Dodaj do ulubionych

Internet - pomocy

22.05.10, 02:07
Witam, żona od niedawna pracuje w Niemczech, szukamy internetu bez kabli podłączanego do laptopa aby można było rozmawiać przez skype. Interesuje nas oferta z dużym, bądź bez limitu pobierania danych. Cena nie ma większego znaczenia. Żona mieszka w okolicach Stuttgartu. Macie jakieś propozycje?
Edytor zaawansowany
  • 27.06.10, 15:04
    Jezeli ma staly meldunek i konto bankowe niemieckie - zaden problem przy zameldowaniu,to idzie do np. Voodafone czyli w Polsce Plus i wykupuje obcje jaka jej odpowiada i rozmawiacie do woli.
  • 27.06.10, 19:00

Po jaką cholerę jakieś umowy wiążace na 2 lata z których nie można wyjść.
    Wystarczy kupić modem ( Internet Stick ) na USB ale PREPAIDOWY. W O2 na przykład
    można wykupić internet bez ograniczeń za 25 Euro na miesiąc. Żadnych meldunków w
    Niemczech nie potrzeba. Wystarczy polski dowód z miejscam zamieszkania w Polsce.
    Doładować można wszędzie, na stacjach, w bankomatach itd...

Zawsze jestem zadziwiony polską mentalnością ze "stałymi meldunkami". Jednak
    komuna zrobiła ludziem sieczkę z mózgu przez tyle lat...
  • 27.06.10, 23:32
    wybor jest wielki..
    na abonament lub bez...tak jak wyzej ktos pisal..
    nawet w sklepie Aldi kupisz takowy
  • 28.06.10, 18:27
    A jezeli ktos urodzil sie po komunie i pracuje na Uniwersytecie to tez ma sieczke prosze nikogo nie obrazac bo to tylko propozycja.
  • 15.07.10, 00:12
    plectrum napisał:

>
    > Po jaką cholerę jakieś umowy wiążace na 2 lata z których nie można wyjść.
    > Wystarczy kupić modem ( Internet Stick ) na USB ale PREPAIDOWY. W O2 na przykła
    > d
    > można wykupić internet bez ograniczeń za 25 Euro na miesiąc. Żadnych meldunków
    > w
    > Niemczech nie potrzeba. Wystarczy polski dowód z miejscam zamieszkania w Polsce
    > .
    > Doładować można wszędzie, na stacjach, w bankomatach itd...
    >
    > Zawsze jestem zadziwiony polską mentalnością ze "stałymi meldunkami". Jednak
    > komuna zrobiła ludziem sieczkę z mózgu przez tyle lat...

Radzę dokładniej przeczytać warunki oferty. We wszystkich ofertach prepaidowych
    operatorów komórkowych zabronione jest korzystanie ze skajpa, a o skajpa przede
    wszystkim chodzi pytającemu.
    Jura
  • 16.01.11, 23:41
    o qrcze, a czemu nie mozna korzystac ze skypa? ja tez sie rozgladam za jakas fajna oferta i najbardziej mi wlasnie zalezy na korzystaniu ze skypa. ten prepaid z o2 brzmi fajnie, ale nie rozumiem czemu zabraniaja korzystania z komunikatora? wyjasni ktos?
  • 18.01.11, 10:48
    izerskie napisała:

> o qrcze, a czemu nie mozna korzystac ze skypa? ja tez sie rozgladam za jakas fa
    > jna oferta i najbardziej mi wlasnie zalezy na korzystaniu ze skypa. ten prepaid
    > z o2 brzmi fajnie, ale nie rozumiem czemu zabraniaja korzystania z komunikator
    > a? wyjasni ktos?

No bo operator komórkowy chce, żebyś do rozmów używała komórki (bo on wtedy na tym zarabia), a interentu używała do innych celów. Pozwalając na skypa operator sieci komórkowej strzela sobie w stopę. Myślę, że technicznie da się się to ograniczenie jakoś obejść, np. korzystając z proxy.
    Jura

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.