Dodaj do ulubionych

Czy ktoś słyszał o firmie SigmaPro7

• Gość: Harris IP: *.tktelekom.pl 15.01.12, 12:31
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • jack_strong 15.01.12, 14:21
    Gość portalu: Harris napisał(a):

> Następnym argumentem na to, że opłaca sięzdecydować się na firmę jest to, iż t
    > o rozwiązanie wcale nie należy do kosztownych. W zasadzie najtańsza opcja koszt
    > uje nas nie więcej, aniżeli prywatna wizyta u lekarza specjalisty.
    > Podobnie wyłożona kwestia wydaje się być odpowiednio przekonująca, aby zdecydow
    > ać się na . Każdy, kto ceni sobie niedrogie i porządne jakościowo rozwiązania p
    > owinien być nią zachwycony. Najważniejsze jestprzecież własne zdrowie, nie nale
    > ży bagatelizować spraw związanych z nim.
    > Opieka medyczna to bardzo ważna część ludzkiego życia, trzeba poświęcić jej duż
    > o uwagi, tak, żeby spełniała wszystkie nasze potrzeby. Nie gódźmy się na to, że
    > by to, czego wymagamy było spłaszczane przez zapewnianie nam nieodpowiednich us
    > ług, sięgajmy po więcejcelujmy bierzmy więcej.
    Nie należy bagatelizować spraw związanych z własnym zdrowiem, dlatego nie należy ich powierzać SIGMIEPRO7. Czy wiecie, że dostęp do psychiatry i psychologa jest tylko w pakiecie platynowym (tym najdroższym) i to tylko 4 razy w roku?! A jak ktoś ma problemy psychiczne, to chyba 4 wizyty w roku mu nie wystarczą!!!
  • cvbaza 25.01.12, 12:06
    Szukasz pracy? Rozkręcamy serwis cvbaza.com <- stwórz
    cv już w 5 min i czekaj, aż praca sama Cie znajdzie! Dla
    pierwszych 1000 użytkowników koszulki z logiem za darmo,
    a dla jednej z nich (wylosowanej) IPOD 4!!! Czas start!!!
  • Gość: LaBaś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.12, 17:04
    widziałam, ogłoszenie z ofertą pracy w tej firmie napisałam maila, że chciałabym się dowiedzieć czegoś konkretnego o SigmaPro7. Otrzymałam odpowiedź w formie "reklamy" firmy, i bardzo ogólne informacje o jej działalności. Oferta pracy dotyczyła "obsługi internetu" i rzeczywiście w treści maila z odpowiedzią pojawił się wątek: "W jednym zdaniu można tą pracę określić jako marketing internetowy, polegający na dodawaniu bezpłatnych ogłoszeń, wysyłce e-mail, głosie na forach". Szczerze mówiąc, pierwsze co sobie pomyślałam to to co tu właśnie ma miejsce - prowadzenie internetowego PR firmy, jej promocja, czy zbijanie wszelkich negatywnych kontrargumentów. Weszłam na to forum żeby dowiedzieć się czegoś o tej firmie z innych źródeł, i okazuje się że nie ma pewności co do opinii, które są tu zamieszczone. W końcu może już pracują tu te osoby - specjaliści ds. "głosu na forach". Raczej nie będę brnąć we współpracę z tą firmą, gdyż sama polityka firmy wydaje mi się dość niejasna i niepokoi mnie sposób jej "reklamy" czy "promowania marki."

• Gość: Agnieszka IP: *.pools.arcor-ip.net 27.02.12, 18:01
    Ktos panu wyslal bledne informacje.Firma proponuje wspolprace w branzy medycznej..a nie pisanie na forach czy ogloszen w necie.Najwyrazniej padl pan ofiara zlej informacji od osob ktore wlasnie tutaj negatywnie wypowiadaja sie;poniewaz nie zrozumieli na czym polega nasze dzialanie .My czesc pracy wykonujemy w necie ale on sluzy nam jako czesciowe narzedzie a nie jako forme pracy.
    Kazdy z nas staje sie partnerem czyli budujemy swoj biznes oparty na prostym i jasnym planie martekingowym i polecamy abonament medyczny dostepny w calym kraju.Prosze dziaiaj o 20:30 zalogowac sie na nasz pokoj szkoleniowy i posluchac o formie wspolpracy.live.meetcheap.com/conference,33633138
    pozdrawiam
  • jack_strong 27.02.12, 19:08
    Agnieszko przestań już uprawiać tę prosigmowską propagandę, bo wiem że firma Ci za to płaci. Nie wiem też dlaczego do osoby, która jest kobietą co wyraźnie widać, bo pisze widziałam, weszłam - jak do faceta?! Poza tym ta osoba pisze prawdę, że spotkała się z nachalną reklamą z waszej strony i ma rację, aby w to nie wchodzić, bo jesteście piramidą finansową. Ten wasz marketing sieciowy opiera się na tym, aby nagabywać rodzinę, przyjaciół, kolegów, znajomych, nieznajomych, wszystkich, nawet księży jakby się dali. A do czego nagabywać do wątpliwej jakości produktu, bo pakiety zielony i niebieski niewiele oferują. Aby mieć zapewnioną kompleksową opiekę medyczną, to należy wykupić pakiet platynowy za 300 zł miesięcznie.
  • Gość: Agnieszka IP: *.pools.arcor-ip.net 27.02.12, 19:12
    Daniel a Ty dalej swoje.Nie zrozumiales nic z tej wspolpracy i zamiast godnie sie pozegnac dlalej swoje.Mnie firma placi za moje wyniki a nie za pisanie na forum!Poza tym prowadze od kilkunastu lat ta sama prosperujaca firme ,wiec cos o zarabianiu wiem.nie bede juz odpisywala na twoje wpisy bo mnie to nudzi..Napisalam komus kto zostal wprowadzony w blad.pozdrawiam
  • jack_strong 27.02.12, 20:36
    Gość portalu: Agnieszka napisał(a):

> Daniel a Ty dalej swoje.Nie zrozumiales nic z tej wspolpracy i zamiast godnie s
    > ie pozegnac dlalej swoje.Mnie firma placi za moje wyniki a nie za pisanie na fo
    > rum!Poza tym prowadze od kilkunastu lat ta sama prosperujaca firme ,wiec cos o
    > zarabianiu wiem.nie bede juz odpisywala na twoje wpisy bo mnie to nudzi..Napis
    > alam komus kto zostal wprowadzony w blad.pozdrawiam
    Agnieszko to Ty i inni sigmatycy wprowadzacie ludzi w błąd, mówiąc im ile to zarobią, że mogą spróbować swoich sił w marketingu sieciowym nic nie tracąc, a prawda jest taka, że w okresie próbnym nie zarobią ani grosza, bo podstawą do wypłacenia gratyfikacji jest podpisanie umowy i opłacenie składki abonamentowej za prawie 300 zł, bo każecie sobie płacić za pół roku z góry. Kolejna sprawa, to wmawiacie ludziom jaka to wasza firma jest wspaniała, jak cudowny produkt oferuje, a tak naprawdę to, aby mieć zapewniony nieograniczony dostęp do lekarzy, badań i zabiegów, to należy wykupić pakiet platynowy za 300 zł miesięcznie, za pół roku to sobie policzcie. Dostęp do psychiatry i psychologa jest zapewniony tylko 4 razy w roku, a jak ktoś ma jakieś problemy psychiczne, to wiadomo, że tyle wizyt mu nie wystarczy.Jedna z byłych pracownic opisała tutaj swój przypadek, że pracowała w biurze i do dzisiaj jej nie wypłaciliście pensji, to ją zbyliście, że jest nienormalna, że nie wie co mówi, albo udawaliście czeski film, że w ogóle nie wiecie o co chodzi. Ktoś z was nawet wystosował w stosunku do niej wyssane z palca zarzuty, że pisze nielegalnie prace magisterskie. To, że oferujecie pieniądze za pisanie postów na forach słyszałem od innej byłej pracownicy. Wasz szef wam daje takie zadania, że macie zakładać fikcyjne konta i polemizować nawet sami ze sobą i myślicie, że ciemny lud to kupi. Niestety ja nie należę do tego ciemnego ludu i mam nadzieję, że inni też przejrzą na oczy!!!
  • Gość: Basia IP: *.197.88.97.edial.pl 28.02.12, 08:06
    Agnieszko to ty raczej nie pisz już na tym forum bo ja ciebie już rozgryzłam jestes kilkoma osobami na tym forum i nie tylko piszesz jako kobieta ale też jako mężczyzna ja też byłam w Sigma na okresie próbnym jedna wielka ściema piszesz pozatym że nie jesteście nachalni musiałam poblokować od was maile bo mimo że przestałam z wami mieć cokolwiek wspólnego dalej wysyłaliście mi maile czyli spamujecie i chyba wiele osobom to samo robicie.
  • Gość: julia IP: *.146.250.240.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 01.03.12, 16:39
    Oczywiście, że nie istnieje- to wirtualna osoba, pod którą podszywa się ktoś z opłaconych "pościarzy".

Osoba o podobnym imieniu i nazwisku pracuje w biurze jako pseudo - sekretarka (oczywiście bez umowy) i jest/lub była NP.
  • Gość: Agnieszka Nowak IP: *.pools.arcor-ip.net 03.03.12, 08:02
    Danielu niestety w tej chwili przegioles .Podales moje dokladne dane na forum jak widac dla ludzi myslacych inaczej.Jak widac nie umiecie wyciagnac ze szkolen nic.nawet jezeli pisze sie lub mowi do was osobiscie.
    ja jestem nieezalezynm partnerem tworca grupy wsparcia dla was wlasnie..ale takie glupoty ktore wypisuejcie po prostu gasza we mnie ostania iskierke pomocy bezinteresownej.
    Wychodzac z grupy sam pisales nasm ze bedziesz nasz oczernilal na wszystkie sposoby..W tej chwili czekaj na pozew do sadu.Ja juz Ci keidys pisalam ze moim nazwiskiem, ani np pani Ani z sekretariatu nie bedziesz rzucac na forach!ja mam twoje wpisy na grupie plus dokladne dane!!

• Gość: Basia IP: *.197.88.97.edial.pl 03.03.12, 08:35
    Wogóle się nie znasz na prawie wel Agnieszko najpierw się trochę doucz Sąd cię wyśmieje
  • Gość: Agnieszka IP: *.pools.arcor-ip.net 03.03.12, 08:37
    Wel Basiu mieszkam w kraju prawa i tutaj sady szybko podejmuja takie sprawy.
    Nie pozwole aby szargano moim nazwiskiem!
  • Gość: Basia IP: *.197.88.97.edial.pl 03.03.12, 10:28
    Ja nie jestem wel podaję swoje prawdziwe imię ale to nie ważne życze ci powodzenia jak i życzę wszystkim wchodzącym do Sigmy . Nie będe juz więcej nic komentować bo szkoda czasu na was ja wiem swoje i już się na was poznałam.
  • Gość: AL IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.12, 18:43
  • Gość: Iza Gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.04.12, 19:45
    Witam. Bzdury. Pani Agnieszko...dlaczego inni lepiej wiedzą jak się pani nazywa? Od siebie dodam dwa słowa. Jestem zarejestrowana w Sigmapro7 jako niezależny partner. Słowa jakiegośtamstronga nie są warte uwagi i nie będziemy ich roztrząsać dłużej. Odniosę się do czegoś innego. Jak juz nadmieniłam pani Agnieszka jest świadoma swojego nazwiska i nie należy jej wpierać nowej prawdy. Jest kobieta gdyby ktoś chciał nowy temat tu wrzucić to go wyprzedzam. Nie jest sekretarką... Ignorancja jaką wykazujecie na tym forum przemawia przeciw tym którzy płodzą te niezawisłe posty. Sigma wypłaca pieniądze na czas. Wiem bo otrzymałam. Dwa słowa do plujących jadem..idźcie spełniać się gdzie indziej i na własny koszt. Bóg z wami.
  • Gość: AL IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.12, 20:17
  • jack_strong 04.04.12, 20:35
    Al Iza ma wypłacane regularnie pieniądze, bo jest posłuszna szefowi, włącznie z tym, że on jej pewnie każe pisać te posty, a stara rzymska maksyma głosi: Nemo iudex in causa sua (łac. Nikt nie może być sędzią we własnej sprawie). A tutaj nawet sam szef wypowiada się na forum. Żenada, jak oni wszyscy mogą być obiektywni i wiarygodni?
  • Gość: typowy mlm IP: *.connecta.pl 05.04.12, 11:26
    jack strong , nawet mało inteligenta osoba wie, że w mlm-ie pieniądze są wypłacane, kiedy sam używasz danego produktu i go sprzedajesz ( tak w dużym skrócie), nie chce mi się tego wszystkiego czytać - za co ty domagasz się od nich pieniędzy? czego nie doczytałeś nawiązując z nimi współpracę?
  • Gość: AL IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.12, 15:40
    Wyobraź sobie, że sigmapro7 jest firmą, która posiada biuro i ma w nim pracowników ETATOWYCH, którzy zajmują się pracą typowo biurową - tak jak ja : przez 3 miesiące byłam "asystentką", nie mlm-owcem itp. więc wypłata się należy, gdyby to było parę dni- przymknęłabym oko, ale 3 miesiące??? Możnaby zatem powiedzieć, że poznałam firmę od podszewki. Mimo usilnych prób kontaktu i wyegzekwowania pieniędzy, zostałam zbyta - nie odbierano ode mnie telefonów, albo zadręczano głuchymi telefonami z numeru zastrzeżonego (szczególnie wtedy, kiedy pisałam na forum negatywne opinie i publicznie upominałam się o pieniądze).
    I dopóki nie wypłacą mi moich pieniędzy (w kwocie 2250 zł) , nie zamierzam zrezygnować z krytyki - ja sobie ciężko zapracowałam na te pieniądze, które naprawdę nie są wygórowane...
    Sprawa jest już w Inspektoracie Pracy.
  • Gość: moj ostatni wpis . IP: *.pools.arcor-ip.net 05.04.12, 18:17
    Drodzy moi ;wielbiciele; podobno niewazne co sie o kims mowi ,oby bylo glosno- Niestety chcialabym Wam podziekowac za taka reklame mojej skromniej osoby.Nie jestem celebrytka ani nikim waznym w firmie wiec dziekuje za taka reklame. Zalozylam Grupe Wsparcia aby pomagac innym nowym partnerom w pierwszych dniach wspolpracy z Sigma.Jak widac zamiast podziekowania od Daniela vel jackstrong otrzymuje szykany pod swoim adresem.On mnie zna .wie ze nie jestem ani pNarutowska.ani p sekretarka w Sigmapro7 ale dalej jak kazda wesz forumowa (.osoba ktora jest tylko madra,anonimowa w necie )pisze brednie dalej.
    Droga Al ja znam swoje prawa .Mieszkam w kraju( nie w Polsce) gdzie takie sprawy sa zalatwiane od razu prawnie i szybko.
    Ciebie moja droga poznalam od Twoich 1 wpisow w maju zeszlego roku.Wcale nie pracowalas jako asystentka we Wroclawiu ale piszesz za kase brednie na inne firmy mlm.Skad wiem? Sama do mnie wyslalas e mail..(mam go do tej pory jak rowniez grozby na skypie wypisywane pod adresem ludzi z grupy oraz firmy przez Daniela) Ja jestem osobom dociekliwa i sprawdzilam Cie..Umilklas na jakis czas i teraz znowu za sprawa trola Daniela piszesz dalej.Oboje jestescie siebie warci.Osmieszacie nie mnie, nie firme ale siebie.!.

W kazdym badz razie zycze Wam powodzenia w innej dziedzinie zycia i udanych Swiat Wielkiejnocy.Zycze z serca : znajdzcie sobie zajecie dla siebie i dwa bliska osobe do dzielenia sie z nia radosciami .Moze wtedy zajmiecie sie czyms innym niz tworzeniem historii na moj temat oraz firmy ktora legalnie i preznie rozwija sie z dnia na dzien.
    Pozdrawiam Agnieszka.
    aha : nie mam polskich znakow na klawiaturze,stad moja pisownia.
    Daniel homo hominis lupus est..
  • jack_strong 05.04.12, 22:09
    Agnieszko trollem to Ty jesteś. Szef pewnie jest z Ciebie dumny, bo walczysz jak lwica, do upadłego. Jakby trzeba było to za szefem i jego firmą w ogień byś skoczyła. Czy do Twoich obowiązków służbowych należy odpowiadanie na każdego posta na forum? Prawda sama się obroni, więc nie wiem jaki jest cel wpisów Twoich i innych sigmatyków. Gdybyście byli uczciwi, to nie musielibyście uczestniczyć w forumowej dyskusji, bo w ogóle nie byłoby tego tematu. Jak Al wam zarzuca, że nie dostała pensji, to Ty Agnieszko znowu twierdzisz, że ona w ogóle u was nie pracowała. To podstawą wypłaty gratyfikacji jest wykupienie u was abonamentu? A jak ona pracowała w sekretariacie, to już nie musicie wypłacić wynagrodzenia? Czy sprzątaczka też u was pracuje charytatywnie? Twoje tłumaczenie Agnieszko jest tak samo wiarygodne jak to, że twierdziłaś, że nikt od was mi nie grozi, jak was zaczepiłem w waszym pokoju konferencyjnym.
  • Gość: AL IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.12, 23:42
    Szanowna "Agnieszko" (czy jakkolwiek Cię zwą),

nie jesteś dla mnie żadnym autorytetem - to po pierwsze, więc nie mam Cię po co wielbić....

po drugie : Odezwałam się, gdyż Twoje wypowiedzi na tym forum okazały się stekiem kłamstw - nabrałam się na obietnice sigmypro7 przeszło rok temu : początkowo miałam być niezależnym partnerem, ale z racji, iż Pan Młodzianowski poszukiwał taniej (czytaj- darmowej) siły roboczej, zaproponował mi etat w siedzibie firmy. Niestety przez okres 2,5 miesiecy dawalam sie nabrac na rzekome klopoty w firmie i nie mozliwosc podpisania ze mna jakiejkolwiek umowy (koszta).Odnosnie wyplaty zaczelo byc podobnie- nie moglam sie doprosic o swoje, wlasciciel nie pojawial sie w firmie,nie odbieral telefonów. Wczesniej mial mnostwo wymagan - niejednokrotnie pracowalam w domu, by byl zadowolony - zalezalo mu na szybkim czasie realizacji, bo wprowadzal nowa usługe i wszystko mialo byc na cito.

Poniżej dowody na to, że pracowałam w firmie:

zlecenie od szefa:

www.zobacz.s7team.com/zlecenia/z5_przycisk/przycisk.html
    moja "firmowa" skrzynka gmail:

www.iv.pl/images/17536502196335264373.jpg
    mam ich duzo wiecej, ale rozmiar jest zbyt duzy by zapisac na serwerze - zainteresowanym podesle na maila.

A co do rzekomego maila ode mnie, to nie przypominam sobie takowego - zas na dlugie miesiace utkwily mi w glowie wasze pogrozki mailowe :

------------------------------------> skocz.pl/jail
  • jack_strong 14.04.12, 15:26
    Jaki jest cel głuchych telefonów z zastrzeżonego numeru? Sprawdzacie czy jeszcze żyję? A może tak sobie kombinujecie: podzwonimy se do gościa, zobaczy że z zastrzeżonego numeru, to będzie miał pełne pory? Ni ch...ja, nie ze mną te numery Brunery. Dajcie se spokój Sigmatycy, bo nic nie wskóracie!!!
  • jack_strong 14.04.12, 15:42
    Jak dzwoniliście do mnie i mnie straszyliście prokuraturą, czy sądem, to przynajmniej wiedziałem na czym stoję, ale głuchych telefonów to już zupełnie nie kumam. Ja wiem, że to wy. Jak dzwoniliście to również z zastrzeżonego, macie coś do ukrycia?
  • Gość: polityk IP: *.connecta.pl 15.04.12, 23:07
    jack strong, na pewno jesteś z pis-u, oni też węszą wszędzie spisek, straszenie, knucie, wszyscy to robią i wszystko skupiło się na tobie :-)
  • jack_strong 15.04.12, 23:17
    Gość portalu: polityk napisał(a):

> jack strong, na pewno jesteś z pis-u, oni też węszą wszędzie spisek, straszenie
    > , knucie, wszyscy to robią i wszystko skupiło się na tobie :-)
    To nie spisek. Telefonów z pogróżkami sam sobie nie wymyśliłem. Ktoś dzwonił, przedstawiał się jako przedstawiciel SIGMAPRO7 i groził mi skierowaniem oskarżenia do prokuratury, a potem były tylko głuche telefony. Codziennie dostaję taki telefon z zastrzeżonego numeru. Dopóki nie wszedłem w paradę sigmatykom, dopóty tego nie było. Skończyły się telefony z pogróżkami jak raz powiedziałem: "proszę do mnie nie dzwonić z zastrzeżonego, bo ja z kosmitami nie rozmawiam i nie dam się zastraszyć", to zaczęły się te głuche. Przypadek? Nie wierzę w przypadki.
  • Gość: al IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.12, 22:51
    Panie polityku, chyba ma pan jak wiekszosc ludzi siedzacych na wysokich stołkach, male (wrecz znikome) pojecie o polskim prawie!

Chyba przecietny, nawet malo wyksztalcony Polak wie, ze tego typu groźby są karalne?

art. 190 KK § 1. stanowi: "Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2."
    Groźby karalne są najczęściej formułowane słownie (bezpośrednio lub telefonicznie) lub pisemnie (listy z pogróżkami, wiadomości w formie elektronicznej). Przedmiotem gróźb są przeważnie zapowiedzi aktów przemocy, dokonanie szkód na mieniu bądź ujawnienie kompromitujących informacji (o ile takie ujawnienie naruszyłoby przepisy prawa). Czyn ma charakter umyślny.
    Uzasadniona obawa zachodzi wtedy, gdy pokrzywdzony, realnie oceniający sytuację, potraktuje groźbę poważnie i uwierzy w możliwość jej realizacji.

Mało razy sigmapro7 naruszyła prawo polskie?

mój przykład:
    Gdy szef nie chce podpisać umowy
    Jeżeli pracę wykonujemy pod kierunkiem pracodawcy, w miejscu pracy i w obowiązujących godzinach, pracodawca ma obowiązek podpisać z nami umowę o pracę. Podpisanie w takim przypadku umowy-zlecenia, umowy o dzieło lub nie podpisanie umowy w ogóle jest niezgodne z prawem. Pracodawca powinien podpisać umowę z nowym pracownikiem w ciągu 7 dni od rozpoczęcia przez niego pracy. Za niedotrzymanie tego terminu grozi grzywna do 5000 zł.
  • jack_strong 04.04.12, 20:26
    Gość portalu: Iza Gość napisał(a):

> Witam. Bzdury. Pani Agnieszko...dlaczego inni lepiej wiedzą jak się pani nazywa
    > ? Od siebie dodam dwa słowa. Jestem zarejestrowana w Sigmapro7 jako niezależny
    > partner. Słowa jakiegośtamstronga nie są warte uwagi i nie będziemy ich roztrzą
    > sać dłużej. Odniosę się do czegoś innego. Jak juz nadmieniłam pani Agnieszka je
    > st świadoma swojego nazwiska i nie należy jej wpierać nowej prawdy. Jest kobiet
    > a gdyby ktoś chciał nowy temat tu wrzucić to go wyprzedzam. Nie jest sekretarką
    > ... Ignorancja jaką wykazujecie na tym forum przemawia przeciw tym którzy płodz
    > ą te niezawisłe posty. Sigma wypłaca pieniądze na czas. Wiem bo otrzymałam. Dw
    > a słowa do plujących jadem..idźcie spełniać się gdzie indziej i na własny koszt
    > . Bóg z wami.
    Skoro moje słowa nie są warte uwagi, to dlaczego wasi przedstawiciele z powodu tych słów wykonywali do mnie telefony z pogróżkami, grożąc mi prokuraturą,, czy Sądem?! Powinniście je w takim razie zignorować, a nie posuwać się do gróźb karalnych. Ostatnio dostaję od was głuche telefony, jak odbieram to się rozłączacie, ale czuję że to ktoś od was. Wy działacie na granicy prawa, a czasami wyraźnie je przekraczając, bo zdajecie sobie sprawę, że uczciwymi metodami nie macie szans zaistnieć na rynku. Waszym szefem jest prawnik i wykorzystujecie kluczki prawne do własnych partykularnych interesów.
  • jack_strong 03.03.12, 13:50
    Gość portalu: Agnieszka Nowak napisał(a):

> Danielu niestety w tej chwili przegioles .Podales moje dokladne dane na forum j
    > ak widac dla ludzi myslacych inaczej.Jak widac nie umiecie wyciagnac ze szkolen
    > nic.nawet jezeli pisze sie lub mowi do was osobiscie.
    > ja jestem nieezalezynm partnerem tworca grupy wsparcia dla was wlasnie..ale tak
    > ie glupoty ktore wypisuejcie po prostu gasza we mnie ostania iskierke pomocy be
    > zinteresownej.
    Agnieszko już żeście mnie straszyli prokuraturą telefonicznie, teraz sądem, niedługo pewnie postraszycie mnie Panem Prezydentem. Gdy kwestię waszych pogróżek omówiłem na czacie pokoju konferencyjnego, to razem z Dyrektorem Regionalnym Panem Prochorowiczem udawaliście, że nie wiecie o co mi chodzi, że bredzę, że jestem niepoważny, a nawet pomylony. Na czacie było wtedy kilkanaście, może z 20 osób. Gdybyście się przyznali do swoich gróźb, wiele osób zerwałoby z wami współpracę!!!
    > Wychodzac z grupy sam pisales nasm ze bedziesz nasz oczernilal na wszystkie spo
    > soby..W tej chwili czekaj na pozew do sadu.Ja juz Ci keidys pisalam ze moim naz
    > wiskiem, ani np pani Ani z sekretariatu nie bedziesz rzucac na forach!ja mam tw
    > oje wpisy na grupie plus dokladne dane!!
    Nie pisałem, że będę was oczerniał, a że opiszę was na forum, a piszę prawdę. Nie złamałem ustawy o ochronie danych osobowych, bo wy sami przedstawiacie się z imienia i nazwiska, aby być bardziej wiarygodnymi, a skąd masz wszystkie moje dane? Myślałem, że znajdują się one tylko w bazie danych sekretariatu, a Ty jak mówisz jesteś tylko niezależnym partnerem!
    >
    >
  • Gość: PrawnikDoWynajęcia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.12, 10:30
  • jack_strong 15.03.12, 14:36
    Prawniku w jakim celu cytujesz mojego posta? A znasz taki paragraf Kodeksu Karnego?
    Art. 191. § 1. [8] Kto stosuje przemoc
    wobec osoby lub groźbę bezprawną w celu zmuszenia innej osoby do
    określonego działania, zaniechania lub znoszenia,
    podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
    Jest to przepis o groźbach karalnych, a takie stosowali w stosunku do mnie przedstawiciele SIGMYPRO7. Dzwonili z zastrzeżonego numeru i grozili mi, że jeśli nie wycofam wpisów na forum gazeta.pl, to oni skierują przeciwko mnie sprawę do prokuratury, a ja za obraźliwe sformułowania ich przeprosiłem, jednak telefony z pogróżkami były nadal. To ja ich mogę oskarżyć o nękanie i szykanowanie.
  • Gość: do jack_strong IP: *.pools.arcor-ip.net 15.03.12, 17:17
    Jesteś klamcą! Czekaj na pozew.Oficjalnie niedlugo i tutaj nas przeprosisz...
  • jack_strong 15.03.12, 21:19
    Gość portalu: do jack_strong napisał(a):

> Jesteś klamcą! Czekaj na pozew.Oficjalnie niedlugo i tutaj nas przeprosisz...
    O następny groźny osobnik. Nie napinaj się tak. To są pomówienia, że jestem kłamcą. Napisałem czystą prawdę, a za słowa obraźliwe was przeprosiłem, własnie tutaj. Nie powinienem użyć takich słów jak: mafia, sekta i innych inwektyw (poniosła mnie ułańska fantazja), ale opis waszego działania jaki przedstawiłem jest prawdziwy, a wy strasząc mnie okazujecie, że pali się wam grunt pod nogami, bo ktoś ośmielił się wam powiedzieć wprost co myśli o waszym marketingu sieciowym. Dlatego mnie szantażujecie.
  • Gość: nie_prawnik IP: *.tktelekom.pl 15.03.12, 22:27
    Chłopie, nie trzeba być prawnikiem żeby stwierdzić, że nic nie kapujesz z tego co czytasz. Nawet jak ktoś do ciebie dzwonił to przekazał ci uprzejmie informację. Ja na ich miejscu od razu bym zgłosił to do prokuratury, ale oni widocznie olewają takich jak ty. Zresztą też im w sumie się nie dziwię.

Dobrze ci ten gość-prawnik napisał, nieznajomość prawa szkodzi. Cytujesz coś czego nie rozumiesz:

>>>Art. 191. § 1. [8] Kto stosuje przemoc
    >>>wobec osoby lub groźbę bezprawną

Telefon z informacją jest zgodny z prawem. Chcesz mi powiedzieć, że jak ci policja powie, ze jak będziesz jechał za szybko to dostaniesz mandat, to że ci grożą??? Dobre ;))

Tu nie trzeba być geniuszem żeby wiedzieć, ze informacja o zgłoszeniu sprawy do prokuratury jest i zgodna z prawem i legalna. Nawet pewnie tak powinni zrobić. Bedzie, że chcieli to załatwić polubownie a ty się uparłeś. No jak się uparłeś to pan prokurator i sędzia będą wiedzieli jak ci pomóc.

No i zmusić to cie najwyżej później wyrok zmusi z ekipą która lubi takich jak ty :))))))) Zdziwionych.

>>>w celu zmuszenia innej osoby do
    >>>określonego działania, zaniechania lub znoszenia,
    >>>podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Jest to przepis o groźbach karalnych, a takie stosowali w stosunku do mnie przedstawiciele SIGMYPRO7. Dzwonili z zastrzeżonego numeru i grozili mi, że jeśli nie wycofam wpisów na forum gazeta.pl, to oni skierują przeciwko mnie sprawę do prokuratury, a ja za obraźliwe sformułowania ich przeprosiłem, jednak telefony z pogróżkami były nadal. To ja ich mogę oskarżyć o nękanie i szykanowanie.
  • jack_strong 16.03.12, 13:44
    Przypuszczam, że prawnik, prawnik do wynajęcia i nie_prawnik to jedna i ta sama osoba pisząca z różnych komputerów. Mogę się mylić, aczkolwiek nie jesteście/nie jesteś dla mnie żadnym autorytetem, bo jesteście/jesteś stronniczy i nieobiektywny/nieobiektywni. Nie bronisz w sądzie żadnej ze stron, a jeśli jesteś adwokatem firmy SIGMAPRO7 to przedstaw się z imienia i nazwiska i wymień nazwę kancelarii, w której pracujesz. Bo każdy może powiedzieć, że jest prawnikiem, aby poważniej brzmiało to co pisze.
  • Gość: hgh IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.12, 15:12
    Jacku,mialam stycznosc z ta firma i wiem,ze wlasciciel firmy jest po prawie- wiec..masz odpowiedz.
    Ja tez znam znakomitego prawnika, ktory po przedstawieniu materiałów dowodowych ktore sie uzbieraly podczas wspolpracy z sigmapro7 stwierdzil,ze firma dziala nie zgodnie z prawem. Wlasciciel juz niejednokrtnie wykorzystywal swoje "umiejetnosci" prawnicze przed roznymi instytucjami - tylko do tego potrzebne mu wyksztalcenie, bo firmie ewidentnie brakuje podstawy prawnej.

bez problemu znalazl przeslanki do tego by firma sigmapro7
  • jack_strong 20.03.12, 13:00
    Gość portalu: hgh napisał(a):

> Jacku,mialam stycznosc z ta firma i wiem,ze wlasciciel firmy jest po prawie- wi
    > ec..masz odpowiedz.
    > Ja tez znam znakomitego prawnika, ktory po przedstawieniu materiałów dowodowych
    > ktore sie uzbieraly podczas wspolpracy z sigmapro7 stwierdzil,ze firma dziala
    > nie zgodnie z prawem. Wlasciciel juz niejednokrtnie wykorzystywal swoje "umieje
    > tnosci" prawnicze przed roznymi instytucjami - tylko do tego potrzebne mu wyksz
    > talcenie, bo firmie ewidentnie brakuje podstawy prawnej.
    >
    >
    >
    >
    >
    > bez problemu znalazl przeslanki do tego by firma sigmapro7
    A Agnieszka jest po filologii polskiej, czy po językoznawstwie, że tak "pięknie", "czysto" pisze po "polsku"? Oni wszyscy specjaliści od wszystkiego.
  • Gość: foxy59 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.12, 15:25
    Oni sa specjalistami od oszukiwania i dręczenia ludzi, którzy chca zarobic troche pieniedzy! W pełni popieram Twoje wypowiedzi, gdyż zapoznałam się z firmą od "podszewki". A to forum jest najlepszym PR dla firmy sigmapro7.
  • Gość: Dammian IP: *.tktelekom.pl 20.03.12, 18:07
    Dobre:)))

Wszystkie instytucje twierdzą, że wszystko jest ok, firma działa 4 lata, a twój kolega domorosły prawnik gromadzi "materiały dowodowe" i on wie. Znaczy się spisek!

My już takich znamy ;)))

Nie wiem, kto wam każe pisać takie głupoty. ŻAL PL

> Ja tez znam znakomitego prawnika, ktory po przedstawieniu materiałów dowodowych
    > ktore sie uzbieraly podczas wspolpracy z sigmapro7
  • jack_strong 20.03.12, 18:32
    Dammian a Ty niby kim jesteś z wykształcenia, że się tak mądrzysz? I jaką masz funkcję w SIGMIEPRO7? Napinacza forumowego? Twoje poprzednie wpisy zostały usunięte, bo łamały regulamin, więc chociażby dla zachowania twarzy byś zamilkł!!!
  • jack_strong 03.03.12, 17:46
    Gość portalu: Agnieszka Nowak napisał(a):

> W tej chwili czekaj na pozew do sadu.Ja juz Ci keidys pisalam ze moim naz
    > wiskiem, ani np pani Ani z sekretariatu nie bedziesz rzucac na forach!ja mam tw
    > oje wpisy na grupie plus dokladne dane!!
    > I co napiszesz w zawiadomieniu o możliwości popełnienia przestępstwa przez Daniela G.? Że przegioł? To sąd nie będzie wiedział o co chodzi, bo nie ma takiego słowa. Przegiął to tak, ale przegioł?! Najpierw się naucz języka polskiego, a dopiero potem kogoś oskarżaj. Poza tym sądy nie zajmują się takimi pierdołami, one mają poważniejsze sprawy na głowie. Za obelżywe słowa typu sekta, mafia i inne inwektywy was przeprosiłem i czego wy jeszcze chcecie? Użyłem w emocjach mocnych słów, ale co do meritum to napisałem prawdę. Poza tym ja kategorycznie nie twierdzę, że Ty, Anna N. i Anna J. to jedna i ta sama osoba. Napisałem tylko, że tak podejrzewam. Jedno jest pewne, że logujecie się pod różnymi nickami i polemizujecie sami ze sobą.
    >
  • Gość: julia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.12, 16:10
    tak, pewnym jest, ze pod kilkoma nickami kryje sie jedna i ta sama osoba. A straszenie jest jedną z wizytówek firmy sigmapro7.

Przypuszczam, że firma chyli się ku upadłości i zastraszając chce zamknąć buzie tym, którzy mieli okazję poznać firmę od podszewki, czyli z negatywnej strony.

Dla mnie to naciągacze i to oni w końcu odpowiedzą przed sądem za wykorzystywanie i straszenie ludzi - skoro, jak napisała Pani Anna J.- żyjemy w kraju prawa :)

Jeżeli ktoś zdecyduje się podjąć ten krok, ja również mogę przedstawić e-maile, które wysyłała mi sigmapro7 w celu zamknięcia buzi.

To jak Pani Anno - wchodzi Pani w to?
  • Gość: Dammian IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.12, 09:53
  • Gość: prawnik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.12, 09:55
  • Gość: borys IP: 213.77.117.* 03.03.12, 08:37
    Slyszalem i slysze duzo dobrego o firmie SigmaPro7 nawet zanierzam do niej wstapic,przygladam sie jej poczynaniom z boku i sprawdzam czy to co podaje jest faktem.Z natury jestem niedowiarkiem i nie wchodze w cos do czego nie mam przekonania.Pozwolilem sobie sprawdzic jak dziala Ta firma i czy rzeczywiscie mozna sie za jej posreddnictwem zarejestrowac i o dziwo pani w rejestracji powiedziano mi ze owszem ale tylko przez infolinie i ze nie ma problemu z dostaniem sie do lekarza reumatologa na ktorego wizyte czekam od roku.Mysle ze osoba ktora pisze paszkwile o tej firmia jest albo chora,albo byla kiedys niedocenionym pracownikiem SigmyPro7.
  • Gość: tytoń IP: *.play-internet.pl 03.03.12, 18:07
    WITAM SERDECZNIE NA MOJEJ AUKCJI.

DO ZAOFEROWANIA MAM ZNAKOMITE TYTONIE.

GWARANTUJE ZE KUPICIE PANSTWO TYTON JAKOSCI NIETYLE CO SKLEPOWEJ ALE O TYLE SWIEZSZY.

ZAMOWIENIA PROSZE KIEROWAC NA

TEL/SMS *** 667-775-171 ***WYSTARCZY NAPISAC SMS Z DANYMI- CZYTAJ UWAZNIE PONIZEJ

TEL/SMS *** 667-775-171 *** WYSTARCZY NAPISAC SMS Z DANYMI- CZYTAJ UWAZNIE PONIZEJ

Oto moja oferta:

TYTON ROUTE 66 --- 90 zl 1kg

TYTON MARLBORO --- 100 zł 1kg

TYTON KORSARZ ---80zl 1kg

TYTON ONDRASZEK ---80 zl 1kg

I WIELE INNYCH

Tytonie Maja charakterystyczny smak co daje mu przewage nad innymi znanymi markami,

tyton ten takze pozwala cieszyc sie wspanialym aromatem.

Jest idealnie pociety i ma bardzo dobra wilogotnosc. Nie posiada zadnych lodyg oraz badyli jak to bywa w innych tanszych tytoniach.

Sam pale od kilku lat i wiem ze nikt nie bedzie zawiedziony!

Tytoń nie jest mokry wiec nie trzeba go suszyc i tym samym tracic 1/5 na wadze!

Cena za 1 kilogram .Za jakośc warto dopłacic!

Moze i konkurecja ma taniej prosze bardzo wolny rynek ale moj tyton to gwarancja jakosci

jestem pewny ze wrocicie panstwo do mnie

Na przyszlosc prosze zapisac moj numer telefonu.

Żadnego ryzyka - 100% satysfakcji.

Jestem pewny jakości swojego towaru - tylko u mnie taka możliwosc!

Cennik wysylek:

*******Paczka pobraniowa priorytetowa kurierska********

******* 20 zł bez wzgledu na ilosc********

******* Od 5 kg wysyłka bez opłaty *******

******************czas dostawy 48h! ************

TYLKO TERAZ GRATIS

OD 10KG 1KG DOWOLNEGO TYTONIU GRATIS!

TEL/SMS *** 667-775-171 ***

JESLI NIE ODBIERAM WYSTARCZY ZE NAPISZESZ SMS Z DOKLADNYMI DANYMI DO WYSYLKI
    (IMIE NAZWISKO ULICA NUMER DOMU KOD POCZTOWY MIASTO JAKI TYTON I JAKA ILOSC
    -NATYCZMIAST OTRZYMUJECIE OD NAS SMS ZWROTNEGO Z POTWIERDZENIEM ZGODNOSCI ZAMOWIENIA)

OPIS tytoni luksusowych;

KORSARZ

Wysokiej klasy tytoń Korsarz do palenia uzyskany dzięki odpowiednio skomponowanej mieszance wysokiej jakości tytoniu Virginia i Burley, wzbogacona dodatkami specjalnie uszlachetnionych tytoni. Tytoń szczególnie polecany konsumentom preferujących mocny wyrazisty smak tytoniu.

ROUTE 66

Tytoń Route 66 to oryginalna mieszanka tytoniu Virginia i innych doskonałych tytoni, produkowana w Anglii od 1877 roku. GOLDEN VIRGINIA to tytoń numer 1 w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

MARLBORO

Wysokiej jakości tytoń jak w papierosach Marlboro polecany jest konsumentom preferującym wyrazisty smak. Zastosowanie dodatkowych składników decyduje nie tylko o niepowtarzalnym aromacie ale pozwala na utrzymanie odpowiedniej wilgotności tytoniu.

ONDRASZEK

Najdelikatniejsza odmiana tytoniu Ondraszek to mieszanka starannie wyselekcjonowanych tytoni. Swój oryginalny charakter zawdzięcza kompozycji dojrzałych odmian Virginia i Burley.

Aukcja ma charakter kolekcjonerski i jest przeznaczona dla osob pelnoletnich !
  • zarabiajmy.razem 16.04.12, 17:31
    owszem kiedys w tym uczestniczyłam , ale niestety zaribek marny . jest pełno takich firm , które daja ludziom nadzieję na dodatkowy zarobek . Majac nadzieję , że wkoncu spłacimy długi zaczniemy zyć normalnie nabieramy się na tego typu ofery pracy . ja osobiscie pracuje w sieci , oczywiście dorywczo . żeby zarabiać to co zarabiam teraz musiałam naprawdę popracować . kasa sama z nieba ie leci ( a szkoda) .
  • Gość: Anna IP: *.gorzow.mm.pl 17.05.12, 11:57
    Nikt nie obiecywał, że będzie łatwo. Jeśli ktoś myśli, że wyśle 10 ogłoszeń , zostawi 1 ulotkę w aptece, porozmawia z sąsiadką i dzięki temu będzie miał 100-tkę zainteresowanych tematem...to się myli. To jest prowadzenie własnego biznesu, a to wymaga dyscypliny i codziennego zaangażowania. S7 jest uczciwą firmą, dającą możliwości rozwoju, dostajesz dobrze opracowany plan marketingowy, materiały reklamowe i informacyjne. Masz dostęp do szkoleń i panelu. Poza tym produkt jaki sprzedajesz (abonament opieki medycznej) idealne wpasowuje się w potrzeby rynku. Jest dużo klientów, którzy są zainteresowani taką usługą. Trzeba ich tylko znaleźć. A to nie zrobi się samo.
  • jack_strong 17.05.12, 13:36
    A już myślałem, że wszystkich sygmatyków wywieźli na Sybir, a tu proszę jedna Anna się ostała. Do jakiej Ty Ewci piszesz, skoro w ostatnich kilkudziesięciu postach nie widzę tutaj takiej?! Są tacy co rozmawiają z krzesłami, ale oni są na obserwacji w Tworkach. A teraz do rzeczy. Byłem u was na okresie próbnym i nie zamieściłem 10 ogłoszeń, a UWAGA 1200, a miałem tylko kilkunastu chętnych i komu Ty ciemnotę wciskasz, że wystarczy dyscyplina i codzienne zaangażowanie? Byłem we współpracę z wami zaangażowany na maksa, a dlaczego miałem mało chętnych? Bo ludzie dostrzegli, że wasza firma to jedna wielka ściema! A pan Muzaj dawał mi do zrozumienia, że zamieszczanie samych ogłoszeń to za mało i że powinienem we własnym zakresie drukować ulotki i plakaty promocyjne i je rozprowadzać. To mu powiedziałem, że jak mi firma da gotowe materiały, albo kasę na tusz i papier, to mogę się tego podjąć, bo kto to widział, żeby początkujący pracownik współfinansował firmę?! Ten wasz plan marketingowy, szkolenia i panele sprowadzają się tylko do jednego: jak nagabywać do waszych usług: rodzinę, przyjaciół, kolegów, znajomych, nieznajomych, a może nawet psów i kotów! I niech mi ktoś powie, że nie jesteście piramidą finansową?! Poza tym zmuszacie każdego kto chce z wami współpracować do wykupienia abonamentu usług medycznych. Tłumaczycie, że aby kogoś zachęcać do wykupienia produktu, to należy go wypróbować na własnej skórze. To tak jakbym poszedł do sklepu z zamiarem kupna piwa i ekspedientka by mi powiedziała: "sprzedam panu pod warunkiem, że pan poda jego skład, recepturę i dokładnie wytłumaczy jak przebiega produkcja tego piwa". A wasz produkt jest wątpliwej jakości i pieruńsko drogi. Dla tzw. niezależnych partnerów macie pakiet zielony za 40 zł miesięcznie, dla pozostałych od 80 zł. Natomiast pakiety zielony i niebieski niewiele dają. Jak ktoś chce mieć kompleksowy dostęp do opieki medycznej, to musi wykupić platynowy, za bagatela 300 zł miesięcznie, a że każecie sobie płacić za pół roku z góry, to łatwo policzyć. Ale tylko i wyłącznie w pakiecie platynowym jest dostęp do psychiatry i psychologa, ale tylko 4 wizyty w roku, a wiadomo, że jak ktoś ma problemy natury psychicznej, to potrzebuje częstszych wizyt. To tyle.
  • Gość: czytelnik IP: *.pools.arcor-ip.net 17.05.12, 15:14
    Do pseudo jacka stronga: cyt:;Ale tylko i wyłącznie w pakiecie platynowym jest dostęp do psychiatry i psychologa, ale tylko 4 wizyty w roku, a wiadomo, że jak ktoś ma problemy natury psychicznej, to potrzebuje częstszych wizyt. To tyle. ;
    Juz wiem o co Ci tak dokladnie chodzi panie psychicznie chory!
    Nie karmic trola drodzy czytelnicy.
    Jezeli czlowiek nie umie czytac,nie umie dzialac tylko negowac to samo kiedys wyjdzie co z niego za osobowosc!
  • jack_strong 17.05.12, 15:24
    Gość portalu: czytelnik napisał(a):

> Do pseudo jacka stronga: cyt:;Ale tylko i wyłącznie w pakiecie platynowym jest
    > dostęp do psychiatry i psychologa, ale tylko 4 wizyty w roku, a wiadomo, że jak
    > ktoś ma problemy natury psychicznej, to potrzebuje częstszych wizyt. To tyle.
    > ;
    > Juz wiem o co Ci tak dokladnie chodzi panie psychicznie chory!
    > Nie karmic trola drodzy czytelnicy.
    > Jezeli czlowiek nie umie czytac,nie umie dzialac tylko negowac to samo kiedys w
    > yjdzie co z niego za osobowosc!

A jakie to ma znaczenie czy ja potrzebuję leczenia psychiatrycznego, czy ktoś z moich bliskich, czy też ludzie zupełnie obcy? Fakt pozostaje faktem czytelniku, co potwierdziłeś, że TYLKO W PAKIECIE PLATYNOWYM SĄ 4 WIZYTY PSYCHIATRY I PSYCHOLOGA, A W POZOSTAŁYCH PAKIETACH NIE MA ICH WCALE. Jak wiadomo ludzie chorzy psychicznie nie należą do najzamożniejszych, a wy zmuszacie ich do wykupienia najdroższego pakietu, jeśli chcą się leczyć. A może tak odniesiesz się do pozostałych moich zarzutów co do sigmy?
  • Gość: e-mlm.pl IP: *.31.20.134.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 30.06.12, 16:02
    witam,

o tej firmie można poczytać i porozmawiać na stronie e-mlm.pl

zapraszam
  • Gość: ola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.12, 16:48
    Czy taka prężnie rozwijająca się firma nie może sobie zapewnić profesjonalnej reklamy, tylko musi spamować na forach i robić kryptoreklamę?

I o czym to świadczy?
    Swoją drogą chciałam zobaczyć, co tam nowego i niestety- strona którą podałeś nie istnieje.....
    Myślę, że każdy, kto chciał się czegokolwiek dowiedzieć o działalności tej firmy, czytając wpisy na tym forum wyciągnął już odpowiednie wnioski.

Ja pisałam o swojej sytuacji już w ubiegłym roku (brak wypłaty wynagrodzenia) i nadal nie dostałam złamanego grosza po za stertami maili zastraszającymi, głuchych telefonów....

Brak mi słów, jak można ludzi tak w trąbę robić i obiecywać im gruszki na wierzbie... nastały takie czasy, że każdy chciałby też dodatkowo zarobić.... choć, tak jak pisałam wcześniej- byłam tam pracownikiem biurowym, a nie niezależnym partnerem (chwała Bogu, że się nie dałam na to namówić przez Panią Anię i Pana Grzegorza)...

Działalność s7team pozostawia wiele do zyczenia, jest to nic innego jak piramida finansowa, która została zabroniona... Totolotek został uznany również za piramidę finansową...i kto by przypuszczał... Lotto i inne kolektury działają na takich samych zasadach omijając nielegalne formalności...jednak wierzę, że czym prędzej, czy później firma ta zostanie "rozgryziona" przez odpowiednich urzędników... a wtedy - nie będzie już więcej naciągać biednych ludzi na opłacanie tak wysokich kwot za opiekę medyczną, która jest guzik warta.... i może w końcu zaczną traktować swoich pracowników bardziej poważnie....
  • Gość: Monika.B IP: 31.42.13.* 18.07.12, 17:04
    SIGMAPRO7
    najlepszy mlm o jakim słyszałam można bez przeszkód się rozwijać i zarobić niezłą kasę.
    Pracując przy komputerze ile chcesz i kiedy chcesz sam decydujesz ile czasu poświęcasz,
    masz zapewnione szkolenia i wsparcie zespołu. Chcesz uzyskac wiecej informacji
    napisz na maila
    monika.beben@onet.pl
    pozdrawiam

• jack_strong 18.07.12, 17:48
    Gość portalu: Monika.B napisał(a):

> SIGMAPRO7
    > najlepszy mlm o jakim słyszałam można bez przeszkód się rozwijać i zarobić niez
    > łą kasę.
    > Pracując przy komputerze ile chcesz i kiedy chcesz sam decydujesz ile czasu poś
    > więcasz,
    > masz zapewnione szkolenia i wsparcie zespołu. Chcesz uzyskac wiecej informacji
    > napisz na maila
    > monika.beben@onet.pl
    > pozdrawiam
    >

Już dawno was nie było spamerów i znowu zaczynacie? Przecież ten tekst to już znam na pamięć, niemal jak modlitwę Ojcze Nasz. Bezrobotna ma rację, że nie chce się pakować w to bagno.
  • jack_strong 20.07.12, 13:19
    Mlm to niby marketing wielopoziomowy, a dla mnie to piramida finansowa, bo czy jeśli złodzieja nazwiemy kombinatorem, to czy przestanie on być złodziejem? Tak samo i tutaj: zakazane jest w Polsce istnienie piramid finansowych, więc użyli ładniejszej nazwy - marketing wielopoziomowy. No bo czym innym jak nie piramidą finansową jest wciąganie w ten "interes" swojej rodziny, przyjaciół, kolegów, znajomych, nieznajomych?! Kogo tylko się da, nawet zwierzęta, jakby miały prawa obywatelskie.
  • jack_strong 05.08.12, 12:55
    Gość portalu: WestSde Group napisał(a):

> Tworzenie stron internetowych, projekty graficzne, pozycjonowanie, logo, hostin
    > g + domena i inne! www.westsidegroup.pl
    > Zapraszamy, WestSide Group!

A co to ma wspólnego z sigmą?
  • Gość: AL IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.12, 13:36
    W dniu 31.07 na moje ogłoszenie dotyczące poszukiwania przeze mnie pracy dodatkowej odpowiedział Pan M. Muzaj.
    Opisywał jak można zarobić poprzez współpracę z sigmapro7, s7team....

Odpisałam, że nie chcę mieć z tą firmą nic wspólnego, ponieważ są mi zobowiązani wypłacić zaległe wynagrodzenie w kwocie 2000 zł.

Pan Muzaj w mailu zwrotnym chciał dowiedzieć się więcej szczegółów na ten temat, więc odpisałam, że na pewno czyta to forum i zapewne wie, o co się konkretnie rozchodzi...

odp: "Panie Muzaj, wiem, że jest z Pana dobry bajkopisarz i mądrala (....). Mam swoje powody by TWIERDZIC ze firma sigmapro7 to firma, która mnie oszukała i JEST złodziejem, bowiem nie otrzymałam swojej wypłaty.

Więc co by Pan nie powiedział, nie opowiadał, jak tam pięknie jest i kolorowo- to Panu nie uwierzę. Cofnę swoje słowa w momencie, kiedy firma się ze mną rozliczy do końca.

Podać Panu numer rachunku?"

Pan Muzaj poprosił o numer rachunku i o opisanie, za co pieniądze mi się należą.

Podałam zatem numer rachunku i napisałam:
    "(...)styczen- marzec 2011 8-godzinna praca biurowa jako asystentka , umowa ustna - styczen 1000 zł, luty 1500 zł plus dodatkowe zlecenia (osobno płatne)- pisanie postów na forach, telemarketing, spis firm,poszukiwanie podwykonawców itp.
    otrzymałam zaliczkowo 500 zł, zgodnie z umową należy mi się jeszcze 2000 zł plus dodatkowe zlecenia. Byłam tak zaangażowana w swoją pracę, że pracowałam również w weekendy - mam dowody na to wszystko.
    Zostałam nieładnie potraktowana, jak wykonałam wszystko, co leżało w mojej kompetencji, nagle okazałam się już niepotrzebna, a zaległe wynagrodzenie nie zostało mi wypłacone do dnia dzisiejszego".

Zatem napiszę tutaj na forum - jeżeli firma uczciwie się ze mną rozliczy po ponad roku czasu, cofnę wszystkie wypowiedziane przeze mnie słowa.
    Czekam zatem na przelew, jak tylko go otrzymam, napiszę o tym OFICJALNIE na tym forum.

pozdrawiam
    Aleksandra

• jack_strong 08.08.12, 23:44
    Znalazłem ciekawy artykuł o firmie Amway, to firma amerykańska, pierwsza tego typu, opierająca się na marketingu wielopoziomowym czy sieciowym, ale tak działają wszystkie mlm. Przeczytajcie uważnie i powiedźcie czy ten opis nie pasuje do sigmy?
    www.goldenline.pl/forum/1476808/mlm-oszustwo
  • jack_strong 11.08.12, 13:59
    Gość portalu: AL napisał(a):

> Odpisałam, że nie chcę mieć z tą firmą nic wspólnego, ponieważ są mi zobowiązan
    > i wypłacić zaległe wynagrodzenie w kwocie 2000 zł.
    >
    > Zatem napiszę tutaj na forum - jeżeli firma uczciwie się ze mną rozliczy po pon
    > ad roku czasu, cofnę wszystkie wypowiedziane przeze mnie słowa.
    > Czekam zatem na przelew, jak tylko go otrzymam, napiszę o tym OFICJALNIE na tym
    > forum.
    >
    > pozdrawiam
    > Aleksandra
    >

Aleksandro czy otrzymałaś już od sigmy zaległe wynagrodzenie, albo czy ktoś z tej firmy skontaktował się z Tobą?
  • Gość: ja IP: *.internetia.net.pl 05.01.13, 01:50
    co tam słychac w sigmie i o sigmie?
  • Gość: ja2 IP: *.pools.arcor-ip.net 05.01.13, 10:33
    W firmie wszystko oki:-) zarabiamy i cieszymy sie zdrowiem
  • jack_strong 05.01.13, 14:47
    Gość portalu: ja2 napisał(a):

> W firmie wszystko oki:-) zarabiamy i cieszymy sie zdrowiem
    A ja myślałem, że wasza firma spod krzaczka już upadła.
  • Gość: mietek 35 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.13, 17:45
    WItam Serdecznie. Ja współpracuje z Sigma Pro 7 od dwóch lat i jestem bardzo zadowolony. Dzięki współpracy z firmą Sigma Pro 7 mogę załatać dziurę budżetową:).
    Pozdrawiam Panią Agnieszkę:) i dziękuję za możliwośc owocnej współpracy w dalszym ciągu.

Pozdrawiam Serdecznie
  • Gość: ja IP: *.internetia.net.pl 08.02.13, 11:50
    za obnażanie kłamstw, nieuczciwości tej oszukańczej firmy. Dlaczego ona dalej funkcjonuje, co jest z organami naszego polskiego państwa, pozwalającymi na to?
  • Gość: ja2 IP: *.204.86.82.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 08.02.13, 12:51
    ja mozesz rozwinacć temat? dlaczego sądzisz że to oszuści?
  • Gość: ja IP: *.internetia.net.pl 08.02.13, 16:48
    kliknij opcję 'pokaż wszystkie'

wtedy rozwiną się wszystkie wypowiedzi i poczytaj je, ja tak zrobiłem i napisałem, co napisałem
  • Gość: Captain IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 23.02.13, 17:54
    Jestem na etapie otrzymywania emaily do Marcina Muzaja i tak sobie postanowiłem poczytać opinie w necie. Nie będę się do nich na razie odnosił, ale napiszę co sam zauważyłem:

1. Zdziwiło mnie to, że firma która rzekomo (jak pokazują w mailach) otrzymuje mnóstwo próśb o pracę, szuka pracowników poprzez wysyłanie maili do całkiem randomowych (losowych) osób.
    2. Na screenie przedstawiającym właśnie owe maile z prośbami o pracę na górze ekranu widzę... surfbar. Surfbary to takie programy wyświetlające reklamy. Może sobie na nich zarabiać, tyle, że za wiele godzin takiego wyświetlania bannerów dostaje się marne centy. Kiepski zarobek, głównie dla ludzi dla których liczy się każdy grosz. Czemu więc osoba która niby dobrze zarabia w tej SigmiePro, miałaby bawić się w coś takiego?
    3. Profile na facebooku:
    - profil SigmyPro - 3.120 polubień, których jednak nie zweryfikujmy, bo przecież nie da się zobaczyć kto jeszcze polubił fanpage (tylko znajomych można zobaczyć jeśli ktoś z nich polubi). A może to puste konta pozakładane tylko po to aby nabić liczbę polubień? To dość prawdopodobne bo...
    Tyle osób i PRAWIE NIKT nie komentuje licznych newsów pojawiających się na tym fanpageu? Podejrzane...
    - Profil pana Marcina Muzaja na facebooku to... 9 znajomych i zdjęcie które sprawdziłem w google grafika... to zdjęcie pochodzi z jakichś zagranicznych stronek poświęconych modzie i stylowi. Nie jest popularne w necie, a jeśli ktoś umie szukać to na pewno znajdzie i zobaczy, że na pewno nie przedstawia pana Marcina Muzaja. Co prawda na jego profilu, nigdzie nie jest napisane, że to on, no ale tak tylko informuje na wypadek gdyby ktoś tak pomyślał.
    4. Jestem webmasterem i od siebie powiem, że strona internetowa SigmyPro jest naprawdę bardzo amatorsko wykonana i wygląda dość kiepsko jak dla mnie... Czyżby istniejącej kilka lat bogatej firmie, nie chciało się wybulić tych kilku stów na porządnego webmastera, który wykona dobrą i dobrze działającą stronę? (na stronie tej sigmy miałem kilka błędów, np. wczoraj po kliknięciu ,,FAQ'' wyskakiwał mi jakiś błąd). Dzisiaj z kolei nie działał link do dość ważnej rzeczy do której link dostałem w mailu (a sprawdziłem go w dwóch z trzech najpopularniejszych przeglądarek).

Ot to takie drobne szczegóły które rzuciły mi się w oczy. Patrzę na to bardzo podejrzliwie jako, że widziałem wiele internetowych oszustw. Nie twierdzę, że sygmapro7 to oszustwo... sam nawet z tego nie korzystałem. Ale wiele świadczy przeciwko tej firmie. Pogrzebałem na forach, poczytałem opinie i mam wiele wątpliwości :P

Wreszcie... nawet jeśli to w 100% uczciwa firma i wszystko jest super.... to jednak trzeba mieć dużo szczęścia i umiejętności aby coś na tym zarobić. Coś mi się wydaje, że większość ludzi które spróbowała, na pewno nie może powiedzieć ,,Tak, opłacało mi się to''. Ja tam bym poszukał czegoś innego, pewniejszego, no ale jak ktoś chce to może spróbować, a nóż to jednak nie naciąganie i mu się uda...

P.S. O ile zakład, że po przeczytaniu mojego postu poprawią te drobne szczegóły które zauważyłem? :D
  • Gość: Andi IP: *.tktelekom.pl 13.06.13, 17:40
    Jak widzisz nic z twojej teorii spiskowej nie wynika. Wiesz wszystko najlepiej i masz do tego prawo.

Nie dziwię się ludziom z firmy, że nie czytają wątków na forum.

To tak samo jakby brac pod uwage zdanie Heńka z pod budki z piwem. Zawsze ma coś do powiedzenia. Zawsze lepiej wie co ma zrobic premier, trener czy prezydent. On to by zrobił. Tylko, że on dalej będzie pił piwo za 2 zł pod budką a oni korzystali z życia.

Proponuję samemu sprawdzić i ocenić. W każdej sytuacji w życiu.

Kto nie ryzykuje, szampana nie pije!
  • jack_strong 14.06.13, 12:59
    Gość portalu: Andi napisał(a):

> Jak widzisz nic z twojej teorii spiskowej nie wynika. Wiesz wszystko najlepiej
    > i masz do tego prawo.
    >
    > Nie dziwię się ludziom z firmy, że nie czytają wątków na forum.
    >
    > To tak samo jakby brac pod uwage zdanie Heńka z pod budki z piwem. Zawsze ma co
    > ś do powiedzenia. Zawsze lepiej wie co ma zrobic premier, trener czy prezydent.
    > On to by zrobił. Tylko, że on dalej będzie pił piwo za 2 zł pod budką a oni ko
    > rzystali z życia.
    >
    > Proponuję samemu sprawdzić i ocenić. W każdej sytuacji w życiu.
    >
    > Kto nie ryzykuje, szampana nie pije!
    Andi a do kogo się zwracasz?
  • jack_strong 13.06.14, 14:09
    Dzisiaj zadzwonił do mnie jakiś goguś. Poinformował mnie, że Sigmapro7 zmieniła nazwę, on znalazł moje dane w bazie danych i czy nie jestem zainteresowany współpracą z nimi! Powiedziałem, że nie jestem zainteresowany, a on się pyta: dlaczego? Ja: bo ponieważ i proszę więcej nie dzwonić do mnie. Ciekawe czy do niego dotarło?!
  • monek8 14.12.14, 15:14
    Czy oni się teraz nazywają S7?
  • jack_strong 25.12.14, 21:23
    Tak, przepoczwarzyli się i mają jeszcze droższe pakiety niż w SigmiePro7, a zasady działania pewnie te same, czyli nagabywanie pierwszych naiwnych.
  • migotka30 28.12.14, 21:21
    Ciekawe, czy nowy Pan Prezes jest świadomy tego, że firma, w którą włożył kupę pieniędzy nie cieszy się najlepszą opinią dzięki "rządom" Pana Młodzianowskiego - Panie Kubach, czy wie Pan o tym, że zanim zainwestował Pan pieniądze w tę firmę, to poprzedni właściciel nie rozliczył się ze swoją pracownicą??
  • jack_strong 30.12.14, 16:26
    Właśnie czy to nie dziwne, że Kubach przejmuje firmę Młodzianowskiego, który był niewypłacalny, nie płacił swoim pracownikom? I czy firma Młodzianowskiego była w tarapatach finansowych, że musiał ją przejąć Daniel Kubach? Kubach miał dobrze prosperującą firmę i nagle inwestuje w bankruta, więc jaki ma w tym interes? A co się dzieje z Grzegorzem Prochorowiczem - prawą ręką Tomasza Młodzianowskiego? Dlaczego już nie współpracuje z nową firmą S7?
  • Gość: WydatkiPublicznePL IP: *.147.144.31.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 22.01.15, 13:41
    Zajmuje się tym i w ogóle tematyką służby zdrowia, opieki medycznej (wydatkipubliczne.pl). Korzystam i proponuję s7. Warto! Naturalnie najpierw należy poczytać, porozmawiać. Sprawdzić czy to dla mnie, dla mojej rodziny a może firmy. Jedno jest pewne, firma działa, jej założyciel to tzw anioł biznesu nagradzany w wielu prestiżowych konkursach. Pozdrawiam - wydatkipubliczne.pl
  • jack_strong 22.01.15, 21:44
    Gość portalu: WydatkiPublicznePL napisał(a):

> Zajmuje się tym i w ogóle tematyką służby zdrowia, opieki medycznej (wydatkipub
    > liczne.pl). Korzystam i proponuję s7. Warto! Naturalnie najpierw należy poczyta
    > ć, porozmawiać. Sprawdzić czy to dla mnie, dla mojej rodziny a może firmy. Jedn
    > o jest pewne, firma działa, jej założyciel to tzw anioł biznesu nagradzany w wi
    > elu prestiżowych konkursach. Pozdrawiam - wydatkipubliczne.pl

Za pisanie komentarzy na forach internetowych też Ci płacą? Daniel Kubach nie jest założycielem S7, tylko przejął dawną firmę SigmaPro7. Już sprawdziłem, że to nie dla mnie, a tym bardziej nie polecam tej firmy mojej rodzinie. Czy Anioł biznesu jak go nazywasz zamierza uregulować swoje zobowiązania, m. in w stosunku do byłych pracowników, po byłym prezesie Tomaszu Młodzianowskim?
  • Gość: wydatkipubliczne.p IP: *.205.44.242.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 24.01.15, 15:06
    To w końcu jego zobowiązania, czy byłego Prezesa? On je zaciągnął? Nie ja go nazywam Aniołem Biznesu, a taki tytuł otrzymał. www.pi.gov.pl/Finanse/chapter_95012.asp
  • jack_strong 24.01.15, 21:45
    Gość portalu: wydatkipubliczne.p napisał(a):

> To w końcu jego zobowiązania, czy byłego Prezesa? On je zaciągnął? Nie ja go nazywam Aniołem Biznesu, a taki tytuł otrzymał. www.pi.gov.pl/Finanse/chapter_95012.asp
    Zobowiązania byłego prezesa, których nie uregulował względem swoich pracowników w SigmaPro7. Tak się składa, że były prezes Tomasz Młodzianowski jest zastępcą Daniela Kubacha - obecnego prezesa S7. Więc to jedna klika.
  • ewelka322 15.01.19, 15:39
    Kto z nas nie chciałby zarabiać tysięcy, jeździć drogimi samochodami, żyć pełnią życia? Każdy z nas tego pragnie! Z ratunkiem nadchodzi serwis udostępniający poradnik w jaki sposób osiągnąć sukces zarabiając pieniądze nie wychodząc z domu. Brzmi dobrze? To nie koniec! W poradniku dowiemy się jak inwestować na giełdach, otrzymując dokładne sygnały. Pozwoli nam to zarabiać nawet pięć tysięcy tygodniowo! Zarabianie przez internet może być łatwe!

f-ads.loan/link/256/35063659

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka