Dodaj do ulubionych

Najlepsiejsze źródło informacji o Polsce na dziś..

24.11.19, 15:44
... czyli czym żyją "zwykli ludzie". Nie, nie interesuje ich co powiedział ten lub ów polityk. Stąd się dowiedziałam co to jest gała z połykiem i ile kosztuje, jak wygląda życie księdza, jak to jest być balsamistą, i ile kosztuje godzina sprzątania w Warszawie netto.

Oto jak wygląda dzisiaj życie zwykłych ludzi, którzy nadają ton życia Warszawie lub pewnie innym dużym metropoliom. Młodzi (o.k. no stare byki 30-40 letnie, "przyszłościowi, hop do przodu)

Polecam program duetu "Czarne owce" W tym odcinku o radości posiadania dzieci, pociechy z sąsiadów Niemców, pogromu czynionego w miastach przez pędzące po chodnikach eko-nogi etc. Prowadzi dwóch "młodych, rozwojowych, hop do przodu" - pewnie "słoików"

Obserwuj wątek
   • kan_z_oz Re: 7 metrów pod ziemią :) 25.11.19, 06:20
    Obejrzałam ten program Pana od sprzątania.
    Sprzatnie jest bardzo osobistym i personalnym serwisem.
    Mam klientów bo lubię sprzątać i tam gdzie nie chcę nawet nie wspominam - wyjątek może jak w programie gdzie się zjawi horror.
    Oczywiście, ze można o człowieku powiedzić wszystko ze sprzatania. U mnie są zamurowane usta. Byłoby nie w porządku głosić kogoś nie-porządki domowe.
    Air b&b uważam za wyjątek bo to klient komercjalny oraz goście przeróżni. Ja naprawdę lubię moich klientów, pracę i absolutnie nie mam zamiaru dzielić się niczym - i owszem widać wszystko. Nic czego nie widziałybym we własnym domu. Mam obecnie 5 par kluczy do domów oraz wiem gdzie jest następne 5-10 sztuk ulokowanych. Wiem gdzie jest biżuteria, broń, naboje, środki kontracepcyjne dla 15-to latki. Marihuana w ilościach przekraczającej dozwolone dawki.
    Za to mam niezły zarobek i zupełnie zrelaksowany czas pracy czego każdemu życzę.

    --
    Kan_z_oz

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka