
    Dzisiaj wieczorem postaram się odpowiedzieć na wszystkie Pana pytania.
  • Gość: Aga IP: *.dynamic.chello.pl 15.07.11, 17:34
    "O ile coś ma stabilnie generować przychód przez okres przynajmniej 2 lat, musi
    mieć klientów innych niż pracownicy - tak czy nie? (moim zdaniem oczywiście, że
    tak)."

Moim zdaniem również, więc zgadzam się w 100% . Umowy z klientami podpisywane są na rok, więc, żeby mieć ciągłość w klientach najlepiej pozyskiwać ich cały czas, a nie zatrzymywać się o ograniczać do paru umów.

"Zatem abym mógł uznać, że praca dla Signum jest warta ryzyka (np. czasu), nawet zanim przekonam się w praktyce (wiele rzeczy da się ocenić bez kontaktu
    bezpośredniego), powinienem móc obejrzeć:
    - pdf umowy klienta docelowego [poproszę o link!]"

Nie sądzę aby umowa docelowa z klientem była tutaj kluczowym elementem co do podjęcia współpracy z SigmaPro7:) ale oczywiście jest ona do wglądu i nie jest żadną tajemnicą. Proszę tylko o podanie maila.

"- przynajmniej(!) 3 zestawienia: cena i zakres abonamentu Signum / cena i zakres a. w konkretnych sieciach/placówkach medycznych, np. Luxmed, Polmed, Medyk (lub przesłanki, np. statystyczne, że trans-placówkowość jest bardzo istotnym bonusem w Signum). "

Proszę o sprecyzowanie pytanie. Ponieważ jeżeli chodzi Panu o ceny i zakres badań itp. rzeczy w Pakietach Medycznych Signum, to są one również dostępne bez żadnych tajemnic, zarówno szczegółowo, jak i ogólnie. Taki załącznik posiada każdy partner SigmaPro7. Współpracujemy z Polmedem. Posiadamy zarówno placówki własne jak i placówki partnerskie. Klient nie jest przypisany do swojego rejonu, może korzystać z każdej placówki w całej Polsce.

"Proszę o podanie rzetelnego źródła danych o określonej firmie (na pewno macie jakieś własne www, wklejcie to tam na rzecz tej tu dyskusji i puśćcie tu w odpowiedzi linka){I nie interesuje mnie, że np. na stronie www Medyka, nie ma np. cen (jeszcze zestawienia usług by się przydały) tylko mail do jakiejś pani konsultantki - gdybym był potencjalnym klientem, to bym sobie do takiej pani napisał i cenę bym znał. Jeśli Signum zarabia na pośrednictwie nie mając dodatkowych bonusów od ofertodawcy-źródła, to ja jestem nieprzekonany (wiem, że np. punkty kredytowe zarabiają na tym, że dadzą mało zorientowanemu klientowi kredyt z banku, który jest po drugiej stronie ulicy, np. dorzucając ubezpieczenie - mam prawo nie chcieć tak zarabiać, nawet jeśli jestem pracowity, PRAWDA?!)

Tu za bardzo też nie rozumiem o co Panu chodzi, ponieważ jest to troszke nieskładnie napisane:)
    Jeżeli chodzi o ogólną stronę Opieki Medycznej:
    www.omsignum.pl/
    Tylko nie wiem w czym przeszkadzają Panu stworzone imienne oferty...przecież od tego są partnerzy, czy doradcy w innych firmach, żeby się z nimi kontaktować...I zarówno partner w Sigmie jak i doradca w innej firmie dostają pieniądze od pozyskanego klienta.
    To czy będzie to oferta Kowalskiego, Nowaka, czy ogólna nie ma najmniejszego znaczenia...liczy się to jak zostanie Pan przez tego partnera brzydko mówiąc obsłużony.

O jakich bonusach Pan mówi?

"[dygresja 1: jest źle, jest bardzo źle z etyką wielu sprzedawców w tym i innych
    społeczeństwach; to nie prawda, że np. konsultant call center powinien umieć " sprzedać wszystko", gdyż równie dobrze, szef szefów jego szefów mógłby być uznany za zobowiązanego do obniżenia swojego gigantycznego wynagrodzenia, na rzecz zapłacenia za dodatkowe minuty w których konsultant bardziej rzetelnie potraktuje klienta (co oczywiście docelowo oznaczałoby też konieczność polepszania oferty - poinformowany klient to bardziej wymagający klient]"

A i z tym się zgodzę...ale to nie jest problem tylko i wyłącznie sprzedawców/doradców SigmaPro7, ponieważ niedouczone osoby znajdą się wszędzie, dlatego też moim zdaniem w firmach, które nastawione są na sprzedaż obowiązkowe powinny być szkolenia sprzedażowe/negocjacyjne jak i kontaktu z klientem. Co w Sigmie jest powoli wdrażane. I w większości szanujących się firm również.

"[dygresja 2: NIECH MI KTOŚ COŚ RZUCI ZA TEN POMYSŁ (yun2@o2.pl) bo jeszcze go nigdzie nie widziałem :)
    - można zwiększyć sprzedaż, dołączając do reklamy informację: "ETYCZNY PRODUCENT/USŁUGODAWCA" - i tu koniecznie adres www gdzie są autentyczne dane i wypowiedzi o warunkach pracy i wypłatach pracowników i właścicieli firmy ... i teraz tak: wyobraź sobie np. mleczarzu, o ile lepiej sprzeda się Twój jogurt w biedronce jeśli będzie na nim pisać: "u nas pracownik może kupić za wypłatę 900 takich jogurtów - jeśli Ty drogi kliencie zarabiasz zaledwie na 600 takich jogurtów,
    i wiesz że to za Twoją harówkę prezes jeździ autem za 300 tysięcy, to kup właśnie ten jogurt by wspomóc wizję nowej bardziej ludzkiej ekonomii (i smak też mamy lepszy bo z większą chęcią nad nim pracujemy)"][dyg.3: czizas co za świat maasakra, jak w obozie koncentracyjnym wszyscy wiedzą że stoją w kolejce do gazu (czytaj: do ostatnich pięciu zgrzybiałych lat na mini-emeryturze przed telewizorem) i wszyscy grzeczni, ponarzekają a nikt nic nie zrobi realnego]}

Rozumiem, że musiał się Pan wyżalić? I rozumiem, że sytuacja dotyczy firmy, w której Pan pracował?:)

"- (i poproszę jeszcze) porównanie oferty abonamentowej z przeciętnymi ofertami "ubezpieczeń dobrowolnych"

Co uważa Pan za ubezpieczenie dobrowolne?

- (i jeszcze) link do jakiegoś artykułu o Signum w portalu/prasie niezależnej od Signum

Musiałabym podpytać centralę. Ale myślę, że nie będzie z tym problemu.

- (i jeszcze) jakieś statystyki, jakiekolwiek, o klientach/sprzedażach poza-Signumowych (tzn nie w obrębie mlm-współpracowników)
    Jeśli proszę o zbyt dużo, bo w tym np. o (? hmmm...) jakieś strategiczne informacje handlowe, to proszę o zasadne wyłożenie mi tego, lub o informacje które pośrednio wskazują na informacje o które proszę.

Mam wielu klientów poza strukturą...więc dla mnie pytanie jest nieco dziwne:) Naprawde zdobycie klienta/firmy na pakiety medyczne nie jest trudne.
    Raz, że cenowo jesteśmy konkurencyjni. Zwłaszcza jeżeli chodzi o pakiety rodzinne. Dwa - jeżeli pakiet nawet różni się cenowo, to warto spoglądnąć na szczegółowość pakietów, ponieważ cena często wynika z różnicy w pakiecie. Trzy - dużo firm korzysta tylko ze swoich placówek, więc jest ich jednocześnie mniej. Cztery - pojawiły się już problemy w firmach konkurencyjnych, ponieważ nie pozwalają na częste korzystanie z badań, czy wizyt lekarskich. W pakietach Signum jest to bez ograniczeń. I jeszcze pewnie pare rzeczy by się znalazło:)

Czy ktoś chce podjąć z nami współpracę, czy nie jest to jego indywidualna sprawa. Nikt nikogo nie namawia a tym bardziej nie ma zamiaru oszukać, jak część osób tu wspomniała.
    Czy naprawde Pan sądzi, że pracowałabym w takiej firmie? Mam już jedną sprawe w sądzie o to, że pracodawca nie wypłacił mi wynagrodzenia...więc w drugą taką sytuację na pewno bym się nie pchała.

Poza tym...jeżeli z góry ktoś zakłada, że się nie da...to nawet bym się za to nie zabierała:) wiem, że to nie jest umowa o prace i czy się stoi, czy się leży kasa się należy...tu trzeba zadbać o swoje.

Ale cieszę się, że Pan się pyta...to znaczy, że nie chce Pan wystawiać pochopnej opinii:)
    Tylko bardzo bym prosiła pisać bardziej zrozumiale:) ponieważ chaotycznie przechodzi Pan z jednego do drugiego wątku i trudno się połapać:)

Pozdrawiam

• Gość: gość IP: *.ip.netia.com.pl 15.07.11, 20:16
    Aga skoro jesteś w Sidma to musisz wiedzieć w jakiej prasie jest napisane o Sigma bo to mówia na szkole4niach online ale widze że ty w nich nie uczestniczysz
  • Gość: Aga IP: *.dynamic.chello.pl 15.07.11, 20:23
    Owszem, nie uczestniczę:) ponieważ nie pracuję przez internet:) szkolenia/prezentacje internetowe są dla ludzi, którzy chcą pracować w Sigmie przez internet:)

Ja jestem niezależnym partnerem, który woli pracę bezpośrednią. I poświęca się temu w inny sposób:) nie widzę w tym nic dziwnego:) traktuję to poważniej niż jako praca dodatkowa:)
  • Gość: Gośc IP: *.ip.netia.com.pl 15.07.11, 20:28
    Odpowiedz mi na pytanmie co to jest sprzedaż bezpośrednia
  • Gość: Aga IP: *.dynamic.chello.pl 15.07.11, 20:30
    Nie wiesz?:) To o czym my rozmawiamy? :) skoro nie rozróżniasz podstawowych pojęć:)
  • Gość: Gość IP: *.ip.netia.com.pl 15.07.11, 20:33
    Ja wim ale sie ciebie zapytałam czy ty wiesz
  • Gość: Aga IP: *.dynamic.chello.pl 15.07.11, 20:38
    Też mi się wydaje, że nie mamy o czym rozmawiać:)
    Nie lubię tracić czasu...:)

A jak chcesz sobie popisać dla samego popisania, to do tego są inne portale:)
  • Gość: Agaaaaaaaaaa IP: *.pools.arcor-ip.net 15.07.11, 21:44
    Witam
    tez mialam juz nie pisac ale pan pytajacy prosi o link to poczytania o mlm ..prosze bardzo

www.networkmagazyn.pl/
    prosze sobie poczytac o mlm i o piramidach!!!

I jeszcze jedno jak ktos chce pracowac i umie czytac ze zrozumieniem to osiagnie sukces we wszystkich dziedzinach ..nie tylko w sigmie:-)

Pozdrawiam Aga
  • Gość: Aga IP: *.dynamic.chello.pl 15.07.11, 20:40
    I tak wiem:) jesteś najmądrzejszy i pozjadałeś wszystkie rozumy...to dlaczego równie dobrze nie zarabiasz w Sigmie skoro tak wszystko wiesz?:) ...zły produkt:) zły system:) wszystko be:) szkoda, że doszukujemy się niedoskonałości wszędzie tylko nie w sobie;)
  • Gość: Gość IP: *.ip.netia.com.pl 16.07.11, 12:09
    Malo wiesz a może nic nie wiesz szkoda mi dla ciebie czasu ja zarabiam ale gdzie indziej i lepiej Żegnam
  • Gość: bezrobotny IP: *.play-internet.pl 18.07.11, 15:45
    Cieszy mnie taka postawa w rozmowie. "No dobrze", że tak powiem, "to i ja się ciut uspokoję". Więc spokojnie krok po kroku wszystko spróbujemy sobie przejść. To takie fajne szkolonko z jakiejś dziedziny może wyjść.
    Jeśli spokojnie, to może krok po kroku (więc będę sobie pisał na raty (też czasu brak)).
    Więc zacznę tak:
    - abonament medyczny vs ubezpieczenia
    Jak się wpisze w google coś takiego, to wyskakuje sporo tekstów na ten temat. Ja rozumuję taką drogą:
    - jeśli miałbym sprzedawać abonamenty Signum, to nie chciałbym, żeby klienci często reagowali np. "dajmi Pan spokój, my wykupiliśmy dodatkowe ubezpieczenia i to nam świetnie działa". Na razie nie robiłem głębszego szukania informacji w tym zakresie, ale pomyślałem, że osoby reprezentujące S tutaj, mogą coś mi bliżej powiedzieć, czy napotykają klientów którzy wolą ubezpieczenia (właśnie te dodatkowe, jak w tych artykułach po wysz. google), jak często i czy da się podać listę dobrych argumentów, np. z jakimś średnimi cenami, które ogólnie, lub dla jakiejś grupy klientów, pozwalają wyżej wartościować oferetę S niż np. takiego a takiego ubezpieczenia (za tyle i tyle). Oczywiście wiadomo, odpowiedz na takie zapytanie to jakaś dodatkowa praca dla kogoś, ale pomyślałem, że może ktoś ma już gotową wiedzę na ten temat i może ją tu przelać na forum.
  • Gość: b. IP: *.play-internet.pl 18.07.11, 17:00
    Na dziś jeszcze tylko jedna kwestia (+ prośba o dokument na email) ...
    Przeformułowuję zapytanie główne.
    Pisze Pani: "cenowo jesteśmy konkurencyjni. Zwłaszcza jeżeli chodzi o pakiety rodzinne. Dwa - jeżeli pakiet nawet różni się cenowo, to warto spoglądnąć na szczegółowość pakietów, ponieważ cena często wynika z różnicy w pakiecie. Trzy - dużo firm korzysta tylko ze swoich placówek, więc jest ich jednocześnie mniej. Cztery - pojawiły się już problemy w firmach konkurencyjnych, ponieważ nie pozwalają na częste korzystanie z badań, czy wizyt lekarskich. W pakietach Signum jest to bez ograniczeń. I jeszcze pewnie pare rzeczy by się znalazło:)".
    Jednocześnie także: "partner w Sigmie jak i doradca w innej firmie dostają pieniądze od pozyskanego klienta".
    Swoim zapytaniem o zestawienia i bonusy (i potwierdzenie, że informacje w tym zakresie zgadzają się ze stanem faktycznym) mierzyłem właśnie ku temu, by móc się dowiedzieć, dla jak szerokich grup klientów to, że "doradca dostaje pieniądze od klienta", nie oznacza mniej korzystnej oferty niż u bezpośredniego usługo/produkto-dawcy.
    Przykładowo, w gazetce Signum do przeglądania na stronie, jest lista województwa/placówki i są właśnie wymienione firmy takie jak Luxmed, Medyk, i inne. Gdybym był klientem, to gdyby ktoś oferował mi kartę Signum, która upoważnia mnie do korzystania z usług w tych placówkach, to rozważyłbym następujący dylemat: "czy często się przemieszczam po kraju, bo: a) jeśli nie to być może placówka w moim mieście da mi tańszy abonament i/lub jakieś dodatkowe możliwości w abonamencie, niż pośrednik, który przecież musi na czymś zarabiać; b) jeśli tak, być może 'ubezpieczenie dodatkowe', które działa też np. za granicą, miałoby tu przewagę .. ale tak naprawdę, to co się może zdarzyć np. na wakacjach, że mi tego to zwyczajne obowiązkowe ubezpieczenie nie pokryje, ... na wakacjach raczej nie planuję dentysty ...". Na to, jako przedstawiciel Signum chciałbym móc klientowi odpowiedzieć [albo/albo]: a1) "no cóż, szczerze mówiąc, nasza oferta jest szczególnie dobra dla osób przemieszczających się, gdyż rzeczywiście jeśli ktoś się nie przemieszcza, to będzie miał o tyle i tyle taniej (lub o taki i taki szczegół lepiej) niż w naszej ofercie, ... ale jeśli P. pozwoli, to powiem że ta różnica wynosi jedynie X pln na miesiąc (wobec placówki X w P. mieście) a usługi są [takie same albo] różne jedynie o takie świadczenie"; [albo]; a2) "nie proszę P., dla tej placówki X w P. mieście, mieć abonamentowego klienta jest na tyle cenne, że nasze pośrednictwo nie generuje dodatkowych kosztów/słabszej_oferty dla klienta, i placówka X płaci nam w tym sensie ze swoich pieniędzy, a nie z dodatkowego obciążania klienta"; b) "proszę P., według niedawnych statystyk, różne choroby czy wypadki poza miejscem zamieszkania przytrafiają się polakom [czy często?] i np. w takim a taki a takim przypadku, zwykłe ubezpieczenie nie wystarczy. Jednocześnie, ubezpieczenie dodatkowe np. w firmie U12, lub U15 kosztuje X pln na kwartał, i jest to ubezpieczenie "do kwoty X na koszty leczenia" [no właśnie jak z tym jest?], co przy porównaniu do naszego abonamentu, z pokryciem kraju jak na tej mapce, daje P., przy takiej a takiej statystyce [no właśnie wypadków albo np. wizyt u dentysty poza miejscem zamieszkania, czy jakichś badań które NFZ nie refunduje .. tutaj nie musi chodzić naprawdę o dane statystyczne, ale żeby jakaś przesłanka oceny istniała, gdyż czasem lepiej zaryzykować że nic się nie zdarzy niż ubezpieczać się "do kwoty" lub "ubezpieczać się" abonamentem], albo przy takiej a takiej puli usług pokrywanych przez [abonament vs ubezpieczenie] o wiele większe prawdopodobieństwo tego, że skorzysta P. z zapłaconych pieniędzy."
    Znów trochę mi się pytanie rozbudowało, ale obejmuje ono te same zagadnienia co wcześniej:
    - chciałbym zestawić ofertę pośrednika z ofertą źródła i pytam pośredników, czy nie mają tu nic do ukrycia; na pewno "bonusem" pośrednika [uwaga: tu być może coś przeoczam- "mamy też własne placówki" mówi Pani ... no już nie będę pytał co to znaczy, sprawdzę w wolnym momencie sam (jak się uda) gdzie, ile, itp.] jest to, że jego zasięg jest ogólnokrajowy - za to w pewnych przypadkach warto zapłacić (ale w ilu? i do ile warto?)
    - dla kolejnego potwierdzenia wartości i rynkowej adekwatności takich zestawień oferty chciałbym wiedzieć, czy pośrednik dobrze sobie radzi [stąd pytanie o "statystyki klientów zewn." - czyli np. "sprzedajemy około X abonamentów w miesiącu, dla klientów o dochodzie przeciętnie X, których cechuje zazwyczaj jeszcze to, że są: X1, X2, X3 (nie wiem? z dużych miast?, mają dzieci?...itp.)"]
    - dla jeszcze kolejnego potwierdzenia prosiłem o tekst umowy [PROSZĘ nadal, jeśli można: yun2@o2.pl], gdyż niejednokrotnie nawet wielkie firmy o krajowym zasięgu potrafią przemycać niekorzystne dla klienta regulacje między rozmową ustną a zapisem umowy (uokik zajmował się wieloma takimi sprawami w ost. latach)
    Zatem, [powtórnie o jednym z kluczowych zagadnień] jeśli "ceny i zakres badań itp. rzeczy w Pakietach Medycznych Signum, .. są również dostępne bez żadnych tajemnic, zarówno szczegółowo, jak i ogólnie", to przejrzenie tego i porównanie z ofertą placówek medycznych dla których S pośredniczy, powinno być czymś, co obecni sprzedawcy Signum już zrobili, a [taki np.] ja żeby zrobić musiałbym trochę czasu i nie zawsze się da (jak napisałem, na niektórych stronach ośr.medycznych, które mają abonamenty, nie pisze co w nich jest, tylko np. email). [do kluczowych zagadnień dochodzi właśnie jeszcze ta konkurencyjna(?) opłacalność ubezp. dodatkowego a całość dobrze potwierdzić w tym "jak idzie faktyczna sprzedaż" (j.w.)]

Komentarz dodatkowy [można pominąć]: są podstawy, by podchodzić ostrożnie do pewnych zachęt do podjęcia pewnych prac. W przypadku sprzedaży, w moim przypadku (skoro już zabieram głos; a sprawa nie jest bezprzedmiotowa, bo miałem kontakt z ofertą pracy w S i miałem kilkuminutowy okres entuzjazmu, obecnie jestem na "pauzie sprawdzającej", która przez moment była "nieufna" (gdyż zobaczyłem zbyt dużo miłych ale jednak beztreściowych wypowiedzi "na plus") ale obecnie jest "neutralna", dla obiektywizmu), sytuacja wygląda tak: jeśli wiem że pomagam klientowi, to nawet mogę mu się narzucić; jeśli wiem że mam coś dobrego dla klienta, to od każdej strony umiem to porównać z tym co klient może mieć gdzie indziej, z przyjemnością zaproponuję coś (narzucanie - niekiedy i nienamolnie) i odpowiem na pytania; jeśli mam coś słabego do sprzedania, prędzej czy później zostawię pracę i/lub pokłócę się z pracodawcą (no i tu właśnie mi szkoda ludzkości (i się frustruję), że nie wszyscy mogą pozwolić sobie na rzucanie pracy, bo np. mają dzieci ... winą obarczam "wykorzystywaczy u góry").

:)

Dziękuję za poprzednią odpowiedź i za ewentualną następną.
  • Gość: Sławomir Szczepani IP: *.zicom.pl 19.07.11, 10:13
    Dzień dobry
    Czytając zamieszczone wypowiedzi, czuję się zobowiązany do sprostowania niektórych wypowiedzi. Będzie to jedyna moja wypowiedź na tym forum. Dlaczego? O tym na końcu wątku.
    Jestem NIEZALEŻNYM Partnerem Firmy SIGMAPRO7, z którą współpracuję od maja 2010 r. Na pewno ważną informacją dla Państwa będzie jasne i zrozumiałe przedstawienie działania Firmy. Myślę, że rozwieje ona wszelkie niejasności, a więc…
    Sigmapro7 daje zainteresowanym dwie możliwości:
    1) Korzystanie z usługi, jaką jest dostęp do Opieki Medycznej SIGNUM w ramach abonamentu, której Sigmapro7 jest właścicielem i jedynym dystrybutorem, poprzez sieć Niezależnych Partnerów.
    2) Możliwość działania (współpracy), jako Niezależny Partner, poprzez RZETELNE I UCZCIWE rekomendowanie abonamentowej Opieki Medycznej SIGNUM.
    Rozwijając wątki:

Ad1) Analizując rynek, Zarząd Firmy stworzył rozwiązanie, którego celem jest optymalne dopasowanie usługi medycznej do potrzeb pacjenta. Nie jest to forma ubezpieczenia, więc firma nie wraca pieniędzy za świadczenie medyczne. Usługa umożliwia SZYBKI I NIELIMITOWANY dostęp do profilaktyki medycznej (lekarze SPECJALIŚCI, ZABIEGI, BADANIA, TRANSPORT, RECHABILITACJA itp.) czyli to z czym boryka się Państwowa służba zdrowia, z tym że nie trzeba za to dodatkowo płacić, ponieważ wliczone jest to w cenę abonamentu. Różnica polega na tym, że pacjenci są obsługiwani tak, jak podczas wizyt prywatnych, czyli tak jak powinni być wszyscy. Celem usługi nie jest posiadanie wszystkiego w pakiecie (np. osobnych sal szpitalnych, czy możliwości porodu w wodzie – bo ile razy można z tego korzystać, więc po co za to płacić), tylko takie rozwiązanie, które optymalnie zaspokoi oczekiwanie. Proszę zwrócić uwagę, ze bardzo często w popularnych „grupówkach” płaci się za rzeczy, z których się nie ma korzyści (np. ubezpieczenie od naturalnej śmierci – pojęcie które nie istnieje do 65 roku życia ) Urodzenie dziecka, pobyt w szpitalu, - co za to otrzymujemy, skoro są okresy karencji? Gwarantuję, że ważniejszym jest to, co dzieje się później, czyli cała pozostała profilaktyka i KOSZTOWNY i "CZASOWY" dostęp do niej.
    Szanowni Państwo. Osoby, które do tej pory skorzystały z zarekomendowanej przeze mnie usługi są do dziś z niej zadowolone, ponieważ im pomaga. Nie spotkałem osoby, która powiedziała, ze została niewłaściwie obsłużona inaczej niż wcześniej zostało to przedstawione. WAŻNE: Gwarantem jest tutaj sieć ponad 800 placówek medycznych w Polsce, które w ofercie posiada Partner Sigmapro7 – Firma POLMED S.A. (11 lat na rynku, od 2010r notowana na GPW).
    Istotną korzyścią ze współpracy z Sigmapro7, która zwróciła również moją uwagę jest:

Ad2) Możliwość zarabiania za polecanie czegoś co jest po prostu dobre ( korzystam z tego ja i moja rodzina ) Sigmapro7 umożliwia współpracę w oparciu o system marketingu sieciowego, z korzyścią dla obydwu stron. Na rynku jest wiele firm, które sprzedają różnego rodzaju ubezpieczenia, czy pakiety medyczne i też mają z tego zyski, z tą różnicą, ze przeznaczają je (zyski) na kampanie reklamowe (w mediach czy na bilbordach). Sigmapro7 jako pierwsza (i chyba na razie jedyna) dzieli się tymi zyskami z Niezależnymi Partnerami w postaci gratyfikacji za polecanie, oraz umożliwia tworzenie zespołu Niezależnych Partnerów. Osobiście uważam to za bardzo uczciwe. Jeżeli sam z tego korzystam i wiem ze jest to dobre, to chętnie o tym mówię (podobnie polecam dobry film czy restauracje, ale za to mi nikt nie płaci). Podobnie jak polecam usługę (o której moi klienci mają bardzo dobre zdanie), polecam również współpracę, która do niczego nie zobowiązuje, która daje szereg MOŻLIWOŚCI. Dlatego partnerzy współpracujący są NIEZALEŻNI i nie muszą rezygnować z innego zajęcia. Nie ma limitów sprzedażowych, nie ma ograniczeń co wolno a czego nie (oczywiście jeżeli współpracujesz uczciwie i rzetelnie) Dopuszczalna jest każda forma kontaktu z klientem jeżeli nie mija się z prawdą. Oczywiście, każdą firmę tworzą ludzie i również tu zdarzają się nieprofesjonaliści. To nie uniknione w rozwijających się firmach. Istotne jak reprezentuje siebie, bo jeżeli źle to sukcesu nie odniesie. Ja w ten sposób oceniam ludzi. Na firmie się do tej pory nie zawiodłem, nawet w okresie zmian. Kontynuuję współpracę korzystając z systemu wsparcia. Jeżeli ktoś poddaje się po 2-3 miesiącach, bo oczekuje od razu wspaniałych rezultatów, to jego problem. Znane marki zawsze stawały się wielkie przez lata, niektóre zaczynały w garażu (firma ATLAS, zespół METALLICA, czy inne…), ale miały cel i wizję tworzenia. Nie skupiały się na problemach tylko na możliwościach. Więc zanim skrytykujesz kogoś, to zastanów się czy to rzeczywiście wina firmy, czy osoby… Jeżeli natomiast po np. dwóch latach będziesz w tym samym miejscu co na początku, to rzeczywiście nie jest to biznes dla Ciebie i będziesz mógł powiedzieć: "Byłem, nie działa". 20 dni to nie czas, który da Ci właściwą odpowiedź, ale przynajmniej sprawdzisz sam, a nie podejmiesz decyzję na podstawie wypowiedzi ludzi, których nie znasz i którzy najczęściej nic nie osiągnęli.
    W przypadku Sigmapro7 zarówno produkt jak i zasady współpracy są dla mnie uczciwe i godne polecania. Nigdy nie zostałem przez tą firmę oszukany, a pomoc jaką otrzymałem w pierwszych miesiącach (kiedy mi nie wychodziło) od osoby która mi zaproponowała współpracę zmotywowała mnie do efektywniejszego działania. Dziś dzielę się swoim doświadczeniem z chętnymi i otwartymi na sukces.

Jak wspomniałem na początku, jest to moja pierwsza i ostatnia wypowiedź na tym Forum. Bardzo cenię sobie merytoryczną rozmowę, jeszcze lepiej popartą argumentami. Dlatego chętnie wymienię spostrzeżenia z zainteresowanymi. Proszę nie pisać do mnie jako anonim. To traktuję jak pisanie na drzwiach szaletu: Każdy może i nie bierze za to odpowiedzialności. Listy od anonimów będę ignorował.
    Z poważaniem
    Sławomir Szczepanik
    Niezależny Partner Sigmapro7
    s.szczepanik@omsignum.pl
    tel. 606 207 306
    www.opiekamedyczna-signum.pl (moja prywatna wizytówka)
  • manyhorses 20.08.11, 11:13
    bezrobotny-zgadzam się z Twoim tokiem rozumowania.Mam parę pomysłów na pożyteczną działalność w necie, ewentualnie trzeba by ustalić jakiś kontakt.
  • Gość: b. IP: *.play-internet.pl 20.07.11, 19:59
    ... Jak w tytule: na stronie zdrowiedirect.pl można porównać oferty ubezpieczenia od kilkunastu ubezpieczycieli, zakres świadczeń, ilość placówek, cena za miesiąc, itp. Ważne info, jeśli ktoś chce dokładnie poznać temat.
    Jest to też przyczynek dla szerszej kwestii oceny oferty SigmaPro7 - w dwu zakresach: jako przyszły pacjent i jako ewentualny sprzedawca czegoś dla pacjentów.
    [.. cdn.]
  • Gość: b. IP: *.play-internet.pl 21.07.11, 01:04
    Generalny temat (sigma, signum, itp.) jest wysoce aktualny. Np. na olx.pl jest kilkanaście niedawnych ogłoszeń "praca przez internet od 300-400/na tydzień" i albo pisze wprost sigma albo można się domyśleć, albo ktoś odpowiada tak się ujawniając.
    Przed bliższym zajęciem się tematem, oprócz wcześniejszej kwestii ubezpieczeń dodatkowych, mogę już naznaczyć kolejny temat: przeglądając www sieci medycznych jak Polmed, Luxmed, natrafia się na info, że ceny abonamentów są indywidualnie dobierane. Nie można ich więc będzie tak łatwo pozestawiać ze sobą i z ofertą Sigma i z ubezpieczeniami ... Ale spróbuję się dostać do szczegółów - zamówię wycenę. Opiszę co się dowiem.
  • Gość: kate22 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.11, 20:58
    Od razu widać, że cała ta Aga jest podstawiona... Wszystko po to by promować firmę i mydlić ludziom oczy...
  • Gość: Kris IP: *.tktelekom.pl 15.01.12, 12:27
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • jawonka1 03.08.11, 18:42
    TO PRACA,PROSTA,DODATKOWA,Z DOMU,PRZY WŁASNYM KOMPUTERZE I LEGALNA CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ NAPISZ bart2331@wp.pl
  • Gość: Kaśka IP: *.tktelekom.pl 15.01.12, 12:28
  • Gość: dorota filipowska IP: 188.137.87.* 05.08.11, 19:54
    Witam moge udzielic ci kilku informacji .Praca jest legalna, na podstawie umowy w poważnej firmie, wykonywana w Twoim
    własnym domu. Sam ustalasz swój własny rozkład dnia. Wszystko, czego potrzebujesz to komputer. Przeszkolimy Cię i zapewnimy niezbędną wiedzę i narzędzia. Przekonaj się podczas 20-dniowego okresu próbnego bez żadnych kosztów i konsekwencji. Nie masz nic do stracenia. Jeśli chcesz poznać szczegóły skontaktuj się ze mną Dorota Filipowska dorka21109@tlen.pl Mi bardzo ta firma pomogła w pierwszym miesiacu zarobilam 1100 zl.Polecam
  • Gość: Klarka IP: *.tktelekom.pl 15.01.12, 12:29
  • Gość: dorota filipowska IP: 188.137.87.* 05.08.11, 21:09
    Praca w firmie sigmapro7 w pelni mnie zadowala. .Praca jest legalna dlatego szczerze ja polecam, na podstawie umowy w poważnej firmie, wykonywana w Twoim
    własnym domu. Sam ustalasz swój własny rozkład dnia. Wszystko, czego potrzebujesz to komputer. Przeszkolimy Cię i zapewnimy niezbędną wiedzę i narzędzia. Przekonaj się podczas 20-dniowego okresu próbnego bez żadnych kosztów i konsekwencji. Nie masz nic do stracenia. Jeśli chcesz poznać szczegóły skontaktuj się ze mną Dorota Filipowska dorka2109@tlen.pl w pierwszym miesiacu bez duzego wysilku zarobilam 1100 zl.sprobuj nic nie tracisz,polecam
  • Gość: amos IP: *.stocznia.gda.pl 08.08.11, 11:53
    W zasadzie widzę masę przeróżnych opinii i przepychanek, natomiast trochę mało konkretów. Sam fakt że trzeba zainwestować w przedsięwzięcie nie jest chyba jakoś szczególnie patologiczny? Przecież otwierając jakikolwiek, powtarzam JAKIKOLWIEK interes musisz zainwestować. A koszt 300 pln nie jest jakiś szczególnie porażający. Co do wysokości abonamentu (minimum 40 pln), cóz, nie można jednoznacznie powiedzieć że jest to dużo lub mało. I to niestety generuje naprawdę istotną wątpliwość: otóż istnieją plany medyczne znacznie droższe, jak i znacznie tańsze. Wszystko, jak pani Aga napisała zależy od tego co dany plan oferuje. Co dziwi natomiast, a nawet wzbudza niepokój, to fakt że firma sprzedająca produkt nie umieszcza na swojej stronie internetowej danych dot. produktu, ani cennika - ergo nie uprawia najtańszej i najbardziej podstawowej działalności reklamowo/informacyjnej. Doprawdy niespotykane... Wprawdzie na stronie omnisignum.pl można teoretycznie znaleźć informacje, ale dopiero po podaniu swojego adresu e-mail i nr. telefonu - a to już bardzo zalatuje wyciąganiem danych osobowych. Gdybym mógł prosić pania Agę bądź inne osoby związane z firmą, a udzielające się na tym forum, prosiłbym o rzeczowe wytłumaczenie skąd taka nietypowa praktyka? Pracowałem w handlu usługami i mam całkiem niezłe pojęcie o tym jak wygląda promocja tego sektora, a mimo to nie potrafie samodzielnie znaleźć wytłumaczenia tego zjawiska. Pozdrawiam
  • Gość: urszula IP: *.adsl.inetia.pl 08.08.11, 15:21
    Amos...pracuję w Sigmapro7, nie tak długo wiec patrze jeszce obiektywnie.
    Napisz do mnie na maila postaram sie wyjasnic niejasności. urszula.stria@op.pl
  • Gość: Lucek IP: *.tktelekom.pl 15.01.12, 12:30
  • Gość: Gizmo IP: *.tktelekom.pl 15.01.12, 12:30
  • Gość: Ed IP: *.tktelekom.pl 15.01.12, 12:29
  • Gość: drub IP: *.dynamic.chello.pl 17.08.11, 13:38
    Jeżeli masz już dosyć zatrważających zaniedbań i nieprawidłowości w służbie zdrowia? To sprawdź dla własnego dobra, jak ogromną rolę w ratowaniu Twojego życia i zdrowia może mieć SWOBODNY I SZYBKI dostęp do PROFESJONALNEJ I SKUTECZNEJ procedury leczenia CHORY >>> ZDROWY. Obejmującej kompleksową opiekę medyczną przez cały cykl leczenia. Od podstawowych konsultacji lekarskich do zabiegów chirurgii jednego dnia czy rehabilitację. Wszystko to z dostępem przez telefon, w 800 najlepszych placówkach medycznych w całym kraju. Poznaj szczegóły. Daniel Rubin d.rubin@chello.pl tel. 517776889
  • Gość: realista IP: *.ztpnet.pl 17.08.11, 15:34
    Niby podajecie 800 palcówek a jakoś na stronach spada ta liczba więc skąd bierzecie te dane o tych liczbach placówek medycznych jak teraz niby jest 600?? Same zalety tylko że wszyscy co niby wykupują pakiety(abonamenty) to ludzie którzy weszli w to czyli biedni którzy oczekują jakiegoś zarobku.Dlaczego nie wypowiadają się jakieś większe firmy które wykupiły abonament?? Gdzie jakieś statystyki ile to pracodawców wykupiło to owe wspaniałe udogodnienie do leczenia??Wszędzie odsyłacie do prywatnych własnych stron które każdy może stworzyć.
    Więc jedno wielkie naciąganie biednych ludzi postawionych pod ścianą z braku na chleb.Biedny biednemu poleca abonamenty i stara sie jak najwięcej wcisnąć kłamu na ten temat.Zapewne zostanie usunięty mój post bo wypowiadam się negatywnie o naciągaczach,trudno taka ślepota panuje w śród niektórych.
    Pozdrawiam tych którzy patrzą realnie na te całe działanie piramidki.
  • Gość: Magdalena IP: *.piekary.net 17.08.11, 21:28
    Jest już 900 placówek. Sama korzystam. Mam również wykupione ubezpieczenie na córkę. Dziś właśnie zadzwoniłam o pediatrę. Po chwili miałam telefon zwrotny o której mam wizytę. Wszystko sprawnie i bez stania w kolejce.
    Polecam.

więcej info: magdalenapodgorska@g.pl
  • Gość: Realista IP: *.ztpnet.pl 17.08.11, 22:14
    Proszę o konkrety a nie liczby wyssane z palca,jakoś na stronach Sigmopro7 czy zwanej omsignum,nie widac wzrostu tych placówek więc skąd Pani wzięła te dane??? Też dzisiaj rano zadzwoniłem do przychodni i miałem wizytę u lekarza popołudniu jak również bez stania w kolejce więc co ma sie do tego ten abonament???
  • Gość: Magdalena IP: *.piekary.net 17.08.11, 22:36
    Proszę o mail - prześlę cały spis.
    magdalenapodgorska@g.pl
  • Gość: Urszula IP: *.adsl.inetia.pl 18.08.11, 23:21
    NEGATYW..jak Ty pytasz o Sigme to pewnie ,że nie wiedzą....Chodzi o Opiekę Medyczną SIGNUM a Sigmapro7 dystrybutorem abonamentów med.
    Dyskutujecie i negujecie ale żeby to robic to trzeba najpierw znać temat wtedy można się wypowiadać. Nie znasz tematu ,nie wypowiadaj się, Chcesz go poznać uruchom przegladarke i szukaj albo skontaktuj się z firmą,
    poza tym widze ,że nie odróżniacie Sigmypro7 od Signum ...po prostu nic nie wiecie a głos zabieracie.Poznajcie temat wtedy zabierajcie głos bo się kompromitujecie swoja niewiedzą i pomyłkami w swoich wypowiedziach.Żenujące !
    Powodzenia życzę w razie potrzeby w zetknięciu z państwową służba zdrowia!!!
  • Gość: agaaaaaaa IP: *.pools.arcor-ip.net 17.08.11, 22:36
    My dzwonimy gdziekolwiek jestesmy ..w danej czesci kraju i wsyzstkie uslugi medyczne mamy na cito za free.(oplacone w abonamencie) Dodatkowo na godzine przed badaniem..wizyta mamy sms zeby nie zapomniec o wizycie!! Do internisty moze i w miare szybko sie dostaniesz ale co z badaniami specjalistycznymi lub wizytami u lekarzy specjalistow lub np zabiegami ?

Doskonale wiem jak dziala nasza sluzba zdrowia..od ponad 3 miesiecy mam pakier srebrny i mam spokojna glowe przynajmniej w dostepie do lekarzy..
    W sumie to powinno nam zapewnic nasze panstwo..ale jak jest..a bedzie jescze gorzej..Zus nie ma kasy..sami wiecie.:-( zycie w Polsce jest tragiczne

wiecej pytan omsigmun@googlemail.com

Zapraszam
  • Gość: Negatyw IP: *.ip.netia.com.pl 18.08.11, 20:07
    Ja juz wcześniej pisałam nie ma umowy z niektórymi placówkami bo ja w swojej miejscowości dzweoniłam do takiej placówki a onmi nic nie wiedzą że maja umowę podpisaną z Sigma ja podaje przykład tylko od siebie dlatego nie wierże juz w Sigma
  • Gość: agaaaaaaaaaa IP: *.pools.arcor-ip.net 18.08.11, 20:36
    oj teraz to piszesz glupoty.Mamy ochrone danych osobowych i kto niby mial Ci takiej odpowiedzi udzielic?
    Ja dwonie na infolinie ..mnie umawiaja tam gdzie sama chce isc sie leczyc.Mam ta wygode i poczucie bezpieczenstwa.Co Ty zrobisz ze swoim zyciem i zdrowiem twoja sprawa..ale prosze nie pisz bzdur..pozdrawiam
  • Gość: Realista IP: *.ztpnet.pl 18.08.11, 21:31
    agaaa jaka ochrona danych?? Dlaczego ktoś miałby ukrywać wspólprace z tak znaną placówką (firmą)jak Sigmapro7 ?? A tak na marginesie dlaczego nie ma żadnych danych tej firmy choćby na stronach gdzie reklamuja sie podanego NIP-u Regon czy choćby wypisu z KRS. To przecież nie są utajnione dane a jakoś nigdzie nie idzie zobaczyć. Tylko prosze nie odpisuj że podasz mi to na privie bo to będzie dopiero śmieszne.
  • manyhorses 20.08.11, 10:51
    agaaa piszesz, że ktoś mówi bzdury, sama mówiąc bzdury. Ochrona danych osobowych dotyczy wyłącznie osób fizycznych a nie podmiotów gospodarczych.
    Dla osób, które szukają informacji-coś jest na kafeterii i www.pracadokitu.com Zresztą Pan Sławoir i Pani Agnieszka też tam publikują.
  • Gość: pelet IP: *.CNet2.Gawex.PL 21.08.11, 13:49
    To nawet nie jest piramida finansowa, w takiej masz możliwość zbudowania własnej struktury. Niejaki Marcin Muzaj ma pozakładane całe stado e-maili np. jako Agnieszka Łyczko i przekierowuje wszystkich do siebie jako kierownika stojącego szczebel wyżej. Kto oddaje klientów mając prowizję od ich struktury. Ogłasza się na wszystkich darmowych portalach regionalnych w całej Polsce. Google jest wielkie, wszystko można sprawdzić. Powysyłajcie odpowiedzi do niego z kilku lewych kont i zobaczycie o co biega.
  • Gość: Arek IP: *.centertel.pl 22.08.11, 10:29
    pelet - ty naprawde tego nie rozumiesz, czy udajesz??? Proszę Państwa, jeśli chcecie sprawdzić firmę to trwa to parę minut. Ludzie odrobinę inicjatywy i sami wszystkiego się dowiecie a nie słuchacie osób, które nie mają o tym pojęcia - tylko słyszały od pani Krysi w sklepie mięsnym. To naprawdę nie jest panie/pani pelet trudne do ogarnięcia.
  • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.11, 15:24
    Otóż pracuję w sigmie wystarczająco dużo czasu , aby powiedzieć wam ,że firma naprawdę bardzo fajna można zarobić naprawdę duże pieniądze , pod warunkiem że podchodzimy do pracy poważnie .Tak trzeba zapłacić abonament za usługę ale jest to bardzo korzystne , ponieważ macie zapewnioną opiekę medyczną w razie choroby.Znacie wszyscy Państwową opiekę NFZ prawda? na wizytę np u Kardiologa czeka się do 3 miesięcy, mało tego prywatny stomatolog jest bardzo drogi w dzisiejszych czasach a o ząbki trzeba dbać...
    Firma nie pobiera opłaty dla siebie - daje Wam jako pracownikom , niezależnym partnerom prywatna opiekę medyczną abyście mogli dbać o zdrowie , a w zdrowie jak wszyscy wiemy warto jest inwestować bo bez tego niema nic.Pracując w sigmie Po pewnym czasie pracy te pieniądze Wam się zwracają , mało tego dzięki takiej opiece medycznej sami będziecie chcieli przedłużać umowę.
    Dla zainteresowanych podaję link do strony , zobaczcie sami:
    www.oferta.omsignum.pl/malgorzatamajewska
  • Gość: maxx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.11, 13:19
    Panie maja i sa zadowolone - no jak tu sie nie zachwycac, skoro wam kase za to placa ? jestescie pionkami w szponach zlodzieji i oszustow i tylko czekac, az i wy zostaniecie przez nich wpuszczeni w maliny !
    nie bylbym tez zdziwiony jakby te POCHWAŁY pisal sam wlasciciel firmy, ktory rekami i nogami probuje odbic fale niezadowolonych pracownikow.
    rozumiem,ze kazdy kto ma swoj biznes dba o swoje interesy, ale nie kosztem ludzkiej naiwnosci, braku perspektyw czy obowiazkom utrzymania rodziny !
    JAK MOŻNA ZATRUDNIĆ KOGOŚ, zlecic mu prace z ktorej ktos sie wywiazuje, a potem NIE ZAPŁACIĆ???
    Trzeba byc totalnym hamem by robic cos takiego !
  • Gość: Agnieszka IP: *.pools.arcor-ip.net 13.09.11, 20:25
    Max dlaczego piszesz ze wlasciciel Ci nie wyplacil piniedzy.? po co te oszczerstwa? mamy wszyscy zaplacone pieniadze za swoja systematyczna prace!!!Napisze to jeszcze raz i ostatni firma jest uczciwa,.wyplacalna i ma najlepszy produkt na rynku polskim..jedynie trzeba systematycznie pracowac jak we wlasnym biznesie!!!!j ezeli ktos udaje ze cos robi to trudno..to nie PRL gdzie placili tylko za to ze byl pracownik..W Polsce mamy bezrobocie a znalezienie kogos z checia do pracy i przede wszystkim pracowitego.dazacego do sukcesu graniczy z cudem...
  • Gość: Urszula IP: *.adsl.inetia.pl 13.09.11, 22:18
    To jest pewnie tak,że jak sie nie udało to się oskarża innych.Tylko ludzie zapominają ,ze oprócz tego ,że się wkłada sporo pracy w jakieś przedsięwzięcie to jeszce trzeba znaleźć czas ,zeby sie troche douczać ,z tej przynajmniej dziedziny w której się pracuje...to się nazywa samokształcenie.
    Agnieszka ma rację to nie PRL.... Ja dostaje z Sigmy pieniadze na czas i nie jestem "podstawiona" żeby dobrze mówić tylko pracuję naprawdę solidnie, i jeszcze cały czas "główkuję' co zrobić lepiej , sprawniej.
  • Gość: magda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.09.11, 01:12
    Poczekaj, niebawem i Ty Urszulo przejrzysz na oczy ! Nie wierze, ze jestescie wszyscy tak naiwni i nie macie obaw czytajac ten caly watek - no chyba ze jestescie na utrzymaniu rodzicow,albo macie stala prace, a wspolprace z ta firma sigmapro7 traktujecie jako hobby, wolontariat (?)

Albo jestescie tak slepo zapatrzeni w firme, wokol ktorej tworzona jest "piekna" marketingowa otoczka - tyle tylko, ze ci, ktorzy pokonczyli PR i marketing zapewne potrafia podejsc obiektywnie do tej sciemy i wiedza, ze nowopowstala firma urzywa roznych sztuczek i narzedzi marketingowych by przyciagnac ludzi z ktorych to wlasnie bedzie czerpac profity - ja to nazywam wspolczesna akwizycja- musisz sie ponizac by sprzedac cos co nie jest niestety rzadna rewelacja (rynek jest pelen tego).

Oczywistym jest, ze "pan szef" bedzie namawial swoich pracownikow do tego, aby oni naganiali innych ludzi do kupienia tego przereklamowanego abonamentu (ktory naprawde jest kiczem - wiem od wielu osob, ze te wszystkie "obietnice" , ze: nie ma kolejek, zaje***** lekarze do ktorych od reki mozna sie dostac itp itd, to jedna wielka bajera, podobnie jak przechwytywanie DANYCH OSOBOWYCH przez sigmapro7 w chwili kiedy ogladajac strone dotyczaca abonamentow chcemy dowiedziec sie wiecej <na glownej sa same ogólniki> a wtedy juz cie maja na celowniku : twoj mail, imie, nazwisko - gotowi do zwerbowania cie mnostwem maili ktore bombarduja w twoja skrzynke jako SPAMY) - ja w swojej przychodni tez od reki mam wizyte, standard przychodni prywatnej,lekarzy cala masa - szkoda kasy na cos takiego, malo tego jak wykupisz najnizszy abonament to masz zaledwie SAME ZNIŻKI na prywatne wizyty i badania, nic ponad to, a 40 zl musisz placic ! - oj przepraszam : 40 zl x kilka miesiecy, bo przeciez placisz cwaniakom z gory !!!! z malego masz oczywiscie opcje by przejsc na duzy, ale zeby przejsc z duzego na maly - tu juz sie pojawia PROBLEM ! bo przeciez wiaze sie to z ewentualnym oddaniem kasy, a tego firma nie lubi (a najbardziej "pan szef" !).

Ja rokuje i tak tej firmie plajte, bo coraz wiecej czytam zlych opinii na ten temat - bronia sie jak moga, a Agnieszki odpieraja ataki, jednak madry czlowiek w to nie wejdzie- zbyt duze ryzyko. Wchodza ludzie naiwni, biedni, szukajacy wsparcia finansowego, stojacy przed wyborem : byc albo nie byc.
    Ja nie chce pakowac sie w cos co za kilka lat nie bedzie mialo racji bytu (moze byc prywatyzacja a wtedy wszystko co zbudowal pan mlodzianowski popłynie szlamem), co jest prawnie kiczem (mam na mysli umowy- w koncu dobierze sie im do d*** rzecznik praw konsumenta/pacjenta),a mlm jest tylko pieknym ominieciem formalnym zwyczajnej nielegalnej piramidy a funkcjonuje dokladnie tak samo (nie przytaczajcie tych swoich wyuczonych argumentow bo juz je znam na pamiec - pokazcie lepiej skany waszych dokumentow, ja wole miec czarno na bialym!)

Swoja droga gratuluje naiwnosc paniom agnieszkom (choc watpie czy to wogole pracownice - ja i tak wiem,ze tutaj jest mnostwo nikow podstawionych), o ile istniejecie, to zycze wam, abyscie nie doswiadczyly w koncu takiego momentu, kiedy pan szef bedzie uciekal przed wami z pustymi kieszeniami. Nie jest to mile uczucie, kiedy za prace (ktorej sa efekty)masz takie podziekowanie. I mozecie sobie pisac o tym,ze placa zalezy od waszych wynikow- guzik prawda ! sa tacy ktorzy ponaginali mnostwo nwych "ochotnikow" a po kilku tygodniach powiedziano im dziekuje (poczytajcie watki powyzej), albo tacy, ktorych strasza i nekaja mailami, ze pojda do wiezienia (to mnie zbulwersowalo !).
    Ludzie,nie macie sumienia tak oszukiwac ludzi !

Twierdzicie,ze to pomowienia to sprawdzcie firme w kilku instytucjach pod ktorych kontrole podlega, to zobaczycie, ze wiele jest prawdy w tych negatywnych opiniach na forum.

Zapewne wiele z tych osob ktore sie "przejechaly" na sigmapro7 ma nowa prace i pisza to wszystko tylko po to by ostrzec innych ludzi przed popelnieniem bledu, ktory moze je kosztowac strate czasu i pieniedzy ktorych nigdy nie bedzie dane im zobaczyc.

Uważajcie,
    pozdrawiam

Magda
  • Gość: Urszula IP: *.adsl.inetia.pl 14.09.11, 01:38
    Magda..czy Ty to piszesz z własnego doświadczenia w tej firmie? Jeśli tak to w którym roku tam"pracowalaś" ? Czy wogóle byłaś tam zarejestrowana?
  • Gość: realista IP: *.ztpnet.pl 13.09.11, 21:04
    Zgadza się że te pakiety to tylko ściema dla naiwnych biednych ludzi którzy szukają w jakiś sposób zarobku omamionych tymi ogłoszeniami ile to można zarobić wykupując abonament a do tego być partnerem i następnemu naiwniakowi wcisnąć coś co tak na prawde nie jest przydatne w praktyce.Nie ważne ile nałapiesz naiwniaków a i tak nie zarobisz bo wzbogaci sie tylko dwóch którzy stworzyli tą całą piramidkową działalność.A zachwalających jest wielu ale zapewne zachwalaja Ci co włożyli w to swoje ostatnie grosze a nic nie zarobili nawet ciężką pracą werbowania nowych potencjalnych partnerów.Nawet w umowie jest czarno na białym że firma nic Ci nie gwarantuje więc nie poczuwają sie do winy że ktoś jest stratny na tym wszystkim.
  • Gość: alext85 IP: *.dynamic.chello.pl 05.09.11, 16:02
    Ja mam i jestem zadowolona
  • Gość: asska26 IP: *.tktelekom.pl 14.09.11, 22:50
    Zapraszam do współpracy .Jestem po okresie 20-dniowym,naprawdę da się zarobić tylko jak się włoży w to trochę czasu .Kontakt asska26.84@o2.p chentnie pomogę
  • Gość: czarna IP: *.adsl.inetia.pl 14.09.11, 23:10
    no to powiedz ile zarobiłaś a się zapiszę do ciebie
  • zaznacz42 16.09.11, 23:27
    widzę że te ogłoszenia to jedna wielka ściema, naprawdę te posty mówią same za siebie. ja dzisiaj wysłałam maila bo nie mam pracy i przysłali mi dwie wiadomości postanowiłąm poczytać fora i od razu niektóre to specjalnie ustawione zachwalane każdy się zorientuje chyba że jest mało domyślny....
  • one_mari 15.10.11, 13:46
    Zastanawiam się nad współpracą z Sigmapro ale czegoś nie rozumiem i wysłałam już zapytania do osób, które zaprosiły mnie do współpracy ale nie otrzymałam odpowiedzi. Mam nadzieję, że na tym forum jest ktoś kto udzieli mi tych informacji.
    Sigmapro sprzedaje pakiety medyczne oparte o sieć placówek medycznych firmy Polmed ale na stronie Polmedu nie ma oferty pakietów medycznych oferowanych przez Sigmapro a jedynie są pakiety firmy Interpolska. Co ciekawsze na stronach Interpolska też nie ma wzmianki o Sigmapro ale jest informacja, że polisy można wykupić bezpośrednio u nich lub u agentów ubezpieczeniowych (i jest oferta szkoleń i egzaminów państwowych dla tychże agentów). Stąd moje pytanie brzmi: na jakiej podstawie prawnej "Kowalski" bez egzaminu państwowego na agenta będący w strukturze Sigmapro może oferować pakiety ubezpieczeniowe Vision (interpolska) realizowane przez placówki Polmed?????
    MLM jako taki i współpraca z Sigmapro byłaby dla mnie satysfakcjonująca pod warunkiem, że Sigmapro faktycznie sprzedaje ubezpieczenia honorowane przez placówki Polmed. I naprawdę, bardzo proszę liderów Sigmapro o merytoryczną odpowiedź na to pytanie, bo nie chcę poniedziałku zacząć od wyjaśniania tej sprawy w siedzibie Polmedu- lub w firmie Interpolska.
  • Gość: Sławomir Szczepani IP: *.zicom.pl 15.10.11, 15:13
    Sigma pro7 nie jest Towarzystwem Ubezpieczeniowym i nie sprzedaje ubezpieczeń medycznych (nie ma w usłudze Signum świadczenia ubezpieczeniowego i odszkodowania z tytułu zdarzenia). Produktem jest abonament medyczny, dzięki któremu klient nie musi wypełniać ankiety zdrowotnej.
    Osoba rekomendująca usługę (Niezależny Partner) nie musi także dzięki temu zdawać egzaminu przed KNF. Na stronie Polmed-u nie znajdziesz reklamy Sigmapro7, ponieważ ta firma nie wykupiła sobie reklamy na ich stronie z prostego powodu - bo jej nie potrzebuje. Sigmapro7 jedyną kwotę jaka wydaje na reklamę to prowizja dla NP, którzy ją rekomendują. Partnerami Polmad jest wiele Towarzystw Ubezpieczeniowych (np. PZU), którzy zyski ze sprzedaży ubezpieczeń medycznych przeznaczają właśnie na reklamę w mediach lub bilbordach, a S7 przeznacza je na reklamę w innej formie (poprzez prowizję dla tych, którzy na to zasłużyli) - to jest właśnie jedna z zalet systemu MLM.
    W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt na priv.
    Pozdrawiam
    S.Szczepanik
    DR S7Team
    s.szczepanik@omsignum.pl
    606 207 306
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.11, 13:28
    zainteresowałem sie ofertą ale firma działa na zasadzie piramidy lub jak kto woli łańcuszka. osoby które wejdą w ten układ wciągają następne a sprzedaje się abonament medyczny który i tak nie ma zastosowania gdyż nie powoduje zmniejszenia kolejki do lekarza specjalisty. czemu tak sądzę ?? a dlatego że wystarczy zadzwonić do jakiegokolwiek szpitala znajdującego sie w waszym rejonie i który jest w spisie firmy SIGMA a dowiecie sie na bank ze albo o tym nie słyszeli albo nie honorują tej firmy ?? po drugie dostałem materiały odnośnie współpracy i 20 dni popracujecie za darmo a potem trzeba wykupić pakiet medyczny wiec trzeba włożyć kasę a życie mówi o jednym kasę tylko pcha sie w prywatne biznesy a nie prasce dodatkowe gdyż kasa włożona w dodatkowe zajęcie może sie nie zwrócić i jest na to przykład gdzie wielu ludzi nabiera się na składanie długopisów czy adresowanie kopert.

moim zdaniem po przeczytaniu materiałów które otrzymałem jest to przekręt z którego można uzyskać pieniądze albo nie.

Przypomnijcie sobie firmę AMWEY - zasada działania SIGMY jest taka sama - po prostu buduje się piramidę a ci co na końcu do tego wejdą nie zyskają NIC.
  • Gość: Agnieszka IP: *.pools.arcor-ip.net 20.10.11, 13:39
    Piszesz bzdury!! My dzialamy na zasadzie mlm nie zadnej piramidy!! mylisz pojecia.Dodatkowo pomagamy i szkolimy wspolpracwonikow.Piszesz tez ze nasze placowki nie slyszaly o opiece signum !!!My umawiamy sie na wizyty badnai przez infolinie..nie masz karty do opieki to skad masz znac numer!!!Poza tym zapewne pytales o sigmapro7 a nie o anboinamentowa opieke..Pamietaj jedno: Nie jestes anonimowy w sieci a na pomowienia i oszczerstwa jest paragraf!!
    Pracowales przez 20 dni i naprawde jakbys zapoznal sie z materialami do pracy oraz uczciwie przylozyl sie do pracy juz mialbys zyski..ktorymi moglbys oplacic swoj wariant.My sprzedajemy cos co sprawdzamy na sobie ..czyli skuteczna tania i szybka opieke medyczna na terenie calego kraju!!!
  • Gość: gośc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.11, 13:42
    jak firma jest legalna to powinna znależć się tu a jak jej nie ma to znaczy że przekręt :

krf.com.pl/
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.11, 13:55
    proszę mnie nie obrażać i nie straszyć paragrafami bo na to też są paragrafy
    co do pracy to nie pracowałem i nie mam zamiaru pracować żeby nie wkładać w niepewny interes 40 zł x x miesięcy bo mnie na to nie stać a w materiałach które mogę zainteresowanym udostępnić o tym pisze dlatego też stwierdzam piramidkę
    po drugie legalnie działająca firma winna znajdować się w krajowym rejestrze firm do czego jest dostęp za pomocą internetu a po sprawdzeniu słowa SIGMA wyskakuje apteka a słów SIGMAPRO7 wcale nie ma - czyżby firma krzak ?? ( ciekawostka dla prokuratury bo na wyłudzenie też jest paragraf ) a zresztą proszę wnieść zgłoszenie do prokuratury lub policji jeśli uważa Pani Agnieszka że zostało popełnione przestępstwo - oni mają na to środki żeby ustalić adres IP - a tak przy okazji niech się Pani pohamuje z słowami i paragrafami bo czasami warto się ugryżć w język
  • tseboola 20.10.11, 13:54
    Brawo!!! Dobrze prawi, a Ty Gościu czego oczekujesz? Że przystąpisz do programu i kasa sama się pojawi. A jak idziesz do pracy na prowizji to myślisz, że kto przejmuje lwią część... Twój pracodawca, a jego prowizję jego zleceniodawca, a na końcu prezes. Przecież to też jest piramida finansowa. Każdy zarobek powinien być okupiony systematyką, dyscypliną i sumiennością. Prezes nie zaczynał od tego stanowiska, on na nim skończył dzięki ciężkiej pracy.

Ja już jestem po 20 dniowym okresie próbnym i co? Nie zarobiłem kokosów, ale widzę potencjał, dlatego daję sobie rok na to żeby zarabiać przynajmniej 5000 zł. I ja to osiągnę, a dlaczego? Ponieważ będę pracował a nie narzekał.

Dziękuję i pozdrawiam wszystkich NP.

• Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.11, 14:01
    PRACY a NIE PIRAMIDY a PIRAMIDA nie jest PRACĄ

jak miał byś człeczku rodzinę do utrzymania za 800 złotych miesięcznie i brak perspektym na pracę w najbliższym okresie to innaczej byś śpiewał i liczył byś każdy grosz.
    więc nie wciskaj mi tutaj że w pracę MUSZĘ włożyć kasę bo ja oczekuję poważnej oferty a nie kogoś kto grosz mi z kieszeni wyłuszczy.

jak widać są jeszcze matołki które się dają nabierać - POWODZENIA bo widzę że już na kokosach śpicie !! haha
  • Gość: Agnieszka IP: *.pools.arcor-ip.net 20.10.11, 15:52
    Przykro mi ze po 1 obrazasz osoby pracujace i dazace do sukcesu, a dwa ze bedac na okresie probnym nie umiales nawet przeczytac podstawowych wiadomosci na temat firmy. a miales czarno na bialym na glownej stronie panelu pracownika!(mogles to sprawdzic..wpisy do rejestru i odwiedzic np siedzibe firmy..).My traktujemy sprzedaz pakietow medycznych jak swoj e biznes i dlatego nie musimy zyc z rodzina za 800zl!!! Po 1 zawsze wplywa na nasze konto coraz to wieksza kwota..wypracowana przez nas samych!!
    Nikt tutaj nikogo do niczego nie zmusza..ja sama nawet odwodze podobne tobie osoby zeby znalazly sobie prace na posadzie, jak nie umieja myslec..nie chca pracowac i tyle narzekaja!!
    Jeszcze jedno: nie jestem guwniara.znam swoje prawa jako obywatela i pracownika i narazie tylko ostrzeglam!! Koniec z wypisywaniem bzdor na temat sigmapro7 przez osoby ktore nic nie robia ,nie umieja czytac ze zrozumieniem i zala sie Bog sam wie na co.

Do osob czytajacych: praca jest legalna.mozna zarabiac i to duze pieniadze trzeba tylko sie przylozyc do zajecia i sprzedawac skuteczna i nowoczesna opieke medyczna Signum dostepna JEDYNIE NA TELEFON NA INFOLINIE!!!!!!w razie pytan od osob zainteresowanych opieka Signum lub wspolpraca podaje adres e mail omsignum@googlemail.com
    Na tym koncze durne wpisy na temat jaka to firma..Pozdrawiam wspolpracownikow obecnych i przyszlych.Zarabiajcie, cieszcie sie zdrowiem i milego popoludnia:-)
  • Gość: Sławomir Szczepani IP: 217.70.59.* 20.10.11, 17:12
    Odpiszę językiem Twojego plemienia...
    Piramidy budowali w Egipcie, to po pierwsze
    Po drugie - są dwie możliwości: albo zarabiałeś do tej pory 500 zł i się rozwijasz (awans na 800zł), albo zarabiałeś 1200 i się zwijasz. W obydwu przypadkach klasyfikujesz się do grupy osób, która zawsze pracowała, pracuje i będzie pracowała dla kogoś. Więc współpraca z Sigmapro7 nie jest rzeczywiście dla ciebie. Jeżeli większość ludzi (90% pracuje na etacie) narzeka że mało zarabia (ale dalej to robi) i uważa ze to jest normalne, to ja zaliczam się do nienormalnych, podobnie jak wielu innych, którzy korzystają z systemu wsparcia S7, pobudzającego do przedsiębiorczości bez wnoszenia wielkiego kapitału.
    "Krytyk i eunuch z jednej są parafii. Obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi..."
    Dlatego pracuj dalej kolego za te grosze (jak piszesz) i pozwól innym zarabiać złotówki. Zła wiadomość jest taka, ze czas leci. Dobra - ty jesteś pilotem. I jeszcze jedno: twierdzący ze coś jest niemożliwe do zrobienia, nie powinni przeszkadzać tym, którzy to robią...
    Szukaj pracy, zostaw innym zarabianie pieniędzy... a dzieciom pozwól kiedyś się szkolić u odnoszących sukcesy. Z takim nastawieniem jak twoje, możesz ich niczego nie nauczyć, oprócz ciężkiej pracy za 800zł.
    Pozdrawiam
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.11, 14:18
    P.Agnieszka - prawo może Pani i zna ale straszy nim Pani innych jak małe dzieci i jak napisałem jeśli według Pani złamałem prawo to proszę do prokuratury a moje zdanie jest takie a nie inne więc nikt mi nie zabroni pisać tego na ogólnie dostępnym forum ponieważ gwarantuje mi to konstytucja RP jeśli Pani nie zna to trzeba się zapoznać bo jak widać z Pani strony jest to dokument nieprzeczytany !! a na nim opiera się prawo !! A co jeszcze prawa się tyczy to może mi wyjaśnicie dlaczego automat do mnie wysyła non stop wiadomości o tej samej treści z propozycją współpracy bo uważam że jeśli pisała by to konkretna osoba to treść by się różniła chociaż jednym słowem ?? a jeszcze jedno pytanie do Pani - skoro tak Pani prawem straszy to niech Pani łaskawie mi napisze jak rozliczacie się z dochody odnośnie podatków bo niestety trzeba taki podatek odprowadzić !!
    P. Sławomir Szczepan -PROSZĘ CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM!! Nie zarabiam 800 złotych lecz w 2007 roku miałem wypadek i otrzymuję rentę wypadkową więc należę do grupy emerytów i rencistów. Niestety po wypadku nie mogę podjąć pracy którą wykonywałem bo nawet bym wtedy nie szukał dodatkowej gdyż zarobki są w granicach 2500 - 5000 na rękę. W tej chwili po wypadku nie mogę pracować zawodowo a żona niestety mimo dobrego zawodu nie może znależć pracy bo nie ma w zawodzie wyuczonym nie ma stażu. Ponadto jest to rejon dużego bezrobocia więc mając uczącego się syna i bezrobotną żonę + ja jako niepełnosprawny który przed wypadkiem wnosił większość do budżetu domowego a teraz utrzymuję rodzinę z datku niestety musi liczyć się z każdą złotówką a po waszych 20 dniach trzeba wpłacić od razu 240 złotych za pakiet więc jak to inaczej nie nazwać jak PIRAMIDA FINANSOWA gdyż osoba która wciągnie następną ciągnie z tego zysk.
  • dorota-s2 27.10.11, 21:41
    No i przeczytałam wszystkie posty i cholera dalej nie wiem co sądzić o firmie ,której nie ma w wykazie firm a ludzie zarabiają,co sądzić o nakazie rocznej opłaty niezależnie czy korzystasz z oferty czy nie,czyli że dochód firmy powstaje ze ściągniętego haraczu "i ostatnich gryzą psy" ,jeśli nie jest to firma ubezpieczeniowa to dlaczego mam płacić za coś z czego nie korzystam.Nie jest dla mnie najistotniejsze że można zarobić,ja chcę zarobić etycznie,polecać coś do czego jestem przekonana.Cóż poszukam odpowiedzi na innych portalach.Bardzo sobie cenię firmy mlm bo dają szansę każdemu ale niezwykle cenię sobie przjrzystość zasad i umów.Pozdrawiam wszystkich mlm-owców i życzę powodzenia
  • Gość: Agnieszka IP: *.pools.arcor-ip.net 27.10.11, 22:36
    prosze poczytac o Sigampro7 www.networkmagazyn.pl/
    Nie bede tutaj udostepniala informacji o firmie.Praca jest jak najabrdziej legalna..mozna zaronbc a jak w kazdym mlm kupujemy to co sprzedajemy.Mamy aboanment medyczny czyli najlepszy dostep do lekarzy na jeden tel na infolinie.prosze do mnie napisac, rozwieje wszystkie watpliwosci. omsignum@googlemail.com

Pozdrawiam..i prosze nie sluchac negatywnych opini..pisza je Ci ktorzy nic nie robia.
  • dorota-s2 28.10.11, 06:03
    załóżmy że jestem potencjalnym klientem,tylko klientem,ile rocznie bedzie mnie kosztować leczenie u internisty,kardiologa,okulisty,neurologa i onkologa no i powiedzmy stomatologa.Ile będzie dla porównania kosztować pakiet kupiony bezpośrednio a nie od pośrednika sigmapro7.Dokładnie na jakie usługi i w jakiej ilości,do ilu lekarzy mam dostęp za abonament 40zł x12 i dlaczego mam skorzystać z usług posrednika sigmapro7?To są pytania ,które zada każdy klient,firma płaci za obrót więc nie można bazować tylko na współpracownikach pozyskanych różną drogą ,trzeba mieć klientów,klient chce wiedzieć bardzo konkretnie co dostanie za swoje pieniądze i przeliczyć czy mu się to opłaca.proszę o odpowiedż,myślę że wiele osób będzie taka odpowiedzią zainteresowanych.pozdrawiam
  • Gość: Agnieszka IP: *.pools.arcor-ip.net 28.10.11, 08:57
    Pani Dorotko pakiet 40 zl miesiecznie czyli zielony jest tylko dla partnerow Sigampro7.Mamy 5 wariantow opieki niebieski.srebrny,zloty platynowy i brazowy dla klienta indywidualnego.Koszt pakietow opalcanych jest i taknizszy niz niejedna wizyta u lekarza specjalisty lub badan specjalistycznych wykonywanych szybko w prywatnych placowkach.Wiadomo zeleczenie nie konczy sie na jednej wizycie z lekarza i niekiedy na 1 badaniach..Opieka nasza obejmuje caly kraj bez rejonizacji.czekania w kolejkach .Mnie moj srebrny(120zl) zwrocil sie juz po 1 wizycie u laryngologa foniatry.w sumie bez abonamentu musialabym sama placic w Zielonej Gorze ponad 200 zl a tak mialam wizyte i badania specjalistyczne wliczone w cene.Mam kilku wspolpracownikow ktorzy chcieli miec tylko abonament(czyli chieli byc klientami) ale weszli do firmy i polecaja z sukcesem opieke signum innym ..zarabiajac przy tym.
    prosze o tym pomyslec..pozdrawiam:-)
  • geg33 28.10.11, 13:33
    To dziwne co piszesz, ja mam bardzo pozytywne zdanie o współpracy z SIGMAPRO7, tylko jak nie umiesz czytać, to potem kończy się takimi postami :-). Sama piszesz, że jest ok, a tobie sie wydawało zupełnie coś innego. Skoro PIP nic nie stwierdził to MUSI być ok ( sam kiedyś miałem kontrolę - są bardzo upierdliwi i czepiają się każdej nieprawidłowości).Każdy moze zostac wspolpracownikiem - a nie pracownikiem! Pamiętajcie, że firma nie zatrudnia na etat - ale o tym wszyscy wiedzą, chyba tylko ty mialas klopot z odczytaniem tego. Ale dla osób, ktore zarabianie kojarza tylko z praca na etacie moze to byc trudne do ogarniecia - i tak pewnie jest z toba. pozdrawiam.

• geg33 28.10.11, 13:44
    i jeszcze jedno - artykuł w prasie branżowej.
    Poczytajcie:
    www.rankingmlm.com/articles/article/sigmapro7_%E2%80%93_biznes_oparty_na_zdrowych_zasadach
    Ta firma działa 3 lata!!! Cały czas na tych samych zasadach, poprzez NIEZALEŻNYCH PARTNERÓW.
  • Gość: xav IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.10.11, 15:11
    Prawdopodobie sam nie umiesz czytac ze zrozumieniem, skoro wyraznie napisala ze nie dostala umowy - wiec co miala czytac?
    poza tym wypowiedz nie tyczy sie bycia niezaleznym partnerem (gdzie nie trzeba nikogo zatrudniac) lecz stanowiska pelnoetatowego w firmie, gdzie wlasciciel powinien uregulowac swoje stanowisko pod katem prawnym wzgledem nowego pracownika czy zleceniobiorcy.
  • Gość: P. Tereszkiewicz IP: 84.10.19.* 29.10.11, 21:48
    www.youtube.com/watch?v=C5fxEsMV_Xs
    POLMED 4 co do wielkości operator medyczny w Polsce. Istnieje od 12 lat. Spółka notowana na GPW. Firma SIGMAPRO7 ma podpisaną umowę z POLMED SA. To POLMED odpowiada za obsługę pacjentów opieki medycznej SIGNUM. Typowy outsourcing. Zlecenie innemu podmiotowi obsługi produktu firmy SIGMAPRO7. Firma POLMED takiego produktu nie ma, z takimi pakietami, zakresami.

Firma SIGMAPRO7 istniejąca od 2008 roku pod tą samą nazwą, od początku ten sam właściciel, ten sam adres.
  • Gość: magdolna IP: 83.1.81.* 31.10.11, 17:33
    Rynek warty 30 mld.złotych w 2011 roku o 30% rocznym wzroście. Jestem w tej firmie od paru miesięcy i muszę powiedzieć, że jest to jeden z najlepszych MLM w Polsce.Sprzedaje się pakiety w kompleksowej opiece medycznej w całym kraju. Możesz to robić zdalnie ale też i bezpośrednio z klientem także z firmami. Firma poważna i uczciwa, masz umowę zlecenie, szkolenia online, własny panel administracyjny. Obecnie w Polsce wiemy jak działa NFZ? Ile się czeka w kolejkach do lekarzy specjalistów, a tu mamy wszystko na infolinię w każdym miejscu w kraju i o każdej porze dnia. Zyski długofalowe i pasywne.
    Napisz do mnie a wyjaśnię i przeszkolę. W tytule wpisz SIGNUM
    Pozdrawiam
    magdolna.
  • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.11, 21:45
    Wahałam się czy napisać ten post ale w zasadzie to uznałam, że powinnam przekazać te informacje przyszłym współpracownikom Sigmapro7 oraz istniejącym, którzy nie zastanowili się nad treścią umowy.
    Zapisałam się do Sigmapro7 i zaczęłam czytać umowę przed podpisaniem i wysłaniem. I nie wysłałam. Napisałam maila do Sigmapro7 z prośbą o odniesienie się do moich wątpliwości i nie otrzymałam żadnej odpowiedzi.
    Problematyczny jest pkt 29 umowy, który zwalnia Sigmapro7 z wszelkich zobowiązań finansowych związanych z tą umową (czy jakoś tak- nie pamiętam już) a to oznacza m.in., że jeśli mój klient wykupi abonament za 200 zł miesięcznie i opłaci go za cały okres z góry (2400) Sigmapro7 a Sigmapro7 zapłaci tylko za 1 miesiąc Polmedowi to Polmed odmówi leczenia mojego klienta w następnym miesiącu. I w sytuacji kiedy Sigmapro7 pozostanie wyłącznie "adresem" z prawnikiem w biurze to prawnik pokaże mojemu klientowi pkt 29 umowy i powie, że to ja mam zapłacić za następne 11 miesięcy. Zwróćcie uwagę, że Sigmapro7 w przeciwieństwie do innych firm MLM jest adresem z biurem, sekretarką i konsultantami. Dopiero po kilkugodzinnym intensywnym poszukiwaniu w google i korespondowaniu z jednym z konsultantów ustaliłam, że jest to zoz i w tym samym miejscu dowiedziałam się kto jest właścicielem firmy. Te informacje nie są ujawnione publicznie.
    Każda osoba, która straciła prenumeratę jakiejś gazety, bo wydawnictwo padło wie, że ani zwrotu kasy ani przyszłych gazet nigdy nie otrzymała, ale tu w grę wchodzą większe pieniądze więc klienci będą chcieć otrzymać swoje pieniądze lub usługę i będzie im obojętne kto im zapłaci.
    Na ten zarzut usłyszałam od konsultanta, że jeśli mój klient wpłaca 2400 to Sigmapro7 też płaci Polmedowi za cały okres- ALE TEGO ZAPISU NIE MA W UMOWIE!!
    Druga wątpliwa sprawa to pkt 14, który mówi, że obowiązkowo należy posługiwać się tylko materiałami promocyjnymi i marketingowymi Sigmapro7 pod rygorem rozwiązania umowy. Każdy, kto pracował w mlm wie, że nie jest możliwa sprzedaż czegokolwiek tylko za pomocą "gotowców" więc każdy łamie ten przepis... i jak na razie nikomu nie rozwiązano za to umowy- ale jeśli włożycie w tą firmę dużo czasu, zbudujecie dochodową strukturę to jest się czego bać, bo kolega szefa może chcieć przejąć Wasz team i pkt 14 idealnie nadaje się do tego. Na dziedziczenie też potrzebna jest zgoda szefa.
    No ostatnia sprawa to zgodnie z zapisem umowy konsultant musi ponieść wyłącznie opłatę wpisową 55 zł... ale to tylko teoria. Panel administracyjny nie umożliwia rezygnacji z abonamentu, konsultant, z którym mailowałam mnie przekonywał, że jak mogę sprzedawać produkt, którego nie znam i nie docierają argumenty, że nawet jeśli ten abonament wykupię to nie będę korzystać, bo do najbliższej placówki Polmedu mam 30 km.
    Nie mam nic przeciwko mlm- ale ta umowa jest po prostu szkodliwa.
  • Gość: SławomirSzczepanik IP: 217.70.59.* 08.11.11, 09:41
    Czuję się zobowiązany odpowiedzieć, ponieważ wywołała mnie Pani do tablicy jako konsultanta z którym korespondowała. Wymieniliśmy ze sobą kilkanaście maili i cieszę się że wyjaśniłem większość nurtujących Panią kwestii włącznie z wiarygodnością Sigmapro7 i jej partnera - firmy Polmed. To prawda, ze informowałem o opłacaniu składki za cały rok z góry i szkoda, ze nie miała Pani okazji do upewnienia się co do rzeczywistości, będąc aktywnym Niezależnym Partnerem. Zauważyłaby Pani wtedy, ze klient ma w Panelu administracyjnym zapisany status opłaconej składki, co rozwiewa wątpliwość zobowiązań Sigmapr7 wobec usługodawcy. Ja tego doświadczam od 2 lat i nigdy nie miałem powodu do zwątpienia w uczciwość S7. Firma rzeczywiście prowadzi biuro z sekretariatem w którym jest wiele urządzeń usprawniającym działanie (telefon, fax, komputer, itp) Nie potrzebuje magazynów i zatrudniania ludzi ponieważ sprzedaje usługę. Oparła tą sprzedaż o nowoczesny system dystrybucji (mlm) dzięki czemu nie generuje kosztów, a tylko takie mogą wpływać na pozycję firm na rynku (upadek, bankructwo). Nie rozumiem więc gdzie widzi Pani zagrożenie upadłości firmy która generuje tylko zyski.
    Co do posługiwania się materiałami, to zapis uważam za jak najbardziej na miejscu. Problemem jest jego interpretacja. Nie wyobrażam sobie żeby nowa osoba, nie znająca specyfiki polecanej usługi, pisała wymyślane przez siebie niewłaściwe informacje potencjalnym zainteresowanym. Firma udostępnia tak wiele przygotowanych merytorycznie narzędzi, że Niezależni Partnerzy mogą (nie poświęcając cennego czasu na tworzenie własnych) korzystać z gotowych źródeł (foldery, banery, strony osobiste, program autoresponder, i inne) Po dwóch latach współpracy, bazując na opiniach Partnerów, usprawniamy sukcesywnie program o kolejne "instrumenty" wspomagające (konferencje, szkolenia w grupach, ...) O tym przekonują się aktywni NP.
    Co się tyczy zapisu o cesji struktury, jest to według mnie bardzo jasne. Nie wyobrażam sobie żeby bez zgody właściciela można było przekazać całą strukturę np. firmie konkurencyjnej. Ten zapis to po prostu ogranicza. Natomiast na pewno firma nie "strzeliła by sobie w kolano", zabraniając zapisanie struktury innemu wskazanemu przez zainteresowanego, NP Sigmapro7. Po prostu system Marketingu sieciowego bazuje na rozwoju struktur, a nie na ograniczaniu ich działania. Dlatego też istnieje zapis w umowie (pkt 24) który mówi, że jest możliwa zmiana jej treści. Nie wiem czy Pani skorzystała z tego zapisu tak jak sugerowałem podczas naszej korespondencji i nawiązała kontakt z centralą firmy przed "ostrzeganiem" innych nie mając doświadczenia we współpracy z Sigmapro7. Szanowna Pani, jak Pani wspomniała w treści naszej korespondencji, została już Pani kiedyś oszukana przez jakąś firmę, ale nie oznacza to że wszystkie pozostałe na rynku mają taki sam cel. Ja bazując na własnym doświadczeniu, przed podjęciem decyzji o współpracy, również sprawdzałem wiarygodność S7. Dziś, po dwóch latach, polecam współpracę z ogromnym przekonaniem do intencji działania Firmy. Z poważaniem
    Sławomir Szczepanik
    Dyrektor Regionalny S7Team
    s.szczepanik@omsignum.pl
    tel. 606 207 306
    ID: LTG43046414
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.11, 15:29
    Jeśli zapis umowy jest szkodliwy dla współpracownika i może go narazić na potężne straty to mając uczciwe zamiary należy te zapisy po prostu zmienić. Ustna interpretacja łagodząca treść umowy jest w świetle prawa nieważna.
    Skoro Sigmapro7 posługuje się taką właśnie umową i pomimo zwrócenia uwagi na jej wyraźną szkodliwość dla partnerów powinna zaprosić partnerów do rozmowy i zmienić jej treść. Natomiast konsultanci powinni wymusić na Sigmapro7 zmiany umowy, bo z dotychczasowej postawy Sigmapro7 wynika, że taka treść umowy była zamierzona. A firma wcale nie musi "paść" żeby partnerzy Sigmapro7 ponieśli stratę. Wystarczy, że właściciel "zniknie" nie zapłaciwszy za naszych klientów Polmedowi. A że właściciel nie jest jawny, adres rejestrowy firmy i jej forma prawna także jest niejawna to nawet nie będziecie wiedzieli do jakiego sądu złożyć pozew i wobec kogo.
    Poczytajcie partnerzy o "współpracownikach/ ajentach/ franczyzobiorcach" w innych branżach to się przekonacie, że jeśli występuje jakiś zapis w umowie na niekorzyść "partnera" to ZAWSZE jest on egzekwowany (ajencje żabki, kolportera itp). A sądy mają stanowisko takie, że jeśli firma z firmą podpisuje umowę to zakłada się, że jej treść jest wynikiem negocjacji i obie strony z jej treścią się zgadzają i będą ją egzekwować. Będziecie płakać i płacić i żadna instytucja Was nie obroni, bo taką podpisaliście umowę.
  • Gość: Pawter IP: *.dynamic.chello.pl 11.11.11, 15:51
    Po przeczytaniu tego co napisałaś, bardziej boję się Ciebie niż firmy, z którą współpracuje.
  • Gość: Ewa IP: *.dynamic.chello.pl 12.11.11, 15:14
    Ja pracuję w firmie od niedawna. Firma prężnie się rozwija. A praca w branży medycznej to przyszłość. Oczywiście pieniądze otrzymamy za pracę a nie za nic nie robienie. Osobiście polecam osobom, które chcą pracować a nie narzekać i szukać haczyka w funkcjonowaniu firmy.
  • Gość: antysigma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.11, 12:22
    Może i przyszłość,może i wypłacalna.... może.....

tylko ciekawe czy tak optymistycznie będziesz ćwierkała, jak wykorzystają przeciwko tobie te haczyki - a wierz mi, ze jezeli firma nie bedzie miala kasy, to kazdego sie chwyci, PO TO ONE SĄ! ale skoro podpisałas umowe, to znaczy ze sie godzisz na samobója

optymistycznie wyrazasz sie o firmie, obys nie zaczela narzekac tak jak inni na tym forum

rada na przyszlosc- przed podpisaniem umowy zapoznaj sie z tymi haczykami - wiele ludzi poszlo przez nie z torbami !
  • Gość: Agnieszka IP: *.pools.arcor-ip.net 16.11.11, 12:26
    Dziekuje ale mi nie grozi pojscie z torbami po pracuje systematycznie na sukces i nie zamierzam opuszczac wspolpracy z firma.Wchodza w zycie nowe ustawy na temat sluzy zdrowia i jako pierwsi zarobimy duze pieniadze!!!

Poczytaj sam i pluj sobie w brode lub zamilknij i poszukaj pracy ciecia.
    www.rankingmlm.com/articles/article/dobre,_bo_polskie._czesc_czwarta
    Milego dnia...
  • Gość: antysigma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.11, 12:33
    oby tak było jak piszesz

ja jednak wychodzę z założenia, że jeżeli umowa nie jest prawidłowo skonstruowana, pod kątem prawnym niejasna, a wręcz- bezprawna, a pracownicy biurowi nie są zatrudniani, a ciągle piszą o uczciwości firmy........

a cieciem to jestes ty !

prowadzicie hamski agresywny marketing i czym predzej czy pozniej sami pojdziecie zamiatac ulice !

• Gość: antysigma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.11, 12:35
    www.uokik.gov.pl/rzecznicy_konsumentow.php
  • Gość: Gizmo IP: *.tktelekom.pl 15.01.12, 12:38
  • Gość: Agnieszka IP: *.pools.arcor-ip.net 16.11.11, 12:38
    brak slow!!!
    Jestesmy w Sigmapro7 jak przyjaciele wiec mi tutaj nie wyskakuj z hamskimi marketingiem.bo nie masz bladego pojecia o czym piszesz.Co do umowy napisz do sekretariatu ,jezeli tylko chcesz podjac wspolprace a nie wylewaj swoich zali na forum.
    Milego dnia...
  • Gość: antysigma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.11, 12:45
    przyjaciele??

haha!

to skąd tyle nieprzychylnych opinii ?
    może moje żale i żale innych mają podstawy, nie zastanawiasz się nad tym??

to dlaczego tak się zabezpieczacie umową?

• Gość: P. Tereszkiewicz IP: *.dynamic.chello.pl 16.11.11, 13:00
    Posłuchaj kobieto, zamiast psioczyć na firmę i zajmować się głupotami, znajdź sobie zajęcie i rób coś w swoim życiu żeby, nie tak jak teraz zajmować się pisaniem bzdur, lepiej weź się do roboty, bo takim pisaniem zawsze Ci będzie źle w życiu.

Pozdrawiam
  • Gość: Waldek Nowakowski IP: *.tktelekom.pl 05.12.11, 17:21
  • Gość: s.cierpisz IP: *.ip.netia.com.pl 16.11.11, 13:15
    Przeczytałam ten watek, kilkanaście wpisów i nie rozumiem dlaczego antysigma ma taki problem z Sigmapro7, nie odpowiadały Pani zapisy umowy, więc jej Pani nie podpisuje, sprawa prosta, temat skończony. Uważam, ze nie ma Pani prawa do krytyki skoro sama nie podjęła współpracy i nie została oszukana przez firmę.
  • Gość: urszula IP: *.adsl.inetia.pl 16.11.11, 19:45
    no właśnie jak pisze s.cierpisz...najpierw sprawdź potem pisz.
    szanowna antysigmo...żeby walczyć i krytykować trzeba najpierw poznać "wroga" i to bardzo dobrze poznać a tak to niestety jesteś niewiarygodna z tym co piszesz.
    Zaznaczam,że nie jestem po niczyjej stronie.
    Poza tym wyzywacie sie i złosliwie proponujecie innym być cieciem czy śmieciarzem ( pani Agnieszka z Sigmy)
    A jakie macie prawo uważać ,ze cieć lub śmieciarz to gorsza kategoria ludzi....uczciwie i ciężko pracują .....szacunek dla nich .Pani Agnieszko i inni co tak myślą gdyby nie śmieciarze ugrzęzła by Pani w brudach. Cieć ??? Dlaczego tak lekceważąco??...Proszę spróbować popracować parę nocek pod rząd kiedy dookoła ciemno i głucho. A wiecie ile ludzi po studiach tak pracuje???...
    Też mam studia i to niejedne ale nigdy nie pogardzam żadnym innym zawodem czy pracą jaką inni wykonują. Dla każdego pracującego uczciwie mam pełen szacunek i nikogo bym nie krytykowała za to co robi jeśli robi to uczciwie i jesli mu się udaje np w Sigmie pro. Ale najpierw bym sama spróbowała, bo być może by sie okazało ,że się nie nadaję.
  • Gość: ala IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.11, 14:54
    Ja sprawdziłam dlatego ostrzegam, oczywiście wybór jest sprawą indywidualną i życzę wszystkim jak najlepiej - z tego co czytam co najmniej kilka osób z forum miało już nieoprzyjemne doświadczenie z sigmapro. Ja również. Podobnie jak Pani Urszula, dawałam im szansę, bo to nowa firma na rynku, przymykałam oko na ich brak kompetencji,kulawą dokumentację czy "chwilowy" brak pieniędzy itp teraz już mija sporo czasu i nadal raczkują choćby w sprawach prawnych, nadal podchodzą nieuczciwie do niektórych pracowników. Niedługo będzie rok odkąd są mi dłużni 2- miesiączną wypłatę !

Temat poruszyłam kilka razy by ostrzec i podałam swój adres mailowy na który dostałam już wiele maili od kolejnych oszukanych osób.Kilka z nich było naprawdę zrozpaczonych.Myślę, że jeżeli przeczytają ten wątek, wypowiedzą się o swoich doświadczeniach.

I na koniec - mocno mi się nie podoba, jak to zwolennicy sigmapro7 nie potrafią przyjąć do wiadomości opinii byłych partnerów czy pracowników i nieraz agresywnie najeżdżają na nich, a przecież każdy na forum MA PRAWO wyrazić swoją opinię. Niestety nie wszyscy będą wyrażać się pochlebnie skoro zostali oszukani, a szykanowanie czy dyskryminowanie ich i ośmieszanie świadczy o braku profesjonalizmu ze strony firmy i właśnie takimi wypowiedziami zraża do siebie innych.

• Gość: Kaśka IP: *.tktelekom.pl 21.11.11, 12:37
  • Gość: ala IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.11, 12:54
    nie byłam Niezależnym Partnerem lecz pracownikiem w biurze i warunki pracy były jasne - po miesiącu wypłata. Tym samym przepracowałam 2 miesiące i nie otrzymałam pensji, która została określona przez właściciela firmy.
  • jack_strong 27.12.11, 02:13
    Gość portalu: ala napisał(a):

> nie byłam Niezależnym Partnerem lecz pracownikiem w biurze i warunki pra
    > cy były jasne - po miesiącu wypłata. Tym samym przepracowałam 2 miesiące i nie
    > otrzymałam pensji, która została określona przez właściciela firmy.
    Witam, proszę podać właściwego e-maila, bo ten jest niepoprawny, a chciałem się czegoś od Pani dowiedzieć, pozdrawiam.
  • Gość: Konieczny IP: *.tktelekom.pl 15.01.12, 12:40
  • jack_strong 15.01.12, 13:13
    Ostatnie 18 postów to czysty spam i trollowanie, dlaczego admini nie reagują?! Albo pisze to jedna i ta sama osoba, bo wpisy są napisane w niemal tym samym stylu, albo wiele osób, które dostały gotowe materiały z SIGMYPRO7, bo sami nie są w stanie nic sensownego wymyślić. A dlaczego sigmowcy nie piszą, że aby mieć nieograniczony dostęp do specjalistów i badań należy wykupić pakiet platynowy za bagatela 300 zł miesięcznie, czyli 3600 rocznie? Bo pakiety zielony i niebieski nic nie gwarantują, a praca u nich polega na wciąganiu kolejnych osób do systemu. Jak byłem na okresie próbnym, to kazali mi nie tylko zamieszczać ogłoszenia, ale także nagabywać rodzinę, przyjaciół, kolegów, znajomych i ktoś mi powie, że to nie piramida? Zarabiają tam tylko ludzie ze szczytu piramidy.
  • Gość: Basia IP: *.197.88.97.edial.pl 16.01.12, 08:04
    Jack strong zgadzam się z tobą to czysty spam bo to pisała jedna i ta sama osoba niki się różnią ale ip jest to samo a wszystko to ściągnię z materiałów szkoleniowych ta osoba sama od siebie nie potrafi nic napisać admin wogółe powinien zamknąć to forum ponieważ pochlebne opinie o firmie Sigmapro są spamami aby zagłuszyć tych co mają inne zdanie.
    A czy masz ten sam problem co ja że mimo to że po okresie próbnym nie podjęłam współpracy nadal otrzymuję od nich maile musiałam zablokować ich bo zasypywali nimi pocztę. Ludzie zanim zaczniecie współpracę z nimi poczytajcie o wszystkich pakietach a jeszcze lepiej dowiedzcie się czy dana placówka respektuje abonament medyczny Signum w twojej miejscowości bo u mnie nie chcą przyjmować na ten abonament mimo że placówka jest u nich na spisie. A jeszcze jedno umowy o współpracy mają kruczki prawne radzę dobrze je poczytać ja mam znajomego prawnika który jak ją przeczytał to mi odrazu powiedział że mam jej nie podpisywać one gwarantują tylko to że pracujecie ale jeżeli chodzi o pieniądze nie ma gwarancji wypłacalności i jak dojdzie do sprawy w sądzie pracy to nic nie wskuracie
  • jack_strong 16.01.12, 13:04
    Basia mój e-mail jest taki jak nick tutaj tylko jeszcze @gazeta.pl
    Proszę napisz do mnie.
  • jack_strong 16.01.12, 23:04
    Dla wszystkich przeciwników SIGMYPRO7 podaję mojego e-maila. Podkreślam dla przeciwników SIGMYPRO7, nie oczekuję e-maili od sigmatyków: jack_strong@gazeta.pl
  • Gość: ala IP: *.181.167.244.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 17.01.12, 15:58
    Jacku, oni myślą, że poprzez "zasypanie" negatywnych opinii na temat ich przekrętów i manipulacji, ludzie nie będą świadomi ich działania.

Koniecznie zgłoś sprawę na policję albo do prokuratury odnośnie ich zastraszania i gróźb, które są karalne - bardzo dobrze, że nagrałeś wszystko na dyktafon :) Masz ich w garści!

Jak bedzie taka potrzeba to i ja Cię poprę - mnie również próbowano zastraszyć mailowo.
  • Gość: Foka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.12, 09:33
    Jeszcze raz bardzo dziękuję za ostrzeżenie.
  • Gość: Klarka IP: *.tktelekom.pl 15.01.12, 12:40
  • Gość: Waldek Nowakowski IP: *.tktelekom.pl 05.12.11, 17:25
  • Gość: Ed IP: *.tktelekom.pl 15.01.12, 12:39
  • Gość: Lucek IP: *.tktelekom.pl 15.01.12, 12:37
  • Gość: Kaśka IP: *.tktelekom.pl 15.01.12, 12:38
  • Gość: Klarka IP: *.tktelekom.pl 21.11.11, 12:35
  • Gość: Waldek Nowakowski IP: *.tktelekom.pl 05.12.11, 17:19
  • Gość: Olo IP: *.punkt.opole.pl 10.12.11, 16:34
    Czytam te wpisy i jedno, co mi się rzuca w oczy, to bardzo agresywne odzywki pracowników Sigmapro7. Chwilami po prostu bezczelne.
    Tylko frajer się nie zorientuje, ze to kombinatorzy.
  • Gość: ola IP: *.silesnet.pl 11.12.11, 13:45
    to poczytaj wpisy osob ktore nie pracuja w sigmapro7, dlaczego oni maja prawo krytykowac i nie zostaja o nic posadzeni. tylko ci ktorzy uczciwie pracuja i to ciezko zawsze dostaja po glowie? kto pracuje w tej firmie wie ze idzie zarobic...ale trzeba pracowac.. bez pracy nie ma placy. pieniedzmy z nieba nikt nie sypie. Jesli sobie wypracujesz to masz. Ale widze ze ludzie tylko licza ze jak praca w internecie to od razu na dzien dobry tysiace dostana... chwila chwila najpierw trzeba na to zapracowac.
    I ludzie nie krytykujcie osob z sigmy bo to naprawde fajni przyjaciele i zyczliwi ludzie. Nie rozumiem dlaczego ciagle na nich naskakujecie.
  • Gość: wel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.11, 10:08
    "bez pracy nie ma płacy" - z tym się zgodzę, z tym, że ja pracowałam w tej firmie i płacy nie dostałam za pełen etat w biurze.
    Jestem pewna,ze sprawiedliwość dosięgnie tę firmę i ludzie poznają się na niej i sami odejdą, bo mimo krzyku ostrzegawczego na tym forum, brną w tę firmę z klapkami na oczach...
  • Gość: Kaśka IP: *.tktelekom.pl 15.01.12, 12:33
  • Gość: Ed IP: *.tktelekom.pl 15.01.12, 12:33
  • Gość: Kris IP: *.tktelekom.pl 15.01.12, 12:32
  • Gość: EWCIA IP: 94.127.110.* 05.01.12, 20:20
    Zenada i nie probuj miec z nimi nic wspolnego-to jakbys wszedl do rzeki pelnej krokodyli-moze Cie nie zjedza do konca,ale na pewno nie wyjdziesz bez szwanku i duzo stracisz.Mowiac po prostu-do kitu albo do dupy!bron Boze miec z nimi cos wspolnego!!!
  • Gość: magdolna IP: 83.1.81.* 05.01.12, 21:45
    Jestem ciekawa dlaczego masz tak złą opinię o firmie Sigmapro7.
    Dużo słyszałam na jej temat. Jedni mówią dobrze a drudzy źle. Ja nie miałam doświadczenia z tą firmą, a jesli ty miałaś jakieś przykre doświadczenia to napisz mi jakie i czy pracowałaś w tej firmie, czy ta firma jest oky, czy tylko firma kogucik
  • Gość: P. T. IP: *.dynamic.chello.pl 10.01.12, 12:11
    Witam Wszystkich bardzo serdecznie.

Wiem, że łatwo wszystkim być na nie, dlatego tak dużo negatywnych opinii, bo nie stracie się się nawet niczego zrozumieć ani dowiedzieć, a bycie na nie jest łatwym, prostym rozwiązaniem. Tak samo bezpodstawna argumentacja. Może co poniektórym się coś rozjaśni. Po pierwsze firma działa w MLM - marketing sieciowy konsumencki. Także każdy z partnerów sam jest objęty opieką, może wypróbować na sobie produkt i z czystym sumieniem go polecać za co jest prowizje od sprzedaży. Może budować zespól sprzedażowy, zapraszać do współpracy inne osoby, dzięki temu zwiększać swoje dochody. Marketing wielopoziomowy należy traktować jako swój własny biznes, inwestycja jest nie wielka, a zarobki zależne od Twoich wyników, nie ma wyników nie zarobków. To szansa dla osób przedsiębiorczych i kreatywnych aby zbudować dochód pasywny. Co mogę napisać o firmie? Firmy nie ma w KRS bo nie jest spółką, jest wpisana do EDG. Za obsługę pakietów firmy jest odpowiedzialny 4 co do wielkości operator medyczny w Polsce POLMED SA od 12 lat na rynku spółka notowana na GPW. Z firmą można rozliczać się na zasadzie umowa zlecenie lub faktura VAT jeśli prowadzi się własną działalność gospodarczą. Pozdrawiam
  • Gość: Czesio IP: *.tktelekom.pl 15.01.12, 12:35
  • Gość: Zajkos IP: *.tktelekom.pl 15.01.12, 12:35
  • Gość: Klarka IP: *.tktelekom.pl 15.01.12, 12:34
  • Gość: Ania Wawa IP: *.tktelekom.pl 10.01.12, 13:41
  • jack_strong 11.01.12, 13:08
    Pomijając już to, że straciłem swoje dobre imię, bo przecież firmowałem te ogłoszenia swoim nazwiskiem, zraziłem do siebie wiele portali ogłoszeniowych, na niektórych zostało nawet zablokowane moje ip. Teraz jak będę coś chciał kupić czy sprzedać, to będę miał problem z zamieszczeniem ogłoszenia. Kto mi zapłaci za straty moralne?! Pytanie retoryczne!!!
  • jack_strong 11.01.12, 15:55
    Cofam takie słowa jak banda oszustów i naciągaczy, sekta, piramida finansowa, mafia i inne inwektywy i za nie przepraszam. Poniosły mnie emocje, ale reszta co napisałem o firmie SIGMAPRO7 i o współpracy z nimi to czysta prawda.
  • jack_strong 13.01.12, 02:56
    Niby jest tak, że jak zostaniesz niezależnym partnerem SIGMYPRO7 to możesz sobie wybrać pakiet zielony, ale zobaczcie co on oferuje. Tylko podstawowe informacje medyczne, koordynację leczenia na terenie kraju i powiadamianie sms-em o terminach wizyt, czyli praktycznie nic. W ramach tego pakietu bezpłatnie nie będzie można się dostać nawet do lekarza rodzinnego, nie mówiąc już o wizytach u specjalistów. Nieograniczony dostęp do lekarzy jest tylko w wariancie platynowym, który miesięcznie wynosi 300 zł. Dostęp do psychiatry i psychologa jest tylko w platynowym i to 4 wizyty w roku, a jak wiadomo, do psychologa trzeba chodzić częściej. www.nowa.opiekamedycznasignum.pl/
  • jack_strong 13.01.12, 14:27
    Od kilku dni otrzymuję telefony z pogróżkami z SIGMAPRO7 (cwaniaki dzwonią do mnie z zastrzeżonego numeru), że jeśli nie usunę tych wpisów na forum gazeta.pl, to skierują sprawę do prokuratury, ale ja się nie dam zastraszyć.
  • jack_strong 13.01.12, 15:22
    Za obraźliwe wpisy i inwektywy skierowane pod ich adresem przeprosiłem w jednym z wpisów, czego oni jeszcze ode mnie chcą?!!!
  • Gość: były pracownik IP: *.182.118.218.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 13.01.12, 23:56
  • agorecki13 28.01.13, 15:23
    Firma Sigma Opieka Medyczna współpracuje z firmą Polmed SA jedyną firmą zajmującą się opieką medyczną notowaną na giełdzie co wystarczy za całą rekomendację.Szczegółów można się dowiedzieć kontaktując się z Polmedem:
    www.polmed.pl/polmed-s-a/kontakt-centrala-polmed.html
    Zapraszam do współpracy
    www.oferta.omsignum.pl/adamgorecki
    Szczegóły pod adresem
    agorecki13@gmail.com
  • Gość: wspołpracownica IP: *.204.19.133.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 28.01.13, 16:03
    Panie Adamie współpracujemy z wrocławska firma Sigmapro7 dla ktorej powstał abonament Signum -tak w woli poprawki do panskiego tekstu.Zycze owocnej współpracy i pozdrawiam
  • jack_strong 28.01.13, 19:28
    Dawno was nie było. Już się cieszyłem, że wysłali was satelitą na Marsa, a tu jeszcze paru was zostało. I znowu siejecie propagandę, wklejacie te nudne reklamy, ale kogo to interesuje? Mnie na pewno nie.
  • Gość: wspołpracownica IP: *.204.63.108.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 29.01.13, 09:10
    Jeżeli nie interesuje Cie zarabianie na abonamencie to po co tutaj się udzielasz?robisz firmie zła reklame ale czytając Twoje wpisy zorientowałam się,że jesteś osobą niekompetentna -tzw molem netowym
  • Gość: Basia IP: *.197.88.97.edial.pl 29.01.13, 13:28
    Ty chyba jesteś nowa w sigma skoro jeszcze im ufasz sama sie z czasem przekonasz kogo chcesz reprezentować a u nich juz pracowałam to są oszuści i tyle. Ale widocznie każdy sie musi przekonac na sobie niż uwierzyć komuś twój wybór nikt cię do niczego nie zmusza ale przestań szerzyć propagandę nie zgodna z prawdą. Jak chcesz to sobie poczyjaj wszystkie wpisy a nie tylko jednej osoby. Ci co bronili Sigma to już sie nie odzywają. Przekonaj sie sama jak u nich jest stracisz tylko pieniądze nic więcej ale mimo wszystko życzę ci powodzenia.
  • jack_strong 29.01.13, 14:12
    Gość portalu: wspołpracownica napisał(a):

> Jeżeli nie interesuje Cie zarabianie na abonamencie to po co tutaj się udzielas
    > z?robisz firmie zła reklame ale czytając Twoje wpisy zorientowałam się,że jeste
    > ś osobą niekompetentna -tzw molem netowym
    Zarabianie na wciskaniu ludziom kitu mnie nie interesuje. Dlaczego nie powiesz, że każdy zaczynając pracuje przez 20 dni za darmo? Dlaczego nie powiesz, że po tym okresie każdy jest zobligowany do wykupienia za pół roku z góry abonamentu za bagatela 300 zł i podpisać umowę na rok? Dlaczego nie powiesz, że jeśli ktoś zrezygnuje wcześniej niż po roku, to musi płacić karę umowną? Dlaczego nie powiesz, że pakiet zielony w zasadzie niewiele oferuje i aby mieć kompleksową opiekę medyczną, to należy wykupić pakiet platynowy za 300 zł miesięcznie? Do inwektyw nie będę się odnosił. Jeśli podałem nieprawdę, to uzasadnij w czym się mylę? Ps. Każdy ma prawo się tu wypowiadać, nawet ja. No chyba, że uważasz iż nie jestem polskim obywatelem?!
  • Gość: wspołpracownica IP: *.182.179.77.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 30.01.13, 11:35
    Panie mocny w necie firma proponuje czas próbny ,daje narzedzia do działania i jeżeli ktos wiec jak zarobić to to robi.Nie trzeba też wykupować dla siebie abonamentu, wiec nie pisz bzdetów.Ja zauważyłam to że jesteś typowym polskim krzykaczem-czytaj POlakiem narzekającym na wszystko i tym samym biednym.Zyjemy w państwie demokratycznym i mamy prawo wyboru zarabiac na swoim przy np współpracy z Sigmapro7 lub życ na zasiłku z moich i innych przedsiębiorczych ludzi podatków.
    Pani Basiu nie każdy się sprawdzi w biznesie i ja to rozumiem.
    Pozdrawiam i prosze poszukać jednej osoby niezadowolonej z naszego abonementu i dopiero póżniej wypowiadac się w tym temacie!
  • Gość: Basia IP: *.197.88.97.edial.pl 30.01.13, 12:32
    Naiwność ludzka nie ma granic poczytaj dobrze co będziesz robić musisz po okjresie próbnym wykupić abonament ty chyba nie wiesz gdzie pracujesz poczytaj umowę którą dostaniesz od nich a dopiero sie wypowiadaj a odnośnie mojej pracy ja pracuję solidnie ale zadormo nie będę życze powodzenia i odezwij sie po okresie próbnym
  • Gość: wspołpracownica IP: *.182.179.77.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 30.01.13, 12:38
    Pani Basiu ja współpracuje z Sigmapro7 już 2 rok i wiem co pisze ,bo jestem wśrod tych nielicznych ,którzy zamiast szerzyć zła opinie zarabiają.Mamy status sprzedawcy i taka osoba nie wykupuje dla siebie abonamentu.Trzeba tylko działać a nie udawać że coś sie robi i narzekać.

Miłego dnia
  • Gość: Basia IP: *.197.88.97.edial.pl 30.01.13, 13:14
    Nie obrażaj kogoś jako jak nie wiesz kto jak pracuje i czym się zajmuje a ciekawe od kiedy się nie wykupuje abonamentu przy podpisaniu umowy i chyba nastąpiła zmiana umowy ale w roku 2011 była taka jaką ja czytałam nawet kontaktowałam się z prawnikiem w sprawie tej umowy i ona jest wogóle nie korzystna w całości dla pracownika i nie wciskaj mi kitu ja nie mam 5 lat pracuj sobie dalej życzę powodzenia Tylko nie obrażaj ludzi jak mają inne zdanie każdy pisze swoją opinie i ma do tego prawo.
  • Gość: wspołpracownica IP: *.182.179.77.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 30.01.13, 13:39
    Pani Basiu moim celem nie było obrażanie nikogo ,tylko uzmysłownienie jednej rzeczy: nie warto pisać o współpracy o której nie ma się zielonego pojęcia.
    Zycze powodzenia i pozdrawiam serdecznie
  • jack_strong 30.01.13, 15:40

> Panie mocny w necie firma proponuje czas próbny ,daje narzedzia do działania i
    > jeżeli ktos wiec jak zarobić to to robi.Nie trzeba też wykupować dla siebie abo
    > namentu, wiec nie pisz bzdetów.Ja zauważyłam to że jesteś typowym polskim krzyk
    > aczem-czytaj POlakiem narzekającym na wszystko i tym samym biednym.Zyjemy w pań
    > stwie demokratycznym i mamy prawo wyboru zarabiac na swoim przy np współpracy z
    > Sigmapro7 lub życ na zasiłku z moich i innych przedsiębiorczych ludzi podatkó
    > w.
    > Pani Basiu nie każdy się sprawdzi w biznesie i ja to rozumiem.
    > Pozdrawiam i prosze poszukać jednej osoby niezadowolonej z naszego abonementu i
    > dopiero póżniej wypowiadac się w tym temacie!
    Te narzędzia do działania to muzolenie jednego pana, z którego niewiele wynika. Jedynie jak nagabywać do współpracy: rodzinę, przyjaciół, kolegów, znajomych, nieznajomych, a nawet psa jeśliby umiał podpisać umowę. To może jak współpracujesz z nimi dwa lata, to nie musisz wykupywać abonamentu, a każdy niezależny partner, jeśli zaczyna współpracę z Sigmą, to po 20 dniach jest zobligowany do wykupienia abonamentu. Jeśliby było tak jak twierdzisz, to po okresie próbnym nie zablokowaliby mi mojego panelu. Wmawiając ludziom, że jest inaczej posługujesz się kłamstwem i manipulacją.
  • Gość: wspołpracownica IP: *.182.179.77.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 30.01.13, 15:58
    Dziękuje mocny za ten wpis..Osoby myślące już wyrobiły sobie opinie na Twoj temat.Po prostu przyznaj sie że nie działałeś polecając nasz produkt,tylko w necie klepałeś ogłoszenia .Nie tedy droga do zarabiania pieniędzy.Gdybyś miał choć odrobine przyzwoitości przyznałbyś mi racje ale coż pisanie oszczerstw jest Twoim sposobem na promocje w necie.Tylko tyle Ci zostanie .
    Powodzenia życze mimo wszystko
  • jack_strong 30.01.13, 16:16

> Dziękuje mocny za ten wpis..Osoby myślące już wyrobiły sobie opinie na Twoj tem
    > at.Po prostu przyznaj sie że nie działałeś polecając nasz produkt,tylko w necie
    > klepałeś ogłoszenia .Nie tedy droga do zarabiania pieniędzy.Gdybyś miał choć o
    > drobine przyzwoitości przyznałbyś mi racje ale coż pisanie oszczerstw jest Twoi
    > m sposobem na promocje w necie.Tylko tyle Ci zostanie .
    > Powodzenia życze mimo wszystko
    A co może miałem we własnym zakresie kolportować ulotki, drukować i rozklejać plakaty, wciągać w to swoich bliskich, jak mi zalecał pan Muzaj? A kto by mi zwrócił za papier do drukarki, tusz i inne materiały? Od kiedy to współpracownik ma współfinansować firmę, dla której pracuje? Ale nie odpowiedziałaś na moje pytania: po 20-dniowym okresie próbnym wykupuje się pakiet minimum zielony za 40 zł miesięcznie, co daje za pół roku 240 zł + 55 zł, czyli razem 295 zł? Czy trzeba podpisać umowę na rok, a jak się ją zerwie wcześniej, to płaci się karę umowną? Tylko odpowiedz zgodnie z prawdą.
  • Gość: wspołpracownica IP: *.182.179.77.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 30.01.13, 16:38
    MMuzaj napisał wyrażnie jak można pozyskać klientów na swoim terenie ..np rozwieszając ulotki we własnym zakresie..My tutaj WSPÓŁPRACUJEMY czyli działamy we własnym zakresie .Wykupujemy abonament też dla ochrony zdrowia swojego, rodziny a nie dla zysków firmy.Gdybyś wiedział coś więcej o własnym biznesie i Signum tobyś wiedział że naszym operatorem medyczym jest Polmed i tam trafiaja pieniadze za opieke.Firma działą na innej zasadzie i dziwie sie że człowiek po studiach(czytałąm wszystkie Twoje wpisy) nie wie takich prostych rzeczy.Poczytaj o neetwork marketingu i o biznesie wogóle wtedy chętnie( nawet w realu) z Tobą podyskutuje.Nie oczerniaj też firmy i osób w niej działających ,bo nie tedy droga .

Pozdrawiam serdecznie
  • jack_strong 30.01.13, 17:07

> MMuzaj napisał wyrażnie jak można pozyskać klientów na swoim terenie ..np rozw
    > ieszając ulotki we własnym zakresie..My tutaj WSPÓŁPRACUJEMY czyli działamy
    > we własnym zakresie .Wykupujemy abonament też dla ochrony zdrowia swojego, rodz
    > iny a nie dla zysków firmy.Gdybyś wiedział coś więcej o własnym biznesie i Sign
    > um tobyś wiedział że naszym operatorem medyczym jest Polmed i tam trafiaja pien
    > iadze za opieke.Firma działą na innej zasadzie i dziwie sie że człowiek po stud
    > iach(czytałąm wszystkie Twoje wpisy) nie wie takich prostych rzeczy.Poczytaj o
    > neetwork marketingu i o biznesie wogóle wtedy chętnie( nawet w realu) z Tobą p
    > odyskutuje.Nie oczerniaj też firmy i osób w niej działających ,bo nie tedy drog
    > a .
    >
    > Pozdrawiam serdecznie
    Tylko dlaczego zmusza się mnie do wykupienia abonamentu za pół roku z góry i każe się mi podpisać umowę na rok czasu? Czy to też w moim interesie? A skąd sigma wie co jest dla mnie dobre? A może nie będę zadowolony z systemu opieki medycznej signum i będę chciał się z tego wycofać po miesiącu? Oczywiście nie mogę, bo będę płacił karę umowną! U was w pierwszym rzędzie zarabia kierownictwo, w drugim rzędzie tzw. liderzy np pan Muzaj, a najmniej niezależni partnerzy. Nie jest to żaden biznes, a nabijanie kabzy tym, co są na szczycie piramidy.
  • Gość: wspołpracownica IP: *.182.179.77.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 30.01.13, 17:28
    Mily panie mocny w gębie : każdą prace lub biznes zaczynamy od poznania rynku lub produktu wiec odpowiedż na pytanie :jeżeli bede niezadowolony z abonamentu jest dla mnie zbytecznym wysiłkiem.Prosze pomyślec nad sobą samym i nad swoim życiem a nie robic złej renomy ludziom takim jak ja, którzy uczciwie pracujemy na swój i rodziny lepszy byt!!!

Zastanawiam się jeszcze kto tak naprawde dał panu dyplom ukończenia jakiejkolowiek uczelni

Prosze nie udzielać sie na jakimkolwiek forum , bez studium własnego życia

Pozdrawiam i życze miłego życia
  • jack_strong 30.01.13, 17:43

> Mily panie mocny w gębie : każdą prace lub biznes zaczynamy od poznania rynku l
    > ub produktu wiec odpowiedż na pytanie :jeżeli bede niezadowolony z abonamentu
    > jest dla mnie zbytecznym wysiłkiem.Prosze pomyślec nad sobą samym i nad swoim ż
    > yciem a nie robic złej renomy ludziom takim jak ja, którzy uczciwie pracujemy n
    > a swój i rodziny lepszy byt!!!
    >
    > Zastanawiam się jeszcze kto tak naprawde dał panu dyplom ukończenia jakiejkolow
    > iek uczelni
    >
    > Prosze nie udzielać sie na jakimkolwiek forum , bez studium własnego życia
    >
    > Pozdrawiam i życze miłego życia
    Ty mnie nie pozdrawiaj, bo mam gdzieś Twoje pozdrowienia i pozostałych sigmo-maniaków! To są wasze metody, jak brakuje wam argumentów to posługujecie się złośliwymi epitetami. A kto dał Ci prawo do oceniania czy powinienem posiadać dyplom czy nie? Jesteś rektorem uczelni, którą skończyłem? A wydawało mi się, że tylko niezależnym partnerem jakiejś tam sigmy! A teraz merytorycznie: czyli nie mogę zadać takiego pytania, co jeśli będę niezadowolony z abonamentu, bo muszę być zadowolony i już? Po prostu chcecie uszczęśliwiać ludzi na siłę, a dlaczego nie można na początek wykupić abonamentu na miesiąc? Na zasadzie wypróbowałem, podoba mi się - wchodzę w to, nie podoba mi się - rezygnuję?! A tu się zmusza ludzi do kupowania kota w worku i chcąc nie chcąc ktoś musi być z wami związany na rok. I za co jest ta opłata aktywacyjna 55 zł? Za to, że Muzaj i inni na zasadzie kopiuj-wklej wyślą mi parę e-maili?
  • Gość: wspołpracownica IP: *.182.179.77.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 30.01.13, 17:50
    Ty mnie nie pozdrawiaj, bo mam gdzieś Twoje pozdrowienia i pozostałych sigmo-maniaków! To są wasze metody, jak brakuje wam argumentów to posługujecie się złośliwymi epitetami. A kto dał Ci prawo do oceniania czy powinienem posiadać dyplom czy nie? Jesteś rektorem uczelni, którą skończyłem? A wydawało mi się, że tylko niezależnym partnerem jakiejś tam sigmy! A teraz merytorycznie: czyli nie mogę zadać takiego pytania, co jeśli będę niezadowolony z abonamentu, bo muszę być zadowolony i już? Po prostu chcecie uszczęśliwiać ludzi na siłę, a dlaczego nie można na początek wykupić abonamentu na miesiąc? Na zasadzie wypróbowałem, podoba mi się - wchodzę w to, nie podoba mi się - rezygnuję?! A tu się zmusza ludzi do kupowania kota w worku i chcąc nie chcąc ktoś musi być z wami związany na rok. I za co jest ta opłata aktywacyjna 55 zł? Za to, że Muzaj i inni na zasadzie kopiuj-wklej wyślą mi parę e-maili?
    Pozwoliłam sobie wkleić pański tekst tylko po to aby osoby które tutaj sie wzpowiadają mogły same wyciągnąć wnioski z naszej dyskusji..jak widać przez pana na bardzo niskim poziomie intelektualnym.

Pozdrawiam osoby przedsiębiorcze ,które podobnie jak ja wiedzą o sytuacji na rynku medycznym w Polsce i uczciwie zarabiają ,nie oceniając nikogo( to do pana mocnego, no jest mi Ciebie młody człowieku żal)
  • Gość: smerfetka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.13, 18:00
    Hej. Nie rozumiem co w tym wątku się dzieje, ale muszę pochwalić firmę Sigma Pro 7 za to, że dużo Zarobiłam a Pan Jack po tym jak przeczytałam cały wątek to jest chory umysłowo...

Pozdrawiam Firmę SIgmy :)
  • Gość: wspołpracownica IP: *.182.179.77.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 30.01.13, 18:09
    Pani Smerfetko mocne słowa ale niestety podpiszę sie pod Pani tekstem.

Dalsza polemika z panem mocnym necie wydaje mi sie zbędna .Ja swoje- on nic nie rozumie tylko pisze kłamstwa .Nie umie napisać nic konkretnego i chyba jest opłacany przez jakieś firmy krzaki robiące ludziom wode z mózgu.Niestety te firmy też muszą znaleść sobie osoby w miare kompetentne.

Pozdrawiam i życze sukcesów!
  • jack_strong 30.01.13, 18:16

> Pani Smerfetko mocne słowa ale niestety podpiszę sie pod Pani tekstem.
    >
    > Dalsza polemika z panem mocnym necie wydaje mi sie zbędna .Ja swoje- on nic ni
    > e rozumie tylko pisze kłamstwa .Nie umie napisać nic konkretnego i chyba jest o
    > płacany przez jakieś firmy krzaki robiące ludziom wode z mózgu.Niestety te firm
    > y też muszą znaleść sobie osoby w miare kompetentne.
    >
    > Pozdrawiam i życze sukcesów!
    Ty piszesz kłamstwa, bo na początku twierdziłaś, że nie trzeba wykupować abonamentu, jak cię przycisnąłem, to się przyznałaś, że jednak się wykupuje. Kto napisał konkrety, a kto sieje żałosną propagandę - to internauci sami wyciągną sobie wnioski. To że jestem przez kogoś opłacany, to kolejne kłamstwo.
  • Gość: wspołpracownica IP: *.182.179.77.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 30.01.13, 18:22
    jack pisze: Ty piszesz kłamstwa, bo na początku twierdziłaś, że nie trzeba wykupować abonamentu, jak cię przycisnąłem, to się przyznałaś, że jednak się wykupuje. Kto napisał konkrety, a kto sieje żałosną propagandę - to internauci sami wyciągną sobie wnioski. To że jestem przez kogoś opłacany, to kolejne kłamstwo.

JEŻELI BYŁBY PAN WSPÓŁPRACOWNIKIEM SIGMAPRO7 TO WTEDY WIEDZIAŁBY PAN ZE SA DWIE MOŻLIWOŚCI WSPÓŁPRACY! DALSZA POLEMIKA Z PANEM WYDAJE MI SIE ZBYTECZNA .NIC NIE WIESZ NA TEMAT ABONEMENTU I ZASAD ZARABIANIA CZYLI JEDNYM SLOWEM KLAMIESZ DLA ZYSKÓW A TO JEST KARALNE!!osoby które będą czytać panśkie wypociny same sobie wyrobią opinie.Jeszcze jedno: kultura wymaga zwracać sie do kobiety z szacunkiem.
  • jack_strong 30.01.13, 18:42

>
    > JEŻELI BYŁBY PAN WSPÓŁPRACOWNIKIEM SIGMAPRO7 TO WTEDY WIEDZIAŁBY PAN ZE SA DWIE
    > MOŻLIWOŚCI WSPÓŁPRACY! DALSZA POLEMIKA Z PANEM WYDAJE MI SIE ZBYTECZNA .NIC NI
    > E WIESZ NA TEMAT ABONEMENTU I ZASAD ZARABIANIA CZYLI JEDNYM SLOWEM KLAMIESZ DLA
    > ZYSKÓW A TO JEST KARALNE!!osoby które będą czytać panśkie wypociny same sobie
    > wyrobią opinie.Jeszcze jedno: kultura wymaga zwracać sie do kobiety z szacunkie
    > m.
    Ty wymagasz od innych szacunku sama nie szanując swoich adwersarzy? Co jest karalne? Masz jakieś dowody, że ja piszę dla zysków? Jeśli tak, to są od tego organy ścigania. Jak masz dowody, to złóż doniesienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa, a jeśli nie masz dowodów to dopuszczasz się pomówień i zniesławienia mojej osoby.
  • Gość: smerfetka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.13, 18:58
    Wtiam. Mi się wydaje ze dalsza dyskusja z jackiem wydaje sie zbyteczna bo nic nie wie na temat firmy ani produktu. Proszę dać sobie spokój z tym dzieciakiem, który nałykał się paracetamolu i gada od rzeczy. Sigma Pro 7 i tak ma dużo pozytywnych opinii w realu a to chyba najwazniejsze:) bo jak widać w necie za dużo dzieci. I kolego brzydko się zwracasz do Kobiety...

Pozdrawiam Sigmę:)
  • jack_strong 30.01.13, 19:07
    Gość portalu: smerfetka napisał(a):

> Wtiam. Mi się wydaje ze dalsza dyskusja z jackiem wydaje sie zbyteczna bo nic n
    > ie wie na temat firmy ani produktu. Proszę dać sobie spokój z tym dzieciakiem,
    > który nałykał się paracetamolu i gada od rzeczy. Sigma Pro 7 i tak ma dużo pozy
    > tywnych opinii w realu a to chyba najwazniejsze:) bo jak widać w necie za dużo
    > dzieci. I kolego brzydko się zwracasz do Kobiety...
    >
    > Pozdrawiam Sigmę:)
    Wypraszam sobie, jestem dorosłym facetem. Po drugie ona może się do mnie po chamsku zwracać, a ja na to chamstwo nie mogę odpowiadać? Skoro dyskusja ze mną jest zbyteczna, to po co ty i inni ze mną dyskutujecie? Ja nie wiem co ty bierzesz, ale zmień dealera.
  • Gość: smerfetka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.13, 19:16
    Mam swoje zycie rodzine zarabiam a on szuka tutaj medialnego szumu..niestety z jego intelektem niech pisze na forum dla gimnazjalistów

Pozdrawiam Sigma Pro 7:)
  • jack_strong 30.01.13, 19:20

> Mam swoje zycie rodzine zarabiam a on szuka tutaj medialnego szumu..niestety z
    > jego intelektem niech pisze na forum dla gimnazjalistów
    >
    > Pozdrawiam Sigma Pro 7:)
    Szumu medialnego, a to będziemy w telewizji czy w radiu? Ale pani dr jeszcze nie wykryłaś mojej rzekomej choroby psychicznej, coś słabo się starasz! Wiesz, jakoś mało mnie obchodzi twój życiorys. Może wydaj książkę autobiograficzną pod tytułem "jak ściamniać na forum".
  • Gość: farba IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.13, 19:46
    Ja również znam tę firmę od dwóch lat, byłam współpracownikiem i niestety muszę przyznać rację Jackowi - to, co proponowała firma owego czasu niezależnym partnerom było wielce nieuczciwe: okres próbny, wpłata z góry za coś co było produktem firmy, ale nie koniecznie każdy NP potrzebuje tej opieki (może przecież korzystać z innej), kara umowna....

Pisze Pani - NARZĘDZIA- ma Pani na myśli te maile spamy (nielegalne!!), pisanie postów na forach (za które firma wówczas płaciła 1 zł od sztuki) ? Ma Pani na myśli reklamy sigmapro7 za większość których szef Waszej firmy po dzień dzisiejszy nie zapłacił zleceniobiorcom???

To tylko kilka z nieuczciwych poczynań tej firmy. Mało tego - nie rozliczanie się z należnych wypłat względem pełnoetatowych pracowników - żenada! Niby taka prężnie rozwijająca się firma, a ciężko było zapłacić pracownicy na etacie 2 tys złotych za przepracowane trzy miesiące !! SKANDAL !! I to jest uczciwe zarabianie pieniędzy? Kroicie innych, by sobie w kieszeń naładować??? Czego oczekujecie? Nawet, jeżeli pozmienialiście warunki umowy z NP (moze doczepił się do Was Rzecznik Praw Konsumenta????? Bo o Państwowej Inspekcji Pracy już słyszeliśmy!!), pozostanie wiele niezadowolonych i skrzywdzonych osób które dwa lata temu z nadzieją weszły w Wasz zespół, a zostały oszukane i w tej chwili ostrzegają na tym forum innych biedaków (bo najczęściej takich werbujecie do współpracy, jak jehowcy).
    Czy tak ciężko odpowiedzieć Wam na pytania Jacka? A może nie znajdując już odpowiednich argumentów, przyjęliście taktykę obrażania kogoś na forum, zarzucania kłamstw (przecież miał Waszą umowę w ręku, to jak?) i wychowywania?? A może pomyliliście profesję, droga Pani Smerfetko? Trochę kultury wypowiedzi zachowajcie, bo z pewnością Wam to bardziej zaszkodzić może w tej chwili, a przecież do swojej piramidy potrzebujecie taniej siły roboczej :))
  • Gość: smerfetka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.13, 19:29
    www.rankingmlm.com/managermlm/articles/article?id=476
    Pozdrawiam Sigma Pro 7
  • Gość: wspołpracownica IP: *.182.179.77.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 30.01.13, 19:17
    Kilka słów o produkcie:
    Do niedawna z taniej prywatnej, abonamentowej opieki medycznej mogły korzystać tylko duże korporacje.
    Obecnie, dzięki SIGMAPRO7 i Opiece Medycznej SIGNUM, dostęp do świadczeń medycznych na najwyższym poziomie, i to naprawdę za niewielkie pieniądze, mogą mieć Pracownicy praktycznie każdej firmy. Jest to jeden z ważniejszych wskaźników wzmacniających motywację, zwiększających lojalność Pracowników i podnoszących jakość pracy zespołowej firmy.

Zapewnienie Pracownikom dostępu do Opieki Medycznej SIGNUM daje firmie szereg korzyści:
    -brak lub krótki okres absencji chorobowych pracowników
    -brak problemu z zastępstwami i przekładaniem zaplanowanych zadań
    -zapewnienie Pracownikom dostęp do taniej opieki medycznej na wysokim poziomie,
    -bez ponoszenia kosztów
    -lepszy wizerunek firmy
    -zwiększenie satysfakcji Pracowników
    -zmniejszenie fluktuacji kadr
    -zachowania zdrowia i zdolności do pracy
    -ograniczenie chorób zawodowych i skutków innych chorób związanych z pracą
    Warto zauważyć, że Opieka Medyczna SIGNUMdla FIRM, jest tańsza niż porównywalny pakiet dla Klienta Indywidualnego i pozwala objąć kompleksową opieką współpracowników i i ch najbliższych jednym z 5 wariantów rodzinnych. Cały zakres usług określonych w danym wariancie: konsultacje, badania, itd. są wykonywane w cenie wariantu, bez dodatkowych opłat

Kilka słow o firmie z którą współpracuje:
    Dzialam w intensywnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji ekonomicznej i konsekwentnej polityce działania. O naszej skuteczności świadczy ogólnokrajowy zasięg.
    Działamy w młodej, rozwijającej się dopiero w Polsce branży,a w ciągu czterech lat obecności na rynku, udało nam się osiągnąć bardzo wiele .
    Możemy więc mówić o wielkim sukcesie, gdyż jesteśmy obecni we wszystkich większych miastach w Polsce, wciąż błyskawicznie rośniemy w siłę i rozszerzamy zakres działania.
    Pozdrawiam pania Smerfetke i innych współpracowników firmy
  • Gość: Basia IP: *.197.88.97.edial.pl 30.01.13, 19:47
    Wspólpracownica ja ci tylko zadam dwa krótkie pytania kto jest szefem waszej firmy i gdzie mieścfi się siedziba. A tracy mocni w gębie to juz tutaj byli ale już przestali pracować jak wy niedługo przestaniecie ile wam płaca za te wpisy bo wiemy dobrze że płacą.
  • jack_strong 30.01.13, 18:11

> Hej. Nie rozumiem co w tym wątku się dzieje, ale muszę pochwalić firmę Sigma Pr
    > o 7 za to, że dużo Zarobiłam a Pan Jack po tym jak przeczytałam cały wątek to j
    > est chory umysłowo...
    >
    > Pozdrawiam Firmę SIgmy :)
    A Ty rozumiem jesteś lekarzem psychiatrą, zebrałaś dokładny wywiad lekarski i jakie rozpoznanie mi postawiłaś? Każdy kto się z wami nie zgadza jest od razu chory psychicznie?
  • jack_strong 30.01.13, 18:00

> Pozwoliłam sobie wkleić pański tekst tylko po to aby osoby które tutaj sie wzpo
    > wiadają mogły same wyciągnąć wnioski z naszej dyskusji..jak widać przez pana na
    > bardzo niskim poziomie intelektualnym.
    >
    > Pozdrawiam osoby przedsiębiorcze ,które podobnie jak ja wiedzą o sytuacji na ry
    > nku medycznym w Polsce i uczciwie zarabiają ,nie oceniając nikogo( to do pana m
    > ocnego, no jest mi Ciebie młody człowieku żal)
    1. Znowu mnie obrażasz twierdząc, że jestem na niskim poziomie intelektualnym; 2. Osoby przedsiębiorcze, czyt. dające się wplątać w tę machinę; 3. A ty właśnie oceniasz mnie, czepiasz się mojego wykształcenia, poziomu intelektualnego; 4. Mówisz do mnie młody człowieku, a tak naprawdę nie wiesz ile mam lat, może jestem starszy od ciebie; 5. Żal to mi będzie waszego prezesika jak wasza firma upadnie.
  • Gość: były pracownik IP: *.182.118.218.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 13.01.12, 23:45
    ja miałam podobnie lecz droga mailowa, zgłos sprawe na policje.nie maja prawa Tobie grozic. w razie czego sluze pomoca info.opieka@gmail.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka