Dodaj do ulubionych

SIATKÓWKA w ZŁOCIEŃCU

20.08.06, 17:26
Mam dobrą wiadomośc dla fanów siatkówki ze Złocieńca i okolic, a mianowicie :)
od października będzie mieli swoją druzyne w rozgrywkach 3 ligowych będzie się
ona nazywać KS OGNIWO ZŁOCIENIEC Zapraszam wszystkich chetnych którzy chcieli
by chodzic na treningi i grać w tym zespole
Treningi odbywają się narazie na stadionie w poniedziałek, srode i czwartek o
godz 19
Edytor zaawansowany
  • wuster 28.08.06, 22:18
    Z jakimi zespołami zagra Ogniwo? Czy zespół ma jakiegoś sponsora? Czy jest
    jakaś strona internetowa z wynikami meczów na poziomie rozgrywek?
  • robertovv 01.10.06, 15:57
    drużyna narazie jest w fazie negocjacji co do budżetu.A rozgrywki zaczynają sie
    gdzieś pod koniec pażdziernika.Zapraszamy chętnych chcących grać na
    treningi:poniedzialek godz.20 hala widowiskowo-sportowa,sroda godz.20 hala przy
    ul.czaplineckiej,piątek godz.20 hala przy ul. czaplineckij
  • bzik17 23.10.06, 15:00
    Kiedy pierwszy mecz?:-)
  • pikpok0 24.10.06, 21:44
    wygląda na to ze druzyny nie bedzie ale o tym niech wypowiedza sie lepiej
    poinformowani uzytkownicy naszego forum
  • 33kk 24.10.06, 22:01
    ?
  • hannibal6 26.10.06, 15:52
    uuuuuuu, chyba nici z tej 3ligi...podobnie jak w Drawsku Pom., pozostaje nam
    ALPS(Amatorska Liga Piłki Siatkowej) w Złociencu i Drawsku Pom. pozdrowienia dla
    chłopaków z OSiRu...
    P.S: na tym forum działa z OSiRu chyba tylko Łukasz...
  • 33kk 26.10.06, 16:35
    Czego lub kogo zabrakło?
    Pieniędzy, zawodników, trenera? Może kłopot z wynajęciem hali?
  • hannibal6 27.10.06, 19:24
    W złocieńcu nie dali pieniędzy, w Drawsku Pom. tez, chociaż władze mówią, że by
    dały ale nie ma chętnych, co jest kompletną bzdura i kłamstwem, gdyż sam znam
    kilku chętnych<dobrych> graczy z Drawska Pom....dobra mykam na trening do OSiRu...
  • lukasz83zloc 28.10.06, 09:24
    o to co się stało z pieniędzmi które dostał na siatkówke od burmistrza wypada
    zapytać pana Stochaja, można się tylko domyslac na co poszły napewno nie na
    siatkówke!! no ale bądźmy dobrej myśli może za rok :)
  • pikpok0 28.10.06, 22:40
    Nie gadaj chłopie bzdur (hanibal) bo trzeba sie było przejść na trening w Drawsku i zobaczyć ilu przychodziło. To moze wymieniłbys tych kolegów pamietając jednak o tym ze muszą oni po pierwsze nie być zawodnikami innego klubu a po drugie mieć więcej niż 18 lat bo takie warunki są stawiane zawodnikowi w 3 lidze . Fakt jest w Drawsku bardzo dobra drużna młodzikow ale ci chłopcy maja narazie nascie lat
  • hannibal6 29.10.06, 10:30
    no rozumiem, jednak w Złociencu nikt nie wspominał o tym, że zawodnik 3 ligi
    musi mieć skończone 18lat. Jeżeli to prawda to i w Złocieńcy nie byłoby zbyt
    wielu takich zawodników, gdyż większość ma 17, a ja np.16. Powyżej 18 lat mamy
    tylko kilku graczy(o ile się nie myle to 3 lub 4)
  • bzik17 29.10.06, 11:35
    No to niech chlopaki trenuja rok ,dwa i wtedy III liga zawita do Zlocienca :-)
    ps.a co z innymi dyscyplinami zespolowymi (koszykowka,pilka reczna) ? Sa jakies
    szanse na jakis zespol ze Zlocienca?
  • hannibal6 29.10.06, 12:32
    Nie słyszałem o druzynach piłki ręcznek i koszykówki w Złocieńcu...a odnośnie
    wieku siatkarzy w III lige to znam 17latków którzy grają w bardzo dobrych
    drużynach, rozmawiałem na innym forum i tam powiedziano mi, że na pewno siatkarz
    w II lidze nie musi miec więcej niz 18 lat.( słyszałem opcje, że >16 lub >17)
  • lukasz83zloc 29.10.06, 18:06
    gdzie to jest napisane że musi mieć 18 lat????
  • pikpok0 03.11.06, 18:15
    Sorrki moj blad w regulaminie 3 ligi nie ma mowy o koniecznosci bycia pełnoletnim jak wczesniej napisałem.
  • bzik17 04.11.06, 14:16
    No to w takim razie jakie przeszkody zostaly do utworzenia 3ligowego zespolu??
  • pikpok0 04.11.06, 23:14
    Juz koledze mowie , zreszta chyba juz o tym mowiłem brak zawodnikow chetnych do grania.Trafił mi w ręce ostatnio brukowiec o skrocie TPD w ktorym przeczytałem list wielkiego fana siatkowki o 3 lidze w Drawsku i zarzuty skierowane przeciwko władzą miasta które rzekomo nic nie zrobiły by 3 liga powstała. Postanowiłem więc zobaczyć jak to jest ( w przeciwieństwie do wielkiego fana piszącego do gazety ) W piatek poszedłem zobaczyc na trening 3 ligowcow i zobaczyłem 8 uczestnikow w czym 1 z nich jest zawodnikiem jednego ze szczecinskich klubów a 2 kierownikiem i raczej nie bedzie grał w meczch.
    Czyli zostaje 6 zawodników. Bedac tam dowiedziałem sie ze treningi maja jeszcze we wtorki a na ostatnim były 4 osoby, wiec nie wiem czy jest sens porywac sie na 3 ligę.
    A teraz plusy :)
    Musze przyznac ze gra tych chłopakow zrobila na mnie duze wrazenie i zastanawiam sie czy z powodu braku kadry najlepszym rozwiazaniem nie byloby stworzenie 1 druzyny z zawodnikow z Drawska i ze Złocinca.
  • bzik17 05.11.06, 13:41
    Dziwi mnie brak chetnych do grania w 3 ligowym klubie skoro byli chetni do
    grania w amatorskiej lidze zlocienieckiej.Z tego co czytalem gralo kilka
    zespolow co daje kilkudziesieciu zawodnikow-czyzby to byl "slomiany zapal"?
  • lukasz83zloc 05.11.06, 19:41
    w złocieńcu jest liga amatorska, w drawsku liga amatorska ruszy pod koniec roku
    ale w tych ligach grają głownie osoby ok. lub pow. 40 roku życia! a pomysł z
    utworzeniem 3 ligi z naszych dwóch miast wydaje sie być dobrym ale zaraz byłby
    problemy z treningami gdzie je robić gdzie grać mecze itd. Złocieniec będzie
    dążył do wystartowania w przyszłym sezonie a narazie pozostanie nam udział w
    lidze amatorskiej w drawsku pomorskim gdzie jest wyższy poziom i udział w
    różnych turniejach takich jak np. 11.11.2006 w Miorosławcu!! z okazji dnia
    niepodległosci
  • lukasz83zloc 06.12.06, 15:01
    zapraszam ponownie wszystkich na treningii środa, piątek godz. 20 poszukujemy
    także sponsorów, mamy już znaczną kwote z Czaplinka, czy macie jakieś pomysły
    jaka firma mogłaby wspomóc raczkującą miejskoą druzyne siatkówki ??
  • kazimierz60 09.12.06, 18:47
    pikpok0 - nie wiem co ty robisz na tym wątku, ale siejesz tylko zamieszanie;
    najpierw piszesz, że ktoś pisze bzdury, następnie odwołujesz to, to może ty
    jesteś brukowiec, jeżeli takimi pojęciami operujesz. Odnosząc się do pytań
    niczego nie wyjaśniasz, nie odpowiadasz konkretnie na wątpliwości, tylko
    chodzisz i liczysz zawodników na sali! Zrób coś pożytecznego; wyjaśnij, czy
    burmistrz chciał dać pieniądze, dał lub nie dał. Człowiek nie wie, a ty
    zachowujesz się jak nadworny błazen burmistrza; odpowiedz człowiekowi - ale
    konkretnie, jeżeli już uważasz się za wiedzącego coś w tym temacie. Jak nie, to
    milcz. I nie licz zawodników na sali, tylko pomóż tym chłopcom.
  • lukasz83zloc 13.12.06, 10:31
    16.12.06 odbędzie się turniej siatkówki na hali widowiskowo - sportowej poziom
    ma być ponoc wysoki zgłosiły się drużyny z wałcza, chodziezy, mirosławca,
    szczecina, strargardu szcz. :) zapraszam wszystkich kibiców!! tylko czemu osir
    nie robi żadnej reklamy tego turnieju w mieście??
  • pikpok0 14.12.06, 00:33
    A jak Pan im pomogleś, ja przynajmniej wyraziłem zainteresowanie poszedłem policzyłem a Pan - narazie tylko wyzwał mnie Pan od blaznów?
  • lukasz83zloc 03.03.07, 22:41
    www.ogniwozlocieniec.go.pl/ małymi krokami do przodu zrobimy siatkówkę
    w złocieńcu na dawnym poziomie :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka