Dodaj do ulubionych

Jestem bezlitosny....

05.02.04, 18:48
... i podaje nr rej. samochodu nauki jazdy: KVA 014N. Na skrzyzowaniu kierujaca wlaczyla kierunkowskaz w prawo, po czym skrecila w lewo. Na torach tramwajowych prawie zgasl jej samochod. Co robil instruktor? Sluchal radio - brawo dla tego pana! Nie dosc, ze radio zupelnie nie rozprasza kursanta, to jeszcze pozwala lepeij skupic sie temu, ktory ma myslec za dwoje - w tym przypadku powinien byc to instruktor (co dodaje dla bezpieczenstwa -gdyby szanowny pan instruktor czytal forum). Dodam jeszcze, ze samochod to szare Punto II 3d
PS. Radio w Punto umieszczone jest wysoko, stad widzialem, ze jest wlaczone :)

--
Tylko wtedy jesteś żywy, gdy jesteś przekonany że stać cię na coś więcej.
/ks.Maliński/
------------------------------------------------
Automobil
Obserwuj wątek
    • sherlock_holmes Re: Jestem bezlitosny.... 06.02.04, 20:35
      Uparlem sie na instruktorow, ale w koncu oni powinni byc wzorem do nasladowania, nie zakala (zakalami?) na drodze. Dzis pod M1 w Krakowie kursant niespiesznie (ok. 30-40km/h) przejechal skrzyzowanie na czerwonym swietle - w sposob klasyczny dla "rutyniarzy" - tzn. nie zaczal hamowac gdy zaswiecilo sie zolte swiatlo, tylko kontynowal swoja "podroz". Oczywiscie instruktor nic nie widzial... Za to ja widzialem i pisze :))) Niestety, numer rej. umknal mojej uwadze, wiem tylko iz poczatek to KVF lub G. Samochod :czerwone Punto I tym razem 5d.
      PS. Pol roku temu na osiedlu mialbym powazny dzwon z instruktorem nauki jazdy, ktory jechal srodkiem drogi, leb majac ponizej deski rozdzielczej - szukal czegos na podlodze. Ja wiem, ze nie ma ludzi nieomylnych - ale moze poszukalby innej, mniej odpowiedzialnej pracy? Bo powoli zaczynam dochodzic do wniosku, ze instruktorzy nauki jazdy to taka sama odseparowana grupka spoleczenstwa jak zlotowy...

--
      Tylko wtedy jesteś żywy, gdy jesteś przekonany że stać cię na coś więcej.
      /ks.Maliński/
      ------------------------------------------------
      Automobil
    • aankaa ło matko buska 06.02.04, 21:05
      a ja dzieckom na 18-tkę kurs prawa jazdy zafundowałam ...

może, żeby było bezpieczniej dla nich i reszty kierowców, na jazdy powinnam ich
      zabierać swoim samochodem ?

--
      (c) Jola
      Życzę ci dobrego wzroku, żebyś umiała dostrzec
      wcześniej, a nie żałować później, że tego nie widziałaś.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka