Dodaj do ulubionych

podniesienie piersi

03.12.06, 21:39
Czy któraś miała robioną operacje podniesienia piersi u dr Potockiego lub dr
Witwickiego? Nie wiem, na którego się zdecydować, a interesują mnie efekty ich
pracy.
Edytor zaawansowany
  • kuku-na-muniu8 16.07.14, 10:10
    Nie, nie miałam robionej operacji u tych lekarzy, ani nie słyszałam o nikim kto miał. Moja ciocia za to wykonywała podniesienie piersi u [url=http://www.chplast.com.pl/chirurgia-plastyczna-zespol/lekarze]doktor Olender[/url]. Z tego co wiem była bardzo zadowolona z efektów operacji jak i ze specjalistycznej opieki lekarskiej, jaka została jej zapewniona.
  • kuku-na-muniu8 16.07.14, 10:11
    Nie, nie miałam robionej operacji u tych lekarzy, ani nie słyszałam o nikim kto miał. Moja ciocia za to wykonywała podniesienie piersi u doktor Olender. Z tego co wiem była bardzo zadowolona z efektów operacji jak i ze specjalistycznej opieki lekarskiej, jaka została jej zapewniona.
  • karolina230595 10.11.16, 16:49
    Szanowni Państwo,
    TRWA CASTING DO PROGRAMU „WALKA O PIERSI”!
    Jeśli piersi są Twoim największym kompleksem, uległy zniekształceniu na skutek choroby albo marzysz o korekcji ich wielkości czy kształtu – nie czekaj!

Zgłoś się do nowego programu Polsat Cafe i spełnij marzenie o pięknym biuście.
    Nasi lekarze specjaliści, najlepsi w swojej dziedzinie, pomogą Ci pozbyć się kompleksów i zadbają o to, abyś już nigdy nie musiała wstydzić się swoich piersi.

Aby wziąć udział w castingu należy przesłać na adres walkaopiersi@zgloszenia.tv zgłoszenie zawierające:
    • imię i nazwisko
    • datę urodzenia
    • numer telefonu
    • zdjęcie sylwetki
    • krótki opis problemu z piersiami.

Więcej informacji na: www.facebook.com/WalkaOPiersi oraz pod nr telefonu: 881771066.

Pozdrawiamy serdecznie,
    Redakcja programu "Walka o piersi"
  • agulaaa23 24.04.18, 14:38
    Jeśli o mnie chodzi, to mogę polecić pana dra Roberta Kaczora (tyle że on jest z Warszawy). Nie wiem, czy kojarzycie sam zabieg, ale chodzi o wszczepienie nici liftingujących pod biust, które go modelują i podnoszą. Ogólnie fajna sprawa, bo można uniknąć implantów a zmienić pozytywnie kształt piersi. ;)) polecam zajrzeć na stronkę robertkaczor.pl/ tam jest info na temat samego zabiegu. Ewentualnie kontakt bezpośredni z doktorem (numer 790 60 60 30).

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.