Dodaj do ulubionych

Opinie o WSEiA w Bytomiu?

17.08.10, 11:46
Czy ktoś może powiedzieć mi coś o WSEiA w Bytomiu? Jaka atmosfera, jacy
wykładowcy? Wybieram się na administracje :)
Edytor zaawansowany
 • kielonek-online 18.08.10, 22:43
  Wybierz się lepiej na wódkę.
  --
  forum.gazeta.pl/forum/f,93673,Pusta_flaszka.html
 • rekinbin 19.08.10, 12:38
  Polecam. To fajna szkoła - wykładowcy są w większości w porządku, egzaminy do
  przejścia. Nie wiem jak na administracji ale u mnie na zarządzaniu własnie tak
  jest.
 • jojominka 24.08.10, 11:08
  Ja studiuje administracje i jestem zadowolona :) Uczelnia jest ok - ale
  pamiętaj, że to głownie od Ciebie zależy ile się nauczysz i jaka będzie
  atmosfera. W kazdym razie WSEiA daje dobre możliwości. Ostatnio podskoczyli
  nawet w rankingach uczelni :)
 • kielonek-online 24.08.10, 21:38
  A gdzie po skończeniu tej "uczelni"znajdziesz pracę?
  Nie szkoda wam pieniędzy na takie podłe szkółki?
  --
  forum.gazeta.pl/forum/f,93673,Pusta_flaszka.html
 • jojominka 25.08.10, 10:19
  Kielonek ja juz pracuje i to w pewnym sensie dzięki uczelni bo tam znalazlam
  ogłoszenie o pracy ;) Jak na razie nie narzekam.
 • kielonek-online 25.08.10, 10:37
  Rozumiem, że pracujesz na tej "uczelni" i dbasz o jej interes.
  --
  forum.gazeta.pl/forum/f,93673,Pusta_flaszka.html
 • buka_cie_dopadnie 10.12.10, 12:33
  dlaczego tak trudno uwierzyć Ci, że po uczelni prywatnej można znaleźć pracę? a może to właśnie Ty pracujesz na uczelni publicznej i zniechęcasz do studiowania na prywatnych? Przecież to zazwyczaj dokładnie Ci sami wykładowcy, a że zajęcia w innym miejscu - co za różnica?
 • oj.jola 10.09.12, 10:38
  Po każdej uczelni trudno znaleźć pracę, najlepiej znaleźć robotę juz w trakcie studiów. Wtedy też nikt za bardzo nie pyta skąd masz dyplom. Ludzi interesuje sam fakt że studiujesz odpowiedni kierunek.
 • bigmastiff 03.11.11, 21:43
  Po kaźdej uczelni możesz znaleźć robotę a i po najlepszej możesz trafić na garnuszek państwa-rodziców - ja na wseia robiłem zaocznie administracje i jestem zadowolony - dyplom mi się przydaje a co do uczelni wiele do krytykowania nie mam. Wiekszość to pozytywy oprócz zwykłego na każdej uczelni rozgardiaszu organizacyjnego
 • merniak 26.08.10, 20:22
  Szkoła jest jak najbardziej spoko. Zaczynam już drugi rok studiów na administracji. Wykładowcy są w porządku, ale są wymagający. Jak się przyłożysz do nauki to całkiem sporo zostaje w głowie i na pewno się w przyszłości praktycznie przyda. Myślę, ze nie będziesz żałować swojego wyboru.
  Tak poza tym - na jaką specjalność się wybierasz ;) ?
 • kielonek-online 27.08.10, 10:50
  O jakości tej uczelni swiadczy fakt, że student drugiego roku używa
  pisząc tekst słowa "spoko"
  To szkoła, nie uczelnia.
  --
  forum.gazeta.pl/forum/f,93673,Pusta_flaszka.html
 • argiwa 01.10.10, 20:24
  Kielonek-online, nie oceniałbym uczelni na podstawie tego jak wyraża się jeden jej student. To tak jakby przyleciał kosmita na Ziemię, wylądował na szczerym polu i zobaczył chłopa zalanego w pestkę. Gdyby miał na podstawie tej jeden osoby ocenić ludzkość, to wyszłoby, że wszyscy to pijaki w zaawansowanym stadium degradacji i bliscy wyginięcia. W każdej społeczności można znaleźć przecież jednostki o różnym poziomie nazwijmy to kindersztuby. Uczelnia nie jest od wychowywania tylko przekazania wiedzy. Wychowywać i uczyć kultury języka to może rodzina, podstawówka, gimnazjum czy liceum. A to co studenci z tą wiedzą robią to już jest ich sprawa.
 • kielonek-online 02.10.10, 20:06
  Niemniej jednak język jest nośnikiem wiedzy.
  Wracając jednak do tematu, nadal jestem zdania, że szkółka w Bytomiu to żadna uczelnia, żaden uniwersytet.
  To wydawalnia papierów, kiepskiej wartości licencji.
  --
  forum.gazeta.pl/forum/f,93673,Pusta_flaszka.html
 • nosfera 29.07.12, 21:36
  To nie jest zła uczelnia. Przynajmniej jeśli chodzi o zaoczną administrację. Nie jest to jakiś król rankingów ale solidne miejsce gdzie jak się chcesz uczyć to się nauczysz. Co prawda ludzie są hmmm niektórzy nieco interesujący ale sama uczelnia jest poukładana. Mi przez cały rok nigdy nie odwołali wszystkich zajęć co jak dla mnie jest prawdziwym cudem. Wyposażenie uczelni jest znośne. Nie jest to uczelnia państwowa ale biedy też nie ma. A że studenci chwalą uczelnie? To chyba normalne bo z jej papierem idziesz w świat.
 • adamos.kej 13.10.10, 10:58
  Kielonek dziwi Cię, że studenci chwalą swoją uczelnie? Mnie nie, studia to świetny czas w życiu i łączy się z pozytywnymi emocjami. Ja też skończyłem tą uczelnię i pewnie też posądzisz mnie o stronniczość ale dla mnie, poza pozytywnymi emocjami z nią związanymi uczelnia jest naprawdę dobra jak na nasze warunki. Studiowałam administracje 3 letnią skończoną licencjatem ( co to za szkółka która nie ma magistra tylko licencjat ;) ) , magistra skończyłem na Uniwersytecie i prawdę mówiąc nie byłem w niczym gorszy od studentów z Uniwersytetu, żadnych braków w wiedzy i obyciu. Jedyną różnicą jaką poczułem to podejście do studenta, większy szacunek i po prostu ludzka życzliwość - te argumenty przemawiają dla mnie na korzyść WSEiA. Jak dla mnie to bardzo dużo i między innymi dlatego jestem zadowolony z tej uczelni.
 • minister_jack 26.10.10, 16:21
  Myślę, że w kwestii oceny uczelni dużo zależy od kierunku na jakim się studiowało. Łatwiej wtedy określić poziom uwzględniając sposób prowadzenia zajęć, poziom merytoryczny i realia na rynku pracy.
 • akatkaka 08.11.10, 11:18
  Ogólnie to masz rację, ale w PL za mało jest prognoz, które dawałyby młodym ludziom jakieś pojęcie o tym, jacy specjaliści potrzebni będą za te 5lat kiedy skończą studia, więc ciężko jest z tymi realiami rynku pracy. Sposób prowadzenia zajęć i ich poziom - to się ocenia właściwie w obrębie nawet nie kierunku, ale roku lub też grupy. Na pewno nie trzeba mieć kompleksów jeśli studiujesz na uczelni prywatnej, bo i tak większość wykładowców dojeżdża z uczelni publicznych. Prawdziwe szczęście trzeba mieć, żeby na 5roku sobie pomyśleć że się jest zadowolonym z kierunku na jakim się studiuje. Albo potrzebna jest odwaga żeby zacząć wszystko od nowa...
 • sloneczna.2 15.12.10, 21:57
  Mam pytanie :) Czy ktoś wybiera się na tą uczelnię od nowego semestru? Przenoszę się z innej uczelni i szukam informacji jak to wygląda przy przenosinach?
 • milenka.tutti 28.12.10, 22:18
  Ja również :) Pozdrawiam!
 • entmrg 31.12.10, 11:46
  To zależy z jakiej uczelni się przenosisz, na czym studiowałaś i jaki kierunek wybierasz. Najlepiej udaj się najpierw do dziekanatu WSEiA i tam zapytaj się o szczegóły. Może się okazać że będziesz musiała zaliczyć tzw. "różnice programowe" a może uznają ci wszystkie dotychczasowe oceny i zaliczenia przedmiotów na starej uczelni.
 • miiiiiiinka 01.05.11, 21:55
  Hej! Jestem tegoroczna maturzystką. Wybieram się na WSEiA :) Jakieś wskazówki?
 • follow_me9 18.06.11, 22:15
  Ja wybieram sie na ta uczelnie :) Muszę przyznać,że kierowałam się głownie opinią mojego brata który skończył w zeszłym roku tą uczelnie :)
 • nosfera 21.02.12, 20:33
  Interesuje mnie specjalizacja zarzadzanie bezpieczenstwem i higiena pracy w procesie produkcji (studia I stopnia INZ) na WSEiA i teraz pytanie: czy konczac te specjalizacje posiadam kompetencje i uprawnienienia inspektora BHP?
 • si.monaa 24.02.12, 22:28
  Po skończeniu studiów na ZIPie możesz być starszym inspektorem, specjalista do spraw bhp, starszym specjalista do spraw bhp oraz głównym specjalista do spraw bhp.

  Tak to wygląda. A uczelnie w sumie polecam, mniej znana ale niezła
 • trzeci.predator 01.08.12, 16:31
  Sensowna uczelnia. Studiuje tam na ZIP i nie narzekam. Kadra jest z UŚ głównie. Opłaty niskie. Nie jest to oxford ale jak na zdobycie papieru jest to miejsce niezłe.
 • silverado4 01.08.12, 20:53
  Uczelnia jak uczelnia ale opłaty faktycznie niskie i od długiego czasu nie rośnie czesne... :-)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka