Dodaj do ulubionych

Sprzedam tanio mieszkanie Bytom Miechowice 70tys.

24.10.11, 00:25
Sprzedam tanio mieszkanie Bytom Miechowice 70tys. stan bdb, mieszkanie własnościowe z KsW,pilna sprzedaż z powodu tego iż dostałem pracę w innym rejonie (możliwość zamiany na mieszkanie własnościowe w Tarnowskich Górach).Więcej info na www.bytom.ugu.pl 660363000
Edytor zaawansowany
  • net.kielonek 24.10.11, 12:56
    Dla pracy chcesz takie śliczne miejsce opuścić?
    zastanów się!!!!!!!
  • aktyntasza 02.11.11, 16:51
    Ja szukam mieszkania ale przeczytałem że Bytom może się zawalić !
  • slunsk 02.11.11, 19:53
    Niektórzy mawiają ze będzie koniec świata :) wali się Bobrek bo tam jest kopalnia a to mieszkanie jest dosyć wysoko usytuowane można powiedzieć że jest to taka górka tu się raczej nic nie wali anie nie waliło,ostatni odczuwalny wstrząs był w 2007 roku,nie wyjeżdżałbym z tąd gdyby nie to że nie pracuje w zawodzie wyuczonym
  • slunsk 02.11.11, 19:51
    No niestety dzielnica ładna ale jak się nie pracuje w zawodzie to można całe życie zmieniać prace albo trafiać z powrotem na bezrobocie
  • rawa2 06.11.11, 20:40
    Też mieszkałem w Miechowicach, zmieniłem na inne w tej dzielnicy bo mi się zupa z talerza wylewała, taki przechył. Teraz mieszkam w innym i ma ten feler, że drzwi od pokoju i wejściowe same się zamykają. Pocieszam się, że za lat kilka jak przefedrują Bytom to się budynek przechyli w przeciwną stronę i nawet pod stół nie będę musiał podkładać "Życia Bytomskiego" lub innej grubszej gazety np. "Wyborczej" i jeszcze złożonej na czworo.
  • slunsk 06.11.11, 21:24
    no to w jakimś wyjątkowym miejscu Pan mieszkał może na dole koło Biedronki tam to wierzę ale to jest jakieś ponad kilometr ode mnie i tu u nikogo ani jeden budynek przechylony nie jest ani na nowych Miechowicach ani starych, a co do kamienic koło Biedronki to calkiem mozliwe

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka