Dodaj do ulubionych

Cena gwarantowana za samochod??

• typson Re: Cena gwarantowana za samochod?? 03.06.04, 01:52
      tak, jak przymierzalismy sie do 307CC to dealer powiedzial, ze cena bazuje na
      kursie euro i jak euro podskoczy to bedziemy musieli doplacic ale jakby spadlo
      to roznicy nie oddadza.

Wszystko bierze sie stad, ze w tak biednym kraju ludzie zarzynaja sie kredytami
      i leca po samochody, na ktore ich nie stac. Wiec jak juz ktos im z laski
      udzieli kredytu to nawet ze szczescia umowy nie czytaja.
      • sherlock_holmes Re: Cena gwarantowana za samochod?? 03.06.04, 13:08
        Cos mi sie wydaje, ze osoby parajace sie handlem - niewazne czy chodzi o kilo
        ziemniakow czy o samochod, uwazaja ze to klient jest dla nich. Niestety, wiele
        osob nie ma wyrobionego prawidlowego odruchu: nie da sie? To dziekuje, pojde do
        konkurencji.
        W ubieglym tygodniu stalem i czekalem na pasazerke. Poniewaz potrzebowalem
        kupic tasme izolacyjna, wszedlem do pobliskiego sklep moto. Tasma byla, daje
        20zl i slysze: "DROBNE!!!". W tym samym dniu kupowalismy spodnie, bardzo "mila"
        pani na jedno z pytan odparala: "nie wiem, nie jestem krawcowa" tonem takim
        jakby cale zycie sprzedawala w sklepie PSS Spolem.
        Nie rozmiem - niby kryzys, ludzie narzekaja ze im zyski spadaja - a robia
        wszystko zeby do takiego stan doprowadzic. Kiedys juz o tym pisalem, ze
        mam "poobrazane" kilka sklepow Skody w Krakowie. Ale jesli ktos mi w zywe oczy
        wciska badziewie gdy ja prosze o oryginal, to to sie nazywa sk...synstwo, a nie
        biznes.
        PS. Jakies 2-3 lat temu na moim osiedlu zbankrutowal maly sklepik spozywczy -
        taki, co mial byc ostoja przed hipermarketami. Tyle, ze sprzedawczyni co jakis
        czas komus wciskala falszywke spod lady - jednym szybkim ruchem dokladala 20zl
        do reszty pieniedzy. Ile zarobila? Moze i 2000zl, a stracila kilkdziesieciu
        (jak nie kilkuset) stalych klientow.
        Nadal rzadzi pazernosc i "kuchnia sie sama wyzywi"?
        A moze nie, moze idzie lepsze:
        motoryzacja.interia.pl/news?inf=508106
        --
        Oko za oko, ząb za ząb? Nie - miłość za miłość

------------------------------------------------
        Automobil
      • ptic_a Re: Cena gwarantowana za samochod?? 04.06.04, 11:52
        Jak 5 lat temu kupowałem jedną z pierwszych Yarisek to cena była wyrażona w DM.
        Okropnie żałowałem, że nie załapałem się na pierwszą dostawę... łzy otarł mi
        niespodziewany spadek kursu walut - kupiłem smochód z drugiej dostawy
        oszczędzając około 4-5tys zł.
    • marekatlanta71 Re: Cena gwarantowana za samochod?? 04.06.04, 12:10
      Wiecie co, to jest normalnie jajo. Powinno sie przed podjeciem decyzji znac
      DOKLADNIE cene. Bo jak w takim razie zalatwiac kredyt? To wszystko pzez to ze
      Polska jest takim malym rynkiem. Podejrzewam ze w USA jak sie kupuje Ferrari i
      czeka 3 miesiace na dostarczenie to tez sa jakies klauzule ze cena moze sie
      zmienic...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka