28.10.19, 17:37
Kochani, dostałam maila - nasza ukochana ridge-weilerka Gucia - być może odchodzi.
Proszę nie pytać o szczegóły, bo nic nie wiem.
Pies ma 9 lat i ma prawo już odejść, ale to by była katastrofa. To się nie może stać.
Bardzo pilnie proszę do dobre myśli - wszyskich.
Mój ojciec za miesiąc kończy 80 lat, to byłby dla niego cios nie do zniesienia.
Obserwuj wątek
      • stokrotna Re: S.O.S 28.10.19, 17:44
        Ewuniu, nic nie wiem i to jest najgorsze :(
        Jest kłopot z kontaktem, telefon nie działa, internet sporadycznie, są przerwy w dostawie prądu. Przebił się ten jeden email.
        Ta bezsilność jest okropna...
          • stokrotna Re: S.O.S 28.10.19, 18:08
            :( Ja tam mniej ważna jestem Ewuniu, o Ojca się niepokoję. Gucia to jego jedyny towarzysz codzienny, to dużo więcej niż tylko pies, to obecność, zajęcie myśli i czasu - OBRONA - Gucia to przyjacielski, ale przeogromny pies i w razie czego bardzo groźny.
            Ach cholera....
    • stokrotna Re: S.O.S 29.10.19, 10:57
      Dziękuję, na razie jeszcze jest piesołka.

Ojciec telefonował, ale co jej dolega, nie udało się przekazać. Okropne połączenie, co chwila przerywa, są też przerwy w dostawach prądu.

Jacy mi się staliśmy zależni od prądu swoją drogą.... jeśli tego brakuje, to nic nie działa :(
    • stokrotna Re: S.O.S 29.10.19, 13:13
      Znam już szczegółów więcej, wygląda źle.
      Pies od dłuższego czasu podupada na zdrowiu, ale weterynarz nie potrafi zdiagnozować.
      Gucia jest coraz mniej aktywna, leży, a ostatnio po prostu powłóczy nogami.
      Za mojej ostatniej bytności, coś ją dziabło w okolice oka - albo wąż, albo pająk.
      Od tego czasu ten proces podupadania na zdrowiu trwa, więc możliwe że to borelioza albo... pierdylion innych terminalnych schorzeń prawie niemożliwych do wykrycia :(
      Pies ma swoje lata, duże rasy typu rigeback krótko żyją, poza tym. Niestety chyba będzie niezbędna eutanazja.
      • minniemouse Re: S.O.S 31.10.19, 09:06
        Boze, wspolczuje mocno. mi tez niedawno odszedl ukochany pies, 16 lat mial. (((łącze sie w bólu)))

Minnie

--
        Savoir Vivre czyli jak się zachować

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka