Dodaj do ulubionych

dr.BODZEK opieka w ciąży

17.04.07, 13:25
Czesc!
szukam kontaktu z dziewczynami, które były pod opieka dr Bodzka w czasie
ciązy. Mam kilka pytań i watpliwosci. Moze znajdzie sie jakas dobra dusza i
odezwie sie tutaj albo na gazetowego meila ( eliza1252@NOSPAM.gazeta.pl )
Obserwuj wątek
      • eliza1252 Re: dr.BODZEK opieka w ciąży 23.04.07, 09:37
        Czesc! Miło , ze ktoś sie odezwal. Doktor ma tyle pacjentek, a tutaj jakos nikt
        go nie zna, albo dziewczyny nie chca pisac.
        Znalazłam juz troche opinii na jego temat na bialej liscie dobrych ginekologow
        a tutaj chcialam pogadac z dziewczynami, ktore sa jego pacjentkami, powymieniac
        sie doswiadczeniem. Ja niedlugo rodze i jestem ciekawa jak to wszystko wyglada
        (porod, pobyt w szpitalu). liczylam na opinie dziewczyn , nie o wszystko mozna
        spytac lekarza a poza tym wrazenia tych ktore przezyly to na wlasnej skorze sa
        najcenniejsze.
        Rozumiem ze ty bylas/jestes jego pacjentka. Moze napiszesz cos o swoich
        doswiadczeniach-najlepiej z porodu.
        • a.g9910 Re: dr.BODZEK opieka w ciąży 25.04.07, 20:21
          Witam,
          NIestety nie jestem pacjętką z racji tego że to mój znajomy, ale nie watpię
          absolutnie ze dokonałaś bardzo dobrego wyboru.

Dr. Bodzek jest super specjalista , az szkoda że tu o tym nie piszą.
          • eliza1252 Re: dr.BODZEK opieka w ciąży 26.04.07, 09:05
            No wlasnie tez jestem w szoku ze nikt nic nie pisze. jak sie idzie do doktora
            to az ciemno od pacjentek w poczekalni, czyzby wszystkie byly spoza Bytomia?
            Trudno widocznie nie chca dzielic sie opiniami.

a.g9910 - dobrze ze chociaz Ty sie odezwalas, choc szkoda ze nie jestes jego
            pacjentka.Na bialej liscie, na szczescie, kilka dziewczyn pisalo bardzo dobrze
            o nim. Gdyby nie to pomyslala bym ze nikt go nie zna w naszym miescie.
            • ewdik Re: dr.BODZEK opieka w ciąży 26.04.07, 12:29
              Witaj.Jestem jego pacjentką i bardzo go sobie chwalę.Obecnie jestem w 33 tc.
              Dwie poprzednie ciąże poroniłam, lecz niestety leczyłam się u innego lekarza.
              Obecna ciąża to wogóle sukces że zaszłam, miałam zrosty na macicy i problemy
              hormonalne. Pół roku kuracji, zabieg histeroskopi i w końcu się udało. Teraz
              prawie całą ciąże przeleżałam, najpierw byłam na potrzymaniu. Brałam duphaston,
              a póżniej w 18 tygodniu okazało się że szyjka się skraca, więc zakładał mi szew
              n szyjce w klinice, chociaż nie był to jego oddział to robił to osobiście. jak
              leżałam na patologii to przyszedł do mnie zapytac jak się czuję i czy nic sie
              nie dzieje. Wczoraj byłam u niego na wizycie, to po raz kolejnu mnie zaskoczył,
              bo powiedział że umówimy się na zdjęcie szewka i na datę porodu, bo on chciałby
              przy nim byc. Sama nie śmiałam pytac, bo i tak bardzo dużo dla mnie zrobił.
              Gdyby nie on napewno nie donosiłabym mojego wypragnionego dzieciaczka. Naprawdę
              takiego lekarza jeszcze nie spotkałam, z takim podejściem i z taka troską o
              pacjentkę. A w którym tygodniu ty jesteś? Nie martw sie to dobry lekarz, do tego
              miły i konkretny, odpowiada na wszystkie pytania wyczerpująco.Pozdrawiam
              --
              bd.lilypie.com/fZBNp1.png%5B/img%5D%5B/link%5D
    • statystyczny1 Re: dr.BODZEK opieka w ciąży 26.07.07, 20:01
      no właśnie jestem ojcem świeżo narodzonego dziecka,do czasu wizyt w prywatnym
      gabinecie byliśmy super zadowoleni,idealna opieka i prowadzenie ciąży,lecz na
      tym koniec ,opieka nad swoją pacjentką skończyła się z chwilą przyjęcia na
      klinikę w Bytomiu ODRADZAM ODRADZAM
      • eliza1252 Re: dr.BODZEK opieka w ciąży 27.07.07, 13:51
        statystyczny1
        możesz napisać coś więcej, ja jestem jeszcze wciąż przed porodem, choć zbliza
        sie duzymi krokami i juz spotkłam sie z opinią podobną do Twojej. Z gabinetu
        prywatnego jesteśmy z mężem zadowoleni, no ale właśnie jeszcze pozostaje
        szpital. Jeśli nie chcesz pisać na forum to napisz na mojego maila gazetowego.
        Pozdrawiam.
      • liliana1981 Re: dr.BODZEK opieka w ciąży 18.09.07, 00:45
        nie dziwie sie ze opieka skonczyla sie na pryuwatnym gabinecie.czy
        naprawde nie zauwazyles, ze opika po porodzie wymaga dodatkowych
        kosztow? pan dr chyba za malo wyraznie to podkresla, a szkooda,
        mniej by byloo osob rozczarowanych
        • domino3311 Re: dr.BODZEK opieka w ciąży 26.09.07, 21:04
          Witam.
          Jestem po porodzie, opiekował się mną dr Bodzek. Jestem bardzo
          zadowolona. Wymagał dużo badań - i dobrze. Fakt, że ma dużo
          pacjentek i nieraz czekało się w poczekalni nawet 1 godzinę ale
          warto. Był przy porodzie i bardzo mi pomógł. Rozumię, że po porodzie
          przestał się interesować bo po porodzie jego rola tak naprawdę się
          skończyła. Jeżeli chodzi o klinikę to warunki znośne choć nie
          rewelacja, ale nie ma lepszego personelu niż tam. Wszystkie siostry
          i położne mają wielkie serca i służą pomocą. Jeżeli ktoś chce
          jakieś biższe informacje piszcie na forumowgo maila.
          • ank.a.80 Re: dr.BODZEK opieka w ciąży 13.01.09, 12:30
            Witam.
            Jestem w 31tc ciąży, lekarz prowadzący dr Bodzek. Jeśli możesz
            napisz coś więcej o samym porodzie, czy doktor był przy porodzie
            (odpłatnie?), jak oceniasz położne, jakie warunki itd.

dzięki z góry

domino3311 napisała:

> Witam.
            > Jestem po porodzie, opiekował się mną dr Bodzek. Jestem bardzo
            > zadowolona. Wymagał dużo badań - i dobrze. Fakt, że ma dużo
            > pacjentek i nieraz czekało się w poczekalni nawet 1 godzinę ale
            > warto. Był przy porodzie i bardzo mi pomógł. Rozumię, że po
            porodzie
            > przestał się interesować bo po porodzie jego rola tak naprawdę się
            > skończyła. Jeżeli chodzi o klinikę to warunki znośne choć nie
            > rewelacja, ale nie ma lepszego personelu niż tam. Wszystkie
            siostry
            > i położne mają wielkie serca i służą pomocą. Jeżeli ktoś chce
            > jakieś biższe informacje piszcie na forumowgo maila.
      • marcel07 Re: dr.BODZEK opieka w ciąży 03.10.09, 21:33
        Ja byłam i jestem pacjentką Dr Bodzka i jestem bardzo zadowolona .Przeprowadził moją bardzo skomplikowaną ciążę (bardzo silny konflikt serologiczny)zawsze służył pomocą nawet telefonicznie i sam wykonywał cesarskie cięcie i sam osobiście wypisywał po porodzie .Super polecam
        • joy76 Re: dr.BODZEK opieka w ciąży 24.10.09, 23:23
          jestem pacjentką dr Bodzka, prowadził również moją ciążę. mogę polecić, jest
          uprzejmy,ma poczucie humoru i niekrępujący sposób traktowania pacjentki,
          szczegółowo wyjaśnia, zleca potrzebne badania, jest dostępny pod tel. nie był
          obecny przy porodzie,ale też o to nie zabiegałam, przy porodzie naturalnym
          najważniejsza jest współpraca z położną. zakładam,że gdybym miała planowaną
          wcześniej cesarkę, prosiłabym o Jego obecność. generalnie: polecam.
          --
          Nie wrzucaj wszystkiego do jednego worka - nie udźwigniesz
    • orchideea26 Re: dr.BODZEK opieka w ciąży 16.03.10, 14:28
      jestem obecnie pacjentką dr Bodzka, trafiłam do niego po poronieniu, szybko
      zaszłam w drugą ciążę. W trakcie ciąży pan dr zawsze służył pomocą, nawet prze
      telefon mnie nie zbywał, niestety mimo wszystko ponownie płód obumarł w 9tc, pan
      dr sprawnie sam wykonał mi zabieg i jeszcze w tym samym dniu wróciłam do domu.
      Nadal jestem pacjentką dr bo choć i tym razem się nie udało, wiem że dr Bodzek
      zrobił wszystko co było w jego mocy.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka