Dodaj do ulubionych

Czesi są wyluzowani...

25.09.12, 00:22
abcnews.go.com/Politics/OTUS/tatooed-body-politic-czechs-vladimir-franz/story?id=17292758#.UGDcdLTL7rl
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/db/Vladim%C3%ADr_Franz_1.jpg

To jest kandydat na prezydenta, który rzuca rękawice Klausowi... Wbrew pozorom inteligentny facet, doktor prawa, wykładowca w szkole aktorskiej... Czytałem z nim parę wywiadów całkiem do rzeczy mówi... No i jest popularny...

Kto wie, kto wie? :) Byłoby zabawnie, wyobrazacie sobie takiego pana np. na audiencji u Papieża? :D
--
www.cytatybiblijne.pl
Edytor zaawansowany
  • bassooner 25.09.12, 10:03
    może i do rzeczy, jednak inteligentny facet, z całym szacunkiem dla tatuaży, nie podziarał by sobie całego fejsa... a może ja jestem nazbyt konserwatywny... ;-)))

--
    www.berbela.com/
  • sven_b 25.09.12, 10:14
    Spokojnie. Facet, który zostaje ojcem dziewczynki z automatu staje się konserwatywny:)
  • bassooner 25.09.12, 10:17
    czyli u mnie x2... ;-(((
    --
    www.berbela.com/
  • sven_b 25.09.12, 10:30
    2 - radykał, 3- ultras, 4 - ortodoks :)
  • franek-b 25.09.12, 11:18
    no to ja już radykał :-)

--
    Frank
  • franek-b 25.09.12, 11:18
    Hmm ale inteligencja a emocje (stan psychiki) to 2 zupełnie rozdzielne rzeczy. Też uważam (mówiąc trywialnie), że trzeba mieć nierówno pod kopułą by sobie wydziarać twarz. Czy to jest konserwatyzm? Raczej nie, mnie to nie razi, niech robi co chce ze swoją twarzą i resztą, ale na prezydenta nie wybrałbym osoby niezbyt zrównoważonej.

--
    Frank
  • tomek854 26.09.12, 00:14
    Ja wiem? Gusta nie podlegają dyskusji... MI tam te jego tautaże nie przeszkadzają za to uwazam, że te piercingi są obleśne (pozbył się ich, czyli wie, że ludzie będą mieli problem z jego akceptacją).

Natomiast o ile nie podzielam tych gustów, to za niezrównoważonego uznałbym go dopiero kiedy wytatuowałby sobie chuja na czole albo coś... Tutaj to jest po prostu nonkomformizm i odmienny gust jak dla mnie.
    --
    Samochodem do Turcji -> knsa.pl/turcja.php
  • emes-nju 25.09.12, 12:58
    Kononowicza ;)

--
    Optymisci wierza, ze swiat stoi przed nimi otworem. Pesymisci wiedza, gdzie ma ten otwor.
  • franek-b 25.09.12, 13:41
    U nas nie wyszedł z peletonu a ten?
    wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,12548534,Romney__Dlaczego_okna_w_samolotach_sie_nie_otwieraja_.html
    --
    Frank
  • mrzagi01 25.09.12, 14:14
    Świadomość, że ten pan może potencjalnie trzymać łapę na guziku atomowym jest wielce krzepiąca w naszych niepewnych czasach. Raczej wolę czeskiego maorysa.
    --
    Pupcia rubcia salcesonik helou belou w dupę słonik!
    nachalna autoreklama
  • franek-b 25.09.12, 15:53
    Też racja...

--
    Frank
  • bassooner 26.09.12, 00:36
    spoko - niedźwiedzia łapa nawalonego Jelcyna, też krzepiąca nie była, a jednak nic się nie stało... ;-)))

--
    www.berbela.com/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka