Dodaj do ulubionych

Krótkie witanie lutowe II

11.02.11, 05:23
Witam, tamten już dobiegł był prawiesmile
--
www.fundacjaavalon.pl/nasi_beneficjenci_pl/193/aleksandra_kedzierska.html
Edytor zaawansowany
  • tutul 11.02.11, 06:36
    Mokro,buro,niemiło.A miało być tak ładnie.
    I będzie.Witamsmile
    --
    Nie udało ci się w środę,to przed sobą czwartek jeszcze masz,baranie
  • bumbecki 11.02.11, 07:47
    dzieeeeeń doooobryyyy aaaaaa
    smile
    --
    Uwaga! przeważnie żartuję, jednak zaczynam się robić czepialską babą... smile
    Nowa galeria obrazów Ani
  • se_nka0 11.02.11, 08:42
    Bumbecki nie ziewaj - to udzielające jest wink Dzień dobry, mokry ale piątek !!
    --
    Dopóki żyjemy,nie jest za póżno...
  • asia.sthm 11.02.11, 09:09
    Zasypalo nas po pas. I tak sie zastanawiam czy dzis juz sobie soboty nie zrobic. No gdzie ja mam sie pchac teraz do miasta ? Obejdzie sie beze mnie.
    --
    http://s4.tinypic.com/2z40pdi_th.jpgpo prostu, prosto z mostu..
  • 36krzysiek 11.02.11, 09:09
    Gutentag. Ajne regen, fafluchte. Cafe bitte!
    --
    Baron von Dupensztangiel
  • ewa9717 11.02.11, 09:37
    Jawohl, Herr Graf! Własnie swiezutką zaparzyłam!
    Tak się zastanawiałam, czy po trzech setkach Oralka marca nie ogłosi wink
    Dzień dobry!
  • felis2 11.02.11, 10:41
    Dzień dobry. Zamierzam to sobie uparcie wmawiać. Junior się rozchorował, ok, normalna rzecz. Siedzimy sobie w domu i było całkiem nieźle. Prawie już umie czytać. Tylko dlaczego zaczęło mnie boleć gardło? To już jest całkiem niesprawiedliwe!
    Na pocieszenie idę wypróbować przepis na ciasto czekoladowe z gruszkami. I pooglądać Imperium Kontratakuje.
  • g0p0s 11.02.11, 10:58
    Prawie pasuje do dzisiejszego dnia:
    Chmurno, durno, nieprzyjemnie, luźna plomba dzwoni w zębie
    A za oknem, w środku maja, dudni grad jak strusie jaja
    We łbie szumi znów niestety, w kościach łamie to artretyzm
    Tylko usiąść i zapłakać, że ta dola byle jaka...
    (jan Kaczmarek)
    Ale poza tym to miłego, miłego smile

• doratos 11.02.11, 11:42
    A dzięki,dzięki!
    Wszystko się zgadza oprócz gradu,zamiast tego śnieżek prószy!
    Zima kontratakuje!
    Witamsmile
  • groha 11.02.11, 13:29
    ... a tu się rano budzisz, by zobaczyć znów marnie rodzące pola, usychający las... Przeklęta zła niedola wciąż prześladuje nas. Czy dola to okrutna? Czy może zwykły pech? Strach wypatrywać jutra. Smętnie, ponuro, źle... Pod biedą i niemotą, po horyzontu kres, nasz polski żywioł: błoto!
    Tej wegetacji treść... A czas do przodu leci. I lata z nim trop w trop...

Też Jan Kaczmarek. A ja pozwolę sobie zapytać: cholera, czy ktoś wreszcie powie STOP!?
  • 36krzysiek 11.02.11, 14:14
    A cóż że chcesz zatrzymać droga Groho, cóż żesz? Wstrzymać Ziemię ruszyć Słońce? Ja się trzymam teorii końca świata i będę bardzo zawiedziony jak nie nastąpi, o chociażby dlatego:
    http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,9091534,Relikwie_Jana_Pawla_II_dla_Kubicy__Kropla_krwi.html?fb_xd_fragment#?=&cb=f36352dbe5c7c8a&relation=parent.parent&transport=fragment&type=resize&height=21&width=120

--
    Baron von Dupensztangiel
  • groha 11.02.11, 14:27
    Jakie Słońce?? Oj, naiwny, naiwny, naiwny...
    Panie Baronie, ta paranoja jest twoja i moja, a wariactwo, to całe bogactwo...
    Goposie, i cóżeś narobił? Zakaczmarkowałeś mi cały dzień na amen! Dziękuję smile
  • g0p0s 11.02.11, 14:53
    Co za czasy!
    Nie było takich od lat
    pęka masyw,
    jęczą posady, drży świat.
    Coś nadchodzi,
    to koniec świata czy brzask?

Też od Pana Janka.
  • kocio_pierzaczek 11.02.11, 15:04
    Ale jak ślicznie pachnie wiosną, zielenią i świeżą ziemią z kretowisk, stokrotki podnoszą uradowane pyszczki, a wróble zajmują szpacze budki. smile
  • 36krzysiek 11.02.11, 15:08
    Kocio nie pal tego zioła! wink
    --
    Baron von Dupensztangiel
  • papuga_ara 11.02.11, 15:22
    Kociu, kocham Cię i ubóstwiam. Od dziś jeszcze bardziej. Uradowane pyszczki stokrotek wzięły mnie i roztkliwiły. No bomba! big_grin smile
    --
    http://i42.tinypic.com/33atlib.jpg
    "Jeżeli coś kompletnie przekracza ludzką wytrzymałość, należy to
    uznać za śmieszne" (Gurua) i iść dalej (papuga)
  • goonia 11.02.11, 18:25
    A coz to za nastroje listopadowe w takim pieknym lutym?
    Witam. Pogoda bez zmian i lada moment odmowie wychodzenia na dwor. Co z tego, ze slonecznie jak jest-15C i wiatrzysko nieustajace brrr...
  • groha 11.02.11, 19:22
    Gooniu, te listopadowe nastroje to był tylko kamuflaż, zmyłka i apteczne złudzenie ludzkiego oka, nie daj się zwieść pozorom. Taki malutki pic na wodę w ramach zaklinania rzeczywistości, po prostu.
  • ewa9717 11.02.11, 19:29
    A Kalendarz Wielki Nieomylny swoje wie, wiosna idzie. A że piechotą, to i przysiądzie gdzie bidula po drodze wink
    A`Papuga to nie powinna być gdzie indziej? Dni jej się pomerdały?
  • balamuk 11.02.11, 19:38
    Niniejszym dobry wieczor. Wczoraj latalam sobie po Polsce, a potem z PL do RO - i bylo dziwnie, w kraju naszem zielono-brunatno, a w Rumunii bielutko calkiem. Za to pogoda robi sie wiosenna. Baby na placu konwalie sprzedaja. Nic nie rozumiem, za chwile zaczne bac sie lata...
  • ewa9717 11.02.11, 19:52
    Balamuku, żyjesz!!!! wink
  • balamuk 11.02.11, 20:04
    Eeee, co to za zycie.wink))
    Musialam do domu (krakowskiego), bo Mamusia operowac sie miala zyczenie. Teraz juz wszystko gra. Stesknilam sie za Wami bezmiernie...
  • goonia 11.02.11, 21:02
    I z wzajemnoscia Balamukusmile

Groszko, to ja od jutra tez sobie troszke ponarzekam, dla picu i na wszeli wypadek oczwisciesmile
  • groha 11.02.11, 23:14
    Nie żałuj sobie, Gooniu, bo po tej stronie kałuży narzekanie dla picu oraz równowagi zawsze jest mile widziane, więc i na Twoje będziemy czekać z niewypowiedzianą przyjemnością smile
    Podobnie, jak czekamy na Bałamuka, który wciąż nam umuka... Pardon - umyka. Pojawia się i znika, znaczy. Cześć, Bałamuku!
    Ależ nocnie rozwitana jestem, co? Proszę się nie dziwić - właśnie wróciłam do domu po powitaniach z 3 psami i 5 kotami, w tym z jedną syjamską gadułą, która witała się wylewnie aż do samego pożegnania. Taki nastrój szybko człowiekowi nie przechodzi, krucafuks.
  • tutul 12.02.11, 07:18
    Kto nie musi wchodzić dzisiaj,niech lepiej w domu siedzi...Przed moim balkonem wichura złamała piękną jodłę,a na podwórku wyrwała drzewo z korzeniami.I jest 5 stopni mrozu...
    A tak w ogóle to witam wszystkichsmile

Dzisiaj później,bo walczyłam z zamarzniętą kłódką przy bramce parkingu...
    --
  • ewa9717 12.02.11, 08:05
    Nic nie wieje, -2, biało, a na górze plamy błekitu i slonko, które pojawia się i znika wink
    Dzień dobry!
  • orale 12.02.11, 08:20
    witam.
    Przez Barona zepsułam telefon, zadzwoniło coś w nocy, z zamkniętymi oczami naciskałam co się da, widać za mocnosmile
    --
  • ez-aw 12.02.11, 09:01
    Witam po krótkiej przerwie. Praca na dwie firmy, to chyba nie dla mnie. Za mało czasu na forum wink
    Za to dzień piękny big_grin

--
    http://i200.photobucket.com/albums/aa314/asmodeus54/Gifs/sexy-stewie-griffin-animation.gif
    Upór bezsensowny, nabiera sensu, gdy jest trwały... wink
  • se_nka0 12.02.11, 09:07
    Balamuku - lata się nie bój, właśnie zima wróciła. I nadrabia zołza jedna, jakby dawno jej nie było.Biało, wieje, lekko mrozi. Wyjeżdżam poza miasto i zastanawiam się, czy strój ,,na narty,, nie byłby najwłaściwszy. Dzień dobry smile
    --
  • kocio_pierzaczek 12.02.11, 11:01
    Cześć, jaka śliczna pogoda, idę sprawdzić, czy stokrotkom zrzedły miny.
  • stara.gropa 12.02.11, 14:46
    Eulalija śniła mi się dzisiaj, zwiedzałyśmy razem wykopy po zburzonym kinie Skarpa. W tle majaczyła grupa TWCh, ale nie mogłam ich zidentyfikować.
    Droga redakcjo co to znaczy?
    --
    http://emotikona.pl/emotikony/pic/2pisze.gif
  • asia.sthm 12.02.11, 15:46
    To znaczy ze, poprzebieralismy sie i wielka impreza na horyzoncie z udzialem Guruy.
    Wykopy to poszukiwania stosownego lokum z wiaterkiem.
    --
  • eulalija 12.02.11, 16:06
    Redakcja odpowiada: pochłanianie przed snem potraw ciężkostrawnych w ilościach ogromnych powoduje śnienie o potworach. Zalecana lekka kolacja najpóźniej o 18-tej. Redakcja współczuje i pozdrawia.
  • ewa9717 12.02.11, 16:36
    stara.gropa napisała:

> Eulalija śniła mi się dzisiaj, zwiedzałyśmy razem wykopy po zburzonym kinie Ska
    > rpa. W tle majaczyła grupa TWCh, ale nie mogłam ich zidentyfikować.
    > Droga redakcjo co to znaczy?

To może być proroczy znak, ze pipidówkowe kino już w siódmą rocznicę zaczęcia remontu może znów zacząc działać!
    PS Z tym jedzeniem do osiemnastej to przesądy swiatło cmiące! Własnousznie jednego profesura w porządnym radiu słyszałam, że to chodzi tylko o to, żeby skończyć jeść ileś tam godzin przed nocnymi pokładzinami. Nie pamiętam, ile godzin, więc bezstresowo idę do łoznicy wink
  • eulalija 12.02.11, 16:07
    Choć trochę mroźnawy i dworcowy to jednak śliczny dzień.
    Witam.
  • heniulaa 12.02.11, 18:47
    Na dzień dobry big_grin

- Dzień dobry, kupiłem tutaj wczoraj u państwa tego żółwia stepowego i chciałbym go wymienić na innego...
    - A czemu?
    - Ten nie chce stepować...
    --
    Jak mokry jaskier wschodzi na bagnie...
  • kocio_pierzaczek 12.02.11, 19:40
    Jak biała stokrotka na śniegu
    We mrozie i wichrze sztywnieje...

Znaczy, moja kępka zdechła.
    Wariacka pogoda, czasem słońce, czasem śnieg. Normalnie Bollywood w wersji wysokogórskiej.
  • tutul 13.02.11, 07:58
    Witam.I dlaczego słońce tak razi???
    --
  • se_nka0 13.02.11, 08:33
    I tak grzeje. Przez szybę. Dzień dobry smile
    --
  • ewa9717 13.02.11, 10:27
    Nie marudzić, zrzędy! Niech swieci, witaminą D wali po oczach i po czym tam jeszcze! W plenery!!!!
    Dzień dobry!
  • stara.gropa 13.02.11, 10:50
    Zaraz biorę Gucciego pod pachę i do muzeum na wystawę dizajnu wink zaiwaniam. A co!
    --
  • ez-aw 13.02.11, 11:02
    Piękna pogoda. Zaraz na spacer idziemy. Witam smile

--
    http://i200.photobucket.com/albums/aa314/asmodeus54/Gifs/sexy-stewie-griffin-animation.gif
  • kocio_pierzaczek 13.02.11, 14:23
    Wiórki w lesie karmiłam, ale było fajnie.
  • eulalija 13.02.11, 15:51
    Wiewiórkami te wiórki?smile
    Strasznie widno.
    Witam.
  • orale 13.02.11, 16:11
    dobry
    Opowiem wam coś. Mieszkanie mam dosć duże i nie bywam w całości. Do salonu wchodzę kilka razy w roku, jak goscie przyjadą. Weszłam wczoraj i zgadnijcie co znalazłam. No choinka stoi jak byk, nawet mało jej igieł opadło. Zupełnie o niej zapomniałam
    --
  • balamuk 13.02.11, 16:28
    A ta choinka tegoroczna czy zeszlo?
    Czesc, czesc, czesc. Teraz juz chyba nie zanikne, odpracowalam rozne ciezkie roboty i zycze sobie odpoczac!
    No i zima wrocila, jest przyjemnie.smile
  • heniulaa 13.02.11, 17:00
    No to na Wielkanoc będzie jak znalazł zdejmij tylko bombki i powieś pisanki big_grin
    --
  • orale 13.02.11, 17:53
    oczywiście, ze choinka zeszłoroczna, tegoroczna dopiero będzie. Do Wielkanocy chyba nie wystoi, ona kiedyś żywa byłasmile
    --
  • asia.sthm 13.02.11, 18:00
    daj jej spokoj, nie ruszaj i zobaczysz, ze dostoi.
    --
  • doratos 13.02.11, 19:23
    Może nawet świeże pączki wypuści??
    Dobry wieczórsmile
  • se_nka0 14.02.11, 07:23
    Skrobaczki do szyb samochodowych w użyciu. Nauszniki również się przydadzą smile Dzień dobry poniedziałkowy, walentynkowy i mrożny !
    --
  • eulalija 14.02.11, 08:25
    -11 wykombinowało na Targówku o wschodzie słoneczka.
    Witam.
  • 36krzysiek 14.02.11, 08:34
    Zzz zzz z z imno! B bb bry.
    --
    Baron von Dupensztangiel
  • kocio_pierzaczek 14.02.11, 08:39
    Cześć. Nie mogłam się doczekać pójścia do pracy po 1,5 tyg. zwolnienia i obudziłam się już po 4. Jaki śliczny poranek, jak jasno już po szóstej, jak suchutko na chodnikach i jaki piękny jest świat, tra la la.
  • orale 14.02.11, 09:19
    zaczynamy nowy tydzień, biszkopt na tort już w piekarniku
    --
  • groha 14.02.11, 09:56
    A połowa lutego już za nami, ha! Ani się obejrzymy, jak reszta: ziuuu...! I wiosna. A potem lato. Jesień. I znów zima... wink
  • ewa9717 14.02.11, 10:23
    Ale po drodze tyle wziemigrzebania, pływania i grzybówzbierania! Kurczaki, nawet jak teraz bywam w lesie, oko za grzybami patrzy. Zboczenie, ale co tam.
    Jak miło wstać ze słonkiem!
    Mróz, ale termometr leżący na osłonecznionym parapecie pokazuje +18 wink
    Dzień dobry!
  • papuga_ara 14.02.11, 11:34
    Cześć!! Słonecznie!! smile Trzebaby się powoli do pracy wyszykować, a jakoś mi dziś wyjątkowo wolno poranna kawa schodzi smile To słońce mnie rozleniwia smile Bożżżż, jak cudownie....
    --
  • migos 14.02.11, 12:20
    przepięęęęęęęęęękneeeee słoneeeeeeeeeczko...!
    --
    ***migacz lewy ______ migacz prawy***
  • doratos 14.02.11, 14:50
    Komu świeci,temu świeci,a jak nawet i świeci,to tym bardziej będzie mroziło!
    Tak twierdziła moja teściowa,i przeważnie miała racjęsad
    Witam!!
  • pomaranczuch 14.02.11, 15:02
    Witam się ponownie, wypoczęta po kilkudniowej wizycie w rodzinnych stronach. Teraz czas znów zabrać się do pracy smile

--
    Bardzo lubię muzykę, myślę, że chyba dlatego, że tak mało jest moralna.
    (Hermann Hesse)
  • eulalija 15.02.11, 07:54
    Ujemnych 15 ale ładnie świeci.
    Witam.
  • ewa9717 15.02.11, 07:55
    Tylko -8, ale swieci jak w stolicy wink
    Dzień dobry!
  • bumbecki 15.02.11, 08:01
    dzień dobry smile świeci - będzie trzeba żaluzje ruszyć ...

--
    Nowa galeria obrazów Ani
  • kocio_pierzaczek 15.02.11, 08:19
    Bry.
  • asia.sthm 15.02.11, 09:08
    Mroz jak wsciekly.
    Mimo to sie ciesze, bo jest jasno - jasnosc nastala.
    Dzien dobry dla wszystkich.
    --
  • se_nka0 15.02.11, 09:26
    Miała być wczesna wiosna, co jest ??? -15 !! Dzień dobry słoneczny smile
    --
  • tutul 15.02.11, 10:14
    Łapcie promyki,bo już za dwa dni ma śnieg padać!
    Najlepsza pogoda w lutym.Jeszcze jak ten śnieg spadnie,to będzie full wypas.
    Witamsmile
    --
  • pomaranczuch 15.02.11, 11:03
    Dzień dobry smile
    To jeszcze ma śnieg sypać? Nie, nie, nie! Już niech będzie ten mróz, ale bez śniegu...
    --
    (Hermann Hesse)
  • orale 15.02.11, 12:20
    dzień bardzo dobry, ostatnie wyniki mam, średnia 4,8. Teraz mogę już zasłużenie pićsmile
    --
  • doratos 15.02.11, 12:33
    Teściowa miała rację,świeci i mrozi!
    Witamsmile
    Ten śnieg niech lepiej trochę popada,inaczej znów zubożeję o kilka roślinek!
  • stara.gropa 15.02.11, 12:48
    4,8 promila??? To już nie pij wink
    --
  • kizuk 15.02.11, 13:12
    dzień dobry.
    To Orale stypendium naukowe dostanie.I dopiero wtedy będą promille,a promille.smile
  • kurcgalopek 15.02.11, 13:14
    tak tak, stanowczo nie pij big_grin

--
    A tu sobie piekę wink
  • groha 15.02.11, 14:18
    Oho oho! Czy to szumi muszla z Pucka? Czy też wuj ma szmery w płuckach? Oho oho!
    Czy to mrozik skrzypi w nosie? Czy bulgocą zrazy w sosie? Oho ohoo!
    Nie! To tylko TeWuCha horeduje Orale i jej średnią cztery osiem smile
  • stara.gropa 15.02.11, 14:21
    Zaraz zaraz, a dlaczego nie 5,0, że pozwolę sobie wetknąć kij w mrowisko.
    --
  • kocio_pierzaczek 15.02.11, 14:32
    Może wy też nie pijcie... smile
  • groha 15.02.11, 14:47
    Kociu, bez picia nie ma życia. Na przykład, kawę to ja litrami... Bez kawy świat kaprawy. Pij, pij, pij, bracie, pij! Podróżny, nie piłeś? Wypij! Całkiem spokojnie.
  • ewa9717 15.02.11, 14:56
    Bez kawy i bez mleka, Groho. Dziś gorącego, bo ziny wiew mnie (mnie!!!!!!) przetentegował niczym te promienie na durch. Tak się trzęsę, że z trudem trafiam w klawisze.
    A Orale w dobie oszczędności może odznakę Wzorowy Uczeń dostanie?
    Idę pić mleko z wkładkami.
  • eulalija 15.02.11, 15:02
    Taka odznaka droga musi być pewnikiem. Flamastrem jej pasek w indeksie walną i po krzyku.
    Teraz ja idę dać się na durch, zobaczymy co z tego wyniknie.
  • 36krzysiek 15.02.11, 15:11
    Ledwośmy się wygrzebali spod sterty kartek i serduszek a tu nowe święto za drzwiami - 17 lutego Dzień Kota !
    --
    Baron von Dupensztangiel
  • groha 15.02.11, 15:34
    I co w związku z tym? Bo naprawdę nie wiem, gdyż mam takich dni 365 w roku, a nawet 366 w przestępnym. Chyba, że od 17 lutego nie będzie już bezdomnych i bezpańskich kotów, to faktycznie, będzie takie święto, że pójdę się upić z radości. W trupa. Prawdziwym alkoholem, którego raczej już nie pijam, dodajmy.
  • goonia 15.02.11, 17:46
    Czesc pracy.
    Po baardzo dlugiej zimie nastapila jednodniowa odwilz, w zwiazku z tym zalalo mi piwnice. Na szczescie dzis znowu mrozi jak wsciekle i moglam pojsc do pracy zamiast zbierac wode z podlogi. Tak sie zastanawiam co poprzedni wlasciciel myslal wykladajac caly dol wykladzina dywanowa z podlozona 2cm gabka. Plyty gipsowe i izolacje ze scian tez musielismy zerwacsad
    Z tych nerwow nastawila nalewke zurawinowa i zrobilam paczki.
  • ewa9717 15.02.11, 18:06
    Tak sobie myślę, że będąc mężem lub dzieciem Gooni, denerwowałabym ją systematycznie wink
  • heniulaa 15.02.11, 18:19
    Orale Ty kujonie wstrętny ja miałam 4,76 z całości podyplomowych big_grin napisz szybko kiedy Cie będziemy horedować. Baronie Zapomniany diabeł do mnie jedzie. Reflektujesz?
    --
  • heniulaa 15.02.11, 18:22
    Z tego wszystkiego zapomniałam się przywitać.
    Zimno, wieje, mrozi cholery można dostać a taka jedna pisze, że w Tajlandii motorówką pływa i takie tam inne.
    Miłego big_grin
    --
  • 36krzysiek 15.02.11, 19:08
    Heniula, no pewnie że reflektuje smile
    --
    Baron von Dupensztangiel
  • heniulaa 15.02.11, 19:20
    To przyniosę na następne regulaminowe big_grin
    --
  • eulalija 15.02.11, 23:18
    Orale jest nasza mróweczka, pszczółeczka a nie żaden kujon. Jak te swoje wyniki podaje to ja już wiem, że więcej nie muszę nic.

A o co chodzi z tym diabłem? Że w starym piecu pali? Że na formę porwał? Że jak od diabła ładniejszy?
  • eulalija 15.02.11, 23:24
    Już sobie wysłałam, o Orale i o diabłach, ale zapomniałam dodać, że zaczyna wiać. We w związku z tym donoszę, że mi nosek zamarzł i łapeczki owczarkowej zmarzły, o moich nie wspominam, zaraz je pod gorący prysznic wepchnę.
  • se_nka0 16.02.11, 06:56
    Wiosna w Polsce rozpocznie się 'dopiero' 21 marca o godzinie 00:21 czasu polskiego. Taką dokładną datę wyszukałam wink Oby do wiosny - dzień dobry smile
    --
  • ewa9717 16.02.11, 07:40
    Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!! To ból istnienia się we mnie odezwał. Kto to widział wstawać o takiej porze i jeszcze do tego trwać przy laptoku i telefonie w blokach startowych?????
    Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!
  • bumbecki 16.02.11, 08:29
    kurde, niech ta wiosne przyjedzie wcześniej, może jakąś petycję trzeba złożyć, tylko gdzie ?

witam chłodnym porankiem smile

--
    Nowa galeria obrazów Ani
  • stara.gropa 16.02.11, 09:08
    Zawiadamia się, że podanie obywatelki Bumbeckiej zostało przyjęte i pozytywnie rozpatrzone. Termin wprowadzenia temperatury wiosennej ustalono na 27.02.2011.
    Obywatelce przysługuje odwołanie od decyzji.
    --
  • 36krzysiek 16.02.11, 09:16
    Czyżby Gropa została Matką Naturą? Fiu, fiu, szacun. Bondziorno.
    --
    Baron von Dupensztangiel
  • groha 16.02.11, 08:38
    Cichaj, Ewuś, i ciesz się, że udało Ci się zdrzemnąć. Bo powiadam Ci, że mogą nadejść jeszcze gorsze czasy, kiedy w ogóle kłaść się nie będzie po co. No, chyba że z farmakologią za pan brat, ale to trochę niezdrowe jednak. Więc tfu, tfu, tfu, odpukuję, nie życząc nawet wrogowi, gdyby jakiś się znalazł.
    Dzień dobry. Prognoza pogody już była? Dobra, to ja już nie muszę i mogę zająć się tym, na co jeszcze mam wpływ. Idę po kawę.
  • ewa9717 16.02.11, 08:49
    Jako osoba potrafiąca zasnąć w prawie kazdych okolicznościach przyrody serdecznie, Groho niewyspana, współczuję. Bo mogłabym wytrzymać bez jedzenia (choć na to nie wyglądam), ale nie bez przynajmniej ośmiu w łożnicy. Czasem nawet książki nie zdążę odłożyć i świateła zgasię wink
    Bumbecko, a względem wiosny napisz jedno zdanie i podrzuć Orale. Na pewno coś zorganizuje wink
  • groha 16.02.11, 09:36
    Królowo! Hop hop! Królowo! Czy wyznaczając termin przyjścia wiosny, nie mogłabyś przy okazji zahamować inflacji i wzrostu cen? Tak tylko pytam.
  • stara.gropa 16.02.11, 09:42
    Muszę nad tym popracować. smile
    --
  • eulalija 16.02.11, 09:37
    Myślałby kto, że jest się do czego spieszyć. Znowu będą meszki i komary, pylić wszystko będzie, gorąco się zrobi... I po co to komu?
    Witam.
  • stara.gropa 16.02.11, 09:43
    Ja Cię kiedyś uduszę za to marudzenie. smile Wstało się lewą nogą czy co?
    --
  • groha 16.02.11, 09:52
    Fe, Gropo, nie tak brutalnie, trzeba elegancko: ja Ci kiedyś odetnę dopływ świeżego powietrza...
  • eulalija 16.02.11, 09:55
    Lewą zawsze, tak łóżko stoi. Ja nie marudzę, to jest oczywista oczywistość, sama zobaczysz.
    Dobra, niech Wam będzie, zima faktycznie trochę dała w tym sezonie do wiwatu, może przyjść ta wiosna, tak na trzy dni. A potem od razu poproszę jesień.
  • stara.gropa 16.02.11, 10:10
    Jestem za, a nawet przeciw. Jesień przez cały rok to jest to! Rany julek, ile grzybów by było.
    --
  • se_nka0 16.02.11, 10:15
    Na grzyby Wam ta jesień ?? Gdzie miejsce na maj ?? Chciałabym najpierw posiać potem zebrać wink Zgłaszam protest - i maj i lipiec życzę sobie mieć !
    --
  • groha 16.02.11, 10:12
    O przepraszam Cię bardzo, Eulalijo, ale muszę zapytać: a bób? Co z bobem? I kiedy czereśnie?
    Bo nad nami możesz nie mieć litości, trudno, ale chyba roślinkom dasz jakąś szansę, prawda?
  • groha 16.02.11, 10:24
    A wiecie, jak nazywają się te, co same nie lubią i innym żałują? Egzorcystki, czy jakoś tak smile Cóż, tak czy siak, obawiam się, że obie macie z lekka przechlapane, drogie koleżanki. I raczej nie chciałabym być w Waszej skórze, jeśli w tym roku lata faktycznie nie będzie.
  • se_nka0 16.02.11, 10:35
    ,,jeśli w tym roku lata faktycznie nie będzie. ,, - he, he , po raz pierwszy będzie wiadomo, kto winien smilesmile
    --
  • stara.gropa 16.02.11, 10:49
    Właściwie to jestem zainteresowana całoroczną jesienią li i jedynie na trasie Żoliborz - Mokotów, w innych rejonach może być tropik alibo Syberia przez cału rok, do wyboru, do koloru.
    --
  • g0p0s 16.02.11, 11:14
    Już raz ktoś chciał mieć korytarz i dobrze to nie wyszło. Ja tam już dawno proponuję rozdać każdemu pilota od pogody i niech każdy ustawia smile
  • pomaranczuch 16.02.11, 11:57
    Goposie, wtedy przez cały rok będą wyładowania atmosferyczne big_grin
    Witam się z Szanownymi, jakoś tak chmurno dzisiaj a mi nie wiedzieć czemu śmiać się strasznie chce po wizycie u lekarza.
    Słońca, słońca dajcie!
    --
    (Hermann Hesse)
  • eulalija 16.02.11, 11:54
    Być egzorcystką w towarzystwie Gropy to zaszczyt.
    Bób akurat mi to lotto, może są odmiany dojrzewające jesienią?
    Ale przypomniały mi się truskawki i usiadłam okrakiem na barykadziewink

Dobra, niech Wam będzie ciepłolubne istoty, mam trzy wiatraki, miejsce w lodówce, żeby się woda chłodziła, jakoś przeżyję. Ale żeby potem nikt na meszki i komary nie narzekał.

• doratos 16.02.11, 14:33
    Nigdy na komary i meszki bym nie narzekała,gdyby to było gwarancją szybszego przyjścia wiosny!
    W tej chwili pragnę wiosny jak kania dżdżu,choróbsko nie chce odpuścić,mróz trzyma za pysk!
    W tych warunkach i święty by nie wytrzymał!
    Witam!Wszyscy zdrowi?To trochę go pożyczcie!
    Gooni współczuję,też miałam powódź w piwnicy,trzeba było wodę ręcznie wylewać,może stąd ta choroba?Choroba jasna by to..sad
  • goonia 16.02.11, 17:09
    Czesc.
    Mroz, wiatr i pochmurno. Od jutra podobno odwilz, taka bardziej dlugotrwala. Uwierze jak zobacze.
    Milego wszystkim.
  • ewa9717 16.02.11, 18:13
    O matko, na niecały dzień człek spuści towarzycho z oka, a już w klimacie grzebią!!!!! Wiosny, takiej nieprzesadnej, do początków maja, a potem pływalnej pogody do połowy września. Resztę września już na grzyby odpuszczam.
    Dziś miałam kolejne spotkanie z bałwanami i tak sobie o panu norweskim foku pomyślałam, telepiąc się w kożuchu, brrrrrrr!
  • balamuk 16.02.11, 18:52
    A dobry wieczor. Zimno i duje jak piorun, sama przyjemnosc. Jak zwykle po przyjezdzie czasu nie mam, ale czytam uczciwie i dowiaduje sie roznych ciekawych rzeczy - na ten przyklad, ze Ewie - cytuje - "przynajmniej ośmiu w łożnicy" potrzeba. Ho ho ho... I ze z wlasnej loznicy tez wstaje wylacznie lewa noga. Musze to przemyslec.
  • ewa9717 16.02.11, 19:03
    Nu, patrzaj! Będąc spiochem pospolitym, niechcący demonem seksu zostałam!
    Może czas zmienić ksywkę na Messalina...
  • balamuk 16.02.11, 19:25
    Jezeli liczba z nicka oznacza dotychczasowy przerob, wychodza mniej wiecej trzy lata i kwartal. Zakladajac niepowtarzalnosc tych... towarzyszy snu. Jesli byli powtarzalni, to d. zbita, pewnie kombinacji albo innych, z przeproszeniem, permutacji trzeba by uzyc, poddaje sie. Ale Messalina jak w pysk!smile))
  • ewa9717 16.02.11, 19:29
    Balamuku, aż taka messaliniczna nie jestem, ale, kurna, westchnęłam rzewnie na taką piękną interpretację wink
  • balamuk 16.02.11, 19:34
    No widzisz, wystarczy sobie pomyslec, czlowiek sie nie narobi, a milobig_grin
  • stara.gropa 16.02.11, 20:50
    Historia zna przypadek jednej takiej co siedmiu krasnoludków potrzebowała, Ewa ją przebiła wink
    --
  • eulalija 16.02.11, 21:48
    Balamuku, lewą z łożnicy to ja.
    Ewa Panna Wodna nie ma z tym nic wspólnego.
    Ja nie mam za to nic wspólnego z ośmiornickami.
    No bo jak ich ośmiu to ośmioniccy oni są.

Tak sobie bredzę przed snemsmile
  • balamuk 16.02.11, 22:13
    A to ja wiem, tylko mi sie w pisaniu do kupy zbilo!: I podnosi mnie na duchu, ze nie tylko ja mam tak to lozko. Z glowonogami nijakiego zwiazku.smile
  • se_nka0 17.02.11, 06:29
    Już się wyspali? A? Zelżał mróz, pora wstawać wink Dzień dobry smile
    --
  • tutul 17.02.11, 08:01
    Wiatr znów wieje do wiwatu.Co najmniej -20 odczuwalnie.Witam gorąco,dla równowagismile
    --
  • ewa9717 17.02.11, 08:26
    -5. Nie wiem, czy już warto wstawać, ponuro jakoś...
    Niech będzie: dzień dobry!
  • bumbecki 17.02.11, 08:33
    eee, łóżko też mam tak ustawione, że najpierw lewą powinnm stawiać, ale wyuczyłam się i prawą stawiam smile
    ciepłe miesiące są fajne - można się pluskać w jeziorze, można na rowerze śmigać nie ulegając zamrożeniu smile
    i witam się czwartkowo smile

--
    Nowa galeria obrazów Ani
  • eulalija 17.02.11, 08:35
    Tutul, na dworcu w Kielcach zamieszkałaś? Bo dwa berety od Ciebie tak tylko lekko powiewa, ujemnych sześć, czuć może dziesiątkęsmile
    Witam.
  • papuga_ara 17.02.11, 10:00
    Witam! Wstałam. Idę do kawy.
    --
  • kocio_pierzaczek 17.02.11, 10:58
    Posta mi zeżarło, a tak się nawypisywałam, jaki to dziś śliczny dzień i jak mi się chciało wstawać, na bóstwo dla odmiany zrobić, bo zwykle chodzę do pracy saute i w bojówkach, a dziś przebrałam się za kobietę,i jak mi się w ogóle do tej pracy chciało lecieć... i jak jest pięknie na świecie... i że nie paliłam żadnego zioła...

Dziś kumulacja 21 baniek. Gramy?

Pozdrowienia dla kociarzy z okazji Dnia Kota, czy jakoś tak. A dla waszych pupili wirtualne drapanie za uszkiem. Lewym.
  • pomaranczuch 17.02.11, 13:34
    Dzień dobry smile
    Oj, dobrze Kocio prawi, dziś światowy dzień kota więc najlepsiejszego dla wszystkich pupili!
    --
    (Hermann Hesse)
  • ewa9717 17.02.11, 14:26
    Ponieważ nie wykonałam normy nocnej, dośpiłam troszeczku, budzę się, a tu puchowy sniegu tren!!! I nadal wali wink Jak dobrze pójdzie, to jeszcze kulizek ukręcim tej zimy!
    Łaaaadnie jest. W końcu luty wink
  • goonia 17.02.11, 17:36
    Witam.
    Pogoda zgnila, Juz wolalam sloneczne minusy.
  • balamuk 17.02.11, 17:46
    U mnie tez zgnilizna, ale przynajmniej upalu nie ma.wink
    Calkiem dobry wieczor.
  • eulalija 17.02.11, 23:02
    Masz Ty głowę Kobieto w dzień bez umówienia pogody zasypiać?
    I coś narobiła??
    W Warszawie trzy cenimetry gruboszcza leżą!
    No wiesz!
    A ja Cię za koleżankę miałam.
  • groha 17.02.11, 23:16
    Patrzajta ludziska, a w krzach dzisiaj suchutko, jaśniutko, plusowo i prawie całkiem bezwietrznie. Prawie, czyli głowy nie urywało, o dziwo. Mówicie, że to białe od północy idzie? A nie wiecie, czy zorzy polarnej też nie dałoby jakoś ściągnąć? Bo skoro ta zima ma być i być, to ja chcę też zorzę polarną.
  • se_nka0 18.02.11, 06:39
    Szło, szło i doszło. Poranne nabytki to śnieg i bolące gardło. Zima mnie pokonała, poddaję sięcrying Witam w piątek smile
    --
  • tutul 18.02.11, 06:54
    Trochę dosypało.Na ulicach sól ze śniegiem-ohyda.Samochód upaćkany po dach.
    Witam>
    --
  • bumbecki 18.02.11, 07:46
    cześć piątkowo smile

--
    Nowa galeria obrazów Ani
  • groha 18.02.11, 08:31
    Piątek posypany cukrem-pudrem. Brzmi słodko, prawda? smile
  • eulalija 18.02.11, 08:51
    Na Targówku nadal cukrzy-pudrzysmile
    Witam.
  • kocio_pierzaczek 18.02.11, 09:25
    Bry.
  • ewa9717 18.02.11, 09:32
    Uprasza się o wypowiedzenie zyczenia, zeby osobnica o nicku ewa9717 w najbliższym czasie stała się posiadaczką wielozerowej (te zera po jakichś liczbach naturalnych) sumy w dobrze stojącej walucie.
    wyborcza.pl/1,75476,9126538,Po_wybuchu_na_Sloncu_zorza_nad_Polska_.html
    Prosi się o nnformację, kiedy należy sprawdzić wpływ na konto.
    Dziękuję za uwagę. Czekam wink
    Eulalijo, ale taka pogoda sprawia, ze owczarkowej stópek nie trzeba prać!
    Dzień dobry!
  • groha 18.02.11, 10:55
    Uprzejmie dziękuję osobnicy o wdzięcznym nicku Ewa9717 za podaną wiadomość dot. wybuchu na Słońcu. Wprawdzie znam już od wczoraj, ale w niczym nie zmniejsza to mej wdzięczności. Jednocześnie z przykrością informuję, że nie widzę zasadności stawiania żądań finansowych z tak oszałamiającą ilością zer, bowiem nadal nie mamy żadnej gwarancji ujrzenia aurora borealis na własne oczy, bez konieczności ruszania się z domu położonego na 50° 53' szerokości geograficznej. Obiecuję jednak, że natychmiast po otrzymaniu takiej gwarancji rozejrzę się za walutą, czy gdzieś nie stoi. Pragnę też zapewnić, że w przypadku pojawienia się i ujrzenia w/w zorzy na swoim niebie, wszelkie inne życzenia Szanownej Ewy9717 jestem gotowa spełnić w tym miejscu pisemnie, zupełnie bezinteresownie oraz w trybie natychmiastowym.
    Z poważaniem i wyrazami
    osobnica o nicku Groha wink
  • ewa9717 18.02.11, 13:43
    Czyli na razie pozostaje z nadzieją spogladać w górę...
    A przydałoby się, kurna, bom własnie duzego laptoka wykupiła z gemajnów za połowę miesięcznych przychodów wink
  • stara.gropa 18.02.11, 13:47
    Znaczy, za kaucją wyszedł?
    --
    Klikam, więc jestem.
    A. Mleczko
  • ewa9717 18.02.11, 14:05
    No, i nawet mówią, ze bedzie się dobrze sprawował, bo jest na warunkowym wink
  • doratos 18.02.11, 14:51
    Dzień dobry.
    Mój kompiuter też powinien do lekarza,ale zwlekam bo zostanę odcięta i umrę z nudów!
  • orale 19.02.11, 09:00
    dzień dobry ftnesowy. Pakuję gatki i na maratonik lecę, do zobaczenia sięsmile
    --
  • asia.sthm 19.02.11, 09:07
    dzien dobry minusdwudziestostopniowy big_grin

i jak ja do kosciola pojde z zamarznietym nosem?
    --
  • se_nka0 19.02.11, 09:37
    Jeszcze dosypało na biało. Bry.
    --
  • ez-aw 19.02.11, 10:01
    Chorowitek wita wszystkich chorych i zdrowych.

--
    http://i200.photobucket.com/albums/aa314/asmodeus54/Gifs/quagmire-drink.gif
  • heniulaa 19.02.11, 10:16
    Dziś doberek gości dziś mam a puki co o grzybach znalazłam. Amerykanie się martwią, że las wymiera eh polaków wpuścić i po kłopocie odkrywcy.pl/kat,111406,title,Najwiekszy-organizm-swiata-jest-grzybem,wid,13043502,wiadomosc.html big_grin
    --
  • heniulaa 19.02.11, 10:16
    dzień doberek miało być oczywiście big_grin
    --
  • tutul 19.02.11, 10:25
    Puchowy śniegu tren...itd.Pięknie jest!I znów dobra zaprawa przy odśnieżaniu.
    Ja to chyba jednak jestem zakręcona.Zeby lubić odśnieżanie????
    Od razu lepiej mozna się poczuć.I mrozu minimalnie,no nic,tylko na wycieczkę.
    Dzień dobry,albo raczej dobre południesmile
    --
  • papuga_ara 19.02.11, 17:58
    Cześć!! smile Wita Was 100 % szczęścia w postaci papugi wybieganej po Polach Mokotowskich z owczarkiem niemieckim, w śniegu, w biegu, w głaskaniu, wąchaniu i merdaniu ogonem smile
    --
    http://s5.tinypic.com/xcrrf5_th.jpg
    Życie NIE powinno być podróżą ku grobowi z zamiarem dotarcia tam w dobrym zdrowiu, z atrakcyjnym i zadbanym ciałem. Należy się przez nie prześlizgnąć, z czekoladą w jednej ręce, winem w drugiej, z ciałem w 100% zużytym i krzykiem....
    Kurde, ale zabawa!!!
  • ewa9717 19.02.11, 20:12
    Tu też 100%, bo wróciło do dom. Teraz się na nowo dużego laptoka z powgrywanymi nowoczesnościami uczy.
    Ale ziiiiiimno!
  • doratos 19.02.11, 22:07
    Dobry wieczorek!
    Zimno i zima w pełni wróciła,śniegiem zasypało,a teraz mróz szczypie,no ale co się dziwić,toż mamy luty...idzie luty podkuj buty!
  • stara.gropa 20.02.11, 00:04
    Cicho wszędzie, głucho wszędzie. Co to będzie, co to będzie?
    --
    Klikam, więc jestem.
    A. Mleczko
  • orale 20.02.11, 07:08
    Nic nie będziesmile
    A teraz dzien dobry. Na sanki chyba trzeba lecieć, dośnieżyło calkiem przyzwoicie
    --
  • tutul 20.02.11, 09:53
    Ptasie grypy nakarmione,obiad sam się gotuje,to można iść odśnieżać!
    Witam gorąco w mroźny poranek.I słoneczny!smile
    --
  • 36krzysiek 20.02.11, 10:29
    Kto się nad mem losem poużala? No kto? Weekend w pracy...
    --
    Baron von Dupensztangiel
  • orale 20.02.11, 10:39
    oszalałeś? a nie, miało być, biedny Baron, biedny
    --
  • pomaranczuch 20.02.11, 10:41
    Baronie, czyż to przystoi?
    Dzień dobry! Nie tak mroźno, ale buro i chmurno, ale nic to, przewietrzona i pośniadana chyba zabiorę się za coś...hmmm, konstruktywnego? Aśmisieniechce
    --
    (Hermann Hesse)
  • ewa9717 20.02.11, 11:30
    Już się użalam, może trochę późno, ale zaraz po wstaniu wink
    Dzień dobry! Jaka wycieczkowa pogoda!
  • stara.gropa 20.02.11, 11:35
    Zimno jak cholera, pogoda dobra do leżenia w barłogu cały dzień smile
    --
    Klikam, więc jestem.
    A. Mleczko
  • se_nka0 20.02.11, 11:41
    Co to jest weekend w pracy? Bo już zapomniałam wink Dzień dobry.

Użalam się Baronie, użalam. Tego nie da się zapomnieć !
    --
  • spokokolarz 20.02.11, 11:43
    Dzień dobry, wbrew obawom obudziłam się względnie zdrowa, także wybieram się na 13 do Kostki.

--
    "A ja wstałam, bo sąsiadka w niedzielny ranek poczuła imperatyw kategoryczny, coby mi powiedzieć, że wczoraj to u nas ksiądz po kolędzie chodził." - ewa9117
  • 36krzysiek 20.02.11, 13:43
    Dziękuje wszystkim za dobre słowo. Z tej rozpaczy zaliczyłem Arkadię, już mi lepiej a postanowienia noworoczne szlag trafił wink
    --
    Baron von Dupensztangiel
  • konopika 20.02.11, 16:36
    Dołączam się z pochyłem i dobrym słowem nad człowiekiem pracy weekendowej.
    Witam po kilku chorobach wirusowych w rodzinie. Wydaj mi się, że po ciągłych zmianach pościeli, pidżam, po ciągłym praniu, gotowaniu kleików i innych czynnościach związanych z opieką nad plackami siły już odzyskałam. Mam nawet czas by sobie posiedzieć przed kompem.
  • orale 20.02.11, 18:52
    Wzorem Barona udałam się dziś na shopping. Iż ponieważ że dlatego moje obuwie wzięło i nadpękło musiałam nabyć nowe. Nabyłam. Eleganckie czarne zamszowe kozaczki do kolana, oczywiście z wyhaftowaną łyżwą smile
    --
  • papuga_ara 20.02.11, 19:58
    Też dziś shopingowałam i też w Arkadii. No cóż za chmielewska rozrywka i cóż za synchronizacja, patrzcie Państwosmile Nabyty został masażer do szyi, zainstalowany na fotelu mruczy i robi swoje, bardzo przyjemne urządzonko, może rano przynosi kawę do łóżka??
    --
  • heniulaa 20.02.11, 20:51
    Ja też dziś szopingowałam ale towar przyszedł do mnie do domu big_grin wydałam 260 zł zamiast 790 zł! I jestem baaaaaaaardzo zawodolona big_grin
    --
  • pomaranczuch 20.02.11, 21:37
    ja też dzień muszę zaliczyć do udanych z powodów koncertowych, miło słyszeć to też od reszty smile
    --
    (Hermann Hesse)
  • eulalija 20.02.11, 22:19
    No cóż, ja przez dwie doby chodziłam na krótkiej smyczy: przynieś, podaj, podwieź, uklęknij, mów, wynieś, uśmiechnij się, przywieź, wywieź, sięgnij, wynieś, nie mów, patrz, przeżegnaj się, podsuń, otwórz, posadź ...
    Reagowałam jak dobrze wyszkolona owczarkowa niemiecka. Przeżyłam. Ciasteczka nie dostałam.
    Witam.
  • stara.gropa 20.02.11, 22:35
    To klękanie zastanawiające. Do mszy służyłaś?
    --
    Klikam, więc jestem.
    A. Mleczko
  • eulalija 20.02.11, 22:42
    Nie, uczestniczyłam, ale ktoś uważał, że taka zajadła ateistka jak ja nie zna porządku mszy.
  • eulalija 21.02.11, 08:15
    Towarzystwo zamarzło? Specjalnie się nie dziwię, tuż przed wschodem było osiemnaście ujemnych. Na szczęście nie ma dworca kieleckiegosmile
    Owczarkowej łapki marzły na dworzu.
    Witam.
  • kocio_pierzaczek 21.02.11, 08:17
    Parszywie zimno. Bry.
  • bumbecki 21.02.11, 08:47
    eee, wcale nie jest tak źle - nie ma wiatru smile
    witam smile

--
    Nowa galeria obrazów Ani
  • ewa9717 21.02.11, 08:57
    Tyle słoća w całym miescie wink Pięęęęęęęęknie jest,dzień dobry!
  • pomaranczuch 21.02.11, 09:14
    Cześć i czołem! -18???? Toż to temperatury nie do przeżycia, dla ciepłolubnych oczywiście, brrr. Teraz widzę tylko -9 więc można wyjść smile
    Miłego dnia smile
    --
    (Hermann Hesse)
  • stara.gropa 21.02.11, 09:21
    Ależ ta młodzież dzisiaj delikatna jest, panie dziejku. smile
    --
    Klikam, więc jestem.
    A. Mleczko
  • se_nka0 21.02.11, 09:56
    W listopadzie się wyszalała to w lutym złagodniała wink Zima oczywiście. Dzień dobry, jeszcze tylko 7 dni. Do marca.
    --
  • orale 21.02.11, 10:05
    pociąg nie był ogrzewany, brrr, droga do pracy też cholernie urocza. Ale nic to, pocieszam się młodzieżą polską
    www.youtube.com/watch?v=jdkhuSGZMlU
    www.youtube.com/watch?v=jdkhuSGZMlU
    dwa różne wykonania i oba mi się podobają, zwłaszcza, ze ten drugi młodzian ma dopiero 13 lat

--
  • 36krzysiek 21.02.11, 10:20
    Bry.
    --
    Baron von Dupensztangiel
  • dorka_31 21.02.11, 10:33
    Dzisiaj to chyba: brrrry! wink
    Dobrze, że chociaż słonko świeci, to nie jest aż tak tragicznie smile

36krzysiek napisał:

> Bry.
  • eulalija 21.02.11, 12:17
    Ale wyszło Ci jakoś dziwniewink Dawaj tego nieletniego.
  • migos 21.02.11, 12:40
    bry.
    od 10 minut dwie mewy kołują nad blokiem przy Bielańskiej. Drogra Redakcjo, czy to świadczy o zbliżającej się wiośnie?
    --
  • g0p0s 21.02.11, 12:49
    Ja rozpatrzył bym wariant ze zbliżającym się morzem smile
  • konopika 21.02.11, 13:31
    Słyszałam, że wiosna to po 10-tym marca.
    Bry.
  • tutul 21.02.11, 18:48

O tej porze wracałam z Kozienic.Faktycznie,nawet wspomniałam coś o dworcu.Ale jechało się bardzo dobrze,tak mało samochodów na jezdni...
    eulalija napisała:

> Towarzystwo zamarzło? Specjalnie się nie dziwię, tuż przed wschodem było osiemn
    > aście ujemnych. Na szczęście nie ma dworca kieleckiegosmile
    > Owczarkowej łapki marzły na dworzu.
    > Witam.

--
  • g0p0s 21.02.11, 12:36
    Fajnie świeci!
  • groha 21.02.11, 13:47
    Mały prezencik dla wszystkich zmarzniętych:

Kawałek raju
  • doratos 21.02.11, 15:17
    Cześć i czołem!
    A jak można się najszybciej znaleźć w tym raju?Bo akurat mam dość zimy,chorób i niektórych ludzi!
  • pomaranczuch 21.02.11, 15:31
    Michała słyszałam, gość jest rzeczywiście nieziemski smile
    --
    (Hermann Hesse)
  • ewa9717 21.02.11, 17:08
    Może on i do słuchu, natomiast naocznie mam tzw. mieszane uczucia.

Ale dzień był dziś piękny!
  • orale 21.02.11, 18:23
    Jeśli da radę zaśpiewać Aerosmith lub Rolling Stones ma mniesmile
    --
  • tutul 21.02.11, 18:44
    Bry.
    A teraz będę czytać to,co od wczoraj pojawiło się na wątkach.
    --
  • kurcgalopek 21.02.11, 21:13
    witam wieczornie i przeziębieniowo

--
    A tu sobie piekę wink
  • tutul 22.02.11, 06:40
    Brrrry. -20 na termometrze.Zima sobie o nas przypomniała.Ale dość przyjemnie jest,nie wieje,skrzypi pod nogami.To lubię
    --
  • eulalija 22.02.11, 07:43
    U mnie ciut cieplej, -17 celsjuszków. Fakt, sprawę ratuje brak wiatru. Ale owczarkowa po 20-tu minutach kazała mi wracać do domu.
    Witam.
  • tutul 22.02.11, 08:06
    Nie założyłaś owczarkowej bucików.Pewnie z premedytacją.Bo futro,to ma odpowiednie.
    --
  • ewa9717 22.02.11, 08:10
    Ho, ho, ho!
    Wyściubię nos, jak się ociepli, dobrze, żem nie owczarkowa 9i nie muszę w pewnym celu wystawiać odwłoka na wiatr i mróz wink
    Dzień dobry!
  • bumbecki 22.02.11, 08:35
    a ja na przekór (czy na przekur ? ortografia to dla mnie zlo straszne) temu co za oknem planuję letni urlop - mam już 3/4 trasy wymyślone smile
    witam wszystkich ciepło smile

--
    Nowa galeria obrazów Ani
  • 36krzysiek 22.02.11, 08:35
    Bążur. Czy Państwo wiedzą, że na Kino Polska leci Sztyrlitz? Nie doczekałem wczoraj niestety.
    --
    Baron von Dupensztangiel
  • se_nka0 22.02.11, 08:37
    Najcieplejsze odzienie wyciągnięte z szafy.Jak ja nie lubię się opatulać! Dzień dobry.
    --
  • ewa9717 22.02.11, 08:53
    Trasy letnie to ja mam na pamięć wink Drugie na lewo, drugie na prawo i drugie w bok od scieżki rowerowej wink O, jakoś mi te drugie pasają.
    A na pierwszy odcinek "Siemnadcati mgnawień wiosny" się nostalgicznie załapałam. Jedynie piosenka została, reszty niedasię, niedasię, nawet na fali wspomnień z młodości wink
  • eulalija 22.02.11, 09:00
    Ze dwa lata temu przymierzyłam się do powtórnego oglądania, bo pierwszy raz widziałam jako półnastolatka. Przebrnęłam prawie dwa odcinki i darowałam sobie. Są rzeczy, które się nie starzeją lub starzeją się ładnie. Niestety ten serial do nich nie należy.
  • pomaranczuch 22.02.11, 10:45
    Cześć! -10 aaaaa! Trzeba wyjść zaraz, bleeee.
    Kurcze, skoro tu już niektórzy trasy letnie obmyślają to może też zacznę, trzeba nabyć Travellera
    Miłego Państwu i trzymajcie się ciepło smile
    --
    (Hermann Hesse)
  • migos 22.02.11, 11:17
    bry. mew dziś nie ma, za to grzejnik szumi morzem... chyba G0p0s miał wczoraj rację...
    --
  • konopika 22.02.11, 12:11
    Oby to morze było Bałtykiem, niedługo wiosna, sypnie bursztynem smile
    Cześć.
  • spokokolarz 22.02.11, 11:35
    Ja zaraz ruszam w trasę, najbliższe dwa dni spędzę w Ostrołęce tongue_out Tam jest ponoć jeszcze gorszy mróz, brr.
    --
    www.pinomc.blox.pl
  • kizuk 22.02.11, 12:08
    A na kanale Historia dzienniki telewizyjne lecą z lat minionych.Masochistycznie czasem spojrzę,jak mi się aktualna rzeczywistość przestaje podobać.Mocna rzecz.wink
    Dzień dobry.Piękny ,słoneczny.-7,da się wytrzymać.
  • bumbecki 22.02.11, 17:44
    ewa9717 napisała:

> Trasy letnie to ja mam na pamięć wink Drugie na lewo, drugie na prawo i drugie w
    > bok od scieżki rowerowej wink O, jakoś mi te drugie pasają.
    trasy przy domu też mam w pamięci własnej smile ale tym razem chodzi o urlopowe rowerowanie - trasa planowana od Iławy do Kętrzyna. Z czego pewne jest tylko miejsce startu bo gdzie zajedziemy to już będzie zależeć od ochoty i siły, ofkors ;P

--
    Nowa galeria obrazów Ani
  • goonia 22.02.11, 17:57
    Czesc. Mrozy zdaje sie pdobne po obu stronach oceanu, okropnosc.
  • doratos 22.02.11, 20:09
    Dobry!
    Mrozy okrutne,paliwo na wykończeniu,a tu już słychać,że pierwsze ofiary mrozu są,nie mogę się do tego przyzwyczaićsad
  • groha 22.02.11, 20:12
    Mróz, a także burość i ponurość ogólna. Z tym, że mróz pewnie skończy wraz z nadejściem wiosny.
  • orale 22.02.11, 21:48
    w niedzielę wyjeżdżam do Krakowa, muszę poszukać tam jakiegoś dobrego fitnesusmile
    --
  • eulalija 22.02.11, 21:57
    Ciekawi mnie skąd burość i ponurość wzięłaś Groho, bo w obliczu występującego przez cały, już dość długi dzień, błękitnego nieba i białego śniegu, jakoś tego wynaleźć nie mogę. A i pewnie nie chcę, ale to już insza inszośćsmile
  • groha 22.02.11, 23:51
    Masz rację, Eulalijo, niebo było dzisiaj w porządku. A na ziemi, jak zwykle różnie smile
  • migos 23.02.11, 00:37
    no przeca, że a na ziemi pokój ludziom dobrej woli i o żadnych różach nie ma mowy
    --
  • ewa9717 23.02.11, 00:44
    Może choć w doniczuszce?
  • se_nka0 23.02.11, 06:51
    Do startu, gotowi... muszę wyjść z domu, a tak ciężko z ciepłego do kriokomory się przenieść wink Dzień dobry .
    --
  • bumbecki 23.02.11, 07:55
    Hi smile kurcze, zimno, nawet rękawiczki mi kostnieją

--
    Nowa galeria obrazów Ani
  • pomaranczuch 23.02.11, 08:19
    Dzińdybry. Ha, wstała, wstałam przed 8, sama, dobrowolnie, cud big_grin
    Póki co, kicham na te jakieś tam ujemne, nie wychodzę, bunt.
    --
    (Hermann Hesse)
  • kocio_pierzaczek 23.02.11, 09:44
    Dzień doberek.
  • ewa9717 23.02.11, 10:15
    Jak dobrze wstać skoro świt! Słoneczka blask... i inne numery. Pięknie jest! Dzień dobry!
  • stara.gropa 23.02.11, 10:31
    Dzisiaj mnie nie zdenerwujesz takim wpisem, bo też przed chwilą wstałam i zaraz idę na... targi lodów i czekolady.smile
    --
    Klikam, więc jestem.
    A. Mleczko
  • ewa9717 23.02.11, 10:43
    Ach, jęzor mi do kolan ucieka!
    No to też na coś smacznego wyjdę.
  • orale 23.02.11, 10:48
    Witam
    Stara Gropa idzie dziś za mnie do pracy. Ciekawe czy się jej spodoba
    --
  • stara.gropa 23.02.11, 10:59
    Na pewno! Będę najbardziej sumienną testerką. Dobrze jest być asystentką koleżanki Orale smile
    --
    Klikam, więc jestem.
    A. Mleczko
  • g0p0s 23.02.11, 11:13
    W tym roku jeszcze rękawiczek na rękach nie miałem smile Odkąd odkryłem, że kaptur ma ściągacz i można go dopasować, to czapka też poszła w odstawkę. Szaliczek leży na wieszaku i odpoczywa. Słońce świeci, nie wieje, może tak być smile
  • eulalija 23.02.11, 12:47
    G0p0sie, to Ty jesteś ekstremasmile Ja się poddałam, trzecia zima w tym sezonie zmusila mnie do obniżenia limitu na czapkę, było -20, teraz przy -15 naciągam wełnę na czerep, grubsze rękawiczki i na poranne i wieczorne spacery dochodzi sweterek pod kurtką. Znaczy kadłub mi zestarzałwink

Witam.
  • ewa9717 23.02.11, 12:47
    Rękawiczki noszę, ale dziś w tak zwanym miescie byłam jedyną człowieką z gołą głową wink
  • minerwamcg 23.02.11, 13:43
    Uu. No to ja już bym była człowieką z bolącą zatoką.
    --
    - Tu, tu, ptaszek! On zmarznie! Ćwir, ćwir, ćwir! Tiu, tiu, tiu, zabierz to, zabierz to, mokre! Ptaszek, ptaszek! Już już, nóżki, paluszki…! Sweterek! Podnieś to, podnieś, ptaszek, ptaszek, fiu, fiu, cicho, cicho, już, on jest głodny, gdzie butelka, ptaszek…!!!
  • balamuk 23.02.11, 17:33
    No zima, pieknie, tylko czemu taka siapawa, wietrzna tudziez bura jak stara sciera?
    Dzien dobry mimo wszystko.
  • goonia 23.02.11, 17:45
    Witam w kolejny zimowy porankopoludnik.

Letnie trasy juz zaplanowne, dostalam kawe z Kostaryki i hiacynta z kwiaciarni. Dzis sie dowiem, czy bede bezdomna, ale to tez podobno jest dobra wiadomosc.
    No, to milego wszystkim.

• ewa9717 23.02.11, 17:54
    Pewnie tak sumiennie pracowała, że do weekendu nie strawi crying
    Ech, Oralka to ma fajną robotę!

goonia napisała
    Dzis sie dowiem, czy bede bezdomna, ale to tez podobno jest dobra wiadomosc
    Gooniu, chyba jeszcze za wcześnie na podmostowyje wiecziera?
    >
  • goonia 23.02.11, 18:38
    Dlatego mam nadzieje na wczesna wiosnesmile
  • stara.gropa 23.02.11, 18:50
    Wróciłam. Wzięłam udział w orgii lodowo-czekoladowej. Jadłam smaki, o których istnieniu nie wiedziałam. Tego nie da się opowiedzieć ludzkim słowem. Jaka ja głupia byłam, że nie zostałam lodziarzem albo czekoladowcem smile Bo czy normalny człowiek jest w stanie wymyśleć skrzyneczkę z ziemią i wsadzone w nie kwitnące tulipany papuzie. A wszystko to z czekolady. Albo tort - kuchnia, z szafkami, kuchenką na której stoi garnek z zupą i patelnia ze smażącymi się kotlecikami, na desce pokrojony chleb i wędlina. Na szafce wisi ścierka w paski (ale nie żółto-zielone smile) Na razie trwam w osłupieniu, jak mi przejdzie to się odezwę.
    Orale droga, po piętach będę Cię całować. Chcesz? wink
    --
    Klikam, więc jestem.
    A. Mleczko
  • ewa9717 23.02.11, 19:11
    Ooooooooo...
    Zatchło mnie.
    Gdybym mieszkała we stolycy, zara bym aplikowała na asystentkę Orale. Na początek od spraw mięsnych wink
  • orale 23.02.11, 19:15
    Precz od moich piętsmile ja idę w piątek, będę robić zdjęcia to sami zobaczycie. Ciesze się, że koleżanka zadowolona.
    ps a nie mówiłam, że mam ciężką robotę?smile
    --
  • se_nka0 23.02.11, 19:17
    O żesz!!! Orale nie potrzebujesz asystentki na prowincji?? Może bym wreszcie pół kilograma przytyła wink
    --
  • heniulaa 23.02.11, 19:28
    Orale ja też chętnie na asystentkę do terminu pójdę tylko daj znać big_grin
    W stolycy wszystkie fitnesy zamkli, że do Krakowa jedziesz szukać?
    --
  • orale 23.02.11, 19:32
    w Krakowie przez 3 dni będę się szkoliła w wypieku tortów, ciasteczek bankietowych, kremow.....
    Instytut Kulinarny na mnie czeka
    --
  • goonia 23.02.11, 21:36
    Jak to dobrze, ze ja tortow nie lubie jesc. Poogladac takie cudenka cukiernicze, to i owszem, nawet bardzo.
  • asia.sthm 23.02.11, 23:21
    gdyby ktos potrzebowal asystentki do probowania kielbas, ogorasow kiszonych i smalcu na roznych chlebach, to ja pierwsza!!! Ach jak ja to umiem!
    --
  • bumbecki 24.02.11, 08:05
    czwartkowo, mroźnowo witam smile

--
    Nowa galeria obrazów Ani
  • ewa9717 24.02.11, 08:17
    Zerwałam się o switaniu crying
    Słoooooooońce!
    I -12 wink
    Dzień dobry.
  • tutul 24.02.11, 08:28
    Od poniedziałku codziennie o jeden stopień mniej mrozu na termometrze.To znaczy o jeden stopień cieplej.Dzisiaj było -17. To dlaczego coraz bardziej zmarznięta jestem?
    Pewnie za wcześnie wstaję.
    Witamsmile
    --
  • eulalija 24.02.11, 09:39
    tutul napisała:

> To dlaczego coraz bardziej zmarznię
    > ta jestem?
    Bo oddajesz temperaturę otoczeniusmile
    Daj jeszcze trochę i załóż drugi kożuch:
    Słoneczko świeci, jakieś drobniutkie białe leci.
    Witam.
  • kocio_pierzaczek 24.02.11, 14:00
    Cześć. A wiecie że pomieszczenie dla psa służbowego musi mieć na wyposażeniu szpadel, grabie i miotłę oraz kubeł (wiadro)?
  • groha 24.02.11, 14:15
    Wiadomo - pies stróżujący, to i wyposażenie odpowiednie mieć musi. Dobrze, że osobistą broń służbową ma w pysku, bo pewnie jeszcze jakiegoś kałacha musiałby mieć na stanie i codziennie zdawać go do magazynu, nie?
  • doratos 24.02.11, 14:35
    Dobry,dobry!
    Nawet coraz lepszy,choroba popuszcza,już nie zdycham po nocach,i nawet parę godzin udało mi się przespaćsmile
    Słońce zaś uparcie świeci jakby już wiosna była!!
  • g0p0s 24.02.11, 14:27
    A nie musi mieć roweru, nawet takiego z pedałem po jednej stronie? Byłby rynek zbytu smile
  • pomaranczuch 24.02.11, 14:40
    Witam się i żegnam od razu smile
    Dziś wieczór koncertowy ale wyjątkowo bardziej w klimacie heavy metalowym big_grin a jutro jadę się konferencjować do Wadowic.
    Do zobaczyska we wtorek i miłego weekendu smile
    --
    (Hermann Hesse)
  • bbbzyta 24.02.11, 17:51
    Witam, oj cóś męczący był dzionek w robocie, i to bynajmniej nie koniec :-[[
  • goonia 24.02.11, 17:56
    Czesc. Znowu bialego napadalo, na jutro kolejne centymetry zapowiadaja.
  • tutul 25.02.11, 06:52
    Zima ma się doskonale,jak słychać.U nas też.
    Witam gorącosmile
    --
  • bumbecki 25.02.11, 08:11
    ma się doskonale jeszcze dziś. Jutro już podobno temperatura jej się zacznie podnosić, do tego stopnia, że w niedzielę osiągnie 0 stopni - w tvn napisali pod tą prognozą "ciepło" smile
    dzień doberek piątkowy smile
    --
    Nowa galeria obrazów Ani
  • ewa9717 25.02.11, 08:13
    Och, jak pięęęęęęęęęknie słońce wali pełną parą!!! I nieba błękit ócz przeczysty! Aż się chciało wczesnie wstać.
    Dzień dobry!
  • eulalija 25.02.11, 08:19
    Na Targówku przed świtem było -15. Nadal nie wieje. A teraz pięknie świeci. Trzeba kurze pościerać, bo się za bardzo w ócz błękity rzuca.
    Witam.
  • se_nka0 25.02.11, 08:30
    Piątek - chyba kiedyś już był i znowu jest wink Dzień dobry smile
    --
  • papuga_ara 25.02.11, 09:02
    Witajcie Szanowni!! I witaj Internecie smile Jeśli nie ma mnie na forum, to znaczy, że w ogóle tego dnia nie widziałam internetu na oczy. Zaś internet = prawie zawsze wizyta na naszym Forum. Ciekawe dlaczego? smile Może Redakcja wie.
    Dziś mecz Cracovii z LEgią. O mamusiu. O rany. Tyle było spokoju i znów te nerwy. Znowu się schowam za fotel w kluczowych momentach pod naszą bramką.
    Dzień dobry! smile
    --
  • kocio_pierzaczek 25.02.11, 09:54
    Ciekawe, czy pozostałe 37 postów, bo tyle brak w tej chwili do 300, starczy nam do końca lutego. Podejrzewam, że nie. Niech już będzie 15.30.
  • eulalija 25.02.11, 10:07
    Pewnie nie, ale Orale szczęśliwie udaje się do Krakowa i nie będzie wybrzydzać, a my sobie po cichutku, nielegalnie dojedziemy do 400-tusmile
    --
    Szajka bez końca - Forum Fanów Chmielewskiej
  • groha 25.02.11, 10:40
    A że robota znów nudna i zima wciąż nas nie pieści, to dotuptamy jeszcze z trzydzieści, całkiem spokojnie smile
  • 36krzysiek 25.02.11, 10:37
    Buuuuaaaaa! Dzień dobry, jak miło wstać o dziesiątej smile Pora na kawcię, chyba z tego szczęścia rozmrożę lodówkę.
    --
    Baron von Dupensztangiel
  • doratos 25.02.11, 12:12
    Dzień dobry!!
    Miło by było gdyby nie trzeba było wcale wstawaćsmile
    Swojej lodówki wolę nie rozmrażać na razie,nie wiadomo co mogłoby się z tego rozmrażania pokazać?Może nawet i mamutsmile
  • kizuk 25.02.11, 12:30
    Doratos, baranią nogę trzymasz w zamrażalniku?wink
    Słonecznie,cieplutko,tylko jakieś marne -5.
    Dzień dobry.
  • ewa9717 25.02.11, 13:22
    Nie wiem, ile jest w słońcu, ile w cieniu, ale jeszcze pół godziny po powrocie z łona mam nos jak jeden znany ekstremista meleksowy. Herbaty z mocnym prądem!
  • konopika 25.02.11, 13:25
    od prądu też nos czerwienieje wink
    Bry.
  • kocio_pierzaczek 25.02.11, 13:53
    O matko, przypomnieliście mi, ja też muszę rozmrozić lodówkę i też nie do końca wiem, co mam zamrożone.
  • kocio_pierzaczek 25.02.11, 13:53
    I pyk! To tylko po to, by ułatwić dobicie do 400.
  • ewa9717 25.02.11, 14:00
    konopika napisała:

> od prądu też nos czerwienieje wink
    Ba, ale zewnętrze daje alibi wink
  • migos 25.02.11, 14:06
    bre popoludnie, sloneczne wink
    --
  • balamuk 25.02.11, 17:20
    Dobry wieczor, bo piatkowy. Jutro sobota, lodiridi, pogoda paskudna, moze wreszcie dam sobie kopa i do jakiejs roboty sie wezme?...
  • goonia 25.02.11, 17:43
    Bry.
    Balamuku, robota poczeka. Szczesliwie moja lodowka nie wymaga rozmrazania, ale wyjatkowo latwo by mi to poszlo, bo pusty zamrazalnik. wczoraj zjadlam koncowke hibernatusa a kostki lodu moglabym bez szkody wyrzucic. Tak to jeszcze nie bylo, zeby zapasy wojenne wyszlytongue_out
  • orale 25.02.11, 17:47
    dzień dobry, uch, ale mi dziś lodowo-tortowo. Nowe tryndy w branży, prosze państwa słone wchodzi. Duży wybór lodów o smaku solonych orzeszków ziemnych, słonej pistacji, a jak dla mnie numero uno lody o smaku popcornu, oczywiście tez słone. Brałam tylko po łyżeczce, a i tak czuję się ochwacona.
    --
  • 36krzysiek 25.02.11, 17:51
    Oficjalnie oświadczam, że na mojej lodówce sanepid mógłby się uczyć zasad higieny i takich tam, a naśladowców przestrzegam, bo takie działania kończą się kolejnymi pomysłami na sprzątanie kątów dawno zapomnianych i nieużywanych, co doprowadza do wyczerpania fizycznego i alkoholizmu. Wiem co mówię, bo znalazłem Bolsa smile
    --
    Baron von Dupensztangiel
  • ewa9717 25.02.11, 17:56
    Jak to dobrze, ze przeróżne kaneczki galilejskie mam w miejscach licznych i łatwo dostępnych, głupie pomysły na sprzątanie kątów dawno zapomnianych we łbie mi się mie zalęgną!
  • orale 25.02.11, 18:52
    Obiecana fotorelacja
    Najpierw delikatnie

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/lg/bh/bdjw/SmQJTX5Oa0JDbCkStX.jpg

Ulhttp://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/lg/bh/bdjw/vqAuMdsTvLQ8r9mZyX.jpg

Dla orzeźwienia lody z truskawkami zamkniętymi w cukrowych kulach

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/lg/bh/bdjw/EbOvkWJG9KvUk1pgRX.jpg

Przechodzimy do tortów
    klasycznie
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/lg/bh/bdjw/qpHtXopmnFOGla6xHX.jpg

nagroda publiczności
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/lg/bh/bdjw/n9FamqHbSWcQp5nw1X.jpg

mój faworyt
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/lg/bh/bdjw/nxJkkL0XQ5XdYvc44X.jpg

ulubieniec Starej Gropy
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/lg/bh/bdjw/TJkuOoTT5mj1OOyB3X.jpg

wszystko oczywiście jadalne
    --
  • ewa9717 25.02.11, 19:05
    .............................................................................................................................
    Tam u góry to mi słów z wrazenia i z zazdrości (Gropie, bo Orale nie ceni tego, co ma) zabrakło.
    Gropo, i wszystkich lodów przepysznościowych i przepięknościowych próbowałaś?????????
    A z czego jest ta skrzynecka w Oralowym ulubieńcu?
  • orale 25.02.11, 19:07
    wszystko ciasto, lukry, czekolada, masa plastyczna cukiernicza.....
    --
  • orale 25.02.11, 19:15
    a tu pan sobie robi jaja
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/lg/bh/bdjw/aPJgWCNZqow19fpNuX.jpg

były też pralinki
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/lg/bh/bdjw/jdNeClYpeNFbcXYbnX.jpg

no i masa lodów
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/lg/bh/bdjw/oaawbb1bgwB74rt3zX.jpg
  • 36krzysiek 25.02.11, 19:27
    Czy ta kuchnia też jest jadalna? Tam ścierka wisi i garnki na ogniu...
    --
    Baron von Dupensztangiel
  • orale 25.02.11, 19:57
    wszystko jadalne, nawet ścierka w paskismile
    --
  • stara.gropa 25.02.11, 20:18
    Wszystkie te 3 torty to moje faworyty. Nawet próbowałam zdjąć ten garnuszek z kuchni i uciec z nim, ale się nie udało.
    Tak Ewo, próbowałam tak dużo lodów, że mogę mówić, że prawie wszystkie smile. Najbardziej gustuję w czekoladowych i tych wszystkich polanych najróżniejszymi sosami. Do dziś nie mogę się otrząsnąć i dojść do siebie smile
    --
    Klikam, więc jestem.
    A. Mleczko
  • se_nka0 25.02.11, 20:54
    Skrzyneczkę z tulipanami poproszę wink
    Dzięki za zdjęcia - wspaniałe pyszności !
    --
  • kocio_pierzaczek 25.02.11, 21:28
    Phi, gupie 8 postów to do jutra nie starczy...
  • groha 25.02.11, 22:14
    Chyba, że przeciągniemy go, tego wątka, chyłkiem i jakoś przetrzymamy te trzy dni, ale trochę wątpię. Podobno zmiana pogody ma być smile
    Te słodkości prześliczne! A od patrzenia na lody, to faktycznie można pypcia dostać, choroba ciężka, nawet jeśli nie jest to ulubione pożywienie. Czy są też o smaku świeżego ogórka z cebulką i z koperkiem? O, na takie czekam bardzo.
  • eulalija 25.02.11, 22:50
    No cóż, dobrze, że już dawno po kolacji i niezbyt uważnie oglądałam bo mi tu fe i fuj. Jak można takie słodkie jeść nawet jeśli posolone?
    Gdzie są ogórki kiszone? Bo nawet po popatrzeniu muszę coś przed snem, żeby mi się jakieś praliny nie przyśniły ...

Kiedy targi golonki, schabowego i mielonych?
  • spokokolarz 25.02.11, 23:15
    Dzieła sztuki smile też najbardziej podoba mi się kuchnia
    --
    – Nie za bardzo skomplikowane, jak na jedną osobę? (...)
    – Trudno, żebym się podzieliła na kilka sztuk dla przyjemności idioty.
  • ewa9717 26.02.11, 08:40
    Nie moze być, pierwsza się dziś przeckłam?
    Piękny, słoneczny dzień dobry!
  • tutul 26.02.11, 08:49
    Słonecznie to było przez cały tydzień.A dzisiaj ponuro,cieplej trochę,ale co z tego?Jak zwykle na weekend pogoda się psuje.
    W ten sposób jestem usprawiedliwiona z lenistwa.
    Witam
    --
  • stara.gropa 26.02.11, 09:32
    Wstałam o świcie, bo idę zaraz do klasztoru.
    --
    Klikam, więc jestem.
    A. Mleczko
  • se_nka0 26.02.11, 10:57
    ?? Na stałe !! ??? wink Dzień dobry - coraz bliżej końca. Lutego.
    --
  • ewa9717 26.02.11, 11:02
    I zmienisz ksywkę na Stara Ofelcia? wink
  • eulalija 26.02.11, 11:17
    Tutul, nie udało Ci się wykrakaćwink Świeci już jak głupie, będziesz musiała zrezygnować z lenistwa.
    Witam.
  • doratos 26.02.11, 12:38
    Dzieńdobrypaniomipanom!
    Jest dobrze,będzie lepiej!
    Kiziuku co prawda nogi baraniej nie znalazłam,ale truskawki z 2009 i nawet do ciasta się przydałybig_grin
    Za porządki się wezmę jak całkiem wydobrzeję,i spodziewam się znaleźć jeszcze wiele pożytecznych rzeczy,oj wiele!
    A na pociechę mam likier zrobiony,jak mną jakieś znalezisko wstrząśnie kieliszek jest pod rękątongue_out
  • stara.gropa 26.02.11, 14:32
    Byłam w klasztorze, ale wróciłam, bo okazało się, że to zakon męski. smile
    --
    Klikam, więc jestem.
    A. Mleczko
  • minerwamcg 26.02.11, 16:15
    To właśnie nie trzeba było wra
    .
    3
    303333
    ....
    cać (tekst powyźej napisała moja córka). Braciszkowie bywają przystojni... Miałabyś oszałamiające powodzenie!
    --
    - Tu, tu, ptaszek! On zmarznie! Ćwir, ćwir, ćwir! Tiu, tiu, tiu, zabierz to, zabierz to, mokre! Ptaszek, ptaszek! Już już, nóżki, paluszki…! Sweterek! Podnieś to, podnieś, ptaszek, ptaszek, fiu, fiu, cicho, cicho, już, on jest głodny, gdzie butelka, ptaszek…!!!
  • orale 26.02.11, 16:22
    Dzień dobry
    a ja jutro będę piła dobrą kawę, w najlepszym towarzystwie na dodateksmile Najwyższa pora pojechać do Kielc, jak corocznie pierwsza wizyta w ukochanym rejonie pod koniec lutego. Nareszciesmile
    --
  • se_nka0 26.02.11, 16:50
    Dobrze prawisz - pora - krze czekają ! smile
    --
  • groha 26.02.11, 17:56
    orale napisała:
    > a ja jutro będę piła dobrą kawę, w najlepszym towarzystwie na dodatek smile

Ja (przed chwilą):
    - Groh! Groh! Zobacz! Zobacz! To o nas chyba?
    Groh (po chwili):
    - O, jak miło. Może powinniśmy zabrać ze sobą Gryzeldę von Frotte?

