Dodaj do ulubionych

Co zrobić z uszkodzonym katalizatorem?

13.03.15, 20:54
..możecie Państwo sprzedać uszkodzony katalizator w Naszym skupie (ceny: od 100 do 1400 zł)

Nasz skup katalizatorów działa na terenie całej Polski - prezentuje się wyjątkowo na rynku w tej branży. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz fachową rozmowę z każdym klientem, oferujemy najwyższe ceny!

Zapraszamy do wyceny katalizatorów pod numerem: 516-054-445

www.skup-katalizatorow-gliwice.pl

W naszym skupie katalizatorów cena gra szczególną rolę. Bardzo profesjonalnie podchodzimy do wyceny części samochodowych (skupujemy katalizatory, sondy lambda, wirniki z turbosprężarek oraz złomujemy całe pojazdy zapewniając przy tym legalne zaświadczenie o złomowaniu.

Obsługiwany klient indywidualny lub firma będzie mogła bardzo precyzyjnie dowiedzieć się wszystkiego o cenie jaką zaproponujemy za dany egzemplarz katalizatora dzięki profesjonalnemu sprzętowi, który posiadają nasi pracownicy w naszym skupie. To wszystko sprawia, że hasło „recycling się opłaca” doskonale pasuje do profilu naszej działalności- recycling staje się bowiem opłacalny zarówno dla środowiska (pomaga je chronić) jak i dla naszych klientów dzięki wysokiej cenie, którą otrzymają za swój katalizator.

Katalizatory i monolit skupujemy od wszystkich z całej Polski, którzy będą zainteresowani sprzedażą. Dotyczy to zarówno osób posiadających jedną sztukę jak i ilości hurtowe – klient hurtowy zawsze może liczyć na ofertę specjalną oraz bardzo atrakcyjną cenę za katalizatory.

Skupujemy monolit ceramiczny z katalizatorów od wielu lat.

Posiadamy niezbędne zezwolenia.

Prowadzimy mobilny skup monolitu - odbieramy monolit od klienta, który nie musi się martwić o koszta dojazdu do skupu.

Skupujemy monolit w każdej ilości!

Zapraszamy!

tel: 516-054-445

skup-katalizatorow-gliwice.pl
Edytor zaawansowany
  • karolakowalik 29.08.19, 01:16
    A ja polecę www.katalizatoryukowala.pl/, korzystałam już 2 razy i moim zdaniem firma dokonuje naprawdę rzetelnej wyceny, bez naciągania klientów :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka