Dodaj do ulubionych

Pomogę. Prywatne pożyczki bez BIK.

13.04.15, 12:49
Witam
Pomogę osobom zadłużonym w uzyskaniu szybkiej pożyczki bez BIK.
Kontakt mailowy gmr75@o2.pl
Edytor zaawansowany
  • dyonizy23 22.08.15, 10:27
    Potrzebuję 20-30 tysięcy na minimum 60-120 miesięcy w zależności od miesięcznej raty .
    Pożyczka jest mi potrzeba na ratowanie trudnej sytuacji rodzinnej , starałam się o pożyczkę prywatną i zostałam oszukana co spowodowało jeszcze większe spiętrzenie problemów. Jeżeli jest to możliwe bardzo proszę o pomoc. Jestem osobą pracującą - umowa na czas nieokreślony, mam komornika na pensji. Bardzo proszę o pilną odpowiedz na e-maila gdyż bardzo zależy mi na czasie.
    z poważaniem Dorota Majchrzak Będzin woj.śląskie
  • dyonizy23 22.08.15, 10:30
    Potrzebuję 20-30 tysięcy na minimum 60-120 miesięcy w zależności od miesięcznej raty .
    Pożyczka jest mi potrzeba na ratowanie trudnej sytuacji rodzinnej , starałam się o pożyczkę prywatną i zostałam oszukana co spowodowało jeszcze większe spiętrzenie problemów. Jeżeli jest to możliwe bardzo proszę o pomoc. Jestem osobą pracującą - umowa na czas nieokreślony, mam komornika na pensji. Bardzo proszę o pilną odpowiedz na e-maila gdyż bardzo zależy mi na czasie.
    z poważaniem Dorota Majchrzak Będzin woj.śląskie
  • barbara0001 11.03.19, 10:06
    Korzystam z tej radości, aby zaoferować ci moją pomoc, jestem matką rodziny i pochodzę z tej części, którą niosę moją pomoc,

jeśli możesz potrzebować pożyczki lub finansowania, jestem otwarty dla wszystkich

kontaktując się z nami zobaczysz wszystkie swoje marzenia

- kwota pożyczki: .......?

- okres spłaty: ....?

E-MAIL: luizaaguiero0001@gmail.com

WAHTSAPP: +33 755767899

dziękuję

i czekam na ciebie
  • arkadiusz_bancovo 13.03.19, 14:03
    Przy wyborze pożyczki pamiętajcie by korzystać z ofert zaufanych podmiotów. Dostęp do nich uzyskacie za pośrednictwem platformy kredytowej Bancovo. Zapraszam do odwiedzenia naszej strony
  • daisyy1114 22.08.15, 14:34
    Mi w podjęciu decyzji odnośnie kredytu pomógł portal ofertybezbik.pl tam znalazłam odpowiedź na wszystkie nurtujące mnie pytania, a przed kontakt mailowy udzielono mi wszystkich niezbędnych informacji. Idealny portal dla ludzi, którzy potrzebują pomocy finansowej.
  • pozyczki-chwilowki 19.12.15, 11:28
    Szybka gotówka na święta. Także dla osób z gorszymi bazami.
    Zapraszamy pozyczki-chwilowki.pl/zestawienie-pozyczek/
  • mikemsith 25.05.16, 02:07
    Cześć każdy, Ja Pan Chen Mulan Od Ohio USA, szybko chcą używać tego medium na ścinanie świadectwo o tym, jak Bóg skierował mnie do Legit i realnej pożyczki pożyczkodawcy, którzy przekształcili swoje życie z trawy do łaski, od bycia biednych bogata kobieta, która może teraz pochwalić zdrowego i bogatego życia bez stresu i trudności finansowych. Po tylu miesiącach prób, aby uzyskać kredyt w internecie i został oszukany sumę $ +5.200 stałem tak zdesperowani w uzyskaniu kredytu z legit pożyczki pożyczkodawcy w Internecie, którzy nie doda do moich cierpień, po czym postanowiłem skontaktować się z przyjacielem kopalnia, który niedawno dostał pożyczkę w trybie online, rozmawialiśmy o tej sprawie i do naszego wniosku, opowiedziała mi o kobiecie zwanej pani Christina Rojas, który jest prezesem Christina Rojas Loan Company Więc zastosowanie do sumy kredytowego (320,000.00USD) o niskiej oprocentowanie w wysokości 3%, więc pożyczka została zatwierdzona łatwo bez stresu i wszystkie przygotowania zostały złożone w sprawie przeniesienia kredytu oraz w czasie krótszym niż dwa (2) dni pożyczka została zdeponowana w moim banku więc chcę doradzać nikogo i potrzebujących pożyczka szybko się z nim skontaktować poprzez: (happinessloanfirm@hotmail.com) połączenia lub SMS +18653250382) nie wie robimy to modlę się, aby Bóg pobłogosławi ją za dobrą rzeczą, jaką wykonał w moim życiu.
  • bernadetka19532wp.pl 17.07.16, 19:20
    Witam potrzebuje21000tys na długi okres spłaty jestem zadłużona w chwilówkach mogę spłacac po600zl miesięcznie pline
  • bernadetka19532wp.pl 17.07.16, 19:25
    Witam POTRZEBUJĘ 21000 ZL NA DŁUGI OKRES SPŁATY mogę spłacać po600zl miesięcznie. Jestem zadłuzona w chwilówkach .Mój e-mei bernadetka1953@wp.pl tel 888651307 .Jestem z Białegostoku.PILNE.Proszę o kontakt
  • didi35 28.08.16, 13:21
    proszę o kontakt didi0107@poczta.fm
  • creditplusfinance 09.11.18, 05:25
    Czy potrzebujesz pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub na opłacenie rachunków i korporacyjnych środków finansowych na nieruchomości i wszelkiego rodzaju finansowanie działalności gospodarczej { creditplusfinance11@gmail.com }, Oferujemy również pożyczki dla osób fizycznych, firm i organów korporacyjnych przy 3% stopie procentowej. Dajemy pożyczkę poważnie myślącym ludziom, którzy są zainteresowani pożyczką, jeśli zainteresowani kontaktują się z tym adresem e-mail: creditplusfinance11@gmail.com
  • schulz07 02.01.19, 04:17
    cześć

Czy potrzebujesz pożyczki, aby rozpocząć działalność gospodarczą lub zapłacić rachunki i korporacyjnych środków finansowych na nieruchomości i wszelkiego rodzaju finansowania działalności gospodarczej. Nasze pożyczki są zarówno długie, jak i krótkie, o korzystnych stopach procentowych. Oferujemy pożyczki o oprocentowaniu 2%, prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji za pośrednictwem (lehmannschulz07@gmail.com)
  • danielplancq 31.01.19, 18:19
    NieWiarygodne, ale prawdziwe. Bóg jest zawsze wielki. Po kilku odrzuceniach mojego poważnego wniosku przez Bank, otrzymałem pożyczki podziękowania dla Pana MICHEL PLANCQ całkiem uczciwy.
    Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt poprzez e-mail: plancqamichel@gmail.com. Oferuje pożyczki 1000 do 3 000 000 euro dla każdego, kto jest w stanie spłacić go z odsetkami w niskiej stopie 2% do 5%. Nie wątpię w ten komunikat. To doskonała rzeczywistość. Pobierz wiadomość do swoich bliskich, którzy są w potrzebie. Na zdrowie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka