Dodaj do ulubionych

A British art of ranting

23.07.16, 01:31
Od kilku dni w wolnych chwilach oglądam sobie Grade A w internecie i nie mogę przestać.

Te filmiki są genialne - z jednej strony lecą fucki aż trzeszczy i soczysty akcent którego by sie żul z East Endu nie powstydził, z drugiej widac, że fajne słownictwo. A co najważniejsze - nie da się z tymi filmikami nie zgodzić (ja przynajmniej jeszcze na taki nie trafiłem) ;-)

Niestety tylko dla anglojęzycznych, bo żeby to dobrze przetłumaczyć to naprawdę by było wyzwanie...

Tematy są różne: męska moda:

Kwestia dawania napiwków

Lingwistyka:

Czy bardziej filozoficznie:

No po prostu lubię tego kolesia :)
--
orynski.eu/
Edytor zaawansowany
  • qqbek 23.07.16, 22:13
    Geniusz.
    Oglądam/słucham od ponad godziny i też nie natrafiłem na nic, z czym bym się nie zgodził.
    Może to też solidarność zboczeń zawodowych (facet w pewnym momencie przyznaje się, że był nauczycielem, ale to rzucił - zupełnie jak ja) :D

--
    Ludzie mawiają o nim, że wygląda jak prosię trzy razy ogłuszane... ale to dlatego, że studiował. (B.Hrabal "Bambini di Praga 1947")
  • tomek854 24.07.16, 01:40
    Hehe, ja w sumie też trochę, niedoszły nauczyciel i lata pracy z młodzieżą w harcerstwie.

Ale ja myślę, że siłą tych filmików jest po prostu ZDROWY ROZSĄDEK :)

--
    Já mám moc rád, když tak lidi blbnou na kvadrát.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.