Dodaj do ulubionych

Kaczor w drugiej turze

• qrakki999 17.05.05, 16:43
    albo przemarsz wojsk radzieckich.

Ale może to i lepiej dla miasta Warszawy - może zacznie się cos dziać jak
    Kaczor obejmie stołek prezydenta RP?

pzdr
    Q

• bocian4 18.05.05, 13:57
    ;-))))

TO dobre, to mi sie podobało!

PZodrawiam,
  • lexus400 17.05.05, 17:28
    Czyli chodzi tylko i wyłącznie o zmiany na stołkach, wszyscy chcą
    być "pierwszym"
    --
    --------------------------------------------
    Życie jest krótkie - trzeba szybko jeździć.
  • typson 17.05.05, 17:38
    perspektywa wyboru miedzy komuszym czlowiekiem (choc na poziomie) a oszolomionym
    i belkoczacym gejem - bratem takiego samego geja, co ukradl ksiezyc i zakazal
    targow erotycznych - PRZERAZA MNIE!
  • lexus400 17.05.05, 17:49
    Przecież z całej tej kliki nie ma absolutnie na kogo głosować, to już jest bez
    różnicy czy to komunista czy nie bo są to wszystko ludzie od lat dbający o
    własne i kolesiów dupy.
    --
  • typson 17.05.05, 17:51
    no i do tego kardiochirurg, z calym szacunkiem ale o polityce nie majacy chyba
    bladego pojecia. Zreszta dowodzi to, jak bardzo wszyscy zygaja polityja skoro sa
    gotowi powierzyc najwiekszy urzad w panstwie lekarzowi (zreszta o ktroych sie
    ostatnio tyle mowi)
  • sherlock_holmes 18.05.05, 08:31
    To jest własnie najgorsze - że gdyby Kaczor przeszedł do drugiej tury z Cimoszewiczem, wybrałbym mniejsze zło :( Natomiast gdyby przeszedł z Rokitą, Lepperem, Lisem lub Giertychem, publicznie zeżarłbym kartę do głosowania, ew. spalił ją (pewnie nie wolno - zeżreć chyba wolno :) ).
    Ja jeszcze liczę na to, że się przed wyborami obudzi jakiś normalny kandydat (o ile normalny człowiek w Polsce bierze się za politykowanie)...

--
    "Profesorowi Kieresowi wydaje się, że jest Hamletem. Ale gra fatalnie. Miesza chochlą w gównie, ono pryska na boki, ludzi traktuje się jak śmieci." /Jan Widacki/
    tinyurl.com/9jzsu
    tinyurl.com/c83hx
    tinyurl.com/8556g
  • tomek854 18.05.05, 01:48

--
    oryś _@/"

Skończyły mi się pomysły na sygnaturki. Muszę poczekać, aż ktoś będzie miał głupi opis na GG to od niego zgapię. :P
  • tomek854 18.05.05, 01:49
    Najpierw młodzi PiSacy wojowali z portretami i plakatami z epoki PRLu w knajpach "PRL" i "Wania" a teraz to:

serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34309,2714154.html
    Cenzura się zaczyna?

--
    oryś _@/"

Skończyły mi się pomysły na sygnaturki. Muszę poczekać, aż ktoś będzie miał głupi opis na GG to od niego zgapię. :P
  • typson 18.05.05, 02:29
    no zaczyna sie robic calkiem nieciekawie.
    --
  • bonsoir 18.05.05, 20:20
    A mnie ten Lenin, owszem, przeszkadzał - pewnie dlatego, że dziadka zakatowała NKWD, a nie np. krwiożerczy Kieres. Proponuję prosty eksperyment myślowy: co by się stało, gdyby inny mim stanął w tym samym miejscu, ale z charakterystyczną grzywką, wąsikiem i flagą też czerwoną, lecz z czarnym elementem na białym polu? Ile by postał? Tylko proszę mnie nie oskarżać o "populizm" ani nie zasuwać głodnych kawałków o szlachetnych intencjach i humanistycznych motywach, stojących za Leninem, Dzierżyńskim i kompanią.
  • tomek854 19.05.05, 03:02
    Nie będę oskarżał o populizm. Ok.

Zoszczenkę "Opowiadania o Leninie" też zakażesz sprzedawać?

To, ze może się nie podobać, to jedno, ale to, w jaki sposób go załatwiono to skandal...

--
    oryś _@/"

• lexus400 19.05.05, 10:36
    jak te czasy się zmieniają - za moich czasów tow. Lenin był wzorcem:))
    Pzdr.
    --
  • sherlock_holmes 18.05.05, 15:49
    Cimoszewicz właśnie oświadczył, że po zakończeniu kadencji parlamentu wycofuje się z polityki i nie będzie kandydował na urząd Prezydenta RP.
    Szkoda, że ci którzy przede wszystkim powinni zakonczyć swoją karierę polityczną, trzmaja się stołków jakby dupami przyrośli do krzeseł.

--
    "Profesorowi Kieresowi wydaje się, że jest Hamletem. Ale gra fatalnie. Miesza chochlą w gównie, ono pryska na boki, ludzi traktuje się jak śmieci." /Jan Widacki/
    tinyurl.com/9jzsu
    tinyurl.com/c83hx
    tinyurl.com/8556g
  • frax1 19.05.05, 10:56
    Mnie w Kaczorze jedna rzecz irytuje... zamiast się pienić na wszystko i szukać
    spisków powinien zacząć coś robić! Od czasu rozpoczęcia urzędowania przez niego
    w Warszawie nie dzieje się nic... bo wszedzie doszukuje się spisku i
    nieuczciwości... :(
    Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka