Dodaj do ulubionych

Zabrze, Opiekunka dla 1,5 rocznego Chłopczyka

04.03.08, 19:12
Witam,
Poszukuję Opiekunki dla synka. Mieszkam w centrum Zabrza (w okolicach ul.Wolności) i blisko domu pracuję. Chciałabym rozpocząć pracę w wymiarze 6 a potem 8 godzin dziennie.
Chciałabym też, aby osoba, z ktora zostawię synka miała doświadczenie w zajmowaniu się małymi dziećmi (sporą wyobraźnię)i taka, która ma dużo cierpliwości i spokoju.
Synek jest małym łobuziakiem, jest dość samodzielny jak na swój wiek, ma sporo energii do wybiegania. Czekam na kontakt mailowy (adres gazetowy).
Dziękuję za uwagę i pozdrawiam
Asia
Obserwuj wątek
    • lengad1 Re: Zabrze, Opiekunka dla 1,5 rocznego Chłopczyka 02.11.08, 18:31
      Witam.
      Mam 29 lat jestem zainteresowana zając się chłopczykiem,jestem osobą
      spokojną,ambitną nie palącą również mam 2-dzieci znakomicie wiem że
      przy dzieciach trzeba mieć anielską cierpliwośc.Jeśli Pani będzie
      zainteresowana bardzo proszę o kontakt możemy się spotkać oraz
      poznać się na wzajemnie i spokojnie porozmawiać.
      Ja również mieszkam w Zabrzu.
      Pozdrawiam
      Dorota Książek
      tel. 500-77-11-30
    • maria25612 Re: Zabrze, Opiekunka dla 1,5 rocznego Chłopczyka 22.11.08, 16:58
      Witam,
      obecnie poszukuję pracy jako opiekunka. Mam doświadczenie z dziećmi
      nadpobudliwymi, jestem cierpliwa, sumienna, uczciwa.
      Mieszkam w zabrzu - mikulczycach.
      Mam 36 lat i 2 własnych dzieci w wieku 10 i 17 lat.
      Godziny pracy obojetne.
      posługuję się 2 językami. Jestem dyspozycyjna.
      Czekam na odpowiedź
    • justyna_909 Re: Zabrze, Opiekunka dla 1,5 rocznego Chłopczyka 03.03.09, 18:02
      Witam. Nazywam sie Justyna jestem jeszcze dosyć młoda mam 19 lat ale bardzo kocham dzieci i opieke nad nimi bardzo chcetnie też zaopiekuje sie pani synem:) Opiekowałam sie 2 miesiące synem mojego brata i był bardzo zadowolony. Na codzień siedze i poszukuje pracy miedzy innymi właśnie w tym zawodzie. Obecnie ucze sie w liceum ogólnokształcącym dla dorosłych szkoła jest zaoczna także zajęcia mam co 2 weekend. Proszę o pozytywne rozpatrzenie. Pozdrawiam:) w razie czego zostawiam numer tel. 506923925
    • van-55 Re: Zabrze, Opiekunka dla 1,5 rocznego Chłopczyka 13.07.09, 23:12
      witam mam na imie Magdalena i mam 2 dzieci 2 dziewczynki 5 lat i 2 latka chetnie
      bym sie zaopiekowala synem jestem z centrum zabrza ul szczesc boze nr
      kontaktowy 600 834 984 wyksztalcenike srednie dziecko bylo by pod dobra opieka
      mamy tez ogrodek na ktorym spedzamy duzo czasu wiec dziecku na pewno by sie nie
      nudzilo w domu duuuuuzo zabawek bajek mozemy sie umowic na kawe gdzie bedzie
      pani mogla zabaczyc warunki w jakich bedzie przebywac syn
    • najusisasetka91 Re: Zabrze, Opiekunka dla 1,5 rocznego Chłopczyka 12.08.09, 20:48
      Witam:)

Jestem uczennicą Centrum Edukacji w Zabrzu, Liceum Ogólnokształcącego nr IX.
      Skończyła mi się umowa o pracę z Agencją PUNKT jako hostessa i promatorka dlatego szukam pracy. Do końca wakacji mogę pracować od poniedziałku do piątku...ewentualnie do soboty:) ale w okresie szkolnym mogłabym jedynie w weekendy tym bardziej że piszę tego roku maturę. Jeśli pani pasuje moja propozycja chętnie zaopiekuje się Pani synem. mam doświadczenie. Zajmowałam się dzieckiem paromiesięcznym i nie co starszymi:) więc myślę że to nie problem. Gotowanie też nie sprawia mi problemu:)
      Mogę dołączyć CV

Pozdrawiam Dominika kapturska
    • justyna_9090 Re: Zabrze, Opiekunka dla 1,5 rocznego Chłopczyka 22.09.09, 17:00
      Witam. Jestem zainteresowana Pani ofertą pracy opieką nad Pani dzieckiem. Obecnie nigdzie nie pracuje dlatego też chętnie przyjmę Pani oferte, ogólnie jestem dyspozycyjna z tym że co drugi weekend ucze sie "zaocznie" Bardzo lubie dzieci, jakiś czas temu opiekowałam sie moim rocznym bratankiem, jego rodzice byli zadowoleni z tym że matka dziecka skończyła właśnie szkołe i sama zajmuje sie maluszkiem. Prawde mówiąc niedawno skończyłam 19 lat ale jestem a przynajmniej tak myśle dosyć miłą dziewczyną mam dużo cierpliwości a przede wszystkim jestem odpowiedzialną i uczciwą osobą. Z góry dziekuję i proszę o pozytywne rozpatrzenie. W razie pytań zostawiam numer tel. 518326908

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka