Dodaj do ulubionych

Nowe mieszkanie w Krakowie

30.08.16, 15:00
Czy ty też śnisz o swoim idealnym mieszkaniu w samym centrum Krakowa, lub w innej lokalizacji? Może chcesz zwyczajnie wyposażyć lub odmienić swój dom, by nabrał zupełnie nowych cech? Wykorzystując naszą usługę wyszukasz dom w najdogodniejszym dla ciebie położeniu.

Nasza wyszukiwarka umożliwia przeglądanie wszechstronnej bazy danych w której znajdziesz nowe apartamenty i mieszkania, projektantów wnętrz, sklepy i salony z meblami a także firmy budowlane.

Zaprezentowane oferty to sposób na odszukanie znakomitej lokalizacji w dowolnej dzielnicy Krakowa. Nie czekaj, nim ktoś cię uprzedzi i zarezerwuj swoje mieszkanie wybierając spośród najbardziej atrakcyjnych ofert w okolicy http://www.nowemieszkaniakrakow.apartamenty.pl
Edytor zaawansowany
  • 25.05.17, 15:22
    W centrum Krakowa? Nigdy w życiu nie chciałbym tam mieszkać. Nawet gdyby mi za to dawali pieniądze, to uciekałbym jak najdalej od centrum. No i uciekłem na Wolę Justowską do apartamentów Morelove. Polecam - okolica piękna, spokojna i bezpieczna, a mieszkania przestronne i nowoczesne.
  • 28.08.17, 16:06
    More-Love to przypadkiem nie osiedle budowane przez Ekopark? Pytam, bo moja ciotka ostatnio coś wspominała o kupnie apartamentu na Woli Justowskiej i właśnie przewinęla się nazwa Ekopark. Czy ten deweloper jest wg Ciebie godny zaufania?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.