Dodaj do ulubionych

Bilety autokarowe do Niemiec autobus przewozy osób

14.12.14, 23:10
Tanie bilety autokarowe do Niemiec? Gdze kupię bilet na autobus do Niemiec tanio? Najlepsi przewoźnicy oferujący przewozy osób Polska-Niemcy-Polska. Zawsze niskie ceny na przewozy autokarowe Niemcy. Międzynarodowy transport osób z Niemiec do Polski.

Sprawdź przewoźników i ich cenniki na:
www.BiletyGoBus.pl
Edytor zaawansowany
  • 15.01.15, 08:05
    zawsze jak mam potrzebę wyjechać za granicę, korzystam ze strony www.autokary24.pl/ aby zakupić bilet wszystko sprawnie przebiega. Super sprawa! Polecam
  • 19.01.15, 18:24
    polecam stronę www.autokary24.pl, w serwisie jest dużo połączeń do Niemiec...!!!!
  • 03.02.15, 12:45
    beata697 napisał(a):

> polecam stronę www.autokary24.pl, w serwisie jest dużo połączeń do Niemiec...!!

Serwis ten nie podaje jednak najtańszych opcji. Serwis podał mi cenę 247 złotych za przejazd, a gdy poszukałem sam w internecie, to znalazłem przejazd za 15 złotych.
  • 27.09.16, 12:48
    witam, zakupiłam na stronie internetowej firmy EST Lorek bilet autokarowy- trasa miedzynarodowa lecz w dniu wyjazdu okazało sie że zamiast autokarem podróz będzie busem. Kierowca stwierdził że firma czasem tak robi a on nie wie dlaczego. Przestrzegam przed usługami tej firmy.
  • 13.10.16, 22:54
    Na jakąkolwiek wycieczke bym nie jechala- przewaznie jeżdzę z Ecolines. Wygogluj sobie ich trasy- mają calkiem sporo i w naprawde dobrych cenach. A na trasy do Niemiec mają własnie promocje- dzisiaj ruszyla. Mysle, ze uda Ci sie jeszcze kupic bilet w okazyjnej cenie u nich.
  • 19.04.17, 14:30
    A ja zawsze wracam do Eurobusu, kiedy tylko jadę za granicę. Oni teraz w grupie z Sindbadem, ale bilety kupuję tylko u nich na www.eurobus.pl zawsze pomogą jak zmieniam datę, czy muszę zamknąć bilet, a szczgólnie pani Anetka z biura obsługi :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.