Dodaj do ulubionych

Fuck-up strikes again - reaktywacjaaaa !!!!

26.10.19, 23:33
Pamiętacie może mój dylemat, gdzie napadua mnie na kanapie w domu osobnik i pod pozorem spożycia razem porannej kawy o 11 rano - zmolestowała mnie nagle na okoliczność skąd bierze pieniądze mój chłop, jaką ma furę, oraz skąd biorą kasę polityczni blogerzy oraz orgi...

Już myślauam, że mam ją z bańki, a tu nagle o 22.30 w nocy - text - że się uczy masażu liftingującego mordy i potrzebuje królika doświadczalnego w związku z tym wpadnie do mnie, ale lepiej niech ja przyjadę...

O bogowie wszechmogęcy, nie mam jakiegoś problemu z obwisem facjaty, to znaczy nie miałam dopóki nie odzytałam tego txta.

Po tym txt-cie moja facjata płynęła miękkno na połudznie (cyt. z Pyt.)... Po kilku miesiącach niedozywania (oh ulgo niebiańska) - ktoś uznaje za stosowne tatexcic do mnie po nocy, gdy ja się szykuję na mentalnie na miły wieczór w towarzystwie zaprzyjaźnionej jednostki męskiej - otrzymuję coś w rodzaju "cze... stara, potrzebuję na kimś przetestować lifting gęby, i widzi mi się, że zrobie to na Tobie" - ani buzi, ani dupci, ani jak się masz, kurwa mać.

Jak napisałam chwilowo dzięx, to znowu - napad. Że niby "ja zrzucam ją" ona czuje, że ja czuję, że ona czuje. Fcuk.

Niektórzy są jacyś... no jacyś.

Dzięki za odczytanie, nie trzeba komentować, ale jeśli się komu chce - to proszę.
Obserwuj wątek
      • stokrotna Re: Fuck-up strikes again - reaktywacjaaaa !!!! 27.10.19, 09:44
        Dzięki wszystkim :)

No głupek jestem, usunęłam z kontaktów - ale po prostu znowu znienacka mnie wzięła. Relaksując się w domu po nocy, człowiek się nie spodziewa po prostu. Zakładasz, że późny sms jest od kogoś lubianego, miłego albo ważna sprawa - typu "na pomoc, potrzebuję aspiryny, rosołu, rozmowy". Texta odczytałam, bo się otworzył. Zanim pomyślałam racjonalnie, to - no wiecie - przykrość odczułam :(

Nie mogę na to poradzić, że paskudne teksty mi sprawiają przykrość. Tak czy owak, obudziłam się i wstałam o 10 rano, pacze a tu 9.00. I niedziela - HANDLOWA !!! Pójdę tedy i sobie kupię w nagrodę croissanta.
        • jutka1 Re: Fuck-up strikes again - reaktywacjaaaa !!!! 27.10.19, 09:51
          stokrotna napisała:

> No głupek jestem, usunęłam z kontaktów
          Nie wystarczy usunąć z kontaktów - zablokuj jej numer telefonu, wtedy nie będziesz słyszeć dzwonka sms-ów, a połączenia telefoniczne będą szły z automatu do poczty głosowej.

--
          Wywabiam plamy na schody i piore po mordzie
          Wysadzam skrzynki balkonowe
          *
            • jutka1 Re: Fuck-up strikes again - reaktywacjaaaa !!!! 28.10.19, 06:51
              kan_z_oz napisała:

> Wiadomości bedzie mogła zablokowana osoba zostawić w skrzynce jeśli zechce?
              Niech zostawia, nie ma obowiązku odpowiadać. Chodzi o to, żeby telefon dźwiękowo nie niepokoił Stokrotnej.

--
              Wywabiam plamy na schody i piore po mordzie
              Wysadzam skrzynki balkonowe
              *
              • stokrotna Re: Fuck-up strikes again - reaktywacjaaaa !!!! 28.10.19, 14:12
                Dzięki za porady wszystkim :) Zaraz patrzę jak najlepiej się zabezpieczyć. Poczty głosowej na szczęście nie posiadam, ale nie mam też smartfonu, i chyba nie jest dostępna opcja wyblokowania akurat jednego numeru. Nie chcę zaś całkowicie uciszać telefonu, bo może być coś ważnego, a na dobitkę zdarza mi się zapomnieć go potem od-ciszyć.

Myślę, że to kwestia raczej ustawienia sobie w głowie. Zauważyłam, że najlepiej działa odpowiedzieć monosylabami, neutralnie i po stosownym odczekaniu. Tak aby osoba nie miała satysfakcji z tego, że ma wpływ na moje emocje swoimi atakami.
                • kan_z_oz Re: Fuck-up strikes again - reaktywacjaaaa !!!! 29.10.19, 05:52
                  Stówka to jest ta sama Pani, która siedząc na Twojej kanapie radziła abyś pozbyła się sympatii na jej konto?
                  Odezwała się późnym wieczorem aby zrobić Ci masaż twarzy, który Cię nie intersuje? Chętna go wykonać pomimo, że Cię nie interesuje?
                  Stocking to niezdrowe zainteresowanie inną osobą, wykraczające poza chwilowego bzika znajomych dalszych lub bliższych.
                  Upewnij się więc, że nie masz przypadku klasycznego 'stokera', gdzie oczywiście forumowo jest nie do ustalenia.
                  Zabezpieczenie telefonu w tym układzie to mały guzik.

Sorry, nie chcę być party popper.

--
                  Kan_z_oz

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka