Dodaj do ulubionych

sylwester...chlip chlip

07.12.04, 13:22
tak czytam te wasze przygotowana do sylwestra..też chcialabym iść z moim
Ukochanym...ale przez te wszystkie klopoty..przeoczyliśmy..a teraz już za
późno by się gdzieś wybrać..A taką mamy ochotę się wybawić...chlip chlip...
Edytor zaawansowany
  • lilith76 07.12.04, 13:51
    no coś ty!!!
    gdzie tam za późno! gdzieś jeszcze pewnie są wolne miejsca - na imprezach,
    balach, wycieczkach. a jak nie, to pakujcie plecaki, szukajci kwatery i na 2-3
    dni jedźcie gdzieś na własną rękę.

--
    Urodziłam się dwudziestego pierwszego wiosną / lecz nie wiedziałam, że razem z
    wariatem / rodzi się burza nad światem.
    Alda Merini
  • kwiatek1974 08.12.04, 19:16
    ja tez sie nigdzie nie wybieram, mój M ma służbe w sylwestra, ale odbijemy
    sobie, w rocznice ślubu mojej siostry.
  • kasia-j 08.12.04, 21:41
    a czemu za późno???
  • gso 15.12.04, 10:46
    I ja też pewnikiem nigdzie się nie pobawię, bo nie mam z kim dzieci zostawić sad
  • jayin 15.12.04, 16:55
    Na pocieszenie powiem ci (napiszęsmile - że u nas też żadnych planów nie ma. Jakoś w ostatniej chwili się dopiero okazuje, co gdzie jak i po co. Głównie ze względu na pracę J (koniec, koniec - a tu się okazuje, że do końca roku na smyczy jeszcze będzie - PARANOJA. Teoretycznie ma od wczoraj "urlop" - ale "nigdy nie znasz dnia, ani godziny...", bleh). Paskudztwo okrutne, jeśli chodzi o wpływ na wszelkie plany - bo nigdy nie można nic wiedziec na pewno.

A też mi się marzy jakieś wybawienie się sylwestrowe... Tym bardziej, ze dzień wcześniej mam urodziny - więc impreza podwójna smile
    Zobaczymy co wypadnie w tym roku.
    Każdy sylwester to jeden wielki surprajz. Ja wiem, wiem... Spontan ma swoje uroki, ale - do diabła - bez przesady...wink)

pozdr.

J.

--
    "My Star Of The County Down!"

pl.rec.zeglarstwo.szanty
    pl.rec.modelarstwo.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.