Dodaj do ulubionych

Blog Polki w Niemczech

16.05.16, 13:11
Witam wszystkich serdecznie :)

Od trzech lat mieszkam w Niemczech, od prawie dwoch w Trier.
Przeprowadzka i poczatki na emigracji nie byly latwe, postanowilam zalozyc bloga, na ktorym bede opisywac moje doswiadczenia.
Mam nadzieje; ze bedzie on pomocny innym, ktorzy przed soba maja podobna droge.

Zapraszam do czytania, chetnie odpowiem na Wasze pytania zwiazane z pierwszymi dniami, miesiacami i ogolnie zyciem w Niemczech.

Zapraszam na:

miedzypolskaafrancja.blogspot.de/
www.facebook.com/Mi%C4%99dzy-Polsk%C4%85-a-Francj%C4%85-1133384763349723/
Olga
Edytor zaawansowany
  • ken-ya 02.02.19, 18:02
    Mieszkam w Kanadzie. Bylam w Niemczech 2lata jak opuscilismy Polske przez walesowski glod. Nie chcialam zostac , bo byl to czas kiedy na murach pisano czasami auslender rauss. Poza tym ta 2wojna . wbito nam do glowy ze to zly kraj. Teraz wiem ze to z ta wojna to nie byla calkiem prawda. Winni sa ci co stali pod krzyzem Jezusa. oni tez sa winni za duzo krzywdy na swiecie. Oni chca biedy dla ludzi. bo wierza ze jak tu na ziemi beda cierpiec to allach im to wynagrodzi w niebie. I robia wszystko zeby byla bieda. Wiec z nimi nie mamy szans przezyc te swoje zycie w przyzwoitych warunkach. Ale oni nie wiedza ze w Niebie tez sa wyzeracze co umarli przed nami I nie wiedza ze tam tez czeka nas wszystkich niesprawiedliwosc I niewolnictwo . Z tego super nieba jestesmy sprzedawani na inne planety[ Droga mleczna ogromna ,I potrzeba ogromna ilosc nowych niewolnikow. Dlatego umieramy , bo z naszym 50 kilogramowym cialem nie jest latwo nas przeniesc . Ksieza o tym wiedza ,ale milcza dolaczyli do nich lekarze , ktorzy zamiast leczyc to usmiercaja. Do szpitala starch isc, bo duzo ludzi na chory wyrostek z niego nie wychodzi. Potrzebujemy pomoc Boga . Bog zabespieczyl nam troche roslin kture nie poddaly sie - Monsanto. jezeli te rosliny sie nie poddaly ,to znaczy ze one to pamietaja. ze tak juz bylo.My ludzie dobrzy ludzie powinnismy sobie pomagac .Powinnismy tez pomagac zwierzetom - bo one sa Boga. Pomagajac zwierzetom poomagamy sobie ale tez I Bogu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.