Faktycznie, w naszej rodzinie, to chyba najlepsze towarzystwo: jedyna, udokumentowana arystokratka z nienagannym wyglądem i manierami. Cóż, że kocimi... smile
  • orale 26.02.11, 18:11
    Frotte zostawcie w domu, będę miała własne w walizcesmile
    --
  • groha 26.02.11, 18:14
    OK. Kawę też bierzesz? smile
  • asia.sthm 26.02.11, 18:14
    Frotka to kocia hrabia? To ta co ma ciezka glowe?
    No moj Boze!
    --
  • orale 26.02.11, 18:22
    mogę zabrać kawę w termosie, usiądziemy na deptaku i przynajmiej będziemy mogły przy tej kawie jaraćsmile
    --
  • groha 26.02.11, 18:28
    Nie, Asiu, ciężką głowę ma Frycek - zwyczajny plebejusz, więc nie wszystko mu się w niej mieści, wiadomo. Za to Frotka ma dużą, ale to prawdziwa księżniczka perska, więc jej nie ciąży, choć starawa już jest nieco. I pasjami lubi dystyngowanie konwersować na różne babskie tematy, więc Orale nawet nie wie, co traci, hihi.
  • asia.sthm 26.02.11, 18:45
    Ach , to bardzo przepraszam ksiezniczke Frotke. Cos mi sie pomieszalo z tymi glowami, ach ta moja glowa.
    Czy ty wszystko rozumiesz co ci Frotka mowi? Jakby co to dzis moja Basia nabyla slownik, z obrazkami. Tak na chybcika przegladajac wiem juz co mowi koci ogon. Tych miau miau mraaau ngrr jeszcze nie opanowalam .
    Czy wy macie pojecie ze istnieje slownik zwierzecej mowy? Gdybym pamietala tytul i autora to bym go wam pokazala. ...znow: ach ta glowa wink
    --
  • groha 26.02.11, 18:42
    Baju, baju, a tu cóż widzę? JKM Gropa przeoryszą chce zostać? Ciekawe, czyje wątpia dzisiaj widziała...
  • stara.gropa 26.02.11, 18:50
    Pasjami lubię się przechadzać po klasztornych krużgankach, więc kto wie.
    Dziś była ręka świętego Witalisa. Dla wyjaśnienia dodam, że zmarł w IV wieku. Żeby nie było wątpliwości wink
    --
    Klikam, więc jestem.
    A. Mleczko
  • ewa9717 26.02.11, 18:57
    Taka okazja zmarnowana! Może choć na biało byłaś?
  • stara.gropa 26.02.11, 18:59
    Żeby postraszyć?
    --
    Klikam, więc jestem.
    A. Mleczko
  • asia.sthm 26.02.11, 18:59
    W czym ten swiety Witalis sie specjalizuje? Ja znam tylko lisa Witalisa od Brzechwy
    --
  • stara.gropa 26.02.11, 19:03
    W leżeniu chyba. Bo leży sobie już siedemnaście wieków.
    --
    Klikam, więc jestem.
    A. Mleczko
  • kocio_pierzaczek 26.02.11, 20:15
    Dobry wieczór państwu.
  • papuga_ara 27.02.11, 00:59
    Dobry wieczór. A właściwie, psia jego melodia, dzień dobry!! Wszak niedziela to już i nie chce być inaczej. Byłam w kinie na "Wszystko w porządku". Miała być komedia, a okazało się, że wcale nie, a przynajmniej nie do końca. Jak w życiu, zaiste.
    Idę się zatem oddawać. Rozmyślaniom o życiu, oczywiście.
    --
  • tutul 27.02.11, 08:20
    Niedziela,można pospać,to oczywiście obudziłam się w środku nocy.I nijak spać się nieda.To już cała domówka zrobiona i wybieram się w plener.Podobno ma świecić słońce.Wątpię,ale niech tam.I tak jadę.
    Witamsmile))
    --
  • ewa9717 27.02.11, 09:06
    No własnie, gdzie się składa reklamacje pogodowe? Na dziś mi słońce potrzebne, a tu kuku!
    Dzień dobry.
    Niech ta...
  • ez-aw 27.02.11, 09:38
    Dzień dobry.
    Czemu w weekend, gdy można dłużej pospać, to mały człowiek budzi się wcześniej niż zwykle?? To złośliwie, czy co??

--
    http://i4.bebo.com/024b/10/medium/2007/03/22/17/2718172337a3904398018b721232013m.gif
  • se_nka0 27.02.11, 10:03
    Bo nie musi smile Jak się coś nie musi, to się z większa chęcią robi - podobno. Dzień dobry - wieje ! smile
    --
  • heniulaa 27.02.11, 10:31
    Witam smile Też jak głupia zerwałam się o wschodzie słońca. Zdążyłam już obejrzeć Miss Agent do towarzystwa, posprzątać całe mieszkanie, zrobić pranie, powycierać wodę w toalecie z zepsutego rezerwuaru i włączyć Seksmisję big_grin Teraz zastanawiam się co dalej głównie z rezerwuarem. Na razie zakręciłam zimną wodę w toalecie. Może samo się naprawi?
    --
  • orale 27.02.11, 10:33
    witam
    Heniula, coś Cię te różne sprzęty wodne nie lubią, co im zrobiłaś?smile
    A ja już spakowana prawie, teraz śniadanko i komu w drogę...
    --
  • asia.sthm 27.02.11, 10:36
    Powinno. Jak nie wiadomo co, to wylaczyc i wlaczyc.

Dzien dobry. ciekawe gdzie to slonce. Ale przynajmniej z dachu ladnie kapie .
    --
  • heniulaa 27.02.11, 10:42
    Chyba muszę poszukać hydraulika jako kandydata na partnera życiowego big_grin
    --
  • groha 27.02.11, 13:46
    Heniulo, czekają Cię więc liczne podróże, bo słyszałam, że najlepsi hydraulicy już dawno są w Nowym Jorku, w Londynie i w Paryżu smile
    Za to słońce jest tu, w krzach, jakby kto pytał. Mnóstwo słońca. Czego i Wam serdecznie życzę, naprawdę, bardzo serdecznie.
  • ewa9717 27.02.11, 14:37
    Heniulo, niestety ci na H rzadko są tak przystojni jak ów z plakatu, przerzuć się raczej na inną branżę.
    W bimbrowni, śmiało stawiajmy człona wyzwaniom wink, też przyświecalo.
    Jeeeeeeeeśc!
    A miałam się odchudzać...
  • doratos 27.02.11, 16:05
    Dzień bry!!
    Mnie by się przydał eliektrik znający się na zmywarkach!Nawet nie musi być przystojny!
    A odchudzać się będziem na wiosnębig_grin
  • 36krzysiek 27.02.11, 16:29
    Już jest wiosna bo mnie ssie do generalnych porządków i nawet remonty mi po głowie chodzą. Szkoda, że nie utrwaliłem miny Piotrka, jak mu rozpoztarłem świetlaną wizję cyklinowania podłóg i malowania smile I żałujcie, że nie byliście na Grodzieńskiej w Ateneum.
    --
    Baron von Dupensztangiel
  • stara.gropa 27.02.11, 16:34
    Powiedz parę słów o sztuce, bo wybieram się w marcu. Podobała Ci się, jak aktorzy?
    --
    Klikam, więc jestem.
    A. Mleczko
  • 36krzysiek 27.02.11, 18:56
    >>>Powiedz parę słów o sztuce
    Gra Barszczewska i Grzegorz Damięcki, ech ten Damięcki...wink Sztuka jest o relacjach damsko-męskich, z piosenkami. Trochę brakowało mi klimatu lat 60-tych, bo tak jakoś w tle za tekstami to mam. Uśmiać się można i wzruszyć. I duch teatru jest - Poniedzielski smile Naprawdę warto się wybrać, dobrze zagrane, lekkie i takie Grodzieńskie.
    --
    Baron von Dupensztangiel
  • stara.gropa 27.02.11, 20:59
    Ale czy aby z lekką domieszką absurdu?
    --
    Klikam, więc jestem.
    A. Mleczko
  • minerwamcg 27.02.11, 17:26
    36krzysiek napisał:

> Już jest wiosna bo mnie ssie do generalnych porządków i nawet remonty mi po gło
    > wie chodzą

Na to jedna rada: usiąść spokojnie i poczekać, aż człowiekowi przejdzie.
    --
  • asia.sthm 27.02.11, 17:37
    160 000 mojee!
    --
  • heniulaa 27.02.11, 17:45
    Uprzejmie informuję, że akcja rezerwuar zakończona big_grin
    Zadzwoniłam do Młodszego Najmądrzejszego Brata i zapytałam co robić??
    MN choć informatyk to jednak technicznie prawidłowo rozwinięty, wpadł do mnie - rzucił okiem, pogmyrał w necie i wywlókł mnie do Merlina na zakupy.
    Efekt zakupów:
    - dziurkacz do papieru,
    - 20 sztuk cebulek mieczyków (karminowe i dziki róż),
    - nowiutki rezerwuarek,
    - zawór kulowy,
    - i jakiś wężyk.
    I patrzcie państwo niby informatyk a wszystko zamontował jak trzeba smile hydraulik niepotrzebny nic nie przecieka smile rezerwuarek jak ta lala!
    Zapraszam do skorzystania z toalety!

--
  • ewa9717 27.02.11, 17:53
    Nie da się ukryć, że chłopy jakoś zmyślniejsze do tych różnych tu przykręcić, tam spiłować.
    Asiu, w pierwszym widzie pomyślałam, żeś loteryjnie lub wyścigowo do przodu wink
  • asia.sthm 27.02.11, 18:10
    Ha, jakiegos losa dzis kupie....
    a potem do Heniuli na siku , jesli tak zaprasza :wink
    Heniula, ty tego najmadrzejszego Brata wynajmuj na godziny.
    --
  • heniulaa 27.02.11, 18:14
    Okej pomyśle o tym big_grin tylko nie wiem co jego żona na to big_grin
    --
  • asia.sthm 27.02.11, 18:29
    Podzielisz sie 50/50. Zonie tez nalezy sie.

I obie Najmadrzejszego cholubcie.

A ci mniej Najmadrzejsi bracia , to w czym sie specjalizuja? Bo jesli oni tylko troszke mniej i masz majatek.
    --
  • heniulaa 27.02.11, 18:54
    On jest moim jedynym bratem rodzonym i na dodatek Młodszy i Najmądrzejszy big_grin bo takich dalszych braci - kuzynów to mam jeszcze kilku ale do piet mu nie dorastają!
    P.S. tylko mu tym nie mówcie big_grin
    --
  • minerwamcg 27.02.11, 22:45
    Krótko mówiąc na tle braci ciotecznych i stryjecznych rodzony kwitnie jek palma. I zasługuje na wszystkie tytuły i honory, którymi obdarza go Heniulaa. Tak trzymać. Na dobrych braci zawsze jest zapotrzebowanie.
    --