Dodaj do ulubionych

red. Plawski

04.03.10, 00:30
To już v8 niepotrzebne do funu??? :-) i nawet wolisz małe 1,6 turbo w zakresie doznań dzwiękowych... no proszę ;-) jak świat się zmienia
test małej pierdziawki

--
http://images40.fotosik.pl/145/5d37a5b4bc4ef7d8.jpg
Frank
Obserwuj wątek
    • lexus400 Re: red. Plawski 04.03.10, 07:23
      Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.:))
      --
      "Wyjechałem z żoną furmanką na pole, a tam oskarżona zaczęła
      rzucać w moją żonę kamieniami. Krzyknąłem wtedy: Niech pani przestanie rzucać,
      bo może pani trafić konia w oko!"
    • akordex Re: red. Plawski 04.03.10, 09:14
      W opiniach Plawskiego budzi niepokój (razi to za duże słowo) pewna niekonsekwencja. Wpierw zachwalał swoje C6, później szybko nastawił się na sprzedaż. Uzasadnienie brzmiało, że szybko nudzi się samochodami. To chyba zaleta ;-)
      • plawski Re: red. Plawski 04.03.10, 09:34
        No właśnie... zachwalał C5 (W sumie szkoda, że nie C6) jak jeszcze nie zaznał
        tego, co dobre. Jak zaznał, to się załamał, czym jeździ... Obecnie ma etap
        powrotu do korzeni - cieszy się z dużego, wygodnego auta, które ma, bo uważa, że
        wywalenie 500 stów na fajne V8 to głupota i tylko kłopoty z częstym, nudnym
        tankowaniem... hmmm, ale pewnie jakby wygrał w lotto, powiedziałby, że C5 to
        shit i pobiegł do salonu po... no właśnie - po co? Zbyt dużo aut mu się
        podoba... ech, jakie to wszystko skomplikowane... :-))))
        --
        Wspieram Tego Pajaca
    • sven_b Re: red. Plawski 04.03.10, 09:38
      Entuzjazm autora jest dla mnie zrozumiały. Opisane autko jest naprawdę zrywne i
      zadziorne. Dla kogoś kto na codzień jeździ C5, z czasem półzamknięte powieki i
      senność wpisują w image. Sam ostatnio próbowałem Hondy Jazz 2009 i miałem
      naprawdę dużo frajdy. Accordem tak nie pośmigam, a już na prewno nie za
      4.3L/100km. Oczywiście okrutna prawda przychodzi na autostradzie, ale jak często
      na niej bywamy?
      --
      Lewy pas jest legalny / Xenon z allegro
        • franek-b Re: red. Plawski 10.03.10, 18:56
          > marekatlanta71 napisał:
          >
          > > Przeczytalem i zlalem sie potem. Niestety nie wiem dlaczego.
          >
          > Może ciepło u Was jest albo masz gorączkę? :-))))

A ja nie wiem czemu czytam wypowiedź Marka jakby był tam przecinek :-P

> > Przeczytalem i zlalem sie, potem. Niestety nie wiem dlaczego.

Ale to tylko złośliwa część mojej natury się odzywa :-)

--
          Frank
    • dr.verte Re: red. Plawski 04.03.10, 18:45

poczytałem trochę tamtego forum i testów , wrażenie takie że
      wszystkie te raporty z jazdy są lepsze niż teksty sponsorowane ,
      więcej inwencji autor wkłada opisując jaki to sprzęt jest
      niezajebisty niżby to była zaplanowana kampania reklamowa ,
      wszystko jedno czy to nowe bmw czy jakies poślednie 2.0 tdi ,
      rozpływają się testerzy w zaletach , pogratulować zapału i głodu
      motoryzacynego
    • sherlock_holmes Re: red. Plawski 04.03.10, 21:58
      A ja ostatnio testowałem Subaru Impreza WRX (nowy model, 230KM) oraz Volvo S80 D5.
      Pierwszy zaskoczył mnie bardzo miło - mimo, iż nie jest to jakaś bardzo mocna wersja, auto szokuje zwartością i wrażeniem, że jedzie się o poowę mniejszym i lżejszym autem. Po prostu taka mała popierdółka z bardzo mocnym silnikiem. Do tego dźwięk silnika (a raczej całego napędu) bardzo podobn do ...WRC :)
      Za to S80 to typowy kanapowóz dla dziadka. Buja toto jak tare 750 i 960. ciekawe, bo poprzednie S80 było bardziej komfortowe, a nie bujało. Podobno zawieszenie aktywne jest na to receptą. na razie mam dziwne uczucia - na drogach mocno bocznych, gzie Mazda nie wysila się zanadto, S80 dostaje choroby morskiej :(

--
      poszli w PiSdu

Forum Automobil
      • sherlock_holmes Re: red. Plawski 04.03.10, 22:00
        A - i jeszcze bardzo krótka jazda nowym Avensisem. Kierownica nie stawia żadnego oporu, przy dokręcaniu do oporu jest "dupnięcie" - jakbm kręcił kierownicą bez feedbacku :( Poza tym auto zakoczylo mnie in plus niezłą widocznością do tyłu (kombi) - spodziewałem się coś jak w czołgu :)

--
        poszli w PiSdu

Forum Automobil
        • franek-b Re: red. Plawski 10.03.10, 18:20
          Ojciec już ok. roku jezdzi i w sumie wrażenia z użytkowania z tego czasu to w zasadzie nuda nuda i jeszcze raz nuda... (w sensie jazda i lanie paliwa). Tydzień temu zapaliły mu się kontrolki ESP (VSA to sie w toyotach chyba nazywa) i trochę się przestraszył, że coś się dzieje. W serwisie okazało się, że w garażu zamieszkał szczur a dokładniej wymościł sobie legowisko w komorze silnika, i poprzegryzał z tej okazji trochę przewodów (od czujnika ABSu i jakiś jeszcze). A no i wymieniono pedał hamulca (tak tak ten sławetny...).

Generalnie auto solidne, oszczędne, w miarę komfortowe i obszerne, czyli wszystko to czego się oczekuje od toyot. Zdecodowanie lepsze od poprzednika, którym ojciec zrobił ok. 190k km.

--
          Frank
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka