Dodaj do ulubionych

Ultrashape w Bydgoszczy

24.07.12, 11:27
Hej bylam na zabiegu UltraShape w lasermed bydgoszcz i tak za pierwszy zabieg zaplacilam 1.400 zł,drugi 1.000 zł, trzeci za 800 zł aa i zabiegi na ciało tez maja za 50% zniżką.
Jestem zadowolona z tego zabiegu dlatego polecam. Sympatyczna obsluga i mily klimat.

Zeby móc skorzystać z nizszej ceny trzeba trzymac reke na pulsie i sprawdzac aktualne promocje na ich stronie.
Edytor zaawansowany
  • krakowskim_targiem 03.08.12, 09:33
    myślałam o lasermedzie, ale w Warszawie. pracuje u nich dr Osuch, całkiem niezły chirurg plastyczny. chciałabym poprawić sobie uszy i może w przyszłości nos... jak na razie oglądam programy z jego udziałem, chyba zdecyduję się na pierwszą konsultację z nim. czy ktoś już miał z panem doktorem do czynienia?
  • karolcia282 14.08.13, 10:54
    aziza123 napisała:

> Hej bylam na zabiegu UltraShape w lasermed bydgoszcz i tak za pierwszy zabieg z
    > aplacilam 1.400 zł,drugi 1.000 zł, trzeci za 800 zł aa i zabiegi na ciało tez
    > maja za 50% zniżką.
    > Jestem zadowolona z tego zabiegu dlatego polecam. Sympatyczna obsluga i mily kl
    > imat.
    >
    > Zeby móc skorzystać z nizszej ceny trzeba trzymac reke na pulsie i sprawdzac ak
    > tualne promocje na ich stronie.

witam, byłam również w lasermed w Bydgoszczy na ultrashape i po 3 zabiegach 9cm mniej w obwodzie, nie spodziewałam się aż takiego rezultatu, polecam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka