Dodaj do ulubionych

przebarwienie

03.04.15, 21:36
Witam ponad 1,5miesiąca temu uległem wypadkowi na rowerze.Zdarłem sobie część twarzy pod prawym okiem i troche czoła po prawej stronie.Wszystko sie zagoiło i strupy mi poschodziły ale zostały mi po nich czerwone przebarwienia.Stosuje na to maść cepan i maść rumiankową.Moze ktos był z was w takiej sytuacji i pozbył się takich przebarwien po stupach i poradzi mi jak działać aby je zlikwidować????posiadam też w domu masc alantan plus .Liczena jakieś rady.
Edytor zaawansowany
  • alicja5500 11.08.15, 15:52
    Spróbuj udać się do dobrego dermatologa, on oceni stan Twojej skóry i może zabieg albo wystarczą maści. polecam dr Orlitz, która przyjmuje w Częstochowie w Derma-Clinic. Super lekarka, zna się na tym co robi i mnie nigdy nie zawiodła - miałam bardzo brzydką bliznę na brzuchu i już prawie nie mam po niej śladu :)
  • anetka0412 09.09.15, 16:41
    dziewczyny na przebarwienia i blizny działa najlepiej laser frakcyjny, ja miałam dużą blizne po poparzeniu na nodze, bardzą brzydką i mega czerwoną, poddałam się laserowi w klinice Amaryllis bo jestem z Bytomia, po 3 zbiegach blizny prawie nie widać, pani doktor powiedziała że jeszcze raz mam przyjść i bede mogła nosic krótkie spódniczki, juz nie moge się doczekać :) polecam
  • re-n-u 18.11.15, 00:15
    Może mikrodermabrazję, polecam kosmetolog Kasie Szewczyk w IMEDI na Mokotowie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.