Dodaj do ulubionych

super niania - Nowa Huta

21.09.15, 20:57
Moje Drogie,
W sierpniu moja niania kończy u mnie pracę i chciałabym ją polecić jeśli któraś z was jest zainteresowana. Pani po 50-tce, z dużym doświadczeniem w opiece nad dziećmi. Naprawdę sumienna, kochająca dzieci i wykonującą swoje obowiązki na 200%. Moje dziecko idzie od września do przedszkola więc niania nie będzie nam już potrzebna. Jeśli szukacie dla swojego dziecka dobrej opiekunki to z czystym sumieniem polecam moją nianię. Ja ją znalazłam z polecenia na tym forum więc przekazuję informację dalej:). Moje dziecko ją polubiło od pierwszego dnia i ciężko nam się rozstawać dlatego chciałabym żeby znalazła jakąś fajną nową rodzinę. Niania mieszka w Nowej Hucie więc najchętniej szuka pracy w tej własnie okolicy ale jeśli trafi się jakaś sympatyczna rodzina z innej części Krakowa to myślę, że też nie będzie problemu. Ja szukałam niani dwa razy dla obojga moich dzieci i wierzcie mi, ciężko było. Na szczęście znalazłam odpowiednią osobę i to dzięki ogłoszeniu na forum. W razie pytań proszę o kontakt na maila ela.blue@interia.pl. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania i podam namiary na nianię.
Edytor zaawansowany
  • ela.blue 22.09.15, 19:54
    Witam,
    Chciałam napisać, że moja niania skończyła u mnie pracę w sierpniu. jest wiec wolna od zaraz!!!

ela.blue napisała:

> Moje Drogie,
    > W sierpniu moja niania kończy u mnie pracę i chciałabym ją polecić jeśli która
    > ś z was jest zainteresowana. Pani po 50-tce, z dużym doświadczeniem w opiece na
    > d dziećmi. Naprawdę sumienna, kochająca dzieci i wykonującą swoje obowiązki na
    > 200%. Moje dziecko idzie od września do przedszkola więc niania nie będzie nam
    > już potrzebna. Jeśli szukacie dla swojego dziecka dobrej opiekunki to z czystym
    > sumieniem polecam moją nianię. Ja ją znalazłam z polecenia na tym forum więc p
    > rzekazuję informację dalej:). Moje dziecko ją polubiło od pierwszego dnia i cię
    > żko nam się rozstawać dlatego chciałabym żeby znalazła jakąś fajną nową rodzinę
    > . Niania mieszka w Nowej Hucie więc najchętniej szuka pracy w tej własnie okoli
    > cy ale jeśli trafi się jakaś sympatyczna rodzina z innej części Krakowa to myśl
    > ę, że też nie będzie problemu. Ja szukałam niani dwa razy dla obojga moich dzie
    > ci i wierzcie mi, ciężko było. Na szczęście znalazłam odpowiednią osobę i to dz
    > ięki ogłoszeniu na forum. W razie pytań proszę o kontakt na maila ela.blue@inte
    > ria.pl. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania i podam namiary na nianię.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka