Dodaj do ulubionych

czy to fura Derwisza911?

07.02.16, 12:20
mklr.pl/uimages/services/motokiller/i18n/pl_PL/201602/1454769661_by_Juru.jpg?1454769661
Przypomniał mi się taki gość. Kiedyś baaaardzo dawno temu udzielał się na forum.
Podobnie jak wielu innych.
Inna Bajka
scherlock holmes
betty bt
greenblack
hehehe
bisnesman (?)
padalcowa

Może są tylko pod innymi nickami?
Edytor zaawansowany
  • lexus400 07.02.16, 14:36
    Co Ty tak z tym greenblackiem ??

--
    "Wyjechałem z żoną furmanką na pole, a tam oskarżona zaczęła
    rzucać w moją żonę kamieniami. Krzyknąłem wtedy: Niech pani przestanie rzucać, bo może pani trafić konia w oko!"
  • xeikon 07.02.16, 17:15
    Czy chcesz tego czy nie, trudno o zielonoczarnym zapomnieć.
    Był arogancki ale był również rzeczowy i czasem wnosił do dyskusji coś ciekawego.
    Ja go lubiłem. Jest obecnie pewien Pan na forum co stylem wypowiadania się baaaaardzo pasuje do griniego/:)
  • lexus400 07.02.16, 18:13
    kombinujesz od zawsze z tym zielonoczarnym, przypominasz tym pewnego znanego Prezesa z pewnym baaaardzo znanym ministrem, którzy nie odpuszczają.

--
    rzucać w moją żonę kamieniami. Krzyknąłem wtedy: Niech pani przestanie rzucać, bo może pani trafić konia w oko!"
  • xeikon 07.02.16, 18:31
    Greenblack żyje i jest na forum. Styl w jakim wypowiada jest ten sam.
    Przecież wspomniałem o innych. Czasy kiedy pisywali tamci forumowicze były najlepsze dla Automobila.
    Teraz wieje nudą i pewnie Automobil by już nie istniał. Istnieje dzięki Tomkowi, który zagląda tu 24 godziny na dobę i zawsze coś skrobnie. Reszta wpada z doskoku.
  • lexus400 07.02.16, 19:55
    Tomka aktywność jest bezdyskusyjnie dobra dla Automobila ale ja nie kreśliłbym tak czarnych scenariuszy. Sam wpadam tutaj okazyjnie, powodowane to jest różnymi sprawami i pewnie większość ludzi obecnych dawniej ma też jakieś swoje powody absencji. Wiesz, tematy motoryzacyjne są w większości przypadków wyeksploatowane i w tym temacie trudno utrzymać konwencję forum ale wszystkie inne tematy mają się dobrze i jak widać po datach nie ma tutaj jakichś wielkich przestojów.

--
  • xeikon 07.02.16, 20:55
    Mnie interesuje to, co się obecnie dzieje z wymienionymi forumowiczami.
    Z scherlockiem widywałem się dawno temu na osiedlu. Gdy się ożenił , wyprowadził się. Wiem że pracował u dealera VOLVO. Co teraz robi? Czy wyjechał z tego pieprzonego Kraju?

Inna bajka kiedyś była ze mną i scherlockiem w knajpce. Gadaliśmy długo i wspominam ją bardzo pozytywnie. Super babka. Gdzie jest teraz?

Derwisz chyba też pochodzi z Krakowa. Co robi?

Mejsona też poznałem osobiście podobnie jak wo-biego. Fantastyczni ludzie. Dlaczego nie ma ich na forum?

Dobrze Lex że Ty zaglądasz. :))
  • tomek854 08.02.16, 02:44
    xeikon napisał:

> Mnie interesuje to, co się obecnie dzieje z wymienionymi forumowiczami.
    > Z scherlockiem widywałem się dawno temu na osiedlu. Gdy się ożenił , wyprowadzi
    > ł się. Wiem że pracował u dealera VOLVO. Co teraz robi? Czy wyjechał z tego pie
    > przonego Kraju?

Sądząc po tym, jak tu nam kiedyś focha strzelił na jazdę po Kościele i części naszych politycznych elit, to on jest z innej opcji, więc pewnie dalej siedzi w kraju i cieszy się Dobrą Zmianą :)

> Inna bajka kiedyś była ze mną i scherlockiem w knajpce. Gadaliśmy długo i wspom
    > inam ją bardzo pozytywnie. Super babka. Gdzie jest teraz?

Gdzieś mi się obiło o uszy, że się hajtnęła, ale to ploty jakieś mogą być.

Był jeszcze taki koleś wielka brytania, co mieszkał w Dundee. Umawialiśmy się na kawę i umawialiśmy i się w końcu nigdy nie umowiliśmy :)

--
    Já mám moc rád, když tak lidi blbnou na kvadrát.
  • lexus400 08.02.16, 08:01
    Nie wspomniałeś o typsonie a też już dawno go nie widziałem a szkoda.

--
  • sven_b 08.02.16, 10:58
    Spotkanie z Typsonem wspominam jako wieczór pełen śmiechu i zabawnych sytuacji z resztą przy udziale legendarnych Orysia i Franka. Typson przeprosił nas na chwilę hasłem 'Przepraszam, muszę opier*lić mojego szefa'. Żywo gstykulował w telefon po czym zapewnił nas, że wszystko jest pod kontrolą :)
  • bassooner 08.02.16, 11:16
    typsona widuję na facebooku ale był też u mnie w Szamoni ze 2x... ;-)
    widziałem go też w w-wawie zresztą pizzę i stronga też..

co do innej bajki to sam jestem ciekaw co tam u niej, podobnież z sherlockiem ich jednak nie spotkałem osobiście

--
    www.berbela.com/
  • tomek854 08.02.16, 17:16
    Typson też mi jakoś tak zniknął, a nawet o nim ostatnio myślałem - walnąłem mu focię do kolekcji :)
    i.imgur.com/yO64JHO.jpg
    Ale bez niego ta tradycja praktycznie zaginęła na forum :(
    --
  • tomek854 08.02.16, 17:27
    sven_b napisał:

> Spotkanie z Typsonem wspominam jako wieczór pełen śmiechu i zabawnych sytuacji
    > z resztą przy udziale legendarnych Orysia i Franka. Typson przeprosił nas na ch
    > wilę hasłem 'Przepraszam, muszę opier*lić mojego szefa'. Żywo gstykulował w tel
    > efon po czym zapewnił nas, że wszystko jest pod kontrolą :)

Fajne było to spotkanie, ale ja wtedy miałem taki burzliwy okres w życiu że w sumie jakoś tak w porównaniu z wrażeniami innej natury jakoś tak marginalnie mi się zapamiętało - a szkoda, trzeba by to było powtórzyć. :)
    --
  • xeikon 08.02.16, 17:55
    Wielokrotnie proponowalem zorganizowanie duzego zlotu automobilowego. Nigdy nie wypalilo. Moze jednak cos by sie wymyslilo w cieple dni.
    Lexus ma motel to moze damy gosciowi zarobic?
  • sven_b 08.02.16, 21:36
    Dość skromnie to ująłeś. Przyszedłeś z dwoma dziewczętami pod ramię. Moja pierwsza myśl jak Cię zobaczyłem 'Bloody hell, ale się ustwił' :)

> a szkoda, trzeba by to było powtórzyć. :)
    Indeed :)
  • bassooner 08.02.16, 21:56
    sven_b napisał:

> Dość skromnie to ująłeś. Przyszedłeś z dwoma dziewczętami pod ramię. Moja pierw
    > sza myśl jak Cię zobaczyłem 'Bloody hell, ale się ustwił' :)
    >
    > > a szkoda, trzeba by to było powtórzyć. :)
    > Indeed :)

dwie dziewczyny ma? i akceptują siebie nawzajem ;-)

--
    www.berbela.com/
  • tomek854 08.02.16, 22:26
    sven_b napisał:

> Dość skromnie to ująłeś. Przyszedłeś z dwoma dziewczętami pod ramię. Moja pierw
    > sza myśl jak Cię zobaczyłem 'Bloody hell, ale się ustwił' :)

Hehe, najgorsze, że ta co na mnie akurat leciała to była ta mężatka :)

Ale nie, mi raczej chodziło o to, dlaczego ja wtedy robiłem za uchodźcę w Warszawie, a nie moje przelotne romanse :)

--
  • marekatlanta71 09.02.16, 12:58
    To prawda. Bez Tomka to by juz dawno padło jak 99% forów na gazecie. Trzymają sie tylko fora w których jedynym celem jest obrażanie innych.

--
    Mój blog
  • xeikon 09.02.16, 13:33
    A kto tu obraza i kogo?
    Klutnie zdarzaja sie w najlepszych malzenstwach. Kto sie lubi ten sie ....
  • tomek854 09.02.16, 15:21
    xeikon napisał:

> A kto tu obraza i kogo?
    > Klutnie ...

Ty - obrażasz podstawowe zasady ortografii :) :) :)

--
    orynski.eu/
  • xeikon 09.02.16, 16:05
    Bo pisze w pospiechu by zdazyc zamiescic wpis przed toba. :))
    Teraz nawijam z komorki i nie chce mi sie wklepywac polskich znakow.
  • tomek854 09.02.16, 20:03
    Rada na przyszłość: jak nie masz jak napisać "ó", to pisz "o" :-) :-)

--
    orynski.eu/
  • xeikon 09.02.16, 20:52
    Bedem siem starać . :)))
  • tomek854 09.02.16, 15:15
    marekatlanta71 napisał:

> To prawda. Bez Tomka to by juz dawno padło jak 99% forów na gazecie. Trzymają s
    > ie tylko fora w których jedynym celem jest obrażanie innych.

Ostro pracuję w nadziei, że zasłużeni forumowicze będą mieli darmowe picie na zlotach :P :P :P

--
    orynski.eu/
  • lexus400 09.02.16, 16:53
    To może zacznijmy się obrażać aby utrzymać forum :) nawtykajmy sobie hu...w albo innych skur.....w

--
  • xeikon 09.02.16, 19:45
    Jak się nawzajem poobrażamy to kto przyjedzie na spotkanie do Ciebie?
  • tomek854 08.02.16, 02:40
    lexus400 napisał:

> Co Ty tak z tym greenblackiem ??

No przecież połowa frajdy jaką on ma z tego forum to wmawianie nam, że jego wszystkie alter ego to tak naprawdę różne osoby niż krakus :) :) :)

--
  • franek-b 08.02.16, 18:58
    jakoś wciąż nie mogę tego ogarnąć, że gb to krakus... ale co ja tam wiem :-)

--
    Frank
  • bassooner 08.02.16, 19:35
    franek-b napisał:

> jakoś wciąż nie mogę tego ogarnąć, że gb to krakus... ale co ja tam wiem :-)
    >

dla mnie najważniejsze jest to że ja to ja ;-)
    --
    www.berbela.com/
  • franek-b 08.02.16, 19:39
    Twój styl jest nie do podrobienia :-) co byś nie pisał to od razu micha mi się cieszy :-)

--
    Frank
  • lobuzek1 08.02.16, 20:03
    Spotkanie forumowe i przy okazji nabicie kabzy Leksusowi to całkiem dobry pomysł:-)))
    Kiedyś mi się śniło, że odwiedził mnie Sven i strasznie popiliśmy.
  • bassooner 08.02.16, 20:08
    lobuzek1 napisał:

> Spotkanie forumowe i przy okazji nabicie kabzy Leksusowi to całkiem dobry pomys
    > ł:-)))
    > Kiedyś mi się śniło, że odwiedził mnie Sven i strasznie popiliśmy.

i co? i co było dalej?!!

--
    www.berbela.com/
  • sven_b 08.02.16, 21:42
    Tak przygotowani poszliśmy całować plakaty bielizny Triumph przez sklepową szybę ;)
  • lexus400 08.02.16, 21:58
    Jak zwykle dobrze piszesz svenie :) forumowe spotkanie faktycznie krakus (xeikon) proponował co ja też sugerowałem grzecznie będąc jeszcze mechanikiem. Jeśli chodzi o moją skromną osobę uważam, że taki miły spocik koniecznie z udziałem strongwaza (z nalewką/mi) byłby mile widziany. Jak się to mówi wikt i opierunek jestem w stanie zapewnić dla 30 osób na chwilę obecną :) ale jak to z reguły się odbywa, jak napisał sven "poszliśmy całować bieliznę......" Więc zejdźmy na ziemię i piszmy dalej co komu do głowy wpadnie :)

--
  • lexus400 08.02.16, 22:50
    Jak zwykle dobrze piszesz svenie :) Jeśli chodzi o spotkanie to ja podobnie jak krakus (xeikon) proponowałem już wcześniej jakiś miły spocik forumowy. Tak zacne towarzystwo jestem gotów przyjąć pod dach i zapewnić wikt i opierunek oczywiście koniecznie z udziałem strongwaza z jego nalewkami :). Jednak jak znam życie trzeba zejść na ziemię i nadal słowami svena "całować bieliznę......" a szkoda bo byłoby miło. Kurde jestem prawie pewien, że wysłałem wcześniej.

--
  • xeikon 08.02.16, 21:05
    "'jakoś wciąż nie mogę tego ogarnąć, że gb to krakus... ale co ja tam wiem :-) "

Tia. A czy ja Qrna arogancki jestem albo ubliżam komuś? :)
    Ale jeden typ na forum jest taki.
  • xeikon 08.02.16, 21:08
    A co do spotkania to tak sobie tylko pomyślałem. Pewnie Lex jest innego zdania?
    Ale gdy by się zgodził nas przygarnąć pod dach to sądzę że może zrobić kosztorys imprezyna łeba.
    Potem zapodać numer konta i po wpłacie odpowiedniej sumy, wjeżdżamy do Lexa na impre.
  • lexus400 09.02.16, 09:40
    Kurde już 2 razy pisałem i znowu nie ma:)) chyba nie wysłałem. Więc jeśli o mnie chodzi mogę przygarnąć chętnych w ilości 30 osób, zapewniam wikt i opierunek (za drobną opłatą) :)

--
  • lexus400 09.02.16, 09:42
    oj teraz się kapnąłem, że to już druga strona się zrobiła :))

--
  • xeikon 09.02.16, 11:14
    No to Lexusie wszstko zalezy od ciebie.
    Pomysl jak i kiedy ci pasuje. Oblicz koszty by nie dolozyc a zarobic i kazdy chetny wplaci sumke na konto. Po tylu latach wspolnego pisania na forum czas poznac sie w realu.
    Parking masz duzy wiec furki beda bezpieczne.;)))
  • lobuzek1 09.02.16, 11:49
    Jestem jak najbardziej za. Dajcie znać kiedy i za ile.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka