Dodaj do ulubionych

Większe piersi

11.04.12, 15:55
Chciałabym mieć większe piersi, ale nie mogę poddać się operacji. Czy znacie może jakieś naturalne metody, ćwiczenia. Proszę o porady.
Edytor zaawansowany
  • krakowskim_targiem 03.08.12, 09:31
    raczej magiczne tabletki w niczym nie pomogą, ale podejrzewam, że odpowiednie ćwiczenia mogą wzmocnić mięśnie i przy okazji nieco poprawić wygląd biustu - pływanie żabką ponoć daje fajne efekty. no ale wiadomo, to nie to samo co skalpel..
  • 7jolcia 23.10.12, 14:14
    Naturalnych to raczej nie znajdziesz-niestety.
    Ale gdybyś zdecydowała się na operacje plastyczną to gorąco mogę polecić dr A.Sankowskiego z Warszawy. Efekty rewelacyjne
  • ladnygosiaczek 02.11.12, 10:10
    Ja też zdecydowanie polecam doktora Sankowskiego. Miałam u niego robioną plastykę brzucha 3 lata temu i od tej pory jestem naprawdę szczęśliwa ;)))

7jolcia napisał(a):

> Naturalnych to raczej nie znajdziesz-niestety.
    > Ale gdybyś zdecydowała się na operacje plastyczną to gorąco mogę polecić dr A.S
    > ankowskiego z Warszawy. Efekty rewelacyjne
  • dor-ra 01.06.16, 10:33
    oj naturalnych skutecznych metod nie znam żadnych. Masaże, ćwiczenia. tabletki czy maści na powiększanie biustu to mit. Najlepsze efekty tylko po operacji powiekszenia piersi.
    W Dermed przyjmuje dr Dorota Żukowska, jest bardzo dobrym chirurgiem plastycznym i polecam szczególnie wlasnie w tym temacie piersi
  • karolina230595 10.11.16, 16:46
    Szanowni Państwo,
    TRWA CASTING DO PROGRAMU „WALKA O PIERSI”!
    Jeśli piersi są Twoim największym kompleksem, uległy zniekształceniu na skutek choroby albo marzysz o korekcji ich wielkości czy kształtu – nie czekaj!

Zgłoś się do nowego programu Polsat Cafe i spełnij marzenie o pięknym biuście.
    Nasi lekarze specjaliści, najlepsi w swojej dziedzinie, pomogą Ci pozbyć się kompleksów i zadbają o to, abyś już nigdy nie musiała wstydzić się swoich piersi.

Aby wziąć udział w castingu należy przesłać na adres walkaopiersi@zgloszenia.tv zgłoszenie zawierające:
    • imię i nazwisko
    • datę urodzenia
    • numer telefonu
    • zdjęcie sylwetki
    • krótki opis problemu z piersiami.

Więcej informacji na: www.facebook.com/WalkaOPiersi oraz pod nr telefonu: 881771066.

Pozdrawiamy serdecznie,
    Redakcja programu "Walka o piersi"

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka