Dodaj do ulubionych

Gazu samodzielne tankowanie

13.07.12, 18:23
pieniadze.gazeta.pl/Gospodarka/1,125292,12123785,LPG_bedzie_tansze_o_10_gr_na_litrze__Tak__dzieki_samodzielnemu.html
szczerze - co mnie tam 10 groszy. Ale ile czasu sie oszczedza! Najbardziej w tej całej gazowni irytuje mnie to, ze zawsze trzeba czekać na jakiegoś zblazowanego typka, ktory obserwuje zza lady, a potem sie nie spieszy, podchodzi i pyta "za ile" z taka satysfakcją w głosie (w domysle - masz na paliwo 30 czy 50 pln?)

--
Frell Me Dead
Edytor zaawansowany
  • tomek854 13.07.12, 18:55
    Mnie w tej sprawie fascynuje że pracownik aby zostać przeszkolonym w nalewaniu gazu musi przejsć szkoelnie ktore zajmuje kilka dni...

W UK instruckja obsługi to naklejka formatu A5 i to jeszcze obejmuje używanie przejściówek i wszystkie standardowe brytyjskie BHPwe bełkoty ;-)
    --
    Żyj zdrowo! Używaj tylko logarytmów naturalnych!
  • edek40 13.07.12, 19:30
    > W UK instruckja obsługi to naklejka formatu A5 i to jeszcze obejmuje używanie p
    > rzejściówek i wszystkie standardowe brytyjskie BHPwe bełkoty ;-)

Bo w UK jest dobrze, ale u nas o wiele lepiej. Znaczy wladza dba o nas lepiej. Wiesz jaka krzywde mozna sobie zrobic przy tankowaniu?

Swoja droga i na powaznie - nie wierze w obnizke cen.
    --
    Po ptokach. Beret sie sfilcowal... ZNOWU :))))
    I niech tak juz zostanie.
  • wujaszek_joe 13.07.12, 22:00
    jezuu, typsonie.
    jak mnie się ktoś pyta za ile to w jego twarzy widzę pytanie do pełna czy nie.
    Reszta go obchodzi może przez pierwszy tydzień.
    Zaletę to ma taką że zawsze się ma rączki czyste. Z płynnym paliwem różnie bywa. ropa śmierdzi gnojem i trzeba się ubierać w rękawiczki. Ciekawy sposób żeby syna jakoś obeznać ale nieopłacalny. Zawsze te kinderniespodzianka jest w zasięgu jego chciwych łapke.

W ogóle to wszystkie zabawki mojego trzylatka mógłbym wymienić na kabinę małego fiata. Siedzi i kieruje. Serce rośnie.
    Chwila nieuwagi i radio gra całą noc.
    Albo sprytniejsza pułapka, światła tacie obniżyć. A ja załamka, jeszcze mocniejsze okulary będą :)
    --
    nima
  • magnessmeg 14.07.12, 12:15
    Nie żebym się czepiała, ale syn ma prawie 4,5 roku :) Już dawno nie jest trzylatkiem :P
  • crannmer 14.07.12, 12:32
    Skad wiesz, ze on nie ma jeszcze innego, trzyletniego?
    :->
    --
    MfG
    C.
    It's a pleasure that is bound to satisfy, so why don't you try?
  • ballbreaker 14.07.12, 13:05
    :DDD
  • magnessmeg 15.07.12, 07:50
    :)) O tym nie pomyślałam :))
    W takim razie, nasz wspólny 4,5 latek również ma takie zainteresowania :))
  • mejson.e 14.07.12, 15:34
    Jeszcze sam nie tankowałem.

Powinna być czytelna i prosta instrukcja tankowania plus mocne rękawice.
    --
    Pozdrawiam,
    Mejson
    Rok (Nie)Bezpiecznego Życia (trailer)
  • tomek854 15.07.12, 14:31
    W UK są takie kołnierze ochraniające rękę... Ale z naszym podejściem do kwestii gazu (że to wstyd, i ze trzeba ukryć) to ciężko by było zatankować do tych wszystkich poukrywanych wlewów.
    --
    Ja jestem kulturalny - od bluzgania jest www.bluzgotron.pl/
  • kaqkaba 16.07.12, 10:01
    > W UK są takie kołnierze ochraniające rękę... Ale z naszym podejściem do kwestii
    > gazu (że to wstyd, i ze trzeba ukryć) to ciężko by było zatankować do tych wsz
    > ystkich poukrywanych wlewów.

I już widzę watahę chętnych do samodzielnego tankowania jak trzeba klękać przed samochodem.
    Zestaw do tankowania będzie wyglądał tak: rękawiczki, kocyk do leżenia albo mata i uchwyt do wstawania dla emerytów.
  • bassooner 16.07.12, 15:43
    uchwyt do wstawania dla emerytów.

jak coś pójdzie nie teges i coś psyknie to będzie wstawał jak nastolatek... ;-)))
    --
    www.berbela.com/
  • tomek854 16.07.12, 17:20
    http://static.guim.co.uk/sys-images/Guardian/Pix/pictures/2012/7/11/1342017058247/Miles-Brignall-filling-hi-008.jpg

A tu taki nie dość, że się nie wstydzi, to jeszcze focię swoją do gazety daje, żeby wszyscy wiedzieli jaki z niego wieśniak, że na gazie jeździ ;-)

A poważnie: widać ten kołnierz, a do tego widać standardowe zamontowanie wlewu w brytyjskich autach.
    --
    Já mám moc rád, když tak lidi blbnou na kvadrát.
  • mejson.e 16.07.12, 20:26
    Prosty kawałek plastiku a zapewnia bezpieczeństwo łapce podczas tankowania.
    Tylko pogratulować.
    U nas straszyli, że nawet grube rękawice mogą zostać przecięte strumieniem gazu.
    Kolejny zawód do uwolnienia....
    --
    Pozdrawiam,
    Mejson
    Rok (Nie)Bezpiecznego Życia (trailer)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka