Dodaj do ulubionych

powiekszanie piersi

20.07.04, 12:32
szukam dobrego chir.plastycznego...najlepiej z Wrocławia...
podzielcie sie też wrażeniami z takiego zabiegu i po zabiegu...
Edytor zaawansowany
  • camaoca 18.08.04, 18:26
    Cześć. Nie wiem czy oglądałaś w telewizji jakiś rok temu film
    dokumentalny "klinika cudów". Przedstawiano tak różne operacje plastyczne
    wykonywane w Polanicy Zdrój w Szpitalu Chirurgii Plastycznej. To najlepszy taki
    ośrodek w Polsce i sądze że jest tam mniejsze prawdopodobieństwo fuszerki.
    Znalazłam ich strone ale nie dowiesz się z niej za wiele:
    www.scp.ng.pl/ Pozdrawiam.
  • czarneoczy3 06.07.05, 16:46
    w Polanicy przyjmuje dr Ireneusz Łątkowski - powiekszanie piersi robi w swoim
    prywatnym gabinecie, to wspanialy chirurg i sympatyczny czlowiek.
    Ja jestem b. zadowolona
    Z wroclawia masz tam nie daleko, ja jechalam z drudiego konca polski specjalnie
    do niego :)
  • maggy29 18.01.06, 11:34
    Czy może mi ktoś powiedzieć jak długo dochodzi się po takiej operacji ? Mam
    zamiar udać się do Dr Łątkowskiego w Polanicy:)
  • nevretete 06.02.06, 20:40
    strona dr Latkowskiego: chp.pl

tutaj dowiesz sie najwiecej - sa tam tez zdjecia.
    Operacja z protezami anatomicznymi kosztuje 12 tysiecy
    pytalam sie droga mailowa
    ale sie oplaca !! spojrz na zdjecia...
    za 2 miesiace biore kredyt... :)))))

pozdrawiam
  • alibaba_i_40 17.02.06, 13:26
    na tym forum mozesz sie wiele dowiedziec zapraszamy:
    twojeciało.pl
    jeslo link nie dziala zapraszam na
    xn--twojeciao-xub.pl
  • 9agatka 30.06.16, 07:46
    I u jakiego lekarza byłaś? Jak wrażenia? Koleżanka z pracy była u doktora Knakiewicza, który przyjmuje w klinice znajdującej się przy ulicy Rydygiera. Minęło już wiele miesięcy, wszystko jej się zagoiło, mówi, że blizny są praktycznie niewidoczne. Co więcej, zyskała taki biust, o jakim marzyła. Zabieg był pod narkozą, lekarz bardzo sympatyczny, ale z fachowym podejściem.
  • aaapsik78 21.08.16, 16:20
    Oj ja to szukalam dobrej kliniki w kazdym wiekszym miescie. Nie ograniczalam sie tylko do jednego- i tobie tez tak radzę. Co prawda zabieg mialam robiony pol roku temu w medicover, ale wiem, jak ciezko o dobrą klinikę. Akurat ja poszlam do sprawdzonego chirurga i sprawdzonej kliniki. I mam takie piersi o jakich zawsze marzylam :) nie zaluje decyzji, teraz jedynie chodze na wizyty kontrolne, ale nie mam zadnych powikłan czy problemow po zabiegu :)
  • kabalowa 30.08.16, 22:45
    piersi wykonywałam podobnie jak ty w większym mieście, wybrałam klinike Dermed w Łodzi i dr Dorotę Żukowską. Bardzo dobra opieka, bardzo komfortowe warunki a sama pani dr bardzo miła. Wykonała operacje perfekcyjnie, no musiało poboleć ale dla efektu warto tyle wytrzymac
  • karolina230595 10.11.16, 16:40
    Szanowni Państwo,
    TRWA CASTING DO PROGRAMU „WALKA O PIERSI”!
    Jeśli piersi są Twoim największym kompleksem, uległy zniekształceniu na skutek choroby albo marzysz o korekcji ich wielkości czy kształtu – nie czekaj!

Zgłoś się do nowego programu Polsat Cafe i spełnij marzenie o pięknym biuście.
    Nasi lekarze specjaliści, najlepsi w swojej dziedzinie, pomogą Ci pozbyć się kompleksów i zadbają o to, abyś już nigdy nie musiała wstydzić się swoich piersi.

Aby wziąć udział w castingu należy przesłać na adres walkaopiersi@zgloszenia.tv zgłoszenie zawierające:
    • imię i nazwisko
    • datę urodzenia
    • numer telefonu
    • zdjęcie sylwetki
    • krótki opis problemu z piersiami.

Więcej informacji na: www.facebook.com/WalkaOPiersi oraz pod nr telefonu: 881771066.

Pozdrawiamy serdecznie,
    Redakcja programu "Walka o piersi"

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.