Dodaj do ulubionych

Pokojowi imigranci cd

15.01.16, 01:52
www.dailymail.co.uk/news/article-3396107/Three-year-old-boy-raped-multiple-people-asylum-centre-Norway.html
Three-year-old boy is raped 'by multiple people' at asylum centre in Norway
Police investigating reports that refugee was abused on January 6
Authorities do not rule out multiple perpetrators
Alleged rape took place in Forus centre in southwestern city of Stavanger
Forus centre hosts some 800 asylum-seekers

Read more: www.dailymail.co.uk/news/article-3396107/Three-year-old-boy-raped-multiple-people-asylum-centre-Norway.html#ixzz3xGnKUXF3
Follow us: @MailOnline on Twitter | DailyMail on Facebook
Edytor zaawansowany
  • 15.01.16, 01:55
    I dalej Skandynawia:

Sweden's population grew from 9 million to 9.5 million in the years 2004-2012, mainly due to immigration from "countries like Afghanistan, Iraq and Somalia". 16 percent of all newborns have mothers born in non-Western countries. Employment rate among immigrants: 54 percent.

Sweden now has the second highest number of rapes in the world, after South Africa, which at 53.2 per 100,000 is six times higher than the United States. Statistics now suggest that 1 out of every 4 Swedish women will be raped.
  • 15.01.16, 09:09
    Wczoraj jeden zdesperowany burmistrz bawarski zrealizowal to, co zapowiedzial- zawiozl autobusem 31 uchodzcow do pani kanclerz. Ale ta , zamiast ich chlebem i sola przyjac, na kawe i ciasto zaprosic, wcale ich nie wpuscila. Podstawila im tylko inny autobus ktorym zawieziono ich do innego obozu dla uchodzcow, podobno tylko na jedna noc, bo ten tez juz jest przeludniony.

• 20.01.16, 04:45
    www.bbc.com/news/magazine-19592372
    --
    Atenção, curva perigosa!
  • 20.01.16, 04:58
    Szwecja jest tak fucked up że przestała być wiarogodnym przykładem na cokolwiek. Z wyjątkiem że za 30 jej nie będzie.
  • 20.01.16, 05:03
    Bardzo istotny i merytorycznie wazki komentarz...

--
    Atenção, curva perigosa!
  • 20.01.16, 05:07
    chris-joe napisał:

> Bardzo istotny i merytorycznie wazki komentarz...
    >

Mniej więcej jak wszystkie Twoje! lol

• 20.01.16, 05:14
    Zwiezle, a celnie i tresciwie. I rest my case.

--
    Atenção, curva perigosa!
  • 20.01.16, 05:23
    chris-joe napisał:

> I rest my case

So do I :)

• 15.01.16, 20:01
    http://bi.gazeta.pl/im/fotomon/ludzie/f640x640/24/12/21/017882334b.jpg
  • 15.01.16, 20:39
    Ktos kto nie wie ze w jezyku polskim Erfurt sie odmienia i ze przymiotnik "niemieckim" pisze sie z mala litera niech lepiej nie komentuje tego co sie dzieje w Niemczech:)

Owszem, te zdjecia mozna uswiadczyc w niemieckich mediach, choc raczej z nieprzychylnymi komentarzami.
    Nie slyszalam zeby ktokolwiek tu sie domagal nowych wyborow, choc jest wielu ktorzy sie domagaja ustapienia Merkel.

• 15.01.16, 21:27
    maria421 napisała:

> Owszem, te zdjecia mozna uswiadczyc w niemieckich mediach, choc raczej
    > z nieprzychylnymi komentarzami.

Dobrze. Im bardziej nieprzychylne, tym więcej ludzi za tym pójdzie.
    Bowiem wszyscy wiedzą że media są zarażone śmiertelną trucizną, więc trzeba od nich uciekać i robić dokładnie na odwrót.
  • 18.01.16, 16:31
    Pierwsza proba ukamieniowania dwoch transseksualistow w Niemczech przez trzech mlodych muzulmanow udaremniona przez przypadkowo przejezdzajacy patrol policyjny.
    Zatrzymani sprawcy, juz wczesniej notowani za inne przestepstwa, zeznali ze "takich" nalezy kamieniowac.

www.youtube.com/watch?v=hxrO7iG8XPQ

• 18.01.16, 23:21
    maria421 napisała:

Zatrzymani sprawcy, juz wczesniej notowani za inne przestepstwa, zeznali ze "takich" nalezy kamieniowac.

to nie sa "uchodzcy". to sa bandyci ktorym udalo sie zwiac z wlasnego kraju, byc moze wlasnie przed wiezieniem. takich powinno sie z miejsca deportowac.
    czy ty, albo twoj maz, albo ja, maz, przyjechalysmy do naszych krajow z zamiarem wychowania 'tutejszych'?

Minnie

--
    Przychodzi Puchatek do sklepu mięsnego i pyta się: Czy jest wieprzowina? Na to sprzedawca: Jest.
    Puchatek wyjmuje karabin maszynowy, zaczyna strzelać i krzyczy:
    To za Prosiaczka!
  • 19.01.16, 08:46
    minniemouse napisała:

> maria421 napisała:
    >

> Zatrzymani sprawcy, juz wczesniej notowani za inne przestepstwa, zeznali ze
    > "takich" nalezy kamieniowac.

>
    > to nie sa "uchodzcy". to sa bandyci ktorym udalo sie zwiac z wlasnego kraju, by
    > c moze wlasnie przed wiezieniem. takich powinno sie z miejsca deportowac.
    > czy ty, albo twoj maz, albo ja, maz, przyjechalysmy do naszych krajow z zamiar
    > em wychowania 'tutejszych'?
    >
    >
    Ano wlasnie, Minnie!

Ja nie przyjechalam z PRLu zeby tu socjalizm czy komunizm budowac, nie przyjechalam tutaj po to zeby tu moje porzadki wprowadzac do ktorych Niemcy maja sie dostosowac.
    Ty tez nie wyemigrowalas z PRLu poto zeby w Kanadzie PRL wprowadzac, prawda?

I taka wlasnie jest roznica miedzy nami a nimi.

• 19.01.16, 09:36
    no, tylko pamietaj, nie wszyscy uchodzcy sa tacy.

--
    Przychodzi Puchatek do sklepu mięsnego i pyta się: Czy jest wieprzowina? Na to sprzedawca: Jest.
    To za Prosiaczka!
  • 19.01.16, 11:49
    minniemouse napisała:

> no, tylko pamietaj, nie wszyscy uchodzcy sa tacy.
    >
    Minnie, mam powyzej uszu pouczania "nie wszyscy sa tacy", bo to do niczego nie prowadzi.
    Wiem, ze nie wszyscy sa tacy, ale rownoczesnie wiem, ze wiekszosc gwalcicieli stanowia muzulmanie. Dlatego, gdybym byla mloda dziewczyna wiedzialabym przed kim mam sie trzymac na bacznosci.
    Chociaz.... jeden 22 letni uchodzca zgwalcil 88 letnia babcie, wiec moze mnie, o wiele mnlodszy wiek tez nie chroni.

• 20.01.16, 04:15
    ja znowu mam dosyc tego skwapliwego donoszenia "o, zobaczcie zobaczcie co ci wstretni muzulmanie ...".
    TV, radio, komputer, gazete kazdy ma.

Wiem, ze nie wszyscy sa tacy, ale rownoczesnie wiem, ze wiekszosc gwalcicieli stanowia muzulmanie.

indeed? wiesz, chcialabym statystyki z policji ile gwaltow dokonano w danym miescie danego dnia, i ilu z tych byli faktycznie muzulmanie.
    Oczywste bowiem ze kamery teraz sa nakierowane na uchodzcow. a co robi reszta obywateli, who cares.

Dla mnie wiekszym problemem jest inercja rzadu niemieckiego niz sami uchodzcy.
    tam gdzie potrzeba strazy, kontroli i rygoru jest brak nadzoru, organizacji, ospalosc w szukaniu opanowania tego chaosu. mam wrazenie ze Niemcy nasciagali milion uchodzcow ale bez martwienia sie o przyszlosc. ponownie pytam, dlaczego kara za przestepstwa nie jest automatyczna deportacja? what the hell?

zreszta nie tylko oni. miejmy nadzieje ze wkrotce przestana sie tak cackac z uchodzcami
    i sobie z tym poradza.

Chociaz.... jeden 22 letni uchodzca zgwalcil 88 letnia babcie, wiec moze mnie, o wiele mnlodszy wiek tez nie chroni.

koniecznie musialas to dodac.

cop rapist

teen rapist
    pietnastolatek
    dekade starszy

pierwsze lepsze z brzegu. ze takie rzeczy dzieja sie wszedzie i caigle, niestety.

Minnie
    --
    To za Prosiaczka!
  • 20.01.16, 08:55
    Minnie, wiesz ze z powodu politycznej poprawnosci i obawy o bycie oskarzonym o rasizm przez wiele lat Pakistanczycy mogli sobie bezkarnie gwalcic angielskie nastolatki?

en.wikipedia.org/wiki/Rotherham_child_sexual_exploitation_scandal

Do tego wlasnie prowadzi postawa jaka Ty reprezentujesz. Bardziej obchodzi Cie to, zeby nie wypasc na "rasistke" , bardziej obchodzi Cie dobre imie muzulmanskich uchodzcow niz dobro i bezpieczenstwo kobiet.

• 20.01.16, 09:49
    Do tego wlasnie prowadzi postawa jaka Ty reprezentujesz. Bardziej obchodzi Cie to, zeby nie wypasc na "rasistke" , bardziej obchodzi Cie dobre imie muzulmanskich uchodzcow niz dobro i bezpieczenstwo kobiet.

tobie sie chyba te artykuly i ta muzulmanska mania juz rzucily na mozg. przeciez mowie zeby sprawcow bez milosierdzia karac i deportowac. ja nie widze koloru, religii ja widze czyny.

Minnie
    --
    To za Prosiaczka!
  • 20.01.16, 10:01
    minniemouse napisała:

> tobie sie chyba te artykuly i ta muzulmanska mania juz rzucily na mozg.

Brakuje Ci argumenow?

przecie
    > z mowie zeby sprawcow bez milosierdzia karac i deportowac. ja nie widze kolo
    > ru, religii
    ja widze czyny.
    >
    > Minnie

Jak mozesz deportowac tych ktorzy maja obywatelstwo tak jak ci Pakistanczycy w Rotherham?

• 20.01.16, 10:32
    maria421 napisała:

> Brakuje Ci argumenow?

zauwazam tylko fakt, iz tak juz jestes zaslepiona ze nie dociera do ciebie ze juz na poczatku w pierwszych slowach pisalam "bandytow sie kara i deportuje"

> Jak mozesz deportowac tych ktorzy maja obywatelstwo tak jak ci Pakistanczycy w

chcesz mi teraz powiedziec ze ci uchodzcy z obozu co gwalcli niemki juz maja obywatelstwo?
    poza tym osobiscie uwazam ze miedzy 1997 i dalej niekoniecznie kazdy Pak mial obyw a jak mial to 25 lat wiezienia tez dobrze. to samo z uch. juz, usatysfakcjonowana?

M

--
    To za Prosiaczka!
  • 20.01.16, 11:26
    jej wtedy tez bys pewnie nie chciala wpuscic?

Maryam Monsef

M
    --
    To za Prosiaczka!
  • 20.01.16, 11:45
    Minnie, jezeli ktos tu jest zaslepiony, to Ty, polityczna poprawnoscia , ktora nakazuje jak kto ma myslec i jak powinien na tematy imigrantow pisac.
  • 21.01.16, 10:02
    maria421 napisała:

ktora nakazuje jak kto ma myslec i jak powinien na tematy imigrantow pisac.

curiouser and curiouser,
    bo ja znowuz jak czytam ciebie (i nie tylko) to mam wrazenie ze mam ! zapakowac wszystkich muslim do jednego wora!, poslac wor do wszystkich diablow!, i dokladnie zalepic granice by bron boziu choc jeden od tej specyficznej wiary sie gdzie ta nie przesliznal.
    hm.
    tak jakos napor na to czuje z gory...

Minnie
    --
    To za Prosiaczka!
  • 21.01.16, 12:33
    Minnie, nie stac Cie na jakies sensowne argumenty oprocz powtarzania banalow ze "nie wszyscy sa tacy", tak jakby to jakies wielkie epokowe odkrycie bylo?

Ja na Twoje wrazenia nic nie moge, i wlasciwie malo mnie one obchodza. Mnie obchodzi bezpieczenstwo Europy, Ciebie bardziej obchodzi dobre imie islamu i muzulmanow.

I niech tak pozostanie.

• 22.01.16, 02:11
    maria421 napisała:

Ja na Twoje wrazenia nic nie moge, i wlasciwie malo mnie one obchodza. Mnie obchodzi bezpieczenstwo Europy, Ciebie bardziej obchodzi dobre imie islamu i muzulmanow.

Mario, sprytnie sie wykrecasz od moich zarzutow przekazanych w postaci sarkazmu,
    no ale fakt pozostaje faktem - ty z kolei narzucasz tu swoj swiatopoglad.
    rownie sprytnie, manipulatywnie wciskasz mi ze mnie "bardziej obchodzi dobre ime islamu...itd" lol
    jezeli cokolwiek bronie to niewinnych ludzi ktorzy szukaja azylu tak jak kiedys szukalas ty, ja, i kazdy inny immigrant. w przeciwienstwie do ciebie nie wrzucam wszystkich jak leci do jednego wora.
    i mnie tez zalezy aby Europy nie zalala fala muzulanskich kryminalistow. co trzeba robic w tym kierunku juz pisalam. moze Europa powinna wreszcie wziac przyklad z Pln A
    zwlaszcza z Kanady, i zaostrzyc przepisy dotyczace immigracji? i przestac bac sie powiedziec ze niebo jest niebieskie a slonce zolte zamiast cacakac sie z kryminalistami.

Minnie
    --
    To za Prosiaczka!
  • 22.01.16, 08:57
    Minnie, ja bym po prostu byla bardzo wdzieczna gdybys Ty , z dalekiego zachodniego wybrzeza Kanady (o ile Cie dobrze lokalizuje) nie pouczala mnie tu w Niemczech co Niemcy czy Europa powinny a co nie.

Wy jestescie w tym wspanialym polozeniu geograficznym, ze do Was nikt sie na zdezelowanej lodce czy na pontonie nie przeprawi , wiec mozecie sobie ustalac kogo przyjmiecie a kogo nie, macie wybor jakiego Europa nie ma.

Ten 1.100.000 uchodzcow ktore przybyly w 2015 roku do Niemiec przybyly tu NIELEGALNIE.
    Ciekawa jestem jakie nastroje panowalyby w Kanadzie gdyby w jednym roku jej granice przekroczylo tyle osob ktorym trzeba dac opieke, ktore trzeba utrzymac, a z ktorych czesc bardzo szybko pokazuje jak potrafi sie za to "odwdzieczyc".

Pomine juz fakt, ze w porownaniu do naszej ciasnej, przeludnionej Europy, Kanada ma ogromne tereny gdzie moglaby tych uchodzcow ulokowac i moze nie musialaby zabierac uczniom sal gimnastycznych...
  • 23.01.16, 02:05
    maria421 napisała:

Wy jestescie w tym wspanialym polozeniu geograficznym, ze do Was nikt sie na zdezelowanej lodce czy na pontonie nie przeprawi , wiec mozecie sobie ustalac kogo przyjmiecie a kogo nie, macie wybor jakiego Europa nie ma.

hm. to ciekawe jak sobie Polska radzi z zamknieciem granic...

re: lodka, ponton. tym rzeczywscie nie, ale w ten sposob:
    statkiem
    do Kanady

Under the Safe Third Country agreement, which took effect in December 2004, Canada and the U.S. recognize each other as safe places for refugee claimants to seek protection.
    It means Canada can turn back potential refugees at the border on the basis they must pursue their claims in the U.S., the country where they first arrived.
    Critics have argued the U.S. is not always a safe country for people fleeing persecution. They point out that more restrictive U.S. rules and interpretation of who qualifies as a refugee have meant that some claimants rejected by the U.S. were later accepted by Canada.

i moze zapomnialas, ale np USA ma sporo illegal aliens z Meksyku. przelaza przez granice bez problemu, popatrz

fakty:

There were 11.3 million unauthorized immigrants in the U.S. in 2014

Mexicans make up about half of all unauthorized immigrants (49%),
    5 facts about illegal immigration in USA

A Canada rzeczywscie ma niewielka nielegalna imigracje. ale to sie bierze raczej nie z polozenia a ze slynnego zimnego klimatu jaki tu jest. kto by chccial trzasc sie z zimna i w kwietniu odsniezac drozke kolo domu :)

Nie neguje ze polozenie ma znaczenie, ma, ale wlasnie dlatego ze np USA ma juz spore doswiadczenie z nielegalnymi uchodzcami (ostatnio im nielegalne przekraczanie maleje)
    to (oprocz multikulti itd) Europa powinna korzystac z jej doswiadczenia i brac z niej przyklad.
    nie jest wyrazem madrosci byc dumna Zosia - Samosia.

Ten 1.100.000 uchodzcow ktore przybyly w 2015 roku do Niemiec przybyly tu NIELEGALNIE.

przybyc mogli nielegalnie ale, to kto im dal status uchodzcy? sami sobie nie dali.
    no i jakie to ma znaczenie gdy juz sa, popelniaja przestepstwa a rzad, policja, nawet wojsko (jakby trzeba bylo) patrzy z bezradnie opuszczonymi rekami.
    jesli wiesz co robic, nie potrzebujesz rad - to nie narzekaj ze "gwalca nasze kobiety".

Minnie

--
    To za Prosiaczka!
  • 23.01.16, 10:45
    Minnie, status uchodzcy dostaja tylko bardzo niewielki procent imigrantow. Ale zanim sie rozpatrzy ich podanie o azyl najpierw trzeba im zapewnic dach nad glowa, wyzywienie i opieke medyczna.
    W Niemczech ponad milion uchodzcow zwalilo sie na glowe takiej samej liczbie urzednikow odpowiedzialnych za przyjmowanie i rozpatrywanie wnioskow o azyl jak w poprzednich latach, wiec automatycznie rozpatrywanie tych podan sie wydluza.
    Jezeli imigrant dostaje odmowna decyzje to ma prawo sie od niej odwolac, co znow trwa cale miesiace, a bedzie trwalo jeszcze wiecej bo sady nie moga zwiekszyc z dnia na dzien ilosci sedziow.
    Jezeli nawet odwolanie nic nie da, to wcale nie znaczy ze imigrant moze byc deportowany, bo mozna go deportowac tylko do jego kraju pochodzenia, ale tylko jezeli w tym kraju nie ma wojny , jezeli nie czekaja go tam tortury, i jezeli ten kraj zechce go przyjac.
    Juz pomijam fakt, ze wielu imigrantow albo ma falszywe paszporty, albo je wyrzuca. a kogos bez paszportu deportowac nie mozna.
    Wiec tacy zostaja dalej na utrzymaniu niemieckiego podatnika, w tym czasie oczywiscie sa wolni i moga opuszczac obozy kiedy chca i wielu z nich zabawia sie w taki sposob jak ci w Sylwestra w Kolonii.
  • 23.01.16, 11:00
    Marysiu, gwoli ścisłości. Można ich też deportować to tzw. trzeciego kraju bezpiecznego, z którego terytorium dostali się na teren Niemiec i Schengen.

--
    Wywabiam plamy na schody i piore po mordzie
    Wysadzam skrzynki balkonowe
  • 23.01.16, 12:26
    jutka1 napisała:

> Marysiu, gwoli ścisłości. Można ich też deportować to tzw. trzeciego kraju bezp
    > iecznego, z którego terytorium dostali się na teren Niemiec i Schengen.

Teoretycznie tak.
    Dlatego wlasnie uchodzcy nie chca sie dac zarejestrowac np. na Wegrzech, bo wtedy Niemcy mieliby prawo ich odeslac na Wegry.

• 18.01.16, 19:31
    http://bi.gazeta.pl/im/fotomon/ludzie/f640x640/70/13/21/01804f88ed.jpg
  • 19.01.16, 09:40
    Watolina, ha.

--
    To za Prosiaczka!
  • 20.01.16, 05:21
    Polecam artykuł.

Wywiad z Sorosem.

Artykuł jest o wiele ważniejszy niż mój komentarz, ale mimo to dodam że w artukle Soros wprost mówi że jego celem jest stworzenie w Europie obszaru "otwartego społeczeństwa". A wtóruje mu Merkel. Czyli samo to przyznanie praktycznie kompromituje ich oboje.
  • 20.01.16, 05:33
    Nie dosc, ze tego wywiadu nie przeczytales, to na dodatek nie masz pojecia co to "otwarte spoleczenstwo"... Ide spac.

--
    Atenção, curva perigosa!
  • 20.01.16, 06:13
    > Nie dosc, ze tego wywiadu nie przeczytales,
    OMG! lol

Soros to jest gościu że cokolwiek powie, jakąkolwiek opinię wyrazi, to się człowiekowi nóż otwiera.
    On podważa wszystkie możliwe zasady cywilizacji. On jest klasycznym psychoptatą.
    Mógłbym cytować jego każde zdanie z tego interview jako dowód. Każda jego opinia wypowiedziana w tym wywiadzie gwarantuje śmierć Europy i śmierć zachodniej cywilizacji.
    Jeśli ten gościu kontroluje EU, a wychodzi że to robi, to jest on bodajże najbardziej niebezpiecznym osobnikiem w Europie. Gorszym niż ISIS.
  • 20.01.16, 07:13
    Cholera, miałem się angażować w politykę. Ale trudno cicho siedzieć jak ci cała Europa obraduje nad Twoim krajem, a jej spora część chce dokonać inwizycji.
    Tak czy inaczej na razie dobrze się skończyło.

Odchodząc od polityki: good night, brother!
  • 20.01.16, 09:14
    Swiatlo, Soros ma racje kiedy mowi to :

Although Kaczyński and Orbán are very different people, the regimes they intend to establish are very similar. As I have suggested, they seek to exploit a mix of ethnic and religious nationalism in order to perpetuate themselves in power. In a sense they are trying to reestablish the kind of sham democracy that prevailed in the period between the First and Second World Wars in Admiral Horthy’s Hungary and Marshal Piłsudski’s Poland. Once in power, they are liable to capture some of the institutions of democracy that are and should be autonomous, whether the central bank or the constitutional court. Orbán has already done it; Kaczyński is only starting now. They will be difficult to remove.

In addition to all its other problems, Germany is going to have a Polish problem. In contrast to Hungary, Poland has been one of the most successful countries in Europe, both economically and politically
  • 20.01.16, 09:53
    ale wlasnie sie sukces skonczyl, oooops....
    Marszalek kochany Pilsudski to sham democracy? pierwsze slysze...

--
    To za Prosiaczka!
  • 20.01.16, 10:15
    po przeczytaniu Sorosa - po raz ktory nie wiem dzieki skladam ze nie mieszkam w PL...

--
    To za Prosiaczka!
  • 20.01.16, 09:57
    Kolejny wątek o imigrantach i uchodźcach. Kolejny wątek, w którym Światło znowu udowadnia, że komentuje nie czytając tego, co linkuje, a jeśli czyta, to nie rozumie, a jeśli rozumie, to nie pamięta...

Dla mnie takie rozważania są kompletnie bezpłodne i uważam, że służą tylko temu, żeby masować sobie własne ego. Nasze dyskusje tutaj niczego nie zmienią, ani naszych poglądów, ani opisywanych sytuacji.

Zawsze byłam zwolenniczką robienia konkretnych rzeczy tam, gdzie mogę coś zmienić czy pomóc, natomiast ciągłe gadanie bez praktycznego udzielania się uważam za werbalny onanizm. A onanizm najlepiej uprawiać bez widowni...

Luiza-w-Ogrodzie
    Forum AUSTRALIA
  • 20.01.16, 15:31
    Kochana, rozumiem że nie lubisz czytać i denerwuje cię jak ktoś cię do tego zmusza. No więc wcale nikt cię nie zmusza. Możesz ten wątek omijać szerokim łukiem.
  • 21.01.16, 18:19
    Luizo ale to co piszesz zaprzecza podstawom istnienia forum gdzie ludzie wlasnie przychodza dzielic sie pogladami. W powodzi naszych klotni bardzo czesto mozna znalezc wartosciowe wypowiedzi, ktore ja osobiscie bardzo sobie cenie.

Swiatlo natomiast jest takim bliskim, namacylnym odzwierciedleniem tego co sie stalo w Polsce wiec jak najbardziej ciekawym.

A problem imigrantow? Moze Ciebie nie interesuje gdyz Australia zdaje sie roziwazala tenze problem dosc zdecydowanie. Niestety nie wszedzie umieja sobie poradzic z zagrozeniem jakie niesie za soba bezmyslna polityka imigracyjna jaka moze sie pochwalic EU jak i USA.
  • 22.01.16, 18:16
    Aniu, znam te wypowiedz pastora, miala ona miejsce jeszcze przed wielka fala imigrantow.
    Wypowiedz jest idiotyczna, ale dowodzi ze noc sylwestrowa w Kolonii nie byla wlasciwie niczym nowym, nowascia tylko byl rozmiar molestowania.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.