Dodaj do ulubionych

nietypowe pytanie...

04.03.06, 10:21
skad bierzecie kase na takie drogie operacje? tez mam zamiar sobie powiekszyc
piersi ale nie mam kasy na to!
Edytor zaawansowany
  • depresyjka4 01.07.06, 18:02
    hehe, nie chcą napisac skąd...
    ale chyba odkładają sobie. ja tam na szczęście nie muszę sie tym martwić, bo
    wszystko u mnie doskonałe ;-)
    a piersi też mam spoko. polecam abyś sobie wyobrażała jak ci rosną i sa takie
    DUZE, czasem jakis masażyk(one to lubią) no i efekt jakiś tego zawsze będzie.
    ja tak robiłam i rzeczywiście piersi mam dość ładne i nie małe wcale, a na
    jakąs operacje to bym nigdy się nie zgodziła :-)
  • lena53 25.08.06, 18:19
    depresyjka4 napisała:

> hehe, nie chcą napisac skąd...
    > ale chyba odkładają sobie. ja tam na szczęście nie muszę sie tym martwić, bo
    > wszystko u mnie doskonałe ;-)
    > a piersi też mam spoko. polecam abyś sobie wyobrażała jak ci rosną i sa takie
    > DUZE, czasem jakis masażyk(one to lubią) no i efekt jakiś tego zawsze będzie.
    > ja tak robiłam i rzeczywiście piersi mam dość ładne i nie małe wcale, a na
    > jakąs operacje to bym nigdy się nie zgodziła :-)
    Operacje plastycznie nie dotyczą biustu, i tak to wzyciu jest ze jak ktoś ma
    ładby biust to ma gorsze co innego, a jak ładne nogi to kiepksi biust.
    Nigdy nie mówi się nigdy........:P
  • alicja2509 01.07.06, 19:58
    skad kase...sporo zarabiam, wiec mam
  • black-orchid 17.07.06, 22:03
    Ja zbieram.. powolutku idzie, ale i tak większośc pożyczam od rodziców. Choć pewnie nie będą chcieli ode mnie całej kasy z powrotem, bo wiedzą że nie mam... mam to szczęście, że rodzice są w stanie mi pożyczyć..ale nie kazdy ma tak dobrze.
    Niektorzy biora kredyt..
    Gdyby operacja byla tylko moja fanaberia (np powiekszenie piersi czy liposukcja) to rodzice na pewno nie wsparli by mnie, ale mam wielki nos na pol twarzy, ktory faktycznie mnie szpeci i oni uwazaja ze operacja to bardzo dobry pomysl.

• lena53 25.08.06, 18:18
    Kiedys mama pomogła mi wziąsc kredyt,który długo spłacałam, teraz zarabiam
    lepiej więc mam i nie musze brac kredytu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka